Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-04-26, 20:23   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Engem érdekelne a szignál ingyen demo, 50 jelzés után letesztelném bukó e.
Ne aggódj HalászÚr nem akarok vissza élni semmivel, nem az ingyenség a célom.
Eszemben sincs megtradelni. Csak figyelném hogy bejött e volna ha bekötöttem volna.
Ha tetszik fizetek rá, sőt ha elég sokat keresek vele plusz hálapénzt is adok.
Nagyon hálás lennék ha működne.
Csinálok egy emailt max azt az adatot adom meg, nem kell hogy más cégek hivogassanak mert véletlen eladtad nekik.
Hiszem hogy a forex tanulható.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-26, 20:33   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 467
Hírnév szint: 4
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ahogy nekem sem kötődik érdekem sem mellette, sem pedig ellene érvelni.
HalászÚr véleménye is csak 1 a sok közül, akár egyetértek vele, akár nem, tiszteletben tartom, ő így gondolja, más úgy, a harmadik meg amúgy.
A piacon egy dolog számít, az pedig a vállalt kockázathoz rendelt hozam. Az egyetlen és örök bizonyosság kizárólag a számlakivonat, amit real time-ban, minden kétséget kizáróan, hitelesen állít elő a kereskedő(robot/ok összessége/).

A módszer nem érdekel, ahogy pld. a ZF váltó működése sem, elég ha teszi a dolgát.

Ahogy írtam fentebb, képes vagyok erre időt szánni, és előállítani a kívánt hitelesként elfogadható szla történetet, nyilvánosan, minden emberi tényezővel kalkulálva (nem vagyok gép, lehet, hogy nem lesz minden szignál kötve, mert éppen ebédelek).
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-04-26, 20:38   #53 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
Hírnév szint: 2
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Teszteljük le, én elvállalom.

Május 2-től, május 31-ig, reggel 9-től este 6-ig szívesen bekötök kérdés nélkül mindent, amit kapok szignálként, akár az adott MonMan.-el, vagy csak tisztán egyforma kötésegységekkel pipre.
Beregelek, kifizetem a havidíjat, a számlát pedig mindenki követheti myfxbookon vagy egyéb helyen, ill. az investor pass.-t nyilvánossá is teszem.

Aztán kiderül, hogy májusban hogy muzsikál a rendszer, amiből némi következtetést le lehet vonni.

Deal?
Biztos le van írva hogyan kell használni,minden egyes signalt be kell kötni,ennyi.
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-26, 20:52   #54 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

"Aki azt hiszi a forex tanulható az egy makk." Ezt állítja.
És aki tudja hogy tanulható az mi?
Régi 2017-04-26, 20:52   #55 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Összes hozzászólás: 303
Hírnév szint: 1
HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Kihagyom

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engem érdekelne a szignál ingyen demo, 50 jelzés után letesztelném bukó e.
Ne aggódj HalászÚr nem akarok vissza élni semmivel, nem az ingyenség a célom.
Eszemben sincs megtradelni. Csak figyelném hogy bejött e volna ha bekötöttem volna.
Ha tetszik fizetek rá, sőt ha elég sokat keresek vele plusz hálapénzt is adok.
Nagyon hálás lennék ha működne.
Csinálok egy emailt max azt az adatot adom meg, nem kell hogy más cégek hivogassanak mert véletlen eladtad nekik.
Hiszem hogy a forex tanulható.
Az ok roppant egyszerű: Csinálok egy emailt max azt az adatot adom meg, nem kell hogy más cégek hivogassanak mert véletlen eladtad nekik.

Minek nézel Te engem email cím árusnak?
ha így is gondolod, akkor is megjegyzés nélkül kérj, v ajánld fel "szolgálatod"
borzasztó nayg gond van itt egy egy fejben!
Régi 2017-04-26, 21:00   #56 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Semmiképpen​ sem akartalak megsérteni. Néztem a videódat is.
Kapok elég emailt brókercégektől. Arra gyanakszom hogy valamelyik cég ahova regisztráltam eladta az adataimat.
Nem sokan tradelnek aránylag az országokban. A traderek, mondjuk 100 embernek az elérhetősége igen is sokat ér egyes cégeknek. Így ingyen reklámozhatják magukat. Ha facén vagy egyéb helyen reklámozzák drágán magukat az nem elég hatásos, talán 1000 ből egy ember nyit számlát utánna. De ha minél több trader közvetlen emailját megtudják oda ingyen évekig nyomhatják a körleveleiket.
Régi 2017-04-26, 21:10   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem ismerlek, amúgy is bölcs dolog óvatosnak lenni.
Nem állítom hogy eladod, de van rá esély.
Nem félek visszaforgatni a nyereséget.
Ha kamatos kamattal, egyre nagyobb lottal idővel sokat keresek miattad, akkor nagyon hálás leszek.
Remélem megértesz.
Régi 2017-04-26, 21:40   #58 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 51
Perhaps a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Embereknek miért kell ilyen mélyre süllyedniük?!
Perhaps nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-26, 21:50   #59 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezt kire érted és hogyan?
Régi 2017-04-26, 22:10   #60 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
...Kapok elég emailt brókercégektől. Arra gyanakszom hogy valamelyik cég ahova regisztráltam eladta az adataimat..
Egyszerű a megoldás, több emilcímet kell használni. A privát helyett azt használd ilyenkor, ahova nyugodtan mehet a sok idióta spam a faroknövelőtől a meccs alatt kerestem 500 dolcsiig. Nem értem a problémád

Idézet:
Ha kamatos kamattal, egyre nagyobb lottal idővel sokat keresek miattad, akkor nagyon hálás leszek. Remélem megértesz.
Szerintem ne éld bele nagyon magad. Van egyáltalán olyan szignálszolgáltató, ami hosszú ideje korrekten működik? Emlékszem hogy Várkuti könyve volt az első, amit olvastam mikor elkezdtem ismerkedni a kereskedéssel. Abban ajánlgatta, hogy meg lehet őt keresni a szignálszolgáltatással kapcsoltban. Írtam is a mesternek, de sosem érkezett válasz. Akkor kicsit csalódott voltam, pedig ez volt a szerencsém
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-26, 22:29   #61 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Napi osszegzes mivel nem birok aludni.
Szet nyomta a fejem a matrix.

A forex szignal masolhato
"Copyright by Kockas"

de ha ilyenre vetemedsz "féláron", akkor a zavarosban Halászol

//ui: elérkeztem blogolási fejlődéstörténetem fordulopontjához. Szerintem majdnembeszóltamegycsacskánakdeaztánmégsem
Régi 2017-04-27, 13:33   #62 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Hírnév szint: 0
Pásztor Lajos a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs down !

