Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-10-15, 20:32   #51 (permalink)
Tag

Freon logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 65
Hírnév szint: 9
Freon a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon csinos

Neked melyik jön be jobban a mobile trader vagy a távoli asztal?

A mobile traderhez nem volt még szerencsém de olvastam valahol, hogy mt5 lesz szifonra. Mivel én már fertőzött vagyok kénytelen vagyok várni.
Nálam a Mobilmeta a favorit , az RD-t csak kényszerűségből alkalmazom. Alap indikátorokat használok, így az egyéniek nem hiányoznak (saját indikátort nem lehet berakni alá, a 30 gyárit kell beosztani). Nem egy nagy kaland mobiltelefonon kiszámolni az átlagárat (eddig max. 6-ot építettem rá) vagy excel-ben. Persze ott van a megszokás is, az MM-t 2 éve használom, az RD-t 2 hónapja...
Freon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-10-15, 20:42   #52 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Na, már megvolt a haszna a képfeltöltögetésnek, mert most vettem észre, hogy nem 10-es ATR van beállítva. 2 hete volt egy ROM update és újraraktam mindent, de mint látható nem sikerült tökéletesen! Ebből is látszik, hogy érdemes aktív tagként működni ebben a fórumban!
Hirdetések
Régi 2010-11-13, 08:02   #53 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
belkin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Felraktam a mobile tradert a telomra (HTC HD2). Tudna vki segíteni, hogyan tudom beállítani a felületet, h horizontálisan is tudjam nézni a chartot, tehát elforgatva. ill. az indikátorokat hol tudom rátenni, beállítani?

Köszi.
belkin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-15, 23:47   #54 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
belkin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Felraktam a mobile tradert a telomra (HTC HD2). Tudna vki segíteni, hogyan tudom beállítani a felületet, h horizontálisan is tudjam nézni a chartot, tehát elforgatva. ill. az indikátorokat hol tudom rátenni, beállítani?

Köszi.
Külön alkalmazást kell felrakni, mert alapban nem minden programnál működik a G-sensor-os landscape forgatás.
Ezen a fórumon találsz párat: http://forum.xda-developers.com/
Keresésbe beírod hogy "screen rotation HD2" v. "screen rotation wm 6.5".
Pl. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=468488

A Templates (a magyar metában Minták néven fut az asztalin) ikonra bökjél rá és ha legörgeted a menüt, akkor a legalsó Indicators-ban találod az indikátorokat. Egyénit nem tudsz hozzáadni, a gyáriakat kell beosztani.
Csatolt kicsinyítések
kereskedjuenk-mobilon-1.png  
Régi 2010-11-17, 13:17   #55 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hálás köszönet Freon!!!

Sikerült rátennem az alkalmazást és mükszik is

Akinek még ilyen gondja van: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=468488

és itt a changeScreen v2.78! - (Képernyő forgatás app) alkalmazást kell feltenni a telora.

Az indikátort meg azért nem találtam, mert nem görgettem lejjebb a menürészt, és ez van legalul
Régi 2010-11-17, 20:25   #56 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

TadawulFx-es Mobil tradert használok és hiányolom még, h nálam nem teszi ki a szoftver a chartra, h éppen melyik devizapárt nézem. Ez beállítható vhol vagy erre is külön alkalmazás kell, vagy ez brókercég függő?
Freon nálad szépen látható, h a CHFJPY órás chartját nézted éppen, amikor a képet készítetted. Nálam ez így nem jelenik meg sajna.
Régi 2010-11-20, 19:26   #57 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
belkin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
TadawulFx-es Mobil tradert használok és hiányolom még, h nálam nem teszi ki a szoftver a chartra, h éppen melyik devizapárt nézem. Ez beállítható vhol vagy erre is külön alkalmazás kell, vagy ez brókercég függő?
Freon nálad szépen látható, h a CHFJPY órás chartját nézted éppen, amikor a képet készítetted. Nálam ez így nem jelenik meg sajna.
Templates->Properties->OHLC
Régi 2010-11-21, 19:16   #58 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
Hírnév szint: 8
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás iphone 4

