Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsde hírek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-08-16, 11:51   #551 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 688
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olyan is van itt aki megvédett Téged(!), pedig akkora troll vagy
Én csak igyekeztem megértő lenni vele, mindenkinek megadom az esélyt hogy jól ítéljem meg, utána felülbírálom magam ha szükséges.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-16, 15:05   #552 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Egyelőre azoknak akik kereskednek az ilyen betiltás - Belgium, Fro - a lényeges kérdés nem a civakodás.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-08-16, 15:24   #553 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Lmaxot mennyire ismeri el szabályozottnak Belgium, Fro? Bocs ha hülyeséget kérdeztem de azt írják szabályozott, gondolom azért nem ugyan úgy.
Régi 2016-08-16, 15:47   #554 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lmaxot mennyire ismeri el szabályozottnak Belgium, Fro? Bocs ha hülyeséget kérdeztem de azt írják szabályozott, gondolom azért nem ugyan úgy.
No, ez jó kérdés.
Sztem nem minősül tőzsdének, utánaolvasok majd.
Régi 2016-08-16, 16:08   #555 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha valami nem minősül tőzsdének, tegyük fel hogy az mtf nem, attól még lehet hogy jól szabályozott és el kéne fogadnia Belgiumnak.
Régi 2016-08-16, 16:40   #556 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha valami nem minősül tőzsdének, tegyük fel hogy az mtf nem, attól még lehet hogy jól szabályozott és el kéne fogadnia Belgiumnak.
OK, de ahogy olvastam a döntést - több cikkben - kiskereskedők csak tőzsdén kereskedhetnek derivatív termékkel.
(Gondolom valós terméket, részvény, kötvény vehetnek OTC-n is.)
Régi 2016-08-16, 16:53   #557 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tényleg nagyon jó lenne ha lehetne nyitni privát topikot ezen a fórumon, mert szerintem több ilyenből lennél kitiltva mint ahányból nem.
Hogy rendszeres olvasója lennék minden olyan témának amibe Te nem szólhatsz bele, na az is biztos.
Sajnos engem is olvasol de Rád nem haragszom

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-08-18, 04:20   #558 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A Finance Magnates azt írja, hogy Belgiumban az mtf nem esik tiltás alá.

Régi 2016-08-18, 18:30   #559 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az remek, remélem Fr is engedi. Az mtf ekbe csatlakozott fx brókerekkel mi van pl ultrafx?
Szerencsére megoldható 1000 el is lmax számlát nyitni közvetlen, rebate segítségével pl globe gain...
Régi 2016-08-18, 21:51   #560 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért még nem nincs EU-s tilalom, nem is volna könnyen kivitelezhető.
Abban teljesen egyetértek, hogy jobb felkészülni mint nem
Ha 1:100 v 1:50 (?) tőkeáttételt, 50%-os st outot kínálna megbízható tőzsdei bróker áttelepülnék a CME-re valszeg. Persze ez csak a "volna".
Régi 2016-09-21, 14:17   #561 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Finance Magnates, a német felügyeletnél is felmerült a CFD-kisker betiltása vagy a tőkeáttétel limitálása. Nincs döntés.
Régi 2017-01-10, 17:25   #562 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Tegyük fel számunkra rossz döntés születik európai fx ügyben...

Mi a véleményetek pl. a kínai cégekkel? HaiThong például elég szimpatikusan hangzik. Kérdés, hogy ha onnan utalsz haza, mennyi az adó vonzata? Ezzel a húzással amúgy ők szívják meg, rengetegen nem fognak 10-20x annyit kiutalni.
Ausztrálok is kérdés, mennyire követnék a többit.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-01-10, 17:47   #563 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 387
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Irány a tőzsde. http://ninjatrader.com/
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 02:36   #564 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tőzsde felé kell tendálni.
A németeknél most a negatív egyenleg tiltásánál tartanak, így van olyan bróker amelyik fontolgatja, hogy az FCA alól a BaFin (Németo.) alatt működne. Ez jó megoldás lehetne.
Olvasni kell a FinanceMagnatest és a Leaprate-et a hírekről és közben szétnézni a tőzsdei brókerek között. Day traden kívül a nagy tőkeáttételtől érzékeny búcsút lehet inteni tőzsde esetében.
Mindenféle ki tudja milyen OTC-n levő szolgáltatókat keresgélni az oroszrulett lehet.
Persze a "tanfolyamokon" nem mondták, hogy van tőzsde is. Akinek nem inge ne vegye magára😊

