Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-04-28, 14:28   #101 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 8
Ettrik a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem teljesen értem mit szeretnél ezzel mondani. Ha a WC-n múlna, programoztass egy robotot, de nyilván nem azon múlik, hogy be tudod-e kötni az összes szignált, hanem azon, hogy ez nem működik. Egyébként meg most írta Halász, hogy jön 5:30-kor minden reggel menetrendszerűen a szignál (tehát be tudod rakni az ordereket reggel munka előtt, este meg hazamész a nagy lóvéra), aki egy kicsit is kereskedett az tudja, hogy ez nem így megy.
Hát nem tudom, de ha ez olyan egyszerű lenne, hogy kell egy (pár USD-ért) leprogramozható robot, akkor miért van az, hogy a szignálokat, elküldik emailben, sms-ben, kirakják valami platformra? Nem azért, hogy lehessen arra hivatkozni, hogy te kötötted rosszul, rossz brókernél mit tudom én...? Jó ez a jéghegy csúcsa és nyilván a szignálszolgáltatás nem ezen vérzik el. De azért még nem zárnám ki a lehetőségét, hogy Halász úrt talált valamit. Most már több infót adott, de nyilván ezek még közel sem bizonyítékok. De ha igaz, ami a weblapon van, akkor azt el kell ismerni, hogy nagyon szép eredménye van - ha lesz bizonyíték.
Nagyon keveset tudunk a módszeréről, a kereskedési stílusáról ahhoz, hogy azt mondjuk nem működik. És ez fordítva is igaz - még azt se mondhatjuk, hogy működik. De legalább (még) itt van és reagál valamit.
Ettrik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 14:39   #102 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 92
Hírnév szint: 1
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ettrik eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát nem tudom, de ha ez olyan egyszerű lenne, hogy kell egy (pár USD-ért) leprogramozható robot, akkor miért van az, hogy a szignálokat, elküldik emailben, sms-ben, kirakják valami platformra? Nem azért, hogy lehessen arra hivatkozni, hogy te kötötted rosszul, rossz brókernél mit tudom én...? Jó ez a jéghegy csúcsa és nyilván a szignálszolgáltatás nem ezen vérzik el. De azért még nem zárnám ki a lehetőségét, hogy Halász úrt talált valamit. Most már több infót adott, de nyilván ezek még közel sem bizonyítékok. De ha igaz, ami a weblapon van, akkor azt el kell ismerni, hogy nagyon szép eredménye van - ha lesz bizonyíték.
Nagyon keveset tudunk a módszeréről, a kereskedési stílusáról ahhoz, hogy azt mondjuk nem működik. És ez fordítva is igaz - még azt se mondhatjuk, hogy működik. De legalább (még) itt van és reagál valamit.
Megerősítenél abban, hogy te nem kereskedésből élsz és/vagy trollkodásnak szánod a leírtakat?
Régi 2017-04-28, 14:48   #103 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megerősítenél abban, hogy te nem kereskedésből élsz és/vagy trollkodásnak szánod a leírtakat?
Nem abból élek és nem trollkodásnak szántam. Ha annak tűnik lehet félreérted - nem megy át írásban, amit gondolok. Nem áll szándékomban teleszemetelni a fórumot.
Régi 2017-04-28, 15:02   #104 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem abból élek és nem trollkodásnak szántam. Ha annak tűnik lehet félreérted - nem megy át írásban, amit gondolok. Nem áll szándékomban teleszemetelni a fórumot.
Ebben az esetben csak annyit kérek, hogy hidd el, hogy ez nem így működik és ha sikeres kereskedő szeretnél lenni, akkor ne foglalkozz az ilyenekkel, ne várj senkitől megoldást.
Régi 2017-04-28, 15:24   #105 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ebben az esetben csak annyit kérek, hogy hidd el, hogy ez nem így működik és ha sikeres kereskedő szeretnél lenni, akkor ne foglalkozz az ilyenekkel, ne várj senkitől megoldást.
Na abban biztos vagyok, hogy nem ő fogja megoldani a jövőmet, nem én vagyok a célcsoportja. A berakott EURCHF szignálnak pl. elég érdekes az R/R-je. Hidd el, ha bíznék benne már rég jelentkeztem volna, 20 ezret megérne.
De pl. az, hogy mindenkit felhív telefonon az érdekes. Mondjuk úgy nem jellemző.
De addig is amíg kiderül valami, vagy leül a dolog, jót szórakozom. Megnéztem 1-2 videóját, és nem győzőtt meg. De jelenség az ember, az biztos. És tényleg kapott jó sok reklámot ingyen. Valamiért Hujber Ferenc médiahack-je jut eszembe róla.
Régi 2017-04-28, 15:56   #106 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Na abban biztos vagyok, hogy nem ő fogja megoldani a jövőmet, nem én vagyok a célcsoportja. A berakott EURCHF szignálnak pl. elég érdekes az R/R-je. Hidd el, ha bíznék benne már rég jelentkeztem volna, 20 ezret megérne.
De pl. az, hogy mindenkit felhív telefonon az érdekes. Mondjuk úgy nem jellemző.
De addig is amíg kiderül valami, vagy leül a dolog, jót szórakozom. Megnéztem 1-2 videóját, és nem győzőtt meg. De jelenség az ember, az biztos. És tényleg kapott jó sok reklámot ingyen. Valamiért Hujber Ferenc médiahack-je jut eszembe róla.
Itt nem Halászról van szó, hogy nem ő fogja, hanem senki nem fogja sem itt a fórumon sem egy oktatáson. Vagy sikerül neked önállóan, vagy nem fog sikerülni. Az mindenkinek a saját döntése, hogy mennyi időt/pénzt szán rá, de nem szabad becsapni magát senkinek. Ha nem megy, akkor be kell látni és keresni kell mást amiben sikeres lehet.

Olyan momentumokat fogsz meg ebből a szituációból, amiből az tűnik ki, hogy még elég távol vagy a hosszútávú sikerességtől. Kérlek ezt ne támadásnak vedd, távolról sem annak szánom. Az, hogy mindenkit felhív irreleváns, az, hogy egy adott tradenek amit betett mekkora az R/R-je irreleváns.
Régi 2017-04-28, 16:18   #107 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Összes hozzászólás: 303
HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Thumbs up

Legyen szép hétvégétek!
Régi 2017-04-28, 17:59   #108 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Miért árulja, miért nem használja.
Ez a kulcskérdés minden árusnál/oktatónál.
Nyilván nem lehet indokolni egyetlen esetben sem.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 18:17   #109 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ez a szignál fix stop cél és belépővel rendelkezik.
Ha jó érzékem van a tréder tudásommal felül bírálhatom, így rontani vagy javítani lehet.
Kíváncsi voltam működik e ha a hét szignálba belegyúrom a megérzésemet, tapasztalatomat is.
Már nem érdekel.
Ha hamis lenne a kimutatás és valójában csak évi nettó 10 százalékot keresnék vele már akkor is érdekelne.
Bár bizalmatlan vagyok.
Hagyjuk inkább.