Sikerült lecserélnem a 3gs-t egy szifon 4-re.
Az új kütyü jambreakelt ami miatt a konfortérzetem jelentősen javult
Ami az elődjéből hiányzott azt most megkaptam (5mp, hdr, hd video, kijelző felbontás, villámgyors hardver, jobb akkumlátor)
Mielött bárki bármit mond az asszony már közölte, hogy nem vagyok normális...
Csatolt kicsinyítések
kereskedjuenk-mobilon-img_0176.png   kereskedjuenk-mobilon-img_0175.png  
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-22, 08:24   #59 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sikerült lecserélnem a 3gs-t egy szifon 4-re.
Az új kütyü jambreakelt ami miatt a konfortérzetem jelentősen javult
Ami az elődjéből hiányzott azt most megkaptam (5mp, hdr, hd video, kijelző felbontás, villámgyors hardver, jobb akkumlátor)
Mielött bárki bármit mond az asszony már közölte, hogy nem vagyok normális...
Az utolsó 3 paraméter miatt már megérte a beruházás!
Én még tartom magam, talán sikerül megvárni az 5-ös Mobilmetát...
Az ismerőseim többsége felesleges luxusnak tartotta a PDA telefont és "sosem adnának ki ennyi pénzt egy telefonért"... Azóta néhányukat megfertőztem a forex-szel és négyen már vettek vagy kaptak az asszonytól, egy pedig tervezi a beszerzését!
Bumper-t vettél hozzá?
Régi 2010-11-22, 15:55   #60 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudja valaki hogy a Metatrader 4 működik e Windows Phone 7 op.rendszeren?
sickra nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-22, 16:51   #61 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Freon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az utolsó 3 paraméter miatt már megérte a beruházás!
Én még tartom magam, talán sikerül megvárni az 5-ös Mobilmetát...
Az ismerőseim többsége felesleges luxusnak tartotta a PDA telefont és "sosem adnának ki ennyi pénzt egy telefonért"... Azóta néhányukat megfertőztem a forex-szel és négyen már vettek vagy kaptak az asszonytól, egy pedig tervezi a beszerzését!
Bumper-t vettél hozzá?
A gumi nem tetszik, ezt néztem ki: katt

De valami rohadék mindíg feltornássza az árat.
Amíg nem sikerül addig egy gagyi 500 forintos gagyi tokban tartom.
Régi 2010-11-23, 23:50   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 164
Zsolt27x a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Aki nem windows mobillal tradel MT4-es platformon az, hogyan csinálja?
Tegyük fel, hogy egy mobillal be akarsz jelentkezni a gépedre és ott már vár az elindított meta4-es és úgy trédelsz. Ha nem windows fut a mobilon akkor milyen program van a többi mobil OS-en ami remote desktopot valósít meg? Én most nézem a samsung S8500-at, ami bada-t futtat, de egy árva rdp programot sem találok rá.

Üdv: Zsolt
Zsolt27x nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-24, 00:50   #63 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
Zsolt27x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aki nem windows mobillal tradel MT4-es platformon az, hogyan csinálja?
Tegyük fel, hogy egy mobillal be akarsz jelentkezni a gépedre és ott már vár az elindított meta4-es és úgy trédelsz. Ha nem windows fut a mobilon akkor milyen program van a többi mobil OS-en ami remote desktopot valósít meg? Én most nézem a samsung S8500-at, ami bada-t futtat, de egy árva rdp programot sem találok rá.

Ezt a Bada-t nem ismerem, gondolom a Samsung saját szerzeménye és kicsi az esélye, hogy találsz rá RD programot.
iPhone-ra pl. ott a TeamViewer
http://www.teamviewer.com/download/index.aspx
Android-ra pl. http://www.youtube.com/watch?v=iMoDWvnuHd8

Én nem kísérleteznék egyedi oprendszeres mobillal...
Régi 2010-11-24, 14:16   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt a Bada-t nem ismerem, gondolom a Samsung saját szerzeménye és kicsi az esélye, hogy találsz rá RD programot.

Igazad van. Ha lenne olyan áron, olyan tudású készülék mint a samsung s8500 akkor én sem gondolkodnék Bada-s készülékben. Viszont nincs. A bada jelenleg ígéret, de nem tűnik rossznak. Ráadásul könnyű átírni rá az androidos progikat, szóval szerintem van jövője.

