Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsde hírek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-06-15, 10:18   #501 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Hírnév szint: 6
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kérdés még mindig ugyanaz: HOGYAN állítasz elő zöld energiát Magyarországon nagy mennyiségben? (25% is baromi sok)
Mezőtúr, 1 db szélerőmű. 1000 háztartás energiáját fedezi. Lakossága kb 17000.
Számoljunk átlag háztartásban 3,5 emberrel (két szülő, másfél gyerek ) Az 20%. Nem 25, de 20. Nem is volt nehéz

ui.: Én találkoztam éhező gyerekkel az iskolában.
Régi 2014-06-15, 10:21   #502 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem nincs ok panaszra

aki meg a való életben akar eredményt elérni az meg azzal kezdi h nem kezd el sírni és másokat okolni.
Akkor minden rendben.

Minek is felelősen gondolkodó értelmiségiként sírni, ríni? „Mindenki annyit ér, amije van.”
(Ezért a legf@szább magyarok, nemzeti kincseink, példaképeink Mészáros Lőrinc, Lázár, Simicska és társaik…)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-06-15, 10:25   #503 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Apropó, jut eszemben. Ugyebár jó magyarként, én is elmentem kalandozni a világba, 4 év után tértem haza. Angliában volt olyan hetem, amikorra összesen fél kg kenyér és 12 db tojás jutott. De többször fordult elő, hogy 1-3 napra nem jutott csak napi 1 adag ételre. Akármilyen jóléti állampolgár vagyok a sportmotorommal, még én is átéltem az éhséget
Régi 2014-06-16, 10:57   #504 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Éljen a magyar narancs!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 07:06   #505 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"250%"..."tömegesen"....

http://www.portfolio.hu/gazdasag/jap...n=portfoliobox
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 08:03   #506 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hasenstab nem először mond okos dolgokat.

Én tegnap beshortoltam a DAX-ot és nem vagyok hajlandó kiszállni belőle, amíg az indexek be nem szakadnak. (bár erre tavaly a profitom fele ráment) Lehet, hogy még hónapokat kell rá várnom, de nem érdekel. Több esemény is lóg a levegőben és bármelyik elindíthatja a lavinát.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 08:12   #507 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Én tegnap beshortoltam a DAX-ot és nem vagyok hajlandó kiszállni belőle, amíg az indexek be nem szakadnak. (bár erre tavaly a profitom fele ráment) Lehet, hogy még hónapokat kell rá várnom, de nem érdekel. Több esemény is lóg a levegőben és bármelyik elindíthatja a lavinát.
jel nélkül nem vagyok hajlandó:-) tapasztalatom szerint mindig van valami trükk, utolsó kivéreztetés (egy fals kitörés pl), ami után indul csak egy kiadósabb esés
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 08:13   #508 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Előbb fej-váll, aztán le. Nincs 180 fokos forduló. A szint már jó (talán) de én ezzel még várnék (mondjuk őszig - akkorra lesz vége a QE-nak is )
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 08:16   #509 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
n3d eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Majd akkor lesz szerepe külföldnek ha abbahagyják a QQE-t és mindenki elkezdi szét-shortolni amcsi kötvényekkel szemben

Ez a japán-harakiri... csak idő kérdése és kampó, a japán nyugdíjasok szívnak egy jó nagyot.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-20, 08:18   #510 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Majd akkor lesz szerepe külföldnek ha abbahagyják a QQE-t és mindenki elkezdi szét-shortolni amcsi kötvényekkel szemben

