Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-11-09, 09:44   #1 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 84
Hírnév szint: 7
tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Stratégia teszter programok

Sok hozzászólásban volt már szó back test-ekről, különböző szimulátor progikról. Szerintem érdemes ennek a témának nyitni egy külön topicot.

Kezdőknek írom, hogy a tesztelés lehetővé teszi stratégiák kipróbálását akár több évre visszamenőleg. Ezt érdemes megtenni, hiszen megerősítést nyújt, az ember el kezd hinni a stratégiájában. Természetesen egy back test nem váltja ki az élő demózást. Viszont sokszor a demózás sem elég önmagában, hiszen vannak stratégiák, amik néhány hónapig működnek (olyan a piaci környezet), utána viszont csak a veszteséget termelik.

A legtöbb progiban nem lehetséges magasabb időtávra váltani teszt közben, és a stopmódosítás, részleges zárás, stb. is nehézkes vagy nem is lehetséges.

Fizetős szoftver:
Eddig a legjobbnak a Forex tester-t találtam (http://www.forextester.com/), a demóban egy hónapot lehet vele visszamenőleg letradelni, de mindig csak ugyanazt a hónapot. Jelenleg kb. 200dollár a teljes verzió megvásárlása, ami a tudásához képest olcsónak mondható. A teljes verzióban lehet teszt közben időtávot váltani. Be lehet pl. 1H esetén állítani, hogy 5percenként mutassa a gyertya állását. Nagyon hasonlít a metatraderre, nagyon könnyű pozíciómenedzselés. Lehet közben rajzolni, indikátorokat használni, stb.

Ingyenes szoftverek:
MT4-hez:
LFH simulator (csatoltam a file-t)
History training : http://codebase.mql4.com/5949

Érdekesnek tűnik még a Forex Strategy Builder is, erről azonban szinte semmit sem tudok.

Első hsz-nak ennyit. Várom minden kedves fórumozótól, aki használ ilyen programokat, hogy ossza meg velünk tapasztalatát.
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip Stratégia teszter.zip (49,5 KB, 721 olvasás)
tozsdeelemzes.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-04, 12:44   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
hamsa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez az LFH simulator nagyon jó, csak arra nem jöttem még rá, hogy hogyan lehet vele egyszerre több pozíciót is felvenni. Nekem csak egyet enged, utána a többit egyszerűen nem nyitja meg, hiába állítom be az értékeket. Van rá valami megoldás?
hamsa nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-12-04, 21:13   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
For-FOREX a hírnévhez vezető út elején jár.
Talking

Sapka ! Ez a history trading szimulátor szerintem is nagyon jó, köszönöm, hogy ajánlottad.

Nekem csak egy gondom van, hogy nem az általam beírt kezdődátummal indul hanem egy általa kiválasztott időpontban. Pedig beírtam a
használat dátumát és a pipát is betettem. Ha tudna valaki segíteni
megköszönném !!!!!!
For-FOREX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-05, 16:02   #4 (permalink)
Tag

tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
For-FOREX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sapka ! Ez a history trading szimulátor szerintem is nagyon jó, köszönöm, hogy ajánlottad.

Nekem csak egy gondom van, hogy nem az általam beírt kezdődátummal indul hanem egy általa kiválasztott időpontban. Pedig beírtam a
használat dátumát és a pipát is betettem. Ha tudna valaki segíteni
megköszönném !!!!!!
Igen, ez sajnos nekem is probléma volt. Nem tudom a megoldást sem erre, sem a több pozíció nyitására. Hátha esetleg valaki más...
Régi 2011-12-05, 19:06   #5 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Ha az LFH szimulátorról beszéltek, akkor F2 , majd kiválasztani a devizanemet, majd download, majd mégegyszer download, és már látod is, hogy mikortól töltötte le az adatokat. No ezt lehet aztán kezdö dátumnak beállitani.
Régi 2011-12-09, 21:57   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
Hírnév szint: 8
ttorhcs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fsb

szó esett a Forex Strategy Builder - ről

én régóta kattintgatom, szerintem ( egy kis hekkelés után ) egész használható eszköz stratégia tesztelésre optimalizálására.

próbálta már valaki közületek?