Tegnap óta figyelemmel kisérem a beszélgetést, Zoli te magad osztottad meg forex klub forumon. Most lett eggyel kevesebb követője a forex klubnak. Nem a klubbal van bajom, nagyon fontosnak tartom, hogy tudjunk egymásnak segíteni, tanácsokkal, és azt is, hogy felhívjuk egymás figyelmét esetleges csalásokra.
Így tetted ezt a poszignállal is, ami ugyan kiderült lehet máshogy kell hozzá állnunk mint gondoltuk, még akkor is ha jómagam nem vagyok/leszek előfizető. Azt meg kell hagyni Halász állja a sarat,ajánlatokat tesz, és még senki nem cáfolta meg, csak sarat dobálunk rá, itt és a klubban is, magamat beleértve.
Szeretném felhívni a figyelmed, hogy amit csinálsz az GUSZTUSTALAN, kitenni emberek képeit, családok képeit, azért mert nézeteltérésed van valakivel, fenyegetőzni magánlevelek nyilvánosságra hozásával, ismétlem GUSZTUSTALAN.

Mostantól mire lehet tőled számítani? nem értünk egyet, kiteszed a képet a családomról?
Mehet! Én nem niknévvel írok.

Eddig jelzőket kerestem rád, de nem jut eszembe semmi olyan amit ide leírhatnék.

Volt forexklub tag
Pásztor Lajos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 13:51   #63 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.347
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Pásztor Lajos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tegnap óta figyelemmel kisérem a beszélgetést, Zoli te magad osztottad meg forex klub forumon. Most lett eggyel kevesebb követője a forex klubnak. Nem a klubbal van bajom, nagyon fontosnak tartom, hogy tudjunk egymásnak segíteni, tanácsokkal, és azt is, hogy felhívjuk egymás figyelmét esetleges csalásokra.
Így tetted ezt a poszignállal is, ami ugyan kiderült lehet máshogy kell hozzá állnunk mint gondoltuk, még akkor is ha jómagam nem vagyok/leszek előfizető. Azt meg kell hagyni Halász állja a sarat,ajánlatokat tesz, és még senki nem cáfolta meg, csak sarat dobálunk rá, itt és a klubban is, magamat beleértve.
Szeretném felhívni a figyelmed, hogy amit csinálsz az GUSZTUSTALAN, kitenni emberek képeit, családok képeit, azért mert nézeteltérésed van valakivel, fenyegetőzni magánlevelek nyilvánosságra hozásával, ismétlem GUSZTUSTALAN.

Mostantól mire lehet tőled számítani? nem értünk egyet, kiteszed a képet a családomról?
Mehet! Én nem niknévvel írok.

Eddig jelzőket kerestem rád, de nem jut eszembe semmi olyan amit ide leírhatnék.

Volt forexklub tag
Teljes mértékben egyet értek veled. Nekem 1 ''vitám'' volt eddig Zolival az RSI indikátor végett, de már akkor kimutatta a kisgyerekes durcis mivoltát, de ehhez a viselkedéshez NEM TALÁLOK szavakat.
Attila amit elért, azt nem szélhámossággal érte el. Hogy NAGYARC???... ez nézőpont kérdése! Szerintem megteheti és sok siker kivánok neki a jövőben is, HALLOD Attila??? Sok sikert ezt kivánja neked 1 ''szélhámos ''
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 14:04   #64 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Teljes mértékben egyet értek veled. Nekem 1 ''vitám'' volt eddig Zolival az RSI indikátor végett, de már akkor kimutatta a kisgyerekes durcis mivoltát, de ehhez a viselkedéshez NEM TALÁLOK szavakat.
Attila amit elért, azt nem szélhámossággal érte el. Hogy NAGYARC???... ez nézőpont kérdése! Szerintem megteheti és sok siker kivánok neki a jövőben is, HALLOD Attila??? Sok sikert ezt kivánja neked 1 ''szélhámos ''
Igen ez teljesen elfogadhatatlan, hidd el, én nem a Halászt akarom védeni, nincs rá szüksége, a kommentekből is látszik, hogy magasan felül emelkedett az intelligenciájával a többségen. Én is csak sok sikert kívánok neki.
Régi 2017-04-27, 14:12   #65 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Meg kéne várni, hogy mit ír Zoli és utána eldönteni, hogy valóban gusztustalan-e.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 14:18   #66 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

HalászÚr-ról meg annyit, hogy össze kell állni pár fórumoznak és ki kell fizetni a szignáljainak az árát(nem tudom mennyibe kerül) és megnézni, hogy valóban sikeres-e. Közösen kifizetitek és egy ember meg jelentkezik Halásznál és beköti az összes szignált.
Aztán minden kiderül.
Régi 2017-04-27, 14:25   #67 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Meg kéne várni, hogy mit ír Zoli és utána eldönteni, hogy valóban gusztustalan-e.
Szerintem, bármit ír ehhez gusztustalan, pl a képen szereplő kisgyereknek vajon miköze a forexhez? Mert szerintem semmi. Azt, hogy ezek után mit ír hozzá, vagy a képeken lévő emberekről már semmit nem nyom a latba, és nem változtat a dolgon, hogy ez egy gyerekes és gusztustalan lépés Zolitól.
Régi 2017-04-27, 14:28   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 368
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Aki több éve van a piacon pontosan tudja egy rövid bemutatkozás után ki a szélhámos és ki nem az. Halász belépője alapján egy gusztustalan szélhámos.
Továbbra sincs számlatörténet, pedig nem először kértük tőle. Ha lenne természetesen lobogtatná minden létező fórumon. Nincs mert egy kamu az egész sztori.

Aki pedig beregel ide és újoncként elkezd fröcskölődni az egy paraszt.

Szép napot mindenkinek

ui:

A tőzsde tanulható de nem mindenkinek. Agy is kell hozzá.
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 14:47   #69 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Túl tolva

Idézet:
Igen ez teljesen elfogadhatatlan, hidd el, én nem a Halászt akarom védeni, nincs rá szüksége, a kommentekből is látszik, hogy magasan felül emelkedett az intelligenciájával a többségen. Én is csak sok sikert kívánok neki.
Köszönöm, C@maro- nak is , de ez itt már NEM rólam szól!

