Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > További befektetési formák

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-02-26, 04:37   #51 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 19
Hírnév szint: 4
DartVader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

" Miutan szerettek jatszani en is ezt teszem veletek ,akit megtalalok azzal jatszom egyet "

Ezt remélem nem nekem szántad!

Ha kicsit visszaolvasol láthatod, hogy én sem szimpatizálok a Wenyarddal. ( és most finoman fogalmazok ). Szerintem az eddigi hozzászólásaimból ez egyértelműen kiderülhetett.
Ha neked ez mégsem így jött le, akkor baj van az értő olvasásoddal, de ezt annak tulajdonítom, hogy "nem itthon hanem a cityben edződsz 20 éve " ezáltal biztos keveset használod az édes anyanyelvet.
Amellett, hogy alapvetően egyetértek a céloddal, azt kell mondanom, hogy a névtelenségbe burkolózva kár azt hangoztatni, hogy mennyi pénzed, milyen kapcsolataid, és milyen lehetőségeid vannak. Így egy kicsit hiteltelen tűnsz. Tedd csendben, amit tenned kell, aztán jó esetben az idő majd téged igazol. Az írásodból az derül ki, hogy már régóta tudomással bírsz a Wenyard működéséről. Miért nem hívtad segítségül a világhálót, és miért nem nyitottál egy topikot valahol, ahol leírtad volna a kétségeidet, hogy segíthess másokon is? Látod itt a fórumon a kommentelők nagy része megpróbálja a lehetséges " játékosokat" lebeszélni a csatlakozásról. Itt senkit sem a személyes sértődöttség hajt - rajtad kívül, - hanem úgy próbálunk segíteni a lehetséges balekoknak, hogy egy-két ténnyel, adattal rávilágítunk azokra a dolgokra, amelyek szerintünk nem tisztességesek. Ezt mindenki elolvashatja, és átgondolhatja. Aztán meg úgy dönt, ahogy akar a többletinformáció birtokában. Hát nem szebb ez így mint a vagdalkozás, fenyegetőzés, vagy ahogy te írtad a háború?? Szerintem sokkal elegánsabb a háború kiváltó okát megszüntetni, vagy elfojtani. Reményeim szerint jelen esetben ezt információval, tájékoztatással talán el is tudjuk érni.

Ps: Párszor már elolvastam a hozzászólásaidat, de nem tudom mit gondoljak rólad? Néhány dolgot nem értek az írásodban. Nem értem miért nem akadályoztad meg a srácot a regisztrálásban ( ha már beszéltél a szponzorával ). Ezzel akartad megleckéztetni, hogy ez legyen a „ tanulópénz”? Ez esetben tisztában kellett volna lenned, hogy a családnak ez mekkora anyagi terhet jelent. Mégsem léptél!
Nem tiszta például az sem, hogy miért hagyod a kedvesedet napok óta sírni, ha olyan sok „ pézed „ van? Miért nem csengeted ki neki azt a sz@ros 100-240 ezer forintot?

Azt meg minden régi és új balek nevében mondhatom, hogy remélem, nem vagy „ hangember”
DartVader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 07:26   #52 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
forever100 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves stingy !!!

Hogy ez az egyetlen szakmai fórum abban kicsit kételkedem , abban viszont nem hogy te egyetlen forintot is keresnél a tőzsdén akkor nem a Wenyard átkos becsapós rendszerével foglalkoznál hanem a tőzsdével . 2006 óta megy Wenyard ,KOMOLY EMBEREK is vizsgálták (nem olyanok mint te )megy halad és elég sok családot kisegített a bajból ez az üzlet hálistennek . Nem könnyű egyántalán csinálni az üzleti részét , de ha sikerül egy kimondottan jó jövedelmet lehet szerezni . Az én szponzorom 11000 eurót vett ki a cégből és még egyetlen hozzá csatlakozótól sem hallottam panaszt , pedig van aki alatta még nem keresett egyetlen forintot se . Velem a cég még idáig teljesen korrekt volt amit ígért betartotta legnagyobb megelégedésemre. Ami a kioktató fölényeskedő bunkó stílusod illeti téged minősít nem engem .
forever100 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-02-26, 08:35   #53 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Kedves forever100 megkérdezhetem hogy kockázat elemzésed, milyen feltétel rendszernek felelt meg, hogy be mertél fektetni ebbe a játékba.
Ha kifejtenéd?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 08:43   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 123
Hírnév szint: 9
stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.stock elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szenzációs!

