Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-02, 20:20   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
trollkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak nehogy a ház is leégjen a brutál bányászatban!Kábelek cserélve a falban?
Panelben van, igen, jogos a felvetés, köszi

Két éve cseréltem kábelt, biztosítékot egy szerelőbarátommal. A főbiztosítékig cserélve van minden, plusz ebben a szobában semmi más sincs, és a falban sem érintkezik sehol semmivel, szóval ha lenne tűz, nem tudom, hogy tudna átterjedni máshova.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-03, 06:31   #52 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.689
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tényleg jó ez a böngésző:
http://hvg.hu/tudomany/20170531_brav...detesek_nelkul

(és van/lesz benne crypto!)
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-brave.jpg  
Régi 2017-06-03, 12:26   #53 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tényleg jó ez a böngésző:
http://hvg.hu/tudomany/20170531_brav...detesek_nelkul

(és van/lesz benne crypto!)
Nem rossz, de nálam Lynx a befutó. Karakteres módban a legjobb a net: se kepek, se reklam, se videok, se kartevokXD
Régi 2017-06-04, 15:25   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 155
Hírnév szint: 1
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valóban beüt egy a 29-es válsághoz hasonló, akkor a kryptovaluta miért lenne kivétel. Azért, mert az digitálisan létezik? Nem hinném? Ráadásul a hagyományos valuták egy része is csak digitálisan létezik.

Szerintem az egyetlen, ami felértékel ilyenkor bármit is, az a belé vetett hit. Amíg az emberek hiszik, hogy pl. az arany válság idején értékes és bíznak benne, addig lesz értéke. Tovább nem. Ez alól a kripto sem kivétel, bár igazán ezeket nem nagyon ismerem.

https://www.youtube.com/watch?v=Sm3SiEZmRyc
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-06, 20:52   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 3
bftrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Össze tudná valaki röviden foglalni mit mond?
bftrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-06, 21:14   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 155
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
bftrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Össze tudná valaki röviden foglalni mit mond?
A kriptovalutákat jónak tartja alapból. A bitcoinról beszél, mint egy kialakuló lufiról, főként, hogy korlátozott darab hozható létre. Max. 21 millió. Most kb. 7 milliónál járnak. Értéke és népszerűsége a kialakuló lufik stádiumainál az eufória szakaszában van szerinte.
Kereskedési szempontból (daytrade) nem éri meg, mert magasak a költségek, pl. a spred nagyon nagy, és piszok nagyra tágítgatják a brókerek adott esetben.
stb.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-06, 22:45   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát nem tudom. Én meghallgatok mindenkit, de megyek a saját fejem után. Még végzek pár számolást, és ha minden oké, elkezdem daytradelni a kriptókat.
Régi 2017-06-07, 14:01   #58 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
Hírnév szint: 7
Szerencse Kegyeltje a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kifejezetten szívesen eljátszanám a havi sörpénzemet, de rosszabbnál rosszabb véleményeket olvasok a crypto exchange-ekről, szinte mindegyikkel kapcsolatban vannak olyan kommentek, hogy a bepalizott júzerek pénzét lenyúlták. Te/ti melyiket ajánlanátok? Krakent? Vagy mást?
Szerencse Kegyeltje nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-07, 17:26   #59 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sokan a Poloniex-et mondják megbízhatónak. De persze tapasztalatokat én is szívesen fogadok.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-07, 19:11   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem a sörpénz nyugodtan mehet ki rá. Én se milliókkal kezdem. Sőt, forexet se, és még a tőzsdén se (Fel kell tolni egy kis számlát, aztán ha beüt bármikor a ménkű, ez van.) Kriptóknál még azért át kell számolnom ezt-azt, de ez lesz a menetrend, ha lehet.

Biztonság meg ma már hol van 100%-os? Az se biztos, amit látsz. Éljenek az alternatív tények
Régi 2017-06-08, 20:37   #61 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem a sörpénz nyugodtan mehet ki rá. Én se milliókkal kezdem. Sőt, forexet se, és még a tőzsdén se (Fel kell tolni egy kis számlát, aztán ha beüt bármikor a ménkű, ez van.) Kriptóknál még azért át kell számolnom ezt-azt, de ez lesz a menetrend, ha lehet.

