Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-07-04, 08:27   #1301 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Összes hozzászólás: 303
Hírnév szint: 1
HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Lightbulb

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Es megkerdezhetem, hogy megis mivel garantalta az FCS a kifizetest? Ingatlanfedezettel? Csekkel? Becsuletszoval? Hirnevvel? ... mindig az a franya "amennyiben"
Szívesen belemennék vitába az FCS-ról, hiszen mindig is hittem a termékben, sőt a mai napig hiszek. Talán kicsit az ereimben is FCS folyik. De, a világ legegyszerűbb dolga, mégis végtelen vita lenne. Tehát engedd meg, hogy csak részekre reagaljak. Két nagyon fontos szabály van amit be kell tartani. Az első a megfelelő ügyfél tájékoztatás, a másik a pénzügyi alap szigorú külön kezelése.
Az ügyfelek befizetése külön elzart5szamlara történik, és itt képződik a pénzügyi alap. Ez nem a cég pénze, tehát így a kifizetés garantált tud lenni. A pénzügyi alapot "buherálni" bűncselekmény. A kifizetés sorrendje nem függ a befizetés sorrendjétől. Persze írtad, hogy itt van az "amennyiben " , ez így van. Az ügyfél vállalja, hogy bizonyos ideig, bizonyos havi díjat fizet. Ennyi. Persze a sig szolgáltatóknál is ott van, h be köt mindent , és akkor úgy halad mint aki adja. Így van. A bank csak akkor nem veszi el a házad, vagy tesz KHR listára, ha fizeted a törlesztőt. A szolárium is csak akkor barnit szépen, ha nem 30 percre fekszel be. A Provident is elengedett egy havi díjat az ügyfeleinek, ha azok 11 hónapig rendesen fizetnek. Vannak nagyon kedvező bankszámlák is, persze csak ha minden hónapban rendszeresen érkezik utalás a számládra. A broki cég is ad kedvezményt a spredbol, ha a befizetésed meghaladja az X-et, és bizonyos mennyiséget kötsz. A biztosítónál kötött elotakarekoskodasod is csak akkor fizet, ha fizeted nekik végig a díját, különben meg az addig fizettet pénzed sem kapod vissza. Sorolhatnám, hogy "amennnyiben " ...
Ez így volt , és így is lesz. Minden kétoldalú, az egyik ad, ha a másik "amennyiben " nincs ezzel semmi gond.

Tehát az álláspontom Az, h az FCS az egyik legjobb termék volt a piacon nagyon sokáig, persze voltak elégedetlen ügyfelei, akik szinte kivétel nélkül KHR listások voltak, azaz már egyszer vállaltak valamit amit nem teljesítettek. Persze azt mondják h becsapta őket a bank. Szerintem saját kapzsiságuk vezetett oda ahova.

Anno két fajta populáris deviza hitel volt autóra. Az egyik, mikor az ügyfélnek ott volt az árfolyamkockázat a törlesztőjében, azaz ha emelkedett az árfolyam többet fizetett, a másik pedig amikor a futamidőt toltak ki, és fix volt a havi díj. Ezek egymást hülyéztek mindenhol, és magyarázták meg H ki miért választotta ezt v Azt, mennyire okos és megfontolt volt. Szerintem mindkettő hülye volt, valószínű már ők is igy gondolják.

Tegnap kérdezted, h Mi a NOK. FCS, más néven, üzemeltetve régi FCS-sek által, állami engedéllyel. Most indult ujra 2 hónapja.
Régi 2017-07-04, 11:46   #1302 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt tudtad, hogy május 12.-e óta megtalálható ez az információ az MNB honlapján? Tehát ez egy 2 hónapos történet, ami egy próba vásárlással kezdődött. Azt tudod, hogy a PoEfix azóta is működik?
Nem? Pedig lekommunikaltam. Ez egy vizsgálat, nekik ez a dolguk. Tegnap bűntették meg saját magukat, lásd KELER ZRT. Látsz ott bármilyen büntetést amit a HOGAD kapott? Pedig kellet volna, ha a személyes próba vásárlás nem lett volna korrekt.
Olvasni tudunk.
Kapkodni pedig nem kell.
Magyarázkodni nem a fórumon kell.