A jelző amit kerestél a P@tkány!vadék, olvass utánna ez a legalja mindennek.
Próbáltam eddig mindenkinek normálisan válaszolni, még akkor is, ha a kérdező feszegette a határokat. De mint írtam ez már NEM rólam, a PoEfixről, vagy az ÉN kijelentésemről szól "A forex NEM tanulható"
Ez a P@tkány!vadék, emberek családi képeit teszi ki a forumra, ezt egy mosollyal nyugtázza, valamint azt is leírja, hogy az internetről van, tehát nyilván NEM sért személyiségi jogokat. Wow.. Mi normális emberek, NEM azért nem teszünk ki ennek a P@tkány!vadék családjáról képet, mert még az sincs neki, vagy mert azt nem/bünteti a törvény, hanem mert egy vitát NEM így kell megnyerni, az igazunkat bizonyítani.
Mint láttátok, ÉN tegnap felajánlottam, "barátságomat" ennek a P@tkány!vadéknak, valamint azt, hogy fejezzük be ezt a formáját a vitának, hiszen kezd elmenni egy rossz irányba...

Részemről ez most itt be van fejezve, persze ez nem azt jelenti, hogy máshol ennek nem lesz folytatása. Mindig figyeltem arra, hogy milyen formában vágok vissza, persze mindig meg is mutattam neki, hogy Én kicsivel nagyobbat tudok ütni, hátha észre veszi magát, itt a hangsuly, hogy mindig vissza vágtam, sosem kezdtem, valamint határokat nem léptem át.
A végére
Megalith Te tényleg látod amit írsz??
Valóban van helye családi képeknek egy vitában??
lehet érdekes, hogy mit akar ezzel elmondani??

kérlek kicsit gondold át!

Én elnézést kérek a magam és ennek a P@tkány!vadék nevében azoktól akiknek a képe kikerült ide!
Sajnálom!
Régi 2017-04-27, 15:11   #70 (permalink)
Új tag

Thumbs down

Nem hiszem, hogy tartoznék neked vagy bárkinek bármivel, azt hiszel és gondolsz amit akarsz, Ha mindentől eltudnál tekinteni, gőgős durcáskodás helyett próbálnád külső szemmel nézni a dolgokat, te is belátnád, hogy nem csak, hogy nem fair amit csinálsz, de egy olyan szintre sülyedtél amihez már nem lehet lemenni. Ez az én véleményem, a tiéd pedig más...remélem emiatt a gyerekem képét nem rakod ki valahová az internetre.

Kicsit kezd olyan érzésem lenni, mintha mindenkinek neked kéne bizonyítania valamit, és ha te rámondod az áment, csak akkor valós és hiteles.

Az iskolában játszottunk ilyet utoljára talán még 1975 -ben, csak akkor még vicces volt
Régi 2017-04-27, 15:29   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez a szöveg viszi a pálmát.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 15:59   #72 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aki több éve van a piacon pontosan tudja egy rövid bemutatkozás után ki a szélhámos és ki nem az. Halász belépője alapján egy gusztustalan szélhámos.
Továbbra sincs számlatörténet, pedig nem először kértük tőle. Ha lenne természetesen lobogtatná minden létező fórumon. Nincs mert egy kamu az egész sztori.

Szép napot mindenkinek

ui:

Aki nincs a szakmában és bizonyos szint fölött nem megy bizonyos szint alá az is rögtön felismeri ha ordító a dolog

Régi 2017-04-27, 16:36   #73 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Forex Klub!

Kérlek mások személyes facebook profiljának fotóit ne posztold. Most még nincs ellenkező esetben, de...
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 17:12   #74 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.512
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Uhh, mi lett itt, basszus, srácok, mekkora feszület van, nemár. Ennyit nem ér az egész.

Inkább tényleg csináljuk meg azt az egy hónapos kis szösszenetet, és béke a pipekre

Nem lesz győztes, vesztes, utána csapunk egy jókedélyű TN-ot és csókolom
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 18:00   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Uhh, mi lett itt, basszus, srácok, mekkora feszület van, nemár.
"feszület van, nemár" Vicces.
Régi 2017-04-27, 18:16   #76 (permalink)
Új tag

Question

Idézet:
Kedves péter!

Hogy érted azt hogy ujoncként fröcsögni?
A regisztráció után mennyi időnek kell eltelnie, mire ki lehet fejezni a véleményt?
lehet, hogy azzal volt a baj, hogy nem egyezett a tiéddel?
Ha azt írtam volna, hogy Halász egy szar, Zolitól várom a folytatást, persze ha van szaftosabb képe azt is várom, AZ úgy nem fröcsögés? A többire nem válaszolok, csak ez érint engem mint parasztot.
Régi 2017-04-27, 18:18   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyszerű a megoldás, több emilcímet kell használni. A privát helyett azt használd ilyenkor, ahova nyugodtan mehet a sok idióta spam a faroknövelőtől a meccs alatt kerestem 500 dolcsiig. Nem értem a problémád
Van ahol megkövetelik a valós adatokat. Aztán érdekes módon ismeretlen cégek szoktak telón hívogatni, sokadik eset után nagyon kellemetlen.
Régi 2017-04-27, 18:23   #78 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nincs bajom HalászÚrral, se a szolgáltatásaival. Elnézést az őszinteségemért.
Tanulságosságból fejtem ki amiket szoktam írni.
Régi 2017-04-27, 20:52   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves péter!

Hogy érted azt hogy ujoncként fröcsögni?
A regisztráció után mennyi időnek kell eltelnie, mire ki lehet fejezni a véleményt?
lehet, hogy azzal volt a baj, hogy nem egyezett a tiéddel?
Ha azt írtam volna, hogy Halász egy szar, Zolitól várom a folytatást, persze ha van szaftosabb képe azt is várom, AZ úgy nem fröcsögés? A többire nem válaszolok, csak ez érint engem mint parasztot.
Kb 2-3 hónap intenzív jelenlét szükséges ahhoz, hogy vki fröcsögni kezdjen. De néked akkor sem ajánlatos😊

Régi 2017-04-27, 21:13   #80 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 743
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Huh, még szerencse!
DE! A FOREX az NEM tanulható, értsd már meg!
Sosesenkinemképesrá. Ha mást mondasz, egy makkkkk vagy, de végül is nem mondtál mást.

Tőzsdézni kell megtanulni, az a megoldás!
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 22:17   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Huh, még szerencse!
DE! A FOREX az NEM tanulható, értsd már meg!
Sosesenkinemképesrá. Ha mást mondasz, egy makkkkk vagy, de végül is nem mondtál mást.

Tőzsdézni kell megtanulni, az a megoldás!
Azért egykét jó szignál ott is jól jöhet, lássuk be

Régi 2017-04-28, 08:04   #82 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 800
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Ez a baj a fórumokkal. Itt az érzelmek irányitanak. Vagy elfogadjuk, vagy nem. De ez sosem fog megváltozni. Ez olyan, mint faluhelyen a disznóölés. Egyszer a disznó van felül, egyszer a böllér. És, hogy alapesetben éppen ki-melyik szerepében tetszeleg, azt éppen a diszes nézőközönség dönti el.
Régi 2017-04-28, 09:52   #83 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
pedig112 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez egy vicc ami itt folyik. Szörnyűek ezek a személyeskedő, rosszindulatú hozzászólások. Tisztelet a jószándékú és építő jellegű hozzászólóknak.