Sikerült megállapítani, hogy:
- a pilótajátékkal lehet pénzt keresni
- a pilótajátéknak is vannak szabályai
- a pilótajáték tagjai hisznek a pilótajátékban
- a pilótajáték vesztesei szégyenükben nem reklamálnak

Hát gratulálok!
Aki ezt a témát végigolvassa és mégis bedől ennek a pilótajátéknak az magára vessen!
stock nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 12:07   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
forever100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves stingy !!!

Hogy ez az egyetlen szakmai fórum abban kicsit kételkedem , abban viszont nem hogy te egyetlen forintot is keresnél a tőzsdén akkor nem a Wenyard átkos becsapós rendszerével foglalkoznál hanem a tőzsdével . 2006 óta megy Wenyard ,KOMOLY EMBEREK is vizsgálták (nem olyanok mint te )megy halad és elég sok családot kisegített a bajból ez az üzlet hálistennek . Nem könnyű egyántalán csinálni az üzleti részét , de ha sikerül egy kimondottan jó jövedelmet lehet szerezni . Az én szponzorom 11000 eurót vett ki a cégből és még egyetlen hozzá csatlakozótól sem hallottam panaszt , pedig van aki alatta még nem keresett egyetlen forintot se . Velem a cég még idáig teljesen korrekt volt amit ígért betartotta legnagyobb megelégedésemre. Ami a kioktató fölényeskedő bunkó stílusod illeti téged minősít nem engem .
csak azért foglalkozok veletek, hogy az esetleg bepalizható hozzá nem értőket elgondolkodtassam. mellébeszéléssel meg ne fáradj, ez az mlm-es duma már régről ismerős, úgy látszik titeket sablon alapján képeznek
majd akkor írj legközelebb, ha a towah bank kínál current acc-ot, addig hanyagoljál a hülyeségeiddel...
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-26, 13:26   #56 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
forever100 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
2006 óta megy Wenyard
Már megint a ferdítés! Maga az üzemeltető a Leonardo Virtual Property Ltd. lehet hogy létezik 2006-tól. De a wenyard.com domaint csak 2013. szeptemberében regisztrálták. Még anonimitást is igényeltek hozzá.

Kép: http://prntscr.com/2vztos
Régi 2014-03-01, 22:40   #57 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

2006 óta megy Wenyard
Ez biztos??

KOMOLY EMBEREK is vizsgálták
Egy-két nevet írhatnál

sok családot kisegített a bajból ez az üzlet hálistennek
Még többet oda sodort. Már beszéltük, jó ha van 1/10 arány

jó jövedelmet lehet szerezni
Ezzel nem vitatkozom, az arányt meg az előbb leírtam

Az én szponzorom 11000 eurót vett ki a cégből
Na vazze

csatlakozótól sem hallottam panaszt
Én már igen

pedig van aki alatta még nem keresett egyetlen forintot se
Ez hogy lehet? Az ONELINER BONUS szerint, ha valaki tag, és nincs személyes regisztráltja, de van már 250 fő aki utána csatlakozott, az is kap hetente 5 eurót. Vagy megtört a lendület, és nincsenek újak??

Velem a cég még idáig teljesen korrekt volt amit ígért betartotta
Ezeket nem lehet nehéz betartani:
• A Wenyard cég bármikor módosíthatja a szerződési feltételeket a szerződés megkötése után.
• A módosítások utáni további részvételed a változtatások elfogadásának tekinti.
• Ha csatlakozol a Wenyardhoz, és fizetsz "játék krediteket" egyáltalán nem garantálja, hogy pénzt fogsz nyerni.
Régi 2014-03-14, 18:35   #58 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ezúton szeretném megkövetni a Tisztelt Wenyardos fórumozókat. Eddig abban a hitben voltam, hogy a Wenyard nem tartja be az ígéreteit, és ennek hangot is adtam. Nos miután beleolvastam az új ÁSZF-be, azt kell mondanom tévedtem. A Wenyard egy igéretet biztos betartott, mégpedig azt, hogy egyoldalúan módosította a szerződési feltételeket.

Az új ÁSZF valahogy így kezdődik: Wenyard zárt tagsági klub, csak meghívóval lehet benne részt venni. A tagság ingyenes...........