Viszont minél több videót szeretnék, szórakoztató. Szivesen nézem ahogy olt valakit vagy vitázik, kifejezi az igazait.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 18:32   #110 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Azzal a nem titkolt céllal, hogy megpróbáljam a közbeszédet visszaterelni szakmai irányba megvizsgáltam, hogy abból a kevés információból, ami rendelkezésre áll mi tudható meg mi van a poefix motorháztetője alatt. Ebből nem derül ki, hogy az adatok kamuk-e vagy sem, de legalább valami kézzel fogható, amin úgy lehet elmélkedni, hogy nem hátrafelé visz.

Forrás: április 25.-én 20:54-kor Halász úr a fórumra feltette az aznapi három szignált, mely elvileg aznap reggel 05:30-kor került publikálásra a poefix oldalán. A signálban két célár szerepel, de az nem derül ki, hogy a TP1-nél stop húzás, felezés, vagy ráépítés a teendő. Én TP1-nél nullába húzással számoltam, majd ha nem érte el a TP2-t nap végéig, akkor az este 10-órakor "likvidáltam" a pozit. Önmagában ez a tény is rámutat arra, hogy hiába egy adott szignál, a követő döntése a pozíció menedzselésében meghatározó az eredmény tekintetében. Fontos felhívni a figyelmet továbbá, hogy a számolásban sok feltételezéssel éltem, így a tévedés, elszámolás jogát fenntartom.

EURUSD long.

Csatolás 10271

Eredmény: 51 pip, TP2 elérve.

EURJPY long

Csatolás 10272

Eredmény: TP1 elérve, Tp2 nem, likvidálva 136 pip pluszban

EURCHF long

Csatolás 10273

Eredmény: 34 pip, TP2 elérve

Általános következtetések:

Ha mindegyik pozi 0,1 lottal lett volna bekötve az eredmény kb. 200 USD lenne, azaz a poefix oldalon publikált vitatott hitelességű táblázat napi nyereségének (181.689 ft) eléréséhez kb 0,3 lotos kötés kell. Ez a táblázatban szereplő 676.482 forintos egyenlegre vetítve 7,6% margin leterhelést jelent 1:500 tőkeáttétel mellett.

A felvállalt kockázat pozíciónként jelentős eltérést mutatott. Összességében a 3 pozi 3*0,3 lotra számolva mintegy 500 dollár kockázatot árazott be a stop elhelyezéssel (ennek a 2/3-a az EURJPY-n), mely a reggeli számla egyenlegre vetítve kb 20% risknek felel meg. Ezzel szemben a nap végén 26%-kos tőkearányos nyereség áll.

A szignál sarokpontjait jelentő entry és stop pontok elhelyezésében általánosító logikát nem fedeztem fel (ez nem jelenti azt hogy nincs.) Az viszont kiderült, hogy a TP1 illetve a TP2 a belépő és stop pontra húzott Fibo 161,8 illetve 261,8 pontokra kerültek. Az entry és stopok elhelyezésében a támasz/ellenállásból kitörés, a pivot és az előző napi H/L-ra húzott fibot kizártam, az ATR alapú stoptávolság mérés valószínű, de ezt nem ellenőriztem le.

Érdekes megfigyelni, hogy az entry/TP1 pont a három alapvetően eur fókuszú devizapár esetén a vasárnapi rali tetőpontjához, mint logikus technikai referencia ponthoz képest eltérő helyeken van, pedig azonos elven működő expert esetén logikus lett volna a hasonló mintázat.

Összegzés: jelen elemzés nem jelent állásfoglalást sem Halász úr mellett, sem ellen, pusztán a konstruktív gondolkodáshoz muníció a hosszú hétvégére. :-)

Teljen mindnyájunknak kellemesen!
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 18:49   #111 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.281
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
HalászÚr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kicsit privát jellegűnek érzem a kérdésedet, Viszont gondolom itt az EGO miatt kérdezted,

Remélem válaszoltam minden kérdésedre, ha valami lemaradt kérlek jelezd!
Valóban kissé provokatív volt a kérdés. Az illusztráció kapcsán jutott eszembe, amit viszont most már nem látok a topicban.

Szakmai kérdések tekintetében megértem, ha üzleti okból kevesebb konkrét választ kapunk. Nem is feszegetem tovább a dolgot.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-28, 19:38   #112 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Azzal a nem titkolt céllal, hogy megpróbáljam a közbeszédet visszaterelni szakmai irányba megvizsgáltam, hogy abból a kevés információból, ami rendelkezésre áll mi tudható meg mi van a poefix motorháztetője alatt. Ebből nem derül ki, hogy az adatok kamuk-e vagy sem, de legalább valami kézzel fogható, amin úgy lehet elmélkedni, hogy nem hátrafelé visz.

Forrás: április 25.-én 20:54-kor Halász úr a fórumra feltette az aznapi három szignált, mely elvileg aznap reggel 05:30-kor került publikálásra a poefix oldalán. A signálban két célár szerepel, de az nem derül ki, hogy a TP1-nél stop húzás, felezés, vagy ráépítés a teendő. Én TP1-nél nullába húzással számoltam, majd ha nem érte el a TP2-t nap végéig, akkor az este 10-órakor "likvidáltam" a pozit. Önmagában ez a tény is rámutat arra, hogy hiába egy adott szignál, a követő döntése a pozíció menedzselésében meghatározó az eredmény tekintetében. Fontos felhívni a figyelmet továbbá, hogy a számolásban sok feltételezéssel éltem, így a tévedés, elszámolás jogát fenntartom.

EURUSD long.

Csatolás 10271

Eredmény: 51 pip, TP2 elérve.

