Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-01-22, 18:42   #251 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 812
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Örülök a sikereidnek.
Ha már az adózásról kell gondolkodni, akkor az már kellemes dolog.

Ez azért erősen szubjektív alapú.
A "jobban" kifejezés mögött áll két terület.
A risk és a profit.
Ezekhez érdemes mérni az ilyen dolgokat, akkor lesz pontosabb a megállapításod.

Van egy barátom, usa piacon részvényezik, kb 5-6 éve.
Azt kérdezi tőlem, hogy én miért nem tolok több pénzt részvény portfólióba, mert ott még a hülye is tud pénzt keresni?
(Érti ezt magára is a szó jó értelmében).
Nekem kicsit a krypto szegmens erre hajaz(ott) mostanában.

A nehézség ott jön, amikor "vér folyik az utcákon", ahogy ezt már nálam sokkal tapasztaltabb traderek is megállapították.
Remélem a krypto kockakővel kirakott keskeny utcákon nem fog, bár nézőpont kérdése, hogy egy 50% os DD az mennyire viseli meg az embert pl btc esetében.
És ez a kérdés inkább azoknak nem költői, akik olyan 16,000 fölött vásároltak.
Köszönöm a jó szavakat. A kockázat, és a profit. Igen a két sarokkő. Aki cryptózik, annak két tényezőt kell figyelembe vennie. A kockázat lehet a teljes tőke elvesztése. A profit a csillagos ég. Én minden egyes vásárláskor arra gondolok, hogy az a pénz nem létezik számomra többé, mert lehet, hogy amikor felkelek már nem lesz belőle semmi. Ha meg felmegy az ára, és keresek rajta, akkor boldog vagyok, hogy szinte a semmiből kerestem valamit. Tudom ez igy elég zagyvaságnak tűnik, de remélem megérted hova akarok kilyukadni. Aki nem tudja elfogadni a gondolatát annak, hogy minden pénzét elvesztheti akár holnap reggelre, annak nem ajánlom a cryptóval való spekulációt.
Régi 2018-01-22, 18:56   #252 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 836
Hírnév szint: 5
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm a jó szavakat. A kockázat, és a profit. Igen a két sarokkő. Aki cryptózik, annak két tényezőt kell figyelembe vennie. A kockázat lehet a teljes tőke elvesztése. A profit a csillagos ég. Én minden egyes vásárláskor arra gondolok, hogy az a pénz nem létezik számomra többé, mert lehet, hogy amikor felkelek már nem lesz belőle semmi. Ha meg felmegy az ára, és keresek rajta, akkor boldog vagyok, hogy szinte a semmiből kerestem valamit. Tudom ez igy elég zagyvaságnak tűnik, de remélem megérted hova akarok kilyukadni. Aki nem tudja elfogadni a gondolatát annak, hogy minden pénzét elvesztheti akár holnap reggelre, annak nem ajánlom a cryptóval való spekulációt.
Helyén van az eszed!
Erről van szó, ennek mértékében kell mérni a nyereséget.
Mivel a legtöbb Crypto "tradernek" eddig nem volt veszteség realizálás, ha úgy tetszik stoploss, ezért a nagy lelkesedés e termékkör iránt.
Kétségtelen, hogy aminek nagy a volatilitása, azzal magas kockázattal (nem csak árfolyambeli!), lehet sok pénzt keresni.
Viszont azért ez elmondható még pár termékre ezen a szegmensen kívül is.
Szerintem most felnő egy generáció, aki amilyen gyorsan keresett a kryptokkal sok pénzt, annál gyorsabban fogja azt elveszíteni a jövőben.
Remélem akik itt olvasgatnak nem lesznek ezek között.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-01-22, 21:21   #253 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.680
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

willow:

Szerintem a különböző piacokat nem érdemes összehasonlítani.

Kétségtelen, hogy két ünnep között kriptóval valóban nagyobb pénzt lehetett keresni, mint kb bármelyik másik piacon, mert 2-3 szünnap is volt a tőzsdéken, és a hagyományos piacokon

De teljesen más. Talán naívan, de azt gondolom, hogy akik itt a fórumon egyébként is trédelnek, azoknak megvan a kockázatkezelő képességük, és tudtak/tudnak ezen a piacon is pénzt keresni.

