Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-12-06, 10:54   #1 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás daytrade talents

Egy trader ismerősöm hívta fel a figyelmemet a daytradetalents.com oldalra.

Regisztráltam, nyomom a tradeket, gyűjtöm a tapasztalatokat, de nem tudom, mennyire vehetem komolyan. Egyelőre nem állítom, hogy átverés lesz, azt sem, hogy nem az.

Maga az egész olyan Rejtő Jenő-szerű.

Impozáns megjelenésű weblap, bizalomgerjesztő arcok a világ több pontjáról, jó önéletrajzok, 135 éves! tapasztalat, irodák világszerte, saját platform, saját stratégia, dollármilliomos ügyfelek.

De azt látom, hogy a platform gagyibb, mint az mt4, pláne a dealbook, vagy a saxo. Béta, azaz vélhetőleg teszt verzió, amit talán egy 30 év körüli svájci magyar srác? cége fejleszt?. Alig van termék, alig van elemző eszköz, indikátor. Akadozik, nehézkes, lefagy, long helyett shortol?. Értem én, hogy drága megvenni egy licencet, meg talán jobban is bele lehet nyúlni a sajátba, de ez akkor se az igazi.

A céges stratégiára nem oktatnak ki, mindenkinek a sajátjával kell próbálkoznia. De ha nyereséges vagyok, akkor miért érdekelne az övék?

A cég pesti irodája nem tudom, hol van, a magyarországi képviselő meg egy namíbiai zenész?. Tőle kaptam egy cégesnek nem mondható levelet, de aztán választ a kérdéseimre még nem.

A platformba beépítettek egy érdekes kockázatkezelést, amiben van logika, de nem könnyíti meg, hogy gyorsan elérhető legyen az az elvárás, amit 3 hónapos próbaidőn keresztül kell teljesíteni: 1 millió dolláros számlán 25 ezer nyereség egyenletes teljesítménnyel. 1 terméknél max 2,5 lot egyszerre, összesen max. 10 lot. Hedge nincs.

Szerződést nem láttam, nem tudom van-e fix jövedelem, kártérítési, vagy egyéb felelősség, befektetővédelem, no és persze engedélyek. Állítólag 30% a jutalék a nyereségből, ha az évi 10% megy.

Kérdés persze, hogy egyáltalán vannak-e millió dolláros számlák, ügyfelek.

Szóval nem tudom, mit gondoljak. Örülnék, ha működőképes lenne a dolog, de egyelőre én traderként nem látom a hátteret, befektetőként pedig inkább beraknám a pénzem azért a 10%-ért egy jó befektetési alapba egy megbízható pénzintézetnél.

Néhányan próbálkoznak innen is vele, ha jól tudom. Tapasztalatok? Információk? Van, aki végigcsinálta a 3 hónapot úgy, hogy gond nélkül működött neki a rendszer?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-07, 07:17   #2 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Korai lenne még bármit is írni róla.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Bináris opciókereskedés, daytrade-re is alkalmas, új és egyszerű lehetőség! habibabu Csevegés 293 2017-04-12 17:28
DayTrade oktatás daytrade Tőzsdei képzések 63 2016-03-18 20:00
Dax - daytrade viskia Daytrade 13 2012-03-30 22:55
skalp/daytrade: forexmentor scalp Tőzsdei képzések 173 2011-11-08 13:54

A pontos idő 22:54 , a GMT +1 időzóna szerint.