szívesen kicserélném ismereteimet.
ttorhcs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-09, 22:39   #7 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
ttorhcs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szó esett a Forex Strategy Builder - ről

én régóta kattintgatom, szerintem ( egy kis hekkelés után ) egész használható eszköz stratégia tesztelésre optimalizálására.

próbálta már valaki közületek?

szívesen kicserélném ismereteimet.
Kíváncsiak vagyunk a tapasztalataidra. Hátha azon felbuzdulva más is leírja a sajátjait.
Régi 2011-12-10, 10:54   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 16
ttorhcs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Fsb

hümm

litániát tudnék írni...

elég jól, könnyen használható, stratégia építés közben azonnal látod az eredményt is.
ha valakinek mond valamit a WYSIWYG (azt kapod amit látsz), na ezt stratégiaépítésben még nem találtam meg más szoftverben sehol. Biztos van..
Rengeteg indikátort tud.

Van neki egy kereskedő modulja is - Forex Strategy Trader - amivel használni is tudod az elkészített stratégiákat, MT4-hez tud kapcsolódni.

hja, ingyenes és nyílt forráskódú szoftver, ennek ellenére jól ki van dolgozva.

Képes kezelni a Dukascopy-s (kiváló minőségű) adatokat, és amióta van nekik MT4-es kapcsolatuk is, (Fair Trading Technology) le is lehet kereskedni náluk az elkészített stratégiákat. Ami nagyon jó, mert azonos adatokkal és kiváló végrehajtással ( gyorsak, precízek a Dukasnál) tudsz dolgozni.

Akit érdekel az automatizált kereskedés, de úgy, hogy szeretné tudni is hogy mi történik, szeretné érteni, annak nagyon ajánlom. ezeknek a sok száz dolláros "nem tudod hogy mit veszel" robotoknak nem vagyok nagy híve.
(Fap ,Fapturbo ,Forex-Megadroid...stb.)

nekem egy 15 stratégiás rendszerem fut egyenlőre demoban,
1H charton 2007-ig visszatesztelt adatokkal.
Már elindítottam az éles számlanyitást, (Dukas...persze ) pár hónapon belül szeretnék élesben is dolgozni.

én, amíg a saját szememmel nem láttam, hogy mennyire nehéz konzisztens, stabil stratégiát ( nem mindig nyerő...csak gyakrabban nyerő mint vesztő) építeni ezen az "őrültekháza" piacon (forex) nem hittem el senkinek...
ttorhcs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-10, 11:06   #9 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
ttorhcs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hümm

litániát tudnék írni...

