Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-10-05, 09:19   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
harmatfeny a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Global Fund egyösszegű befektetés

Üdvözletem!

Hallot már valaki a Globál Fund egyösszegű befektetésről? Szretnék befektetni, de mivel friss a cég és a termék is, szükségem lenne egy kis információra. Van aki már rakott bele pénzt?, Esetleg valaki, aki foglalkozik vele?

Válaszokat köszönöm!
harmatfeny nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-10-05, 17:09   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Hírnév szint: 6
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harmatfeny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözletem!

Hallot már valaki a Globál Fund egyösszegű befektetésről? Szretnék befektetni, de mivel friss a cég és a termék is, szükségem lenne egy kis információra. Van aki már rakott bele pénzt?, Esetleg valaki, aki foglalkozik vele?

Válaszokat köszönöm!
Küldtem privát üzenetet.
Lucem Ferre nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-10-31, 12:58   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Edus a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Küldtem privát üzenetet.
Erről én is hallottam már,van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Edus nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-16, 18:10   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Engem is megkeresett a CGB Zrt. egy üzletkötője és tőke és hozamgarantált megtakarítást ajánlott.Egy éves lekötés,garantált min. 12% netto hozam.
Ki hallott róluk,megbizhatóak?
Régi 2012-11-16, 19:47   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

12% garantált hozam?
Szerintem aki ilyet ígér a jelenlegi piaci körülmények mellett az erősen bűzlik.

Sőt, még inkább átverés szagú a dolog. Mondom ezt látatlanban.

Javaslom befektetés téren ne olyan ember/cég ajánlatát válaszd, aki megkeres téged. A jó ajánlatokkal soha nem üldözik az embert, azokat neked kell megtalálnod. Ellenben a pocsék befektetésekkel, átverésekkel rengetegen próbálkoznak fűt-fát megszólítani.
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-16, 19:53   #6 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
12% garantált hozam?
Szerintem aki ilyet ígér a jelenlegi piaci körülmények mellett az erősen bűzlik.

Sőt, még inkább átverés szagú a dolog. Mondom ezt látatlanban.

Javaslom befektetés téren ne olyan ember/cég ajánlatát válaszd, aki megkeres téged. A jó ajánlatokkal soha nem üldözik az embert, azokat neked kell megtalálnod. Ellenben a pocsék befektetésekkel, átverésekkel rengetegen próbálkoznak fűt-fát megszólítani.
kb

http://aprod.hu/hirdetes/civis-globa...os-IDvApz.html

Elvárások:
- érettségi vagy pénzügyi végzettség,/pénzügyi,befektetési területen végzett munka / 2-5 éves gyakorlat előny/
- ügyfélközpontú gondolkodás
- kiváló kommunikációs készség
- tárgyaló készség
- kiváló csapatszellem
- eredmény orientáltság
- megbízhatóság, szorgalom
- büntetlen előélet
- nyitottság az új dolgok felé

na, egy ilyen keresett rendkívüli lehetőséggel
mondjuk 1 perc guglival kideríthető
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-17, 10:49   #7 (permalink)
Szenior tag

Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kb

http://aprod.hu/hirdetes/civis-globa...os-IDvApz.html

Elvárások:
- érettségi vagy pénzügyi végzettség,/pénzügyi,befektetési területen végzett munka / 2-5 éves gyakorlat előny/
- tárgyaló készség
- kiváló csapatszellem
- eredmény orientáltság
- büntetlen előélet

na, egy ilyen keresett rendkívüli lehetőséggel
mondjuk 1 perc guglival kideríthető
Ez egy brókercég, ide bőven elég ez a feltétel. Egy pénzügyi alkusznak hál'égnek már egy igen komoly hatósági vizsga is feltétel abban az esetben, ha nincs felsőfokú végzettsége.

Idézet:
stock eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem is bűzlik a dolog, de ezzel a mondatoddal viszont nem értek egyet. Az utóbbi korszakban hozzászokhatott az ember, hogy ha kell neki egy gyógynövény, bemegy a boltba, vagy van, vagy nincs, fel kell kutatnia. A válság óta sokminden változik, egyre inkább kezd visszatérni a régi kerékvágásba a szolgáltatópiac. Egyre több olyan árussal fogsz találkozni, aki nem "Van" vagy "Nincs"-et fog mondani, hanem megkérdezi, milyen szükségleteid vannak, és külön neked, személyreszólóan beszerzi azt. Legközelebb már az ajtóból fog odakiáltani a közelben sétáló Pista bácsira, hogy megérkezett a kis batyuja. Erre van igény, és aki nem fog alkalmazkodni, alulmarad.

Egyre többen fogják megkeresni az ügyfeleket különböző szolgáltatásokkal, és hála a törvényeknek és szigorításoknak, egyre kevésbé lehet majd az ügyfeleket átverni. Gondolom ilyenekről nem tudtok, hogyha pl egy üzletkötő ügyfele a szerződést sztornózza, az üzletkötőnek vissza kell fizetnie az összes járulékot amit kapott a szerződésért. Nem kellemes, ha már elköltötte... Legyünk szkeptikusak, de azért lássunk reálisan.
Régi 2012-11-17, 11:17   #8 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez egy brókercég, ide bőven elég ez a feltétel. Egy pénzügyi alkusznak hál'égnek már egy igen komoly hatósági vizsga is feltétel abban az esetben, ha nincs felsőfokú végzettsége.
hmmm....
bár nem az eredeti kérdésre írtam a választ, azért értelmezhető szerintem.