Biztonság meg ma már hol van 100%-os? Az se biztos, amit látsz. Éljenek az alternatív tények
Igazából a kérdésre nem válaszoltál. Te melyik krypto tözsdét használod, preferálod?
Régi 2017-06-13, 22:13   #62 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
Hírnév szint: 7
Szerencse Kegyeltje a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

UI tekintetében nekem szimpi a yobit, de NEM PRÓBÁLTAM. Esetleg vaklakinek van velül tapasztalata? Én úgy érzem, a crypto-rallyról pont azért maradok le, mert nem találok megfelelö provájdert (ha még nincs vége).
Szerencse Kegyeltje nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-14, 09:15   #63 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
bftrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Bittrex, poloniex, kraken, bitfinex.
http://coinmarketcap.com oldalon rámentek az adott coinra, alul "markets" és látható mely tőzsdéken található meg az adott coin.
bftrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-18, 11:00   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocs, Lizardman, szóval Krakent, de mostanság lassú az ügyintézésük, mindenki megrohamozta a kriptotőzsdéket.

Én azért is őket javaslom, mert a Tradingview-t használják chartolni. De Poloniex is jó persze. Nekem többiről nincs tapasztalatom, de ismerősök használnak még ezt-azt. Eddig gond nem volt sehol. Ha lesz, meg fogom írni. Nyilván ennek is van kockázata, mint mindennek.
Régi 2017-06-22, 11:16   #65 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 259
Hírnév szint: 2
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://www.portfolio.hu/vallalatok/a....3.254393.html
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-22, 12:54   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nincs ezzel gond Én észre se vettem sokáig.

Más piac, másfajta kockázatok, ehhez is érteni kell, meg belerakni a melót, ennyi Nekem eddig nyereséget hozott ez a piac.
Régi 2017-06-22, 13:36   #67 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 411
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem nagyon értek ehhez a kripto izéhez, de vannak olyan kriptovaluták amelyeket bányázáson kívül lehet kereskedni? Vannak rendes tőzsdék ahol kereskedhetőek? Egyáltalán melyiket éri meg csinálni? Bányázni vagy Kereskedni?
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-22, 14:20   #68 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Fu, ez sok kérdés.

Van olyan, amit bányászni éri meg jobban, van, amit kereskedni, de ez függ a rengeteg inputtól (célhardver ára, beszerezhetősége, időegység alatti termelékenységtől, ártól..), pl van olyan, amit bányászni se lehet.

Van több tőzsdéjük is amiken eltérő az egyes pénzek forgalma, plusz eltérőek a költségszámítás módjai is.

Meg ugye amik mögötte vannak gazdasági hírek. Én most ripple-t veszek, azt értékeltem olcsónak, és költséghatékonyabbnak, abban hiszek. De kinek mi.

Egyébként már több száz van, meg folyamatosan figyelem a híreket is. Most 4-5 van, amiket kiemelten figyelek.

Megérni megérheti, nekem megérte ezzel foglalkozni, de ez is olyan dolog, hogy lehet, neked nem éri meg, mert más piacokon kisebb ráfordítással többet termelsz.

Amúgy főleg azért foglalkozom most velük, mert egyrészt lehetőség, másrészt most összesen három hónapot nem daytradelek.

Szóval első körben olvasd el ezt a topicot, linkekkel együtt, kiindulásnak nem rossz

Sok sikert!
Régi 2017-06-22, 16:54   #69 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 489
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül equalizer részére
Alapbeállítás

En mire rajottem, hogy ezeket tradelni lehet, addigra a bitcoin tul elszallt... igy vettem PIVX-et es Antshares... az egyik felment 0.4-rol 1.8-ra ... ami nem rossz kis profit $400 befektetessel eddig, de ezt tartani kell... a masik meg felment 0.2-rol... majdnem 9-re... nem semmi... olyan olcson vettem oket, hogy a SL-om BE-ben van es hagyom menni oket jo par honapot innentol... 100-200 korul meggondolom majd, hogy kiveszem-e a profitot...
equalizer elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-22, 20:22   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Grat Zoli, toljad, most kell ezekből kisajtolni, amit lehet
Régi 2017-06-23, 05:27   #71 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Apropo SL... most szepen kivettem minden stoppot a cryptokrol... nehogy valami durranas legyen... https://blog.gdax.com/eth-usd-tradin...e-5d8142b5bdc1
Régi 2017-06-23, 08:53   #72 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Crypto marketen csak Buy Limit-et szabad alkalmazni, pont az ilyen esetek miatt. Sok Coin-nál előfordul a hirtelen esés, akkor be lehet tárazni egy jól beállított szintvételnél.
Régi 2017-06-23, 11:55   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Crypto marketen csak Buy Limit-et szabad alkalmazni, pont az ilyen esetek miatt. Sok Coin-nál előfordul a hirtelen esés, akkor be lehet tárazni egy jól beállított szintvételnél.
Bölcs meglátás, ott a pont
Régi 2017-06-23, 11:58   #74 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 411
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sajnos látom, hogy a Traders Night haldoklik hosszú ideje. Bár most lesz pár előadás. Jó lenne David, ha Traders Nighton te is csinálnál előadást a kriptovalutákról. Hogy kell kereskedni,bányázni..stb. A legfontosabb alapokról,tippekről..stb.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 12:04   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos látom, hogy a Traders Night haldoklik hosszú ideje. Bár most lesz pár előadás. Jó lenne David, ha Traders Nighton te is csinálnál előadást a kriptovalutákról. Hogy kell kereskedni,bányázni..stb. A legfontosabb alapokról,tippekről..stb.
Sulikat most befejezem, utána lesz aktivitás, de sajnos komolyabb előadókat nem merek hívni, mert már kaptam politikai vonalról visszajelzést...

