Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-10-18, 09:44   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 27
Hírnév szint: 8
scapesound a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile A devizatőzsdén kereskedő vállalatok

Sziasztok!

Az elmúlt 1-2 évben gombamód elszaporodtak a forexen kereskedő cégek, amelyek az általános befektetési lehetőségektől lényegesen eltérő hozamot garantálnak.
Véleményem szerint ez a téma külön megérdemel egy új bejegyzést, mert egyre több ilyen befektetéssel találkozhatunk és egyre többen döntenek úgy, hogy kipróbálják.
Örülnék neki, ha minél többen megírnátok véleményeteket és esetleges tapasztalatotokat.

Üdv
scapesound nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-18, 19:05   #2 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Az én tapasztalatom elég vegyes a forexről. Ez pont az a kereskedési forma amivel pár gombnyomással milliókat lehet nyerni, és ugyancsak pár gombnyomás alatt milliókat is lehet bukni. Ennek ellenére megfelelő gyakorlás és jól felépített stratégia után sokat is hozhat a kereskedőnek. Viszont aki elkezd hasonló képen kereskedni mindenképp meglegyen a megfelelő tapasztalata, mert a forex pár hónap leforgása alatt csődbe tudja vinni a kereskedőt. A kezdők 96%-a az első évben elveszti teljes tőkéjét, és csak a maradék 4% az aki sikeres lesz. Ezt jó ha tudjátok.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-10-19, 09:05   #3 (permalink)
Új tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 7
Mandark a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mint mindenhol itt is vannak akik az átlagon felül teljesítenek. (itt már aki nem veszít az már átlagon felüli).És vannak akik kimagasló hozamot tudnak elérni és esetleg tartósan. Rengeteg helyre lehet befektetni a forexen, csak nagyon nem mindegy, hogy kit bízunk meg pénzünk kezelésével.
Mandark nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 09:38   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Tisztában vagyok a devizatőzsde kockázataival és az arányokról, de vannak olyan kezelt számlás szolgáltatók, amelyek komoly profitot érnek el . Szinte egy év alatt megduplázzák a betett vagyont.
Régi 2011-10-19, 09:53   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
scapesound eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Tisztában vagyok a devizatőzsde kockázataival és az arányokról, de vannak olyan kezelt számlás szolgáltatók, amelyek komoly profitot érnek el . Szinte egy év alatt megduplázzák a betett vagyont.
A múltbéli teljesítmény nem garancia a jövőbeni hozamra!!!
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-19, 18:17   #6 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Akkor mi az ami számít, ami mondjuk eldönti, hogy befektetsz e az adott helyre.
Ezekhez kell valamilyen szaktudás egyáltalán?
Régi 2011-10-19, 19:56   #7 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

Akkor mi az ami számít, ami mondjuk eldönti, hogy befektetsz e az adott helyre.
Ezekhez kell valamilyen szaktudás egyáltalán?
Senkire nem bíznám a pénzem.
Ezek a "szakemberek" jó ha a banki betétkamatokat tudják produkálni, de a legtöbb csak veszti a tőkét.
Ajánlom tanulmányozásra a BAMOSZ oldalát.
Régi 2011-10-19, 21:04   #8 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem garancia a múltbéli teljesítmény, de olyat kellene keresni amelyik kezelt számlás szolgáltató túlélte válságot, ha azt megúszta akkor mindent kibír!

A BAMOSZON magyarországi befektetési alapok találhatók. Nekünk forexes managelt számlás szolgáltatást kellene igénybe vennünk, akár külföldit is.
Régi 2011-10-20, 04:20   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Minden válság egyedi. Honnan tudod hogy a következőt is kibírja a stratégia? Előre nem tudni.
Régi 2011-10-20, 08:58   #10 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Mandark: van tapasztalatod a forexen kereskedő befektetési csoportokról ,cégekről? Vagy hallottál e valami érdekeset?