Ez a japán-harakiri... csak idő kérdése és kampó, a japán nyugdíjasok szívnak egy jó nagyot.
Idézet:
Előbb fej-váll, aztán le. Nincs 180 fokos forduló. A szint már jó (talán) de én ezzel még várnék (mondjuk őszig - akkorra lesz vége a QE-nak is )
Már csak arra vagyok kíváncsi h ha az amcsik leállítják a QE-t és tényleg beszakadnak az indexek - velük együtt a Nikkei is, akkor a japánok mit lépnek rá.... még több QE? Mert akkor tuti elszáll az infláció és utána ezért a kötvények....
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-21, 07:39   #511 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Irak, USA, Oroszország
http://www.zerohedge.com/news/2014-0...nister-scorned
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-25, 06:47   #512 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Japán infláció csöppet megugrott: 3.2%
http://www.businessinsider.com/r-jap...x-hike-2014-29
Közben JGB-t meg tolják new highra
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 14:47   #513 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem valami piac barát ez a Bullard.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 14:53   #514 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem valami piac barát ez a Bullard.
mi történt?, nem látok hírt vele sehol
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 15:01   #515 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

http://www.forexlive.com/blog/2014/0...a-mini-carney/
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 15:11   #516 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
közben megtaláltam a FF-in, csak a mai hírek között nem szerepelt
eszébe jutott, h mondani kell valamit?
Régi 2014-06-26, 15:14   #517 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
közben megtaláltam a FF-in, csak a mai hírek között nem szerepelt
eszébe jutott, h mondani kell valamit?
Jaa, kellett neki egy kis zsebpénz azon a 600 lot DOW shorton.

+ már az indexek is kezedenek túl gyorsan menni felfelé, uh Yellen is jobbnak látta ha valaki (nyílván nem ő) megrántja picit a gyeplőt
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-26, 15:32   #518 (permalink)
Szenior tag

Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Hát jah...Lassan BE-be tehetem a 10000-en nyitott DAX shortomat. Még a végén lesz belőle valami kis korrekció.
Régi 2014-06-26, 16:02   #519 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Az egy jó szint volt :-) főleg h utolsó mozgás 5000-ről indult.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-08-02, 22:45   #520 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://zsiday.hu/blog/mkb-buy-low-sell-high

Csak gondoltam megosztom veletek, mert egyből ráismertem.
A cikk végén szereplő sztori nem városi legenda Annyira nem, hogy az egyik legjobb barátom és éppen úton voltunk, amikor a bank felhívta őt és elutasította az állásajánlatát azzal, hogy nagyobb tapasztalattal rendelkező jelöltet keresnek. De maga a párbeszéd elég érdekes volt A HR-es teljes értetlenséggel vegyes érdeklődéssel faggatta, mert egyszerűen nem tudta hová tenni.
Hatalmas arc. Már zöldfülű korában is vezérigazgató állásokra szórta az önéletrajzait, amikor azt más a helyében még elolvasni sem merte volna Szépen ívelt is felfelé a karrierje, hála a meggyőző, magabiztos fellépésének.
Régi 2014-12-16, 13:07   #521 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
48.60-ról volt a Long.Egyenlőre jól megy.
Ki merte shortolni velem anno a rubelt?
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 09:45   #522 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 331
Hírnév szint: 4
Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

úúúr isten, 400 pip 5 percen belül

ez minimum egy háború, nem akartam ide is feltolni mert ott már megtettem, és ezt később vettem észre, de hihetetlen
Nival nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-30, 09:44   #523 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Használtam az "alpari squawk" hírszolgáltatást.
Persze most ez sem elérhető.
Tudtok olyan brókercéget, ahol ezért a szolgáltatásért nem kell külön fizetni?
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-03, 20:08   #524 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ismertek olyan oldalt vagy szolgáltatást ami nem múltidőben elemzi a híreket, hanem jövőidőben?

Ennek eredményeképpen a dollár majdnem az összes általunk követett devizával szemben erősödött (a fő kivétel a JPY volt), miközben az NZD gyengült a leginkább.