"Engem is megkeresett a CGB Zrt. egy üzletkötője és tőke és hozamgarantált megtakarítást ajánlott.Egy éves lekötés,garantált min. 12% netto hozam.
Ki hallott róluk,megbizhatóak? "

szerinted egy ilyen üzletkötőnek elég ez a követelményrendszer, amivel embereket keresnek??

Elvárások:
- tárgyaló készség
- kiváló csapatszellem
- eredmény orientáltság
- büntetlen előélet

khmm......

tehát az alkuszról beszélünk, aki a cég termékét értékesíti, Pl: neked
Régi 2012-11-17, 14:16   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hmmm....
bár nem az eredeti kérdésre írtam a választ, azért értelmezhető szerintem.

"Engem is megkeresett a CGB Zrt. egy üzletkötője és tőke és hozamgarantált megtakarítást ajánlott.Egy éves lekötés,garantált min. 12% netto hozam.
Ki hallott róluk,megbizhatóak? "

szerinted egy ilyen üzletkötőnek elég ez a követelményrendszer, amivel embereket keresnek??

Elvárások:
- tárgyaló készség
- kiváló csapatszellem
- eredmény orientáltság
- büntetlen előélet

khmm......

tehát az alkuszról beszélünk, aki a cég termékét értékesíti, Pl: neked
Egy brókercégnek az a feladata, hogy eladjon különböző befektetési csomagokat, alapokat, papírokat. Az üzletkötőnek megmondják, milyen batyukat kell értékesítenie. Egy eladónak minek kéne komolyabb feltétel? Voltam állásinterjún egy nagyon neves bróker cégnél, telefonon kellett volna értékesíteni papírokat. Ahhoz nem kell diploma.
A CGB-nek vannak portfóliói, és ezeket kell eladnia az embereknek.

Az alkusz más tészta. Az alkusznak te mondod el, mit szeretnél, és megkeresi a pénzpiacon fellelhető szolgáltatások közül a legmegfelelőbbeket. Utána ezeket neked szépen összehasonlítja, és kiválasztod, melyik az, amelyik az igényeidnek megfelelő. Ehhez már nem árt a komolyabb tudás, hiszen nincsen saját terméke, az ügyfél igényeihez kell a piacon lévő kb 3500 szolgáltatás közül összegereblyéznie a legmegfelelőbb kostrukciókat. Akkor van bevétele, ha az ügyfél elégedett a szolgáltatással.

Az egyik értékesít, a másik szolgáltatást nyújt.

Ha engem felkeres egy ügynök (egyedi kínáló: banktisztviselő, biztosítási vagy tőzsdei cég ügynöke), elhajtom a fenébe. Ha bróker jön, megkérdezem, melyik céget képviseli. Ha mond egy nevet, elhajtom a fenébe. Nekem mindenféleképp olyan adjon tanácsot, aki az én érdekeimet képviseli (hiszen közös az érdek), és nem fordítva. Az alkuszok ilyenek.

De lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett Csak néhány apróságot szerettem volna kiigazítani. Az tény, hogy ha csörög a telefon a legújabb tökéletes befektetési ajánlatokkal, az tuti eladni akar. Viszont ha megkeres egy tanácsadó (alkusz végezhet tanácsadást, fordítva nem), azért azt érdemes meghallgatni.
Régi 2012-11-17, 15:26   #10 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Egy brókercégnek az a feladata, hogy eladjon különböző befektetési csomagokat, alapokat, papírokat. Az üzletkötőnek megmondják, milyen batyukat kell értékesítenie. Egy eladónak minek kéne komolyabb feltétel? Voltam állásinterjún egy nagyon neves bróker cégnél, telefonon kellett volna értékesíteni papírokat. Ahhoz nem kell diploma.
igen, pont ez a lényeg, az ilyen "túlképzett" ügynököktől mentsen meg a jóisten mindenkit
lásd brokernet és UL értékesítések jórésze
Régi 2012-11-18, 15:45   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
Hírnév szint: 5
boddav a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Engedjétek hogy feltegyem ezt a kérdést. Van valakinek használható tapasztalata a céggel kapcsolatban?
Ők fizetik a kamatadót meg negyed évenete ki lehet venni a profitot. A PSZAF honlapjan alkuszi engedélyük van meg de a közlönyben benne van az alapkezelői engedélyre a kérelem. *
Az elv ami alapján szerintem müködnek az az hogy megosszák a profitot.*
Valaki kipróbálta már őket?
boddav nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-24, 05:34   #12 (permalink)
Új tag

Global Investing a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia!

Van némi tapasztalatom. Engem is érdekelt a dolog. Forex motorok fejlesztésében vagyok érintett, és kerestem egy olyan befektetési lehetőséget amit bátran ajánlhatok azoknak az ügyfeleimnek akik a valutakereskedéshez képest alacsonyabb kockázatú, mégis magas hozamú tőke és hozamgarantált befektetési lehetőséget keresnek. Elég jól beástam magam a témakörbe.