Az biztos, hogy nehezen adja ki az ember a kezéből a pénzt- főleg sok pénzt.
De ha jól választod meg a céget és szerződésben garantálják a kockázat mértékét akkor meg lehet próbálni. Bár abban biztos vagyok hogy teljes tőkevédelem nincs, ha ilyet szeretnék mehetnék a bankba 6,7,8 % ért.Az biztos, hogy itt többet kell kockáztatni- aminél elvárhatjuk a nagyobb hozamot is!
Régi 2011-10-22, 13:30   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hallottam 2 lehetőségről akik kezelik befektetők pénzét:
-Quantum xxl
-Goldway forex
de tapasztalatom nincs, ezért akinek van azt kíváncsian várom! és egyéb véleményeket!
Köszi
Régi 2011-10-24, 09:31   #12 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Utánanéztem a cégnek és a rossz weboldalon túllépve a cég hong kongban van bejegyezve. Számomra nem meggyőző, ha a pénzt egy off shore gyanus cég kezeli. Hogy jönnek ide a magyarok? A hozamokkal viszont meg lehetünk elégedve. Valakinek van befektetése itt?
Régi 2011-10-24, 15:54   #13 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

sziasztok!

archenius- akkor se bíznád másra a pénzed, ha mondjuk nagyobb profitot ér el rajta, mint adott esetben Te a számládon?
Abban egyetérthetünk, hogy mindannyian keressük a jó lehetőségeket és befektetéseket. Muszáj több lábon állni, tehát diverzifikálni vagyonunkat, hisze ebben a gazdasági helyzetben kevés a 100% os tuti üzlet.
Régi 2011-10-24, 18:32   #14 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
sziasztok!

archenius- akkor se bíznád másra a pénzed, ha mondjuk nagyobb profitot ér el rajta, mint adott esetben Te a számládon?
Abban egyetérthetünk, hogy mindannyian keressük a jó lehetőségeket és befektetéseket. Muszáj több lábon állni, tehát diverzifikálni vagyonunkat, hisze ebben a gazdasági helyzetben kevés a 100% os tuti üzlet.
Elkezelgetem én a kis pénzecskémet magamnak, nem adom ki a kezemből.
Egyébként sem tudok olyat, aki jobbat tudna produkálni a jelenleg használt rendszernél.
Egy kis publikus ízelítő: https://www.myfxbook.com/portfolio/zooli-demo/178477
Régi 2011-10-24, 19:34   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez már szakmai kérdés, amiről szó van. Az embernek joga van átadni a másiknak a munkát. De joga van arra, hogy saját maga csinálja, hogyha jobb eredményeket tud hozni és ezzel tisztábban van. Valamint egy megnyugvást jelenthet, hogy a legjobb kezekben van, ha ennyire jónak tartja önmagát. Mi mindannyian képesek vagyunk arra, hogy átlagon felüli precíz munkát végezzünk a leghatékonyabb módon, amit senki nem tud utánozni és irigylésre méltó legyen. Van köztünk aki ilyen színvonalon akar tőzsdézni. Van aki csak bizonyos szintig, nem akarja már ilyen magas színvonalon csinálni. Van aki robotokkal próbálkozik és van aki másokat bízza meg, akik szerinte a legjobbak erre a célra.
Az biztos, hogy ha nem mi csináljuk, akkor lemondunk arról, hogy mi csináljuk akár igen magas színvonalon és igen magas nyereséggel. Ez a nem mindegy. És ezt szerintem érdemes megfontolt gondolkodás után eldönteni és a következményeit vállalni.
Régi 2011-10-25, 08:03   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

kedves archenius!

Először is gratulálok az elért eredményedhez! Nagyon szép teljesítmény rövid idő alatt! Ha ugyanezt sikerül élesben is véghezvinni és tartósan, akkor tényleg nm kell, hogy más kezelje a pénzedet! Mennyit foglalkozol vele/ nap? Mennyi kötésből jött kb össze ez a mesés eredmény?

Kedves atomjani!

