Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-19, 09:01   #1101 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 457
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jaj csak Tback meg ne nézze a posztom idejét. Még észreveszi hogy megint fent vagyok ilyenkor
Nem az a baj hogy fenn vagy (nyilván valahol éjjeli őr vagy. ) , hanem az a baj hogy ilyen hülyeségek kommentelésével töltöd az idődet, éjjelente, hétvégén, beírva óránként valami gondolatot.
De végül is semmi közöm hozzá. A te időd, a te életed.

Én itt már elvesztettem a fonalat, már azt sem tudom hogy ha lenyomom a következő tradet, akkor most az a jó ha gazdag családból származom, vagy az ha csóróból lettem gazdag, szóval keresem az esélyemet a nyerő trade-re, de kicsit most elbizonytalanodtam.
Azt hiszem beszélnem kell a felmenőimmel, hogy honnan is származom, mert a következő EU long kitörést ha megjátszom, ez gondolom döntően befolyásolni fogja hogy a céláramat éri el, vagy a stopot.

Audusd shortot játszok éppen, nyitó ár letöréssel, csütörtöki low célárig.
Családfa ide, vagy oda, de ezt meg kellett játszani. Nagyon izgulok, hogy mi lesz a vége.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 09:28   #1102 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Összes hozzászólás: 279
Hírnév szint: 1
HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Lightbulb

A címben azt állítom, hogy a Szabó Péter-féle vízionista - individualista - coelhoista előadók, trénerek valójában kuruzslók, akik semmit nem tettek le az életükben az asztalra azon kívül, tovább...

Régi 2017-06-19, 10:34   #1103 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 342
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

MAcskának tényleg lóg egy deszkája, de azért sok mindenben igaza van. Például a kitörésben, ha csak a forexet vesszük mennyi lóvé kell a kitanulás időszakára? Azt honnan finanszírozza? Persze, tudom, mindenki a maga szintjén nyomorog+ mindenki maga felel a sorsáért..bla-bla.. de azért amikor megejtesz egy hívást faternak, és már csipog is mobil, hogy Önnek 2 misi átutalása megtörtént, aki azt mondja rá, hogy az nem előny, az nem ebben a világban él. Nekem is volt csoporttársam,aki kőkemény 1 délutánra "hajléktalan" lett, majd fater elhúzott érte, jól leb@szta amiért megszégyenítette, és a kölyök duzzogva beszállt a Lamboba.. Erről ennyit. Biztos azon a héten nem csipogott neki eleget a mobilos egyenleg értesítő, és idegállapotba került. Én is voltam kint Angliába, ahol majdnem hajléktalan lettem egy kedves házaspár miatt, akiken segítettem, mivel fél éve nem kaptak melót, nulla nyelvtudás miatt, és rólam lestek le mindent a felvételi teszten.. Utána meg kitúrtak a melóhelyről.. De a sikeres útra való rálépés sem mobil csipogásból állt, mivel napi 1000 pénzből ettem, és a kis összekuporgatott külföldi lóvéból finanszíroztam.+néhanapján festményeimmel. Télen 4 évig sapkába aludtam fűtés nélkül, + a gép előtt is sál+sapka... +két nadrág, és a legdurvább hónapokban télikabát. A fűtést helyben futással, és fekvenyomással végeztem, ami kimondottam hatékonynak bizonyult. Kb. 10-12 fokba aludtam, +-15-be tekertem=nulla megfázásom volt, a kis náthát leszámítva(korábban gyerekként is eléggé beteges voltam) Nem volt ritka, amikor a főtt tésztát pohár tejföllel ettem + hetekig nem ettem egyáltalán húst, max. konzerv halat(citrommal, salátaöntettel tök jó). Szóval amikor olvasom a médiába, hogy celeb sír, mert ki kell tépkednie a penészt a kenyérből, úgy elszegényedett...csak mosolygok. És hihetetlennek hangzik, de sokkal egészségesebb lettem, a cigit leraktam, fogytam 15 kilót, mára már full egészségesen táplálkozom(nem kaviárt), sportolok, +heti 5-6 órát tekerek. Ha valaki mutat egy ilyen embert, aki ultra elitbe született és hozott ennyi áldozatot, akkor megyek balettre.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 10:41   #1104 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 76
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Általam vélt valóság

Gipsz Jakab tőzsdei kereskedő története folyamatábrán. (Elnézést a kezdetleges ábráért, de sajnos nem tanultam marketinget és nem is képeztem magam ezen a téren ).
Csatolt kicsinyítések
halaszur-poefix-szignal-gipsz-jakab.jpg  
Régi 2017-06-19, 11:50   #1105 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 313
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem volt ritka, amikor a főtt tésztát pohár tejföllel ettem + hetekig nem ettem egyáltalán húst, max. konzerv halat(citrommal, salátaöntettel tök jó).
Sok tízezren vannak így ebben az országban is. Sok iskolában,kórházban is alig adnak normális minőségű és mennyiségű élelmiszert. És még fűtés sincs mindenhol. És ezért mi vagyunk a hibásak.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 12:27   #1106 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Lightbulb Művelődjetek!

Itt egy remek írás egy általam elismert, nagyra tartott kiváló embertől!

"onnan tudod, hogy jó az út, és az irány, ha már saját magadtól idézel"

Idézet:
HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A címben azt állítom, hogy a Szabó Péter-féle vízionista - individualista - coelhoista előadók, trénerek valójában kuruzslók, akik semmit nem tettek le az életükben az asztalra azon kívül, tovább...