én, amíg a saját szememmel nem láttam, hogy mennyire nehéz konzisztens, stabil stratégiát ( nem mindig nyerő...csak gyakrabban nyerő mint vesztő) építeni ezen az "őrültekháza" piacon (forex) nem hittem el senkinek...
Igen, ezzel nagyon sokan vannak igy. Ezért jók a stratégia tester programok.
Régi 2012-05-03, 10:16   #10 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Összes hozzászólás: 114
Sipirla a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni hogy az egyéni felhasználoi fügvényt amikor irják a programban ahhoz iskell fügvényhivás ? Nemértem ezt a részt a programozásban a fügvényhivás és a egyéni fügvényeket.A kettönek van köze egymáshoz ? Hivni kell a egyéni felhasználoi fügvényeket is ? Valaki ha irna ide egy egyszerü használhato példát amin elehet menni egy egyszerü felhasználoi fügvényről és a fügvényhivásról érthetöen azt megköszönném.
Régi 2012-06-02, 17:13   #11 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 99
neural a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Tudtok olyan stratégiai tesztert, amiben lehet több pozíciót is felvenni, tehát amivel lehetne tesztelni a FE-s pozícióépítős stratégiát?
neural nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-03, 18:09   #12 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Nekem lenne egy stratégiám. Egy elég egyszerű de ugyanakkor nagyon jól teljesítő. Optimalizálni szeretném, de nem tudom, hogy hogy lássak neki. Leprogramozáshoz nem értek, más nem vállalja be. Van olyan program amivel könnyedén le tudnám tesztelni különböző beállításokkal? Mozgó átlagra épülő stratégiáról lenne szó.
Válaszotok előre is köszönöm.
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-03, 20:48   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Idézet:
Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem lenne egy stratégiám. Egy elég egyszerű de ugyanakkor nagyon jól teljesítő. Optimalizálni szeretném, de nem tudom, hogy hogy lássak neki. Leprogramozáshoz nem értek, más nem vállalja be. Van olyan program amivel könnyedén le tudnám tesztelni különböző beállításokkal? Mozgó átlagra épülő stratégiáról lenne szó.
Válaszotok előre is köszönöm.
Hogy érted azt, hogy más nem vállalja be? Nem találsz rá programozót?
valakik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-04, 10:29   #14 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 99
neural a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Metatreder Assistant egész jó kis progi pozícióépítős stratégiák tesztelésére. 2 hétig ingyenesen lehet használni, agyba főbe fogok tesztelni
neural nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-04, 17:59   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Nyafogi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az a problémám, hogy nem fut a teszter normálisan. Az MACD sample ami bele van rakva alapból azt leteszteli, de amiket én töltök le indikátorokat azokat lefuttatja, de az eredmény rész üres. Nem történt semmi. Pedig nem szűk az időtáv sem, lehetett volna rendesen kereskedni. Arra gyanakszom, hogy valamilyen technikai hibát vétek vagy nem tudom...semmit nem tesztel le, csak ami bele van rakva alapból.
Nyafogi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-04, 18:23   #16 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nyafogi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az a problémám, hogy nem fut a teszter normálisan. Az MACD sample ami bele van rakva alapból azt leteszteli, de amiket én töltök le indikátorokat azokat lefuttatja, de az eredmény rész üres. Nem történt semmi. Pedig nem szűk az időtáv sem, lehetett volna rendesen kereskedni. Arra gyanakszom, hogy valamilyen technikai hibát vétek vagy nem tudom...semmit nem tesztel le, csak ami bele van rakva alapból.
Experteket lehet tesztelni, "kopasz indikátoroktól" mit vársz, nyisson neked pozíciót?
konkrét linket nem adsz, h mit akarsz kipróbálni, így csak mindeki találgat
amíg van kedve
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-04, 18:44   #17 (permalink)
Új tag

Nyafogi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

OFF: Pl azt várom, hogyha felteszek egy kérdést akkor ne merő gúnnyal és lenézéssel válaszoljatok...kb 3kérdést tettem fel amióta ide vagyok reggelve és még egy normális megértő válasz nem érkezett...lehet mondani, hogy "hülye kérdésre hülye válasz" na ja, lehet hülyéket kérdezek, de körülbelül 2hete töltöttem le a metát és kezdő vagyok így nem gúnyolódni kellene, hanem feltételezni, hogy nem tudom miről van szó és mondani, hogy hé srác, ezt nem így kell.
ON: Ennyit kellett mondani, hogy experteket kell tesztelni és már értem is. Köszi
Nyafogi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-05, 08:23   #18 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nyafogi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
OFF: Pl azt várom, hogyha felteszek egy kérdést akkor ne merő gúnnyal és lenézéssel válaszoljatok...kb 3kérdést tettem fel amióta ide vagyok reggelve és még egy normális megértő válasz nem érkezett...lehet mondani, hogy "hülye kérdésre hülye válasz" na ja, lehet hülyéket kérdezek, de körülbelül 2hete töltöttem le a metát és kezdő vagyok így nem gúnyolódni kellene, hanem feltételezni, hogy nem tudom miről van szó és mondani, hogy hé srác, ezt nem így kell.
ON: Ennyit kellett mondani, hogy experteket kell tesztelni és már értem is. Köszi
egyszer már kaptál választ mástól ebben a témakörben a legelső kérdésedre:

Idézet:
Nyafogi eredeti hozzászólása
Hogyan tudok metatraderben indikátort tesztelni? Rámegyek, hogy stratégia teszter de amit felajánl kiválaszthatónak az csak a moving av. és az MACD..ugye nem kell programozó zseninek lenni hozzá?

Helyből expert tesztelésre van kitalálva.
De, több lehetőséged is van, ezzel együtt az indikátor tesztelésre:
1. Egy szimulátor expertet futtatsz a teszterben, pld az LFH trading simulator-t és úgy teszed fel a chartra az indikátorod
2. Bármilyen expertet futtatsz a teszterben, ami nem firkálja össze a chartot és csak simán feldobod a chartra az indikátorod, nem törődve a kötésekkel.

egyébként MT4 > F1
Régi 2012-11-08, 12:18   #19 (permalink)
Új tag

tjancsika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv. Mindenkinek!