Régi 2010-11-24, 14:19   #65 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csak kereskedni nem lehet rajta, mert nincs rá mobil meta és nem tud rdp-t. Jelenleg.
Régi 2010-12-09, 22:17   #66 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
lafonte a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

új vagyok az oldalon és azt szeretném kérdezni h htc desire-ra valami ötletetek van esetleg app. nevet nem tudnátok nekem mondani amivel csak csekkolni tudom h hogyan állnak a részvényeim?, a problémám az h már letöltötem 10-15 app.-ot de egyik sem a magyar tőzsdét figyeli. Remélem tudtok segíteni és előre is köszönöm.
lafonte nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-10, 11:19   #67 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás iPhone

iPhone-ra Peortfolió csinált nagyon jó app-ot
FxPro-nak van MT4-e rá, demoszámlám megy rajta
Dukascopy-t is találtam, ezt nem próbáltam, ezt nem használtam asztalin sem még.
Oanda, Fxcm, Zulutrade, Alpari, ezeket láttam még.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-10, 16:34   #68 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

TeamViewer-t köszi!!!! nagyon jó
Régi 2010-12-10, 20:31   #69 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
FxPro-nak van MT4-e rá, demoszámlám megy rajta
Próbáltam régen, de egy nyamvadt vízszintes vonalat sem lehetett húzni rajta.

A teamviewer nagyon penge, de néha belassul a csatlakozás és újra kell telepítenem.
Régi 2010-12-28, 20:54   #70 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 46
Tomesz001 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Látom itt az Iphone-t használjátok kereskedésre. Én most szeretnék majd venni egyet, de csak 3GS-t egyelőre. Még soha nem kereskedtem telefonon, ezért előbb kérdeznék: Főleg akkor használnám, ha otthon pl. benyitok H1-en egy pozit, majd el kell mennem több órára. Akkor jó lenne, ha rá tudnék nézni alkalmanként, stophúzás, trendvonal húzás, fibo, esetleg ráépítés, meg 1-2indikátor.
Idén kezdtem a forexet, de volt jópár nap, amikor ki kellett hagynom a kereskedést, mert nem voltam gépközelben(hiába volt rá időm, a laptopot nem cipeltem magammal). Erre szeretnék jövőre megoldást találni, gondolkodtam ilyen 150$-os 7"-os kijelzős netbookban, ugyanis van korlátlan mobilnetem, de ezeken nem futna el, a 15"os laptopom meg nem szívesen cipelem magammal állandóan. Szóval a telefon tűnik számomra a legjobb megoldásnak. Jövőre brókert is váltok, Fxopen-re. Kérdésem: erre alkalmas lenne egy Iphone 3GS? Vagy milyen telefont ajánlanátok? GPS, fényképező stb. nem számít, egyedül a kereskedés az ami érdekelne. Köszönöm előre is segítséget!
Tomesz001 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-28, 22:49   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tomesz001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor jó lenne, ha rá tudnék nézni alkalmanként, stophúzás, trendvonal húzás, fibo, esetleg ráépítés, meg 1-2indikátor.

Szóval a telefon tűnik számomra a legjobb megoldásnak. Jövőre brókert is váltok, Fxopen-re. Kérdésem: erre alkalmas lenne egy Iphone 3GS?

Fxpro-t nézegetem iPhone-on, trendvonalak nincsenek, csak megnézhetsz kb 20 gyertyát egyszerre m1-től havi gyertyákig, és megbízásokat adhatsz be módosíthatsz, indikátor sincs.