Régi 2017-01-11, 08:42   #565 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Az lenne a legviccesebb, ha a fx után a tőzsdét is megütnék kőkeményen. Én nem lennék ennyire nyugodt, mert ha forexet kicsinálják, az rátok is(hatisok) hatással lehet.
Azt hogy érted ,hogy németek tiltják a negatív egyenleget? Az jó lenne szerintem is, ha a rendszer eleve nem mehetne mínuszba, mert ez így olyan, mint a kaszinó, nyernek-buknak, nyernek, végül jön a resetelő törpe nap végén és a maréknyi nyerőt is visszasöpri a nagy "közösbe".
  Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 08:49   #566 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 218
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az lenne a legviccesebb, ha a fx után a tőzsdét is megütnék kőkeményen. Én nem lennék ennyire nyugodt, mert ha forexet kicsinálják, az rátok is(hatisok) hatással lehet.
Bocs, hogy belekérdezek, de miért is? Mi köze a határidős (szabályzott) tőzsdének az FX piachoz? Egyébiránt nem értem mire fel ez a nagy jajveszékelés, eddig is lehetett korrekt (értsd: NEM OTC) brókernél FX-et kereskedni, igaz nem olyan feltételekkel mint egy kimondott FX brókernél, dehát kérem szépen, a minőségnek és biztonságnak ára van.
Aki FX-et kereskedik, annak ez után is meg lesz a lehetősége azt kereskedni, csak éppen sokkal szabályzottabb keretek között!
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 09:32   #567 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, hogy belekérdezek, de miért is? Mi köze a határidős (szabályzott) tőzsdének az FX piachoz? Egyébiránt nem értem mire fel ez a nagy jajveszékelés, eddig is lehetett korrekt (értsd: NEM OTC) brókernél FX-et kereskedni, igaz nem olyan feltételekkel mint egy kimondott FX brókernél, dehát kérem szépen, a minőségnek és biztonságnak ára van.
Aki FX-et kereskedik, annak ez után is meg lesz a lehetősége azt kereskedni, csak éppen sokkal szabályzottabb keretek között!
Én sem értem miről beszél. Amúgy BSZ szerint, azok a tőzsde cégek, akik foglalkoznak FX-el is, lásd: Ninjatrader(már nem csak platform, hanem bróker), azok nem a legjobbak. De szerintem mindegy. Pl. itt is a Ninját ajánlják: http://www.profit.hu/daytrade/
Régi 2017-01-11, 10:19   #568 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Tehát szerintetek ha máról holnapra oda a forex iparág jelentős része, az nektek, számotokra és akár a hétköznapi ember számára sem lesz semmilyen hatással...

Olyan agresszív marketingeket kapok mailben, napi rendszerességgel, hogy adjam fel a forexet és kezdjek végre opciózni mert az milyen tuti dolog. Máshol sírnak, mert mt4 kifut és mt5 lesz és már nem tud ""kereskedni"". Mindegy , én csak remélni tudom, hogy legalább egy ember van ebből a 4000(?) tagból aki megérti a mondandómat, többet nem tépem a számat itt teljesen (értsd: 110%-osan) feleslegesen, mert olyanokkal, akik azt szajkózzák, hogy az opció, a határidő jobb, vagy hogy csak mt4-en tud kereskedni, és nem látja át, hogy lényegében tök mind1, ha kinyit egy rossz netes chartot bárhol, aki nem tud bármilyen gyártó chartján következtetéseket levonni, és azt mondja, hogy mt4 nélkül elveszett ember, az egyszerűen komolytalan,. ez utóbbi már nem tartozik a hírekhez.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 10:51   #569 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Duplán küldte el a hsz-t.
Régi 2017-01-11, 10:52   #570 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az opciókat nem nagyon értem, de nem is hiányoznak. MT4 á MT5 között nem sok különbség van. Tök mindegy melyiket használjuk.

