Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-04-19, 20:47   #151 (permalink)
Tag

Freon logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 65
Hírnév szint: 9
Freon a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az előbb lemaradt a második fele:
MetaTrader 4, bár jóval gyengébb, mint a Windows Mobile-os verzió!
A semminél azért több...
Freon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-16, 11:39   #152 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Kipróbáltam, tényleg haláli ahogy telefonon is lehet kötni Kezelés körülményes és csak végszükség esetén fanyalodnék rá, hogy élesben belebabráljak, de működik!
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-02-16, 11:40   #153 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Lemaradt a kép:
Csatolt kicsinyítések
kereskedjuenk-mobilon-mobile.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2013-02-18, 14:22   #154 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Hírnév szint: 6
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kipróbáltam, tényleg haláli ahogy telefonon is lehet kötni Kezelés körülményes és csak végszükség esetén fanyalodnék rá, hogy élesben belebabráljak, de működik!
Én sokszor hasznát vettem már, amikor volt egy nyitott pozim és dolgom támadt. Elemzésre nem igazán, de pozimenedzselésre elég jól használható. Már tudod nagyjából, hogy melyik árszinteken számítasz majd akcióra és ki tudsz szállni, amikor látod, hogy az ár nem úgy reagál, ahogy gondoltad.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-28, 00:09   #155 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 7
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Most mennyire jó már androidos tabletben gondolkodni tőzsdézés terén? 10 colos elég nagy képernyő, a teljesítmény is már jó. Inkább a tőzsdés alkalmazások legyenek rá elég jók, ne kelljen almásat vagy win-eset venni helyette. Közel 1 év alatt volt már itt elég fejlődés?
Régi 2013-02-28, 06:44   #156 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most mennyire jó már androidos tabletben gondolkodni tőzsdézés terén? 10 colos elég nagy képernyő, a teljesítmény is már jó. Inkább a tőzsdés alkalmazások legyenek rá elég jók, ne kelljen almásat vagy win-eset venni helyette. Közel 1 év alatt volt már itt elég fejlődés?
sztem felejtős
max arra jó, h menedzseld, v lezárd a pozit
egy rossz érintés, oszt nézegethetsz (tapasztalat)
nincs konfirmáció bizonyos dolgok után, hanem azonnal végrehajtja az utasítást, nagyon észnél kell lenni vele
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-02-28, 07:21   #157 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Értem. Ugye az a jó, ha figyeljük a grafikont és a különböző értékeket. Erre gondolom tökéletes. Ha meg nem nézem, akkor különböző feltételeket kell megadnom egyenként vagy több megbízásra, hogy mikor szálljon be és ki. Ezt nem biztos, hogy akarom, bár ha például más dolgom akad épp, akkor utolag tudok például kiszállási pontot adni?
Gondoltam sima vagy barkácsolt ceruza félét, ami nem karcolja az érintőképernyőt és jól érzékeli az érintését a rendszer. Lehet, hogy úgy jobban boldogulna vele az ember?
Régi 2013-03-01, 10:30   #158 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A mobilos mt4-en van egy érdekes funkció. Ha megy egy pc az MT4 akkor közvetlen a mobilodra tud üzeneteket küldeni. Hasznos lehet, ha nem akarod mindig a képernyőt bámulni.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-01, 15:51   #159 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás subnoti

Idézet:
A tablet szerintem is felejtős. Viszont egy netbook, vagy még inkább egy subnoti teljesen jó megoldás. Én éppen most veszek egy 11,6 colos x200-as thinkpadet, hogy amikor már unom az itthoni kereskedést, akkor 2-3 órára beüljek egy kávézóba, vagy cukrászdába. Persze nem egy többképernyős rendszer, de a célnak tökéletesen megfelel.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-06, 17:51   #160 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 53
Kaszis a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Nekem 7 collos tableten megy MT4, GFTUK és Cityindex androidos programja. A munkahelyen ezt szoktam használni, mivel ott a net korlátozva van. Meg kell szokni az androidos alkalmazásokat, alapvetően minden működik rajtuk. Most már az utcán sétálva vagy a villamoson ülve is szoktam pozikat nyitni-zárni, de használatuk nyilván körülményesebb mint egy asztali gépen vagy laptopon.
Kaszis nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-12, 16:34   #161 (permalink)
Tag

McFly logója

Összes hozzászólás: 36
McFly a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Trading mobilon

Sziasztok,

Nagy dilemmában vagyok.

