Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-19, 17:35   #1101 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
Hírnév szint: 2
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Srácok!Miért nem kerestek inkább pénzt?Ennyit filozófálni....
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 17:35   #1102 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Összes hozzászólás: 303
Hírnév szint: 1
HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Vakon vagy!

Idézet:
Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Az viszont, hogy Te levezeted a másik ember sikerét, történetét, mit-miértjét a vezetékneve alapján, az szerintem is antiszemita. "

EZT fejtsd ki! Ha erről meggyőzöl, el fogom ismerni!
De addig, szimplán ostobának tartalak, elérted.

+
Rímelve a stílusodra: ki a fasz kérte, hogy tukmáld itt a szar szignálodat?!
Az eslő kérdésedre, hogy fejtsem ki, a válasz NEM teszem. Az indok, nem érzem tisztemnek, hohy ezt megtegyem, pénzem sincs belőle, és kedvem sincs hozzá. Vannak dolgok amikre magunktól kell rájönni, ez egy ilyen "dolog"
Az, hogy szimplán ostobának tartassz, ez remek. Vannak még biztos így egy páran, de még az a szerencse, hogy olyan kib@szott nagy egóval rendelkezem, hogy nem különösebben érdekel. Mondjuk lehet, hogy ez inkább nevelés kérdése, anyám mindig azt mondta, fiam ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki mondja.

A rím jó, viszont ebbe is full vakon vagy.
Én nem ide jöttem magamtól, és elkezdtem tukmálni a "szignáljaimat", hanem ezt a topikot egy makk társatok nyitotta, hogy engem ekézzen, lejárasson.
Ja, és még valami. Hány posztomat olvastad, ami arról szólt, hogy gyere és fizess elő??
249 kommentem van a topikban.

na még1 ráadás. Honnan tudod, hogy szar?
Régi 2017-06-19, 17:50   #1103 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

B+! B+! B+!
Most veszítettem el a türelmemet!
Elegánsan átlépted az első kérdésemet. Ne tedd! Megfutamodtál! Halász, te olyat is tudsz?!

Fogd már föl:
Név alapján feltételeztem a származást. Ez bántó?! Ez tilos?! Ez bűn?!
Ha Julio Gonzalez Gomez Nascimento Burruchaga nevéről feltételezem, hogy az illető valami spanyol/portugál fazon, az bűn?! Ne legyél már hülye, kérlek szépen!
Sőt, ha Jesus-Maria Santo-Spirito Sanchez nevéről feltételezem a vallását, az bűn?!
(Amúgy senkinek a vallását nem feltételeztem, csak a pontosság kedvéért.)

Oké, menjünk tovább:
Feltételeztem a zsidó származást. Mit kezdtem ezzel a feltételezéssel? Elkezdtem szidni? Gyaláztam?! Uszítottam ellene? Megbélyegeztem?
Oké, esetleg megbélyegeztem. És mi ez a bélyeg: az, hogy sikeres és vonzza a pénzt! B+! Ez bántó?! Ez lenne az antiszemitizmus?! Úristen! Akkor mi nem az?!

Na, még 1 ráadás, a szignálodról:
Megnyitották a topikot, és leócsárolták a szignálodat.
Idejöttél, megvédted magad. Pont.
Lószart pont! Folytattad, azóta is folyamatosan tukmálod magadat, ami jelen esetben a szignálodat jelenti.
Illedelmesen megkérlek a fórumközönség nevében, ne nézz bennünket hülyének. Te PONTOSAN a szignálod értékesítése végett vagy itt jelen.
Hogy szar-e a szignálod? Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?! Lásd gtome ábráját.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 18:12   #1104 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 695
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Halász mind map

Egész jól elvan itt a társaság, ez kétségtelen.
Tipikus hazai fórum.
A lényeg hogy nem tudod elkerülni az elkerülhetetlent!

Csatolás 10481
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 18:19   #1105 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Question Biztos vagy benne?

Idézet:
B+! B+! B+!
Most veszítettem el a türelmemet!
Elegánsan átlépted az első kérdésemet. Ne tedd! Megfutamodtál! Halász, te olyat is tudsz?!

Fogd már föl:
Név alapján feltételeztem a származást. Ez bántó?! Ez tilos?! Ez bűn?!
Ha Julio Gonzalez Gomez Nascimento Burruchaga nevéről feltételezem, hogy az illető valami spanyol/portugál fazon, az bűn?! Ne legyél már hülye, kérlek szépen!
Sőt, ha Jesus-Maria Santo-Spirito Sanchez nevéről feltételezem a vallását, az bűn?!
(Amúgy senkinek a vallását nem feltételeztem, csak a pontosság kedvéért.)

Oké, menjünk tovább:
Feltételeztem a zsidó származást. Mit kezdtem ezzel a feltételezéssel? Elkezdtem szidni? Gyaláztam?! Uszítottam ellene? Megbélyegeztem?
Oké, esetleg megbélyegeztem. És mi ez a bélyeg: az, hogy sikeres és vonzza a pénzt! B+! Ez bántó?! Ez lenne az antiszemitizmus?! Úristen! Akkor mi nem az?!

Na, még 1 ráadás, a szignálodról:
Megnyitották a topikot, és leócsárolták a szignálodat.
Idejöttél, megvédted magad. Pont.
Lószart pont! Folytattad, azóta is folyamatosan tukmálod magadat, ami jelen esetben a szignálodat jelenti.
Illedelmesen megkérlek a fórumközönség nevében, ne nézz bennünket hülyének. Te PONTOSAN a szignálod értékesítése végett vagy itt jelen.
Hogy szar-e a szignálod? Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?! Lásd gtome ábráját.
Elegánsan átlépted az első kérdésemet. Ne tedd! Megfutamodtál! Halász, te olyat is tudsz?! Nem! Ezt már többször olvastam itt a forumon, mikor épp nem kívántam érdemben válaszolni. Pont azokra a kérdésekre válaszokok, melyekre épp úgy ítálem meg, hogy kedvem van. Ennyi.
Nem tetszik? tegyél panaszt! Vagy ami még, jobb alkalmazd Te is!