"Tehát szerintetek ha máról holnapra oda a forex iparág jelentős része, az nektek, számotokra és akár a hétköznapi ember számára sem lesz semmilyen hatással... "

Nem tudjuk milyen hatással lesz. Kár ezen meditálni. Engem nem nagyon hat meg.
Régi 2017-01-11, 14:10   #571 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A tőzsdén van határidős devizakereskedés ami majdnem azonos a fx-el. Talán vkinek ez is újdonság. Az fx/cfd/OTC előnye a nagy tőkeáttétel és természetesen a tőzsdén nincs 0.01K, a minimum1K😊

Régi 2017-01-11, 15:32   #572 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 319
Hírnév szint: 1
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Ha már forexes kockázatokról van szó egy kis konteo. Olvassák számítástechnikusok is a fórumot, elsősorban tőlük kérdezem, a forex kereskedési platformok között az orosz fejlesztésű MT4/5 dominanciája nem jelent rendszer szintű kockázatot? Informatika területén laikus vagyok, de amikor arról olvasok, hogy az amerikai választási rendszert is orosz hacker támadás érte talán nem paranoia a felvetés, hisz ha igazán nagy pénz akarna szakítani valaki, vagy a hanyatló nyugatnak egy érzékeny ponton szeretne mélyütést bevinni, ez könnyű és kézenfekvő megoldás lenne. Hogyan? Még csak távvezérlés sem kellene, elég lenne egy frissítésbe beletenni egy kódolt időpont parancsot, miszerint x óra y perckor adott devizapárra, indexre full számlaegyenleg short. Sok kicsi sokra megy alapon, a mozgásra automatikusan beinduló robotos rásegítéssel akkora elmozdulás kerekedne belőle, melyhez képest a svájci frank floor eltörlés utáni mizéria csendes eseménytelen napnak tűnne. Mi a véleményetek?
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-01-11, 17:24   #573 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.602
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogyan? Még csak távvezérlés sem kellene, elég lenne egy frissítésbe beletenni egy kódolt időpont parancsot, miszerint x óra y perckor adott devizapárra, indexre full számlaegyenleg short. Sok kicsi sokra megy alapon, a mozgásra automatikusan beinduló robotos rásegítéssel akkora elmozdulás kerekedne belőle, melyhez képest a svájci frank floor eltörlés utáni mizéria csendes eseménytelen napnak tűnne. Mi a véleményetek?
Legalább kiderülne, hogy az MT4 kötések többségének köze nincs a valódi piachoz. Semmi nem történne, nemhogy nagy beszakadás.
Régi 2017-01-12, 08:01   #574 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Legalább kiderülne, hogy az MT4 kötések többségének köze nincs a valódi piachoz. Semmi nem történne, nemhogy nagy beszakadás.
Így van (sajnos persze). Az ég világon semmi nem történe, hisz az MT4 brókerek 99%-a hülye lenne kivinni a kötéseit a piacra, ha a házon belül maradt kötésekben van a buli.
Régi 2017-01-12, 09:36   #575 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

@ForexKlub
@Lizerdman

Sziasztok! Azért szerintem nem ilyen faék egyszerűségű a helyzet. Az OTC brókercégek többsége lehet, hogy gerinctelen, de önös érdekeit tekintve hiba lenne azt gondolni, hogy hülye.