Látom nm először találkozol ezzel a témával és biztos vagyok benne, hogy Te a komolyabb csapatban játszol... Azonban én már közel 3 éve próbálkozok és mondhatni most már nm vesztek. Rengeteg időm és pénzem ment rá h legyen ebből egy fix jövedelem- de lehet, hogy pont ez a vágy akadályozott meg abban, hogy tartósan sikeres legyek. A lényeg, hogy a forex lehetőségeit ki is lehet használni és sokan ki is használják - és az a jó, hogy lehet is hozzájuk befektetni. Utánanéztem amit Mandark küldött 2 céget - nm győztek meg...kecsegtetőek a hozamok- de milyen áron? Azt se tudom mi zajlik a pénzemmel..
Régi 2011-10-25, 10:28   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Scapesound, nem vagyok olyan jó, mint hiszed és csak most kezdtem demó szinten. Viszont az életem során már rengeteg dolgot megtanultam. A célok nagyon szépek. Viszont kellő megfontoltság nélkül tele leszünk rossz következményekkel.
Idővel beláttam, hogy nem számít, hogy mit akarunk, ha nem tudjuk garantáltan biztosítani a cél elérését. A haderő a bevetésekre túlbiztosítják a szükséges dolgokat, mert például a helikopter útközben elromolhat és ezért kell másik helikopter is. Szóval csináld úgy, hogy biztosan elérd a céljaidat, amihez nagyon sok tényleges működő megoldást kell kidolgozni. Megkérdőjelezni dolgokat meg kegyetlenül, pofátlanul kell, hogy tényleg biztosan működjön.
Javaslom, hogy ismerd meg a cég módszereit és kegyetlenül teszteld le, hogy mennyire működik hosszútávon a stratégiájuk. Ha nem teszed meg, akkor tulajdonképpen zsákbamacskát vásárolsz, amiben vagy nyereség vagy veszteség van. Na most ebben az esetben az ismeretek hiányában a legrosszabb eredményt kell alapul venni, ami a teljes pénz bukását jelenti. Egy messziről jött cég mondhat akármit, neked kell megbizonyosodnod, hogy valóban igazat mond e.
Menjünk egy kicsit messzebb. Tegyük fel, hogy a cég eddig nagyon eredményes volt és minden ügyfél elégedett volt. Aztán történik egy vezetőváltás vagy egy kiszámíthatatlan esemény és minden borul. Elveszíted a pénzed. Bárki is kezelje a pénzed, garantálja hogy bármikor visszakapod a befizetett összeget! Amelyik cég nem vállal felelősséget a pénzedért és nem adja vissza a teljes összeget a veszteség esetén, az felejtős. Az egy dolog, ha részvényeket veszel és buksz rajta, mert te kereskedsz. De ha a másik cég teszi nyereséget ígérve és eljátsza, akkor az nagyon nincs rendjén, mert nem erről volt szó. A másik cég veszíthet, de te nem. Neked jogi alapon érvényesítened kell ezt mondjuk szerződés formájában, különben örökre elveszítheted a pénzed és bár jogosan érezheted magad becsapva, de a pénzed már nem tudod visszaszerezni.
Nem véletlenül mondom, hogy a megfontoltság nagyon fontos. A tőzsde arról szól, hogy minél kisebb kockázat mellett tegyél szert minél nagyobb nyereségre. Hol a kockázatot csökkented a nyereség csökkentése nélkül, hol a nyereséget nőveled a kockázat emelkedése nélkül, vagy együtt mindkettőt. Ha valakinek oda adod a pénzed, akkor ezzel 100 százalék kockázatot vállalsz. Ha csak a pénz felét adod oda, akkor 50 százalék kockázat. Ha garanciát vállal érte, akkor 0 százalék kockázatról beszélünk.
Régi 2011-10-25, 18:25   #18 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valakinek oda adod a pénzed, akkor ezzel 100 százalék kockázatot vállalsz. Ha csak a pénz felét adod oda, akkor 50 százalék kockázat.
Érdekesen számolsz.
Ha valakinek pénzt adok 100 százalék a kockázatom, hogy esetleg elbukja.
Ha ennek a pénznek a felét adom nekem még mindíg 100 százalék a kockázatom, hogy esetleg elbukja...
De ha a pénzem 10 százalékát adom akkor is 100 százalék a kockázatom.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-25, 20:34   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekesen számolsz.
Ha ennek a pénznek a felét adom nekem még mindíg 100 százalék a kockázatom, hogy esetleg elbukja...
A kezdeti tőkére vetített kockázat gondolom a kulcsszó, nem?

Mert, ha száz babszemből kockáztatok 10 babszemet akkor a 10 babszemen teljes , azaz 100% a kockázat,mint írtad is, viszont az eredeti tőkére vetített kockázatom csak 10 % .