Szó volt a Forex Tester programról (http://www.forextester.com/), ami talán a legjobb eszköz, csak sajnos fizetős. Tegnap találtam a neten egy hasonmást: Forex Tester Professional. Funkcióiban, tudásában első ránézésre ugyanaz, valószínűleg fizetős is, viszont találtam hozzá némi "törést". Aki gondolja az alábbi linkről letöltheti, és akinek sértettem a morális értékeit, attól bocsánatot kérek!
Üdv.

Illegális tartalom hivatkozása törölve - Adminisztrátor
tjancsika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-17, 10:21   #20 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 404
eAdam a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
tjancsika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv. Mindenkinek!

Szó volt a Forex Tester programról (http://www.forextester.com/), ami talán a legjobb eszköz, csak sajnos fizetős. Tegnap találtam a neten egy hasonmást: Forex Tester Professional. Funkcióiban, tudásában első ránézésre ugyanaz, valószínűleg fizetős is, viszont találtam hozzá némi "törést". Aki gondolja az alábbi linkről letöltheti, és akinek sértettem a morális értékeit, attól bocsánatot kérek!
Üdv.
Ezer hála neked, már mióta kerestem egy ilyen programot!
Az LFH trading simulatort használtam eddig, az is nagyon jó, de egy speckó progi azért mégis csak más.
eAdam nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-20, 15:25   #21 (permalink)
Új tag

tjancsika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
eAdam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezer hála neked, már mióta kerestem egy ilyen programot!
Az LFH trading simulatort használtam eddig, az is nagyon jó, de egy speckó progi azért mégis csak más.
Szia!

Nincs mit, hasznos dolog statisztika gyártáshoz, stratégia teszthez az biztos.
Ha esetleg ráakadnál ún. Supertrend indikátorra Forex Tester alá, akkor légyszi szólj.
MT4-es indikátorokat ugyanis nem ismeri, más nyelven íródott a program.
Sokat lefordítottak már, itt megtalálod:

http://forextester.com/forum/viewforum.php?f=3

Üdv.
tjancsika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-01-06, 19:45   #22 (permalink)
Szenior tag

Sipirla logója

Összes hozzászólás: 114
Sipirla a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A HistoryTraning zip fájlt kicsomagoltam . Hova kell beileszteni a HistoryTrain.mq4 , libSharedVarsDLLv2.def , SharedVarsDLLv2dll , training , fájlokat ?
Régi 2013-11-03, 11:50   #23 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Valaki lenne olyan jó és felvilágosítana, hogyan tudok olyan szép statisztikai lapot kinyerni ForexTester 1.0-ból, mint amit itt sokan feltesznek? Ezt is csatolni kell valami myfxbook-hoz vagy hasonlóhozm vagy megy anélkül is?
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-27, 08:45   #24 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 30
baistvan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello!
Engem is érdekelne, hogy hogyan kell telepíteni a History Trading-et.
Mert az LFH simulator csak 1 pozíció felvételét engedi, vagy tévedek?
baistvan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-27, 13:21   #25 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
baistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hello!
Engem is érdekelne, hogy hogyan kell telepíteni a History Trading-et.
Mert az LFH simulator csak 1 pozíció felvételét engedi, vagy tévedek?
tévedsz, annyit nyitsz, amennyit akarsz
Régi 2014-01-27, 19:25   #26 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 30
baistvan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tévedsz, annyit nyitsz, amennyit akarsz
Bocs, úgy értettem hogy egyszerre több függő pozit fel tud-e venni
baistvan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-13, 11:18   #27 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
NBalázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tiszteletem.

Letöltöttem a Forex Tester Professionalt.

A következő lenne a problémám vele:

Töltöttem le hozzá eurusd adatot innen.
http://www.forextester.com/data/datasources.html
Ami txt fájlban töltődött le.

Edit módban nyomok egy Import History Data-t.
Betöltöm a txt fájlt és ez a hibaüzenet fogad.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Nyomok egy import gombot és a következő ablakot dobja a szöveggel:

Can not import file.