Régi 2017-06-19, 12:32   #1107 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sok tízezren vannak így ebben az országban is. Sok iskolában,kórházban is alig adnak normális minőségű és mennyiségű élelmiszert. És még fűtés sincs mindenhol. És ezért mi vagyunk a hibásak.
Nem ti vagytok a hibásak. De pusztán azt kijelenteni, hogy minden csak rajtad áll vagy bukik. az f..ság. Például egy átlagpolgárnak gőze sincs, hogy mi az a forex ,tőzsde..őrül, ha hazaesik és ledőlhet a napi güri után.. Pedig nem hinném, hogy ne lenne annyi agysejtjük, mint egy sikeres üzletembernek. Csak nincs tapasztalatuk, nem tudnak dolgokról, hogy vannak. Ha tudnák, lehet rögtön beleásnák magukat. Szóval mellet döngetni azzal, hogy valaki erre született, meg intelligensebb, ezért nem gürizik, baromság. Jó kapcsolatok, sok lóvé. Jó kapcsolat által fater ismerőse beavatja a tőzsdézés rejtelmeibe. Közben Pistike nyomja 3 műszakba a Pet palack gyárban, pedig matekversenyt nyert még a suliban. Józsi meg sz.rik Pistikére, hogy beavassa ebbe. Hisz akkor lehet Pistinek is olyan verdája lesz mint neki. Na ne már! Én is tök véletlenül ismertem meg a forexet, amikor hazajöttem és váltottam a fontot...és felugrott egy Ad. Egyszerűen nem várható el egy átlagembertől, aki mellesleg az elitet almolja ki és ápolja , eteti stb., hogy üzleti gondolkodása legyen. Ahhoz teljesen meg kell változnia a pénzhez való viszonyának, és egyáltalán a napi rutinjának. Plusz rengeteg tapasztalatot kell szereznie, példádul megkérdezel utca emberét szerinted hányan tudják mi az a futures? Pedig lehet Phd és okosabb mint te.
Én is mehetnék Budapestre az IQ összejövetelekre, csak kedvem nem sok hozzá. Minden év végén könyvvel távoztam a kezemben, mégis a bukott szamár hülye gyerek lett milliomos 20 éves korára nem én. Na persze nem a saját kútfőjéből, hanem a tőke felhajtó erejéből és fater kapcsolataiból.
De tudom, mit írok ilyeneket, mikor most is ott a buy vagy a sell.. Ettől a tények még tények maradnak. Nem mindegy, hogy 50 évesen éred el a kitűzött célt, vagy már beleülsz 20 évesen.
Régi 2017-06-19, 13:08   #1108 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem ti vagytok a hibásak.
Akkor kik? A földönkívüliek?
Idézet:
Például egy átlagpolgárnak gőze sincs, hogy mi az a forex ,tőzsde..őrül, ha hazaesik és ledőlhet a napi güri után.. Pedig nem hinném, hogy ne lenne annyi agysejtjük, mint egy sikeres üzletembernek. Csak nincs tapasztalatuk, nem tudnak dolgokról, hogy vannak.
Ezért hibásak, mert nem elég tájékozottak. Pénzügyi alapismeretekkel rendelkezni kell. Főleg 2017-ben. A tájékozatlanság az adott ember hibája.
Idézet:
Szóval mellet döngetni azzal, hogy valaki erre született, meg intelligensebb, ezért nem gürizik, baromság. Jó kapcsolatok, sok lóvé. Jó kapcsolat által fater ismerőse beavatja a tőzsdézés rejtelmeibe. Közben Pistike nyomja 3 műszakba a Pet palack gyárban, pedig matekversenyt nyert még a suliban. Józsi meg sz.rik Pistikére, hogy beavassa ebbe. Hisz akkor lehet Pistinek is olyan verdája lesz mint neki.
És? Van ilyen, hogy valaki milliomos szülők gyermekeként születik és nem kell dolgoznia. Ilyen a világ. De ezen nem kell siránkozni és téged ez nem mentesít az alól, hogy te vagy a felelős az életedért. Magaddal foglalkozzál és ne másokkal. Ne mutogass másra.
Régi 2017-06-19, 13:32   #1109 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez is bullshit. Teljesen nyilvánvaló, hogy akik mondjuk munkahelyre járnak be nap mint nap, azoknak tele a fejük az aznapi történésekkel. Rámosolyog egy kollegina, vagy megregulázza a főnök, aznapra a fókusza kilőve. Hogy a fenébe tudna még meló után erre koncentrálni, amikor tele a feje mindennel. Sehogy. Leül, és bukik, hibázik. 100% hogy nem tud odakoncentrálni rendesen. Nemhogy üzleti fejet növeszteni. Ez a ne mutogass másra meg tipikusan azok szövege, akik nem bírják elviselni, ha a nulla munkával megkapott jólétüket valaki meg meri kérdőjelezni, és ezáltal csorbul a dicsőségük.

Pénzügyi alapismerettel alap leszel, itt meg full bukó.
Régi 2017-06-19, 13:45   #1110 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Exclamation Nyugodjál meg attól megnyugszol.. .

Bár a forexhez értenétek ennyire, mint a valláshoz, meg az élet nagy dolgaihoz, ki miért, hogyan lett az ami.

Én értem, hogy ez 10 milló mindehez értő országa, de...

Ami lényeg!
"A forex nem tanulható"
"Az oktatók nagyrésze kuruzsló"
"Akik nagyon értenek a forexhez, azoknak sosincs pénzük"

Kicsit gyertek le az okoskodásról, mert kezd kellemetlen lenni...

Az egyik full "náciba" nyomja, a másik minden szava az, hogy "bünöző" a harmadik más családi képeit posztolja, ezzel bizonyítja az igazát, .... sorolhatnám

Legalább ezt a topikot tisztejétek meg, ha már a nevem fémjelzi "makkok"!

Nem Én akartam, ezt is egy makk nyitotta!
Régi 2017-06-19, 13:57   #1111 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez is bullshit. Teljesen nyilvánvaló, hogy akik mondjuk munkahelyre járnak be nap mint nap, azoknak tele a fejük az aznapi történésekkel. Rámosolyog egy kollegina, vagy megregulázza a főnök, aznapra a fókusza kilőve. Hogy a fenébe tudna még meló után erre koncentrálni, amikor tele a feje mindennel.
Az hogy tele van a fejed történésekkel vagy sem, azt is te döntöd el. Az, hogy a munkahelyen a főnök lebasz vagy valamelyik kolléga elkezd nem köszöni és erre te milyen reakciót adsz, az is te a döntésed.
Régi 2017-06-19, 14:05   #1112 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás miért nem jön át neked a LÉNYEG?

Pörgesd vissza az időt oda, amikor megláttad a neten vagy bárhol azt a szót, hogy forex. Milyen tudással bírtál? Ha akkor melóztál, mekkora eséllyel indultál volna neki szerinted ennek a habcsókos leánykalandnak? Te hibád lenne ha 0 a válasz, de attól még van a fejeden egy nagy lyuk, amit napi szinten tele kell tömni táppal, plussz dzolit idézem: "Attól még havonta jönnek a sárga csekkek, amiket be kell fizetni.."

És a lényeg ami nem jött át: állíts egymás mellé egy 20 éves "befutottat", és egy 50 éves "önerőbőlmélyről" révbe értet, 99%-ban az 50 évesnek lesz még pár szép éve, mielőtt elviszi valami érrendszeri probléma. A másiknak meg jó esetben 40+ gyönyörű, élvezetes, dőzsölő éve. Akkor melyik a nyertes? MErt azt már tudjuk, hogy akibe a hibát kell keresni az az 50-es, mert ő csak egy kacsás úszógumit kapott a versenyhez, míg a másik egy motorcsónakot. Mi a francért nem úszott gyorsabban?
Régi 2017-06-19, 14:48   #1113 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pörgesd vissza az időt oda, amikor megláttad a neten vagy bárhol azt a szót, hogy forex. Milyen tudással bírtál? Ha akkor melóztál, mekkora eséllyel indultál volna neki szerinted ennek a habcsókos leánykalandnak?
"Milyen tudással bírtál?"

