Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-07-15, 12:59   #501 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Tényleg jó. Tizedes jegyeket esetleg lehetne törölni? (Szerintem felesleges)
  Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 13:03   #502 (permalink)
Sad
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
Sad a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes nekem meg a lotméretet nem írja ki. Gyorsan összedobtam egy EA-t ami kiírkálja a a veszteség, nyereség értékeket. Próbáld ki.
A betűméretet át tudtam állítani számomra kényelmessé, de valahol át tudom-e írni, hogy a kiírt értéket jobban húzza be jobra, mert lemarad, nem látszik a pip érték eleje. Ha nyitom teljes ablakra a chartot, akkor jó, csak ha felezem egy másikkal a képernyőt, akkor nem látszik.

Kipróbáltam egy full hd monitoron is, azon nicsen gond
Sad nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-07-15, 13:42   #503 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A betűméretet át tudtam állítani számomra kényelmessé, de valahol át tudom-e írni, hogy a kiírt értéket jobban húzza be jobra, mert lemarad, nem látszik a pip érték eleje. Ha nyitom teljes ablakra a chartot, akkor jó, csak ha felezem egy másikkal a képernyőt, akkor nem látszik.

Kipróbáltam egy full hd monitoron is, azon nicsen gond
Jogos, ki sem próbáltam úgy, csak teljes képernyőn. Majd átírom. Nemtudom mennyire lenne zavaró ha az éppen aktuális gyertya alá, fölé írná ki a szöveget?

GP57: következő verzióban
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-15, 13:53   #504 (permalink)
Sad
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jogos, ki sem próbáltam úgy, csak teljes képernyőn. Majd átírom. Nemtudom mennyire lenne zavaró ha az éppen aktuális gyertya alá, fölé írná ki a szöveget?
Nekem jobb ott bal oldalon, ahol most van, ne zavarjon be a gyertyáknál, főleg amikor több, közeli pozicióm van nyitva.
Szerintem a tizedes jegyek is maradhatnak, az is fontos, mert jelenleg skalpolásos technikát is gyakorolok, és ott a centek is számítanak

Köszönöm!
Régi 2013-07-15, 14:22   #505 (permalink)
Szenior tag

lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Így már nem fog elcsúszni balra a szöveg pármilliárd dollár kijelzéséig
Állítani lehet a tizedeseket is. Pipnél alap maradt az 1 összegnél a 2.
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip sltpjav.zip (6,0 KB, 32 olvasás)
Régi 2013-07-17, 15:38   #506 (permalink)
Sad
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Így már nem fog elcsúszni balra a szöveg pármilliárd dollár kijelzéséig
Állítani lehet a tizedeseket is. Pipnél alap maradt az 1 összegnél a 2.
Jó lett, köszönöm!
Régi 2013-07-17, 18:39   #507 (permalink)
Új tag

apapirrasokatir a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,
tud valaki segíteni? be szeretném állítani a Metában, hogy ne kelljen keresgetni melyik instrumentumon jelöltem be magamnak szignált. 30-40 párból, ha 5-6 -ra berajzoltam valamit ne kelljen már az összeset végig nézni hogy megtaláljam azt az 5-6-ot. mondjuk beszínezem a chartok füleit (mint excelben a munkalapok füleit) vagy mit tudom én. én nem találtam semmi okosat eddig. hmmm? köszi! Használok riasztást (egy szintre elhelyezem a trvonalat és az riaszt), de az csak részben megoldás. A chartok közül akkor is ki kell keresni az aktuálisat. Köszi!
apapirrasokatir nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 19:21   #508 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 7
William Gates a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Bal egérgombbal tudod húzgálni a tabokat.
Én aztokat szoktam előre tenni, amiket leginkább figyelek.
Parasztos megoldás, de működik.
William Gates nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 19:30   #509 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
apapirrasokatir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,
tud valaki segíteni? be szeretném állítani a Metában, hogy ne kelljen keresgetni melyik instrumentumon jelöltem be magamnak szignált. 30-40 párból, ha 5-6 -ra berajzoltam valamit ne kelljen már az összeset végig nézni hogy megtaláljam azt az 5-6-ot. mondjuk beszínezem a chartok füleit (mint excelben a munkalapok füleit) vagy mit tudom én. én nem találtam semmi okosat eddig. hmmm? köszi! Használok riasztást (egy szintre elhelyezem a trvonalat és az riaszt), de az csak részben megoldás. A chartok közül akkor is ki kell keresni az aktuálisat. Köszi!
a terminálban az Expert fül alatt megtalálod az értesítéseket, sorban
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-07-17, 19:55   #510 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