Kérdésedre válaszolva igen Ők fizetik a teljes kamatadót, erről minden évben kapsz egy igazolást is, ráadásul lehet cég is a szerződő fél nem csak magánszemély. Három millió forint tőkebefizetéstől 18 % a garantált kamat amit negyedéves ütemben kapsz meg. ekkor eldöntheted, hogy feltőkésíted vagy kiveszed a hozamot. Ha évente négyszer feltőkésíted akkor a kamatos kamat elve érvényesül, vagyis közel 20% lesz a nettő éves kamatod.

A PSZÁF engedélyük rendben van mivel a módosítási kérelmük ideje alatt a törvény értelmében végezhetik a tevékenységüket. Plusz információ még, hogy rövidesen, még ez évben takarékszövetkezeti formában megy tovább a tevékenységük, vagyis besétálhatsz a fiókjukba mint egyéb más bankok esetében és a pultnál befizetheted a pénzedet. OBA garantált betétről beszélünk természetesen, ami a kisbefektetők tőkéjének visszafizetését garantálja 28 M Ft ig. Ezen tűlmenően a Raiffeisen és az Erste Bank ad bankgaranciát a betétesek tőkéjének visszafizetésére. Gyakorlatilag ha besétálsz az OTP-be ott sem tudnak több garanciát adni a fentieken kívül. Ott 8 % körüli éves kamat mellett Te fizeted a kamatadót és éves lekötés esetén nem részesülsz a negyedévente kézhez kapott kamatos kamat előnyeiből sem. Alapvetően befektetési alapokba fektet a cég a nemzetközi pénzpiacon. Ha utána olvasol itt a neten nem ők az egyedüliek akik ilyen hozamot fizetnek, A CGB annyival jobb, hogy átvállalják a kamatadót. Hamarosan a TV ben is találkozni fogsz a reklámjaikkal. Országosan nyílnak az irodáik, fiókjaik. 100 % magyar és leinformálható tulajdonosi háttér. Az elnök vezérigazgató Kis Sándor aki egy ismert országos biztosítótársaság vezetőbeosztású alkalmazottja volt ez előtt. A környező országokban is jelen van a cég és folyamatosan terjeszkednek. Időközben két új termékük van, az egyik havi befizetést is lehetővé tesz.

Nem tudom, hogy van e még kérdés, közvetlen elérhetőségeim vannak az értékesítés vezetőhöz, bármit megtudok érdeklődni, szívesen segítek.

Csaba

Idézet:
boddav eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! Engedjétek hogy feltegyem ezt a kérdést. Van valakinek használható tapasztalata a céggel kapcsolatban?
Ők fizetik a kamatadót meg negyed évenete ki lehet venni a profitot. A PSZAF honlapjan alkuszi engedélyük van meg de a közlönyben benne van az alapkezelői engedélyre a kérelem. *
Az elv ami alapján szerintem müködnek az az hogy megosszák a profitot.*
Valaki kipróbálta már őket?
Global Investing nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-24, 10:54   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Vigyázzon mindenki. Ez egy nagy átverés!

Global Investing!

Köszönjük.
Most már tudjuk, hogy mi lesz a következő Baumag ügy.
Azért nem írok K&H brókerbotrányt, mert ott nem egy szervezet verte át az embereket, hanem az alkalmazottak egy része. Pedig lehetnél akár Kulcsár Attila 2 is.

Ez egy akkora lufi, hogy azt el sem lehet mondani.
Külön tetszik, hogy PSZAF-ről és OBA-ról úgy írsz, mint ha ezek már most érvényesek lennének, pedig nincs így. Nem is lesz, mert ezeket a szervezeteket nem lehet üres ígéretekkel, átverésekkel megetetni.
Az Erste és a Raiffeisen is megér egy kört.
Írtam nekik e-mailt, hogy legyenek szívesek az itt leírtakat megerősíteni, vagy cáfolni!
Még nem jelentkeztek, de ígérem ha kapok választ beszámolok róla.

Most már 20% körüli hozamról (garantált) van szó. Aki nem teljesen hülye a pénzügyekhez az teljes bizonyossággal állíthatja, hogy egy ilyen ígéret csakis átverés lehet.
Ha egy befektetés biztos (márpedig azt írod), akkor annak finanszírozására ennél sokkal olcsóbban lehet forrást találni.

Csodák nincsenek, a pénzügyek területén főleg nem. Hazug emberek viszont annál inkább vannak, úgy tűnik ezen a fórumon is.