Semmilyennel. Évekbe telt mire rájöttem a kereskedés lényegére. Nagy hátrány, ha még a kereskedési tőkét is először elő kell teremteni és nem valakitől kapjuk. De ez sokaknál így van. Valaki olyan helyen él, ahol még rendes áram és víz ellátás sincs. Az egy kicsit nagyobb probléma, mint az, hogy tudok-e tőzsdézni vagy sem. Ezek az emberek örülnének, ha bemehetnének a gyárba dolgozni minimálbérért, de legalább lenne vizük. Ilyen a világ. De nem értem, hogy miért kell ezen ennyit meditálni. Az a lényeg, hogy te megteszel-e mindent azért, hogy jobban élj ott ahol vagy. Teljesen mindegy, hogy annak a 20 éves gyereknek megvan-e mindene. Az az ő dolga. A te dolgod meg a te dolgod.
Régi 2017-06-19, 15:40   #1114 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 241
Hírnév szint: 4
Capitano el-Trollo már nem kispályás.Capitano el-Trollo már nem kispályás.Capitano el-Trollo már nem kispályás.Capitano el-Trollo már nem kispályás.
Alapbeállítás

Srácok ... el vagyok keseredve.
Nincs a fórumon egyetlen egy ember sem, aki megértette volna, miről is beszéltem.
Nem értette meg Halász. Ezen őszintén csodálkozom, pedig vele kapcsolatban voltak ilyen illúzióim.
Nem értették meg zsidó fórumtársaink, Zalán és Gyuri sem. Ezt őszintén és nagyon sajnálom. TÉNYLEG! Egyúttal megijeszt, hogy mennyire vehemens ajvékolással reagáltak egy teljesen semleges, cseppet sem bántó vagy sértő ténymegállapításra, melyben szerepelt a zsidó szó. Rémisztő, hogy mennyire kevés (pontosan zéró) is elég nekik egy bősz lenácizáshoz (persze, akinek kalapács van a kezében az mindent szögnek néz). Egyúttal megjegyzem, hogy pontosan az a "náciság", amit ti elkövettetek itt, azaz az INDOKOLATLAN ÉS IGAZSÁGTALAN MEGBÉLYEGZÉS! Gondolkodjatok el ezen.
És nem értették meg a többiek sem, mert a polémia, amit itt folytatnak, csak a materiális szintről szól, pedig ...

Pedig én nem erről beszéltem!!!
A mondandóm lényege az volt, hogy van transzcendentális háttere annak, ha valakihez vonzódik a siker/pénz, és fordítva is, azaz ha taszítja a sikert/pénzt.
Halász ezt nézte be nagyon, hogy úgy értette, én azt mondtam, hogy akihez affinitása van a pénznek, annak nem kell ezért semmit sem tennie. Lószart nem! De módjában áll, és meg is teszi, amit kell.
Vigyázat! A következő mondatban szerepelni fog a zsidó szó!
Az, hogy vannak egyszerű zsidó emberek (buszsofőrök, takarítónők, TESCO-polcfelelősök stb.), az nem annulálja azt a TÉNYT, hogy a pénzhatalmi pozíciókban extrém mértékben felülreprezentáltak!
Az én véleményem szerint ennek a felülreprezentáltságnak NINCS MATERIÁLIS MAGYARÁZATA! Hiába azonosítod be ezernyi+egy materiális okát (pl. amit mentormisi említett), ez nem ad teljes és kielégítő magyarázatot.
A magyarázatot már leírtam.
Ennyike. Üdv
Capitano el-Trollo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 16:14   #1115 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb Csak, hogy tiszta legyen...

Idézet:
Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nincs a fórumon egyetlen egy ember sem, aki megértette volna, miről is beszéltem.
Nem értette meg Halász. Ezen őszintén csodálkozom, pedig vele kapcsolatban voltak ilyen illúzióim.
Nem értették meg zsidó fórumtársaink, Zalán és Gyuri sem. Ezt őszintén és nagyon sajnálom. TÉNYLEG! Egyúttal megijeszt, hogy mennyire vehemens ajvékolással reagáltak egy teljesen semleges, cseppet sem bántó vagy sértő ténymegállapításra, melyben szerepelt a zsidó szó. Rémisztő, hogy mennyire kevés (pontosan zéró) is elég nekik egy bősz lenácizáshoz (persze, akinek kalapács van a kezében az mindent szögnek néz). Egyúttal megjegyzem, hogy pontosan az a "náciság", amit ti elkövettetek itt, azaz az INDOKOLATLAN ÉS IGAZSÁGTALAN MEGBÉLYEGZÉS! Gondolkodjatok el ezen.
És nem értették meg a többiek sem, mert a polémia, amit itt folytatnak, csak a materiális szintről szól, pedig ...

Pedig én nem erről beszéltem!!!
A mondandóm lényege az volt, hogy van transzcendentális háttere annak, ha valakihez vonzódik a siker/pénz, és fordítva is, azaz ha taszítja a sikert/pénzt.
Halász ezt nézte be nagyon, hogy úgy értette, én azt mondtam, hogy akihez affinitása van a pénznek, annak nem kell ezért semmit sem tennie. Lószart nem! De módjában áll, és meg is teszi, amit kell.
Vigyázat! A következő mondatban szerepelni fog a zsidó szó!
Az, hogy vannak egyszerű zsidó emberek (buszsofőrök, takarítónők, TESCO-polcfelelősök stb.), az nem annulálja azt a TÉNYT, hogy a pénzhatalmi pozíciókban extrém mértékben felülreprezentáltak!
Az én véleményem szerint ennek a felülreprezentáltságnak NINCS MATERIÁLIS MAGYARÁZATA! Hiába azonosítod be ezernyi+egy materiális okát (pl. amit mentormisi említett), ez nem ad teljes és kielégítő magyarázatot.
A magyarázatot már leírtam.
Ennyike. Üdv
"INDOKOLATLAN ÉS IGAZSÁGTALAN MEGBÉLYEGZÉS!" elmondom neked, hogy az milyen.Mikor piti, vagy épp nagymenő bünözőnek hívnak, úgy, hogy nem vagy büntetett előéletű, és semmi alapja. Ez indokolatlan, és igazságtalan. De persze ezt lehet, hiszen ez egy nickkes fórum, ahol sokmindent megengethet magának bárki/senki.

Én értem azt amit Te írni akartál, meg persze még sokan mások is. De...
Vegyünk engem, Én pont magasról sz@rok az összes vallásra úgy ahogy van, tehát engem hívhatsz aminek akarsz NEM tudsz megsérteni. Viszont, ezt nyilván nem hangoztatom, publikálom mindenhol, hiszen tisztába vagyok vele, hogy más embereknek igen is fontos, hogy higgyenek abban amiben hinni akarnak. Ez tisztelet embertársaim felé, ennyi, nem több!

Az viszont, hogy Te levezeted a másik ember sikerét, történetét, mit-miértjét a vezetékneve alapján, az szerintem is antiszemita.
Ki a f@sz kérte, hogy elemezd ki a nevem?
Azt hitted majd okosnak fognak gondolni, mert összeollóztad a hülyeségeket?
ugyan...