nekem nem az értesítés kell, hanem meg szeretném nyitni a chartot, amiben bejelöltem előre egy szignált , vagy amiről értesítés jött. az expert fül alatt az értesítés tulajdonságait láthatom, de onnan nem tudom megnyitni az aktuális chartot például. nem beszélve azokról a chartokról amiben nincs értesítés csak trvonalak. mert időnként azokra is rá kellene néznem. de köszi. a szándék a fontos
Régi 2013-07-17, 19:56   #511 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
William Gates eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bal egérgombbal tudod húzgálni a tabokat.
Én aztokat szoktam előre tenni, amiket leginkább figyelek.
Parasztos megoldás, de működik.
ja igen, köszi. ezt ismerem de elég hosszadalmas ha sok instrumentummal dolgozol. és én bizony így vagyok.
Régi 2013-08-02, 12:46   #512 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Valaki meg tudná mondani ez az indikátor mi alapján számolja "room up / down" "thigtest SL" szinteket?

http://www.allforexindicators.com/in...r+Daily+Range+
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-02, 16:42   #513 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valaki meg tudná mondani ez az indikátor mi alapján számolja "room up / down" "thigtest SL" szinteket?

http://www.allforexindicators.com/in...r+Daily+Range+
Először kiszámol egy átlagos gyertyanagyságot. (a frissebb gyertyákat nagyobb mértékben veszi figyelembe)
A napi minimumhoz hozzáadja ezt az átlagot, és megnézi hogy attól jelenleg hány pipre áll az árfolyam. Ez lesz a room up.
Ennek az ellentétje pedig a room down.
A tightest stoploss: elosztja a room up, room down értékeket az előre beállítható risk/reward értékkel. Semmi különleges nincs benne.
Régi 2013-08-02, 18:26   #514 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hány gyertyát számol bele?
Lineárisan vagy exponenciálisan súlyozza?
Room up = napi maximum minusz az átlag?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-02, 18:39   #515 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hány gyertyát számol bele?
Lineárisan vagy exponenciálisan súlyozza?
Room up = napi maximum minusz az átlag?
Az utolsót 4*, az utolsó ötöt 3*, az utolsó tízet 2* és az utolsó húszat 1* számolja bele. Hogy ez most milyen súlyozás ahhoz nem értek
Nem a room up az más.
Példa:
Kijön az átlag gyertyanagyság 100pipre.
Az eddigi napi minimum árfolyam 1,0000
A jelenlegi árfolyam 1,0020
Akkor a maxot 1,0100-ra várja(min+az átlag) de ebből már 20at megtett az árfolyam így a room up 80pip lesz.
A képlet amivel számol: room up=átlag-(Bid-napi minimum)
Régi 2013-08-02, 21:38   #516 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Room down-t akartam írni Akkor az gondolom átlag minusz (bid-napi maximum), ugye?

Szerintem ez egy tök hasznos cucc
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-02, 22:51   #517 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

ATR és ADR közt van különbség?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-04, 18:44   #518 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
ATR és ADR közt van különbség?
Van.