Azt teljesen jól látod, kizárólag a haszon/bevétel miatt vagyok itt. Mi másért lennék? Sokakkal itt a forumon, egy szót nem váltanék, ha nem lenne belőle pénzem. Remélem ezen nem csodálkozol.

Na a harmadik amit írtál, ez megint egy nem átgondolt írás volt. idézem: Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?! Lásd gtome ábráját. Azt értem, hogy gtome feltett egy ábrát, ez egy válemény. De, ellenben veletek, akik azt, hogy a forex nem tanulható, nem tudjátok megcáfolni, ÉN megcáfolom azt, hogy "Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?!"

Egyszerű példa lesz.

Vegyük az általam profitosnak ítélt forumozókat, számszerint 6-ot. Itt kicsit szégyenlem magam, mert ugye 7 a bűvös szám, na mind1...
40 napig, 3 instrumentre (azonos) , minden nap adjanak belépési, TP,Sl értéket.
Kikötünk egy egyszerűen kivitelezhető Money management-et, és az értékeket "átlagolva" odaadjuk egy nem túl sokat tudó "trédernek"
Szerintem profitos lesz!
Pedig nem a saját kútfőből....
Régi 2017-06-19, 18:22   #1106 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Thumbs up Jó a kép!

@Tback Csak azért NEM idézlek, mert már tegnap egyszer fényeztelek a posztoddal, most megint belekezdek, azt fogják hinni haverok vagyunk
Régi 2017-06-19, 18:32   #1107 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

@Halász:
Hat, azaz 6 "darab" fórumozót ítéltél profitosnak. Engem közöttük tartasz számon?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 18:34   #1108 (permalink)
Szenior tag

Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
@Tback Csak azért NEM idézlek, mert már tegnap egyszer fényeztelek a posztoddal, most megint belekezdek, azt fogják hinni haverok vagyunk
Helyes! (Ne feszítsd túl a húrt, mert kielemzem a keresztnevedet! )DEHOGY VAGYUNK HAVEROK, Merőben más nézőponton vagyunk, pl forex "tanulhatóság/nemtanulhatóság" terén.
Inkább maradjunk ellenségek, azokkal jobban járok.

A poefix szignál meg szar! Ez nem is kérdéses. Miért? Mert nem az ÉN szignálom. Ami pedig nem az enyém, nem én határozom meg magamnak, az eleve szar az én szemszögemből. Na, remélem elégséges az indoklásom.
Amúgy mindenki más szignálja is szar. Nekem biztos "nem működik", de ez az én hibám.
Régi 2017-06-19, 18:40   #1109 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Nem voltál/vagy a látókörömben

Idézet:
@Halász:
Hat, azaz 6 "darab" fórumozót ítéltél profitosnak. Engem közöttük tartasz számon?
Idézet:
Itt az 5 név:

@Kockasseggu
@erla01
@Rewand
@akárki
@Tback

@AlpinForex

utsó a ráadás!
Azt tegyük tisztába, neked írom @Capitano, hogy ezek a traderek, nem épp a kedvenc beszélgető partnereim. Egyszerűen, csak profitosnak ítélem őket. Ennyi!
Régi 2017-06-19, 18:46   #1110 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Azt tegyük tisztába, neked írom @Capitano, hogy ezek a traderek, nem épp a kedvenc beszélgető partnereim. Egyszerűen, csak profitosnak ítélem őket. Ennyi!
A kérdésemre a válasz az lett volna, hogy IGEN vagy az, hogy NEM.
Így viszont, hogy nem válaszoltál, kinyírtad a poént, amivel készültem az IGEN/NEM válaszra. Sebaj!

Ja, ezt majd elfelejtettem:
Hogy miért elemeztem ki a neved?
Végülis jobb ember nem lettem tőle, sok pénzt sem hozott, de kedvem az volt hozzá.
Akkor ezt most megindokoltam, jól. Ugye?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 18:50   #1111 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
Hírnév szint: 2
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egész jól elvan itt a társaság, ez kétségtelen.
Tipikus hazai fórum.
A lényeg hogy nem tudod elkerülni az elkerülhetetlent!

Csatolás 10481
Tback!Sírok!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 18:53   #1112 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Question Most jól kéne érezzem magam?

Idézet:
A kérdésemre a válasz az lett volna, hogy IGEN vagy az, hogy NEM.
Így viszont, hogy nem válaszoltál, kinyírtad a poént, amivel készültem az IGEN/NEM válaszra. Sebaj!