EURJPY long

Csatolás 10272

Eredmény: TP1 elérve, Tp2 nem, likvidálva 136 pip pluszban

EURCHF long

Csatolás 10273

Eredmény: 34 pip, TP2 elérve

Általános következtetések:

Ha mindegyik pozi 0,1 lottal lett volna bekötve az eredmény kb. 200 USD lenne, azaz a poefix oldalon publikált vitatott hitelességű táblázat napi nyereségének (181.689 ft) eléréséhez kb 0,3 lotos kötés kell. Ez a táblázatban szereplő 676.482 forintos egyenlegre vetítve 7,6% margin leterhelést jelent 1:500 tőkeáttétel mellett.

A felvállalt kockázat pozíciónként jelentős eltérést mutatott. Összességében a 3 pozi 3*0,3 lotra számolva mintegy 500 dollár kockázatot árazott be a stop elhelyezéssel (ennek a 2/3-a az EURJPY-n), mely a reggeli számla egyenlegre vetítve kb 20% risknek felel meg. Ezzel szemben a nap végén 26%-kos tőkearányos nyereség áll.

A szignál sarokpontjait jelentő entry és stop pontok elhelyezésében általánosító logikát nem fedeztem fel (ez nem jelenti azt hogy nincs.) Az viszont kiderült, hogy a TP1 illetve a TP2 a belépő és stop pontra húzott Fibo 161,8 illetve 261,8 pontokra kerültek. Az entry és stopok elhelyezésében a támasz/ellenállásból kitörés, a pivot és az előző napi H/L-ra húzott fibot kizártam, az ATR alapú stoptávolság mérés valószínű, de ezt nem ellenőriztem le.

Érdekes megfigyelni, hogy az entry/TP1 pont a három alapvetően eur fókuszú devizapár esetén a vasárnapi rali tetőpontjához, mint logikus technikai referencia ponthoz képest eltérő helyeken van, pedig azonos elven működő expert esetén logikus lett volna a hasonló mintázat.

Összegzés: jelen elemzés nem jelent állásfoglalást sem Halász úr mellett, sem ellen, pusztán a konstruktív gondolkodáshoz muníció a hosszú hétvégére. :-)

Teljen mindnyájunknak kellemesen!
Talán az első értelmes hozzászólás,és ismét tőled! (ha érted mire gondolok).
Van fény az alagút végén...
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-29, 21:57   #113 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.HalászÚr már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Lightbulb „A forex NEM tanulható”

Kedves fórumozók!

Ezt a topikot, NEM véletlenül ide a „Kezdő” témakörben hoztam létre. Meggyőződésem, hogy aki nem rendelkezik minimum 100.000.000 forint vagyonnal, amit tőzsdéből épített, az kezdő. Tehát nem a tőzsdézéssel eltöltött idő tesz valakit haladóvá, hanem a tőzsdéből szerzett vagyona, és annak folyamatos gyarapodása. Azt is hiszem, hogy ebben a szakmában nem az út ami fontos, hanem a cél. Nem hiszek a fair játékban, egyszerűen nem kifizetődő. Ezt NEM csak forexre értem!! Mindig korábban kelek mint mások, így nekem több időm van, tehát előnyből indulok. A legjobb eszközöket használom (bármi is legyen a projekt), így több esélyem van másoknál. Sorolhatnám tovább, de a lényeg, hogy mindig előnybe kell hogy legyek, többet tenni, áldozni mint mások, persze betartani az általam saját magamnak felállított etikus szabályokat. Tehát, egy „pénz nem vész el, csak gazdát cserél” üzletben, felejtsd el a fair játékot!
Ebben a topikban ki fogom fejteni, hogy miért is állítom azt, hogy „A forex NEM tanulható” ,
miért állítom azt, hogy az oktatók „igen nagy része” kuruzsló, miért hiszem azt, hogy ha sikeres kereskedő akarsz lenni, komoly pénzeket kell áldoznod megfelelő eszközökre, amennyiben erre nincs módod, úgy NE legyenek elvárásaid a piaccal szemben, viszont ne lepődj meg, hogy a piacnak lesznek elvárásai veled kapcsolatban ( a pénzedet gégére vágni).

Csinál/tam/tattam egy fórum összefoglalót nektek, kiemelve néhány hozzászólást, hogy mégis legyen némi fogalmad arról, mikor épp kérdezni, megosztani szeretnél valamit másokkal, mire is számíthatsz. Természetesen a kommenteknél a neveket XXX helyettesíti.
Őrületes mennyiségű személyes, cinikus, negatív komment van, sokszor akár csak egyszerű kérdésekre is. NEM titkolt szándékom, hogy egy kicsit gatyába szedjük a kommunikáció minőségét a fórumom. Remélem partnerek lesztek benne.

„Nem, neked a volumen mindent visz. El tudom képzelni, kb. 10%-ot realizáltál tavaly legjobb esetben, és már a Forbes elején látod magad. De gondolom te már az első naptól plusszba vagy...és most Haitiről fórumozol, pusztán unalomból...;”

„Már megint frusztrált vagy a bukták miatt?! Vezesd le máshol, nem vagyok rá vevő!”

„Ha jol csinalod akkor 30 heten belul lehet 100.000 Dollar. De az azt jelenti hogy 30 heten keresztul 40% ot kell hogy elerjel. :-) Aztan vegyel hazat vagy lakast belole. Aztán felébredsz.”

„Ülj le fiam egyes..., ez így nem fog menni.”

''Nem gondoltam volna hogy a forex világa ennyire titokzatos és zárkózott.' Akkor nyílik meg igazán, ha lehet valakit fikázni és becsmérelni”

„Beböfögöd még ezt a szart pár topicba?”

„XXX menj már a picsába de komolyan..”

„Egyik zsivány cégtől a másikhoz vándorolsz , ne csodálkozz hogy kétségbe vonjuk a szavaid hitelességét..”

„XXX mi a célod ezzel a faszsággal?”

Régi 2017-04-29, 21:59   #114 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Exclamation „forex NEM tanulható”

Tehát a „forex NEM tanulható”

Technikai elemzés
Számtalan „elemző eszköz” áll rendelkezésünkre amiket számtalan különböző módon lehet használni.
- Melyik mód a helyes?
-Nyilván a Te stratégiádhoz illeszkedő.
- Ok, de melyik a jó stratégia?
- Hát.. azt neked kell tudni, és kialakítani.
- rendben, de honnan fogom tudni, és mikor?
- sokat kell tanulni, és jönni fog.
De ne feledd, soha nem veszítesz, vagy nyersz vagy tanulsz!

Ez mind mind Bullshit!!!