Így teszt módban nincs adat.

Tudja valaki hogy vajon mit rontottam el?

Előre is köszönöm.

NBalázs
NBalázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-13, 11:52   #28 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.621
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudja valaki hogy vajon mit rontottam el?

Előre is köszönöm.

NBalázs
Csak tippjeim vannak.
Nyisd meg azt a TXT file-t egy szövegszerkesztővel (pl. Notepad), és nézz bele.
Hogy vannak benne az adatok, mivel vannak elválasztva, melyik oszlopban melyik adat van, stb...
Ebben a sorrendbe kellene az importálandó oszlopokat rendezni a teszterben. Kiválasztható melyik oszlopban melyik adat legyen. ticker, time, open, stb....
Csatolt kicsinyítések
strategia-teszter-programok-teszter.png  
Régi 2014-06-13, 12:15   #29 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tiszteletem.

Letöltöttem a Forex Tester Professionalt.

A következő lenne a problémám vele:
a Tools > Currency list alatt létrehoztad az adott instrumentumot?
mert addig, amíg üres a lista, import sincs
Régi 2014-06-14, 09:47   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sikerült megoldani.

Újra letöltöttem a txt.-t és létre is hoztam a devizát. Így sikerült.
Lehet játszadozni.

Köszönöm a segítségeket.
Régi 2014-06-15, 19:24   #31 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Meg tudná nekem mondani valaki hogy a Forex Tester-ben hol tudom beállítani az alábbit? Pl. ha az EURUSD el mozdul +/- 1 pipet akkor az nekem +/- 1 USD ként jelentkezzen 0,1 lot kötés méretnél?
Jelenleg most pl. 0,1 lotnál +5 pip után ugrik +0,01 USD-t.
Régi 2014-08-24, 20:56   #32 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Forton a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Bocs, ha nagyon alap kérdést teszek fel, de csak most ismerkedek a metatraderrel:

Valaki meg tudná mondani, hogyan kell használni az LFH simulatort backtesthez? Mert amikor ráklikkelek pl. az LFH_Simulator_Buy_Open scriptre, és megadom a stop, ill. a targetre értékeket, hiába futtatom utána le az expertet, nem mutatja a megadott időszakban a kötéseket, egyenleget, profitot, semmit, pedig olyan értékekeket adtam meg amelyek alapján többször is kötnie kellett volna. Ha valaki tudna nekem adni egy egyszerű step by step-et azt nagyon megköszönném!
Forton nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-22, 20:52   #33 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 331
Hírnév szint: 4
Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Hát remélem olvassátok még ezt is

Működésre bírtam az LFH Trading Simulator 3-at ami az első kommentbe van, de nem lehet rajta több pozit megnyitni csak 1-et 1 fajtából egyszerre(long v short) valaki esetleg tovább tudta heggeszteni, hogy többet is megegyen? hogy több sell stop vagy buy stop, vagy lehessen rajta poziépítős stratit is tesztelni, mert ez az 1 pozi egyszerre elég karcsu.

Vagy esetleg tud valaki egy hasonlóan egyszerü/ingyenes cuccot ami tudja a több pozis dolgot? Keresgéltem, esteleg fejletebb verzióját ennek, de nem nagyon nigazadok ki közöttük, jó lenne egy tapasztalt ember segítsége ebben
Nival nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-22, 21:18   #34 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nival eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát remélem olvassátok még ezt is

Működésre bírtam az LFH Trading Simulator 3-at ami az első kommentbe van, de nem lehet rajta több pozit megnyitni csak 1-et 1 fajtából egyszerre(long v short) valaki esetleg tovább tudta heggeszteni, hogy többet is megegyen? hogy több sell stop vagy buy stop, vagy lehessen rajta poziépítős stratit is tesztelni, mert ez az 1 pozi egyszerre elég karcsu.