Ja, ezt majd elfelejtettem:
Hogy miért elemeztem ki a neved?
Végülis jobb ember nem lettem tőle, sok pénzt sem hozott, de kedvem az volt hozzá.
Akkor ezt most megindokoltam, jól. Ugye?
Te is egy rajongóm vagy, örülök, kérlek ne felejtsd el lájkolni a HalászÚr facebook oldalát

MO-ban több ezer ember idézgeti az aranyköpéseimet, de ez mind semmi. Amikor eljutottam arra a pontra, hogy saját magamtól idézzek, na az volt a valami.
Régi 2017-06-19, 19:04   #1113 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Te is egy rajongóm vagy, örülök, kérlek ne felejtsd el lájkolni a HalászÚr facebook oldalát

MO-ban több ezer ember idézgeti az aranyköpéseimet, de ez mind semmi. Amikor eljutottam arra a pontra, hogy saját magamtól idézzek, na az volt a valami.
Ha rajongód nem is vagyok természetesen, azt azért bevallom töredelmesen, hogy alapvetően kedvellek.
Tetszenek a sziporkáid, de szerintem már te is levetted, hogy az enyéim sem rosszak.
HalászÚr, még a végén tényleg megengedem, hogy meghívj egy málnaszörpre, és a pertu után szólíthatsz egyszerűen csak KapitányÚr-nak.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 19:16   #1114 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás bármi lehetséges

Idézet:
Ha rajongód nem is vagyok természetesen, azt azért bevallom töredelmesen, hogy alapvetően kedvellek.
Tetszenek a sziporkáid, de szerintem már te is levetted, hogy az enyéim sem rosszak.
HalászÚr, még a végén tényleg megengedem, hogy meghívj egy málnaszörpre, és a pertu után szólíthatsz egyszerűen csak KapitányÚr-nak.
Örülünk?
A minap tartottam egy előadást, amiben az egyik résznél arról beszéltem, hogy milyen barátokra van szükségünk. Itt kifejtettem, miszerint Én többnyire érdekből barátkozom, hiszen igaz barátaim már van épp elég, de ha nem is lenne, minden másra ott a család, mint a vásárlásra a mastercard. Tehát a málnaszörpös pertuval jó helyen kopogtatsz, persze csak akkor, ha igazam van és jól ítéllek meg a nevedből @Capitano. Vagy hajód van, vagy repülőd. Ha hajó, akkor sem tudom elképzelni, hogy valami 6 személyes f@s, mert olyan nekem is van, de nem hívom magam kapitány úrnak.

jól ítéllek meg a nevedből @Capitano bazz, kétszer gondoltam át, hogy leírjam e....

Itt tartozom egy magyarázattal, érdek barát, azaz üzleti érdek!
Régi 2017-06-19, 19:32   #1115 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
A minap tartottam egy előadást, amiben az egyik résznél arról beszéltem, hogy milyen barátokra van szükségünk. Itt kifejtettem, miszerint Én többnyire érdekből barátkozom, hiszen igaz barátaim már van épp elég, de ha nem is lenne, minden másra ott a család, mint a vásárlásra a mastercard. Tehát a málnaszörpös pertuval jó helyen kopogtatsz, persze csak akkor, ha igazam van és jól ítéllek meg a nevedből @Capitano. Vagy hajód van, vagy repülőd. Ha hajó, akkor sem tudom elképzelni, hogy valami 6 személyes f@s, mert olyan nekem is van, de nem hívom magam kapitány úrnak.

jól ítéllek meg a nevedből @Capitano bazz, kétszer gondoltam át, hogy leírjam e....

Itt tartozom egy magyarázattal, érdek barát, azaz üzleti érdek!
Minden szavadat értem, egyúttal köszönöm, hogy konkrétumokat is említettél. A pertura való ajánlatomat ezennel természetesen visszavonom.
Csak olyanokat fogadok igaz barátommá, akiknek nagyobb hajójuk van, mint nekem. Biztos vagyok benne, hogy ezt te tökéletesen megérted, sőt. Ezért nem is szabadkoznék tovább.
Pedig már láttam magam előtt, ahogy kényelmesen, keresztbetett lábbal, puha fotelekben hátradőlve, miközben a Cohiba-t szipogjuk, kissé félrebillent fejjel azt mondod:
- Emlékszel még, kiváló barátom, KapitányÚr, amikor csócsálgattuk egymást azon a lepukkant fórumon ...
- Hogyne emlékeznék, HalászÚr, azóta is bánt, hogy csóró nímandnak gondoltalak a posztolt képeid alapján ...
(Persze, a repülőgépedről nem tudok még konkrétumot, szóval a pertu talán még megmenthető ...)
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 19:46   #1116 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás

Idézet:
Minden szavadat értem, egyúttal köszönöm, hogy konkrétumokat is említettél. A pertura való ajánlatomat ezennel természetesen visszavonom.
Csak olyanokat fogadok igaz barátommá, akiknek nagyobb hajójuk van, mint nekem. Biztos vagyok benne, hogy ezt te tökéletesen megérted, sőt. Ezért nem is szabadkoznék tovább.
Pedig már láttam magam előtt, ahogy kényelmesen, keresztbetett lábbal, puha fotelekben hátradőlve, miközben a Cohiba-t szipogjuk, kissé félrebillent fejjel azt mondod:
- Emlékszel még, kiváló barátom, KapitányÚr, amikor csócsálgattuk egymást azon a lepukkant fórumon ...
- Hogyne emlékeznék, HalászÚr, azóta is bánt, hogy csóró nímandnak gondoltalak a posztolt képeid alapján ...
(Persze, a repülőgépedről nem tudok még konkrétumot, szóval a pertu talán még megmenthető ...)
Nem tudok nem őszínte lenni veled, mivel ugyan ezen az előadáson volt egy rész, a "kihez méred magad" és ott pont példaként felhoztam valakit akinek van egy repülője, és évi szinten 1 millió dollárt költ a fentartására. Pl pilóták, tárolás, üzemanyag, stb...
Én hozzájuk szoktam mérni, mert ez motivál, viszont kicsit el is keserít, hiszen a tavalyi évben NEM kerestem meg, még a jet-nek a fenntartási költségét sem. Volt év mikor igen, de tudod ami nem nő az csökken, tehát nem csak a múltal kell büszkélkedni, itt a jelen is. Lehet kicsit hosszasan írtam le, de a lényeg, nincs repülőm. Szoktam viszont bérelni. Az segít?
Régi 2017-06-19, 19:56   #1117 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 489
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül equalizer részére
Alapbeállítás