Megéztem Appstore-ban, nincs FxOpen app, tehát csak az esetlegesn létező webes felületen érheted el, vagy marad a szintén használható saját otthoni géped távoli elérése, jól működik, csak vagy nagyon piciben látod, vagy sokat kell tologatni a kinagyított képet, de úgy nem lehet persze rendsen átlátni egy chartot például.
Régi 2010-12-28, 23:06   #72 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Köszi, akkor Iphone-t elfelejthetem Fxopen-re. PDA-n rendesen működne? http://www.fxopen.com/TerminalMetaTr...=PDA#fxTabS1N2 Sajnos nem értek ezekhez(PDA,Iphone), de nekem fontos lenne, h kb. ugyanazt tudjam csinálni mint a nagygépen vagy egy netbookon. Tudsz esetleg valami PDA-t ajánlani, amivel "rendesen" tudok kereskedni?
Régi 2010-12-28, 23:18   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Köszi, akkor Iphone-t elfelejthetem Fxopen-re. PDA-n rendesen működne? http://www.fxopen.com/TerminalMetaTr...=PDA#fxTabS1N2 Sajnos nem értek ezekhez(PDA,Iphone), de nekem fontos lenne, h kb. ugyanazt tudjam csinálni mint a nagygépen vagy egy netbookon. Tudsz esetleg valami PDA-t ajánlani, amivel "rendesen" tudok kereskedni?
pda-m sosem volt, iphone-ban is lezdő vagyok, 3 hete van, de soha nem lesz közel sem olyan mint nagygépen abban biztos vagyok.
Régi 2010-12-29, 20:35   #74 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
Én nagyjából leírtam korábban, hogy a Mobilmeta mit tud és képeket is raktam fel. Nekem elegendő a tudása. Alapindikátorok vannak, egyénit nem tudsz berakni, rajzolni is csak alap dolgokat (vízszintes, függőleges és trendvonal, fibo). Én a HTC gyártmányokat ajánlom (min. WVGA kijelzővel), nekem egyikkel sem volt gondom. Mobilmeta egyenlőre csak Win Mobile oprendszeres PDA-kon fut, később állítólag lesz iPhone-ra is.
A Remote Desktop Win-es PDA-ról: http://www.youtube.com/watch?v=axULH...eature=related ha az otthoni gépet akarod irányítani.
Én próbálkoztam egy darabig netbook-kal, de elég hamar lemerülnek és feladtam...
Régi 2010-12-30, 17:15   #75 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Hely: Győrtől 20 km-re
Összes hozzászólás: 167
butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.butcher már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Én nagyjából leírtam korábban, hogy a Mobilmeta mit tud és képeket is raktam fel. Nekem elegendő a tudása. Alapindikátorok vannak, egyénit nem tudsz berakni, rajzolni is csak alap dolgokat (vízszintes, függőleges és trendvonal, fibo). Én a HTC gyártmányokat ajánlom (min. WVGA kijelzővel), nekem egyikkel sem volt gondom. Mobilmeta egyenlőre csak Win Mobile oprendszeres PDA-kon fut, később állítólag lesz iPhone-ra is.
A Remote Desktop Win-es PDA-ról: http://www.youtube.com/watch?v=axULH...eature=related ha az otthoni gépet akarod irányítani.
Én próbálkoztam egy darabig netbook-kal, de elég hamar lemerülnek és feladtam...
Irjál nekem légyszi egy konkrét tipust, gyártmányt, amivel igen elégedett vagy, esetleg voltál. Köszi.
butcher nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-30, 18:50   #76 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
butcher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Irjál nekem légyszi egy konkrét tipust, gyártmányt, amivel igen elégedett vagy, esetleg voltál. Köszi.
Touch Cruise, Diamond2. Pár hétig volt nálam egy HD2, de a kapacitív kijelző nem nyerte el a tetszésemet. Nem azért mert nem volt jó, hanem én stylus-hoz szoktam az évek alatt... Persze lehet kapni hozzá ceruzát, de az nem az igazi!
HTC előtt Compaq és HP PDA-im voltak, nem volt velük baj, csak lemaradtak a fejlesztéssel, most már nem is igazán gyártanak.
Régi 2010-12-30, 19:14   #77 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Alapbeállítás

Idézet:
Touch Cruise, Diamond2. Pár hétig volt nálam egy HD2, de a kapacitív kijelző nem nyerte el a tetszésemet. Nem azért mert nem volt jó, hanem én stylus-hoz szoktam az évek alatt... Persze lehet kapni hozzá ceruzát, de az nem az igazi!
HTC előtt Compaq és HP PDA-im voltak, nem volt velük baj, csak lemaradtak a fejlesztéssel, most már nem is igazán gyártanak.
Köszönöm. Utánanéztem a HTC Touch Crusie-nak. 66 500-tól kezdődnek. Nem sok ez egy kicsit érte?
Régi 2010-12-30, 20:38   #78 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
butcher eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm. Utánanéztem a HTC Touch Crusie-nak. 66 500-tól kezdődnek. Nem sok ez egy kicsit érte?
Nagyon tartja az árát, én is 45-ért adtam el 1 éve (2 évesen).
Sztm mindenképpen WVGA (800x480) kijelzőset vegyél, a Cruise még csak QVGA (320x240).
Egy éve van meg a Diamond2, nekem tökéletes. Aránylag kis mérete miatt választottam, mert szinte ugyanaz mint a HD, csak lényegében kisebb kijelzője van. Ha a nagyobb kijelző tetszik jobban akkor ott a HD. Az más kérdés, hogy nem nagyon lehet már kapni...
Régi 2010-12-31, 13:12   #79 (permalink)
Szenior tag