Elmondom mi lett volna a helyes út.
Srácok, egy igazi makk vagyok, kicsit túltoltam a storyt, nem akartam senkit megbántani, csak néha jó okoskodni, de ez sz@rul sült el.
Sorry még1x
@Capitano

erre Te, magyarázod a bizit, beleállsz még más emberekbe, lásd Zalán, többszőr számonkéred, hogy senki nem érti, hogy Te mit akartál mondani, és blablablablablablablablabla

Ami viszont remek, hogy megtalált a fórum együgyűje, alias @csacskabutamacska, aki partnered abban, hogy a fórum "buta" közössége, megértse azt, hogy mi is az amit Te valóban mondani akartál.

Kérj elnézést, azoktól akiket megbántottál! (ne cinikusan) és haladjunk tovább az engem való ekézés útján!
Régi 2017-06-19, 16:22   #1116 (permalink)
Szenior tag

Capitano el-Trollo már nem kispályás.Capitano el-Trollo már nem kispályás.Capitano el-Trollo már nem kispályás.Capitano el-Trollo már nem kispályás.
Alapbeállítás

"Az viszont, hogy Te levezeted a másik ember sikerét, történetét, mit-miértjét a vezetékneve alapján, az szerintem is antiszemita. "

EZT fejtsd ki! Ha erről meggyőzöl, el fogom ismerni!
De addig, szimplán ostobának tartalak, elérted.

+
Rímelve a stílusodra: ki a fasz kérte, hogy tukmáld itt a szar szignálodat?!
Régi 2017-06-19, 16:35   #1117 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 306
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Srácok!Miért nem kerestek inkább pénzt?Ennyit filozófálni....
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 16:35   #1118 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Vakon vagy!

Idézet:
"Az viszont, hogy Te levezeted a másik ember sikerét, történetét, mit-miértjét a vezetékneve alapján, az szerintem is antiszemita. "

EZT fejtsd ki! Ha erről meggyőzöl, el fogom ismerni!
De addig, szimplán ostobának tartalak, elérted.

+
Rímelve a stílusodra: ki a fasz kérte, hogy tukmáld itt a szar szignálodat?!
Az eslő kérdésedre, hogy fejtsem ki, a válasz NEM teszem. Az indok, nem érzem tisztemnek, hohy ezt megtegyem, pénzem sincs belőle, és kedvem sincs hozzá. Vannak dolgok amikre magunktól kell rájönni, ez egy ilyen "dolog"
Az, hogy szimplán ostobának tartassz, ez remek. Vannak még biztos így egy páran, de még az a szerencse, hogy olyan kib@szott nagy egóval rendelkezem, hogy nem különösebben érdekel. Mondjuk lehet, hogy ez inkább nevelés kérdése, anyám mindig azt mondta, fiam ne azt nézd, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki mondja.

A rím jó, viszont ebbe is full vakon vagy.
Én nem ide jöttem magamtól, és elkezdtem tukmálni a "szignáljaimat", hanem ezt a topikot egy makk társatok nyitotta, hogy engem ekézzen, lejárasson.
Ja, és még valami. Hány posztomat olvastad, ami arról szólt, hogy gyere és fizess elő??
249 kommentem van a topikban.

na még1 ráadás. Honnan tudod, hogy szar?
Régi 2017-06-19, 16:50   #1119 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

B+! B+! B+!
Most veszítettem el a türelmemet!
Elegánsan átlépted az első kérdésemet. Ne tedd! Megfutamodtál! Halász, te olyat is tudsz?!

Fogd már föl:
Név alapján feltételeztem a származást. Ez bántó?! Ez tilos?! Ez bűn?!
Ha Julio Gonzalez Gomez Nascimento Burruchaga nevéről feltételezem, hogy az illető valami spanyol/portugál fazon, az bűn?! Ne legyél már hülye, kérlek szépen!
Sőt, ha Jesus-Maria Santo-Spirito Sanchez nevéről feltételezem a vallását, az bűn?!
(Amúgy senkinek a vallását nem feltételeztem, csak a pontosság kedvéért.)

Oké, menjünk tovább:
Feltételeztem a zsidó származást. Mit kezdtem ezzel a feltételezéssel? Elkezdtem szidni? Gyaláztam?! Uszítottam ellene? Megbélyegeztem?
Oké, esetleg megbélyegeztem. És mi ez a bélyeg: az, hogy sikeres és vonzza a pénzt! B+! Ez bántó?! Ez lenne az antiszemitizmus?! Úristen! Akkor mi nem az?!

Na, még 1 ráadás, a szignálodról:
Megnyitották a topikot, és leócsárolták a szignálodat.
Idejöttél, megvédted magad. Pont.
Lószart pont! Folytattad, azóta is folyamatosan tukmálod magadat, ami jelen esetben a szignálodat jelenti.
Illedelmesen megkérlek a fórumközönség nevében, ne nézz bennünket hülyének. Te PONTOSAN a szignálod értékesítése végett vagy itt jelen.
Hogy szar-e a szignálod? Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?! Lásd gtome ábráját.
Régi 2017-06-19, 17:12   #1120 (permalink)
Szenior tag

Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Halász mind map

Egész jól elvan itt a társaság, ez kétségtelen.
Tipikus hazai fórum.
A lényeg hogy nem tudod elkerülni az elkerülhetetlent!

halaszur-poefix-szignal-halasz-mindmap.jpg
Régi 2017-06-19, 17:19   #1121 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Question Biztos vagy benne?

Idézet:
B+! B+! B+!
Most veszítettem el a türelmemet!
Elegánsan átlépted az első kérdésemet. Ne tedd! Megfutamodtál! Halász, te olyat is tudsz?!

Fogd már föl:
Név alapján feltételeztem a származást. Ez bántó?! Ez tilos?! Ez bűn?!
Ha Julio Gonzalez Gomez Nascimento Burruchaga nevéről feltételezem, hogy az illető valami spanyol/portugál fazon, az bűn?! Ne legyél már hülye, kérlek szépen!
Sőt, ha Jesus-Maria Santo-Spirito Sanchez nevéről feltételezem a vallását, az bűn?!
(Amúgy senkinek a vallását nem feltételeztem, csak a pontosság kedvéért.)

Oké, menjünk tovább:
Feltételeztem a zsidó származást. Mit kezdtem ezzel a feltételezéssel? Elkezdtem szidni? Gyaláztam?! Uszítottam ellene? Megbélyegeztem?
Oké, esetleg megbélyegeztem. És mi ez a bélyeg: az, hogy sikeres és vonzza a pénzt! B+! Ez bántó?! Ez lenne az antiszemitizmus?! Úristen! Akkor mi nem az?!

