Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Nemzetközi piacok > Tengerentúli tőzsde

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-10-15, 18:04   #1 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Google részvény

Legújabb Google-el kapcsolatos hír nyomán gondoltam nyitok ennek a részvénynek egy témát.
Vártnál jobb eredményekről számolt be ma a Google: http://index.hu/tech/2010/10/15/a_va...tett_a_google/

Részvényeinek árfolyama 9%-al emelkedett a mai hír hallatára.
Kérdés meddig mehet még fölfelé a keresőóriás árfolyama? Egyáltalán tud még tovább terjeszkedni a Google?

Jelenleg már a 600 dolláros árfolyamot ostromolja a Google részvénye.
Van esetleg valaki akinek van? Olyan aki csak gondolkozik rajta, vagy véleménye van?
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-17, 00:33   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 28
Hírnév szint: 8
garfi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hmm.. négyóráson "hangin man", óráson is több jel utal a csökkensére. Áprilisban a 600-at nem tudta átvinni, most pedig csak belekóstolt... RSI pedig erősen túlvett zónában, én óvatos lennék. inkább shortra várok
garfi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-10-19, 11:44   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A belekóstolásnál azért ez a 617 dolláros árfolyam nekem többet jelent.
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-22, 14:24   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Jules a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én úgy döntöttem ,hogy kiszállok 610,- nél a mai napon. régóta tartottam néhány papirt amit 439-en vettem és látom hogy egy relativ csúcsról csuszni kezd.
.
Jules nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-22, 14:34   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ez azt jelenti, hogy el is adtad, vagy csak egy stop szintet behúztál 610-re?

Ha marad a jó hangulat, akkor 1-2 hét alatt én még látok benne jópár százalékot. Meg aztán ha nem kell egyből a pénz nyugodtabb az ember, ha stop szinttel száll ki.
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-15, 14:04   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Emelkednek a Google költségei, ami bár nem előzmények nélküli, hisz bejelentették előre, hogy ez várható, de ma mégis 5% körüli mínuszban várható a GOOG a Nasdaq nyitásakor.
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-14, 05:59   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 7
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Fog emelkedni, mert nem mindenki azonnal reagál. Ezek szerint akkor jól érzem, hogy a részvényesek alakítják az árfolyamot és nem a Google szabja meg az emelkedést és csökkenést.
Google fejleszt és hosszútávon emelkedés drasztikusabb is lehet. Például ha a Google Plusban is ott lesznek a reklámok, behozzák a rajongói oldalt, akkor emelkedni fog.
Úgy érzem mindig vannak tartalékai, amivel újabb nyereséget tud produkálni és ezzel a részvényeket értékét is megdobja.
Én is akarok valamenyi részvényt venni tőle. Viszont annyira kezdő vagyok, hogy azt se tudom, hogy hogyan lehet a legegyszerűbben és legolcsóbban megoldani. CIB bankszámlám van, de ugye mégha ezen is lehet intézni, nem feltétlenül ezzel járnék a legjobban.

Címkék
Google, Nasdaq, USA

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 07:18 , a GMT +1 időzóna szerint.