Viszont a kriptókról valóban érdemes lenne, csak ahhoz nagyon sok melót kéne belerakni a felkészülésbe. Nem zárkózom el, de az nagy feladat. Előbb inkább sort kerítenék az élő számlás dologra itt a fórumon. Kriptókból még nem érzem magam minimálisan se pengének, csak játszom velük, meg tetszenek, jó az RR
Régi 2017-06-23, 12:55   #76 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 356
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Viszont a kriptókról valóban érdemes lenne, csak ahhoz nagyon sok melót kéne belerakni a felkészülésbe. Nem zárkózom el, de az nagy feladat. Előbb inkább sort kerítenék az élő számlás dologra itt a fórumon. Kriptókból még nem érzem magam minimálisan se pengének, csak játszom velük, meg tetszenek, jó az RR
Szia Dávid!

Ajánlom figyelmedbe, mint potenciális Tradersnight kripto előadót a concordos Alapblog.hu-n "Fizikus" néven publikáló portfóliókezelőt. Ma is megjelent egy cikke a témában http://alapblog.hu/kriptolufi/, de szerintem érdemes visszaolvasni régebbi bejegyzéseit is: bár jómagam laikus vagyok a témában, számomra hiteles és nagy tudású szakembernek tűnik.

Neve: Szabó Dávid és az info@superposition.hu címen érheted el.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 16:37   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszönöm szépen a tippet, rendben, ráírok

Olvasgatom amúgy az irományait, érdekesek tudnak lenni.
Régi 2017-06-26, 08:28   #78 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.197
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm szépen a tippet, rendben, ráírok

Olvasgatom amúgy az irományait, érdekesek tudnak lenni.
Szia Dávid
Mi a nézeted a Ripple-ről és a Litecoin-ról?
Sajnos a Litecoint megszivtam, mert a novemberi vásárlásom 4 körül pangón volt, sokaltam a fenntartási költséget, aztán április elején 12 körül lezártam... sajnos, jelenleg 40 - 45 körül bolyong.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-26, 10:53   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Dávid
Mi a nézeted a Ripple-ről és a Litecoin-ról?
Sajnos a Litecoint megszivtam, mert a novemberi vásárlásom 4 körül pangón volt, sokaltam a fenntartási költséget, aztán április elején 12 körül lezártam... sajnos, jelenleg 40 - 45 körül bolyong.
Szia Camaro!

Én Ripple-t veszek, tetszik a banki háttér, és a bányászhatatlansága. Valójában bankok bányásszák. Olcsónak ítélem jelenleg, sokat lehet venni belőle olcsón, nagy bukta nem áll fenn rajta. De ez az én nézőpontom

Litecoin meg majdnem ugyanaz a technológia, mint a Bitcoin, csak több, és biztonságosabb. Nem lehet rossz vétel ez sem.

Én is csak figyelek, aztán meglátjuk, nem tudom, melyik 2-3 technológia fog tarolni később. De szerintem a ripple, éterek, litecoin, monero, zcash, dash közül legalább egy nagyon be fog válni. Jól kell diverzifikálni. A többinél meg érdemes lehet bányászni most, mert ami olcsó, azt könnyen lehet, nem feltétlen kell azokra külön beruházni.