Viszont még egy fontos, csak mert engem közvetlenül érint: attól, hogy a BTC esik, még nem biztos, hogy a többi is. Én épp arra spekulálok a kriptó daytrade-k során, hogy a bitcoin veszít szép lassan a jelentős szerepéből, de közel sem rántja magával a többit feltétlen (vagy ha igen, nem akkora mértékben). Ez egy új eszközosztály, így is kell hozzáállni, a megfelelő sajátosságaival együtt.

Úgy gondolom, akik az elején, vagy akár mostanság beszállnak, és figyelik, azok felnőhetnek a piaccal együtt

Adózást meg úgy oldottam meg, hogy break evenben vagyok, tehát csak annyi pénzt vettem ki, amennyit beraktam, ezután nem kell adózni, és kivárom a kedvező szabályozást. Nem sürgős. Talán gondold meg te is.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-23, 04:11   #254 (permalink)
Szenior tag

willow logója

willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Amit leirtam az az én személyreszabott meglátásom. Az én egyéni sajátosságaimmal, jelenkori helyzetemmel együtt. Mindig figyelmeztetem a tisztelt olvasó közönséget, hogy nem muszály azt tennie, és úgy, ahogy én teszem. Most én igy látom, és igy csinálom. Hogy ki, mikor, és mennyi pénzt vesz ki, vagy kell neki kivenni, mert szüksége van rá, az is egyénfüggő. Te abban a sajátos helyzetben vagy, hogy nincs szükséged pénzre. Ez is egyénfüggő. Jó Neked.
Régi 2018-01-23, 09:57   #255 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez így van

Bocs, nem akartam erőltetni semmit, csak ötleteltem
Régi 2018-01-27, 14:11   #256 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.449
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A Coincheck japán kriptotőzsdéről 523 millió darab NEM coint loptak el, melynek értéke mintegy 58 millió japán jenre, 534,8 millió dollárra tehető. A NEM coinok értéke az elmúlt 24 órában 11 százalékot esett a Coinmarketcap adatai szerint. A NEM coinok piaci kapitalizációja ezzel együtt is 7,6 milliárd dollárra tehető jelenleg.

https://www.portfolio.hu/vallalatok/...ek.274867.html
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-27, 16:18   #257 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Semmi sem szent, de a legszentebb még mindig egy hardveres tárca.
Régi 2018-01-28, 22:13   #258 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás Hát eljött:)

No, eljött a birodalom visszavág ideje, meg a hirtelen hájp lecsengett így lassan egy hónap távlatából.

Gyors pénz időszaka kicsit leáldozott, lévén, az esések sem akkorák már, de még van hova esni persze.

Egyébként az sem tragédia, ha bitcoin ezer dolcsira esne, már itt vannak az új üdvöskék

Meg kicsit tényleg lehetne ezt-azt szabályozni, pl az adózást

Ismerős nemrég szállt be a bányába, hát, kíváncsi leszek.

Talán nem is akkora baj, ha szép lassan kimúlnak az értéktelen coinok, tőzsdék, váltóhelyek. Kis komolyság most fog eljönni!

Azért remélem, ti is megszedtétek magatokat a karácsonyi ajándékból

Azt nem mondom, nem volt izgalom, mert egyszer nekem is beragadt 2 napra 50k usd, de hát nem lehet minden hibátlan
Régi 2018-01-29, 12:20   #259 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 222
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Coincheck japán kriptotőzsdéről 523 millió darab NEM coint loptak el, melynek értéke mintegy 58 millió japán jenre, 534,8 millió dollárra tehető. A NEM coinok értéke az elmúlt 24 órában 11 százalékot esett a Coinmarketcap adatai szerint. A NEM coinok piaci kapitalizációja ezzel együtt is 7,6 milliárd dollárra tehető jelenleg.