Vagy esetleg tud valaki egy hasonlóan egyszerü/ingyenes cuccot ami tudja a több pozis dolgot? Keresgéltem, esteleg fejletebb verzióját ennek, de nem nagyon nigazadok ki közöttük, jó lenne egy tapasztalt ember segítsége ebben
első post

Free MT4 alkalmazások
Régi 2014-11-22, 22:13   #35 (permalink)
Szenior tag

Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi de ezt a FxBlue-t nem értem, free de kell reggelni? megoszt valami infót? ennyi erővel minden személyes adatomat is véletlen elküldheti amikor pass-t írok vagy bármi... ez alapból nálam kizáró tényező, elég vicces, Free de reggelj meg ossz meg valamit még, gondolom kötéslista vagymi, persze van olyan is hogy nemkell, de ki hiszi ezt el.... lolmár, ezt komolyan gondolják?

Akkor ne hirdesse free-ként, mert a free az hogy katt és töltöm is, nemmég reggelgetek, meg megosztok infót, amit persze "nemkell" mert ahogy látom van olyan verzió is....

Hát inkább kihagynám

Esetleg valami más ami nem ilyen "érdekes"? abból az LFH-ból nincs tovább fejlesztett verzsön?
Régi 2014-11-22, 22:40   #36 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Köszi de ezt a FxBlue-t nem értem, free de kell reggelni? megoszt valami infót? ennyi erővel minden személyes adatomat is véletlen elküldheti amikor pass-t írok vagy bármi... ez alapból nálam kizáró tényező, elég vicces, Free de reggelj meg ossz meg valamit még, gondolom kötéslista vagymi, persze van olyan is hogy nemkell, de ki hiszi ezt el.... lolmár, ezt komolyan gondolják?

Akkor ne hirdesse free-ként, mert a free az hogy katt és töltöm is, nemmég reggelgetek, meg megosztok infót, amit persze "nemkell" mert ahogy látom van olyan verzió is....

Hát inkább kihagynám

Esetleg valami más ami nem ilyen "érdekes"? abból az LFH-ból nincs tovább fejlesztett verzsön?
ne legyél már ilyen metapara
megy offline is
kitéped a lan kábelt (v. wifi off) a gépedből, oszt úgy használod
tud elemezni online, ha befejezted a tesztelés, HA akarod

LFH-ból nincs más

Forex Terster az alternatíva, de ez nem free
Régi 2014-11-23, 12:06   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ne legyél már ilyen metapara
megy offline is
kitéped a lan kábelt (v. wifi off) a gépedből, oszt úgy használod
tud elemezni online, ha befejezted a tesztelés, HA akarod

LFH-ból nincs más

Forex Terster az alternatíva, de ez nem free
Köszi
Régi 2014-11-23, 12:59   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Közbe reggeltem, leszettem ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS nemmegy.....

user manualba ezt látom: The first time that you use the Simulator, you will need to enter your FX Blue username and password.

DEHOGY HOVA is kéne ezt beírni aztmár nem tudom.... nemvágom hogy hova kéne beírni hogy működjön.... mert nem mondja hogy hova is kéne beírni hogy működjön...

Gondolom énvagyok hülye és nemtudom hogy hov kéne beírni azt a júzernevet meg passzwördöt, ők nyilván tudják hogy hovais kéne beírnom, mindenz reggér cserébe ami ugye ingyenes....

Tehát most nagyon hülye vagyok, mert nemtudom hogy hova is kéne beirnom pedig ők aztán leírták hogy MÁRPEDIG bekell írnom valahova a júzernevet meg a passzwördöt keményen hogy működjön

Beírtam egy txt fájlba hirtelen amit az asztalon nyitottam, de ígyse megy, lehet hogy krétával kéne a falra írnom úgy menne? vagy belekarcolni a monitorba egy szöggel és akkor tuti menne....
Régi 2014-11-23, 14:37   #39 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Közbe reggeltem, leszettem ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS nemmegy.....

user manualba ezt látom: The first time that you use the Simulator, you will need to enter your FX Blue username and password.

DEHOGY HOVA is kéne ezt beírni aztmár nem tudom.... nemvágom hogy hova kéne beírni hogy működjön.... mert nem mondja hogy hova is kéne beírni hogy működjön...

Gondolom énvagyok hülye és nemtudom hogy hov kéne beírni azt a júzernevet meg passzwördöt, ők nyilván tudják hogy hovais kéne beírnom, mindenz reggér cserébe ami ugye ingyenes....