HalászÚr tekintetében a véleményem a következő: Elfogadom és sok helyen szimpatikusnak is találom a véleményét, stílusát. Mivel már sok éve a forex világában élek, folyamatosan figyelem az újdonságokat és nyitott is vagyok rájuk, de tisztában vagyok azzal is, hogy csodatévők nincsenek és ami most működik, az már holnap nem biztos. (persze lehet kivétel, mert a matematikai és a statisztikai alapon működő rendszerek hosszú távon is lehetnek sikeresek)
Nagyon nem értem, hogy akár HalászÚr, akár valamelyik követője miért nem tesz közzé pl. egy myfxbook-os számlakimutatást, amiben még ha nem is mutatja meg a számla egyenlegét és a nyitott pozíciókat, de legalább követhető lenne egy számla és látható lenne az eddig elért eredmény is.
Szerintem ez lenne az igazi marketing eszköz a bővülésre. Ezt kellene publikálni a weboldalon is, nem azt a szörnyű -már elnézést a kifejezésért- "parasztvakító" táblázatot a befektetett pénz növekedéséről. Ezzel szerintem komoly embert nem lehet meggyőzni az eredményességről.
Bár az is lehet, hogy nem is cél.... Az emberek legalább azt látják ott amit látni szeretnének!
Érdekelne az igazság.
pedig112 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 10:03   #84 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
pedig112 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez egy vicc ami itt folyik. Szörnyűek ezek a személyeskedő, rosszindulatú hozzászólások. Tisztelet a jószándékú és építő jellegű hozzászólóknak.

HalászÚr tekintetében a véleményem a következő: Elfogadom és sok helyen szimpatikusnak is találom a véleményét, stílusát. Mivel már sok éve a forex világában élek, folyamatosan figyelem az újdonságokat és nyitott is vagyok rájuk, de tisztában vagyok azzal is, hogy csodatévők nincsenek és ami most működik, az már holnap nem biztos. (persze lehet kivétel, mert a matematikai és a statisztikai alapon működő rendszerek hosszú távon is lehetnek sikeresek)
Nagyon nem értem, hogy akár HalászÚr, akár valamelyik követője miért nem tesz közzé pl. egy myfxbook-os számlakimutatást, amiben még ha nem is mutatja meg a számla egyenlegét és a nyitott pozíciókat, de legalább követhető lenne egy számla és látható lenne az eddig elért eredmény is.
Szerintem ez lenne az igazi marketing eszköz a bővülésre. Ezt kellene publikálni a weboldalon is, nem azt a szörnyű -már elnézést a kifejezésért- "parasztvakító" táblázatot a befektetett pénz növekedéséről. Ezzel szerintem komoly embert nem lehet meggyőzni az eredményességről.
Bár az is lehet, hogy nem is cél.... Az emberek legalább azt látják ott amit látni szeretnének!
Érdekelne az igazság.
Pedig hiába kéred akár még száztizenyedszer is,
akár szépszóval, akár furfanggal, akkor sem fox mást látni
//Ne itt keresd az igazságot. Azt átvitte Scully a melleibe rejtve.
Régi 2017-04-28, 10:14   #85 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Ettrik a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv Mindenkinek!

Kívülállóként már kicsit félelmetes mivé fajulnak itt a dolgok. (Mondhatnám, hogy szórakoztató, de annyira nem az.) Szoktam olvasni az IFL blogot. Tényleg kicsit furcsa, hogy mennyire megváltozott a véleménye Halász úrról a beszélgetés után. Valószinű Halász úrnak, nagyon jó kis beszélőkéje van, és 1-2 videóját megnézve érdekes (karcos?!) stílusa van, ami vagy bejön valakinek, vagy nem. Az interjú után se győztek meg, hogy ez a szignálszolgáltatás működik. Itt is már többször előjött, hogy egy kicsit hitelesebb bizonyíték kéne a gyarapodásra, mint egy (kézzel?) kitöltött táblázat. Jut eszembe myfxbook esetleg jó lenne. (Vagy az is hamisítható?) Az IFL-nél is leírtam, amit most se értek. A táblázat szerint 57 nap alatt közel 800% haszon keletkezett. (100000-ből 793000 lett.) Ha ezt tudja Halász úr és mondjuk 1 (2-3) millióval csinálja, akkor 2 hónap alatt elég tisztességes jövdelme lenne belőle. 1-2 év után pedig Csányi Sándor is elkezdhetne aggódni a top100-as helyezése miatt. Ahhoz képest az előfizetők pénze tényleg csak fagyipénz. Talán még a Goldman Sachs-nak is lenne egy jó ajánlata.
Viszont, ami érdekes Halász úr azt írja, mindenkit felhív személyesen telefonon, hogy beszéljen vele. Azért ez szimpatikus. Még lehet, hogy le is beszéli róla az embert, ha látja, hogy nem neki való, nem?
Az, hogy ki mit töröl a saját blogjában, szíve joga. Ezzel nincs mit csinálni. Van elég hely az interneten.
Ha jól emlékszem havi 20000 Ft, a szolgáltatás. Ha valaki ennek tudatában belevág és publikussá teszi az eredményeket, az dicsérendő. (Nem a szignálokat, az nem lenne etikus.) 1 hónap alatt sok minden kiderülhet. És igen, lehet, hogy nem működne a dolog 1-2 évig (se), de ha 2 hónap alatt megvan a 800% és annak az 1/4-ét valaki kiveszi, már akkor is duplázott és utána már jöhet (majdnem) bármi.
Kíváncsian várom lesz-e Halász úrtól valami megalapozottabb bizonyíték, és hogy van-e olyan önkéntes, aki belevág.
Ettrik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 10:46   #86 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

"Tényleg kicsit furcsa, hogy mennyire megváltozott a véleménye Halász úrról a beszélgetés után. "

Teljesen jogos az észrevétel. Viszont szeretném azt hinni, hogy blogom olvasójaként az neked is érződött, hogy képes vagyok a véleményem megváltoztatására és saját hibáim beismerésére, ha észlelem. Nem szeretnék álságosan tökéletesnek és tévedhetetlennek mutatkozni.

Halásszal kapcsolatban volt egy negatív véleményem (videói alapján) illetve átverésnek gondoltam ezt a poefix dolgot, ahol forex tippeket ad.