A tőzsdei online kereskedést megnyitották a prolik számára, ennek oka volt. Az ok roppant egyszerű, megkönnyítették a helyzetét a brókerek által kereskedő proliknak, hogy önmaga otthonról kényelmesen tudjon kereskedni, de a fő ok, hogy bárki bárhonnan belépjen a piacra, ügyletet nyisson, bármilyen pénzügyi tapasztalat nélkül, és „legigázzák” az emberek pénzét. Kereslet szüli a kínálatot, tehát jöttek az önjelölt oktatók, akik megtanítanak, hogy füstöld el a pénzed, nem mintha ez egyedül nem menne, közben a bróker/ek/cégek örülnek minden egyes nyitásnak, azzal a pár százalékkal együtt, akikhez átvándorol a pénzed. Közben a brókercégek külön oktatókat alkalmaznak (független az oktató minőségétől), hogy embereket toborozzanak akár ingyenes oktatással is, akik feltételként számlát nyitnak náluk. Tehát eddig mindenki jól járt, csak még azt kell megtalálni, Te hogy jössz ki ebből? Az oktatók, brókerek a hozam kockázat elvét teljesen jól alkalmazva (kockázat nulla, csak hozam lehetséges), a befektető hedge found cégek pedig ferrarival versenyeznek a sufni tuning „autókkal”

Kikkel cserél gazdát a pénzed?
Pont azokkal, akik matematikusokat alkalmaznak, a legkiválóbb programokat alkotják meg, valamint akik pénzzel erőből mozgatják a piacot. Ugye azt Te is látod, hogy itt szó nincs fair játékról?
Van választásod! Vagy leszel fish, vagy Te is becsatlakozol azoknak a táborába akik elszedik a fish-től, vagy bele sem kezdesz. A fish szót nem véletlenül használom, mint a pókerben, lehetsz te bármilyen ügyes, ha leülsz cash-elni a helyi zsiványokkal, együtt tuti, hogy kifosztanak, hiszen nem lesz fair.
Oké, de miért nem tanulható, hiszen minden a világon úgy működik, minél többet tanulsz, gyakorolsz, annál jobb leszel, annál sikeresebb leszel?
Ezt nem is vitatom.
Azt ugye tudjuk, hogy mindenki kereskedhet és „mindenki” kereskedik is. Szegény, gazdag, tanult, tanulatlan, Nő, férfi, fiatal, idős... mégis 90 plusz % veszít. Azok az emberek is akik igen sikeresek egyéb üzleti területeken, sőt pénzügyi területen is. Nem lehet le hülyézni azokat az embereket akik több 10 millió forintot buknak, gatyásodnak le, és ezt a pénzt az üzleti életből hozták. Hidd el Ők is tudják, hogy tanulni fontos, azt is hogy meg kell adni a megfelelő alázatot, tudják mi az a money managment, nem vakon nyomogatják a gombokat. Pont ez a probléma, az egodat célozza meg, jobb és jobb akarsz lenni, közben nem is figyelsz arra, hogy kik/mik ellen „versenyzel”. Sokan tanul/nak/tak a „legjobb oktatóktól” közülük sokan igen komoly pénzügyi intelligenciával rendelkeznek, többségük mégis veszteséges!
Az oktatók „nagy része” nem különb az MLM guruktól, akik kamu kocsi kulcsot lóbálnak, mesélnek a mesés életükről, az előadás végén meg lesétálnak az metróaluljáróba és így jutnak el A-B-be, vagy mint azok a motivációs előadók, akik élete egy csőd, de neked megtanítja a tutit, pár közhellyel, amitől Te sikeres leszel. Tanulni csak attól érdemes, akivel elcserélnéd az egzisztenciád, és persze ezt a vagyont abból kereste amit neked meg akar tanítani.
Képes vagy elsajátítani egy-egy elemző eszközt ez nem kérdés. De vajon képes vagy e rá, hogy ezeket gyorsan különböző idősávokon hibamentesen alkalmazd? Amíg Te az elemzéssel töltöd az időt, addig lehet, hogy már a piac egy kicsit megváltozott, kialakultak új gyertyák, amik nem voltak eddig a látókörödben. Tehát az eredményed nem releváns. Összefoglalva, úgy gondolom, hogy lehetetlen az összes elemzőeszközt tökéletesen elsajátítani, képtelenség versenyezni a programok pontosságával, tudásával, ami talán a legviccesebb, lehetetlen fejben algoritmusokat számolni.

A fenti írás minden egyes szava magánvélemény, bármi is amit Én tényként állítok, az azért van mert Én így gondolom.

Folytatás köv...
Régi 2017-04-29, 23:55   #115 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Hová süllyedtünk...
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-30, 02:34   #116 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

OK legyen így. Hogy miről mennyi tanulható arról egy könyvtár megtölthető.

Ha neked van vmi használható módszered mi a jó fészkes fenének házalnál vele?
Használnád!!
Ezt egy óvodás is tudja.

Hülye indokokkal dugig a fórum.
Van aki merő filantrópiából "segít" és ezt volt pofája le is írni.

Szal használd egészséggel a rendszeredet és ne kuncsorogj néhány dollárért.

Régi 2017-04-30, 03:08   #117 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Teszem hozzá, hogy a tőzsdei derivatív - határidős - piac mindig is nyitva állt "a prolik számára".
A forex pedig nem online tőzsde hanem az OTC-n történik.

A hedge fundok pedig óriási bukásokat is csinálnak. Ez természetes dolog.

Régi 2017-04-30, 03:22   #118 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hedge fund nem "found", idáig jussunk el ha már szóba kerül.

Régi 2017-04-30, 08:43   #119 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A fenti írás minden egyes szava magánvélemény, bármi is amit Én tényként állítok, az azért van mert Én így gondolom.
Ez tiszteletben tartható, mert mindenkinek lehet saját véleménye, piaci látásmódja.
Viszont a többivel akár mondatonként is lehetne vitatkozni. Szerintem komoly hiányosság látszik közgazdasági és tőzsdei alapismeretek, tapasztalatok terén / vagy alárendeli a véleményt az üzleti célnak.

pl.
Ezt a topikot, NEM véletlenül ide a „Kezdő” témakörben hoztam létre. – persze, ők elhiszik, hogy van csodaszignál, befizetnek és dől a lé.