https://www.portfolio.hu/vallalatok/...ek.274867.html
Jó lett volna 110-es USDJPY-nél bevásárolni Jenből. Nagyobb biznisz lett volna mint a bitcoin!
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-30, 06:44   #260 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Idézet:
lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó lett volna 110-es USDJPY-nél bevásárolni Jenből. Nagyobb biznisz lett volna mint a bitcoin!
A jó lett volna a lényeg. Igy maradt a crypto a nyerő.
Régi 2018-01-30, 09:41   #261 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nekem ez nem esik le... hol volt itt az üzlet? ... és kinek
Régi 2018-01-30, 13:26   #262 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 222
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nekem ez nem esik le... hol volt itt az üzlet? ... és kinek
A cikk szerint 58 millió japán jen 534,8 millió dollárra tehető.
Jó lesz az 58 milliárdnak is.
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-30, 14:11   #263 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A cikk szerint 58 millió japán jen 534,8 millió dollárra tehető.
Jó lesz az 58 milliárdnak is.
Rátehető az egy asztalra is, legfeljebb összerogy az asztal... de rajta lesz
Nem is tűnt fel ez a matematikai zseni zsurnalista átváltási egyvelege.
58 millió JPY = (a 110-es árfolyamoddal) 527 272,27 USD
A szakközépben volt egy vicces matektanárunk, egyszer a dolgozati feladatként egyenletként kellett levezetni x értékét: ha 1 milliárd után 9 darb 0 van, akkor 2 milliárdnál mennyi 0(nullát) írunk és mennyi az x értéke? ... hát az eredmény magáért beszélt
Régi 2018-01-31, 16:01   #264 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Rátehető az egy asztalra is, legfeljebb összerogy az asztal... de rajta lesz
Nem is tűnt fel ez a matematikai zseni zsurnalista átváltási egyvelege.
58 millió JPY = (a 110-es árfolyamoddal) 527 272,27 USD
A szakközépben volt egy vicces matektanárunk, egyszer a dolgozati feladatként egyenletként kellett levezetni x értékét: ha 1 milliárd után 9 darb 0 van, akkor 2 milliárdnál mennyi 0(nullát) írunk és mennyi az x értéke? ... hát az eredmény magáért beszélt
Camaro bácsi! Meddig fog esni a bitcoin? Mert rá kéne tenni a shortra, de mostmár kivárom, mit jósolnak a csíkjaid(?)
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-bitcoin-euro.png  
Régi 2018-02-01, 11:29   #265 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

No, hát én megszűntem hodler lenni. Két napja gyötört már ez a kérdés, lehet, hiba, de eladtam szinte mindent. Innen valamiért giga esést vizionálok. Csak a tokeneket tartottam meg.

És persze a shortokat.

Tudom, eddig nem ezt prédikáltam, de érdemes most meggondolni a menekülést, ha ezek a szintek elesnek, akkor nagy esés jöhet. Lent majd visszaveszem, de egyszerűen annyi pénzről van szó, hogy muszáj volt valamit lépnem. Adózásra majd év végén visszatérek, addig nem sürget.

Mindenesetre tanulságnak hatalmas volt, de az olvadó brutál összegeket nem bírtam nézni tovább, és mivel innen sem volt felpattanás, már csak érzelmi síkon találtam magyarázatot a tartás mellett, és az nekem kevés.
Régi 2018-02-01, 20:21   #266 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No, hát én megszűntem hodler lenni. Két napja gyötört már ez a kérdés, lehet, hiba, de eladtam szinte mindent. Innen valamiért giga esést vizionálok. Csak a tokeneket tartottam meg.

És persze a shortokat.

Tudom, eddig nem ezt prédikáltam, de érdemes most meggondolni a menekülést, ha ezek a szintek elesnek, akkor nagy esés jöhet. Lent majd visszaveszem, de egyszerűen annyi pénzről van szó, hogy muszáj volt valamit lépnem. Adózásra majd év végén visszatérek, addig nem sürget.