Miután teljesen korrektül és értelmesen kommentelt a cikk alá, aztán pedig beszéltünk, rájöttem, hogy nem egy suttyó parasztról van szó, hanem egy értelmes emberről. Számomra mindenféleképpen szimpatikus volt, miután jobban megismertem. Ennyi történt.

A második cikk pedig egy interjú, tehát nem én promózom a terméket, hanem Halász válaszol.
IFLBLOG nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 11:13   #87 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb

Idézet:

Érdekelne az igazság.
Helló forumozók!
Látom előkerültek az értelmes forumozók, ez tök jó. Ami az elmúlt napokban lezajlott, mit mondjak valóban kritikán aluli.
Válaszom, már jó ideje készen van, persze vártam-vártam, de nem jött a magaslabda, nem jött a kulturált kérdező, csak a személyeskedő, firkálás. Belenéztem a forum más topikjába is, ott sincs ez máshogy, tehát min vagyok meglepődve? Bevallom élveztem, addig amíg nem kerültek elő más emberek családi fotoi, ott eltört minden, valamint öszinte leszek ezzel nem is számoltam. Mentségemre legyen szólva, nem keveredek túl gyakran „bölcs Zoli bácsi” féle emberekkel.
„Pedig112”, elsőként dobta fel a labdát úgy kérdezett, és azt amit nem lehet nem korrektul megválaszolni.
Valóban egyszerű lett volna bemutatni egy myfxbook os számlát, és abban is igazad van, hogy az sem lett volna megeröltető, ha a követőimmel „árasztom” el az oldalt.

Tessék a válaszom,
Nem tettem, SŐT, mikor a PoEfix marketing stratégiáját összeraktam, ez volt a legelső amit kihúztam a listáról.

„Okkal csinálok mindent, azt is amit nem „ by HalászÚr

Amennyiben mindenfajta kivonatokkal kezdem a kampányt, kit érdekelt volna??
Ki fröcsögne? Ki okoskodna? Ki írna róla bármit is? Egyáltalán, KI nem szarná le??
4 Hónap alatt több 10 millió forint ingyen reklámot kaptam ( remélem ezzel egyetértünk)
Szinte nincs olyan aki nem ismerné a PoEfixet a forexes körökben. (oktatók,Brókerek, kereskedők)...

Persze kaptam üzenetet facebook-on követőimtő, hogy majd Ők jól megmondják nektek.
Én kértem, hogy NE. ( ugye az sem kérdés, hogy a 12.000 követőből ide tudtam volna hívni egy –kettőt)

Egy kis story ehhez a mindenki ismeri a PoEfixet, forexes körökben.
Van „egy” előfizetőm, aki egy oktatáson hallott rólam, és a PoEfixről. Az oktató 15 percet szánt rá, hogy rólam beszéljen, elrettentő példaként. Nyilván tudom Ki az oktató, nyilván eszembe se jutna elmondani, nem lényeg. Ami viszont az, hogy ezek az emberek kiváncsiak, utánnam néznek, és ....

Attól, hogy valami jó, még el kell tudni adni!

Igen valóban mindenkivel beszélek, és mint az interjúban mondtam aki most kezdené el azokat megpróbálom lebeszélni.

A PoEfix Működik, és a „forex NEM tanulható”

Régi 2017-04-28, 11:24   #88 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
pedig112 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló forumozók!
Látom előkerültek az értelmes forumozók, ez tök jó. Ami az elmúlt napokban lezajlott, mit mondjak valóban kritikán aluli.
Válaszom, már jó ideje készen van, persze vártam-vártam, de nem jött a magaslabda, nem jött a kulturált kérdező, csak a személyeskedő, firkálás. Belenéztem a forum más topikjába is, ott sincs ez máshogy, tehát min vagyok meglepődve? Bevallom élveztem, addig amíg nem kerültek elő más emberek családi fotoi, ott eltört minden, valamint öszinte leszek ezzel nem is számoltam. Mentségemre legyen szólva, nem keveredek túl gyakran „bölcs Zoli bácsi” féle emberekkel.
„Pedig112”, elsőként dobta fel a labdát úgy kérdezett, és azt amit nem lehet nem korrektul megválaszolni.
Valóban egyszerű lett volna bemutatni egy myfxbook os számlát, és abban is igazad van, hogy az sem lett volna megeröltető, ha a követőimmel „árasztom” el az oldalt.

Tessék a válaszom,
Nem tettem, SŐT, mikor a PoEfix marketing stratégiáját összeraktam, ez volt a legelső amit kihúztam a listáról.

„Okkal csinálok mindent, azt is amit nem „ by HalászÚr

Amennyiben mindenfajta kivonatokkal kezdem a kampányt, kit érdekelt volna??
Ki fröcsögne? Ki okoskodna? Ki írna róla bármit is? Egyáltalán, KI nem szarná le??
4 Hónap alatt több 10 millió forint ingyen reklámot kaptam ( remélem ezzel egyetértünk)
Szinte nincs olyan aki nem ismerné a PoEfixet a forexes körökben. (oktatók,Brókerek, kereskedők)...

Persze kaptam üzenetet facebook-on követőimtő, hogy majd Ők jól megmondják nektek.
Én kértem, hogy NE. ( ugye az sem kérdés, hogy a 12.000 követőből ide tudtam volna hívni egy –kettőt)

Egy kis story ehhez a mindenki ismeri a PoEfixet, forexes körökben.
Van „egy” előfizetőm, aki egy oktatáson hallott rólam, és a PoEfixről. Az oktató 15 percet szánt rá, hogy rólam beszéljen, elrettentő példaként. Nyilván tudom Ki az oktató, nyilván eszembe se jutna elmondani, nem lényeg. Ami viszont az, hogy ezek az emberek kiváncsiak, utánnam néznek, és ....

Attól, hogy valami jó, még el kell tudni adni!

Igen valóban mindenkivel beszélek, és mint az interjúban mondtam aki most kezdené el azokat megpróbálom lebeszélni.

A PoEfix Működik, és a „forex NEM tanulható”

Ahogy írtam is: "Bár az is lehet, hogy nem is cél...."
Értem én... A negatív reklám is reklám ahogy szokták mondani.

De.. ez volt az indulás... beindult az üzleted, most már megtehetnéd, hogy "dobjál" némi konkrétumot a sikereidről.
pedig112 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 11:26   #89 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Teljesen igazad van

Idézet:
Ahogy írtam is: "Bár az is lehet, hogy nem is cél...."
Értem én... A negatív reklám is reklám ahogy szokták mondani.