Meggyőződésem, hogy aki nem rendelkezik minimum 100.000.000 forint vagyonnal, amit tőzsdéből épített, az kezdő. Tehát nem a tőzsdézéssel eltöltött idő tesz valakit haladóvá, hanem a tőzsdéből szerzett vagyona, és annak folyamatos gyarapodása.
– ez egyszerűen hülyeség. Sok ügyfelem van, aki százezrekkel és 1-2 millióval is sikeresen befektet, tőzsdézni. Befektetési cégeknél, sőt a tőzsdén sem csak 100milliomosok dolgoznak... Közgáz egyetemen sem csak azok oktatnak...

„A forex NEM tanulható” , az oktatók „igen nagy része” kuruzsló, komoly pénzeket kell áldoznod megfelelő eszközökre, - A forex éppúgy tanulható, mint bármi más. Éppúgy oktatható (a gond mindig az oktatók/szolgáltatók felkészültségével, a tematikával, a hazug marketinggel és az oktatás/szolgáltatás ár/érték arányával van). Laptopon, interneten és tőkén kívül nem kell más eszköz. De az eredmény mindig mindenkinek bizonytalan az egyik legkockázatosabb piacon.

stb.
Régi 2017-04-30, 09:22   #120 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb Vitatkozni lehet

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez tiszteletben tartható, mert mindenkinek lehet saját véleménye, piaci látásmódja.
Viszont a többivel akár mondatonként is lehetne vitatkozni. Szerintem komoly hiányosság látszik közgazdasági és tőzsdei alapismeretek, tapasztalatok terén / vagy alárendeli a véleményt az üzleti célnak.

pl.
Ezt a topikot, NEM véletlenül ide a „Kezdő” témakörben hoztam létre. – persze, ők elhiszik, hogy van csodaszignál, befizetnek és dől a lé.

Meggyőződésem, hogy aki nem rendelkezik minimum 100.000.000 forint vagyonnal, amit tőzsdéből épített, az kezdő. Tehát nem a tőzsdézéssel eltöltött idő tesz valakit haladóvá, hanem a tőzsdéből szerzett vagyona, és annak folyamatos gyarapodása.
– ez egyszerűen hülyeség. Sok ügyfelem van, aki százezrekkel és 1-2 millióval is sikeresen befektet, tőzsdézni. Befektetési cégeknél, sőt a tőzsdén sem csak 100milliomosok dolgoznak... Közgáz egyetemen sem csak azok oktatnak...

„A forex NEM tanulható” , az oktatók „igen nagy része” kuruzsló, komoly pénzeket kell áldoznod megfelelő eszközökre, - A forex éppúgy tanulható, mint bármi más. Éppúgy oktatható (a gond mindig az oktatók/szolgáltatók felkészültségével, a tematikával, a hazug marketinggel és az oktatás/szolgáltatás ár/érték arányával van). Laptopon, interneten és tőkén kívül nem kell más eszköz. De az eredmény mindig mindenkinek bizonytalan az egyik legkockázatosabb piacon.

stb.
Az állítás, NEM arra vonatkozik, hogy aki nem 100 millió forinttal kereskedik, az kezdő, hanem aki nem épített legalább 300 X ezer dollár vagyont tőzsdéből az kezdő. Ygy egy kicsit más értelmet ad a mondanivalónak. Ez igen csak egy elég alacsony küszöb szerintem, mielött bárki haladónak, profinak nevezheti magát. Nem így gondolod? lehet. A szegények is kitalálták, hogy a pénz nem boldogít, amit sokan használnak is, jól is hangzik, de lényegében semmi értelme. Tehét ezért a kezdő témakör, bár át lett mozdítva ide, gondolom nekem csak itt lehet véleményt írni, abban a topikban amit más hozott létre az Én ekézésemre. Semmi gond!
A csodaszignálról szó nem volt, hanem az eszközökről amikre komoly összegeket kell költeni. Ferrari a sufni tuning ellen.
Remélem a PoEfix havi 20.000 -ját nem keverjük össze a komoly összeggel.

"MyBusiness"
A hedge fund az valóban found, ezt úgy hívják, hogy betütévesztés, gondolom te voltál az a makk aki az interjúban a trillió dollárba is belekötöttél. Képzeld mi lett volna, ha azt írja le amit mondtam, csrillió akkor arra mit léptél volna?
Remélem most nem az jön, hogy elkezdjük "köjavitani edjmás hejesirási hibjáit"!
Régi 2017-04-30, 10:49   #121 (permalink)
Szenior tag

akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
[CENTER]Kedves fórumozók!

Hello Attila!
Szerintem kb jól látod!Csakhogy ezzel itt nem leszel népszerű,meg( én sem,bár nem is akarok.)Itt majd a legtöbben tiltakoznak,mert ugyan nem kerestek még ennyit,sokan meg semmit,de az nem járja,hogy kezdőnek nevezze őket bárki is!Ők már ászok!
Szóval nagy fába vágtad a fejszédet,ha itt egy ilyen fórumon akarnál bármit is elmagyarázni..-csak szólok!Nem éri meg!-Bár végülis Neked lehet hogy megéri.
Csak a kötelező kedvéért,én nem tudom a posignal mennyire jó vagy nemjó,én csak az állítással értek egyet-még mielőtt megvádolnak itt bármivel is a síkok.
Régi 2017-04-30, 10:51   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Remélem most nem az jön, hogy elkezdjük "köjavitani edjmás hejesirási hibjáit"!
De hidd el,most az jön!
Érted már?
Régi 2017-04-30, 11:02   #123 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tanulni csak attól érdemes, akivel elcserélnéd az egzisztenciád, és persze ezt a vagyont abból kereste amit neked meg akar tanítani.
Bizony bizony!.....Vannak aranyköpéseid!Egyetértek.

Viszont azt meg kell mutatni előbb,hogy lássák,ha már oktat valaki.És azt nem akarja senkisem kiteregetni mindenkinek.
Régi 2017-04-30, 11:54   #124 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Thumbs up Köszönöm!

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bizony bizony!.....Vannak aranyköpéseid!Egyetértek.

Viszont azt meg kell mutatni előbb,hogy lássák,ha már oktat valaki.És azt nem akarja senkisem kiteregetni mindenkinek.
Itt nem kimondottan a myfxbook-ra értem az oktatóknál, inkább az egzisztenciára.

Itt vagyok pl ÉN.