1. Nyilván házon belül párosítja az egy időben nála megjelenő azonos terméken beadott short és long pozikat és csak a nettó kitettséget viszi ki a piacra.
2. Még azt is el tudom képzelni, hogy speciális piaci helyzetben (magas order sűrűségű támasz/ellenállás) közelében a nettó kitettséget sem viszi ki a piacra, hanem saját zsebére kisünizi a stoppokat a chartból.
3. Az is valószínű, hogy alkalmilag/üzemszerűen a beadott fix árfolyamú megbízásokat a likviditásszolgáltatótól kedvezőbb beszerzési áru termékkel elégíti ki (pl. 310 long EURHUF vételhez, valójában általa 309,9-on "megvett" forintot ad el nekem)
4. Előfordulhat, hogy a piaci áras megbízásokkal trükközve némi slippaget csempész az árba, így a pozíció számomra rosszabb árral indul vagy zárul.
5, vagy a nagyobb bevétel érdekében manipulálja a spreadet

stb.

De azt nem gondolnám, hogy szoftveresen nincsenek komoly garanciák, biztonsági protokolok beépítve a brókerek rendszerébe, mely maximalizálja a saját kitettségének nagyságát. A fentebb felsorolt módszerekkel kockázat nélkül szétkeresik magukat, bolondok lennének tényleges (érdemi) piaci kockázatot vállalni, azt meghagyják nekünk balekoknak. Ha nem így lenne, akár egy NFP, vagy FED beszéd alkalmával tömegesen dőlnének be a brókercégek, ezzel szemben inkább csak csalás, felügyeleti bírság, vagy engedély bevonás miatti botrányokról hallunk, klasszikus pénzügyi csődről alig.
Régi 2017-01-13, 07:24   #576 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
klasszikus pénzügyi csődről alig.
Ilyet 2 okból nem látsz:
1. Mielőtt pénzügyi csőd lenne, elvarrják maguk mögött a szálakat, kitalálnak vmi jó kifogást, és már nem is kell fizetni (mert ki kényszerítené őket, az ügyfél? ).
2. Azért nézzük csak meg például a legutóbbi svájci frankos "hadjáratot", azzal jópár brókercég meghasonlott (nem beszélve a legnagyobb vesztesről, az Iron-ról magáról). És azért nem hallasz csődről olyan GYAKRAN, mert ezek adják-veszik egymás között a cégeket is. Mint a normál piacon, itt is bekebelezi a kishal a nagyhalat, ez történt akkor is. Jópár kisbróker "bevonult" egy nagyobb alá, ezzel elkerülve a totális fizetésképtelenséget. Maga az ügyfélszám pedig bőven megéri azt a plusz szekatúrát a nagyobb brokinak.

Amit pedig amúgy írtál a hozzászólásodban lehet igaz, lehet nem. Őszinte leszek, fogalmam sincs. De már nem is nagyon érdekel, hál isten ez tőlem már távol áll.
Régi 2017-01-13, 12:02   #577 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Pénteki két friss ropogós, egy finom kávé mellé:

A melodráma folytatódik:

IG megkérdezi a kereskedőit, mi a véleményük az FCA korlátozásairól. Ez talán érthető is, hiszen a kereskedőkből élnek, ők utalják ki a pénzt, talán egy picit, de csak picit azért őket is meg kellene kérdezni, mit szólnak hozzá.

http://www.forexbrokerz.com/news/IG-...%99s-proposals

Második, ez vicces, vagy inkább érdekes:

http://financefeeds.com/french-footb...-partnerships/

Az, meg, hogy ez miért alakul így, mindenkinek a fantáziájára bízom.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-01-13, 20:38   #578 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.602
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az, meg, hogy ez miért alakul így, mindenkinek a fantáziájára bízom.
Mert valaki másnak kell az a pénz, amit most oda tesznek az emberek, azért.
Régi 2017-01-13, 21:01   #579 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mert valaki másnak kell az a pénz, amit most oda tesznek az emberek, azért.
Gyanítom saját farkukba haraptak. Ember nézi a lelátón a meccset, kezébe a 0.5 odds-os szelvény, és a csatár elfut a felirat előtt: binary up to 90% payout