Román György

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-07-04, 12:29   #1303 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Exclamation

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olvasni tudunk.
Kapkodni pedig nem kell.
Magyarázkodni nem a fórumon kell.

Román György

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
Olvasni tudsz? Persze. Értelmezni is amit olvasol?
Kapkodni? Azt tényleg nem kell. De valamin ügyködni hónapokon keresztül, és csak úgy szembesülni a dologgal h Én szólok, az nem "Nem kapkodás " hanem valami más.

Magyarázkodni? Magyarázatot adni ott kell, ahol a helyzet megkívánja. Ezt nyilván nem te döntöd el, hogy hol és mikor van ideje valaminek.
Tegnap két screenshotot tettetek fel, különböző kommenttel.
Szerinted nem fogok rá magyarázatot adni?
Ugyan ...

Pár nap és véget ér a 100 nap kihívás. Van tudomásod róla, hogy valami nem volt rendben vele?
Csak kíváncsi vagyok, hiszen olvasni tudsz.

Hol vannak a tények?

5 hónapja indult a PoEfix, ti nem adtatok neki 5 napot sem.

A PoEfix kiállta a próbát, és semmit nem tudtatok tenni, hiába fröcsögtek, jelentgettek...
Miért?
Mert kib@szott jó, és ez megcáfolhatatlan.
Régi 2017-07-04, 13:14   #1304 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Lesz még bőven lehetőséged magyarázkodni fórumon kívül.
Csak nyugodtan nyugtalankodjék mindenki, még a bűnözők is.

Román György
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-04, 14:11   #1305 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Pár nap és véget ér a 100 nap kihívás. Van tudomásod róla, hogy valami nem volt rendben vele?
Nem hinném hogy nem értenéd az itteni kételkedők jogos megnyilvánulásit.
Te is tisztán látod hogy a "100 napos kihívás" nem más mint egy 100 sorban vezetett excel tábla. Kihívás önmagadnak, (szándékosan) magas mércét állítva fel, aminek egy része "megvalósult" a táblázatban.
Persze e mögé lehet aztán bulvár marketing felhajtást tenni, de ez nem egy szakmai jellegű kimutatás, ezt mindannyian tudjuk.
E mögött a legtöbben sejteni vélik hogy nincs kereskedés, csupán a jelzések elvi teljesülésének kiszámolt levezetése.
Én azt sohasem állítottam hogy valami ne működne, pl egy ilyen poefix rendszer.
Mivel meggyőződésem hogy a kereskedés tanulható, így biztos vagyok benne hogy mások is képesek nyereséges rendszereket üzemeltetni, akik megtanultak ténylegesen tradelni!
A poefix eddig ide kitett képeivel kapcsolatban azt tudom mondani hogy ez nagy valószínűséggel egy szimpla éjszakai ármozgásból történő kitörési stratégia, fibo szintes célárakkal és kb 1,5 szörös stop/célár arányokkal.
Így értelem szerűen egy 50% fölötti találati arányú rendszer lehet.
Faék egyszerűségű lehet maga a trade elgondolás.

Azt nem lehet megállapítani külsősnek hogy az általatok kiküldött jelzések, vagy nem is tudom hogy minek érdemes őket nevezni, azok kinek, hogyan köthetőek be, mikor kell hozzá felkelni napi szinten, mekkora kockázattal, melyik célárral, stb..
Az sem érzékelhető hogy amikor a jelzés kimegy, sms-ben, weboldalon, vagy mittudom én hogyan, akkor azt képes e egy előfizető a megfelelő időben bekötni, managelni, kilépni, stb.
Szóval egy csomó olyan tényező van, ami megkérdőjelez itt sok mindent, még abban az esetben is ha maga a stratégia gépiesen nézve esetlegesen nyereséges.
(Nyilván az egy szélsőséges álláspont, amikor valaki azt írja le valamiről amit nem ismer, hogy nem működik. Nem erről beszélek)

Tehát az az igény, hogy legalább 1 embernek (főként a rendszer tulajdonosának) a számlájáról valamiféle myfxbook, vagy bármiféle, legalább részleges kimutatás legyen, véleményem szerint nem sérti a rendszer publikusságát, csupán a hitelességét erősítené meg.
Nyilván, ez a te ügyed hogy mit és hogyan teszel ki.

