Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-01-31, 10:43   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
jobspecial01 a hírnévhez vezető út elején jár.
Wink Magaskamat.hu

Csak ajánlani tudom ezt az oldalt bátran használjátok!!
http://www.MagasKamat.hu
jobspecial01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-31, 13:09   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Se Móricz Anna tájépítészt, se Dankovics Attila hotel menedzsert, se Dőry Anna
programozót nem találtam meg FB-n. Ebből én arra következtetek, hogy akik jó üzleteket kötnek azok nem regisztrálnak erre a bizonyos oldalra. Nekem van ott profilom, véleményed szerint, így van értelme mérlegelnem egy esetleges befektetést a magaskamat.hu-val? Továbbá számomra a biztonság nem annyira fontos szempont, kell az adrenalin. Jelenthet ez bármilyen problémát ebben az esetben?
Válaszodat előre is köszönöm.
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-01-31, 15:21   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
jobspecial01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
12 egy tucat. Amúgy ez tőzsdefórum, így mindenki maga szereti el@ni a saját pénzét.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-31, 15:40   #4 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
jobspecial01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak nekem rémlik úgy, hogy ezt a linket már ajánlotta január közepén egy szintén frissen regisztrált valaki egy másik topicban? Most viszont nem találom azt a hozzászólást. A fórummotor lett szenilis vagy én? :-)
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-31, 19:07   #5 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Akkor egyszerre 3 fórumra is betette. Ezt jeleztem Harzolnak, és gondolom ő kitörölte őket.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-03, 15:32   #6 (permalink)
Új tag

Szücsy Dániel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt fórumozók!

Megértem az ellenséges hozzáállást, hiszen a pénzügyi tanácsadó szakmát sajnos sokan lejáratták már Magyarországon.

Mindenkit biztosíthatok, hogy a honlapra csak valós ügyfél-vélemények kerülhetnek ki, mindannyian létező személyek és elégedett ügyfeleink.

Cégünk 19 éve működik, és rendelkezik a kapcsolódó állami felügyelő szervek engedélyeivel.

Ügyfeleink túlnyomó része állandó-visszatérő befektető, akik nyilván meg voltak elégedve befektetési tanácsainkkal, mivel évről-évre újra kikérik véleményünket a jövőbeni befektetéseikkel kapcsolatban.

Mi pénzt NEM kezelünk, az ügyfeleknek csak tanácsokat adunk, ők a pénzüket már saját maguk helyezik el a mi tanácsaink alapján, megbízható nemzetközi pénzintézeteknél.

19 éves működésünk alatt egyetlen ügyfelünk sem vesztette el vagyonát, nem "dőlt be" egyetlen kiajánlott befektetésünk sem.

Tisztelettel:
Szücsy Dániel
Szücsy Dániel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-03, 15:45   #7 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ez tőzsdefórum😊

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2017-02-15, 19:32   #8 (permalink)
Új tag

Anuci a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile Befektetés

Rengetegszer próbáltam már elérni passzív jövedelmet. Ez az első amivel sikerült is. Link: http://www.MagasKamat.hu
Anuci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-02-16, 00:46   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Anuci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Rengetegszer próbáltam már elérni passzív jövedelmet. Ez az első amivel sikerült is. Link: http://www.MagasKamat.hu
Anuci, Anuci ejjejj

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Válaszol

Címkék
átverés, Unit Linked

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 03:34 , a GMT +1 időzóna szerint.