HELYETT:

"Ennek eredményeképpen a dollár majdnem az összes általunk követett devizával szemben erősödni fog. "
Régi 2015-02-03, 20:52   #525 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

"Ennek eredményeképpen a dollár majdnem az összes általunk követett devizával szemben erősödni fog. "
Az első variáció csak piaci kommentár, a második akár már befektetési tanácsadásként is értelmezhető lehet.
Más megítélés alá esnek.
Régi 2015-02-03, 23:06   #526 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az első variáció csak piaci kommentár, a második akár már befektetési tanácsadásként is értelmezhető lehet.
Más megítélés alá esnek.

Ezekszerint befektetési tanácsadást keresek, de a következő pár órára. :-)
Hol lehet ilyet találni?
Régi 2015-02-04, 07:43   #527 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

http://tomegtozsde.blog.hu/2015/02/03/eur_usd_korrekcio
Régi 2015-03-02, 20:11   #528 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Fénysebességgel dőlhet be a világgazdaság
Régi 2015-04-28, 21:25   #529 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
48.60-ról volt a Long.Egyenlőre jól megy.
Idézet:
Ki merte shortolni velem anno a rubelt?
Nemhiába, a hozzáértő kollégák már megmondták, hogy a kiszállási technika kiemelkedően fontos része a forex stratégiáknak. Ha valaki rubel shortolásra adná a fejét, a melldöngető hozzászólásaid tökéletes kiszállási jeleket adnak számukra
Az első ilyen kommented után egy 4 hónapos Rubel erősödés következett, a második kommenteddel meg pont eltaláltad a trendfordulót...
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-24, 10:27   #530 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 44
Hírnév szint: 3
Arnold G a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás A kínai tőzsde zuhanása

Sziasztok!

A témához kapcsolódva írok. Mai hír, amely szerint a kínai tőzsde tovább esik és lassul a gazdaság. Az IMF erre azt reagálta, hogy ez egy természetes folyamat és nem kell aggódni.
Szerintem ez egy olyan közlemény, ami enyhíteni igyekszik a pánikhangulatot. a Tőzsdéket nézve szinte mindenhol kirakhatnák a SELL táblát, annyira jó a hangulat, hogy aki csak teheti menti a vagyonát.

Szerintetek meddig fog tartani ez a válság? mi állíthatná meg a tőzsdei árfolyamok drasztikus esését?

http://www.bloomberg.com/news/articl...week-s-retreat
Arnold G nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-26, 09:45   #531 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 44
Arnold G a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fénysebességgel dőlhet be a világgazdaság
Lehet, hogy igazad lesz. A mai nap már para van a tőzsdéken. Tegnap hiába vágott kamatot a kínai jegybank, az amerikai tőzsdék negatívba mentek.

http://www.smarttrade.hu/hu/daily-sm...-08-26-7-44-47
Arnold G nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-11, 14:29   #532 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

https://smnweekly.com/2016/08/11/bel...tions-trading/
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-11, 14:53   #533 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez bizony nagyon érdekes. Jobb szabályozás inkább kellene mint betiltás.
Blokkolni is fognak oldalakat?
Mely országok követik ezt?
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-11, 14:58   #534 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez bizony nagyon érdekes. Jobb szabályozás inkább kellene mint betiltás.
Az. Gondolom egyeseknek már fáj, hogy a tavaly még busszal járó proli szomszéd ma ugyanolyan autóval parkol le, mint ami nekik van. Amúgy meg mekkora hülyeség már.. "túl spekulatív"...
Régi 2016-08-11, 15:02   #535 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az. Gondolom egyeseknek már fáj, hogy a tavaly még busszal járó proli szomszéd ma ugyanolyan autóval parkol le, mint ami nekik van. Amúgy meg mekkora hülyeség már.. "túl spekulatív"...
A tőzsdei derivatívák pontosan ennyire spekulatívak.
Régi 2016-08-11, 15:03   #536 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Inkább a mostanában tapasztalt 5 másodperces zárási időt és társait szabályozzák, persze azt is akkor kapom, amikor 3 vesztes kötés után 8 R pluszba akarok zárni..
Régi 2016-08-11, 15:05   #537 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

