Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Technikai elemzés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-11-04, 12:53   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Jerga a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Eladó szignálok, ingyenes demo szolgáltatással

Sziasztok!

Itt a fórumon még új vagyok de egy kis olvasgatás után látom, h a devizakereskedéshez értő emberek vannak jelen. Mindenkit érdekelnek az olyan fajta hirdetések amikben sok pénzt ígérnek. Vagy azért, mert kíváncsi vagy rá vagy azért, mert gondolkodás nélkül elutasítod és még hallani se szeretnél róla. Én nem akarok 3nap alatt 288%-os profitot ígérni. Se tanfolyamokat nem tartok, mert arról az a véleményem, h akinek van annyi tudása, h oktatni tudja a kereskedési stratégiákat annak miért van szüksége több tízezerforintos és nagy létszámú előadások tartására. De ez az én véleményem és biztos van benne sok hasznos dolog ami segít ennek a sok embernek elindulni az kereskedői úton. Az alapok megszerzésére biztos utat jelent. 3éve foglalkozok kereskedéssel és már 2éve csak a kereskedéseimből élek. Az itt realizált profitomból tartom fent az életszínvonalamat. Nem önéletrajzot akarok írni! Deviza tippek szolgáltatásáról akarok írni. Számtalan helyen találkoztam már ilyen tippekkel vagy szignálokkal de sehol nem találtam olyan lehetőséget, h kapjak egy demó szolgáltatást amivel ki tudom próbálni a szignálok nyereség\veszteség arányát. 6stratégia alapján 8devizapárról tudok email-ben vagy sms-ben szignálokat küldeni. 1hónapig ingyen, h mindenki saját maga bizonyosodjon meg arról, h melyik stratégia termel több profitot és melyik kevésbé nyereséges. Persze ezek változnak a pici aktivitás miatt. Hogy miért éri ez meg nekem? Azért, mert több munkámba nem kerül, mint amennyit most fordítok rá csak a szignálok elküldése jelentene több időt ami az elkészülésük után kb. 1perc. Viszont havi szinten több pénzt jelent amiért mind jelen vagyunk a devizapiacon. Nektek csak ki kell próbálni ami az első hónapban ingyen van és megtapasztalni, h szükségetek van-e rá továbbra is. Ha igen akkor 8.000Ft-ért kaphatjátok meg a második hónaptól. Akit érdekelnek a szignálok az írjon emailt ide jergagabor@hotmail.com és jelezze igényét a demó szolgáltatásra ami egy hónapig ingyen van. Email-ben és sms-ben is kérhetitek ami plusz költséget nem jelent a demó alatt sem. További információért vagy észrevételért is erre a címre írjatok. További szép napot és pontokban gazdagot!
Jerga nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-04, 17:06   #2 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Felmerült bennem a kérdés, hogy milyen keretek közt nyújtod ezt a szolgáltatást? Számlát adsz-e például?
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
A demo számlárol! lusza980 Kezdőknek 20 2013-01-16 15:07
Demo számla nyitása Tibi Brókercégek 18 2012-08-24 07:38
xtb ingyenes oktatások Bums Tőzsdei képzések 3 2011-11-01 22:36
Eladó Tőzsde domain nevek zsolti Csevegés 2 2011-09-12 22:20

A pontos idő 10:05 , a GMT +1 időzóna szerint.