Az én befektetési stratégiám az, hogy amiket jónak vélek, veszek belőlük, és azokból ha csak néhány elszáll a sztratoszférába (mint pl az éter, a tízszereződés az már nálam ez a kategória), akkor is bőven kifizeti a többin a bukót. A centeseket meg most elkezdem bányászni, már nem kell azokra beruházni jelentősen, azt megtettem korábban. Max megy a kukába majd a kitermelt burstcoinom pl
Régi 2017-06-27, 13:14   #80 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://binarycoach.blog.hu/2017/06/2...to_ripple_rali

Hátha
Régi 2017-06-27, 13:25   #81 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Látod... a NEM-ről megfeledkeztem)
Régi 2017-06-30, 10:07   #82 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Lehet valahol venni pl. XRP-t és PayPal-t használni fizetéshez?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-01, 14:13   #83 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sajna Paypalt nem használok. De amúgy Krakenen ez a szitu:
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-kraken.png  
Régi 2017-07-03, 08:21   #84 (permalink)
Tag

cane logója

Összes hozzászólás: 61
cane a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Na helló mindenki. Rég jártam erre. Egy kicsit el voltam foglalva. A kryptótőzsdén kerestem egy kis pénzt, és abból most bányagépet készitettem. Ugye mire nem jó a forex-es ismeret? Bukni már nagyon nem fogok a dolgon, legfeljebb szimultánt játszok a sok videókarival. Üdv mindenkinek. És jó kereskedést, legyen az bármi, forex, vagy kryptó. Egy a lényeg, hogy.........
cane nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-03, 16:28   #85 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://index.hu/tech/2017/07/03/virt...a_videokartya/

Hát jó lenne, ha Atiék nem baszakodnának Nvidiáról nem is beszélve

Bár én most egyelőre nem kérek többet, 34 kártya megy, 2 hét és visszajött az ár. Mivel hetek óta nincs új csúcs, én várok egy nagyobb pihit, de kockázatmentesen jobb azért

Hajrá cane Jól tolod, így is kell

Szerintem az áramszolgáltató fel fog nyomni fűtermesztés gyanújávalXD
Régi 2017-07-08, 19:19   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na helló mindenki. Rég jártam erre. Egy kicsit el voltam foglalva. A kryptótőzsdén kerestem egy kis pénzt, és abból most bányagépet készitettem. Ugye mire nem jó a forex-es ismeret? Bukni már nagyon nem fogok a dolgon, legfeljebb szimultánt játszok a sok videókarival. Üdv mindenkinek. És jó kereskedést, legyen az bármi, forex, vagy kryptó. Egy a lényeg, hogy.........
Merre tőzsdézel?
Engem elkezdtek szivatni ezzel az új határidős szerződésekel, amik pár napra érvényesek. Kiesett jó pár megbízásom mert lejárt...
A képen a maik, pénteken léptek érvénybe.
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-kripto_3.jpg  
Régi 2017-07-11, 22:35   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez azzzz, itt a zuhi

https://www.bloomberg.com/news/artic...epticism-rises
Régi 2017-07-12, 14:08   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

És mindeközben
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-image.jpg  
Régi 2017-07-12, 14:26   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
És mindeközben
Ez nagyon komoly
Régi 2017-07-12, 20:48   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
remekmű ez a chart
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-nem07.jpg  
Régi 2017-07-12, 23:56   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Előferdül ez likvidebb esetekben is
Régi 2017-07-13, 19:55   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.origo.hu/gazdasag/2017071...-a-trader.html

Kár, hogy nem rólam szól a cikkXD
Régi 2017-07-13, 21:57   #93 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 69
binarytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Áruljátok már el, hogy ilyen esetekben milyen emberről beszélünk? Biztos, hogy egy mezei traderről? Valahogy nem tudom elhinni, hogy végignézik a "központban", amint valaki mezei manusz keres 200 millió dollárt, és a kiutalásnál még mosolyognak is. Számomra ez a sci-fi kategória. A szimatom az t súgja, hogy egy bennfentes, nevét elhallgatni kérő, eleve milliárdos ember van a háttérben, banki stb kapcsolatokkal, esetleg jelentős tulajdoni hányaddal..

Ilyen hasonló hírek havonta vannak a neten, pl. this londoni 18 year old guy nagyon érzi a piacot, egy hónap alatt one million dollart keresett...meg hasonlók.
binarytrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-14, 12:39   #94 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:

Szolhatna... ha lett volna 55 millio dollarod amit lett volna eleg tokod, hogy cryptok-ba fektesd...