Persze lehet csűrni-csavarni, hogy a 10 babszemet vagy elvesztem vagy nem, tehát fifti-fifti,akkor csak 50-50 % a kockázatom?
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-26, 08:02   #20 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Egyébként már van olyan brókercég ahol kezelt számlás szolgáltatás esetén a befektető beállíthatja magának a tőkevédelmi szintjét! Azt az összeget kell beírni aminél többet semmi esetre se veszítsen. Ha esetleg elérné, akkor kiléptet a befektetésből.
Régi 2011-10-26, 16:45   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekesen számolsz.
Összességében néztem a dolgot. 100 ezerből oda adsz 20 ezret a másiknak, a 80 ezer nálad biztonságban van. De ettől még 100 ezer Ft-od van összesen, csak 20%-át kockáztatsz más cégen keresztül. Természetesen ha csak a 20 ezert nézzük, akkor a kockázat 100%.
Régi 2011-10-26, 16:48   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mandark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyébként már van olyan brókercég ahol kezelt számlás szolgáltatás esetén a befektető beállíthatja magának a tőkevédelmi szintjét! Azt az összeget kell beírni aminél többet semmi esetre se veszítsen. Ha esetleg elérné, akkor kiléptet a befektetésből.
Ez már picivel jobb, de nem megnyugtató. Például ha a tőkevédelem szintje 70%, akkor a maradék 30%-ot bukásnak vehetem, ha nem ismerem a módszerüket. Persze így nem bukja el az ember az összes pénzét, max csak egy kisebbik részét.
Régi 2011-10-26, 21:35   #23 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ha szeretnénk hogy az összes pénz megmaradjon, sőt...
Ehhez meg kell nézni a manager max viszaesését és a főlé tenni az elveszthető összeg mértékét, de fontos egy tartós eredmény, hogy tudjunk belőle következtetni.
Ilyeneket kéne keresni.
Régi 2011-10-29, 12:12   #24 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia atomjani!

A demózás mindennek a kezdete és ha ott képes vagy komoly eredményeket elérni, akkor ha legyőzöd az éles számla okozta pszicho nyomást -eredményes lehetsz éles számlán is.

Ezenkívül érdekes okfejtést osztottál meg velünk. Számomra egyértelmű, hogy a legfontosabb Neked a biztonság és ez mindent felülír. Még azt is, hogy vannak cégek, amelyek tényleg képesek elérni kimagasló eredményeket. A biztonság alatt azt értem, hogy ellenőrizni tudjuk a kereskedésnél használt stratégiájukat. Szerintem ez teljesen lehetetlen, hiszen jól tudja minden kedves fórumozó és tőzsdés, hogy ha valaki megtalálta a " Szent Grált", akkor bizony azt nem is osztja meg másokkal.

-Abban biztos vagyok, hogy nem fektetnék, ahol az egész összegemet felrakja a cég és elveszthetek több ezer dollárt - még akkor se ha mondjuk 10-20 % ot lehet elérni havonta. Emailen kaptam ugyanis ilyen ajánlatot már.
Véleményem szerint ha tartósan hoz egy 2-10 % között havonta, átlátható kockázattal és mondjuk tartósan- tehát nem 1-2 hónapig hanem 1-2 éve minimum, akkor lehet elgondolkodnék...

A lényeget kimondtad :"A tőzsde arról szól, hogy minél kisebb kockázat mellett tegyél szert minél nagyobb nyereségre."
viszont ez ritkán valósul meg mind a tőzsdén, mint az üzleti életben, hiszen a haszon fejében kockázatot kell vállalnunk - sokszor nagyot. Ez minden befektetésre igaz sztem. Különösen nehéz a mostani gazdasági helyzetben szinte minden esetben kimagasló profitot elérni -kevés kockázattal!
Régi 2011-10-29, 13:36   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyetértek veled egy dolgot kivéve. A legnyerőbb stratégiát nem mindenki tartja magába, hogyha tényleg annyira jó a stratégia. Lehet hogy részben vagy teljesen megosztja jó szándékkal. Egy ilyen stratégiát meg nehéz megérteni és elsajátítani, annyira összetett lehet.
A válságnak örülni kell. Megmutatja a gyengeségeinket. Amelyik vállalkozás nem éli túl, az nem tud megfelelően reagálni a váratlan nehézségekre.
Én úgy gondolom, hogy a szavak és érzelmek helyett a tényekre kell jobban összpontosítani. Az ígéret, a jobb hozam ígérete ma már nem vehető komolyan. A stratégiát, a működést akarom látni, ami alátámasztja azt a tényt, hogy a legrosszabb esetben is jól járok. Aki hinni akar, az menjen a templomba. Ott sok szép dolgot mondanak.
Politika. Az adózott pénz az országba való befektetés a hatékonyság jegyében. Ezzel szembe mi zajlott eddig? Szépeket mondanak és a negatív dolgokat is kifordítják úgy, hogy szépnek tűnjön. A manipulációról már ne is beszéljük. És hogy értsd, te választod meg, hogy milyen országnak adózol. Ahol laksz, amelyiket jobbnak tartod. Legalábbis lehet így is csinálni.
Nem a biztonságról van itt szó, ennyivel egy jó bankban is lehetne. A hatékonyságon van a hangsúly. Amelyik cég elég hatékonyan kezeli a pénzt, az nem megy csődbe. Ugyanis a hatékonyság része a váratlan nehézség kezelése is, nyilvánuljon meg bármiben is.
Én a magam részéről nagyon kritikus vagyok. Nem szeretem a kellemetlen meglepetéseket, szórakozzanak mással! Mindenki csinálja jól azt, amit csinál és akkor nem lesz gond. Amikor az ember saját magán tapasztalja meg más hibáinak a következményeit, akkor nem tud annyira elnéző lenni. Felelősek vagyunk magunk és mások iránt, csak eddig sokan nem vették ezt észre. Nem baj, majd egy újabb nagyobb válság majd segít még ezen egy kicsit.
Szóval pénzt akármibe nem fektetek bele, mégha ezzel nem is lesz könnyű megtalálni a megfelelő helyet.
Régi 2011-10-29, 17:33   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Mandark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hallottam 2 lehetőségről akik kezelik befektetők pénzét:
-Quantum xxl
-Goldway forex
de tapasztalatom nincs, ezért akinek van azt kíváncsian várom! és egyéb véleményeket!
Köszi
Quantumxxl-t tolom 1 hónapja. Persze kétségek vannak, de indulása óta (január) jól teljesít.
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-30, 08:56   #27 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