Mindenesetre tanulságnak hatalmas volt, de az olvadó brutál összegeket nem bírtam nézni tovább, és mivel innen sem volt felpattanás, már csak érzelmi síkon találtam magyarázatot a tartás mellett, és az nekem kevés.
Ugye-ugye drága barátom. Amikor olvad a tőke, akkor nő igazán csak a nyomás.
Régi 2018-02-01, 20:53   #267 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ugye-ugye drága barátom. Amikor olvad a tőke, akkor nő igazán csak a nyomás.
Az tuti, jó tanulság, bár ennyit még soha nem realizáltam napon belül nyereséget, de itt elfogyott a türelem. Addig bíztam benne, amíg btc 10k felett marad, így viszont benyomtam gigashortot, és eladtam mindent. Ti tartotok valamit?
Régi 2018-02-03, 15:47   #268 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az tuti, jó tanulság, bár ennyit még soha nem realizáltam napon belül nyereséget, de itt elfogyott a türelem. Addig bíztam benne, amíg btc 10k felett marad, így viszont benyomtam gigashortot, és eladtam mindent. Ti tartotok valamit?
Megleltem a fényt a felemelkedéshez
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-btc_piramis2018.gif  
Régi 2018-02-03, 15:52   #269 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Idézet:
Megleltem a fényt a felemelkedéshez
Nagyon jó. Akkor innen long.
Régi 2018-02-06, 13:42   #270 (permalink)
Szenior tag

Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Snt

SNT a hét szinte egyedüli emelkedője.
De mint tudjuk nem egy fecske hozza a nyarat.
Lehet hogy ez a "menekülő" coin.

https://www.cryptocompare.com/coins/snt/overview/ETH
Régi 2018-02-13, 21:24   #271 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na, hát én nem tudom, innen merre az arra, most az indexek mellett ezek is megálltak a héten. Izgiiii lesz
Régi 2018-02-18, 12:42   #272 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Most pont úgy alakult, hogy az egyik kriptós számlám épp akkora, mint a forexes, és a kriptókon az 5-ös tőkeáttétellel pont ugyanúgy lehet nyomulni, mint a forexen a 100-assal, mert kb húszszor nagyobb a kriptopénzek volatilitása, mint a fiat pénzeké százalékban mérve (azonos idősíkot tekintve persze)
Régi 2018-02-18, 14:55   #273 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Most pont úgy alakult, hogy az egyik kriptós számlám épp akkora, mint a forexes, és a kriptókon az 5-ös tőkeáttétellel pont ugyanúgy lehet nyomulni, mint a forexen a 100-assal, mert kb húszszor nagyobb a kriptopénzek volatilitása, mint a fiat pénzeké százalékban mérve (azonos idősíkot tekintve persze)
Csak jó irányba nyomulj!!! -mert ez a lényeg, a többi mellékes
Régi 2018-02-18, 15:09   #274 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Daytrade, kényelmes kockákkal Most csak 5-10% van kilátásban, mégsem 1000%, így nem lesz megint kriptosokkom

Jó a BTC-piramisod
Régi 2018-02-18, 15:49   #275 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Daytrade, kényelmes kockákkal Most csak 5-10% van kilátásban, mégsem 1000%, így nem lesz megint kriptosokkom

Jó a BTC-piramisod
Azért építészként kíváncsi vagyok a Piramis talapzatára

A maradék BTC longom hagytam elveszni.
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-btc_piramis2018_2_18_xd.gif   cryptocurrencies-btc_14_180218_long.gif  
Régi 2018-02-18, 16:33   #276 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na, jó vagy, kár, hogy a shortokat feljebb zártam, nem volt velem a piramisod külföldön

Most akkor esni fog? Vagy mit mond a talapzat? Gigászi Gízai lesz?
Régi 2018-02-18, 17:35   #277 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Na, jó vagy, kár, hogy a shortokat feljebb zártam, nem volt velem a piramisod külföldön

Most akkor esni fog? Vagy mit mond a talapzat? Gigászi Gízai lesz?
Már elég volna a sok csapadékból, egész éjjel hullott a hó. Délelőtt felLONGOLTUNK a gyerkőcökkel egy hóembert... délutánra el is olvadt a 22 fokos melegben
ja... BöTÖCöre gondolsz... hát én shortba álltam, csak kissé bealudtam reggel, a hajnali csúcs pedig pontosan nem nyílt meg, mert nekem mindig olyan ''pontos adatok jönnek'' Kézzel-lábbal kellett nyitnom. Azért vettem is pár mütyürt mellé, óvatosan kezelem. Mondhatnám, hogy le is zárhattam volna mindent a csúcs-völgyek környékén, de szokásomhoz híven azért lefölöztem a kezdeti tét nyereségét.
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-btc-cash_180218_buy.gif   cryptocurrencies-ripple_180218_buy.gif   cryptocurrencies-btcusd_180218_sell_1.gif  