Vigyázzon mindenki. Ez egy nagy átverés!
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-24, 20:44   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Van egy-két dolog, amit nem értek.
Az erste és a rafi milyen alapon vállal garanciát? Az életben nem hallottam még ilyenről tőlük, pedig van néhány bankos ismerősöm.
A PSZÁF engedélyüknek utánanéztem. Az rendben van. A cég magyar bejegyzésű. Bár ettől még nyugodtan lehet egy offshore a háttérben, mint a magyar cég többségi tulajdonosa. Nem akarom folytatni, mert nem szeretek vagdalkozni úgy, hogy nincsenek tények a kezemben. Inkább csak hangosan gondolkodok...
Nekem a tulajdonosi hátteret nem sikerült kinyomoznom, ahhoz képest, hogy "leinformálható". Szóval szívesen venném, ha beavatnál.
Édesanyám hozzájuk rakta be a pénze egy részét. Nem voltam teljesen nyugodt, de körbejártam a dolgot, amennyire tudtam és végül is rábólintottam. A 18% hozamnál azért jóval többet is ki tud hozni egy igazán hozzáértő csapat. Kérdés, hogy van-e ilyen és nem csak egy forex robotra kötött rendszer van a háttérben. Erről konkrét infód?
Még valami. A szerződésben az áll, hogy a cég a szakmai felelősségbiztosítása alapján garantálja a tőkét. Egyik bank sem kínál ilyet. Érdekes, hogy ezt te meg sem említetted a garanciák között, annak ellenére, hogy az üzletkötőjük vagy. Változott azóta valami, vagy csak nem vagy elég jól informált?
A két új termékükről szívesen venném/vennénk a bővebb infót, hátha érdekel még valakit rajtam kívül.
Szóval összességében felemás érzéseim vannak a céggel kapcsolatban, bár én eléggé gyanakvó természet vagyok. Azért nem írok le semmilyen lehetőséget csak azért, mert sok csaló volt már ebben az országban.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-24, 20:52   #15 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kisbefektető:
Honnan veszed, hogy az OBA garancia és a PSZÁF engedély nincs rendben? Főleg az első érdekelne.
Régi 2012-11-24, 22:35   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kisbefektető:
Honnan veszed, hogy az OBA garancia és a PSZÁF engedély nincs rendben? Főleg az első érdekelne.
Nem lehet OBA garancia csak betétre.Ez meg "befektetés",nem betét.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-25, 06:48   #17 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Egyáltalán mi ennek a cégnek a neve?

Én az elektronikus cégadatbázisban csak egy Global Investing Group KFT-t találtam.
Székhely: Bp. Báthory utca
A bejegyzett tevékenységi köreik között viszont nem találtam olyat, ami feljogosíthatná őket pénzügyi tevékenység végzésére.
Ennek a cégnek két magyar magánszemély a tulajdonosa.
RR, Makó, Petőfi út (többségi tulajdonos)
GJ, Bp. Táltos utca

A PSZÁF oldalán kerestem, de nekem nem sikerült róluk infót találni. Kérnék a bejegyzésről, és a kérelemről linket.
Az is érdekes, hogy egy nyamvadt weboldalra sem futotta eddig a cégtől.
Régi 2012-11-26, 16:51   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

CGB Zrt.
www.cgbzrt.hu
Régi 2012-11-28, 10:09   #19 (permalink)
Új tag

Global Investing a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Edus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
CGB Zrt.
www.cgbzrt.hu
Edus,

Ismered őket? Mi a véleményed a cégről?
Global Investing nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-28, 10:43   #20 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Global Investing eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Edus,

Ismered őket? Mi a véleményed a cégről?
Most hülyéskedtek?

Milyen vélemények lehetnek egy május végén összedobott cégről, aminek eddig még nem sikerült a honlapját sem elkészíteni???

Biztosítási ügynöki, brókeri tevékenységre szól az engedélyük, az alapkezelés törölve lett.

Sok sikert mindenkinek hozzá!
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-28, 20:41   #21 (permalink)
Új tag

Hely: Eger
Gezuka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Ami új az nem biztos, hogy rossz!
Az oldal design váltás miatt van, fejlesztés alatt!
Sajnos, mivel épülő cég, a vezetőség tudta nélkül, valaki az Apródon toborzott Nem kis cirkusz lett belőle!
Én biztos vagyok abban, hogy nagyot robbantanak a piacon ezzel az új tőke és hozam garantál termékkel!
Hitetlenkedők meg mindig vannak, ha valami új extra dolog megjelenik a piacon!

Sok sikert!
Gezuka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 05:34   #22 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Gezuka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ugyanez igaz, az első hozzászólással itt felbukkanó látogatókra is, akik előtűnnek a semmiből.
Régi 2012-11-29, 08:02   #23 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Sajnos, mivel épülő cég, a vezetőség tudta nélkül, valaki az Apródon toborzott Nem kis cirkusz lett belőle!
Én biztos vagyok abban, hogy nagyot robbantanak a piacon ezzel az új tőke és hozam garantál termékkel!

Sok sikert!
Tőke,és hozamgarantált "termék"?
Na ne hülyítsél már!Ki garantálja a tőkét,és a hozamot?
Te?
Régi 2012-11-29, 08:16   #24 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tőke,és hozamgarantált "termék"?
Na ne hülyítsél már!Ki garantálja a tőkét,és a hozamot?
Te?
Milliárdos kárt okozhattak

hát ők

bővebben
Régi 2012-11-29, 08:26   #25 (permalink)
Szenior tag

aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Sok sikert!
Jobb is így a design, hogy mindent töröltetek mára. Tök üres oldal, nincsenek ellentmondások, hamis igéretek benne. Bár az előzőn sem volt több infó. :-)

Egyenlőre azon az alapos indokon kívül, hogy "Csak!" minden az ellen szól, hogy bárki is egy fillért Ebesre küldjön.
Szerintem nem szakmai fórumokban kéne reklámoznotok a bulit.