Idézet:
binarytrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Áruljátok már el, hogy ilyen esetekben milyen emberről beszélünk? Biztos, hogy egy mezei traderről? Valahogy nem tudom elhinni, hogy végignézik a "központban", amint valaki mezei manusz keres 200 millió dollárt, és a kiutalásnál még mosolyognak is. Számomra ez a sci-fi kategória. A szimatom az t súgja, hogy egy bennfentes, nevét elhallgatni kérő, eleve milliárdos ember van a háttérben, banki stb kapcsolatokkal, esetleg jelentős tulajdoni hányaddal..

Ilyen hasonló hírek havonta vannak a neten, pl. this londoni 18 year old guy nagyon érzi a piacot, egy hónap alatt one million dollart keresett...meg hasonlók.
Mezei treder nem igazan lehetsz, ha 55 millio dollar volt az indulotoked, nemde? Amugy siman utal egy komoly broker, ha mondjuk 100k-bol csinalsz 500k-t, de ha 14m-et is... attol ne fajjon a fejed... amiert fajjon az az, hogy ezt a %-os novekedest hogyan erd el

Amugy valoszinuleg egy cryptotozsderol van szo, nem pedig egy szemelyrol... de jol hangzanak az ilyen hirek nem? egeszen megjon a kedved, hogy meg tobb crypto-t vasarolj, nem? ...
Régi 2017-07-14, 12:55   #95 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 69
binarytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szolhatna... ha lett volna 55 millio dollarod amit lett volna eleg tokod, hogy cryptok-ba fektesd...

Mezei treder nem igazan lehetsz, ha 55 millio dollar volt az indulotoked, nemde? Amugy siman utal egy komoly broker, ha mondjuk 100k-bol csinalsz 500k-t, de ha 14m-et is... attol ne fajjon a fejed... amiert fajjon az az, hogy ezt a %-os novekedest hogyan erd el

Amugy valoszinuleg egy cryptotozsderol van szo, nem pedig egy szemelyrol... de jol hangzanak az ilyen hirek nem? egeszen megjon a kedved, hogy meg tobb crypto-t vasarolj, nem? ...
Ismersz ilyen embert, aki ennyit kiutalt, és meg is érkezett neki? Nem a legendákra gondolok, akik könyvet írtak magukról.

Második bekezdés: de...jól látod..
binarytrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-14, 15:59   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem ez lényegtelen, jussunk el oda, hogy ez legyen a legnagyobb gondunk

De szerintem kifizetik simán. Eleve tarthatod fizikailag is otthon a kriptóidat egy kriptában eldugva Szóval a cikk nem ír róla, de otthon, vagy saját gépjén is tarthatta, az pedig ugyanazt az értéket képviseli, ha felvette a piac. Sanszos, nem egy trade volt a visszaváltása, mert az nagy tételként mutatkozna a könyvben egyszerre.

Amúgy harmincezret a múlthéten kiutalt a Kraken, és nem ennyi lett beutalva, szóval ekkora tételeknél még semmi gond. A könyvet meg figyelni kell hatalmas tételeknél, ennyi.
Régi 2017-07-16, 10:52   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Meddig zuhi még Dávidka
Régi 2017-07-16, 13:32   #98 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Meddig zuhi még Dávidka
Megy ám a STOPvadászat 1000-rel
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-nem160717.megb_long1.jpg  
Régi 2017-07-16, 13:34   #99 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megy ám a STOPvadászat 1000-rel
b+... most látom, hogy éppen meg is nyitotta
...jó, hogy van ez a fórum
Régi 2017-07-16, 18:02   #100 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Meddig zuhi még Dávidka
DASH, ETH jöjjön be első körben 100, de a legjobb lenne, ha 50 alá bejönne, akkor vennék belőlük És kiszállna sok bányász, csökkenne a konkurencia. Ez nyilvánvaló túl gyors lufi volt, mert nincs mögötte még fizetés a gyakorlatban, se semmi. Én lassabb felfutásra számítottam, de miután 2 hónap alatt húszszorozódtak, aztán "hirtelen" 400 fölé nem ment az ETH két hétig, én kiszálltam 317-nél, hardver ára a zsebben, ha lejjebb jönnének, vennék majd még, messze még az alja szerintem. Ez így ebben a verzióban színtiszta lufi. Az lenne a sirály, ha szinte totál összeesnének, és akkor a nehézség csökkenne éternél mondjuk, meg fel lehetne venni új pozikat másokban is
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 10:28 , a GMT +1 időzóna szerint.