atomjani- ki is mondtad a lényeget! Amelyik cég hatékonyan kezeli a pénzt, az megérdemli, hogy életben maradjon és tovább gyűjtsön befektetőket. És ha létezik ilyen, akkor én szívesen kipróbálom a befektetést. Biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek- nm is kevés! Csak olyat keresek, amit már kipróbált valaki, mert egy fórumozónak vagy bloggernek jobban hiszek, mint egy interneten felugró hirdetésnek! - Sokkal jobban!

attiati- és mennyit hozott októberben? Milyen tőkevédettségi szint van? mennyire látsz rá a pénzedre? Akármikor kiszállhatsz? Sok kérdésem van, de a weboldal annyira gagyi, hogy nm akarok turkálni benne.
Köszönöm a válaszod
Régi 2011-10-31, 00:52   #28 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

attiati- és mennyit hozott októberben? Milyen tőkevédettségi szint van? mennyire látsz rá a pénzedre? Akármikor kiszállhatsz? Sok kérdésem van, de a weboldal annyira gagyi, hogy nm akarok turkálni benne.
Köszönöm a válaszod
Október kiemelkedő volt, bruttó 16.5%. Normáls esetben nettó 3-5%-ot hoz.
A pénzedre rálátsz folyamatosan, de a kötéseket nem árulják el (be és kilépési pontot), csak az eredményét. Kiszállhatsz bármikor, a brókercégnek el kell küldeni faxon vagy scannelve a meghatalmazás visszavonását aláírva, és onnantól nem fér a számlaegyenlegedhez a quantum (ha parás vagy, akkor ezt előre be is készítheted ) 70% tőkegarancia van, ott kapcsolják le automatikusan a számládról a robotot.
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-02, 14:11   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Ez kizárólag egy automata robot, mert számtalan esetet hallottam már, hogy működik ideig- óráig, aztán jön egy vesztő szakasz. Egy olyan szakasz amelyre nm lehetett felkészülve a program megalkotója. Az mindenképp megnyugtató, hogy van tőkevédelem, de ha havi 3-5% al kell számolni, akkor jó pár hónapnak el kell telnie, hogy teljesen tőke védett legyen a számlád! A weblapon 2000 dollárt írnak a minimális befektetési értéknek, nem túl sok, azonban ha ki is próbálnék egy ilyen lehetőséget először biztos, hogy kevesebbel. -Mondjuk 1000 el.
Régi 2011-11-09, 07:57   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Legutóbb a Quantum xxl ről beszéltünk, de azóta találtam egy blogot, amit egy másik topicba be is linkeltem.http://kezeltszamla.blog.hu/
Nekem hitelesnek tűnik, hiszen 4 különálló befektetési lehetőséget tár fel- nagyon részletesen / köztük a Quantumot is. A korábban feltett kérdéseimre meg is kaptam itt a választ és az oldalról hasonlóak a véleményeink... Összeségében szerintem jó kiindulási alapot képez, ha egy komolyabb, bár mindenképpen kockázatosabb befektetést keresünk - mondjuk a bankbetétnél!
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
tenisz kereskedő radga Bemutatkozás 2 2011-09-29 10:09

A pontos idő 19:06 , a GMT +1 időzóna szerint.