Na, még 1 ráadás, a szignálodról:
Megnyitották a topikot, és leócsárolták a szignálodat.
Idejöttél, megvédted magad. Pont.
Lószart pont! Folytattad, azóta is folyamatosan tukmálod magadat, ami jelen esetben a szignálodat jelenti.
Illedelmesen megkérlek a fórumközönség nevében, ne nézz bennünket hülyének. Te PONTOSAN a szignálod értékesítése végett vagy itt jelen.
Hogy szar-e a szignálod? Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?! Lásd gtome ábráját.
Elegánsan átlépted az első kérdésemet. Ne tedd! Megfutamodtál! Halász, te olyat is tudsz?! Nem! Ezt már többször olvastam itt a forumon, mikor épp nem kívántam érdemben válaszolni. Pont azokra a kérdésekre válaszokok, melyekre épp úgy ítálem meg, hogy kedvem van. Ennyi.
Nem tetszik? tegyél panaszt! Vagy ami még, jobb alkalmazd Te is!

Azt teljesen jól látod, kizárólag a haszon/bevétel miatt vagyok itt. Mi másért lennék? Sokakkal itt a forumon, egy szót nem váltanék, ha nem lenne belőle pénzem. Remélem ezen nem csodálkozol.

Na a harmadik amit írtál, ez megint egy nem átgondolt írás volt. idézem: Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?! Lásd gtome ábráját. Azt értem, hogy gtome feltett egy ábrát, ez egy válemény. De, ellenben veletek, akik azt, hogy a forex nem tanulható, nem tudjátok megcáfolni, ÉN megcáfolom azt, hogy "Mi nem a szar a forexben amit nem a két kacsóddal, magadnak csinálsz saját kútfőből?!"

Egyszerű példa lesz.

Vegyük az általam profitosnak ítélt forumozókat, számszerint 6-ot. Itt kicsit szégyenlem magam, mert ugye 7 a bűvös szám, na mind1...
40 napig, 3 instrumentre (azonos) , minden nap adjanak belépési, TP,Sl értéket.
Kikötünk egy egyszerűen kivitelezhető Money management-et, és az értékeket "átlagolva" odaadjuk egy nem túl sokat tudó "trédernek"
Szerintem profitos lesz!
Pedig nem a saját kútfőből....
Régi 2017-06-19, 17:22   #1122 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Thumbs up Jó a kép!

@Tback Csak azért NEM idézlek, mert már tegnap egyszer fényeztelek a posztoddal, most megint belekezdek, azt fogják hinni haverok vagyunk
Régi 2017-06-19, 17:32   #1123 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

@Halász:
Hat, azaz 6 "darab" fórumozót ítéltél profitosnak. Engem közöttük tartasz számon?
Régi 2017-06-19, 17:34   #1124 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
@Tback Csak azért NEM idézlek, mert már tegnap egyszer fényeztelek a posztoddal, most megint belekezdek, azt fogják hinni haverok vagyunk
Helyes! (Ne feszítsd túl a húrt, mert kielemzem a keresztnevedet! )DEHOGY VAGYUNK HAVEROK, Merőben más nézőponton vagyunk, pl forex "tanulhatóság/nemtanulhatóság" terén.
Inkább maradjunk ellenségek, azokkal jobban járok.

A poefix szignál meg szar! Ez nem is kérdéses. Miért? Mert nem az ÉN szignálom. Ami pedig nem az enyém, nem én határozom meg magamnak, az eleve szar az én szemszögemből. Na, remélem elégséges az indoklásom.
Amúgy mindenki más szignálja is szar. Nekem biztos "nem működik", de ez az én hibám.
Régi 2017-06-19, 17:40   #1125 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Nem voltál/vagy a látókörömben

Idézet:
@Halász:
Hat, azaz 6 "darab" fórumozót ítéltél profitosnak. Engem közöttük tartasz számon?
Idézet:
Itt az 5 név:

@Kockasseggu
@erla01
@Rewand
@akárki
@Tback

@AlpinForex

utsó a ráadás!
Azt tegyük tisztába, neked írom @Capitano, hogy ezek a traderek, nem épp a kedvenc beszélgető partnereim. Egyszerűen, csak profitosnak ítélem őket. Ennyi!
Régi 2017-06-19, 17:46   #1126 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Azt tegyük tisztába, neked írom @Capitano, hogy ezek a traderek, nem épp a kedvenc beszélgető partnereim. Egyszerűen, csak profitosnak ítélem őket. Ennyi!
A kérdésemre a válasz az lett volna, hogy IGEN vagy az, hogy NEM.
Így viszont, hogy nem válaszoltál, kinyírtad a poént, amivel készültem az IGEN/NEM válaszra. Sebaj!

Ja, ezt majd elfelejtettem:
Hogy miért elemeztem ki a neved?
Végülis jobb ember nem lettem tőle, sok pénzt sem hozott, de kedvem az volt hozzá.
Akkor ezt most megindokoltam, jól. Ugye?
Régi 2017-06-19, 17:50   #1127 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 306
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egész jól elvan itt a társaság, ez kétségtelen.
Tipikus hazai fórum.
A lényeg hogy nem tudod elkerülni az elkerülhetetlent!

Csatolás 10481
Tback!Sírok!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 17:53   #1128 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Question Most jól kéne érezzem magam?

Idézet:
A kérdésemre a válasz az lett volna, hogy IGEN vagy az, hogy NEM.
Így viszont, hogy nem válaszoltál, kinyírtad a poént, amivel készültem az IGEN/NEM válaszra. Sebaj!

Ja, ezt majd elfelejtettem:
Hogy miért elemeztem ki a neved?
Végülis jobb ember nem lettem tőle, sok pénzt sem hozott, de kedvem az volt hozzá.
Akkor ezt most megindokoltam, jól. Ugye?
Te is egy rajongóm vagy, örülök, kérlek ne felejtsd el lájkolni a HalászÚr facebook oldalát

MO-ban több ezer ember idézgeti az aranyköpéseimet, de ez mind semmi. Amikor eljutottam arra a pontra, hogy saját magamtól idézzek, na az volt a valami.
Régi 2017-06-19, 18:04   #1129 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Te is egy rajongóm vagy, örülök, kérlek ne felejtsd el lájkolni a HalászÚr facebook oldalát

MO-ban több ezer ember idézgeti az aranyköpéseimet, de ez mind semmi. Amikor eljutottam arra a pontra, hogy saját magamtól idézzek, na az volt a valami.
Ha rajongód nem is vagyok természetesen, azt azért bevallom töredelmesen, hogy alapvetően kedvellek.
Tetszenek a sziporkáid, de szerintem már te is levetted, hogy az enyéim sem rosszak.
HalászÚr, még a végén tényleg megengedem, hogy meghívj egy málnaszörpre, és a pertu után szólíthatsz egyszerűen csak KapitányÚr-nak.
Régi 2017-06-19, 18:16   #1130 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás bármi lehetséges

Idézet:
Ha rajongód nem is vagyok természetesen, azt azért bevallom töredelmesen, hogy alapvetően kedvellek.
Tetszenek a sziporkáid, de szerintem már te is levetted, hogy az enyéim sem rosszak.
HalászÚr, még a végén tényleg megengedem, hogy meghívj egy málnaszörpre, és a pertu után szólíthatsz egyszerűen csak KapitányÚr-nak.
Örülünk?
A minap tartottam egy előadást, amiben az egyik résznél arról beszéltem, hogy milyen barátokra van szükségünk. Itt kifejtettem, miszerint Én többnyire érdekből barátkozom, hiszen igaz barátaim már van épp elég, de ha nem is lenne, minden másra ott a család, mint a vásárlásra a mastercard. Tehát a málnaszörpös pertuval jó helyen kopogtatsz, persze csak akkor, ha igazam van és jól ítéllek meg a nevedből @Capitano. Vagy hajód van, vagy repülőd. Ha hajó, akkor sem tudom elképzelni, hogy valami 6 személyes f@s, mert olyan nekem is van, de nem hívom magam kapitány úrnak.

jól ítéllek meg a nevedből @Capitano bazz, kétszer gondoltam át, hogy leírjam e....