Na akkor probaljak meg en is idezni egy boffenetet ami tokeletesen erre az itteni hordara illik: "gondolkodni nem konnyu, ezert itelkezik a tobbseg alaptalanul" - a nagy tobbseg... az a, tobbe kevesbe 99% aki a kereskedesben sem allja meg amugy a helyet... ha vegeznenk egy melyebbrehato kutatast kapnank nemi osszefuggest szerintem...
equalizer elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 20:02   #1118 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nem tudok nem őszínte lenni veled, mivel ugyan ezen az előadáson volt egy rész, a "kihez méred magad" és ott pont példaként felhoztam valakit akinek van egy repülője, és évi szinten 1 millió dollárt költ a fentartására. Pl pilóták, tárolás, üzemanyag, stb...
Én hozzájuk szoktam mérni, mert ez motivál, viszont kicsit el is keserít, hiszen a tavalyi évben NEM kerestem meg, még a jet-nek a fenntartási költségét sem. Volt év mikor igen, de tudod ami nem nő az csökken, tehát nem csak a múltal kell büszkélkedni, itt a jelen is. Lehet kicsit hosszasan írtam le, de a lényeg, nincs repülőm. Szoktam viszont bérelni. Az segít?
Micsoda?! Mi az, hogy nincs repülőd?! És ezt csak most hozod a tudomásomra?! Ez övön aluli ütés volt. Kivel társalgok én itt?!
El tudod képzelni, mekkora erőfeszítés tőlem az, hogy itt posztolgatod veled?
El tudod képzelni, hogy milyen nehéz úgy eltalálnom a megfelelő billentyűt azzal a kétkilós aranytömbbel, aminek a lekerekített csücskével pötyögtetem ezt a szar gyémántberakásos Mac-et karakterenként, hogy az grammatikailag és tipológiailag is megfelelő legyen?!
Ne is haragudj, de becsapva érzem magam. Jobb ember sem lettem, az igaz barátságodtól várt pénzt sem hoztad, és a kedvem is elment.
És még az aranytömböt is kerestethetem most valamelyik itt lebzselő pilótámmal, vagy a lovászaimmal, amit mérgemben kivágtam a kedvenc csendéletemet ábrázoló színes katedrálüvegen keresztül és valamelyik (ki a franc tudja így hirtelen, hogy melyik?!) medencémben elsüllyedt.
Komolyan mondom, felbosszantottál!
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 20:10   #1119 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kétszer is frissítettem az oldalt, aztán felgörgettem a tetejére, mert azt hittem rossz helyen járok.
És lám, ez valami TŐZSDE fórum nevű domain.

Kezdem azt hinni hogy egy ici-picit távolodunk a lényegtől, meg az egész oldal céljától.
A "haladó" szekcióra nézve meg egyenesen kínos ami itt megy.

Vegyetek már egy-egy Leleplező c. újságot, aztán ott lehet azonosulni a Drábik féle oligarchák eszmékkel.

Itt minden nap két K@RVÁRA FONTOS dolog körül forog az élet.
Az egyik hogy short-e , a másik hogy long-e.
Minden más meg se nem érdekes, se nem hoz pénzt, se nem leszek tőle jobb trader.

Csatolás 10483
Régi 2017-06-19, 20:15   #1120 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Micsoda?! Mi az, hogy nincs repülőd?! És ezt csak most hozod a tudomásomra?! Ez övön aluli ütés volt. Kivel társalgok én itt?!
El tudod képzelni, mekkora erőfeszítés tőlem az, hogy itt posztolgatod veled?
El tudod képzelni, hogy milyen nehéz úgy eltalálnom a megfelelő billentyűt azzal a kétkilós aranytömbbel, aminek a lekerekített csücskével pötyögtetem ezt a szar gyémántberakásos Mac-et karakterenként, hogy az grammatikailag és tipológiailag is megfelelő legyen?!
Ne is haragudj, de becsapva érzem magam. Jobb ember sem lettem, az igaz barátságodtól várt pénzt sem hoztad, és a kedvem is elment.
És még az aranytömböt is kerestethetem most valamelyik itt lebzselő pilótámmal, vagy a lovászaimmal, amit mérgemben kivágtam a kedvenc csendéletemet ábrázoló színes katedrálüvegen keresztül és valamelyik (ki a franc tudja így hirtelen, hogy melyik?!) medencémben elsüllyedt.
Komolyan mondom, felbosszantottál!
Azert en 10 masodpercre elgondolkodtam azon, hogy mennyi idot fordithattal erre az oltari nagy baromsag megfogalmazasara... meg ha legalabb valami intelligens boffenet lenne amin derulni tudnank egyet, hiszen a forum humorlap jellegeert vagyok/vagyunk most itt, nem? Neked nincs valami komolyabb dolgod ilyenkor este?

Valahogy mindig meglep, pedig nem kellene, az a brutalis mennyisegu szkizofrenia ami felhalmozodik egyesek fejeben...
Régi 2017-06-19, 20:22   #1121 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Exclamation Kicsit összezavartál!

Idézet:
Kétszer is frissítettem az oldalt, aztán felgörgettem a tetejére, mert azt hittem rossz helyen járok.
És lám, ez valami TŐZSDE fórum nevű domain.

Kezdem azt hinni hogy egy ici-picit távolodunk a lényegtől, meg az egész oldal céljától.
A "haladó" szekcióra nézve meg egyenesen kínos ami itt megy.

