Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Technikai elemzés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-03-18, 14:13   #101 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 313
Hírnév szint: 1
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
recefyce eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv. néktek fórumlakók !
Technikai elemzés címén rengeteg alakzattal/formációval lehet megismerkedni.
Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy TAPASZTALATAITOK alapján melyeket találtátok nagyon megbízhatónak és melyekből ábrándultatok ki ?
"melyeket találtátok nagyon megbízhatónak"

Egyiket se.

"melyekből ábrándultatok ki ?"

Mindegyikből.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-18, 20:54   #102 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Üdv. néktek fórumlakók !
Technikai elemzés címén rengeteg alakzattal/formációval lehet megismerkedni.
Arra vagyok nagyon kíváncsi, hogy TAPASZTALATAITOK alapján melyeket találtátok nagyon megbízhatónak és melyekből ábrándultatok ki ?
Mindegyik alakzat nagyon megbízható. UTÓLAG!!! csak akkor már semmire nem mész vele
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-03-19, 10:51   #103 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Megértem a véleményeiteket. Kezdem én is így látni, de érdekel mások tapasztalata, hátha tanulok valamit
De ha technikai elemzés, akkor ti mely elemeit használjátok?
Vagy mindegyiket "kidobtátok" ?
Részemről pár dolog címszavakban:Beta, erős történelmi szintek, counter trend, volatilitás,...
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-19, 12:02   #104 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megértem a véleményeiteket. Kezdem én is így látni, de érdekel mások tapasztalata, hátha tanulok valamit
De ha technikai elemzés, akkor ti mely elemeit használjátok?
Vagy mindegyiket "kidobtátok" ?
Részemről pár dolog címszavakban:Beta, erős történelmi szintek, counter trend, volatilitás,...
MA100-at használok.meg időzítést, diverzifikációt (eurchf ugye kedves károsultak))!!!MM-et ilyeneket.
Meg pár arany igazságot: a piac az idő 90%-ában emelkedik.Akkor minek is shortolni pl?
Az opciós piacon a kiírt opciók 85%-a értéktelenül jár le.
Köv: 85% esélyed van a nyerésre, ha opciót írsz ki és nem veszel.
Mutass nekem ilyen találati arányú stratégiákat vonalakra meg mindenféle indikátorra alapozva
Forexet hanyagolom, mert ott nem állnak ezen szabályok, vagyis irdatlan munkával, a két deviza fundamentumainak összehasonlításával talán lehet vmi képe az embernek, h merre fog menni az árfolyam, de nem érdekel annyira a makroökonómia, hogy ezzel foglalkozzak.
Az ide irogatók 99%-a meg pár évig szenved mindenféle tech elemzéssel, aztán szépen abbahagyja mert rájön, hogy melóval többet keres, mint ha forexezne
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-19, 12:13   #105 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nagy igazságokat érzek a hozzászólásod mögött.
Opciókkal még egy darabig nem is fogok foglalkozni azt hiszem, de ezt jó tudni !! ( mentem is a zagyamba )
Érdekes...a forexet és a shortolást én is kerülöm... Nem mondom azt, hogy hülyeség, de nekem még bőven a mumus kategória.
Az időzítést hogyan érted?
Ez azt hiszem nagyon nagy téma.
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-03, 15:56   #106 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 4
asdf a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Valaki tudna linkelni nekem egy weboldalt ahonnan az ajánlati könyv múltbéli adatait tölthetném le? Első sorban deviza párok ajánlati könyveire gondolok.
asdf elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-06, 06:44   #107 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 273
Hírnév szint: 1
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
asdf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Valaki tudna linkelni nekem egy weboldalt ahonnan az ajánlati könyv múltbéli adatait tölthetném le? Első sorban deviza párok ajánlati könyveire gondolok.

Szia!

Mivel a devizakereskedelem döntő része szabályozatlan, decentralizált piacon történik, szerintem nyilvános OTC ajánlati könyv nem létezik.

A szabályozott piacon történő deviza kereskedelem meghatározó része az US. CME tőzsdén zajlik. Itt elvben lehetőség van hozzáférni a 450 terrabite-nyi historical order book-hoz, mely Market Depth, Top-of-Book (BBO), Time & Sales, End-of-Day, Block Trades információkat tartalmaz.

http://www.cmegroup.com/education/fi...e-overview.pdf

markettechsales@cmegroup.com mail címre kell írni, hogy megtudd milyen feltételekkel lehet hozzájutni az adatokhoz. Kérlek, ha érkezik érdemi válasz azt oszd meg itt a fórumon is. Köszi!
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-06, 16:45   #108 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 4
asdf a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Mivel a devizakereskedelem döntő része szabályozatlan, decentralizált piacon történik, szerintem nyilvános OTC ajánlati könyv nem létezik.

A szabályozott piacon történő deviza kereskedelem meghatározó része az US. CME tőzsdén zajlik. Itt elvben lehetőség van hozzáférni a 450 terrabite-nyi historical order book-hoz, mely Market Depth, Top-of-Book (BBO), Time & Sales, End-of-Day, Block Trades információkat tartalmaz.

http://www.cmegroup.com/education/fi...e-overview.pdf

markettechsales@cmegroup.com mail címre kell írni, hogy megtudd milyen feltételekkel lehet hozzájutni az adatokhoz. Kérlek, ha érkezik érdemi válasz azt oszd meg itt a fórumon is. Köszi!
Ha jól látom itt 40 dollár egy hónapnyi adat. Sajnos én ezt nem engedhetem meg magamnak. Azért kössz a választ.
asdf elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
kezdőknek, technikai elemzés

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fundamentális elemzés Attis Részvényárfolyamok 82 2017-01-23 16:09
Technikai analízis vata Devizatőzsde 14 2012-11-22 20:46
Tőzsdei Befektetések a Technikai Elemzés Segítségével Mighti Tőzsdei könyvek 11 2011-04-13 19:54

A pontos idő 11:31 , a GMT +1 időzóna szerint.