De.. ez volt az indulás... beindult az üzleted, most már megtehetnéd, hogy "dobjál" némi konkrétumot a sikereidről.
Teljesen igazad van!
Most eg ymásik "szakasz" kezdődik.
Régi 2017-04-28, 12:31   #90 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
IFLBLOG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Amit te összekeversz a szakértői véleménnyel az ez:

"Az az igazság, hogy a modorosság és a polgárpukkasztás mögött ott rejtezik Halász értelmisége is. Nem mond hülyeséget, amikor arról beszél, hogy ma már, amire az emberek saját maguk otthon összeklikkelgetik a jelzéseket, és ebből levonnak egy következtetést, addigra a gépek, automatizmusok már 10x lekereskedtek mindent. Egy sokmagos szuper számítógép mindig gyorsabban és hatékonyabban dolgozza fel az érkező adatokat, mint amennyire te valaha képes leszel erre.

Sokan pontosan emiatt követnek szignálokat, hogy legyen minimális esélyük valamire is. Halász ezek szerint 10 drága szignált gyúrt össze és adja tovább az előfizetőinek. Ebben nincsen átverés. Ha nem tetszik, akkor kiszállsz."- ez nem az én szakértői véleményem, hanem szimpla tények.
Annyit szeretnék kérdezni, hogy ha saját bevallásod szerint sem értesz a tőzsdézéshez, akkor hogyan állíthatod, hogy ezek tények?

A cikkben Halász azt állítja, hogy 7 programot vett, te a végkövetkeztetésedben 10 szignálról beszélsz. Melyik az igazság?

Az, hogy a gépek gyorsabban lekereskedik mint ahogy "összeklikkelgetjük" valóban azt mutatja, hogy nem értesz hozzá, de azért tényként kezeled. Rengeteg módon lehet kereskedni, amiből csak nagyon kicsi résznél számít az, hogy a gépek milyen gyorsan tudnak lekereskedni vmit. De annál a típusú kereskedésnél semmit nem fog érni egy ilyen szignál mert mire kidobja neked a szignált már felesleges, mégha robottal le is kereskeded.
Gyorsasági versenyt nem lehet nyerni, a szerencse annyi, hogy nem is kell.
Régi 2017-04-28, 12:40   #91 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.281
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most eg ymásik "szakasz" kezdődik.
Lehet, hogy neked még a szentkép helyett is tükör van a szobád falán? No mindegy.
Zoli nem nagy haverom, de a FB képekkel max arra próbált rávilágítani, hogy ami spontánnak látszik, az lehet, hogy gerillamarketing, nagy átverés show. De ez sem fontos.

Viszont megtennéd, hogy válaszolsz néhány korábbi szakmaibb kérdésre, mert valahogy elveszett a nagy fórumos szófosásban: HalászÚr Poefix szignál
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 12:52   #92 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

10 szignál- ezt elírtam, nyilván az a helyes, amit a Halász mond.

A kommented végét szívesen venném a blog kommentben is:

"Az, hogy a gépek gyorsabban lekereskedik mint ahogy "összeklikkelgetjük" valóban azt mutatja, hogy nem értesz hozzá, de azért tényként kezeled. Rengeteg módon lehet kereskedni, amiből csak nagyon kicsi résznél számít az, hogy a gépek milyen gyorsan tudnak lekereskedni vmit. De annál a típusú kereskedésnél semmit nem fog érni egy ilyen szignál mert mire kidobja neked a szignált már felesleges, mégha robottal le is kereskeded.
Gyorsasági versenyt nem lehet nyerni, a szerencse annyi, hogy nem is kell."- ez egy építő jellegű és hasznos komment

Azok a tények, hogy szignált vásárolsz, bármikor kiszállhatsz, te döntöd el, hogy megfogadod e a jelzéseket vagy sem,
Régi 2017-04-28, 12:58   #93 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 743
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az IFL-nél is leírtam, amit most se értek. A táblázat szerint 57 nap alatt közel 800% haszon keletkezett. (100000-ből 793000 lett.) Ha ezt tudja Halász úr és mondjuk 1 (2-3) millióval csinálja, akkor 2 hónap alatt elég tisztességes jövdelme lenne belőle. 1-2 év után pedig Csányi Sándor is elkezdhetne aggódni a top100-as helyezése miatt. Ahhoz képest az előfizetők pénze tényleg csak fagyipénz. Talán még a Goldman Sachs-nak is lenne egy jó ajánlata.
Az ilyen jellegű hülyeségeket már sokan leírták korábban is.
Ebből az jön le, hogy vajmi kevés tényszerű tapasztalatod van forex/befektetés/kereskedés témakörben.

Kár ezzel a fajta elmélettel önmagadat is becsapnod, még akkor is ha csak viccnek szántad.
Ez nagyon, nagyon nem így működik!

És mivel másként működik, ami viszont előre tudható, ezért bukó ez annak a nagyon sok embernek aki majd ezzel, vagy más felkapott szignálszolgáltatással, vagy akármivel bukja magát rommá.
Tehát végül is nem a forex nem tanulható (mert az ugye egy létező dolog, nincs mit rajta tanulni) hanem a folyamat. Az ahogyan az ember fikciókban próbál fejben milliomos lenni, miközben a saját elméjének csapdájában köt ki a valóságban.
Ezekre írja szerintem Halász, hogy nekik a forex (mármint az ezzel való pénzkereset) nem tanulható meg.

Nagyon paradoxonnak tűnik, hogy valaki a saját maga által kitalált "szignáljával" nem tud pénzt csinálni, (tehát forexben sikertelen) de egy ugyanilyen, mások által generált szignállal pedig igen. A szignál, minden rendszernek csak egy töredéke. Ha a többi nincs meg, akkor bukta az egész, csak idő kérdése.
És ezt nem Halász cuccára értem, hanem minden ilyenre.

Aki tud kereskedni, annak nem kell Halász rendszere.
Aki meg nem tud, annak hiábavaló ábránd, egy újabb időszakos álom, ami nem fog az életén változtatni.
Csak át kell gondolni a folyamatot és magától is rájön az ember, hogy miért írom ezt.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 13:18   #94 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Köszönöm, hogy úgy érzed, hogy van némi igazság abban amit írtam, de még egy részre feligyeltem.

"Halász ezek szerint 10 drága szignált gyúrt össze és adja tovább az előfizetőinek. Ebben nincsen átverés."

Te elmentél hozzá, bemutatta neked a számlákat, aztán megmutatta, hogy programozta újra az egészet, hogy azt állítod, hogy nincs benne átverés?