Napközben 8-16-ig dolgozom de néha néha rá tudok nézni a chartra a mobilomon, de akár a gépen is, viszont a hálózatról nem akarok bejelentkezni, már így is elég rizikós dolog, de hát a ki állhat a trader útjába ha megy a piac.

Az FXCM-nél vagyok, nekik van egy nagyon jó MŰKÖDŐ mobil app-juk androidra a Trading station, ezzel csak egy baj van, hogy a minimum kötési méret 10k, amit talán még tudnék is kezelni, viszont részzárásra már nincs lehetőség, ahhoz minimum 20k-s pozit kellene nyitni.

Próbáltam szétnézni a google play áruházban de nincs olyan mobil trader alkalmazás ami működik is, vagy csak én vagyok vak.

A sima MT4-es android felület nem enged be pedig próbáltam már pár brókerrel, a munkahelyi gépről meg nem akarok kötni, viszont a 10k-s pozi is már elég nagy a számlámhoz képest, meg főleg hogy most kezdtem el igazán foglalkozni a dologgal.

Aki esetleg munka közben is tradel adhatna pár ötletet.
McFly nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-12, 16:39   #162 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mondj fel.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-12, 19:04   #163 (permalink)
Szenior tag

Porter logója

Hely: Luzern
Összes hozzászólás: 135
Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Porter már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nekem iphonra van letoltve, ott 1 K a minimum, csereld ki a telefonodat vagy mondj fel, Vagy a kettot egyutt, szerintem az a legjobb.

QUOTE=McFly;41886]Sziasztok,

Nagy dilemmában vagyok.

Napközben 8-16-ig dolgozom de néha néha rá tudok nézni a chartra a mobilomon, de akár a gépen is, viszont a hálózatról nem akarok bejelentkezni, már így is elég rizikós dolog, de hát a ki állhat a trader útjába ha megy a piac.

Az FXCM-nél vagyok, nekik van egy nagyon jó MŰKÖDŐ mobil app-juk androidra a Trading station, ezzel csak egy baj van, hogy a minimum kötési méret 10k, amit talán még tudnék is kezelni, viszont részzárásra már nincs lehetőség, ahhoz minimum 20k-s pozit kellene nyitni.

Próbáltam szétnézni a google play áruházban de nincs olyan mobil trader alkalmazás ami működik is, vagy csak én vagyok vak.

A sima MT4-es android felület nem enged be pedig próbáltam már pár brókerrel, a munkahelyi gépről meg nem akarok kötni, viszont a 10k-s pozi is már elég nagy a számlámhoz képest, meg főleg hogy most kezdtem el igazán foglalkozni a dologgal.

Aki esetleg munka közben is tradel adhatna pár ötletet.[/QUOTE]
Porter nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-23, 18:52   #164 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás windows alapú mobil

Segítséget szeretnék kérni mobil és számítógép guruktól. Van egy Nokia Lumia okoskám talán 930-as, ha fontos megnézem pontosan. Jó kis telefon (bár én valahogy jobban szeretek gombokat nyomkodni) és eszembe jutott, hogy bár kissé kőkorszaki vagyok, de mi lenne, ha letölteném a Metatradert rá, és még esetleg használnám is. A telcsi Windows 8.1-et használ, ami nagyon jó mert a számítógépeimen is az fut szóval a gépek és a telefon nagyon jól összeborulnak egymással. Sajnos azonban nem nagyon találtam rá való Metatradert a három általam versenyeztetett brókernél, jelesül az FXPronál az Activtradesnél és az Avatradenél. Tehát van mobilos verzió Androidra meg Iphonera, de Windowsra nem láttam. Valamiért a Metatrader Web felületes sem működik rajta, holott az egyébként a 8.1-et futtató gépeknél működik. Tud valaki valamilyen megoldást a problémára? A mobilt és az oprendszert nem szívesen cserélném le. Ha valaki tud megoldást kérem magyarázza el részletesen, mert nem vagyok valami telefonguru! Köszi!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-23, 19:26   #165 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Vps

