Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-10-17, 22:07   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Brokernet

Elég sok helyről hallani a Brokernetről és még ha nevével ellentétben nem is brókercégről van szó, azért igen sok befektetési témához közük van.

Pénzügyi tanácsadónak tartják magukat, azaz munkatársaikat, akik tulajdonképpen befektetési és hitel ügynökök.
Engem nem győz meg az MLM rendszerben működő cég, sem az alkalmazottai. Utóbbiak tudása véleményem szerint igen csekély, főleg a "fentről kapott" infókat osztják tovább.
Unit-linked életbiztosítások területén kapcsolódnak főleg a befektetésekhez és mint az Unit Linked témában olvashattuk ez nem feltétlenül az a termék, amivel az ügyfél jár jól.

Én alapvetően ódzkodom mindentől, amit ügynökök árulnak. Sőt, mindentől, amit nem én akarok megvenni, hanem valaki kínálja nekem.

Ennek ellenére valamiért mégis sikeres a Brokernet. Csak az értékesítési stratégiájuk a siker kulcsa, vagy valamiben tényleg jók?
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-21, 11:53   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nekem a személyes tapasztalatom 1 Brokernetes tanácsadóra korlátozódik.

Régi jó ismerős. Tavaly nyáron keresett meg, hogy szeretne pénzügyi témában beszélgetni velem. Természetesen álltam elébe, mert néhány évvel korábban is szívesen segítettem neki.

Életbiztosítást akart nekem eladni.
Hamar megbeszéltük a dolgot és nem volt belőle probléma. Beszélgettünk az egészről, a brokernetes tevékenységéről, a termékeikről.
Ismeretei csak a brokernetes tevékenységgel összefüggésben bővültek. Alapvető pénzügyi ismeretek hiányában próbálja a biztosításokat értékesíteni, egyoldalú információk alapján. Sajnos ez van.
Mint mindenhol a Brokernetnél is az értékesítés az első. Mindegy mit, csak az ügyfél megvegye.

Nem ismerem a teljes termékkínálatot. Akit megkeresik az alaposan járjon utána a dolgoknak és ne a tanácsadója szavai alapján döntsön!
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Válaszol

Címkék
biztosítás, Brokernet, életbiztosítás, MLM, Unit Linked

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 18:27 , a GMT +1 időzóna szerint.