Régi 2018-02-18, 19:31   #278 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Már elég volna a sok csapadékból, egész éjjel hullott a hó. Délelőtt felLONGOLTUNK a gyerkőcökkel egy hóembert... délutánra el is olvadt a 22 fokos melegben
ja... BöTÖCöre gondolsz... hát én shortba álltam, csak kissé bealudtam reggel, a hajnali csúcs pedig pontosan nem nyílt meg, mert nekem mindig olyan ''pontos adatok jönnek'' Kézzel-lábbal kellett nyitnom. Azért vettem is pár mütyürt mellé, óvatosan kezelem. Mondhatnám, hogy le is zárhattam volna mindent a csúcs-völgyek környékén, de szokásomhoz híven azért lefölöztem a kezdeti tét nyereségét.
Tőlem eshet minden, csak eső ne, a hó jobb Halkabb, csúszósabb, látványosabb, de ez a melegXD vicc kategória

Bétécé meg akkor kilőve, szép long setupok vannak szinte naponta alacsonyabb idősíkokon.

Mostmár kezd emberi chartja lenni, ami megy le is meg fel is Piramisodba a bejárás milyen? Elég sok mumifikált hodler van benne.
Régi 2018-02-20, 11:28   #279 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://www.portfolio.hu/befektetes/....3.277167.html

Úgy látom, Elliottosok utálják a kriptókat. Nem alakult még ki elég hullám a giga nyerőkhöz és lemaradtak?
Régi 2018-02-20, 12:17   #280 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
https://www.portfolio.hu/befektetes/....3.277167.html

Úgy látom, Elliottosok utálják a kriptókat. Nem alakult még ki elég hullám a giga nyerőkhöz és lemaradtak?
Ez elég nagy (k...va nagy) alap ahhoz, hogy belenyúljon egy felkapott, de nem komolynak titulált termékbe.
Megvannak ezek a btc nélkül is bőven.
Azt hiszem erről az alapról olvastam valahol, hogy az ügyfél állományuk növekedése a top 5 alap között van usa-ban.
Aki ennyi pénz fölött hoz döntést, az nem kockáztat fölöslegesen.

De a hírekből ki lehet olvasni más nézőpontot is, mint pl ez:

https://www.cnbc.com/2018/02/15/numb...olatility.html

Szerintem hamarosan úgyis kiderül hogy a krypto szegmens jelenlegi emelkedése az tartós-e, vagy csak dead cat bounce....
Régi 2018-02-20, 12:36   #281 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez elég nagy (k...va nagy) alap ahhoz, hogy belenyúljon egy felkapott, de nem komolynak titulált termékbe.
Megvannak ezek a btc nélkül is bőven.
Azt hiszem erről az alapról olvastam valahol, hogy az ügyfél állományuk növekedése a top 5 alap között van usa-ban.
Aki ennyi pénz fölött hoz döntést, az nem kockáztat fölöslegesen.

De a hírekből ki lehet olvasni más nézőpontot is, mint pl ez:

https://www.cnbc.com/2018/02/15/numb...olatility.html

Szerintem hamarosan úgyis kiderül hogy a krypto szegmens jelenlegi emelkedése az tartós-e, vagy csak dead cat bounce....
Hát oké, de miért kell szétoltani valamit?

Jó, az eredeti cikket nem olvastam angolul, de akkor is kinézem belőlük, mint a Goldmanosok. Szétoltják, aztán bevásárolnak belőle magánbanXD

Ja,és a macska még tartson ki, longolom a bitcoint Camaroval együtt
Régi 2018-02-20, 17:47   #282 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Idézet:

Jó, az eredeti cikket nem olvastam angolul, de akkor is kinézem belőlük, mint a Goldmanosok. Szétoltják, aztán bevásárolnak belőle magánbanXD

Akkor minek adtál el mindent, ha most meg visszaveszed?
Régi 2018-02-20, 18:14   #283 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Akkor minek adtál el mindent, ha most meg visszaveszed?
Hát olcsóbban

