Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsde hírek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-11-07, 18:10   #651 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 372
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

HA valakinek nincs jobb terve estére:

https://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=713007
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 20:47   #652 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Felmerülhet a kérdés, ki volt az a bolond, aki 1250-en eladott? Mondjuk az, aki előző nap 1500-on vásárolt, majd másnap azt látta, hogy a tőke 15 százaléka már elégett és az ár tovább esik mint a kő...
Mintha csak tegnap lett volna olyan tisztán emlékszek. Én sokakkal együtt 2300 környékén szálltam be a buliba. Mindenki tisztában volt vele, hogy a könyv szerinti értéke akkortájt 4200-as árfolyamot indokolt volna, csak kicsit túltolták a pesszimizmust.
Aztán egyik reggel hallgatom a rádióban az egyik brókert, hogy jönnek csőstül az emberek. Azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák a tőzsdét, de életében először OTP-t akar venni, akárhogy is kell azt csinálni
Ezen a ponton már szálltam is ki a részvényekből.
Na ezek az első tőzsdések tartogatták a részvényeiket, amíg csak idegileg bírták. Később ezek adták el 1500 alatt, amikor már közel a fele pénz elúszott. Lélektani határ.
Én újra beszálltam 1500-on és végül 3000-en adtam el a felét, a másik felét a tervezett 4200-on. De sokaknak nincs ilyen kellemes emléke a sztoriról.

Még egy érdekesség, ha már OTP, hogy ismerek olyat, aki 100 milláért vett 10000-es OTP-t anno. Kitartotta mostanáig! No comment...Mindig eszembe jut, ha ránézek az OTP árfolyamra.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-11-07, 21:22   #653 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.689
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mintha csak tegnap lett volna olyan tisztán emlékszek. Én sokakkal együtt 2300 környékén szálltam be a buliba. Mindenki tisztában volt vele, hogy a könyv szerinti értéke akkortájt 4200-as árfolyamot indokolt volna, csak kicsit túltolták a pesszimizmust.
Aztán egyik reggel hallgatom a rádióban az egyik brókert, hogy jönnek csőstül az emberek. Azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák a tőzsdét, de életében először OTP-t akar venni, akárhogy is kell azt csinálni
Ezen a ponton már szálltam is ki a részvényekből.
Na ezek az első tőzsdések tartogatták a részvényeiket, amíg csak idegileg bírták. Később ezek adták el 1500 alatt, amikor már közel a fele pénz elúszott. Lélektani határ.
Én újra beszálltam 1500-on és végül 3000-en adtam el a felét, a másik felét a tervezett 4200-on. De sokaknak nincs ilyen kellemes emléke a sztoriról.

Még egy érdekesség, ha már OTP, hogy ismerek olyat, aki 100 milláért vett 10000-es OTP-t anno. Kitartotta mostanáig! No comment...Mindig eszembe jut, ha ránézek az OTP árfolyamra.

Emlékszem az 1250-re. Tisztán ott van a szemem előtt.
Láttam a jelet, csak értelmezni nem tudtam.
A Petivel még csak pár hónapos barátságban voltam.
Ha még egyszer odáig süllyedünk, pontosan fogom tudni ha visszafordítják az mikor lesz. Felőlem jöhet újra a pillanat, (mondjuk sok ember rosszul járna addig...) de várni felesleges.
Régi 2017-11-16, 13:25   #654 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mától Cad-on is NFP? Érdekes. Nem árt figyelni.

https://www.forexfactory.com/#detail=89046
Régi 2017-11-21, 20:17   #655 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Vajon ad valami pluszt?

https://www.leaprate.com/forex/insti...eneral-public/
Régi 2017-11-21, 21:02   #656 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.689
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Persze. Ezentul meg pontosabban kiszamolhatom mennyi volt a minusz amivel átslippeageoztak.

Tudsz olyan brokert ahol ezeknel lehet tredelni megfizetheto szamlamerettel?
Régi 2017-11-21, 21:17   #657 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Persze. Ezentul meg pontosabban kiszamolhatom mennyi volt a minusz amivel átslippeageoztak.

Tudsz olyan brokert ahol ezeknel lehet tredelni megfizetheto szamlamerettel?
Paradise Of The Banana and Thong Islands FX coLTD. All Rights Reserved.
"Best execution 2018"
"Best leverage up to 1:infinity"
"Best tits of private helpdesk"

Kell több?
Régi 2017-11-21, 21:19   #658 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Vagy van a Nyerszeffix
Válaszol

Címkék
elemzés, FOREX, hír, link

« Adatszolgáltatók | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Aktuális hírek! Prozac Tőzsde hírek 5 2015-07-30 11:52
Professzionális technikai elemzések a QuantumResearchtől! QuantumResearch Technikai elemzés 51 2012-04-15 21:59
Hírek amik a devizapiaccal kapcsolatban jelentek meg! sidius Tőzsde hírek 7 2012-02-21 17:47
Ecoportal.hu - deviza elemzések ecoportal Devizatőzsde 2 2011-01-19 08:58

A pontos idő 06:34 , a GMT +1 időzóna szerint.