Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Tőzsdei elemző programok

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-10-21, 12:20   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 5
lalbert69 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás myfxbook

HELP!

Megcsináltam a myfxbook accountot. Letöltöttem az expertet, még az ftp-t is beállítottam. Eredmény: a számlát látom a myfxbookban, de az adatok nem töltődnek
Letöröltem, újra kezdtem... az eredmény ugyanaz..
lalbert69 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-21, 21:35   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

néha kell neki egy kis idő.. de ne sokat vesződj vele. Bár a myfxbook egy iszonyat jó eszköz nem visz közelebb egy lépéssel sem h ogy megérts a piaci mozgásokat, de jó játék az biztos.
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-10-22, 10:26   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
lalbert69 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Janó!
Köszönöm a segítőszándékodat! De, nem játszani akarok vele. A mozgásokat pedig remélem, hogy az elmúlt néhány évben úgy ahogy megértettem

Egyszerűen szükségem lenne erre az eszközre.
lalbert69 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-10-22, 16:10   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Amikor új account-ot adsz meg, MetaTrader4 (Auto Update)-ként vedd fel.
Régi 2014-01-03, 12:41   #5 (permalink)
Tag

Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 47
Batka85 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Éles számlán kereskedek, ami be van kötve mfb-ra. Szeretnék úgymond "tiszta lappal" kezdeni, hogyan tudom a mfb adatbázisomat resetelni? Az mt4 könyvtárából milyen adatokat kell, h töröljek?
Előre is köszi a segítségeteket!
Batka85 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-03, 13:34   #6 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Batka85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Éles számlán kereskedek, ami be van kötve mfb-ra. Szeretnék úgymond "tiszta lappal" kezdeni, hogyan tudom a mfb adatbázisomat resetelni? Az mt4 könyvtárából milyen adatokat kell, h töröljek?
Előre is köszi a segítségeteket!
Tulajdonképpen mit is szeretnél?
A myfxbookra a teljes számlatörténet feltöltésre kerül. Myfxbook tud csak egy adott időszakot megjeleníteni.
Vagy egyszerűbb, ha nyitsz egy új számlát a brókerednél, és belső átvezetéssel átcsoportosítod oda a pénzt, ez ingyenes szokott lenni. Ezután nyitsz a myfxbook profilodban egy új accountot neki.
Régi 2014-01-04, 13:39   #7 (permalink)
Tag

Hely: Szeged
Összes hozzászólás: 47
Batka85 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kb 8 hónapja kereskedek éles mikro számlán, és végül is az utolsó 2 hónap eredményeit szeretném csak látni a mfb-ban. Mert azóta van egy letisztult stratégiám és az előző hónapok eredményeit nem szeretném belekeverni.
Batka85 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-04, 19:53   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mostanában elkezdtem nézegetni a myfxbook-ot. Fel is tettem két expertet kíváncsiságból, természetesen vesztes mindkettő, nem is ez a lényeg. Hanem hogy nézegettem mások profiljait is, és például találtam oylat akinél azt írja: Pips: 3378.1 viszont a számla mégis bukóban van. Commission nem lehet az oka mert annál a brókernél ilyen nincs. Esetleg ebből nem vonja le a spreadet a mxfxb, de azt se tartom valószínűnek. Valaki nem tudja véletlenül a megoldást?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-04, 20:15   #9 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mostanában elkezdtem nézegetni a myfxbook-ot. Fel is tettem két expertet kíváncsiságból, természetesen vesztes mindkettő, nem is ez a lényeg. Hanem hogy nézegettem mások profiljait is, és például találtam oylat akinél azt írja: Pips: 3378.1 viszont a számla mégis bukóban van. Commission nem lehet az oka mert annál a brókernél ilyen nincs. Esetleg ebből nem vonja le a spreadet a mxfxb, de azt se tartom valószínűnek. Valaki nem tudja véletlenül a megoldást?
Egyes instrumentumoknál a myfxbook nem jól számolja a pipeket. Pl. indexex S&P, DAX. A Custom Analysis-nél meg tudod nézni milyen instrumentumokon vannak tranzakciók.
Régi 2014-03-04, 20:31   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Csak devizákkal dolgozik. Sok mindent nem lehet látni mert le van tiltva, egyébként ez az:http://www.myfxbook.com/members/Algo...averick/784966
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-04, 20:49   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 590
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nálam az aranyat számolja rosszul. Ha az sem, akkor...money managment.
kis pozikkal kezdett és ahogy gyarapodott emelt a téten és ott elment a történet mínuszba. Aztán most megint kis pozikkal gyűjtögetés. Így előállhat ez a helyzet.
De ez is csak egy tipp.
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-18, 09:47   #12 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Lehet valahogy manuálisan frissíteni egy accountot? Minden rendben lévőnek tűnik, de 15-én firssített utoljára.
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-18, 10:02   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
pendejot a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ilyenkor én ezt teszem: Settings - az adott számla mellett edit - és itt az investor password sorában van egy connect.

Lehetséges, hogy függ attól, hogy milyen platformot választottál, amikor létrehoztad a myfxbookon. Az auto update-nél működik ez.
pendejot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-18, 10:13   #14 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
pendejot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyenkor én ezt teszem: Settings - az adott számla mellett edit - és itt az investor password sorában van egy connect.

Lehetséges, hogy függ attól, hogy milyen platformot választottál, amikor létrehoztad a myfxbookon. Az auto update-nél működik ez.
Nagyon köszi, egyből jobban néz ki a profilom
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-07, 22:16   #15 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Erre nincs mit mondjak
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Oktatócégek éles hozamgörbéi a myfxbook-on! -oktatoszamlakHU Tomy Tőzsdei képzések 217 2015-01-27 16:08

A pontos idő 00:57 , a GMT +1 időzóna szerint.