Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsde hírek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-11-07, 18:10   #651 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 369
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

HA valakinek nincs jobb terve estére:

https://www.forexfactory.com/news.php?do=news&id=713007
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 20:47   #652 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Felmerülhet a kérdés, ki volt az a bolond, aki 1250-en eladott? Mondjuk az, aki előző nap 1500-on vásárolt, majd másnap azt látta, hogy a tőke 15 százaléka már elégett és az ár tovább esik mint a kő...
Mintha csak tegnap lett volna olyan tisztán emlékszek. Én sokakkal együtt 2300 környékén szálltam be a buliba. Mindenki tisztában volt vele, hogy a könyv szerinti értéke akkortájt 4200-as árfolyamot indokolt volna, csak kicsit túltolták a pesszimizmust.
Aztán egyik reggel hallgatom a rádióban az egyik brókert, hogy jönnek csőstül az emberek. Azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák a tőzsdét, de életében először OTP-t akar venni, akárhogy is kell azt csinálni
Ezen a ponton már szálltam is ki a részvényekből.
Na ezek az első tőzsdések tartogatták a részvényeiket, amíg csak idegileg bírták. Később ezek adták el 1500 alatt, amikor már közel a fele pénz elúszott. Lélektani határ.
Én újra beszálltam 1500-on és végül 3000-en adtam el a felét, a másik felét a tervezett 4200-on. De sokaknak nincs ilyen kellemes emléke a sztoriról.

Még egy érdekesség, ha már OTP, hogy ismerek olyat, aki 100 milláért vett 10000-es OTP-t anno. Kitartotta mostanáig! No comment...Mindig eszembe jut, ha ránézek az OTP árfolyamra.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-11-07, 21:22   #653 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.682
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mintha csak tegnap lett volna olyan tisztán emlékszek. Én sokakkal együtt 2300 környékén szálltam be a buliba. Mindenki tisztában volt vele, hogy a könyv szerinti értéke akkortájt 4200-as árfolyamot indokolt volna, csak kicsit túltolták a pesszimizmust.
Aztán egyik reggel hallgatom a rádióban az egyik brókert, hogy jönnek csőstül az emberek. Azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák a tőzsdét, de életében először OTP-t akar venni, akárhogy is kell azt csinálni
Ezen a ponton már szálltam is ki a részvényekből.
Na ezek az első tőzsdések tartogatták a részvényeiket, amíg csak idegileg bírták. Később ezek adták el 1500 alatt, amikor már közel a fele pénz elúszott. Lélektani határ.
Én újra beszálltam 1500-on és végül 3000-en adtam el a felét, a másik felét a tervezett 4200-on. De sokaknak nincs ilyen kellemes emléke a sztoriról.

Még egy érdekesség, ha már OTP, hogy ismerek olyat, aki 100 milláért vett 10000-es OTP-t anno. Kitartotta mostanáig! No comment...Mindig eszembe jut, ha ránézek az OTP árfolyamra.

Emlékszem az 1250-re. Tisztán ott van a szemem előtt.
Láttam a jelet, csak értelmezni nem tudtam.
A Petivel még csak pár hónapos barátságban voltam.
Ha még egyszer odáig süllyedünk, pontosan fogom tudni ha visszafordítják az mikor lesz. Felőlem jöhet újra a pillanat, (mondjuk sok ember rosszul járna addig...) de várni felesleges.
Régi 2017-11-16, 13:25   #654 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 369
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mától Cad-on is NFP? Érdekes. Nem árt figyelni.

https://www.forexfactory.com/#detail=89046
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
elemzés, FOREX, hír, link

« Adatszolgáltatók | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Aktuális hírek! Prozac Tőzsde hírek 5 2015-07-30 11:52
Professzionális technikai elemzések a QuantumResearchtől! QuantumResearch Technikai elemzés 51 2012-04-15 21:59
Hírek amik a devizapiaccal kapcsolatban jelentek meg! sidius Tőzsde hírek 7 2012-02-21 17:47
Ecoportal.hu - deviza elemzések ecoportal Devizatőzsde 2 2011-01-19 08:58

A pontos idő 07:01 , a GMT +1 időzóna szerint.