Vegyetek már egy-egy Leleplező c. újságot, aztán ott lehet azonosulni a Drábik féle oligarchák eszmékkel.

Itt minden nap két K@RVÁRA FONTOS dolog körül forog az élet.
Az egyik hogy short-e , a másik hogy long-e.
Minden más meg se nem érdekes, se nem hoz pénzt, se nem leszek tőle jobb trader.
Ez a topik így indul (Én csak egyszer mentem az első oldalra),HalászÚr Poefix szignál
Szerintem gyűjtsük ide ezt a HalászÚr témát, ne más topikot rondítsunk el vele.

Soha nem volt itt szó, sem short-ról, sem long-ról.
Itt kizárólag arról volt szó, a legelejétől fogva, hogy Halász, csaló, bünöző, piti, nagymenő, szarszignál, becsap, átver, rossz, mutass ezt vagy azt, családi képek, gengsztert fobia, feljelentelek, megmondom a tutit.... de se short se long.
Senki nem akart itt tanulni semmit, ez a topik azért lett, mert meg kell védeni másokat a becsapástól....
vagy rosszúl látom a topik rendeltetését, amit azóta minket itt hagyó ForexKlub Zoltán létrehozott?
Régi 2017-06-19, 20:35   #1122 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azert en 10 masodpercre elgondolkodtam azon, hogy mennyi idot fordithattal erre az oltari nagy baromsag megfogalmazasara... meg ha legalabb valami intelligens boffenet lenne amin derulni tudnank egyet, hiszen a forum humorlap jellegeert vagyok/vagyunk most itt, nem? Neked nincs valami komolyabb dolgod ilyenkor este?

Valahogy mindig meglep, pedig nem kellene, az a brutalis mennyisegu szkizofrenia ami felhalmozodik egyesek fejeben...
Nevezd meg, aki revolvert nyomott a halántékodhoz, és úgy kényszerített arra, hogy itt olvasgass. Repülőt küldök érte, és elbeszélgetek vele.
Most már nincs mitől félned, mehetsz a többi (qrva hasznos) topikba.

+
Úgy korrekt, hogy jelezzem, meg van az aranytömb. Nem is úszómedencében volt, hanem a házi SeaWorld-ömben.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 20:38   #1123 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nevezd meg, aki revolvert nyomott a halántékodhoz, és úgy kényszerített arra, hogy itt olvasgass. Repülőt küldök érte, és elbeszélgetek vele.
Most már nincs mitől félned, mehetsz a többi (qrva hasznos) topikba.
Nem a tobbi topikert vagyok itt, hanem ezert... a legtobbet itt tanulsz, nem pedig a tobbi topikban...
Régi 2017-06-19, 20:40   #1124 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem a tobbi topikert vagyok itt, hanem ezert... a legtobbet itt tanulsz, nem pedig a tobbi topikban...
Akkor meg mi a gond?!
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 20:44   #1125 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
+
Úgy korrekt, hogy jelezzem, meg van az aranytömb. Nem is úszómedencében volt, hanem a házi SeaWorld-ömben.
Jo tudni, hogy a magyar treder nem hagyja alabb az eletszinvonal also kuszobet, elmeletben... ezt is egyfajta sikernek nevezhetjuk... de te uberelted az eddigi szintet, ami egy 200 negyzetmeteres SZAUNAS pesti haz volt, egy itteni forumlako troll altal mellveregetes kozepette bejelentve... akkor is mosolyogtam, most meg rohogok.
Régi 2017-06-19, 21:04   #1126 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Én sem tudok nem őszintének lenni veled, ezért elmondom. Az említett előadásodon ott volt az egyik titkárom (talán még emlékszel rá, az a fickó ott baloldalt, abban a kicsit giccses halványrózsaszín Armani öltönyben, hozzá sötétkék! krokodilbőr cipővel - megfizetem őket, engem minősítene, ha csórók vennének körül). Szóval ez a fickó, a titkárom kérdezett rá, amikor az 1 milla USD-t említetted, hogy jól hallotta-e? 1 milla? Nekem 4 millámban van ugyanez, máig nem értem, hogy lehet 1-ből kihozni. Összehozhatnál egyszer ezzel az 1 millás fickóval, rákérdeznék, hogy csinálja. Persze nem azért, mert számítana (1 vagy 4, nem mindegy?!). Csak azért, mert kedvem van hozzá.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 21:22   #1127 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 8
Ettrik a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Audusd shortot játszok éppen, nyitó ár letöréssel, csütörtöki low célárig.
Családfa ide, vagy oda, de ezt meg kellett játszani. Nagyon izgulok, hogy mi lesz a vége.
Biztos azt mondod semmi jelentősége, mert ez a te rendszered, de elárulod, hogy milyen idősíkon és mi a célár?
Ettrik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 21:32   #1128 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Srácok ... el vagyok keseredve.
Nincs a fórumon egyetlen egy ember sem, aki megértette volna, miről is beszéltem.
Nem értette meg Halász.
Bocs, csak kevés gondolatom lenne. Ne aggódj, ismerem a vonzás törvényét, karma... Transzcendens oka van ennek a hite szerint annak ha valaki vonzza a sikert. Kijavítanálak, az ember vonzza a pénzt a gondolata ereje által, nem pedig a pénz őt, amennyiben valaki hisz ebben. Nem érdekel ki hisz csak megnyugtatásul mondom marha okos Halásszal ellentétben én és talán még páran megértettük hogy értetted. Remélem ettől jobban érzed már magad.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 21:50   #1129 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, csak kevés gondolatom lenne. Ne aggódj, ismerem a vonzás törvényét, karma... Transzcendens oka van ennek a hite szerint annak ha valaki vonzza a sikert. Kijavítanálak, az ember vonzza a pénzt a gondolata ereje által, nem pedig a pénz őt, amennyiben valaki hisz ebben. Nem érdekel ki hisz csak megnyugtatásul mondom marha okos Halásszal ellentétben én és talán még páran megértettük hogy értetted. Remélem ettől jobban érzed már magad.
Igen, így már sokkal-sokkal jobb! Köszönöm szépen!
  Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 22:09   #1130 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 304
Hírnév szint: 5
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Biztos azt mondod semmi jelentősége, mert ez a te rendszered, de elárulod, hogy milyen idősíkon és mi a célár?