Szóval Tisztelt szponzor Urak, és Hölgyek továbbra is várjuk a magyar nyelvre lefordított ÁSZF-et. Természetesen úgy lenne korrekt , ha a régit is felraknátok valahova a netre, hogy a " játékosok " össze tudják vetni az újjal.
( Bár ha visszatekintek az elmúlt időszakra tudom, hogy ez hiú ábránd, + a régi szövege már nem is releváns )
Régi 2014-04-02, 15:16   #59 (permalink)
Új tag

Kriszta a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én magam is pórul jártam ezzel a Wenyard üzlettel! Sőt édesanyám is, és azok is akiket bevittünk a rendszerbe...Arról volt szó, hogy ha nem megy, vagy ki akarunk lépni, akkor eladják a pozíciót és visszakapjuk a pénzt...de nem kapjuk vissza!!!! Szóval tanu is van ! Nem fogjuk annyiba hagyni közös összefogással megyünk a hatóságokhoz!
Kriszta nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-04-03, 13:34   #60 (permalink)
Új tag

Angry

Idézet:
Kriszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én magam is pórul jártam ezzel a Wenyard üzlettel! Sőt édesanyám is, és azok is akiket bevittünk a rendszerbe...Arról volt szó, hogy ha nem megy, vagy ki akarunk lépni, akkor eladják a pozíciót és visszakapjuk a pénzt...de nem kapjuk vissza!!!! Szóval tanu is van ! Nem fogjuk annyiba hagyni közös összefogással megyünk a hatóságokhoz!

Sajnálom, de Mi az elejétől fogva jeleztük, hogy max. csak " játéknak jó". Aki pénzt akar keresni?????

Most beleolvastam az angol nyelvű - magyart továbbra sem találok -jelentősen átdolgozott ÁSZF-be. Ha jól emlékszem kb. 2-3 héttel ezelőtt még volt benne valami visszavásárlási pont is. Valahogy úgy szólt, hogy ha meggondolod magad és nem kívánsz résztvenni a játékban, akkor visszaadják a pénzedet. Egyetlen feltétel volt, nem indíthattad be a kereskedésed. Mert ha már " tőzsdéztél" akkor ugrott a lehetőség.
Nos a most hatályos ÁSZF-ben ilyenről már szó sincs, csak arról, hogy bármikor megszüntetheted a tagságod, ha erről értesíted a Wenyardot.

Az ígéretükhöz híven utólag módosítgatnak a srácok. Próbálják körülbástyázni magukat, és tolják át a felelősséget a tagokra

PL:
" Wenyard egy zárt tagsági club, ahova csakis meghívás útján lehet bekerülni. A tagság ingyenes és tagként úgynevezett "We-coins" érméket vásárolhatsz, melyeket ügyességi játékokhoz használhatsz fel, mely játékokat a Wenyard kínál időről időre hogy játszhass és pénzt szerezhess. Ha a taggá válás mellett döntesz és vásárolsz We-coins érméket és felhasználod őket ügyességi játékokhoz amelyeket a Wenyard kínál, nincs rá semmi garancia, hogy nyerni fogsz és profitot csinálsz és tudatában kell lenned, hogy elveszítheted az összes pénzedet, amelyet az érmékre költöttél.

Tagként bárkit informálhatsz az ingyenes tagsági lehetőségről a Wenyardnál. Azonban nem szerzel azzal pénzt, hogy új tagokat ajánlasz a Wenyardnak, ugyanis a Wenyard nem fizet semmit az ajánlott tagokért. Ha bármelyik tag, akit ajánlottál, vásárol We-coins érméket, lehetőséged nyílik, hogy pénzt keress az a vásárlás alapján, ehhez tartozik, hogy te már vásároltál We-coins érméket saját magad, ezáltal taggá váltál a Wenyardban és egy aktív tag vagy. Azt hogy hogyan vehetsz érméket, hogyan válhatsz taggá és milyen követelményeknek kell megfelelned, hogy aktív tag lehess, a "Feltételek tagok számára" bekezdésben találod meg......