Kb 6 éve írtam egy könyvet, nem lett egy bestseller, de 17.000 példányt adott el belőle a lapker 3500 forintos darabáron.
Három éve piacra dobtam a 6 órás "siker kulcsa" videó sorozatot, 20.000 forintos áron, ennek 2300 letöltése volt.
Az elmúlt 10 év egyik legsikeresebb mozi filmje is csak azért valósult meg, mert Én láttam benne fantáziát.
Az egyik legsikeresebb F. csoportnak voltam a tulajdonosa.
pár "dolog" amit az elmúlt időben csináltam.
Mai napig értkesítőket tréningelek, marketing stratégiát tervezek, olyan cégeknek, ahova az itt helyesírási hibákat kijavítok, talán a második körös interjúra sem hívnák vissza. Van szép házam, van olyan autóm aminek van teteje, van olyan aminek nincs, hajót is vettem a hajóboltból Tehát ha Én kínálok neked egy beszélgetést, ahol "megtanítalak" pénzt keresni annak van alapja.
Erre értem a kuruzsló megállapítást valamint azt, hogy csak attól akarj bármit is tanulni, akinek cserélnél ....
Régi 2017-04-30, 12:07   #125 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás sorry

Idézet:
halászúr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az elmúlt 10 év egyik legsikeresebb mozi filmje is csak azért valósult meg, mert én láttam benne fantáziát.
magyar '"+!%%/(==))=!!!!
Régi 2017-04-30, 13:10   #126 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Erre értem a kuruzsló megállapítást valamint azt, hogy csak attól akarj bármit is tanulni, akinek cserélnél ....
Hidd el én értem miről beszélsz,de hogy ezt itt sokan megértenék,azt kétlem.
(Viszont jó hogy leírod,mert szerintem hasznos.)
De ha hiszed,ha nem,(kicsit ironizálok)itt lesznek olyanok,akik előadják majd ,hogy eddig semmit nem ért el szinte,dedede Ő akkor is tuti,az Ő véleménye a kőbe vésett igazság,és nem utolsó sorban tőle kell tanulni!Sőt,még olyan is lesz,aki myfxbookos parabolikusan felfel ivelő görbét posztol,ami a holdnál sem áll meg,olyan meredek,ezért Ő itt a főcsászsár,mindenki értse meg!(de valójában pénzt mégsem tud keresni valamilyen rejtélyes oknál fogva,és nem is érti miért).
Persze vannak kivételek!
Marketing szempontból megértem hogy időt,hangsúlyt fektetsz erre a nickneves fórumra,de idegileg ne nagyon vedd komolyan,bár ahogy látom,nem kell téged félteni!
Régi 2017-04-30, 13:14   #127 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bizony bizony!..
Ilyen alapon akkor valószínűleg ettől a csávótól kellene tanulnunk.
De valahogy nem példaképnek érzem, csak egy börtön előtt álló maffiózónak…
Régi 2017-04-30, 13:18   #128 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A logikát nem lehet kihagyni semmiből,és a logikai sorrendet sem!
Ilyen alapon akkor a lottónyertestől is tanulhatnál.Akarsz?Nem hiszem!
És a másik véglettől akarsz?A választ neked kell magadnak megfogalmazni!
Régi 2017-04-30, 13:24   #129 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb Gondolkodj!

Idézet:
Óriási nagy baj van a szövegértéseddel!
Először a 100 millót értetted félre, hiszen világosan volt megfogalmazava, most ezt.
Azt is megidokoltam, ezt is megteszem.

Tanulni csak attól érdemes, akivel elcserélnéd az egzisztenciád, és persze ezt a vagyont abból kereste amit neked meg akar tanítani.

Amennyiben azt szeretnéd megtanulni, ahogy Ő kereste, akkor valóban jó a példád.

Gondolkodj!
Régi 2017-04-30, 13:25   #130 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Thumbs up Wow...

Idézet:
A logikát nem lehet kihagyni semmiből,és a logikai sorrendet sem!
Ilyen alapon akkor a lottónyertestől is tanulhatnál.Akarsz?Nem hiszem!
És a másik véglettől akarsz?A választ neked kell magadnak megfogalmazni!
és nem beszéltünk össze :-)
Régi 2017-04-30, 13:36   #131 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nincs baj a szövegértéssel.
- Mészáros mostanában sok pénzt keresett a tőzsdén is.
- Ezek szerint te forex szignálok használatával kerested a vagyonod.
Régi 2017-04-30, 13:36   #132 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
és nem beszéltünk össze :-)
Nem is kell ehhez összebeszélni,mert ez egyszerű logikus kondolkodás szerintem!
Egyfajta üzleti gondolkodású R/R.
Régi 2017-04-30, 13:50   #133 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem is kell ehhez összebeszélni,mert ez egyszerű logikus kondolkodás szerintem!
Egyfajta üzleti gondolkodású R/R.
A sikeres embereknek általában van egyfajta hasonló gondolkodásuk.(nem a lottonyertesekről van szó persze).
Régi 2017-04-30, 13:57   #134 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb

Idézet:
Nincs baj a szövegértéssel.

- Ezek szerint te forex szignálok használatával kerested a vagyonod.
Nem, de növeltem vele!
Tudod, "ami nem nő az csökken"

Hogy miért volt rá szükség?

Mert "nincs az a hegy amit nem lehet elbontani"

Amennyiben igényled, naponta küldök neked ennél is tutibb közhelyeket.
feliratkozás: halaszur@halaszur.hu email címen
Régi 2017-04-30, 15:55   #135 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

@akárki:
A te posztjaidat egy ideje nem olvasom. Zagyva vagy, de meg kell hagyni, legalább harsány.

A HalászÚr-jelenség kapcsán:
Idővel majd a Halász-hajó hullámai is elülnek, és a dolgok a helyükre kerülnek. Csak néhány gondolat, addig is. Most ráértem, rászántam pár órát, kicsit megnézegettem HalászÚr netes (ön)reprezentációját.
Bevallom, sohasem hallottam róla eddig, mígnem berobbant erre a fórumra mint egy meteor.

Először is, mivel volt rajta némi rugódozás: a helyesírás az intelligenciáról ÉS az igényességről árulkodik. Szívesen bízod a pénzedet olyanra, akinek ezek közül akár csak az egyik is hibádzik?! Erről ennyit.
(Az elgépelés, ami mindenkivel előfordul, nem összekeverendő az odahányt, hibáktól hemzsegő, igénytelen írással.)

