Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-06-14, 09:42   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
Explicit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Chancellor Group - Kancellár csoport

Tisztelt Forumozók,

Érdekesnek tartom mindazt amit írnak és igen nehéz megtalálni a megfelelő befektetési formát.
Én személy szerint nem hiszek az alapokban, ám tény ha annyi pénzzel rendelkeznék, mint egy kisebb, akkor én is hedge fund-ot indítanék, mert a 10-12%os éves hozam eltörpül a mögött amennyit nyernek a befektetőkön. Nyilván ha nem kezelik a pénzt megfelelően akkor ráfizetnek és elpártolnak tőlük.
Mindezek mellett ajánlanám magamat, mert én tőkeáttételes kereskedéssel foglalkozom egy cég szárnyai alatt. A cég a Chancellor Group, ami 2011 óta van Magyarországon. Cégünk véleményem szerint ügyfélbarát, mert folyamatosan kapcsolatban vagyunk az ügyféllel, a kereskedésekről nap végén E-mail formájában értesítést kap (és nem csak a nyereséges pozíciókról, hanem fel van tüntetve a veszteséges is), illetve a programunkat letöltve figyelemmel kísérheti, hogy milyen pozíció van épen nyitva. Meg kell azt is említenem, hogy nálunk a kereskedést és a sale-s munka egybe van kötve, tehát csakis a kereskedővel, vagyis velem, történik a találkozó. Ezzel is közelebb kerülhetek ahhoz a személyhez kinek a számláját kezelem.
Ha valakinek felkeltettem érdeklődését akkor írjon és egy találkozó alkalmával bemutatom a cégünket és megismerhet engem.
Explicit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-14, 09:59   #2 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Explicit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én személy szerint nem hiszek az alapokban...

Mindezek mellett ajánlanám magamat, mert én tőkeáttételes kereskedéssel foglalkozom egy cég szárnyai alatt. .. a kereskedést és a sale-s munka egybe van kötve, tehát csakis a kereskedővel, vagyis velem, történik a találkozó.

.. egy találkozó alkalmával bemutatom a cégünket és megismerhet engem.
Máris felkeltetted az érdeklődésem.

Ki vagy te? Mit tudsz? Mióta, hogyan, mivel, milyen eredménnyel kereskedsz? Milyen kockázatú csomagokat választhatok én, mint ügyfél? Milyen garanciát adsz, hogy nem veszted el a pénzt, amit kezelsz? Van engedélyed, egyáltalán hol lehet utánanézni a cégeteknek? Mi van, ha csődbe mentek, netán leléptek?

Azért ezek a legtöbb befektetési alapnál fel se merülő kérdések.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-06-14, 10:50   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Máris felkeltetted az érdeklődésem.

Ki vagy te? Mit tudsz? Mióta, hogyan, mivel, milyen eredménnyel kereskedsz? Milyen kockázatú csomagokat választhatok én, mint ügyfél? Milyen garanciát adsz, hogy nem veszted el a pénzt, amit kezelsz? Van engedélyed, egyáltalán hol lehet utánanézni a cégeteknek? Mi van, ha csődbe mentek, netán leléptek?

Azért ezek a legtöbb befektetési alapnál fel se merülő kérdések.
"Ki vagyok te?", "Mit tudsz?" - Egy fiatal kereskedő vagyok (25 éves), 3 éve foglalkozok tőkeáttételes kereskedéssel és ez alatt az idő alatt vegyes tapasztalatokkal felvértezve helyezkedtem el jelenlegi cégnél.
"Mióta, hogyan, milyen eredménnyel kereskedsz?" - Hogy mióta azt fent említettem, hogy hogyan, azt nem vagyok köteles elmondani, hogy milyen eredménnyel? Azt nem itt fogom leírni, mert a tőkeáttételes kereskedelemnél a piac befolyásolja a döntéseimet és stratégiám állása azt, hogy milyen eredményt tudok egy számlából kihozni.
"Milyen kockázatú csomagot választhatok én, mint ügyfél?" - nálunk 1:100hoz tőkeáttételes kereskedés történik. Túlnyomórészt arany árfolyamával, de mellette forexxel és külföldi indexekkel is történik a kereskedés. Tehát szerződéskötés idején az ügyféllel leülünk és megbeszéljük, hogy milyen instrumentum gondol jónak.
" Milyen garanciát adsz, hogy nem veszted el a pénzt, amit kezelsz?" - nem vállalok garanciát! Ez is a szerződés kötés idején történik, meg, hogy az ügyfél mennyi kockázatot tud vállalni, DE! aki úgy dönt, hogy tőkeáttételes kereskedéssel megbíz valakit, (vagy saját maga teszi a kereskedést) akkor igenis tisztázni kell a fejében az előnyöket és a hátrányokat.
"Van engedélyed, egyáltalán hol lehet utánanézni a cégeteknek?" - Van engedélyem. Teljes jogú munkavállalója vagyok a cégnek és nem megbízásos alapon történik itt a foglalkoztatottság, mint sok más Forex cégnél.
"Mi van, ha csődbe mentek, netán leléptek?" - Itt térnék ki, a fent említett kérdés második felére. A Chancellor Group (Kancellár csoport) egy hong-kongi cég leányvállalat. Magyarországra 2011-ben jöttek, és innen akarnak tovább terjeszkedni Lengyelország, Szlovákia, Csehország, Horvátország felé. A jogi gondok elkerüléséért, partnercége a City Credit Capital (cccapital.co.uk - itt utánanézhetsz a cégnek). A számlakezelést a HSBC banknál van. Minden brit pénzintézmény az FCA alá tartozik. 50.000 angol fontig biztosítva van, minden számlatulajdonos. EZ természetesen csakis csőd esetén térítik meg és csak 50.000 font értékig. Ha spekuláció miatt nullázódik a számla akkor az nem az ő felelősségük.