...........Wenyard megtiltja a reklám tevékenységet, általánosságban a körleveleket. Minden üzenet, ami tőled, mint tagtól származik, eleget kell tennie az alkalmazott törvényeknek, jogszabélyoknak valamint az általános körlevelekre vonatkozó szabályoknak.Abban az esetben, ha egy érvénxes bejelentés érkezik egy tőled származó körlevélről, a belátása szerint és előzetes figyelmeztetés nélkül felfüggesztheti és megszüntetheti a tagságodat. Wenyard a következőképpen határozza meg a körlevelet: Elektronikus üzenet olyan valakinek címezve, aki a feladóval semmilyen üzleti vagy személyes kapcsolatban nincs vagy nem a fogadó fél kérésére vagy hozzájárulásával lett elküldve a levél; valamint olyan üzenetek amelyeket fórumokra vagy üzenőfalakra tesznek és nem tartoznak a témához, vagy túlzott "hangerővel" osztják meg az üzenetet...... "

ps: Írhatnál bővebben is az esetedről, csak úgy okulás képpen.
Régi 2014-04-03, 18:15   #61 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Lényegében a szponzor azóta nem jelentkezim, fb-on van egy csoport, és ott is próbáltam segítséget kérni, hogy visszakaphassam a pénzem...de szó szerint lekoptattak...:/ mondjuk anyukám apechal fenyegetőzött és úgy visszakapta a pénzét! De rólunk akik fiatalabbak vagyunk, nyilván azt hiszik, hogy gyerekek vagyunk az olyan dolgokhoz, hogy kiálljunk magunkért és így megoldják úgy, hogy nem reagálnak a dolgainkra! :/
Régi 2014-04-03, 19:33   #62 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Meg kéne próbálnod a 49. hsz-ben leírtakat!

Amúgy imádom a szponzor kifejezést. Csak egy bajom van vele, mégpedig az , hogy az MLM/Piramis ügynökök nem az általánosan elfogadott értelmezésben használják. E szerint a szponzor=anyagilag támogató cég vagy személy.
Akárhogy nézem, itt a beszervezettek a " szponzorok " , mármint ők támogatják anyagilag a felettük lévőket. Ha a szó jelentését támogatóként, segítőként vagy pártfogóként értelmezzük, akkor sem áll össze a kép, mert meddig is segítenek/hülyítenek?
De ezt már Te is tudod
Régi 2014-04-05, 10:04   #63 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sajnos azon túl vagyok...és hatátalan..:/ nem érem el telefonon és semmire nem reagál! Ez a tipikus hozzáállás sajnos nem vesz komolyan..de a akkor fog koppanni ha majd a hatóságok keresik fel ez ügyben mert én nem fogom magam hagyni!
Régi 2014-04-05, 13:38   #64 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Keress még pár embert, és fogjatok össze. Akkor hatásosabb lesz. Először írjatok egy ajánlott levelet a T. szponzornak, és ajánljatok fel egy korrekt megoldást ( adja vissza a pénzeteket, és el van felejtve minden ). Ellenkező esetben helyezzétek kilátásba a szerződés megtámadását bírósági úton, és tájékoztassátok az illetőt, hogy magánvádas eljárás keretében kérni fogjátok a nyomozó hatóságtól az ingó és ingatlan vagyonának zár alá vételét a károtok megtérülése céljából.

Meglátásom szerint az a nagy baj, hogy az emberek szégyenlik, hogy hülyék voltak, és inkább veszni hagyják a pénzüket, mint hogy hivatalos útra tereljék az ügyet. Amíg ez így lesz, addig nyugodtan halászhatnak a zavarosban a piramis / MLM ügynökök. Ha engem " levennének " 30.00 ezerrel akkor addig mennék a dolog után amíg valahogy meg nem fognám az illetőt. Az sem érdekelne, ha a hivatalos úton az összeg többszörösét buknám.

Már csak az elv miatt is!

Hogy van másik út is??? Az természetesen meg sem fordult a fejemben
Régi 2014-04-30, 11:07   #65 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
potorka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Na ezt a fórumot olvasva röhögtem életemben az egyik legtöbbet, úgyhogy muszály volt beírnom:
- Aki MT-vel vagy más virtuális platformmal kereskedik az ugyanolyan, mint aki játszik ezzel az "úgymond" játékkal. Más veszi el tőlle a pénzét, vagy ő veszi el mástól. Mindenki tudja, hogy eme platformok 85 %- a nem valós adatokkal dolgozik és kereskedéseket állít szembe egymással, hogy a nagy pénzeket bezsebeljék.
-Tehát az egyik krumpli a másik burgonya (tisztelet a kivételnek, aki vagy valós papirokkal kereskedik, vagy talált egy megfelelő brókert).
- Ha egy internetes tőzsdést és egy hálózatépítőt kéne összehasonlítanom, én ugyanazt látom, csak az egyik egész napját gép mögött tölti, így nem találkozik az átvertek tömegével, míg a másik személyesen veri át a becsapottakat.