De az nem baj, ha elcigizi, elissza a fizetését, de ha elforexezi az más..ja , hogy az utóbbival nyerni is lehet?
Régi 2016-08-11, 15:08   #538 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Inkább a mostanában tapasztalt 5 másodperces zárási időt és társait szabályozzák, persze azt is akkor kapom, amikor 3 vesztes kötés után 8 R pluszba akarok zárni..
Az vitathatatlan, hogy nagy a kupleráj az OTC-n.
Ausztráliában a CFD-t is bevezették a tőzsdére, persze jóval nagyobb költséggel mint OTC-n.
Ráadásul a binárist, bettinget nem kellene keverni brókertevékenységgel.
Régi 2016-08-11, 15:15   #539 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na ez az...ezzel pont azt érik el, hogy a kisember ki legyen szorítva a kereskedésből. Nagy pénzzel mehet a tőzsde, ott nem lehet nagyot bukni? Holnap megveszek egész vagyonomból kaparós sorsjegyet és elbukom vele mindet. Az nem baj? Sportoló túlhajtja magát és szívrohamba meghal.. Ő nem kockáztatott semmit, azért, hogy kitörjön? Holnapután betiltják a túl intenzív edzést is?
Régi 2016-08-11, 15:28   #540 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Akkor van gáz ha a neten blokkolnak ilyen oldalakat. Bár sok bróker tőzsdén és OTC-n is jelen van.
Pl Saxo de a magyarok is.
Régi 2016-08-11, 15:57   #541 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Szerintetek nagy a baj? Fogja más ország követni a tiltást?
A forex forgalmába mennyit számított Belgium?
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-11, 16:06   #542 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tisztul a kép úgy tűnik: itt lehet követni a témát:

http://www.forexfactory.com/news.php...17#post9078938

Állítólag a marketingre vonatkozik, csaka cikk félrevezetően volt megírva.. Tényleg nem egyértelmű. Mit tilt? A marketinget? Melyiket? Az engedéllyel nem rendelkező cégekét? Mi az, hogy tilt egy céget Belgiumban? Akkor ott élő ember hazai cégnél nem tradelhet, de külföldinél igen? Elég ködös a cikk.
Régi 2016-08-12, 01:57   #543 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

EU-s alapelv a szolgáltatások, tőke szabad áramlása. Mennyiben megy az ilyen tiltás szemben ezzel, az is kérdés.
Régi 2016-08-15, 14:17   #544 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

LeapRate is közölte a tiltást Belgiumban és Franciaországban, itt bizony nem a reklámot tiltják hanem a kereskedést.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-08-15, 14:24   #545 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
LeapRate is közölte a tiltást Belgiumban és Franciaországban, itt bizony nem a reklámot tiltják hanem a kereskedést.

Egyelőre itt a fórumon lapít mindenki mint szar a fűbe, gondolom nem akar hülyét csinálni magából és kivár... Mindenesetre érdekes, hogy a sales-ek, ügyfélmenedzserek nem reagálnak semmit...Pedig nekik hallaniuk kell ezt-azt.
Régi 2016-08-15, 14:44   #546 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egyelőre itt a fórumon lapít mindenki mint szar a fűbe, gondolom nem akar hülyét csinálni magából és kivár... Mindenesetre érdekes, hogy a sales-ek, ügyfélmenedzserek nem reagálnak semmit...Pedig nekik hallaniuk kell ezt-azt.
Nekik bizony az az érdekük, hogy lapítsanak.
Orbánnál bármi megtörténhet!
Majd áttelepülünk másik országba.
A legtutibb az volna ha a tőzsdén kedvezőbbek volnának a feltételek.