Szia Sidius,
Arra gondoltál már, hogy VPS szerveren kereskedsz és mobilról csatlakozol rá?
Teljes értékű metatradert tudsz használni windows alapon.
Brian nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-23, 20:39   #166 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sidius: nekem is Lumia telóm van, de sajna WP-re nincs Metatrader, így erről nem tudunk MT4-en keresztül kereskedni. És nekem sem jön be rajta a webtrader, én az XM-nél vagyok.
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-24, 04:13   #167 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Sidius,
Arra gondoltál már, hogy VPS szerveren kereskedsz és mobilról csatlakozol rá?
Teljes értékű metatradert tudsz használni windows alapon.
Sajnos nem tudok, mert ha le akarom tölteni a metatradert, jelzi a telefon, hogy a windows phone nem támogatja.
Régi 2015-07-24, 04:15   #168 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sidius: nekem is Lumia telóm van, de sajna WP-re nincs Metatrader, így erről nem tudunk MT4-en keresztül kereskedni. És nekem sem jön be rajta a webtrader, én az XM-nél vagyok.
Hát ez nem jó hír! A dolog pikantériája, hogy látom sokaknak meggyűlt a baja az Ironfx-el és persze nekik van metatraderük windows mobilra.
Régi 2015-07-24, 10:11   #169 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 309
Hírnév szint: 5
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos nem tudok, mert ha le akarom tölteni a metatradert, jelzi a telefon, hogy a windows phone nem támogatja.
Abban az esetben amit Brian ajánlott nem kell a telefonodra letöltened a metát, csak tudnod kell kapcsolatot létesítened a VPS szerverrel, mert a mt4 ezen a szerveren fog futni.
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-24, 16:21   #170 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Abban az esetben amit Brian ajánlott nem kell a telefonodra letöltened a metát, csak tudnod kell kapcsolatot létesítened a VPS szerverrel, mert a mt4 ezen a szerveren fog futni.
Oké, csak az a baj, hogy ezt el kellene nekem magyarázni, mint ahogy egy apa magyaráz a hülye fiának, mert én nem igazán értek hozzá!
Régi 2015-07-24, 20:56   #171 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Oké, csak az a baj, hogy ezt el kellene nekem magyarázni, mint ahogy egy apa magyaráz a hülye fiának, mert én nem igazán értek hozzá!
Bérelned kell hozzá egy VPS szervert. Ha megkaptad a felhasználónevet / jelszót, utána már tudsz csatlakozni rá. Okostelefonokra pedig van alkalmazás, amin keresztül szintén tudsz csatlakozni. Én az AccessToGo-t használom android-on, de más is megfelel. A VPS szerverre fel kell telepítened a metatrader-t, vagy amit akarsz. Ez nagyjából ugyanúgy működik, mint egy asztali gép esetén.
Brian nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-16, 13:26   #172 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Tabletet, amin futtatnám az MT4-et. Lényegében két lehetőség van, az Andriodos, és a Windows-os (Win8, 8.1). MT4 Androidos verziójához volt szerencsém.

A kérdésem az, hogy ha Windows 8, vagy 8.1-es tableten fut a MT4, akkor az létezik, hogy ugyanazt a felületet fogom tudni használni, amit itthon az asztali PC-n, csak érintőképernyővel? Magyarul egér helyett a kis pálcikával fogom tudni kezelni a metát?

Vagy túl optimista vagyok, és ennél bonyolultabb a helyzet? Van egy gyanúm, hogy Windows-os géppel PC-s felületen, de csak egérrel tudnám használni, Andriodossal érintőképernyőn keresztül, de Androidos verzióval, ami elég macerás nekem.
StuG nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-07, 23:13   #173 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem kell mobil
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
kereskedés, mobil, mobiltelefon, okos telefon

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 02:42 , a GMT +1 időzóna szerint.