(miattam tényleg nem kellett volna törölnötök az oldalt)
Régi 2012-11-29, 09:50   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szerintem is van benne kockazat! Tul szep hogy igaz legyen. Hiszen az alphelyzet az hogy ha tozsdere viszed a penzed akkor el is bukhatod. Ez a normalis! Aki garanciat akar az vegyen fizikai aranyat.
Régi 2012-11-29, 09:55   #27 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Aki garanciat akar az vegyen fizikai aranyat.
Azon nem lehet bukni?
Ugyanúgy veszti az értékét ha úgy alakul a helyzet.
Hová teszed? Elásod a kertben? El is lophatják tőled, tehát ez sem egy tuti befektetés.
Régi 2012-11-29, 10:18   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem is van benne kockazat! Tul szep hogy igaz legyen. Hiszen az alphelyzet az hogy ha tozsdere viszed a penzed akkor el is bukhatod. Ez a normalis! Aki garanciat akar az vegyen fizikai aranyat.
Ez nem a kockázatról szól, hanem a háttér és referencia nélküli ígéretekről.
Régi 2012-11-29, 10:23   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez nem a kockázatról szól, hanem a háttér és referencia nélküli ígéretekről.
Ez is igaz! A téma is erről szól kinek van használható tapasztalata. Ki az aki berakta a pénzét és negyed év múlva vagy egy év múlva visszakapta a kamatot és a tőkét (hozzáteszem nem sok ember van ilyen hiszen nincs egy éves a cég)? Illetve honnan tudod hogy visszavonták az alapkezelésre vonatkozó engedélyét?

Pluszban fel lehet hozni a fent említett háttér és referencia nélküli igéret ellen érvként hogy persze de a soltvadkerti takszövetkezettel is mi történt.
Hozzáteszem én sem merném odatenni a pénzem.
Régi 2012-11-29, 10:28   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azon nem lehet bukni?
Ugyanúgy veszti az értékét ha úgy alakul a helyzet.
Hová teszed? Elásod a kertben? El is lophatják tőled, tehát ez sem egy tuti befektetés.
Te tudsz ennél jobbat?
Régi 2012-11-29, 10:43   #31 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:

Pluszban fel lehet hozni a fent említett háttér és referencia nélküli igéret ellen érvként hogy persze de a soltvadkerti takszövetkezettel is mi történt.
Hozzáteszem én sem merném odatenni a pénzem.
Azért ott egy hivatalosan működő pénzintézetről volt szó, engedélyekkel, biztosítással, miegymás. A kisbetétesek 30 millióig a pénzükhöz jutottak, csak várniuk kellett.
http://gazdasag.ma.hu/tart/cikk/c/0/...talanit_az_OBA
Régi 2012-11-29, 11:01   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még egy plusz info, amit kiderítettem az üzletkötőmön keresztül.

Az Erstenél vezetett gyűjtőszámlára érkeznek a pénzek és onnan fektetik be az Ersten keresztül. Az OBA garancia tehát létező dolog...gondolom arra az esetre, ha az Erste(!) becsődöl.
Régi 2012-11-29, 11:03   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
.... Illetve honnan tudod hogy visszavonták az alapkezelésre vonatkozó engedélyét?...

Szerintem ne erőltessük, mondtam már....

6630'08 Alapkezelés
Változás idopontja (törlés): 2012.10.29
Régi 2012-11-29, 11:17   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ugyanez igaz, az első hozzászólással itt felbukkanó látogatókra is, akik előtűnnek a semmiből.
Akkor nem csak nekem tűnt fel
Régi 2012-11-29, 11:22   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem ne erőltessük, mondtam már....

6630'08 Alapkezelés
Változás idopontja (törlés): 2012.10.29
Én nem találok ilyet sehol, szóval engem is érdekel, hogy hol lehetne ezt megnézni. Én csak a saját szememnek hiszek legyen szó akár pro, akár kontra.
Régi 2012-11-29, 11:32   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én nem találok ilyet sehol, szóval engem is érdekel, hogy hol lehetne ezt megnézni. Én csak a saját szememnek hiszek legyen szó akár pro, akár kontra.
http://www.e-cegjegyzek.hu

Itt lehet megnézni a cégjegyzéket ingyenesen.
Régi 2012-11-29, 11:35   #37 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Akkor nem csak nekem tűnt fel
Attól hogy új vagyok még engem is érdekelhet a fenti téma!
Régi 2012-11-29, 11:36   #38 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tárolt Cégkivonat

A Cg.09-10-000499 cégjegyzékszámú Civis Globál Brókerház Zártkörűen Működő Részvénytársaság (4024 Debrecen, Piac utca 42-48. II. ép. fszt. 4.) cég 2012. november 12. napján hatályos adatai a következők:

I. Cégformától független adatok
1. Általános adatok

Cégjegyzékszám: 09-10-000499
Cégforma: Részvénytársaság
Bejegyezve: 2012/05/29

2. A cég elnevezése
2/1. Civis Globál Brókerház Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Bejegyzés kelte: 2012/05/29 Közzétéve: 2012/06/14
Hatályos: 2012/05/29 ...