butcher logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon tartja az árát, én is 45-ért adtam el 1 éve (2 évesen).
Sztm mindenképpen WVGA (800x480) kijelzőset vegyél, a Cruise még csak QVGA (320x240).
Egy éve van meg a Diamond2, nekem tökéletes. Aránylag kis mérete miatt választottam, mert szinte ugyanaz mint a HD, csak lényegében kisebb kijelzője van. Ha a nagyobb kijelző tetszik jobban akkor ott a HD. Az más kérdés, hogy nem nagyon lehet már kapni...
Rendben, köszi.
Régi 2010-12-31, 15:16   #80 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Máté a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

S60-ra vagy ios-re tud valaki jó progit?
Thx
Máté nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-16, 12:02   #81 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Android tábla PC-ről van vkinek tapasztalata? Elvileg működik róla a mobil(USB-s) internet, van rajta Wi-Fi. A MT4 működhet rajta?(Nem nagyon értek ehhez) E-bay-en elég olcsón lehet venni(100$ körül). Arra meg jó lenne, ha el kell ugranom otthonról pár órára.
Régi 2011-01-16, 12:44   #82 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Android tábla PC-ről van vkinek tapasztalata? Elvileg működik róla a mobil(USB-s) internet, van rajta Wi-Fi. A MT4 működhet rajta?(Nem nagyon értek ehhez) E-bay-en elég olcsón lehet venni(100$ körül). Arra meg jó lenne, ha el kell ugranom otthonról pár órára.
Nem tudom a választ, csak tippként mondom, hogy:
1, vagy google-be írd be és keress a fórumok közt
2, vagy írnék azoknak akik eladnak belőle pl E-bay-en , valaki közülük ért hozzá
(Javaslom, ha már nézegeted, kérdezd meg az eladótól)

üdv
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-16, 18:27   #83 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem, mivel win alapú az MT4, az adott brókercégtől függ szerintem, hogy csinálnak e hozzá androidos app-ot, ami persze közel sem lesz szerintem olyan mint a teljes MT4, ezt mind iPhone használó írom, de azt hiszem az elv hasonló android esetében is.
Régi 2011-01-16, 20:13   #84 (permalink)
Szenior tag

silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia Újra

A google szerint van android-os verzió Mt4-ből, ezt le lehet tölteni ingyen és bérmentve. Nem próbáltam ki mert nincs mire, de ha aktuális még a téma akkor van egy ötletem a számodra. (Igaz leírtam már)
Az eladót kérdezd meg, hogy fut-e rajta, ha nem tudja/nem ért hozzá/ nem érdekli-> kérd meg töltse le a programot (Akár te magad adhatsz neki egy linket a google által: Pl beírod "android MT4" stb) + küldjön vagy mutasson futás közben egy pár képet, ezután eldöntheted megéri-e a vásár.
üdv
Régi 2011-01-17, 07:28   #85 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
szuntzu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Oandán kereskedek és arra lennék kíváncsi lehet-e samsung galaxy 3 mobilon kereskedni a chartokon.Olyan telefont szeretnék venni ami nem túl drága és tudok rajta oandán kereskedni.Köszi.
szuntzu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-17, 10:14   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
szuntzu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Oandán kereskedek és arra lennék kíváncsi lehet-e samsung galaxy 3 mobilon kereskedni a chartokon.Olyan telefont szeretnék venni ami nem túl drága és tudok rajta oandán kereskedni.Köszi.
Szia
A samsung galaxy 3 androidos telefon. Az Oandán pedig van androidos forex trading. ->Elméletileg akkor már lehet is használni. De azért rákeresnék google által olyan fórumra ahol írnak is a lehetőségről, így szinte biztosra tudsz menni.