Erre meg egy jelző van: "ö-ögyess...ö-ögyess.." :

http://www.forexbrokerz.com/news/IG-...o-Digital-100s
  Válaszol idézettel
Régi 2017-01-22, 17:24   #580 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 262
Hírnév szint: 7
recefyce a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Ti hol szoktatok azon cégeknek utánanézni, amelyek papírját érdekesnek találjátok?
Volt-e balhé az adatszolgáltatás terén, könyvelési hamisságok stb... tehát, hogy mennyire szavahihetők.
Persze az a minimum, hogy ráguglizok, de ha van job.....
recefyce nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-09, 07:23   #581 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 122
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ha érdekel valakit. Ingyenes, de kell hozzá a német.
http://www.investment-business-days.com/

Van még belőle 2 nap, én már részt vettem egy korábbin ősszel, jó volt. Komoly traderek tartanak előadást.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-11, 12:55   #582 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 957
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/aru...jar-83989.html
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-11, 14:39   #583 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 122
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A múlt héten egy másik elemző a hírekben 55-60 dolláros olajárat prognosztizált..
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-11, 15:01   #584 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A múlt héten egy másik elemző a hírekben 55-60 dolláros olajárat prognosztizált..
Azért nyomják le az árat, rengeteg a vételi pozícó! Valahol ki kell verni a vételi Sl-eket Nálam működik =re le is és fel is
Régi 2017-07-11, 16:38   #585 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 521
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy bármi lehet...

http://www.portfolio.hu/befektetes/e....4.256047.html
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-11, 16:47   #586 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EU longra mi a tipped Tomy felmegyünk 1,16-ig? ...158?
Régi 2017-07-11, 19:22   #587 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
... igaz, pár nappa beletelt, de ez olyan pontos volt, mint a Felcsúti express
Csatolt kicsinyítések
hirek-elemzesek-linkek-eurusd_07_11_0717_long2.jpg  
Régi 2017-07-11, 21:26   #588 (permalink)
Szenior tag

David Chateau logója

Összes hozzászólás: 1.327
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
... igaz, pár nappa beletelt, de ez olyan pontos volt, mint a Felcsúti express
Fel is (cs)út, le is (cs)út?

Jó trada
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-12, 07:51   #589 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 521
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Három tippem is van.
Felmegyünk 1.16-ig aztán valami kis korrigálás lefelé.
Felmegyünk egész 1.17-ig, vagy még e fölé is.
Nem megyünk tovább a jelenlegi szintnél.

Namármost ezekkel a tippekkel az ég világon semmit sem tudok kezdeni, kártyából meg nem tudok jósolni, úgyhogy marad a hagyományos kereskedési elv.
Az biztos hogy valamerre fogunk menni!

Tegnap zártam a longok nagy részét és nem tervezek már újakat nyitni.
Nálam 1.17 körül van egy napos chart ez évi oldalazás teteje.
Annak a környékén shortolnám, ha lenne elég indok és megfelelő nyereség esély.

A piaci hangulat szerintem továbbra is long eu tekintetében.

Most a gbp esések spekulációja van nálam.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-12, 08:37   #590 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Három tippem is van.
Felmegyünk 1.16-ig aztán valami kis korrigálás lefelé.
Felmegyünk egész 1.17-ig, vagy még e fölé is.
Nem megyünk tovább a jelenlegi szintnél.

Namármost ezekkel a tippekkel az ég világon semmit sem tudok kezdeni, kártyából meg nem tudok jósolni, úgyhogy marad a hagyományos kereskedési elv.
Az biztos hogy valamerre fogunk menni!

Tegnap zártam a longok nagy részét és nem tervezek már újakat nyitni.
Nálam 1.17 körül van egy napos chart ez évi oldalazás teteje.
Annak a környékén shortolnám, ha lenne elég indok és megfelelő nyereség esély.