Itt tartozom egy magyarázattal, érdek barát, azaz üzleti érdek!
Régi 2017-06-19, 18:32   #1131 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A minap tartottam egy előadást, amiben az egyik résznél arról beszéltem, hogy milyen barátokra van szükségünk. Itt kifejtettem, miszerint Én többnyire érdekből barátkozom, hiszen igaz barátaim már van épp elég, de ha nem is lenne, minden másra ott a család, mint a vásárlásra a mastercard. Tehát a málnaszörpös pertuval jó helyen kopogtatsz, persze csak akkor, ha igazam van és jól ítéllek meg a nevedből @Capitano. Vagy hajód van, vagy repülőd. Ha hajó, akkor sem tudom elképzelni, hogy valami 6 személyes f@s, mert olyan nekem is van, de nem hívom magam kapitány úrnak.

jól ítéllek meg a nevedből @Capitano bazz, kétszer gondoltam át, hogy leírjam e....

Itt tartozom egy magyarázattal, érdek barát, azaz üzleti érdek!
Minden szavadat értem, egyúttal köszönöm, hogy konkrétumokat is említettél. A pertura való ajánlatomat ezennel természetesen visszavonom.
Csak olyanokat fogadok igaz barátommá, akiknek nagyobb hajójuk van, mint nekem. Biztos vagyok benne, hogy ezt te tökéletesen megérted, sőt. Ezért nem is szabadkoznék tovább.
Pedig már láttam magam előtt, ahogy kényelmesen, keresztbetett lábbal, puha fotelekben hátradőlve, miközben a Cohiba-t szipogjuk, kissé félrebillent fejjel azt mondod:
- Emlékszel még, kiváló barátom, KapitányÚr, amikor csócsálgattuk egymást azon a lepukkant fórumon ...
- Hogyne emlékeznék, HalászÚr, azóta is bánt, hogy csóró nímandnak gondoltalak a posztolt képeid alapján ...
(Persze, a repülőgépedről nem tudok még konkrétumot, szóval a pertu talán még megmenthető ...)
Régi 2017-06-19, 18:46   #1132 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás

Idézet:
Minden szavadat értem, egyúttal köszönöm, hogy konkrétumokat is említettél. A pertura való ajánlatomat ezennel természetesen visszavonom.
Csak olyanokat fogadok igaz barátommá, akiknek nagyobb hajójuk van, mint nekem. Biztos vagyok benne, hogy ezt te tökéletesen megérted, sőt. Ezért nem is szabadkoznék tovább.
Pedig már láttam magam előtt, ahogy kényelmesen, keresztbetett lábbal, puha fotelekben hátradőlve, miközben a Cohiba-t szipogjuk, kissé félrebillent fejjel azt mondod:
- Emlékszel még, kiváló barátom, KapitányÚr, amikor csócsálgattuk egymást azon a lepukkant fórumon ...
- Hogyne emlékeznék, HalászÚr, azóta is bánt, hogy csóró nímandnak gondoltalak a posztolt képeid alapján ...
(Persze, a repülőgépedről nem tudok még konkrétumot, szóval a pertu talán még megmenthető ...)
Nem tudok nem őszínte lenni veled, mivel ugyan ezen az előadáson volt egy rész, a "kihez méred magad" és ott pont példaként felhoztam valakit akinek van egy repülője, és évi szinten 1 millió dollárt költ a fentartására. Pl pilóták, tárolás, üzemanyag, stb...
Én hozzájuk szoktam mérni, mert ez motivál, viszont kicsit el is keserít, hiszen a tavalyi évben NEM kerestem meg, még a jet-nek a fenntartási költségét sem. Volt év mikor igen, de tudod ami nem nő az csökken, tehát nem csak a múltal kell büszkélkedni, itt a jelen is. Lehet kicsit hosszasan írtam le, de a lényeg, nincs repülőm. Szoktam viszont bérelni. Az segít?
Régi 2017-06-19, 18:56   #1133 (permalink)
Tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 70
equalizer a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Na akkor probaljak meg en is idezni egy boffenetet ami tokeletesen erre az itteni hordara illik: "gondolkodni nem konnyu, ezert itelkezik a tobbseg alaptalanul" - a nagy tobbseg... az a, tobbe kevesbe 99% aki a kereskedesben sem allja meg amugy a helyet... ha vegeznenk egy melyebbrehato kutatast kapnank nemi osszefuggest szerintem...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 19:02   #1134 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem tudok nem őszínte lenni veled, mivel ugyan ezen az előadáson volt egy rész, a "kihez méred magad" és ott pont példaként felhoztam valakit akinek van egy repülője, és évi szinten 1 millió dollárt költ a fentartására. Pl pilóták, tárolás, üzemanyag, stb...
Én hozzájuk szoktam mérni, mert ez motivál, viszont kicsit el is keserít, hiszen a tavalyi évben NEM kerestem meg, még a jet-nek a fenntartási költségét sem. Volt év mikor igen, de tudod ami nem nő az csökken, tehát nem csak a múltal kell büszkélkedni, itt a jelen is. Lehet kicsit hosszasan írtam le, de a lényeg, nincs repülőm. Szoktam viszont bérelni. Az segít?
Micsoda?! Mi az, hogy nincs repülőd?! És ezt csak most hozod a tudomásomra?! Ez övön aluli ütés volt. Kivel társalgok én itt?!
El tudod képzelni, mekkora erőfeszítés tőlem az, hogy itt posztolgatod veled?
El tudod képzelni, hogy milyen nehéz úgy eltalálnom a megfelelő billentyűt azzal a kétkilós aranytömbbel, aminek a lekerekített csücskével pötyögtetem ezt a szar gyémántberakásos Mac-et karakterenként, hogy az grammatikailag és tipológiailag is megfelelő legyen?!
Ne is haragudj, de becsapva érzem magam. Jobb ember sem lettem, az igaz barátságodtól várt pénzt sem hoztad, és a kedvem is elment.
És még az aranytömböt is kerestethetem most valamelyik itt lebzselő pilótámmal, vagy a lovászaimmal, amit mérgemben kivágtam a kedvenc csendéletemet ábrázoló színes katedrálüvegen keresztül és valamelyik (ki a franc tudja így hirtelen, hogy melyik?!) medencémben elsüllyedt.
Komolyan mondom, felbosszantottál!
Régi 2017-06-19, 19:10   #1135 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kétszer is frissítettem az oldalt, aztán felgörgettem a tetejére, mert azt hittem rossz helyen járok.
És lám, ez valami TŐZSDE fórum nevű domain.