3. A cég rövidített elnevezése
3/1. Civis Globál Brókerház Zrt.

5. A cég székhelye
5/1. 4024 Debrecen, Piac utca 42-48. II. ép. fszt. 4.

8. A létesítő okirat kelte
8/1. 2012. május 8.

8/2. 2012. május 29.

8/3. 2012. szeptember 10.
Bejegyzés kelte: 2012/10/29
Hatályos: 2012/10/29 ...

8/4. 2012. október 4.

8/5. 2012. október 29.

902. A cég tevékenysége
9/1.
6622 '08 Biztosítási ügynöki, brókeri tevékenység
Főtevékenység.

9/3.
6619 '08 Egyéb pénzügyi kiegészítő tevékenység

9/4.
6612 '08 Értékpapír-, árutőzsdei ügynöki tevékenység

9/5.
6820 '08 Saját tulajdonú, bérelt ingatlan bérbeadása, üzemeltetése

9/6.
7320 '08 Piac-, közvélemény-kutatás

9/7.
8560 '08 Oktatást kiegészítő tevékenység

9/8.
7021 '08 PR, kommunikáció

9/9.
7022 '08 Üzletviteli, egyéb vezetési tanácsadás

9/10.
7311 '08 Reklámügynöki tevékenység

9/11.
7312 '08 Médiareklám

9/12.
8211 '08 Összetett adminisztratív szolgáltatás

9/13.
8219 '08 Fénymásolás, egyéb irodai szolgáltatás

9/14.
7430 '08 Fordítás, tolmácsolás

9/15.
8110 '08 Építményüzemeltetés

9/17.
8230 '08 Konferencia, kereskedelmi bemutató szervezése

9/18.
8291 '08 Követelésbehajtás

9/19.
7120 '08 Műszaki vizsgálat, elemzés

9/20.
6499 '08 M.n.s. egyéb pénzügyi közvetítés

9/21.
6399 '08 M.n.s. egyéb információs szolgáltatás

9/22.
7490 '08 M.n.s. egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység

9/23.
8299 '08 M.n.s. egyéb kiegészítő üzleti szolgáltatás

9/24.
8559 '08 M.n.s. egyéb oktatás

9/27.
6810 '08 Saját tulajdonú ingatlan adásvétele
Bejegyzés kelte: 2012/08/28 Közzétéve: 2012/09/13
Hatályos: 2012/08/28 ...

9/28.
6831 '08 Ingatlanügynöki tevékenység

9/29.
6832 '08 Ingatlankezelés

11. A cég jegyzett tőkéje
11/2.
Megnevezés Összeg Pénznem
Összesen 25000000 HUF
A változás időpontja: 2012/10/29

13. A képviseletre jogosult(ak) adatai
13/1. S*** M*** (an.: ***)
Születési ideje: ***
4*** E*** utca ***.
Adóazonosító jel: ***
A képviselet módja: önálló
A képviseletre jogosult tisztsége: igazgatósági tag (vezető tisztségviselő)
Jogviszony kezdete: 2012/05/08

13/2. C*** L*** (an.: ***)
4*** Debrecen, ***

13/3. S*** Á*** (an.: ***)
4*** D***, ***

20. A cég statisztikai számjele
20/1. 23969313-6622-114-09.

21. A cég adószáma
21/1. Adószám: 23969313-1-09.
Adószám státusza: érvényes adószám
Státusz kezdete: 2012/05/24

32. A cég pénzforgalmi jelzőszáma
32/6. 11600006-00000000-59402741
A számla megnyitásának dátuma: 2012/09/24.
A pénzforgalmi jelzőszámot az Erste Bank Hungary Nyrt. (1138 Budapest, Népfürdő utca 24-26.) kezeli.
Cégjegyzékszám:
Bejegyzés kelte: 2012/09/28 Közzétéve: 2012/10/11
Hatályos: 2012/09/28 ...

32/7. 11600006-00000000-59406800
A pénzforgalmi jelzőszámot az Erste Bank Hungary Nyrt. (1138 Budapest, Népfürdő utca 24-26.) kezeli.
Cégjegyzékszám:

32/8. 11600006-00000000-59406903
Cégjegyzékszám:

32/9. 11600006-00000000-59406642
Cégjegyzékszám:

32/10. 11600006-00000000-59406721
Cégjegyzékszám:

45. A cég elektronikus elérhetősége
45/1.
A cég e-mail címe: civisglobalbroker@gmail.com

49. A cég cégjegyzékszámai
49/1.
Cégjegyzékszám:
Vezetve a Debreceni Törvényszék Cégbírósága nyilvántartásában.

II. Cégformától függő adatok
1. Részvényes(ek) adatai
1/1. ***
4*** E***
A részvényes egyedüli részvényes.

9. Az ügyvezetés típusa
9/1. Igazgatóság

10. A részvények száma és névértéke
10/2. Részvényfajta: Törzsrészvény
Darabszám Névérték Pénznem
25 1000000 HUF
azaz huszonöt darab egymillió HUF névértékű .
A változás időpontja: 2012/10/29

Készült: 2012/11/12 10:28:06.
Microsec Céginformációs szolgáltató
Régi 2012-11-29, 11:57   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Attól hogy új vagyok még engem is érdekelhet a fenti téma!
Köszi az adatokat!