Szerintem az átverés, ha valamiről azt állítjuk, hogy így működik, aztán mégsem úgy működik. És egy ilyen rendszer egyszerűen nem működhet, pontosan amiatt amire Tback is céloz az előző hozzászólásban. Sokféleképp lehet olyan beszállási pontokat találni ami megfelelő pozíció menedzseléssel nyereségesen működhet, a lényeg a pozíció menedzselésen van. Az, hogy ki hogyan menedzsel egy pozíciót függ az adott ember személyiségétől. Ha valaki megérti, hogy ő adott trade közben mit miért csinál, mikor tud komfortosan dönteni (döntés az is, hogy nem nyúlok a pozícióhoz), akkor fog tudni csak ennek megfelelő beszállási pontokat találni. Olyan szignál amit valaki más ad, nem fog sohasem működni.
Régi 2017-04-28, 13:47   #95 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az ilyen jellegű hülyeségeket már sokan leírták korábban is.
Ebből az jön le, hogy vajmi kevés tényszerű tapasztalatod van forex/befektetés/kereskedés témakörben.

Kár ezzel a fajta elmélettel önmagadat is becsapnod, még akkor is ha csak viccnek szántad.
Ez nagyon, nagyon nem így működik!
Azért nem véletlen kevertem bele Csányit és a GS-t. Ugyanis az első IFL-es írásban szerepel, hogy 100 nap alatt 100 ezer Ft-ból 10 milliót csinál. Ha ez igaz, akkor ennek kell működnie 1 millióból 100 milliót szinten is. Jó nyilván, amikor már USD-ben is milliók repkednek nyilván mindenkinek megremeg a keze. De se a weboldalon, se az interjúkban nem szerepel, hogy ez a 100 napos csoda csak egyszer van. Tehát a hülyeségem ilyen szemponból helytálló. Egy GS-nél azért az lehetséges is, és tárt karokkal várnák Halász urat, hogy ott is csinálja meg ugyanezt, csak nem játék pénzzel.
Mellesleg anno volt valami hír (nem emlékszem pontosan), de 1 év alat alig pár nap volt, amikor a GS bukott. Ennél még Halász úrnak is több minuszos napja van a táblázat szerint.

Idézet:
És mivel másként működik, ami viszont előre tudható, ezért bukó ez annak a nagyon sok embernek aki majd ezzel, vagy más felkapott szignálszolgáltatással, vagy akármivel bukja magát rommá.
Tehát végül is nem a forex nem tanulható (mert az ugye egy létező dolog, nincs mit rajta tanulni) hanem a folyamat. Az ahogyan az ember fikciókban próbál fejben milliomos lenni, miközben a saját elméjének csapdájában köt ki a valóságban.
Ezekre írja szerintem Halász, hogy nekik a forex (mármint az ezzel való pénzkereset) nem tanulható meg.
Igen, Mark Douglastól például sokat lehet erről hallani, olvasni. Mindjárt máshogy néz az ember a tőzsdére/forexre/kaszinóra.

Idézet:
Nagyon paradoxonnak tűnik, hogy valaki a saját maga által kitalált "szignáljával" nem tud pénzt csinálni, (tehát forexben sikertelen) de egy ugyanilyen, mások által generált szignállal pedig igen. A szignál, minden rendszernek csak egy töredéke. Ha a többi nincs meg, akkor bukta az egész, csak idő kérdése.
És ezt nem Halász cuccára értem, hanem minden ilyenre.
Azért azt el kell ismerned, hogy ő azt mondta, hogy 7 rendszerből csinált egy újat, tehát van sajátja, amit (fagyipénzért) megoszt az érdeklődőkkel. És ami a weblap szerint működik is. Meglátjuk, hogy ebben a most kezdődő másik szakaszban lesz-e egyéb bizonyíték. Nyilván kérdés pl. hogy ha veszek egy (akármilyen drága) szignált, odaadják-e a forráskódot, amit aztán a többivel össze lehet mixelni. Meg egyáltalán milyen nyelven íródtak a szignálok. Van 1-2 nem éppen kompatibils program nyelv. Akár ez is kiderülhet később.

Idézet:
Aki tud kereskedni, annak nem kell Halász rendszere.
Aki meg nem tud, annak hiábavaló ábránd, egy újabb időszakos álom, ami nem fog az életén változtatni.
Csak át kell gondolni a folyamatot és magától is rájön az ember, hogy miért írom ezt.
Nyilván az emberek 90%-a nem tud kereskedni, mert veszít. Szóval a célcsoport elég nagy akinek el lehet adni ezt az egészet.
Ha eddig nem jött volna le, én se akarom megvenni 2 gombóc áráért ezt a szignálszolgáltatást, de érdekel mi lesz ebből. Mégha néhány sokat látott régi motoros tudja is mi lesz a vége a dolognak. Az mindenesetre szerintem igaz, hogy bizonyos értelemben Halász úr más, mint az eddigiek. Mármint stílusra, nagyon más. A végeredményt meg meglátjuk.
Régi 2017-04-28, 13:52   #96 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Kicsit személyes... de legyen

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet, hogy neked még a szentkép helyett is tükör van a szobád falán? No mindegy.
Zoli nem nagy haverom, de a FB képekkel max arra próbált rávilágítani, hogy ami spontánnak látszik, az lehet, hogy gerillamarketing, nagy átverés show. De ez sem fontos.

Viszont megtennéd, hogy válaszolsz néhány korábbi szakmaibb kérdésre, mert valahogy elveszett a nagy fórumos szófosásban: HalászÚr Poefix szignál
Kicsit privát jellegűnek érzem a kérdésedet, de mégis válaszolok rá, a „van kedvem” szabályt követve. Ugyan nem tudom melyik szobára vagy kíváncsi, de az elárulom, hogy sehol a házban nem található szentkép, és tükör is csak a fürdőszobákban, valamint a bejáratnál található. Rólam készült képek vannak ugyan a hálószóbában, de ezeken rajta vannak a lányaim meg persze a feleségem. Amolyan családi fotó Viszont gondolom itt az EGO miatt kérdezted, tehát úgy helyes, ha bevallok neked valamit. A nappaliban van egy Dollár bankjegyekből kirakott alkotás, 1mX1m nagyságban, amit egy művész késtített nekem kb 7 éve, a bankjegyekből ki rakta a monogramom, és még egyéb számomra fontos jelentéseket.
Megtekintheted az egyik videómban.
A lényeg,
hiszen tényleg elvesztek a kérdéseid a kommentek között.

A PoEfix 7 általam legjobbnak tartott programok egyvelege, itt ugye nem lepődünk meg, ha nem sorolom fel őket. (talán azért 7, mert az olyan misztikus szám)
Kicsivel kevesebb mint 4 éve használom „őket” az „összegyúrásuk” 11 hónapja történt.