Dióhéjban a lényeg az, hogy mindent tudunk már arról, hogy HalászÚr hogyan és miért akarja eladni nekünk portékáját, csak azt nem tudjuk, hogy mi is az valójában. Persze, egy szignál. De hogyan generálódik? Milyen szakmai háttérből jönnek azok a szignálok (melyek simán jöhetnek pénzérme feldobálásból is)? Miért kell hét program? Egyesével nem elég jók? Ha hét kutyaszart összekeverek, abból madártej lesz? Hogyan, milyen szempontok alapján válogatta ki őket? Hogyan gyúrta össze őket? Mennyivel megbízhatóbb ez a szignál a neten ezrével található csodaszignáloknál, melyek gyakorlatilag kivétel nélkül idővel letérdelnek? Személyesen ő, saját maga, mekkora szakmai tudással bír ebben a szegmensben? Netán semennyivel, csak ránézett valami összesítő oldalon a hozamgörbékre, és kiválasztotta a hét legfölsőt? Mit tud ő, amit a makkok, akik jóideje szorgosan kutatják ezt a témát, nem?
És a legalapvetőbb, elcsépelt kérdés: miért nem látunk hiteles kimutatást a szignál performanszáról?

Valahol ez a HalászÚr "stori" rávilágít a magyaros kisszerűségünkre is. Nekünk csak HalászÚr jutott, aki nem talált fel semmi eredetit, pusztán halvány mímelése a "nagyoknak". A magyarországi perverzmédia zászlóshajójának (index.hu) blikkrovatában láttam anno (az apropó kapcsán most rákerestem és "szerencsére" rá is leltem) egy bizonyos BilzerianÚr és riválisa, CandyManÚr instáját. Nos, van még bőven fejlődési potenciál HalászÚr számára ebben a "storiban".

Egyébként érdekes dolog ez, kis anatómia. Az ilyen mélyen és egymáshoz közel ülő, apró gombszerű, élénk szempár valahogy olyan jellemző az okosba' biznicelő embereknél, azoknál, akiknél az sem igaz, amit kérdeznek.
Félreértés ne essék, nem testi adottságot fikázok, csak egyszerűen van egy ilyen élettapasztalatom ezzel a külsőséggel kapcsolatban.
Megkockáztatom, lehet magasabb az értelmi és az érzelmi intelligenciám is mint HalászÚr-é, de a csibész-biznic tekintetében sokkal lassabban forogna az agyam, mint az övé, ez is biztos. Erre mondják, hogy megvan a magához való esze?!
Hiába a drága és minőségi cucc (ruházat, óra, prémiumkocsi stb ...) a fickón, ha a nepper-feeling agyonüti az egészet.
Nekem úgy tűnik, ez az arcoskodás nem pusztán marketing, hanem valójában Halász Attila maga. Amennyire hiteles, legalább annyira kiábrándító is.
(Itt és azonnal kérek bocsánatot Attila, ha tévedtem.)

Zárásként: egy igazán értelmes kommentet olvastam az IFL blogos poszt alatt, kb. így szólt:
"Te vennél tőle (Halásztól) használt autót?"
Nos, mi a válaszod?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-04-30, 16:29   #136 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás

Idézet:
Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
@akárki:
Most ráértem, rászántam pár órát, kicsit megnézegettem HalászÚr netes (ön)reprezentációját.
Bevallom, sohasem hallottam róla eddig, mígnem berobbant erre a fórumra mint egy meteor.

Zárásként: egy igazán értelmes kommentet olvastam az IFL blogos poszt alatt, kb. így szólt:
"Te vennél tőle (Halásztól) használt autót?"
Nos, mi a válaszod?
Mindig lesznek olyanok, akik csak "most" csatlakoznak be, de úgy gondolják, hogy majd Ők feloltják a lámpát egy-eyg beszélgetésben.
Szerintem ez most neked nem sikerült, de lehet, hogy tévedek.
Az, h nem hallottál rólam eddig, az valóban az Én hibám, de ezt már orvosoltam.
Én viszont semmit nem hallottam rólad még mindig.

Volt más értelmesebb komment is szerintem, persze magamtól is tudnék idézni, de az nem lenne méltó
legyen helyette pl @AlpinForex
volt még pár...
Régi 2017-04-30, 16:54   #137 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Mindig lesznek olyanok, akik csak "most" csatlakoznak be, de úgy gondolják, hogy majd Ők feloltják a lámpát egy-eyg beszélgetésben.
Szerintem ez most neked nem sikerült, de lehet, hogy tévedek.
Az, h nem hallottál rólam eddig, az valóban az Én hibám, de ezt már orvosoltam.
Én viszont semmit nem hallottam rólad még mindig.

Volt más értelmesebb komment is szerintem, persze magamtól is tudnék idézni, de az nem lenne méltó
legyen helyette pl @AlpinForex
volt még pár...
Nem a te hibád, hogy nem hallottam rólad korábban. Tévém nincs régóta, újságot nem olvasok. Csak a neten dagonyázom a bulvármocsokban, ha olyan ügyesen van elhelyezve, hogy nem tudom kikerülni, még ha akarom, akkor se.
Rólam nem hallottál, persze. Az ellenkezője lenne a furcsa.
Igazából feltettem pár kérdést, de azokkal nem foglalkoztál, pedig érdekeltek volna engem (talán másokat is) a válaszaid.
Egyszerűen nem meggyőző, amit kínálsz. Azt látjuk, hogy a saját boldogulásodat hibátlanul menedzseled. De ez kevés még ahhoz, hogy rádbízzam a fagyipénzem. A fagyival különben is vigyázni kell, mint tudjuk képes, és visszanyal.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-04-30, 17:08   #138 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Alapbeállítás Várom a kérdéseid!

Idézet:
Nem a te hibád, hogy nem hallottam rólad korábban. Tévém nincs régóta, újságot nem olvasok. Csak a neten dagonyázom a bulvármocsokban, ha olyan ügyesen van elhelyezve, hogy nem tudom kikerülni, még ha akarom, akkor se.
Igazából feltettem pár kérdést, de azokkal nem foglalkoztál, pedig érdekeltek volna engem (talán másokat is) a válaszaid.
Egyszerűen nem meggyőző, amit kínálsz. Azt látjuk, hogy a saját boldogulásodat hibátlanul menedzseled. De ez kevés még ahhoz, hogy rádbízzam a fagyipénzem. A fagyival különben is vigyázni kell, mint tudjuk képes, és visszanyal.
Ahhoz, hogy nincs tévéd régóta, csak gratulálni tudok. Nekem lassan 5 éve nincs.
Kérlek tedd fel a kérdéseidet, igérem válaszolok, kicsit játszok a lányaimmal, de hamarosan vagyok.
Régi 2017-04-30, 17:11   #139 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ahhoz, hogy nincs tévéd régóta, csak gratulálni tudok. Nekem lassan 5 éve nincs.
Nekem már vagy 8 éve. Nyertem.