Régi 2016-08-15, 19:43   #547 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tényleg furcsa, hogy úgy tesz mindenki mintha mi sem történt volna.
Régi 2016-08-15, 22:46   #548 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Teszem hozzá, hogy állandóan írtam, hogy az agresszív marketing olyanokat vesz célba akiknek semmi keresnivalójuk a piacon. A fórumon olyanok is akadtak akik b.z.-t is megvédték.(!)
Oktatás, tanfolyam, csodatréderek, bónusz, versenyek, ajándék, robotok serege, bináris, ezek a pénz- és tőkepiacok kártékony élősködőit szaporítják. Teljesen piacidegen módon.

Most két országban odacsaptak nekik. Kik szívták meg? A kereskedés valós részesei.

A brókerdőlés viszont a tőzsdei brókereknél sem ritka.
Régi 2016-08-16, 08:50   #549 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 243
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A fórumon olyanok is akadtak akik b.z.-t is megvédték.(!)
Olyan is van itt aki megvédett Téged(!), pedig akkora troll vagy, hogy azt csak a vak nem látja. Akik kiröhögnek azokat békén hagyod, de ha sikerül a hülyeségeddel valakit rendesen felidegesítened, arról addig nem szállsz le amíg az illető csendben nem marad vagy ki nem tiltják. Ez a stílus pedig nem más mint a internetes trollkodás egyik tankönyvi példája.

Mindezt persze nem veszed észre, sőt akkor sem fogod fel ha a szemedbe mondják. Az egyetlen dolog ami eljut az agyadig az az ha anyáznak, de azon meg felháborodsz, megsértődsz, játszod itt nekünk a szegény ártatlan áldozatot, adod elő a megfagyott gyereket és a hattyú halálát, mintha Te nem tehetnél semmiről, pedig eddig MINDIG Te kezdted a szemétkedést mindenkivel. MINDIG.

Tényleg nagyon jó lenne ha lehetne nyitni privát topikot ezen a fórumon, mert szerintem több ilyenből lennél kitiltva mint ahányból nem.
Hogy rendszeres olvasója lennék minden olyan témának amibe Te nem szólhatsz bele, na az is biztos.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-16, 10:29   #550 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olyan is van itt aki megvédett Téged(!), pedig akkora troll vagy, hogy azt csak a vak nem látja. Akik kiröhögnek azokat békén hagyod, de ha sikerül a hülyeségeddel valakit rendesen felidegesítened, arról addig nem szállsz le amíg az illető csendben nem marad vagy ki nem tiltják. Ez a stílus pedig nem más mint a internetes trollkodás egyik tankönyvi példája.

Mindezt persze nem veszed észre, sőt akkor sem fogod fel ha a szemedbe mondják. Az egyetlen dolog ami eljut az agyadig az az ha anyáznak, de azon meg felháborodsz, megsértődsz, játszod itt nekünk a szegény ártatlan áldozatot, adod elő a megfagyott gyereket és a hattyú halálát, mintha Te nem tehetnél semmiről, pedig eddig MINDIG Te kezdted a szemétkedést mindenkivel. MINDIG.

Tényleg nagyon jó lenne ha lehetne nyitni privát topikot ezen a fórumon, mert szerintem több ilyenből lennél kitiltva mint ahányból nem.
Hogy rendszeres olvasója lennék minden olyan témának amibe Te nem szólhatsz bele, na az is biztos.
Én 90%-ban csak olvasója vagyok a fórumnak, de az tuti, hogy

Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
elemzés, FOREX, hír, link

« Adatszolgáltatók | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Aktuális hírek! Prozac Tőzsde hírek 5 2015-07-30 10:52
Professzionális technikai elemzések a QuantumResearchtől! QuantumResearch Technikai elemzés 51 2012-04-15 20:59
Hírek amik a devizapiaccal kapcsolatban jelentek meg! sidius Tőzsde hírek 7 2012-02-21 16:47
Ecoportal.hu - deviza elemzések ecoportal Devizatőzsde 2 2011-01-19 07:58

A pontos idő 16:07 , a GMT +1 időzóna szerint.