A „jelzések” minden reggel 5:30- kor kerülnek fel a PoEfix előfizetőknek elérhető platformra, pontos belépési értékkel, cél1, cél2 és SL megjelöléssel. (azért ilyen korén, mert hiszek benne, hogy aki korán kel aranyat lel)Ezeket limit megbízással lehet megtenni, minden „jelzésnek” lejárati dátuma van (adott kereskedési nap 23PM)
Persze ez nem azt jelenti, hogy a már megnyitott ügyleteket lezárjuk 23PM-kor. Itt egy kivétel van a Péntek, amikor eredménytől független a még ki nem futott ügyleteket is zárjuk. Egyéb esetben csak TP V SL zárja az ügyletet.
Ügyletenként NEM kockáztatunk többet, mint a tőkénk 2,5-5 %-át (nyilván az 5 már elég magas)

A havidíj 20.000 HUf/31 nap

Remélem válaszoltam minden kérdésedre, ha valami lemaradt kérlek jelezd!
Régi 2017-04-28, 13:59   #97 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem tudtam elmenni hozzá, mert Spanyolban van és nem volt szabad időm. Telefonon beszéltünk sokat.

Amúgy én erről az egészről azt gondolom külsős (nem forexes) szemmel, hogy itt megy a baromkodás 20.000 forinton. Mert ennyi 1 havi előfizetés. Arról nem is beszélve, hogy akit érdekelt, annak volt pár napos ingyen próba ha jól tudom.

Nem szeretnék senki zsebében turkálni, de számomra elég nagy csalódás, hogy akit érdekel és/vagy kritizál az (vagy akár többen összedobva a pénzt) nem nézik meg a dolgot. 20.000 forint az ma semmi és gondolom mindenki röhögne azon, aki 20.000 forintért szeretne tőzsdézni.

De ez magánvélemény.
Régi 2017-04-28, 14:00   #98 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az, hogy ki hogyan menedzsel egy pozíciót függ az adott ember személyiségétől. Ha valaki megérti, hogy ő adott trade közben mit miért csinál, mikor tud komfortosan dönteni (döntés az is, hogy nem nyúlok a pozícióhoz), akkor fog tudni csak ennek megfelelő beszállási pontokat találni. Olyan szignál amit valaki más ad, nem fog sohasem működni.
Hát pedig elméletben ha jön a szignál és te pontosan! ugyanazt bekötöd, (nyilván ugyan annál a retail brokernél), akkor ugyanazt kell kapjad - elméletben. A szignál szolgáltató pont hogy leveszi a válladról a pszichológia súlyát. Csak másolnod kell(ene). Ami nyilván a való életben nem működik. Véletlenül, pont a legnagyobb nyerőt nem fogod tudni bekötni, mert éppen wc-n voltál. A vesztőt mindig sikerül. Ha nem is rögtön, de idővel el lehet érni ezt az állapotot. Ilyen ez a pop szakma. Nem mindenki akar/tud sztár lenni - nekik marad a karaoke, meg a fürdőszoba. Csak nem kell tőle ugyanazt várni, mintha egy stadionban lépsz fel 50000 ember előtt. Attól még élvezheted. Csak ne menjen rá az autód, házad, családod, stb.
Régi 2017-04-28, 14:05   #99 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát pedig elméletben ha jön a szignál és te pontosan! ugyanazt bekötöd, (nyilván ugyan annál a retail brokernél), akkor ugyanazt kell kapjad - elméletben. A szignál szolgáltató pont hogy leveszi a válladról a pszichológia súlyát. Csak másolnod kell(ene). Ami nyilván a való életben nem működik. Véletlenül, pont a legnagyobb nyerőt nem fogod tudni bekötni, mert éppen wc-n voltál. A vesztőt mindig sikerül. Ha nem is rögtön, de idővel el lehet érni ezt az állapotot. Ilyen ez a pop szakma. Nem mindenki akar/tud sztár lenni - nekik marad a karaoke, meg a fürdőszoba. Csak nem kell tőle ugyanazt várni, mintha egy stadionban lépsz fel 50000 ember előtt. Attól még élvezheted. Csak ne menjen rá az autód, házad, családod, stb.
Nem teljesen értem mit szeretnél ezzel mondani. Ha a WC-n múlna, programoztass egy robotot, de nyilván nem azon múlik, hogy be tudod-e kötni az összes szignált, hanem azon, hogy ez nem működik. Egyébként meg most írta Halász, hogy jön 5:30-kor minden reggel menetrendszerűen a szignál (tehát be tudod rakni az ordereket reggel munka előtt, este meg hazamész a nagy lóvéra), aki egy kicsit is kereskedett az tudja, hogy ez nem így megy.
Régi 2017-04-28, 14:13   #100 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
IFLBLOG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudtam elmenni hozzá, mert Spanyolban van és nem volt szabad időm. Telefonon beszéltünk sokat.

Amúgy én erről az egészről azt gondolom külsős (nem forexes) szemmel, hogy itt megy a baromkodás 20.000 forinton. Mert ennyi 1 havi előfizetés. Arról nem is beszélve, hogy akit érdekelt, annak volt pár napos ingyen próba ha jól tudom.

Nem szeretnék senki zsebében turkálni, de számomra elég nagy csalódás, hogy akit érdekel és/vagy kritizál az (vagy akár többen összedobva a pénzt) nem nézik meg a dolgot. 20.000 forint az ma semmi és gondolom mindenki röhögne azon, aki 20.000 forintért szeretne tőzsdézni.

De ez magánvélemény.
Akkor honnan tudod, hogy nem kamu az egész történet és nem saját kis elemzései alapján próbál kitalálni tradeket. Eredménye ugyanaz lenne mind a kettőnek, csak így eladhatóbb.

Én nem devizákkal kereskedem és megvagyok a szignálok nélkül is köszönöm, nem szeretnék ezzel foglalkozni hónapokig, sem pénzzel támogatni egy ilyen üzleti modellt. Annak örülnék ha az ilyen kezdeményezések veszteségesek lennének, hogy ne érje meg megcsináltatni a honlapot meg az idejét rááldozni, mert nincs belőle annyi bevétel, de sajnos mindig vannak olyanok, akik elhiszik, hogy ez így működik.

Visszakérdezek, ha te egy újságíró vagy és úgy érzed, hogy korrekt a cikk és mások nyugodtan belevághatnak, miért nem teszed meg te valós pénzzel és lenne belőle anyagod is újabb cikkekhez.

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Szignál Szolgáltatók Tesztje Tomasz Devizatőzsde 15 2014-04-21 22:57

A pontos idő 13:57 , a GMT +1 időzóna szerint.