Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-01, 20:32   #51 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Are you ready?

Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 21:38   #52 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
.........
Agyam elszáll az ilyenektől így az év első napján.
............

Csatolás 8562
Látom a tiszteletbeli auditor szerepkört szóra sem méltatod
esetleg mint "versenyző" ??
(idézőjelben, mert próbálom folyamatosan átállítani magam, hogy ne versenyként gondoljak rá)

mindenféle alcsoportban indulhatsz (a kihervadt 100 pénzes kamikázétól, a normális idefigyeljeteken keresztül akár a mégnagyobb kamukázét is be lehet célozni, de nekik 1 nappal később hirdetünk eredményt

Valaki beszélhetne egyébként ezekkel az oktatókkal, hogy van itten mostan kétféle lehetőség is mindenféle kedvezménnyel magamutogatásra, mert lehet csak ez az egypár hallott róla. tudom, tudom a topicodra se haraptak.......
Régi 2016-01-02, 16:21   #53 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hatan neveztünk be eddig.

Ennyire papír itt mindenki? Ne már...

Gyerünk hölgyek-urak, mutassátok meg hogy nem véletlenül csöppentetek bele ebbe a fórumba!

Oktatóknak üzenem: aki nem indul azzal magát járatja le. Milyen oktató az aki nem tud kereskedni? Mit oktat? Technikai elemzést? Rajzszakkört vezet, vagy mi a tököm?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 16:54   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hatan neveztünk be eddig.

Ennyire papír itt mindenki? Ne már...

Gyerünk hölgyek-urak, mutassátok meg hogy nem véletlenül csöppentetek bele ebbe a fórumba!

Oktatóknak üzenem: aki nem indul azzal magát járatja le. Milyen oktató az aki nem tud kereskedni? Mit oktat? Technikai elemzést? Rajzszakkört vezet, vagy mi a tököm?
Rajzszakkör ez teli találat.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 17:21   #55 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Az oktatók nem fognak benevezni, mert,
1. Ha nyereségesek, akkor ingyen nem mutatják be a stratégiájukat, ugyanis nincs ingyen ebéd.
2. Ha veszteségesek, akkor az szégyen, és senki sem akar ezentúl pénzért tanulni tőlük
Régi 2016-01-02, 17:27   #56 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
Hírnév szint: 8
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1. Ha nyereségesek, akkor ingyen nem mutatják be a stratégiájukat, ugyanis nincs ingyen ebéd.
A verseny ötletgazda stratija nem titkos.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 17:36   #57 (permalink)
Szenior tag

willow logója

willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A verseny ötletgazda stratija nem titkos.
Az igaz, de segédeszközök nélkül nem lekereskedhető.
Régi 2016-01-02, 17:38   #58 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
2. Ha veszteségesek, akkor az szégyen, és senki sem akar ezentúl pénzért tanulni tőlük
István, ha nyereségesek és részt vesznek egy versenyen ahol akár a pozik is látszanak abból senki nem tud meg semmit.

Egy kötéslistából NEM LEHET semmit kilopni egy kezdőnek , ez mindössze egy urban legend.

HA nyereségesek...
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 17:38   #59 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Az igaz, de segédeszközök nélkül nem lekereskedhető.
Akkor meg semmitől nem kellene tartania.
De mind tudjuk miért nem fog indulni...
Régi 2016-01-02, 17:40   #60 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Immár 8-an neveztetek, Willow adatait várom még! Köszönöm, remélem lesznek még jelentkezők!

Dávid, a verseny szabályai nem változtak, a poszt első hozzászólásában megtalálod azokat. Lényegében mt4-es számla kellene, demo vagy real, az felkerül egy a számlatulajdonostól független oldalra, ahol nyomon lehet követni minden lényegi változást, kötéslista pedig nyilvános, így akinek ez gondot jelent, mehet Kockasseggu versenyére, ahol összemérheti tudását a többiekkel.
A verseny a becsületes trédelés, a szakmaiság megmutatása a célja, szellemiségével pedig nem fér össze semmi simliskedés és nem fair magatartás.
Kockázatkezelésbe nem szól bele senki, úgy kereskedj(en mindenki), mint ha ez éles számla lenne! Lehet kézzel, csoda experttel, vagy akárhogy.
A sorrendet befolyásolja a hozam/MaxDD/lebegő, szóval biztos vagyok benne, hogy az kerül ki győztesen, aki valóban az egyik legjobb az elkövetkezendő 3 hónapban.

Díjaink : szivar-pálinkák-traderi állás-ussb klubtagság-tradercentrum ajándék. Majd a j.héten megállapodunk itt, közösen, hogy hány díjazott legyen s hogy osztjuk el a helyezettek közt a díjakat.

http://www.forexfactory.com/verseny#...explorer.66503

Itt követheti mindenki az állást, ami folyamatosan frissül hétfőtől.