Azt sose írtam, hogy rá se nézek többé

A múltkori malőrömből tanultam, vagyis nekem mindenképpen tanulság volt megélni a kínok kínját. Elutaztam utána, pihent fejjel tértem vissza
Régi 2018-02-20, 20:42   #284 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Semmi gond Dávidka ez a BTC is egy csoda, mint a Zsófi néni pohár vízben tartott óvszere... ezt a viccet tegnap hallottam temetésen
Régi 2018-02-20, 21:01   #285 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Semmi gond Dávidka ez a BTC is egy csoda, mint a Zsófi néni pohár vízben tartott óvszere... ezt a viccet tegnap hallottam temetésen
Esküszöm ez a bitcoin kezd lassan olyan chartot rajzolni, mint egy valamire való, megfelelő likviditásokkal rendelkező termék.
H1-ben olyan szép a chartja, mint egy indexé, amióta kezd magához térni.
(majd ha olyan olcsó is lesz kereskedni vele mint egy indexel, akkor veszek belőle )

cryptocurrencies-btch1.jpg
Régi 2018-02-20, 23:20   #286 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Esküszöm ez a bitcoin kezd lassan olyan chartot rajzolni, mint egy valamire való, megfelelő likviditásokkal rendelkező termék.
H1-ben olyan szép a chartja, mint egy indexé, amióta kezd magához térni.
(majd ha olyan olcsó is lesz kereskedni vele mint egy indexel, akkor veszek belőle )
Nem árulok el nagy titkot, hgy a szokásos sup/res cuccomat nyomom rajta óráson Hibátlan szintek vannak benne.

És nem értem, mi az, hogy nem olyan olcsó, mint az indexek. Vehetsz egészen kicsit is, és nemrég írtam, hogy hiába csak 5-ös tőkeáttételt adnak, mivel a volatilitása kb húszszorosa a devizáknak, így teljesen egyenértékű a marginigény a hozamhoz vetítve, mint forexen az 1:100-as áttételnél
Régi 2018-02-20, 23:31   #287 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igeeen, egy csoda amúgy tényleg Az egész koncepció tetszik. Nyilván megvannak a maga korlátai, de épp ideje egy új eszközosztálynak felemelkednie az eddigi cuccok mellé. Ja, és ami még kafa, hogy nagyon zsír cuccok vannak benne, például okosszerződések Meg még nincs szétcseszve a hft-robotokkal, meg scalpoló rendszerekkel.
Régi Tegnap, 15:01   #288 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Longicák zárultak, ma hajnalban még 8800-on bevette a long limitemet, de visszafordult sajna...
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-btc.png  
Régi Tegnap, 15:20   #289 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na, de az előző posztomat nem csak úgy tettem ki, hanem mert innen lehet egy jó nagy zuhi chart alapon is. Elég komoly szinteket nyaldostunk vissza alulról.

És mostanság az altcoinok döglődnek a bitcoinhoz képest (tudom, kivétel minden napra jut).
Régi Tegnap, 15:24   #290 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Longicák zárultak, ma hajnalban még 8800-on bevette a long limitemet, de visszafordult sajna...
Te most merre akarsz menni?
nemmegmondtamhogybontottcsirkétbontottcsirkéthozzz zzz

Keresem... hová irtam: 10-11 fel aztán 3,5 le
Csatolt kicsinyítések
cryptocurrencies-btcusd_210218_sell2.gif  
Régi Tegnap, 15:27   #291 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Te most merre akarsz menni?
nemmegmondtamhogybontottcsirkétbontottcsirkéthozzz zzz

Keresem... hová irtam: 10-11 fel aztán 3,5 le
Ja, hát ilyen kis recegésekre nem figyelek ám Órás alá be nem néztem

De jó, mert mindenki nyer az üzleten

A bitcoincsirkénXD
Régi Tegnap, 15:33   #292 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ja, hát ilyen kis recegésekre nem figyelek ám Órás alá be nem néztem

De jó, mert mindenki nyer az üzleten

A bitcoincsirkénXD
Pedig a kisreceségben a lényeg, mint benned a sejtek
Régi Ma, 06:49   #293 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 19
Hírnév szint: 4
Zsoltár 91.1 a hírnévhez vezető út elején jár.
Wink

Idézet:
Jobban tetszett, amikor rigeztél
Zsoltár 91.1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi Ma, 13:33   #294 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát igen, én se pár hónapért akartam bányászniXD
Válaszol

« Bitconnect,Bitcoin | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:13 , a GMT +1 időzóna szerint.