Bocs, hogy beleugatok, de már leírta: TP 0.757 körül (csütörtöki low).
Belépés: mivel elmondása szerint szinteket kereskedik, valszeg a pénteki napi high szint körül (amit a keddi, szerdai high is erősített) kereshetett belépőt ( a szignált nem tudom, remélem elmondja)
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 22:42   #1131 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.689
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A célárat elárulta.
Az idősík meg tök mindegy.
Kérdés ügyileg inkább a stopra gyúrjál rá, bár ha veszed a fáradtságot, és ránézel a chartra akkor az sem bonyi.
Két easy lehetőség adja magát.
Régi 2017-06-20, 02:44   #1132 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.892
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Capitano:
Nem sértő, hogy felzsidóztál. De egy szóval sem említettem a családfámat.
Persze ez is a tipikus antiszemita reakció, "csak a zsidók tiltakoznak", "nekem is vannak zsidó barátaim". Panelek, azonos demagóg panelek.
Nálunk a szélső jobb sem antiszemita, szerintük.
Ilyen baromságról már nem fogunk csatázni. The end.

De sikerült elterelni a szót a szignálról. Fasza.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 04:01   #1133 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem vagyok éjjeli őr csak még volt kedvem fenn maradni, Tback.
MyBusiness,
Trollo hisz egy mondjuk úgy babonában miszerint bevonzhatod a jó vagy rossz dolgokat a gondolatod erejével, ez egy nagyon ősi hit, a vallások létezésénél régebben már voltak akik ebben hittek, részletesebben nincs kedvem belemenni, szóval azt akarta mondani Trollo hogy a gazdag zsidó és a hasonló sikeres emberek úgy állnak a pénzhez mondjuk úgy pozitívan hogy bevonzzák azt az úgy nevezett karma, vagy titkok könyve, vagy vonzás törvénye módon ösztönösen. Ebben ő hisz. Nem a zsidó vallási vagy vérszerintiségen van a hangsúly, hanem hogy bevonzzák a pénzt mert a gondolatnak ereje van állítólag. Van aki hisz ilyesmiben van aki nem.
Itt nem a zsidóságon van a hangsúly, lehet szó mondjuk a sikeres repperekről is helyettük, lényeg a gondolatuk ereje, vagyis hogy ők a sikert bevonzzák. Egyszerűen sajnáltam hogy félre értitek Trollot, de mivel én Halász állításával ellentétben hűdeokos vagyok így megértettem mit akar mondani. Engem is gyakran félre értelmeztek, emiatt totál hülyének gondoltok. Gyakran tapasztalom hogy amit el próbálok mondani egyszerűen nem fogják jópáran fel jól és vakarom a fejem hogy hányféleképp javítsam magam mire átmegy a lényeg. Még a nagy Halász se értette jól Trollot úgy tűnik mégse okosabb nálam. Bocs ha kicsit túlzásba estem, csak őszinte vagyok.
Régi 2017-06-20, 04:24   #1134 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

KiHalász,
Nem tudjuk bizonyítani hogy a forex tanulható ezt mondod. Én meg azt hogy nem tudod bizonyítani hogy nem tanulható.
Gondolom nem akarod hogy hazugnak tartsanak, ebben az esetben viszont ne mond marketing okokból hogy a forex tradereknek sosincs pénzük. Tapasztalatból mondom, nekem mindig van már tizenéve. A másik meg hogy vedd elő a logikád, szerinted nincs itt olyan akinek néhány esetleg néhánytíz milliója van? Ne röhögtess.
Nem csak azok akarnak gazdagodni akik szegénységből akarnak kitörni. Azok is akiknek van kisebb nagyobb, vagy még nagyobb megtakarítása és még többre vágynak.
Nem csak kisszámlások vannak forexen.
Régi 2017-06-20, 04:32   #1135 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Te ismét igen jóindulatú vagy. Talán picit naív is. De ez nem egyenlő a hülyeséggel, nyugi.

Ez az éjjeliőr-szöveg már Bz-től is elhangzott. Gondolom aki a piacon van annak nem kell reggel 6-kor a szallag mellé állnia. Az ázsiai piacon pl éjszaka kereskednek egyesek. A piacok 24 órások.

Más. A szélhámosság szorosan az fx-hez tartozik.
Emberek származása, családja, anyagi helyzete, élettörténete érdekes lehet. DE irreleváns abból a szempontból, hogy pl alakul-e 17 év után egy második dotcom-lufi az USA-ban. Pedig ez egy short kérdése. És ez független attól, hogy kinek mi az élettörténete. Ez csupán egy példa természetesen.