üdv
Régi 2011-01-17, 18:07   #87 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
szuntzu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Van androidos platformjuk, de elég gyenge. Van chart, de kb. minek kategória, a semminél azért több. Én decemberben végképp berágtam az Oandára, a 30 pipes GBPUSD-s spread, a 20 percre lehalok a nagyobb híreknél (ha nem fél napra, mint egyszer pénteken), meg a többiek miatt...
http://fxtrade.oanda.com/trade-forex/mobile/android
A képen látható a chart a maximum, nem tudsz rajzolni rá, a pozikat sem jelöli.
Inkább akkor a Remote Desktop valamelyik változata!
Régi 2011-01-17, 19:33   #88 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
silverspeed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Újra

A google szerint van android-os verzió Mt4-ből, ezt le lehet tölteni ingyen és bérmentve. Nem próbáltam ki mert nincs mire, de ha aktuális még a téma akkor van egy ötletem a számodra. (Igaz leírtam már)
Az eladót kérdezd meg, hogy fut-e rajta, ha nem tudja/nem ért hozzá/ nem érdekli-> kérd meg töltse le a programot (Akár te magad adhatsz neki egy linket a google által: Pl beírod "android MT4" stb) + küldjön vagy mutasson futás közben egy pár képet, ezután eldöntheted megéri-e a vásár.
üdv
Szia!
Köszi, megpróbálom felvenni a kapcsolatot az eladóval. Közben az egyik ismerősöm meg is rendelte e-bayről, így majd kipróbálom rajta, ha megjön neki.
Régi 2011-01-17, 20:00   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia!
Köszi, megpróbálom felvenni a kapcsolatot az eladóval. Közben az egyik ismerősöm meg is rendelte e-bayről, így majd kipróbálom rajta, ha megjön neki.
Helló
Szívesen, máskor is.
Látod, így még egyszerűbb. Kérd el az ismerősödtől , próbáld ki a dolgokat, és utána szerintem nyugodtan be is számolhatsz róla.

Ha nem faragatlanság, megkérdezhetem te milyen típust néztél ki magadnak?
Gondolkozom alternatívákon és jól jönne a szélesebb látókör ( Már 2x nem volt netem több órára a házban, és mit add isten, pont el is indultak mínuszba a részvényeim.)
( Biztos ami biztos kértem 500Mb-os mobilnet keretet, a számladíj része, de nem elég komfortos a gépre kötni a telefont )

üdv
Régi 2011-01-17, 20:15   #90 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
silverspeed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló
Szívesen, máskor is.
Látod, így még egyszerűbb. Kérd el az ismerősödtől , próbáld ki a dolgokat, és utána szerintem nyugodtan be is számolhatsz róla.

Ha nem faragatlanság, megkérdezhetem te milyen típust néztél ki magadnak?
Gondolkozom alternatívákon és jól jönne a szélesebb látókör ( Már 2x nem volt netem több órára a házban, és mit add isten, pont el is indultak mínuszba a részvényeim.)
( Biztos ami biztos kértem 500Mb-os mobilnet keretet, a számladíj része, de nem elég komfortos a gépre kötni a telefont )

üdv
2-3hét mire megjön neki. http://cgi.ebay.com/Google-7-inch-Wi...item4154c99711 vagy ezt vagy egy 10"ost rendelt(már nem tudom), közben megvan az msn címe is az eladónak, csak még nem sikerült beszélnem vele. Nekem mobil netem van(USB-s 8GBos havi forgalom), így nekem tényleg jó lenne egy ilyen, ha lehet kereskedni rajta. De sztem az igazi megoldás az lesz, ha eladom a 15"os laptopom és veszek egy kis Asus Eee-t, az könnyű és sokáig bírja az aksi. Jelenleg ezt a nagy gépet hordozom ha el kell mennem itthonról és szeretnék kereskedni is Bár mostanában már H4-en kereskedtem.
Régi 2011-03-03, 08:04   #91 (permalink)
Szenior tag

Hely: Győr
Összes hozzászólás: 123
calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Semmit nem tudok a PDA telefonokról, ezért lenne néhány nagyon kezdő kérdésem:

PDA telefonba lehet-e rakni egyszerre egy feltöltő kártyás chipet ÉS egy mobilnetes chipet?
A Samsung Galaxy 3-at használó kollégát szeretném megkérni, hogy írja le az oandás tapasztalatait, mert én is ezt a telót néztem ki magamnak.
Az Oandát csak az androidos kliensen keresztül használhatom, vagy böngészőből is ?
calen nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-03-03, 11:56   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
calen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

PDA telefonba lehet-e rakni egyszerre egy feltöltő kártyás chipet ÉS egy mobilnetes chipet?
A Samsung Galaxy 3-at használó kollégát szeretném megkérni, hogy írja le az oandás tapasztalatait, mert én is ezt a telót néztem ki magamnak.
Az Oandát csak az androidos kliensen keresztül használhatom, vagy böngészőből is ?
Szia

Elmondok pár dolgot, remélem ez segít egy kicsit a későbbiekben:
A PDA -ban is sim kártya van mint minden telefonban tudtommal. Ahhoz lehet igényelni mobilnetet ( Most nem az usb-s mobilnetre , és egyéb társaira gondolok.) megszabott kerettel. ( Pl.: 500 MB, 1 GB forgalom stb.) Illetve van a telefonban WIFI, ami annyit tesz. hogy tudsz csatlakozni pl az otthoni vezeték nélküli hálózatodhoz ( Feltéve, hogy WIFi-s routerrel osztod meg a netet).
Nézd meg az Oanda honlapját:
Ugye van android-os kliens, ezzel nem tudom mi bajod lehet, hogy böngészőből is megszeretnéd nyitni. Na de, ami téged érint: Ha jól láttam van böngészőből indított kereskedés is (Mobile web).
Javaslom, először nézd át alaposan a honlapot, mert minden lényeges ott van, még tán az is amit későbbiekben kérdeznél

üdv
Régi 2011-03-04, 07:38   #93 (permalink)
Szenior tag

calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.calen már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Silverspeed: köszi!
Régi 2011-03-04, 22:33   #94 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Korábban leírtam az Oandás variációkat, az Androidos platform vicces, a mobilwebes katasztrófa. Androidos böngészőn keresztül fél éve még nem működött, hiába próbáltam több java-s kiegészítőt. A távoli asztalnak már van értelme, de nyűgösebb és erről képeket is raktam fel korábban. Én berágtam rájuk tavaly év végén az állandó lehalások, a táguló spread-ek miatt.
Régi 2011-03-15, 15:41   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kipróbáltam az Oanda és a FXCM androidos platformját. Az orderek kezelése és a futó trédek figyelése szerintem mindkettőnél jól lett megoldva, de a grafikonrajzolójuk katasztrófa. Mintha azon versenyeznének, hogy melyikük tud használhatatlanabb felületet létrehozni. Ezek ergonómiáról még nem hallottak?
Mindkét grafikonról fájdalmasan hiányzik a szálkereszt, ezért a stopszintek és a célárak belövése nagyon problémás.
Az Oandán pár másodperces felbontások is vannak (mintha bizony skalpolásra tervezték volna a felületet), a H3 viszont nincs ott. A FXCM meg M5, H1 és Month1 felbontásokkal örvendeztetett meg. De tényleg, ez a három volt. Esküszöm, sírva röhögtem...
Az Oandán japángyertyás grafikon van, de erős a gyanúm, hogy az ábrázolás módja logaritmikus. Na mindegy, a csúcsok és völgyek így is felismerhetőek. A FXCM-nél viszont csak vonal grafikon található.
A Metatradert még nem tudtam kipróbálni, mert olyan dolgokat is kért a bejelentkezéshez, amivel nem tudtam mit kezdeni. A FxOpen demo accountomat szerettem volna használni, de nem ment.
Most nézem az Admiral Marketnek is van platformja. Nyitok egy demót és megvizsgálom.