Hozzátenném nem a befektetői társadalomra gondolok, hanem az otthon ülő Daily traderekre, akik napi szinten tesznek tönkre életeket a shortjaikkal.

A Wenyard-Nasgo (ha jól tudom) legalább kimondja, hogy játék, így aki befektetésként lépett be azt vagy nagyon átverték, vagy szimplán hü..e (Ezt leellenörzöm az oldal áttanulmányozásával). Senki ne vegyen tagságot, akinek befektetésként adják el!!!
Aki meg interneten akar tőzsdéset játszani az bármelyik bróker cég demóját ingyen letöltheti vagy csak kereskedjen a Sims-ben.

Utoljára módosítva: potorka által : 2014-04-30 11:12 Oka: helyesírás
potorka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-29, 13:02   #66 (permalink)
Új tag

Palya a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Kriszta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Kriszta! Úgy érzem, hogy engem is megvezettek a Wenyardal. Ebbe közös összefogásban én is részt vennék ha még lehet. Szeretném felvenni veled a kapcsolatot ha ez lehetséges.
Palya nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-19, 19:28   #67 (permalink)
Új tag

garyshark024 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Wenyard piramisa maga az átverés

Üdv mindenkinek!

Előző év decemberében csatlakoztam a Wenyard rendszeréhez bánom is azt a napot ! több mint 360 ezer Ft-ot loptak el tőlem így felhívnám a figyelmét mindenkinek gondolja meg 100 -szor ha csatlakozni akarna a rendszerbe melyet csalók üzemeltetnek!

Magamat regisztráltam a legmagasabb csomagban 700 euró és több családtagomat is beregisztráltam a kecsegtető lehetőség miatt.

Azt ígérték 1 hónap múlva kereskedhetek a pénzemmel ami korántsem így lett , 1 hónap után ellehetetlenítették mivel hirtelen az árfolyamok az 1 hónap eltelte után az új virtuális cégek bejövetelének időpontjánál lezuhantak konkrétan 0 értékük lett.

Mai napig nem tudom hogy csatlakozhattam ilyen csaló rendszerbe!
garyshark024 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-05, 10:11   #68 (permalink)
Új tag

Bors Viki a hírnévhez vezető út elején jár.
Talking

Idézet:
DartVader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
" sokan csatlakoztak, hozzáteszem önszántukból, és közülük nem elégedetlenkedik senki, nem kiált átverést senki! "

Még!!

De ha gondolod fogadhatunk is, hogy mikorra pukkan ki a lufi, és hány károsult lesz?
Milyen érdekes,hogy ma pusztán kíváncsiságból rámentem az oldalra és nem tölti be k.va megbízható cég.Remélem megkapják a magukét azok,akik a környezetünkben jót ígérve behúztak minket a csődbe.Szívem szerint a rendőrségre mennék mert pontos adatokat tudok,akik ezt elteregették a Balaton déli partján!De szerintem nem tehetünk semmit.Ti hogy látjátok ezt?
Bors Viki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-22, 12:37   #69 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sajnállak benneteket, de itt egy páran már nagyon régen hangoztattuk az aggályainkat. Most viszont a legjobb amit tehetsz, hogy a " szívedre" hallgatsz. Tehát nyugodtan menj a rendőrségre és tegyél feljelentést, hátha lesz belőle valami. Amiért ezek a csalások permanensen ismétlődnek, az azért van, mert az emberek szégyenlik, hogy hülyék voltak és megszívatták őket, ezért nem mennek a hatóságokhoz. ( hozzáteszem, nem biztos, hogy a feljelentésnek lesz valami eredménye, de a semmittevéstől minden cselekvés jobb!! )
Válaszol

Címkék
átverés, pilótajáték, piramisjáték

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
PreLaunchX átverés - Pilótajáték ez is? habibabu Csevegés 2 2012-08-24 07:39
Botanoo - CO2 kvóta kereskedelem: óriási üzlet vagy egy átverés? Balaji Csevegés 1 2011-04-18 20:11
Diákoknak tőzsdejáték Hírbróker Tőzsdejátékok 0 2010-10-16 17:09
V vagy W ez itt a kérdés Pancser A kategóriás részvények 1 2010-01-25 07:51

A pontos idő 19:42 , a GMT +1 időzóna szerint.