Idézet:
Kérlek tedd fel a kérdéseidet, igérem válaszolok, kicsit játszok a lányaimmal, de hamarosan vagyok.
Parancsolj:
"Dióhéjban a lényeg az, hogy mindent tudunk már arról, hogy HalászÚr hogyan és miért akarja eladni nekünk portékáját, csak azt nem tudjuk, hogy mi is az valójában. Persze, egy szignál. De hogyan generálódik? Milyen szakmai háttérből jönnek azok a szignálok (melyek simán jöhetnek pénzérme feldobálásból is)? Miért kell hét program? Egyesével nem elég jók? Ha hét kutyaszart összekeverek, abból madártej lesz? Hogyan, milyen szempontok alapján válogatta ki őket? Hogyan gyúrta össze őket? Mennyivel megbízhatóbb ez a szignál a neten ezrével található csodaszignáloknál, melyek gyakorlatilag kivétel nélkül idővel letérdelnek? Személyesen ő, saját maga, mekkora szakmai tudással bír ebben a szegmensben? Netán semennyivel, csak ránézett valami összesítő oldalon a hozamgörbékre, és kiválasztotta a hét legfölsőt? Mit tud ő, amit a makkok, akik jóideje szorgosan kutatják ezt a témát, nem?
És a legalapvetőbb, elcsépelt kérdés: miért nem látunk hiteles kimutatást a szignál performanszáról?"
  Válaszol idézettel
Régi 2017-04-30, 17:16   #140 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.347
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A kérdéseidről ez jutott az eszembe
https://www.youtube.com/watch?v=iSnGtzYAQ2w
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-30, 17:49   #141 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Hogy profi e azt nem fix összeg "100 millió" alapján kell nézni.
Valaki kis összeggel kezdte de egy év alatt nagy % ot ért el, figyelembe véve a tradek számát, kockázati arányt akkor ő profi.

Érdekelne a szignálok kb átlag rr je.
Tegyük fel tp1 0,6 r, fél pozi, emiatt 0,3 r.
Tp2 2 r fél pozi azaz 1 r.
Stop 2 r.
Ebben az esetben hogy fedezzem a stopolódásokat a tp1 nem sokat befolyásol.
Inkább a tp2 találati aránya. Tp2 esetén tp1 is teljesül.
Tp2 esetén össz 1,3 r nyerő.
Ha csak Tp1 ig megy az ár az 0,3 r nyerő plusz 1 r bukó, mert a másik fél pozim 2 r minuszban stopolódott.
Ez a tp1 dolog nagyon becsapós.
Régi 2017-04-30, 18:56   #142 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Robika 7/7 Inspired_by Chyberbob & Ambrika

Idézet:
..........................

Sőt,még olyan is lesz,aki myfxbookos parabolikusan felfel ivelő görbét posztol,ami a holdnál sem áll meg,olyan meredek,ezért Ő itt a főcsászsár,mindenki értse meg!(de valójában pénzt mégsem tud keresni valamilyen rejtélyes oknál fogva,és nem is érti miért).

.................
Fingom sincs miért nem tudok vele pénzt keresni
Havi húszezerért bevállalja vki hogy futtatja helyettem

Régi 2017-04-30, 20:48   #143 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Smile

Legyen mókás estétek!
Folyt köv...
Régi 2017-04-30, 21:30   #144 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"MyBusiness"
"A hedge fund az valóban found, ezt úgy hívják, hogy betütévesztés, gondolom te voltál az a makk..."

Úgy látszik mégsem betűtévesztés

Miért árulod és miért nem használod a rendszert? Erre nincs épeszű válasz MakkÚr.

Régi 2017-04-30, 21:37   #145 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Lightbulb forró vagy!

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"MyBusiness"
"A hedge fund az valóban found, ezt úgy hívják, hogy betütévesztés, gondolom te voltál az a makk..."

Úgy látszik mégsem betűtévesztés

Miért árulod és miért nem használod a rendszert? Erre nincs épeszű válasz MakkÚr.

"A hedge fund az valóban NEM found, ez lemaradt, de ha nem értettem volna veled egyet, akkor miért adtam volna igazat Te csiribiri makk
Régi 2017-04-30, 22:29   #146 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
"A hedge fund az valóban NEM found, ez lemaradt, de ha nem értettem volna veled egyet, akkor miért adtam volna igazat Te csiribiri makk
Miért árulod a rendszert ha jól kereshetsz vele?
("Csiribiri makk", még a bilin ültél amikor határidőzni kezdtem😊 )

Régi 2017-04-30, 22:30   #147 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kérlek tedd fel a kérdéseidet, igérem válaszolok, ...
Egyszer, ha gondolod, meghívhatsz egy hambira egy MakkDonald's-ba, és ott válaszolhatsz a kérdéseimre is.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-04-30, 22:33   #148 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Úgy látszik semmi meggyőző infot nem tudsz megosztani a szignálodról.
Csalódás. Ui: ez nem kötekedés.
Régi 2017-04-30, 22:46   #149 (permalink)
Szenior tag

HalászÚr logója

Exclamation Vasárnap

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy látszik semmi meggyőző infot nem tudsz megosztani a szignálodról.
Csalódás. Ui: ez nem kötekedés.
Lehet kicsit várni kell rá, tudod van családom, és véletlen se veszem el az időt vasárnap a lányaimtól, nem mintha nekem nem minden nap hétvége lenne, de a gyerekeknek nem. Most ültem gép elé, válaszolok a normális kérdésekre, ahogy eddig is tettem.
Régi 2017-04-30, 22:53   #150 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lehet kicsit várni kell rá, tudod van családom, és véletlen se veszem el az időt vasárnap a lányaimtól, nem mintha nekem nem minden nap hétvége lenne, de a gyerekeknek nem. Most ültem gép elé, válaszolok a normális kérdésekre, ahogy eddig is tettem.
Tehát miért árulod?

Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Szignál Szolgáltatók Tesztje Tomasz Devizatőzsde 15 2014-04-21 22:57

A pontos idő 02:25 , a GMT +1 időzóna szerint.