Letöltöttem az AM Tradert az Android Marketről és el vagyok ájulva! Szálkereszt ugyan itt sincs, de a grafikonrajzoló közel megfelelő. Igaz, beletelt pár percbe, mire rájöttem, hogyan lehet a felbontást változtatni. A megbízások beadása és a meglévő pozíciók kezelése megfelelőnek tűnik. A spread túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, de bánja a fene. Mivel többet fogok mobilon kereskedni, mint számítógépen, egyelőre az AM Trader a nyerő nálam. De azért a _valós_ spreadek igencsak érdekelnek...
A "forex" keresőszót beütve az Android Marketen jönnek még találatok. Örömmel látom a Dukascopyt. A továbbiakat már tesztelje más.
Régi 2011-03-18, 20:03   #96 (permalink)
Tag

Freon logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kipróbáltam az Oanda és a FXCM androidos platformját. Az orderek kezelése és a futó trédek figyelése szerintem mindkettőnél jól lett megoldva, de a grafikonrajzolójuk katasztrófa. Mintha azon versenyeznének, hogy melyikük tud használhatatlanabb felületet létrehozni. Ezek ergonómiáról még nem hallottak?
Mindkét grafikonról fájdalmasan hiányzik a szálkereszt, ezért a stopszintek és a célárak belövése nagyon problémás.
Az Oandán pár másodperces felbontások is vannak (mintha bizony skalpolásra tervezték volna a felületet), a H3 viszont nincs ott. A FXCM meg M5, H1 és Month1 felbontásokkal örvendeztetett meg. De tényleg, ez a három volt. Esküszöm, sírva röhögtem...
Az Oandán japángyertyás grafikon van, de erős a gyanúm, hogy az ábrázolás módja logaritmikus. Na mindegy, a csúcsok és völgyek így is felismerhetőek. A FXCM-nél viszont csak vonal grafikon található.
A Metatradert még nem tudtam kipróbálni, mert olyan dolgokat is kért a bejelentkezéshez, amivel nem tudtam mit kezdeni. A FxOpen demo accountomat szerettem volna használni, de nem ment.
Most nézem az Admiral Marketnek is van platformja. Nyitok egy demót és megvizsgálom.

Letöltöttem az AM Tradert az Android Marketről és el vagyok ájulva! Szálkereszt ugyan itt sincs, de a grafikonrajzoló közel megfelelő. Igaz, beletelt pár percbe, mire rájöttem, hogyan lehet a felbontást változtatni. A megbízások beadása és a meglévő pozíciók kezelése megfelelőnek tűnik. A spread túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, de bánja a fene. Mivel többet fogok mobilon kereskedni, mint számítógépen, egyelőre az AM Trader a nyerő nálam. De azért a _valós_ spreadek igencsak érdekelnek...
A "forex" keresőszót beütve az Android Marketen jönnek még találatok. Örömmel látom a Dukascopyt. A továbbiakat már tesztelje más.
A TeamViewer-t próbáld még ki az otthoni géppel összekötve, az is lehet egy megoldás... moszad rakott fel róla pár képet. Kereskedjünk mobilon.
Régi 2011-03-19, 14:14   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A TeamViewer-t próbáld még ki az otthoni géppel összekötve, az is lehet egy megoldás... moszad rakott fel róla pár képet. Kereskedjünk mobilon.
Az nem jó, mert nem megy egész nap a gép.
Régi 2011-03-19, 18:07   #98 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
Az nem jó, mert nem megy egész nap a gép.
Esetleg bérelj egy VPS-t amin futtatod a metatradert, és azt el tudod érni távoli asztallal. Tökéletesen használható mobilról a metatrader.
Régi 2011-03-19, 18:26   #99 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Esetleg bérelj egy VPS-t amin futtatod a metatradert, és azt el tudod érni távoli asztallal. Tökéletesen használható mobilról a metatrader.
Mi az a vps, és hogyan lehet bérelni? Köszi.
Régi 2011-03-19, 18:58   #100 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi az a vps, és hogyan lehet bérelni? Köszi.

Pl: itt

(csak egy példa, nem vagyok a reklámemberük)

Ha pl expertet szeretnél futtatni ami éjjel kereskedik de a gépedet nem szeretnéd bekapcsolva hagyni tökéletes megoldás.

A számítógépedről távoli asztallal rácsatlakozol és bármit futtathatsz a távoli gépen. Ha metatradert futtatsz és van olyan telefonod ami tud távoli asztalt bárhonnan bármikor elérheted. A távoli gép megy éjjel-nappal olyan mintha bekapcsolva hagynád a géped.
Válaszol

Címkék
kereskedés, mobil, mobiltelefon, okos telefon

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 08:08 , a GMT +1 időzóna szerint.