Én is lezártam reggel 7 kor a Longokat EU-n. Este nyilt egy shortom 1478 on aztán reggel 1487 en nyitottam másikat. Mind2 +SL el. 1433 nál van egy longom, majd figyelem, ha netán megnyitna.
Ma JPY erősödésre játszok. EJ jól indult éjfélkor. Egyenlőre +SL, majd meglátjuk. Olajam szépen felment, most figyelem shortra. Aranyka is szépen fel ballagott, zárom, visszatesztet várok. GER30 shortot nyitott 12477-en. Majd csak eltelik a nap... megyek a gyártásba, mert elegem lett az oktatásból mára az egyik barátomtól ... mondom neki JPY erősödés... erre EURJPY re longot nyit...
A piaci hangulat szerintem továbbra is long eu tekintetében.
Régi 2017-07-12, 14:00   #591 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fel is (cs)út, le is (cs)út?

Jó trada
Hát ez most előbb le is (cs)út aztán Fel is (cs)út... sietett a vonat 2 órát
Csatolt kicsinyítések
hirek-elemzesek-linkek-eurusd_12_7_17_2short1long.jpg   hirek-elemzesek-linkek-eurusd_12_7_17_1long.jpg  
Régi 2017-07-12, 14:11   #592 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hát ez most előbb le is (cs)út aztán Fel is (cs)út... sietett a vonat 2 órát
... közben elvitte az SL-lecsútott... azannya... rewans indult
Régi 2017-07-12, 16:30   #593 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem mintha nem vettem volna észre, de már tudom, ki a BŰNBAKK

http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/le...et.643568.html

... majd erre fog felmenni az ára... veszek is
Csatolt kicsinyítések
hirek-elemzesek-linkek-snap_13.jpg  
Régi 2017-07-12, 16:48   #594 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Erre bizony lehet spekulálni

http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdas...eu.643572.html
Régi 2017-07-17, 20:48   #595 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 19
öregharcos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az erdőnek füle van, a mezőnek szeme van...öregharcos.
öregharcos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-29, 21:04   #596 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
öregharcos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az erdőnek füle van, a mezőnek szeme van...öregharcos.
...a hordónak meg olaja...
http://gurulohordo.blog.hu/2017/07/2...y_meztelen_105
Csatolt képek

Régi 2017-08-11, 10:19   #597 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.napi.hu/tozsdek-piacok/ro...ak.645278.html
Régi 2017-08-11, 15:22   #598 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

A C@maro által belinkelt guru szentiment megerősítéseként szeretném jelezni, hogy a Saxobank augusztus 16.-án reggel nyolctól az ügyfelei részére bizonytalan időre megfelezte a tőkeáttételt a fontosabb FX és CFD termékeken az Észak-Koreai helyzet eszkalálódásának kockázatára hivatkozva.

Hogy mit jelent ez? Nyilván csak annyit, hogy bármely fél részéről elindított kósza rakéta valószínűleg az árfolyamokban végezné a legnagyobb pusztítást. Ennek kivédésére a stop megbízás sem jelent teljes körű védelmet, ezért mindnyájunknak érdemes mérlegelni milyen mértékű és kitettségű piaci pozíciót veszünk fel az elkövetkező hetekben.
Régi 2017-08-11, 16:04   #599 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hogy mit jelent ez? Nyilván csak annyit, hogy bármely fél részéről elindított kósza rakéta valószínűleg az árfolyamokban végezné a legnagyobb pusztítást.
Nem lesz semmilyen rakéta, ameddig USA nem támad.
Régi 2017-08-11, 20:43   #600 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem lesz semmilyen rakéta, ameddig USA nem támad.
Azért lassan már csak kéne valamit csinálni azzal az elmeháborodott kreténnel. Leginkább a népét sajnálom, fogalmuk sincs hogy milyen torz világban élnek.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
elemzés, FOREX, hír, link

« Adatszolgáltatók | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Aktuális hírek! Prozac Tőzsde hírek 5 2015-07-30 10:52
Professzionális technikai elemzések a QuantumResearchtől! QuantumResearch Technikai elemzés 51 2012-04-15 20:59
Hírek amik a devizapiaccal kapcsolatban jelentek meg! sidius Tőzsde hírek 7 2012-02-21 16:47
Ecoportal.hu - deviza elemzések ecoportal Devizatőzsde 2 2011-01-19 07:58

A pontos idő 15:44 , a GMT +1 időzóna szerint.