Kezdem azt hinni hogy egy ici-picit távolodunk a lényegtől, meg az egész oldal céljától.
A "haladó" szekcióra nézve meg egyenesen kínos ami itt megy.

Vegyetek már egy-egy Leleplező c. újságot, aztán ott lehet azonosulni a Drábik féle oligarchák eszmékkel.

Itt minden nap két K@RVÁRA FONTOS dolog körül forog az élet.
Az egyik hogy short-e , a másik hogy long-e.
Minden más meg se nem érdekes, se nem hoz pénzt, se nem leszek tőle jobb trader.

Cím:  tf.GIF
Megnézték: 169
Méret:  5,5 KB
Régi 2017-06-19, 19:15   #1136 (permalink)
Tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Micsoda?! Mi az, hogy nincs repülőd?! És ezt csak most hozod a tudomásomra?! Ez övön aluli ütés volt. Kivel társalgok én itt?!
El tudod képzelni, mekkora erőfeszítés tőlem az, hogy itt posztolgatod veled?
El tudod képzelni, hogy milyen nehéz úgy eltalálnom a megfelelő billentyűt azzal a kétkilós aranytömbbel, aminek a lekerekített csücskével pötyögtetem ezt a szar gyémántberakásos Mac-et karakterenként, hogy az grammatikailag és tipológiailag is megfelelő legyen?!
Ne is haragudj, de becsapva érzem magam. Jobb ember sem lettem, az igaz barátságodtól várt pénzt sem hoztad, és a kedvem is elment.
És még az aranytömböt is kerestethetem most valamelyik itt lebzselő pilótámmal, vagy a lovászaimmal, amit mérgemben kivágtam a kedvenc csendéletemet ábrázoló színes katedrálüvegen keresztül és valamelyik (ki a franc tudja így hirtelen, hogy melyik?!) medencémben elsüllyedt.
Komolyan mondom, felbosszantottál!
Azert en 10 masodpercre elgondolkodtam azon, hogy mennyi idot fordithattal erre az oltari nagy baromsag megfogalmazasara... meg ha legalabb valami intelligens boffenet lenne amin derulni tudnank egyet, hiszen a forum humorlap jellegeert vagyok/vagyunk most itt, nem? Neked nincs valami komolyabb dolgod ilyenkor este?

Valahogy mindig meglep, pedig nem kellene, az a brutalis mennyisegu szkizofrenia ami felhalmozodik egyesek fejeben...
Régi 2017-06-19, 19:22   #1137 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Exclamation Kicsit összezavartál!

Idézet:
Kétszer is frissítettem az oldalt, aztán felgörgettem a tetejére, mert azt hittem rossz helyen járok.
És lám, ez valami TŐZSDE fórum nevű domain.

Kezdem azt hinni hogy egy ici-picit távolodunk a lényegtől, meg az egész oldal céljától.
A "haladó" szekcióra nézve meg egyenesen kínos ami itt megy.

Vegyetek már egy-egy Leleplező c. újságot, aztán ott lehet azonosulni a Drábik féle oligarchák eszmékkel.

Itt minden nap két K@RVÁRA FONTOS dolog körül forog az élet.
Az egyik hogy short-e , a másik hogy long-e.
Minden más meg se nem érdekes, se nem hoz pénzt, se nem leszek tőle jobb trader.
Ez a topik így indul (Én csak egyszer mentem az első oldalra),HalászÚr Poefix szignál
Szerintem gyűjtsük ide ezt a HalászÚr témát, ne más topikot rondítsunk el vele.

Soha nem volt itt szó, sem short-ról, sem long-ról.
Itt kizárólag arról volt szó, a legelejétől fogva, hogy Halász, csaló, bünöző, piti, nagymenő, szarszignál, becsap, átver, rossz, mutass ezt vagy azt, családi képek, gengsztert fobia, feljelentelek, megmondom a tutit.... de se short se long.
Senki nem akart itt tanulni semmit, ez a topik azért lett, mert meg kell védeni másokat a becsapástól....
vagy rosszúl látom a topik rendeltetését, amit azóta minket itt hagyó ForexKlub Zoltán létrehozott?
Régi 2017-06-19, 19:35   #1138 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azert en 10 masodpercre elgondolkodtam azon, hogy mennyi idot fordithattal erre az oltari nagy baromsag megfogalmazasara... meg ha legalabb valami intelligens boffenet lenne amin derulni tudnank egyet, hiszen a forum humorlap jellegeert vagyok/vagyunk most itt, nem? Neked nincs valami komolyabb dolgod ilyenkor este?

Valahogy mindig meglep, pedig nem kellene, az a brutalis mennyisegu szkizofrenia ami felhalmozodik egyesek fejeben...
Nevezd meg, aki revolvert nyomott a halántékodhoz, és úgy kényszerített arra, hogy itt olvasgass. Repülőt küldök érte, és elbeszélgetek vele.
Most már nincs mitől félned, mehetsz a többi (qrva hasznos) topikba.