A jelenlegi infók alapján pedig van akinek tetszik egy ilyen táblázat, van akinek nem, van aki komolytalannak mondja és van aki nem, van aki előfizet és van aki nem.
Ahogy korábban is írtam, nekem tök jól működik a poefix, az elképzeléseimnek 100%-osan eleget tesz, mert mivel nem fizettem elő, így sem kockázat veszélye, sem nyereség veszélye nem fenyeget.
Szóval én elégedett vagyok, még ha nem is vagyok ügyfél.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-04, 19:06   #1306 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.056
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Szeretnéd, hogy kielemezzem?
Attila, köszönöm kérdésed, de nem kell vele foglalkoznod, engem ''tök'' nem érdekel
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-14, 17:24   #1307 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb Művelődjetek!

Régi 2017-07-15, 06:47   #1308 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 371
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem Magyarországon az emberek szeretek a másik zsebében kutakodni, szeretnek a másik dolgába beleütni az orrukat, szeretnek a másikkal foglalkozni saját életük helyett. És végtelenül irigyek. Ezen a különbségen nem ártana elgondolkozni...
egyetertek veled, jol megfogalmaztad... de kihagytal egy "n" betut...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-15, 20:43   #1309 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 32
trollkiraly a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hol van halasz ur?Eltunt a faceoldal is!?
Régi Tegnap, 16:02   #1310 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nos, nem tudom, ki hová tűnt, de én előfizettem egy hónapra.

Ma járt le.

Szeretnék egy kicsit hosszabb beszámolót írni a tapasztalatokról:

Először is: poefix csak szignálokból áll, moneymanagement, pozíciómenedzselés nincs benne, így valamit mögé kellett raknom. Kitaláltam egy nem túl bonyolultan leprogramozható menedzselést hozzá, ezért automatán futottak a trédek. Ezt megkönnyítette, hogy előre beadott limitekkel működött a rendszer.

Nos, a nyers tények az általam elért eredményekről. Ezek lehetnek igen eltérőek, én ennyit tudtam kihozni belőlük, aminél lehet többet, és kevesebbet is természetesen. De ez már nem a poefixen múlik csak.

Mintám 53 trédet tartalmazott, ami nem túl sok, de arra elég, hogy minimálisan betekintést nyerjünk. Nem célom sem lehúzni, sem reklámozni a szignálokat, de attól a tények még tények.

Nos, az adatok:

-elvárható R trédenként: 0,19
-rendszerminőségi szám (SQN): 1,44
-legnagyobb DD: -3R

A tesztszámla 2000 dollárjából 2399,28 lett, ami hajszálon 20%, ha minden tréden 40 dollárt kockáztatunk. Ebben az adott bróker költségei is benne vannak.

Jut eszembe, brókerekről: jópár bróker nem enged közel rakni limiteket az aktuális árhoz, így meg kell válogatni hozzá a brókert is!

Bizonyára lehetne ezen még mit javítani, de első blikkre én ennyit tudtam kihozni ebből. Ettől még Halász az Halász, de ha nem kellett sokat agyalnom és programoznom egy (legalább ekkora mintán) használható rendszer kialakításán, akkor az nálam jót jelent, gratula. Sőt, megkockáztatom, ezekkel a számokkal az itt a fórumon kereskedők nagy részét le is pipálja. Valójában 2-es SQN felett kezdődik az élet, de 1 és 2 között is lehet pénzt keresni (hiszen pozitív elvárású a rendszer), csak lehetséges, hogy sebezhetőbb a stratégia. Ez sem biztos feltétlenül, mint ahogy szerintem minimálisan 100 trédet kellene vizsgálni.

Jó lenne, ha korábbi időszakokról mások is leírnák tapasztalataikat, vagy akár azok, akik most használják.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

« Metatrader 4 | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Szignál Szolgáltatók Tesztje Tomasz Devizatőzsde 15 2014-04-21 21:57

A pontos idő 21:20 , a GMT +1 időzóna szerint.