ADR (Average Day Range indicator) a High és a Low közti eltérést számolja csak, az ATR (Average True Range) pedig:

Az ATR számítása során először meghatározzuk a True Range mértékét, amely a következő három adat közül a legnagyobb:
Különbség az adott gyertya maximuma és minimuma között
Különbség az elsőző gyertya minimuma és a legutolsó gyertya maximuma között
Különbség az előző gyertya zárára és a és a legutolsó gyertya minimuma között.
(az utóbbi két esetben a különbség abszolút értékével számolunk)

Normál kereskedésben, ha nincsenek nagy GAP-ek, akkor közel azonos a két érték, de GAP-elő piacon nagyobb eltérések is lehetnek.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-08-09, 10:06   #519 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!
Ma hallottam egy "Trend trader Expert" nevű MT4 expertről, amivel kézi kötések backtest-elhetőek múltbéli adatokon. Tudna nekem segíteni valaki hogyan tölthetem ezt le? Vagy honnan? Sehol nem találtam ingyenes letöltést. Annak is örülnék, ha valaki el tudná küldeni mailben.
Köszi
S.
Régi 2013-08-12, 09:19   #520 (permalink)
Tag

zolih logója

Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 60
zolih a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy utóbbi 2 hétben nem akar elindulni egyik mt4-em se (próbáltam alpari-val,fxpro-val,ironfx-el).
Annyi történik, hogy indulás után bevillan a kliens aztán eltűnik. Feladatkezelőben folyamatokon belül látom a terminal.exe-et viszont az alkalmazások fülön belül nincs semmi. Priorítás állítgatással se jön elő.
Próbált újratelepíteni ,de továbbra sem működik.

Erre van valami ötletetek?
zolih nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-12, 09:33   #521 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Hírnév szint: 6
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
zolih eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy utóbbi 2 hétben nem akar elindulni egyik mt4-em se (próbáltam alpari-val,fxpro-val,ironfx-el).
Annyi történik, hogy indulás után bevillan a kliens aztán eltűnik. Feladatkezelőben folyamatokon belül látom a terminal.exe-et viszont az alkalmazások fülön belül nincs semmi. Priorítás állítgatással se jön elő.
Próbált újratelepíteni ,de továbbra sem működik.

Erre van valami ötletetek?
Nálam ez akkor jelentkezik, amikor Futtatás másként.-el lépek be, egy ilyen ablak jön be, ahol lehet felhasználót választani és az igenre kattintok...ha a nemre kattintok akkor nem lép ki a meta.
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-12, 11:26   #522 (permalink)
Tag

zolih logója

Összes hozzászólás: 60
zolih a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nálam ez akkor jelentkezik, amikor Futtatás másként.-el lépek be, egy ilyen ablak jön be, ahol lehet felhasználót választani és az igenre kattintok...ha a nemre kattintok akkor nem lép ki a meta.
köszi, ez bejött
zolih nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-08-17, 19:27   #523 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 47
Batka85 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok Fórumozók!

Szerintetek van e olyan script v EA, ami annyit csinál h RR 1:1-nél 0-ba húzza a pozit. Jó lenne ha ezzel az aránnyal be lehetne állítani és kész, de ha nekem kell bepötyögni a pip értékét az se gond. És tényleg elég ha csak ezt a funkciót tudja.
Köszi a válaszotokat!
Batka85 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-23, 10:53   #524 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Lassan két éves a ForexRiskA. Ennek alkalmából elárulom, hogy van már belőle jóval „okosabb” változat.

Aki esetleg használja a jelenlegit, vagy nem használja, de szeretne egy nagyobb tudásút, ami másnak is használható, annak várom az ötleteit a RiskA kontaktjára

Amit ígérhetek, hogy a javaslatot tevők nagy eséllyel pályázhatnak a „béta teszter” státuszra, ami a jövőben elég komoly előnyt jelenthet.
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-09-23, 12:33   #525 (permalink)
Szenior tag

Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lassan két éves a ForexRiskA. Ennek alkalmából elárulom, hogy van már belőle jóval „okosabb” változat.

Aki esetleg használja a jelenlegit, vagy nem használja, de szeretne egy nagyobb tudásút, ami másnak is használható, annak várom az ötleteit a RiskA kontaktjára

Amit ígérhetek, hogy a javaslatot tevők nagy eséllyel pályázhatnak a „béta teszter” státuszra, ami a jövőben elég komoly előnyt jelenthet.
Szia

Az okosabb verzió milyen egyéb funkciókat tartalmaz?
Régi 2013-09-23, 12:50   #526 (permalink)
Szenior tag

aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia

Az okosabb verzió milyen egyéb funkciókat tartalmaz?