+
Úgy korrekt, hogy jelezzem, meg van az aranytömb. Nem is úszómedencében volt, hanem a házi SeaWorld-ömben.
Régi 2017-06-19, 19:38   #1139 (permalink)
Tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nevezd meg, aki revolvert nyomott a halántékodhoz, és úgy kényszerített arra, hogy itt olvasgass. Repülőt küldök érte, és elbeszélgetek vele.
Most már nincs mitől félned, mehetsz a többi (qrva hasznos) topikba.
Nem a tobbi topikert vagyok itt, hanem ezert... a legtobbet itt tanulsz, nem pedig a tobbi topikban...
Régi 2017-06-19, 19:40   #1140 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem a tobbi topikert vagyok itt, hanem ezert... a legtobbet itt tanulsz, nem pedig a tobbi topikban...
Akkor meg mi a gond?!
Régi 2017-06-19, 19:44   #1141 (permalink)
Tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
+
Úgy korrekt, hogy jelezzem, meg van az aranytömb. Nem is úszómedencében volt, hanem a házi SeaWorld-ömben.
Jo tudni, hogy a magyar treder nem hagyja alabb az eletszinvonal also kuszobet, elmeletben... ezt is egyfajta sikernek nevezhetjuk... de te uberelted az eddigi szintet, ami egy 200 negyzetmeteres SZAUNAS pesti haz volt, egy itteni forumlako troll altal mellveregetes kozepette bejelentve... akkor is mosolyogtam, most meg rohogok.
Régi 2017-06-19, 20:04   #1142 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én sem tudok nem őszintének lenni veled, ezért elmondom. Az említett előadásodon ott volt az egyik titkárom (talán még emlékszel rá, az a fickó ott baloldalt, abban a kicsit giccses halványrózsaszín Armani öltönyben, hozzá sötétkék! krokodilbőr cipővel - megfizetem őket, engem minősítene, ha csórók vennének körül). Szóval ez a fickó, a titkárom kérdezett rá, amikor az 1 milla USD-t említetted, hogy jól hallotta-e? 1 milla? Nekem 4 millámban van ugyanez, máig nem értem, hogy lehet 1-ből kihozni. Összehozhatnál egyszer ezzel az 1 millás fickóval, rákérdeznék, hogy csinálja. Persze nem azért, mert számítana (1 vagy 4, nem mindegy?!). Csak azért, mert kedvem van hozzá.
Régi 2017-06-19, 20:22   #1143 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 22
Hírnév szint: 7
Ettrik a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Audusd shortot játszok éppen, nyitó ár letöréssel, csütörtöki low célárig.
Családfa ide, vagy oda, de ezt meg kellett játszani. Nagyon izgulok, hogy mi lesz a vége.
Biztos azt mondod semmi jelentősége, mert ez a te rendszered, de elárulod, hogy milyen idősíkon és mi a célár?
Ettrik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 20:32   #1144 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 563
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem értette meg Halász.
Bocs, csak kevés gondolatom lenne. Ne aggódj, ismerem a vonzás törvényét, karma... Transzcendens oka van ennek a hite szerint annak ha valaki vonzza a sikert. Kijavítanálak, az ember vonzza a pénzt a gondolata ereje által, nem pedig a pénz őt, amennyiben valaki hisz ebben. Nem érdekel ki hisz csak megnyugtatásul mondom marha okos Halásszal ellentétben én és talán még páran megértettük hogy értetted. Remélem ettől jobban érzed már magad.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 20:50   #1145 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs, csak kevés gondolatom lenne. Ne aggódj, ismerem a vonzás törvényét, karma... Transzcendens oka van ennek a hite szerint annak ha valaki vonzza a sikert. Kijavítanálak, az ember vonzza a pénzt a gondolata ereje által, nem pedig a pénz őt, amennyiben valaki hisz ebben. Nem érdekel ki hisz csak megnyugtatásul mondom marha okos Halásszal ellentétben én és talán még páran megértettük hogy értetted. Remélem ettől jobban érzed már magad.
Igen, így már sokkal-sokkal jobb! Köszönöm szépen!
Régi 2017-06-19, 21:09   #1146 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 295
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Biztos azt mondod semmi jelentősége, mert ez a te rendszered, de elárulod, hogy milyen idősíkon és mi a célár?

Bocs, hogy beleugatok, de már leírta: TP 0.757 körül (csütörtöki low).
Belépés: mivel elmondása szerint szinteket kereskedik, valszeg a pénteki napi high szint körül (amit a keddi, szerdai high is erősített) kereshetett belépőt ( a szignált nem tudom, remélem elmondja)
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-19, 21:42   #1147 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.573
Hírnév szint: 5
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A célárat elárulta.
Az idősík meg tök mindegy.
Kérdés ügyileg inkább a stopra gyúrjál rá, bár ha veszed a fáradtságot, és ránézel a chartra akkor az sem bonyi.
Két easy lehetőség adja magát.
Régi 2017-06-20, 01:44   #1148 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.804
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Capitano:
Nem sértő, hogy felzsidóztál. De egy szóval sem említettem a családfámat.
Persze ez is a tipikus antiszemita reakció, "csak a zsidók tiltakoznak", "nekem is vannak zsidó barátaim". Panelek, azonos demagóg panelek.
Nálunk a szélső jobb sem antiszemita, szerintük.
Ilyen baromságról már nem fogunk csatázni. The end.

De sikerült elterelni a szót a szignálról. Fasza.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 03:01   #1149 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem vagyok éjjeli őr csak még volt kedvem fenn maradni, Tback.
MyBusiness,
Trollo hisz egy mondjuk úgy babonában miszerint bevonzhatod a jó vagy rossz dolgokat a gondolatod erejével, ez egy nagyon ősi hit, a vallások létezésénél régebben már voltak akik ebben hittek, részletesebben nincs kedvem belemenni, szóval azt akarta mondani Trollo hogy a gazdag zsidó és a hasonló sikeres emberek úgy állnak a pénzhez mondjuk úgy pozitívan hogy bevonzzák azt az úgy nevezett karma, vagy titkok könyve, vagy vonzás törvénye módon ösztönösen. Ebben ő hisz. Nem a zsidó vallási vagy vérszerintiségen van a hangsúly, hanem hogy bevonzzák a pénzt mert a gondolatnak ereje van állítólag. Van aki hisz ilyesmiben van aki nem.
Itt nem a zsidóságon van a hangsúly, lehet szó mondjuk a sikeres repperekről is helyettük, lényeg a gondolatuk ereje, vagyis hogy ők a sikert bevonzzák. Egyszerűen sajnáltam hogy félre értitek Trollot, de mivel én Halász állításával ellentétben hűdeokos vagyok így megértettem mit akar mondani. Engem is gyakran félre értelmeztek, emiatt totál hülyének gondoltok. Gyakran tapasztalom hogy amit el próbálok mondani egyszerűen nem fogják jópáran fel jól és vakarom a fejem hogy hányféleképp javítsam magam mire átmegy a lényeg. Még a nagy Halász se értette jól Trollot úgy tűnik mégse okosabb nálam. Bocs ha kicsit túlzásba estem, csak őszinte vagyok.
Régi 2017-06-20, 03:24   #1150 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

KiHalász,
Nem tudjuk bizonyítani hogy a forex tanulható ezt mondod. Én meg azt hogy nem tudod bizonyítani hogy nem tanulható.
Gondolom nem akarod hogy hazugnak tartsanak, ebben az esetben viszont ne mond marketing okokból hogy a forex tradereknek sosincs pénzük. Tapasztalatból mondom, nekem mindig van már tizenéve. A másik meg hogy vedd elő a logikád, szerinted nincs itt olyan akinek néhány esetleg néhánytíz milliója van? Ne röhögtess.
Nem csak azok akarnak gazdagodni akik szegénységből akarnak kitörni. Azok is akiknek van kisebb nagyobb, vagy még nagyobb megtakarítása és még többre vágynak.
Nem csak kisszámlások vannak forexen.
Válaszol

« Linux | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 12 (2 tag és 10 látogató)
Brian
Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Szignál Szolgáltatók Tesztje Tomasz Devizatőzsde 15 2014-04-21 21:57

A pontos idő 11:29 , a GMT +1 időzóna szerint.