Remélem a kérdésekre sikerült kielégítően válaszolnom. És mint előbbiekben mondtam, remélem az érdeklődést is felkeltettem. Személyes találkozón természetesen a legjobb tudásom szerint válaszolok, mint itt is, illetve ha valaki szívesen fektetne be (természetesen találkozó után) akkor csak megemlíteném, hogy 9-18 óráig, kisebb megszakításokkal (ebéd, más érdeklődővel való találkozás... stb.) folyamatosan figyelem az árfolyamokat.
Régi 2013-06-14, 11:34   #4 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Remélem a kérdésekre sikerült kielégítően válaszolnom. És mint előbbiekben mondtam, remélem az érdeklődést is felkeltettem...
Kösz a válaszokat, hasonlókat találtam én is a neten fellelhető néhány marketing anyagban.

Ennyi infó számomra nem kielégítő, sőt újabb kérdéseket vet fel, de lehet olyan ügyfél, akit az ilyesmi érdekelhet.
Régi 2013-06-14, 12:13   #5 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kösz a válaszokat, hasonlókat találtam én is a neten fellelhető néhány marketing anyagban.

Ennyi infó számomra nem kielégítő, sőt újabb kérdéseket vet fel, de lehet olyan ügyfél, akit az ilyesmi érdekelhet.
Egyet értek a problémáddal, de mint mondottam, személyesen lehet érdeklődni. Azt meg, hogy az interneten fellelhető marketing anyagokban milyen hasonlóságokat fedezel fel az én válaszaimban, az különösebben nem zavar.
Annyi biztos, hogy nincs biztos befektetés, nem is lesz.
Mellesleg ha nem kielégítő a kérdéseidre adott válaszom, akkor találkozzunk és személyesen felteheted nekem, mert az, hogy egy fórumon írogatunk egymásnak az nem ér sokat.
a telefonszámom: +36-1/881-64-43 (hétköznap 8-18 óráig) , vagy mobil: +36-70/945-89-43.
Régi 2013-06-14, 12:48   #6 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Annyi biztos, hogy nincs biztos befektetés, nem is lesz.
Mellesleg ha nem kielégítő a kérdéseidre adott válaszom, akkor találkozzunk és személyesen felteheted nekem, mert az, hogy egy fórumon írogatunk egymásnak az nem ér sokat.
Persze szívesen utaznék én Pestre valahányszor egy reklámot olvasok, de nem hiszem, hogy lenne olyan problémám, amit személyesen kellene megbeszélnünk ügynök/trader/számlakezelő-ügyfél viszonyban.

Azt hittem, arra jó a fórum, hogy ha belekezdesz egy témába, másoknak is tanulságos írogatni róla.

Részemről ezt a csevejt azzal zárnám, hogy erősen kétlem, hogy ez a mód az átlagemberek megtakarítási, befektetési lehetőségeinek leginkább megfelelő volna.
Régi 2013-06-14, 13:22   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Persze szívesen utaznék én Pestre valahányszor egy reklámot olvasok, de nem hiszem, hogy lenne olyan problémám, amit személyesen kellene megbeszélnünk ügynök/trader/számlakezelő-ügyfél viszonyban.

Azt hittem, arra jó a fórum, hogy ha belekezdesz egy témába, másoknak is tanulságos írogatni róla.