Tehát most nagyon hülye vagyok, mert nemtudom hogy hova is kéne beirnom pedig ők aztán leírták hogy MÁRPEDIG bekell írnom valahova a júzernevet meg a passzwördöt keményen hogy működjön

Beírtam egy txt fájlba hirtelen amit az asztalon nyitottam, de ígyse megy, lehet hogy krétával kéne a falra írnom úgy menne? vagy belekarcolni a monitorba egy szöggel és akkor tuti menne....
ha jól rémlik ide
http://www.fxblue.com/fxbluelive.aspx
Régi 2014-11-23, 14:41   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Közbe működésre bírtam amikor negyedjére indítottam újra a metát és indítottam el a tesztert előjött egy kis ablak és oda kelett beírni, szal megy, szénné is teszteltem már

Köszi a helpet meg minden, azért örülök hogy nem a szöggel kelett a monitorba karcolni a usernevet meg pass-t
Régi 2014-11-23, 14:43   #41 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Közbe működésre bírtam amikor negyedjére indítottam újra a metát és indítottam el a tesztert előjött egy kis ablak és oda kelett beírni, szal megy, szénné is teszteltem már

Köszi a helpet meg minden, azért örülök hogy nem a szöggel kelett a monitorba karcolni a usernevet meg pass-t
sztem nagyon jó kis teszter, főleg ennyiért
Régi 2014-12-29, 12:36   #42 (permalink)
Szenior tag

Microtrader logója

Összes hozzászólás: 352
Hírnév szint: 6
Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Microtrader már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Létezik vajon olyan stratégia tesztelő program amivel nem csak devizapárokat hanem pl indexeket, árucikkeket, részvévény CFD-ket is lehet tesztelni?
Microtrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 09:10   #43 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 44
Balogh László már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Balogh László már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Tud valaki olyan tesztelős megoldást, amiben renko chart van? Vagy MT4 teszterben is möködő renko expertet?

Ha lehet ide írjatok:
681201@gmail.com
Balogh László nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-18, 11:00   #44 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez engem is érdekelne. Köszi
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-21, 12:28   #45 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 95
Hírnév szint: 3
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

tud vki olyan progit amivel "just in time" módban (mint forex tester ben hogy a pozikat en helyehezem el nem a robot és de lehet állítani a grafikont, lassítani, historyt tesztelni stb)lehet tesztelni az elgondolt strategiamat...Forex biuldert felraktam de itt csak robotot nekem nem ez kell...Nekem olyan kéne mint online teszt üzemmód, csak napi charton akarok kereskedni az meg baromi sok idő h még kijön vmi eredmény eltellik 1 év
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-21, 12:46   #46 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tud vki olyan progit amivel "just in time" módban (mint forex tester ben hogy a pozikat en helyehezem el nem a robot és de lehet állítani a grafikont, lassítani, historyt tesztelni stb)lehet tesztelni az elgondolt strategiamat...Forex biuldert felraktam de itt csak robotot nekem nem ez kell...Nekem olyan kéne mint online teszt üzemmód, csak napi charton akarok kereskedni az meg baromi sok idő h még kijön vmi eredmény eltellik 1 év
FxBlue Trading simulator.

Régi 2015-02-22, 16:33   #47 (permalink)
rpr
Tag

Alapbeállítás

köszi, ez ingyenes vagy ezt is meg kell venni mint FT2-t?
Régi 2015-02-22, 16:34   #48 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
köszi, ez ingyenes vagy ezt is meg kell venni mint FT2-t?
Ingyenes, csak regisztrálni kell az oldalon.
Régi 2015-02-23, 18:56   #49 (permalink)
rpr
Tag

Alapbeállítás

köszönöm, forex robot (MT4) prgramozas komoly oktató anyagot, könyvet hol lehet találni?
Régi 2015-05-16, 20:41   #50 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Tudja valaki, hogy forex tester-ben van-e lehetőség több pozi stop-ját egyszerre kezelni?
Brian nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
program, stratégia, teszter

« - | cTrader »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
A Stratégia rubio Kezdőknek 151 2017-04-09 17:44
Stratégia, vagy mégsem? Sityu Kezdőknek 10 2011-05-10 13:56
Partner Programok székely Brókercégek 4 2010-11-09 17:05

A pontos idő 09:28 , a GMT +1 időzóna szerint.