Régi 2017-06-20, 04:45   #1136 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bizonyos legendák szerint azt a jövőt vonzod be amilyen a lelkiállapotod, gondolataid. Mivel a gazdag zsidók agya mindig a siker és a pénz körül forog ezért bevonzzák a sikert legalább is azok szerint akik hisznek ebben a bevonzási dolog létezésében. Nem az lényeg hogy zsidó vagyok e én, hanem hogy tőlük lehet példát venni arra hogy ha a lelked, gondolataid a sikerre van ráfókuszálva mindíg akkor a hívők szerint bevonzod a sok lehetőséget amivel gazdagodhatsz, persze dolgozni is kell érte. Trollo itt a transzcendens hit oldaláról közelít, szerinte pl a zsidók jól értenek ahhoz hogy bevonzzák a sikert. Nem csak ők.
Majd ő kijavít ha nem stimmel valami.
Régi 2017-06-20, 05:04   #1137 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megértem ha te nem hiszel a karmában, úgy tűnik Trollo igen, hiszen ő írta hogy transzcendens értelemben beszélt meg hogy vonzák a sikert.
Nagyon nem bánnám ha megerősítené Trollo hogy jól magyaráztam a nézetét.
Régi 2017-06-20, 05:38   #1138 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bocs ... megnyugtatásul mondom marha okos Halásszal ellentétben én és talán még páran megértettük hogy értetted. Remélem ettől jobban érzed már magad.
Azonos rezgesu emberek, azonos frekvencian, azonos gondolkodasmoddal, azonos intelligenciaszinttel (IQ+EQ) persze, hogy mindig megertik egymast... a baj az, hogy az aki lenneb, vagy neadjisten sokkal fennebb porog, az nem rezonal ezekkel a logikatlansagokkal/bullshittekel... ennyi.
Régi 2017-06-20, 05:50   #1139 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért értettem meg mert olvastam a vonzás törvényét ennyi az egész. Ne bonyolítsd. Ő hisz ebben te nem, nem nagy ügy. Erről beszéltem. Folyton félre értenek. Belemagyarázod ezt az egyszinten dolgot. Hülyeség. Csak tudom mit jelent a transzcendens amit írt Trollo. Te is ugyan úgy értetted volna ha jobban figyelsz, meg ha utána nézel ahelyett hogy korán döntesz. A szintemet meg ne akard felmérni, bocsáss meg de alig tudom úgy kifejezni magam hogy azt jól értsék pl te, míg én másokat jól felfogok. Akkor ki az okosabb? Ne sértődj, csak tisztázni akartam. Lehet több tudásod az más. Tényleg ne haragudj de te kezdted.
Régi 2017-06-20, 06:01   #1140 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Iszonyat sokat agyalok, minden nap. Ez egy hobbim. Talán tudósnak kellett volna tanulnom vagy filozófusnak. Tudok azonosulni mások nézeteivel. Ettől nem leszek egyszinten velük. Csak van rutinom benne hogy másokat megértsek együtt érezzek. Hogy kivel vagyok egy szinten nem tudhatom. Nem ismerlek titeket, senkit innen. Tudom sokszor hajmeresztő filozofálásokba kezdek, de ezek edzették meg az agyam. Úgy érzem, most röhöghettek, de nagyon sokat fejlődtem a sok elemzés meg agyalás miatt.
Régi 2017-06-20, 06:16   #1141 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Te arra következtettél hogy Trollo és én egyszinten vagyunk. Nem ez volt a tanulság, rosszul gondoltad. Csak együttérzésből szerettem volna segíteni neki lefordítani az irományait, hogy nem rasszizmusról van szó hanem egy hitbéli dologról, a vonzás törvényéről amire Trollo igyekezett fizikai példákat mutatni, erre a zsidóságot hozta fel meg azokat akiknek fizikailag nem túl nehéz a munkájuk, alapítvány, szervezetek... Más példákat kellett volna mondania mert ezen a ponton elvakultatok, nem a lényeg ment át.
Direkt mondta hogy nem fizikai, materiális hanem transzcendens értelemben gondolta ő.
Régi 2017-06-20, 08:23   #1142 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

@macska:
Transzcendens, ha ilyesmin agyalsz aligha vagy olyan buta gyerek, úgy értem a fórumon a fogalmat sem hallották többek.
Sztem.
DE a tőzsdét ne vigyük transzcendensbe, materiális és pszichológia a piac. A pszichológia nem transzcendens.
(Igen, a pszichiátriában Jung elment ilyen irányban de az nem ide való dolog és erdőbe visszük Halászt. Mire Jungot elolvassa😊😊 huhh.)
Szal lesz technológiai lufi az USA-ban v nem? Buborék?😊😊

Régi 2017-06-20, 08:24   #1143 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Eddig tudtam tartani magam (távol a kommenteléstől)!

Ne haragudjatok...
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 08:38   #1144 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Smile Üdv "közöttünk"!

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Eddig tudtam tartani magam (távol a kommenteléstől)!

Ne haragudjatok...
Azt láttam, hogy hűséges olvasója vagy a topiknak, hiszed vagy sem, egyszer ki is akartam írni, hogy @moncsicsi78-nak vajon mi a véleménye? A magam részéről örülök, hogy "itt" vagy...

További jó olvasást,szórakozást!
H
Régi 2017-06-20, 08:44   #1145 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.689
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Iszonyat sokat agyalok, minden nap. Ez egy hobbim. Talán tudósnak kellett volna tanulnom vagy filozófusnak. Tudok azonosulni mások nézeteivel. Ettől nem leszek egyszinten velük. Csak van rutinom benne hogy másokat megértsek együtt érezzek. Hogy kivel vagyok egy szinten nem tudhatom. Nem ismerlek titeket, senkit innen. Tudom sokszor hajmeresztő filozofálásokba kezdek, de ezek edzették meg az agyam. Úgy érzem, most röhöghettek, de nagyon sokat fejlődtem a sok elemzés meg agyalás miatt.
Talán jobban járnál (és járnánk ) ha a chartokon agyalnál
és a transzcendens repperek helyett inkább előtérbe helyeznéd a suttyó nepperek gondolkodásmódját.
Régi 2017-06-20, 09:00   #1146 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Teljesen igazad van!