És bocsánatot kérek, ha alaptalanul vádoltalak meg.
Régi 2012-11-29, 12:06   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Még egy plusz info, amit kiderítettem az üzletkötőmön keresztül.

Az Erstenél vezetett gyűjtőszámlára érkeznek a pénzek és onnan fektetik be az Ersten keresztül. Az OBA garancia tehát létező dolog...gondolom arra az esetre, ha az Erste(!) becsődöl.
Attól,hogy egy bankban van a gyüjtőszámla,még nem igaz az OBA!
Akkor igaz az OBA,ha a pénz ott marad a betéti számlán,mint pénzbetét!
Ha a pénz megy tovább egy befektetésbe,alapba,vagy részvénybe vagy bármibe,akkor nincs OBA!
A betét biztosítási alap a betétet biztosítja!
Tehát ott a folyószámlán a pénz,mint pénz,vagy nem?
Ha nem,nincs OBA!
Régi 2012-11-29, 12:11   #41 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Oké igazatok van az arany sem jó befektetés. Akkor viszont meg kell tanulni vagy tőzsdézni vagy egyátalan a saját kezében tartani a pénzügyeinket. Előfordulhat az hogy megbízunk valakiben és az vérszemet kap és nem úgy sáfárkodik vele hiszen nem az övé.
Az biztos ha maga kereskedik az ember a tőzsdén csak maga lehet hibás vagy maga könyvelheti el a nyereséget és a sikert.
Kamionos semmi gond.
Régi 2012-11-29, 15:11   #42 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Ügyfél a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Mindenki,
Sajnálom, hogy csak most olvasom soraitokat, mert sokatokat meg tudtam volna kímélni az idegességtől Ügyfél vagyok fenti cégnél, jelentem szeptemberben megtörtént az első negyedéves kamatfizetésem is a szerződéses ajánlat szerint. Nem tudom, hogy az OBA-val mi újság, de mivel én speciel szakmai garanciás felelősségbiztiket értékesítek az Aon-nál, tudom, hogy mit nyújt egy ilyen. A kereskedési stratégiájuk lehet, h nem egy életbiztosítás, de a szakmai pont azért jó, mert ha valamit elsikerül rontani, kártéríti az ügyfelet. Én sem voltam bátor, a minimum összeget tettem bele, mondván, hogy majd meglátom, eddig nincs rá panasz.
Üdv, Ügyfél
Ügyfél nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 15:24   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ügyfél eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Mindenki,
Sajnálom, hogy csak most olvasom soraitokat, mert sokatokat meg tudtam volna kímélni az idegességtől Ügyfél vagyok fenti cégnél, jelentem szeptemberben megtörtént az első negyedéves kamatfizetésem is a szerződéses ajánlat szerint. Nem tudom, hogy az OBA-val mi újság, de mivel én speciel szakmai garanciás felelősségbiztiket értékesítek az Aon-nál, tudom, hogy mit nyújt egy ilyen. A kereskedési stratégiájuk lehet, h nem egy életbiztosítás, de a szakmai pont azért jó, mert ha valamit elsikerül rontani, kártéríti az ügyfelet. Én sem voltam bátor, a minimum összeget tettem bele, mondván, hogy majd meglátom, eddig nincs rá panasz.
Üdv, Ügyfél
Igen,a szakmai biztositó nem ugyanaz,mint az OBA!
A szakmai biztosító az olyan,mint amikor a magyar becsődölt biztosító ügyfeleit kellett volna kártéríteni a "szakmai biztosítónak",de valahogy mindenki csak kárt szenvedett,senkinek nem fizetett a szakmai "biztosító",csak hosszas és szerencsés pereskedések után kaptak valamit a károsultak.
Hát ez nem OBA!
Nagyon jó dolog,hogy az első kis összegű kifizetések megvoltak.
Ez mindíg így van!
Régi 2012-11-29, 15:57   #44 (permalink)
Szenior tag

Cool

Idézet:
Kedves Mindenki,
Sajnálom, hogy csak most olvasom soraitokat, mert sokatokat meg tudtam volna kímélni az idegességtől

Üdv, Ügyfél
Már három napja, mióta regisztráltál és ezt a topikot nézegeted vártam mikor teszel hozzá egy "objektív" véleményt. :-)
1. a cég nem jogosult semminemű pénzkezelésre (ügynöki, jutalékvadász engedély van csak)

+1. az "elégedett ügyfél" nick az sokkal ideálisabb marketing szempontjából..
Régi 2012-11-29, 15:58   #45 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás ???