Szia!

Amint olvastad, ez a játék lényege. :-)

Van egy free időkorlátos cucc, amit a saját ötleteimből (és persze a barátaiméból) fejlesztgetek és vannak a felhasználók akik letöltik és használják lassan 2 éve.
Ez így elég egyoldalú volt.

Most aki szeretné továbbra is így használni, az kicsit ötletelhet akár.

Annyit azért elárulhatok, hogy alkalmazkodik már az újabb metákhoz, törli maga után a nyomokat, meg még sok minden ennél komolyabbat és hasznosabbat is tud.
Csili-vili gombok még mindig nincsenek és nem is lesznek a charton.
Régi 2013-09-23, 13:58   #527 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
aSzabe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

...
Én már lassan 2 éve használom a Riskát, nem minden pozinál, csak amikor szükséges. Ezért utólag is köszi, bár már ha jól emlékszem üzenetben is megköszöntem. A fórumon már irtam pár ötletet, lehet az nem volt nagy volumenű a free verzióhoz, de szerintem a felugró csengő ablak nyitáskor, sl stb módosításkor ha kikapcsolható lenne az nagyon jó lenne..Természetesen akinek nélkülözhetetlen az bekapcsolva hagyná, engem zavar. Ennek ellenére jó kockázatkezelő trader lévén a legutolsó időkorlátos verzio lejárata után felkészültem egy olyan eshetőségre, hogy akkor se szívjak, ha már nem lesz több RiskA. Amugy jo a Riska ,teszi a dolgát ahogy kell.
Régi 2013-09-23, 14:37   #528 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én már lassan 2 éve használom a Riskát, nem minden pozinál, csak amikor szükséges. Ezért utólag is köszi, bár már ha jól emlékszem üzenetben is megköszöntem. A fórumon már irtam pár ötletet, lehet az nem volt nagy volumenű a free verzióhoz, de szerintem a felugró csengő ablak nyitáskor, sl stb módosításkor ha kikapcsolható lenne az nagyon jó lenne..Természetesen akinek nélkülözhetetlen az bekapcsolva hagyná, engem zavar. Ennek ellenére jó kockázatkezelő trader lévén a legutolsó időkorlátos verzio lejárata után felkészültem egy olyan eshetőségre, hogy akkor se szívjak, ha már nem lesz több RiskA. Amugy jo a Riska ,teszi a dolgát ahogy kell.
Ismét köszönöm hozzáállásod és ötleted!

Megjegyeztem természetesen amit ajánlottál, ésszerű lehetőség. Sajnos mint az oldalon is írtam nagyon kevesen vették a fáradtságot bárminemű visszaigazolásra. A hozzám érkezett levelek nagy része a küldő alapvető számítástecnikai hiányosságainak feloldására kért, igen kevés volt, ami bármely közösség számára hasznos infót rejtett.
Régi 2013-11-13, 13:59   #529 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 918
_Gabor_ a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Profilokat, sablonokat, amiket én állítottam be, hol találom? Profiles, templates mappákban csak a "gyári" van.
_Gabor_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-13, 20:36   #530 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Másolnám, de ez sem megy. Nincs valami ötletetek? Társítást megváltoztattam, de nem segített. Gondoltam, hogy a lakat jelzi a védett fájlt, de a másik gépen nincs lakat, mégsem tudom másolni. Azért lenne jó, mert ha egy gépen megcsináltam, akkor tudnám a többire is másolni.
Régi 2013-11-14, 06:03   #531 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
_Gabor_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Másolnám, de ez sem megy. Nincs valami ötletetek? Társítást megváltoztattam, de nem segített. Gondoltam, hogy a lakat jelzi a védett fájlt, de a másik gépen nincs lakat, mégsem tudom másolni. Azért lenne jó, mert ha egy gépen megcsináltam, akkor tudnám a többire is másolni.
Valamilyen jogosultsági probléma. De csak találgatok.
Fileon jobb egérkattintás. Tulajdonságok/biztonsági fül/speciális gomb->tulajdonos fül. Kijelölöd a profilodad-> Alkalmaz.