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
@macska:
Transzcendens, ha ilyesmin agyalsz aligha vagy olyan buta gyerek, úgy értem a fórumon a fogalmat sem hallották többek.
Sztem.
DE a tőzsdét ne vigyük transzcendensbe, materiális és pszichológia a piac. A pszichológia nem transzcendens.
(Igen, a pszichiátriában Jung elment ilyen irányban de az nem ide való dolog és erdőbe visszük Halászt. Mire Jungot elolvassa😊😊 huhh.)
Szal lesz technológiai lufi az USA-ban v nem? Buborék?😊😊

A transzcendens igen távol áll tőlem, bár a fogalmat többször hallottam, ez persze lehet véletlen is.

Jung-al kapcsolatban, és úgy általában az olvasási nehézségeimmel, értelmezési problémáimmal, úgy mindennel is abszólút igazad van.
Vagyok aki vagyok. Köszönöm, hogy kegyes vagy hozzám, és nem viszel az erdőbe, ilyen számomra felfoghatatlan irományokkal.

De...

Azt tudtad, hogy az írni olvasni nem tudó Halásznak, a legújabb cikke, ma is kint van index főoldalon. Oké oké. Tudom, hogy szerencse, meg hát nekem teljesen mind1 mit csinálok, hiszen a siker az egyszerűen üldöz engem, de azért Én maradok a kemény melónál.
Régi 2017-06-20, 09:31   #1147 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azt láttam, hogy hűséges olvasója vagy a topiknak, hiszed vagy sem, egyszer ki is akartam írni, hogy @moncsicsi78-nak vajon mi a véleménye?
H
Igen, olvasom. Tájékozódom, aztán következtetek, és leszűröm a leszűrnivalókat. Tanulságos a topik, sokféle szempontból...
Idézet:
A magam részéről örülök, hogy "itt" vagy...

További jó olvasást,szórakozást!
Ezt köszönöm!
Régi 2017-06-20, 09:37   #1148 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Talán jobban járnál (és járnánk ) ha a chartokon agyalnál
Jólvan csak rossz volt nézni Capitano kínlódását veletek. Chartot is elég sokat elemeztem. Utóirat: az alvási szokásaimat meg se próbáljátok megfejteni.
Régi 2017-06-20, 10:34   #1149 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jólvan csak rossz volt nézni Capitano kínlódását veletek. Chartot is elég sokat elemeztem. Utóirat: az alvási szokásaimat meg se próbáljátok megfejteni.
Egyéni dolog és magánügy. A hadseregben van takarodó/ébresztő.😊

Régi 2017-06-20, 11:07   #1150 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gyuri, az pl. egy náci dolog, ha indokolatlanul antiszemitának BÉLYEGEZNEK valakit. Holott, ami a biblikus zsidóságot illeti, én kifejezetten filoszemita vagyok. Nem túlzás, nagyra tartom a biblikus zsidóságot!
Családfa. Már hogy ne említetted volna? Senki sem kérte, te mégis leírtad a nevedet, önként. Annak, aki nem a kertévés agytompításon szocializálódott, annak a neved és a posztjaid alapján eléggé világos dolgok ezek.

De hát szégyen-e az, ha valaki zsidó? NEM! Bántó-e az, ha valakiről megállapítják, hogy zsidó? Szerintem NEM! Te miért érzed úgy?
Ha én úgy gondolnám, hogy a zsidó származás felemlítése sértő, akkor teljességgel tartózkodtam volna tőle! Megkérlek, az előző mondatomat olvasd el mégegyszer.
Semmi sem áll távolabb tőlem, mint hogy származás kapcsán megsértsek bárkit is.
Én egy szóval sem illettelek téged személyedben. FED-elnököket említettem névszerint, akik KÖZISMERTEN és BEVALLOTTAN zsidók (meg Spielberg-et, aki szintén). Ugyebár a sikerről/pénzről beszélünk éppen, csak emlékeztetőül.
Az infókat nem valami szélsőjobbos portálról gereblyéztem össze, hanem a világ legnagyobb és leginkább népszerű enciklopédiájáról, a Wikipédiáról.
Gyuri, hogy rád rímeljek, ezek panelek, azonos antiszemitázós panelek.

DE! Ha bárki úgy érzi, hogy személyében megbántottam, kérem, hogy jelezze felém, és kérése szerint privátban vagy fórumnyilvánosan BOCSÁNATOT KÉREK tőle.
Azért, mert ha szándékom ellenére valakit tényleg megbántottam, akkor valamit, amit nem vettem észre, nyilván rosszul csináltam/fogalmaztam, és ha így van, AKKOR:
"egy igazi makk vagyok, kicsit túltoltam a storyt, nem akartam senkit megbántani, csak néha jó okoskodni, de ez sz@rul sült el.
Sorry még1x
@Capitano"
Bocs, hogy beleszólok! De szerintem, Capitano, többször már ne kérj bocsánatot, mert már régen egyértelműen megtetted, nem is egyszer. És kellett, szükséges volt. De akiknek annyiból nem volt egyértelmű, azoknak 100-szor annyiból sem lesz.
A "túltolt" bocsánatkérés inkább visszatetsző és kontraproduktív lesz.
Válaszol

« Metatrader 4 | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Szignál Szolgáltatók Tesztje Tomasz Devizatőzsde 15 2014-04-21 22:57

A pontos idő 10:29 , a GMT +1 időzóna szerint.