Részemről ezt a csevejt azzal zárnám, hogy erősen kétlem, hogy ez a mód az átlagemberek megtakarítási, befektetési lehetőségeinek leginkább megfelelő volna.
Leesett miért is vagy ilyen támadó felém. Átolvastam és egyben érdekesnek tartom a honlapot amit gondolom te vezetsz.
Na de most nézd. Ide tapasztalatot írnak le az emberek. És ahogy elnézem van bőven. AZ amit te most csinálsz itt velem egyszerű utálat. Akinek nincs ideje megtanulni és éveket foglalkozni azzal, hogy kitanulja a tőkeáttételes kereskedést és a 20 millió "király" stratégia, meg robot között válogatni, vagy fejleszteni egy sajátot, annak lehet, hogy érdekes lehet egy beszélgetés velem.
Legyél szíves nem leszólni, amíg nem volt tapasztalatod velem. Én is ismerek annyi céget amelyik átvágja az embert, de ne a bőrszínéről ítéld meg az embert. Jól tudom, hogy vannak olyan iskolák is akik dicsőítik magukat. Megtanítják az emberrel azt amit ők jónak hisznek és a szerencsétlen több százezret kifizet és nem tanul az ég világon semmit. Nekem is volt olyan esetem amikor elmentem teledobáltak infókkal és elhitetik az emberrel, hogy egy tanfolyam nem elég, fizess be egy újabba és menj el a táborba amit rendeznek, mert akkor meg tudod tanulni, hogy kereskedj. (http://profit.hu/)
Régi 2013-06-14, 15:11   #8 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
AZ amit te most csinálsz itt velem egyszerű utálat...[/url])
Nem utálatról van szó.

„Aranykereskedés – a XXI. század legnépszerűbb befektetése” az egyik 2013-as kiadványotok címe, amiből kiderül, hogy mozgása „az EURUSD is felülmúlja”, „tehát jelentősen nagyobb lehetőséget hordoz magában az arany kereskedés, mint a legtöbb termék.” „a legjobban kereskedhető termék”. Ez csak a csúsztatások egyike.

Láthatunk ugyanitt egy egyszerű trendkövető kereskedési példát, hogy 620 usd kockázattal hogyan lehet 3 óra alatt 4353-t keresni.

Kiderül, hogy a tapasztalt szakemberek, sőt szakértői csapat tudását már 10000 usd számlától igénybe lehet venni (bár néhány szakember leginkább marketinges területről jött a netes infók szerint).

És van persze forex, index is…

Szerintem ez nem igazán befektetés, inkább spekuláció a tőkepiaci egyenes legkockázatosabb termékeivel, ami után persze jó jutalék jár. És nem beszélünk MIFIDről, kockázatmegosztásról, sikerdíjról, tőkevédelemről, garantált hozamról, stb - s ha az egyébként felkészületlen ügyfél dönti el, mi a jó neki, övé a felelősség is.

Tudom, hogy sok brókercég is hasonlóan dolgozik. De mégse így.

Ettől függetlenül lehetne ebből akár vállalható biznisz is, ha szélesebb termékskálán lehetne porlasztani a kockázatot, s csak a teljes tőke töredéke jutna a tőkeáttételes spekulációra.
Régi 2013-06-15, 10:07   #9 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Mennyi a saját tőke és mennyi a sikerdíj?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-17, 19:09   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Egy hozzáértőnek a kezében lehet egy jól átgondolt portfólió része. Kérdés, hogy az elmúlt 3 évből van-e egy meggyőző statement?! Ha igen, akkor érdemes foglalkozni vele.
Mekkora hozamokat értél el éves viszonylatban?
Azt mondjuk furcsának tartom, hogy valaki, aki 3 éve foglalkozik a tőzsdével csak most regisztrált ide...
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-17, 19:27   #11 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt mondjuk furcsának tartom, hogy valaki, aki 3 éve foglalkozik a tőzsdével csak most regisztrált ide...
Inkább az gyakoribb, hogy 3 év után elmennek innen, akik tényleg komolyan foglalkoznak a témával.
Régi 2013-06-17, 19:44   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Inkább az gyakoribb, hogy 3 év után elmennek innen, akik tényleg komolyan foglalkoznak a témával.
Sajnos ez teljesen érthető. Aki 3 éve élesben kereskedik és meg tud maradni a szakmában, annak általában már többé-kevésbé határozott elképzelése van a kereskedésről és nem ad túl sokat a fórum.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-18, 10:14   #13 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mennyi a saját tőke és mennyi a sikerdíj?
Nincs sikerdíj, a megemelt spreadből /vagy comissionból/ van a hasznuk ami nem vészes, eurusd -re pl 8 pip a spread Aranyra 1 dollár
Kötni jó sokat és nem sokat bukni, nehogy elmenjen az ügyfél.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-06-18, 15:25   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

8?

Teletrade-nél is komolytalanul nagyok a spreadek, de ha ez tényleg ennyi...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-02, 21:16   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
anyád a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A chancellornak annyi, miután nem volt engedélyük a PSZÁF-től és az FSA-től sem, így szépen bezárt!Továbbá a "brókerek" még a minimálisan elvárható értékpapírjogi vizsgával sem rendelkeztek, nemhogy szakirányú diplomával.Persze ha jól a csapat "mögé" nézünk akkor kiderül, hogy capital partners-t "nyomokban tartalmazott".
anyád nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Concorde Csoport GP57 Brókercégek 5 2017-10-17 08:22
Chancellor Group Balázs Brókercégek 2 2012-01-06 23:09

A pontos idő 00:42 , a GMT +1 időzóna szerint.