Idézet:
Kedves Mindenki,
Üdv, Ügyfél
Igen,a cég rendelkezik egy a Generalinál kötött Üzletviteli tanácsadók felelöség biztosításával,gondolom ez a tevékenység folytatásához szükséges.
De nézzük mire vonatkozik a VKSZF szerint:

483. sz. külön feltétel
Üzletviteli tanácsadás felelősségbiztosítása
1. Jelen külön feltétel alapján biztosított tevékenységnek minősül az
üzletviteli tanácsadás.
Jelen külön feltétel értelmében üzletviteli tanácsadásnak minősül
– megbízási szerződés alapján – üzleti vállalkozások és egyéb
szervezetek folyamatainak, tevékenységeinek, szervezeti fel-
építésének átvilágítása, dokumentálása, elemzése és ezek átalakítására, optimalizálására vonatkozó tanácsadás az alábbi
területeken:
– társasági stratégia és szervezeti tervezés,
– üzleti folyamat áttervezése,
– vezetés korszerűsítése,
– marketingpolitika, humánerőforrás-politika, bér- és nyugdí-
jazási stratégia kialakítása és tervezése,
– PR és kommunikáció területén nyújtott tanácsadás,
– termelés ütemezése és ellenőrzés tervezése.
Nem minősül biztosított tevékenységnek
– a jogi tanácsadás
– befektetési-, hitel-, biztosítási- és adótanácsadás,
könyvvizsgálat és könyvviteli szolgáltatási tevékenység
keretében történő tanácsadás,

– piac- és közvéleménykutatás
– számítógépes szoftver tervezése és fejlesztése
– mérnöki, műszaki tanácsadás
– ingatlanügylettel, ingatlanforgalmazással, -beruházással,
ingatlanfejlesztéssel kapcsolatos tanácsadás

Szerinted?
Régi 2012-11-29, 17:29   #46 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm a kicsinyes hozzáállást, de sajnos ez nem az én szegénységi bizonyítványom...
Az ilyen típusú mocskolódás inkább politikusi vénára vall, nem tőzsdei fórumra.
Én azért regisztáltam, mert ajánlottam tovább a terméket, és az illető felhívta a figyelmemet a fórumban elhangzottakra. Hozzászólni, pedig azért szerettem volna, mert én ténylegesen elégedett kategóriába sorolhatom magam, mivel nincs panaszom. Kár, hogy emögött mindenki mást lát, sajnálom, hogy csak arra sikerült mindebből következtetni, hogy marketinges vagyok. Egyébként javasolnám, ha nem bíztok benne, kérjétek ki esetleg az álláspontfoglalást az adott biztosító intézményektől a találgatások helyett és ha legközelebb valaki jót akar, mert releváns tapasztalattal bír, annak megfelelően kezeljétek! Sok sikert a továbbiakhoz!
Régi 2012-11-29, 17:38   #47 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves eSzabe,
Azért a kíváncsiság végett megnéztem az általad folyamatosan beékelt linket: http://valodiforex.wordpress.com/
Sajnálattal tapasztaltam, hogy nincs olyan dolog ezen a világon, amit Te elfogadhatónak találtál volna eddig. Mindent támadsz, amit találsz. Azért megkérdezném, ha ennyire érted a "csínyját", mit is keresel pontosan itt? Védelmezel Minket ártatlanokat?
Legnagyobb jóindulatom ellenére is be kell valljam, bosszant, hogy okosabbnak hiszed magad mindenkinél. Lehet, hogy nem vagy az... A másik, ha engem titulálsz a "marketinges" szerepre, akkor Te ki vagy? A "konkurencia"? Ha tudsz jobbat ajánlani annál, amim van, akkor ne sajnáld Tőlünk a morzsákat Mr. "Forex tanácsadó, aki nem ad tanácsot. :-)"
Régi 2012-11-29, 18:50   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
....Ha tudsz jobbat ajánlani annál, amim van, akkor ne sajnáld Tőlünk a morzsákat...

Amit te ajánlasz, annál bármi jobb. :-)

Örülök, hogy olvasod a blogunk, köszönjük!
Régi 2012-11-29, 20:26   #49 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A személyes adatokat kicsillagoztam a cég adataiból. Magánszemélyek személyes adatait nem kellene ide (se máshova) csak úgy bemásolni.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 20:35   #50 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A véleményem is leírom a céggel, a "befektetéssel" kapcsolatban:

- nincsenek megfelelő engedélyeik arra a tevékenységre, amit végeznek
- valótlanságokat állítanak (OBA garancia, engedélyek)
- az ígéretük hihetetlen kategóriába tartozik
- valamiért csak újonnan regisztrált tagok írnak róluk jókat
- honlapjukat egyik pillanatról a másikra eltüntetik

Ennek tükrében én komolyan úgy gondoltam, hogy a mai index cikk az újabb pilótajáték bedőléséről erről a cégről szólt: http://index.hu/belfold/2012/11/29/m...ilotajateknak/

Nem állítom, hogy ez a cég is pilótajátékot szervez, de egyelőre minden eddig megtudott információ erre utal.
Egyszóval óvatosan egészen addig, míg hitelt nem érő módon a cég nem tisztázza magát. (Szerintem nem fogja, de kibírnék egy ilyen pozitív csalódást.)
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
átverés, CGB Zrt, csalás, Global Fund, pilótajáték, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Befektetés olajba Kisbefektető Árutőzsde 22 2015-09-11 14:44
Kérdőívek tőzsde, befektetés témában wYc Csevegés 7 2014-12-01 21:33
Telek, mint befektetés Edit További befektetési formák 18 2011-10-15 13:21
Hedge Fund Kisbefektető További befektetési formák 6 2011-06-14 18:52
Költségek a befektetés során Tőzsdeász Kezdőknek 1 2010-08-10 20:10

A pontos idő 21:48 , a GMT +1 időzóna szerint.