Vagy ha engedi megnyitni olvasásra, kimásolod a tartalmát, és egy sima szövegszerkesztővel csinálsz egy új filet tpl kiterjesztéssel. Jegyzettömb is megnyitja.
Régi 2013-11-14, 16:02   #532 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszi! Az Indexes fórumon lett megoldás. Főkönyvtárba kell telepíteni.
Régi 2013-11-16, 16:59   #533 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
trebron3535 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!
Olyan problémával fordulok hozzátok ,hogy az MT4 stratégiai teszterében ha a beállított robot-robotoknál az expert tulajdonságoknál kipipálom a USE MARTINGEL-tés 0.01 lotos poziméretről indul csak 1.8 lotig növeli a poziméretet és nem tovább.Ha alapból 2 lotra állítom akkor is csak 1.8 lottal kezd de nem duplázza a kötésegységet,próbáltam 50000-es induló tőkével de így sem.Tudna vki segíteni hogyan kellene vagy mit ,beállítanom? Köszi
trebron3535 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-16, 19:06   #534 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 9
GG_FOREX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.GG_FOREX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
trebron3535 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!
Olyan problémával fordulok hozzátok ,hogy az MT4 stratégiai teszterében ha a beállított robot-robotoknál az expert tulajdonságoknál kipipálom a USE MARTINGEL-tés 0.01 lotos poziméretről indul csak 1.8 lotig növeli a poziméretet és nem tovább.Ha alapból 2 lotra állítom akkor is csak 1.8 lottal kezd de nem duplázza a kötésegységet,próbáltam 50000-es induló tőkével de így sem.Tudna vki segíteni hogyan kellene vagy mit ,beállítanom? Köszi
Ez elég speciális kérdés, mert egy adott expertről kérdeztél, aminek még a nevét se tudjuk. Erre itt nehezen fogsz ennyi infó alapján választ kapni!

Nem lehet hogy az adott robotnál van egy max poziméret, ami az adott esetben 1,8 lot lenne?

De ez csak találgatás, de ennyi infó alapján nem is lehet többet segíteni.
Régi 2013-11-16, 20:43   #535 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
trebron3535 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igaz ,nem írtam a robotról semmit,bocs.Ezt az EA-t én raktam össze az ironfx által promótált EA builderrel,csináltam vagy 15 EA-t de mindegyiknél ez a probléma áll fent.Ha be van kapcsolva a USE MARTINGALE akkor 1,8 lot a max poziméret még akkor is ha pl.: a kezdő poziméret 3 lotra van állítva.ki van kapcsolva a maximális megengedett kockázat %-ban is ,és próbáltam úgy is ,hogy bekapcsoltam és 100%-ra állítottam de az istennek sem akar 1.8 lotnál nagyobbat kötni.Nem tudom van e vkinek tapasztalata az EA builderrel kapcsolatban.
trebron3535 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-11-21, 06:49   #536 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Valahogy nem lehet azt megcsinálni MT4-el, hogy visszajátsza nekem a kötéseket? Úgy h lássam mennyi margin volt, stb.?
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-26, 10:31   #537 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

hello

volt egy scriptem ami szépen lapozta körbe a chartokat a beállított időnek megfelelően

nem tom hová lett, már szét gugliztam az agyamat, nincs meg valakinek?

link is jó

thx
Régi 2013-11-26, 14:46   #538 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hello

volt egy scriptem ami szépen lapozta körbe a chartokat a beállított időnek megfelelően

nem tom hová lett, már szét gugliztam az agyamat, nincs meg valakinek?

link is jó

thx
megtaláltam:

http://forum.mql4.com/29660
Régi 2013-11-27, 15:23   #539 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Valaki tud olyan plugint, ami oneclicktradinget imitálja és market order mellé egyből betesz SL-TP-t? Régebben mintha Peppernél lett volna ilyen, aztán eltünt...
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-27, 15:33   #540 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Valaki tud olyan plugint, ami oneclicktradinget imitálja és market order mellé egyből betesz SL-TP-t? Régebben mintha Peppernél lett volna ilyen, aztán eltünt...
pl:

FXPT_BuySellUnlimitedOrders.mq4

http://www.forexfactory.com/showthre...13#post5340013

beteszed a kedvencek közé és csak ráhúzod a chartra amikor eksön van

ECN-el is megy, ami fontos
Régi 2013-11-27, 15:35   #541 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
pl:

FXPT_BuySellUnlimitedOrders.mq4

http://www.forexfactory.com/showthre...13#post5340013

beteszed a kedvencek közé és csak ráhúzod a chartra amikor eksön van

ECN-el is megy, ami fontos
Túl körülményes (átírni) egyszerűbb kéne.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-27, 15:46   #542 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Túl körülményes (átírni) egyszerűbb kéne.
mit?
egyszer beállítod magadnak benne a default értékeket és utánna compile
ennyi

nekem van belőle buy és sell verzió is és azt dobom rá a chartra amelyik kell

persze az igényeidet nem írtad le
Régi 2013-11-27, 18:08   #543 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Na! Nekem pontosan ez kéne: https://pepperstone.com/clients/how-...trading-ea.php
(megtaláltam)

Csak nem akar működni a Pepperen kívül semmivel.

Valaki meg tudná bütykölni ???
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip OneClickTradingEA.zip (22,1 KB, 19 olvasás)
  Válaszol idézettel
Régi 2013-11-27, 18:24   #544 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Na! Nekem pontosan ez kéne: https://pepperstone.com/clients/how-...trading-ea.php
(megtaláltam)

Csak nem akar működni a Pepperen kívül semmivel.

Valaki meg tudná bütykölni ???
nem véletlen
ők készítették a peppernek megrendelésre

http://www.tools4brokers.com/product...t-depth-panels

ha valaki vissza tudja fordítani az ex4-et mq4-ra akkor lehet

dll nem volt hozzá?
Régi 2013-11-27, 18:35   #545 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

könyv nincs benne de ua.
free

http://www.wadmax.com/products/quickdeal.html
Régi 2013-11-27, 18:40   #546 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
könyv nincs benne de ua.
free

http://www.wadmax.com/products/quickdeal.html
Nem volt dll.

Mindjárt megnézem.

Közben mutatok még egy másikat: http://www.forexfs.com/media/tutoria...nel_On_MT4.pdf

Ők a PrimeFX (Lmax MT4 bridge)-hez csinálták ezt az EA-t, de nálam ez sem akar működni

--------

szerk.: úgy látom én is ugyanazt mutogatom De, amit linkeltél az sem free,kiírja h valami gond van a licencel.... de legalább elindul!
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-05, 12:03   #547 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Készítettem egy scriptet ami megjeleníti a charton a sorban következő hírek nevét, időpontját, meg még pár apróságot. Az idő helyi idő, vagyis nem GMT és nem is a metatrader által mutatott idő. Egyelőre csak magyar időzóna szerint működik, mivel nem tudom rendesen lekérni az időzónát (néha lefagy tőle az mt4).
Elég kezdtetleges állapotban van még, de gondoltam feltöltöm ide hátha valaki hasznát tudja majd venni.
Csatolt kicsinyítések
metatrader-4-eurusdm1.png  
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: mq4 RSS.mq4 (5,8 KB, 76 olvasás)
Régi 2013-12-05, 12:30   #548 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szuper, köszi. Esetleg tovább kellene fejleszteni, hogy jelölje be melyik gyertyában lesz a bejelentés. Az hasznos lenne.
Régi 2013-12-06, 08:16   #549 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

hello,

nem lehet valahogy kiírtani a jobbklikk menüből a limit opciókat, ami az one click tradinggel került oda?

thx
Régi 2013-12-14, 07:12   #550 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Naplózni szeretném a spreadet. Van erre program?
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
autograf, MetaTrader

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
(Alpari) MetaTrader beállítások jevelley Brókercégek 3 2010-05-18 06:25

A pontos idő 22:51 , a GMT +1 időzóna szerint.