Várom a további jelentkezéseket!
Sok sikert mindenkinek!
B.U.É.K.

chARTist
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 17:55   #61 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Egy kötéslistából NEM LEHET semmit kilopni egy kezdőnek , ez mindössze egy urban legend.
Pontosan.
Egy stratit sem lehet "ellopni"... Kell hozzá egy bizonyos fokú tapasztalat, továbbá: Milyen piaci korulmények kozott mukodik, mi a statisztikai elonye, milyen MM-et használ hozzá az ember, hogyan menedzseli a pozíciót, stb...

Itt bukik meg a legtobb tradicionális oktatás, hogy konkrét dolgokat akar átadni a diákoknak, akik erre még nem állnak készen. Másképp látja az oktató pl. 6 évvel, és másképp Pityu bácsi 6 nappal. Olyan típusú képzés, amely piaci gondolkodásmódot/látásmódot szándékozik átadni, sajnos még nincs magyar nyelven.
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 18:07   #62 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
Hírnév szint: 7
AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Beneveztem.
9 fő
AngyalBandi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 18:46   #63 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 143
Kapitány a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Na akkor tisztelettel én szeretnék lenni a 10-edik! Nem szeretnék demot nyitni. Nem azért , mert ász vagyok, csak a macera... gondolom bevesztek így is.
Kapitány nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 18:56   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Végigolvasva az eddigieket : a tömörséggel mindnyájunk idejét megspóroljuk; a helyesírási hibákat kerüljük (ha találtok nálam, azonnal kéretik engem le és megalázni!); a versenyen való indulás kritériumai annyira "felhasználóbarátok", hogy ha a helyi előadók, oktatók, prédikátorok, megmondók stb nem "akarnak/tudnak" nevezni, az = a megfutamodással. MOST meg lehet mutatni, ki a F@SZAGYEREK!!! Bármikor leszek utolsó egy versenyben, mintsem első a pofázásban. Üdvözlettel : Kapitány /Lénárd András/
Régi 2016-01-02, 19:36   #65 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kapitány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Végigolvasva az eddigieket : a tömörséggel mindnyájunk idejét megspóroljuk; a helyesírási hibákat kerüljük (ha találtok nálam, azonnal kéretik engem le és megalázni!); a versenyen való indulás kritériumai annyira "felhasználóbarátok", hogy ha a helyi előadók, oktatók, prédikátorok, megmondók stb nem "akarnak/tudnak" nevezni, az = a megfutamodással. MOST meg lehet mutatni, ki a F@SZAGYEREK!!! Bármikor leszek utolsó egy versenyben, mintsem első a pofázásban. Üdvözlettel : Kapitány /Lénárd András/
Talán lehet, hogy a bankszámlát, brókerszámlát vki magánügyként kezeli. A tőzsdét nem kifejezetten sportként űzi. Esetleg hetekig nem nyit/zár pozíciót. Esetleg nem tőkeáttétellel kereskedik hanem "fizikai" részvénnyekkel. Stb.
Ezért nem kell @ni.
(Aki nem tud helyesen írni az nehezen fog, ki bírálja el majd a helyesírást? Verseny? Dislexia?)
Régi 2016-01-02, 19:47   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Talán lehet, hogy a bankszámlát, brókerszámlát vki magánügyként kezeli." Ok, de az ne is várja el, hogy oktatóként stb hitelesnek feltételezik."Esetleg hetekig nem nyit/zár pozíciót." - ez kizárná, hogy merjen indulni? Kétlem. Nem akartam én lef@szozni senkit, bocsánat érte...kivéve attól, aki alappal vette magára. A dislexiát nem értem itt
Régi 2016-01-02, 19:53   #67 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

beneveznék, ha be tudnék lépni az fxpro demo4-es szerverére... tudna vki adni ip címet?
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 20:05   #68 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Megpróbáltam egy kis reklámot csinálni ennek a kezdeményezésnek, legyen minél több induló.
Még nem döntöttem el, hogy nevezek-e, de ahogy látom március végéig ráérek.
Demóval nem akarok, éles számlával meg nem hiányzik a teljesítmény kényszer amit ez okoz. Majd még eldöntöm mi legyen. Sok sikert mindenkinek!
Régi 2016-01-02, 20:19   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
"Talán lehet, hogy a bankszámlát, brókerszámlát vki magánügyként kezeli." Ok, de az ne is várja el, hogy oktatóként stb hitelesnek feltételezik."Esetleg hetekig nem nyit/zár pozíciót." - ez kizárná, hogy merjen indulni? Kétlem. Nem akartam én lef@szozni senkit, bocsánat érte...kivéve attól, aki alappal vette magára. A dislexiát nem értem itt
Örülök András, hogy régi motorosként az indulás mellett döntöttél.
A részvétel a fontos nem a győzelem. Bőven elegendő ha a piacot (és magunkat!) le tudjuk győzni.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 20:23   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
beneveznék, ha be tudnék lépni az fxpro demo4-es szerverére... tudna vki adni ip címet?
Az FxPro ügyfélszolgálata még nem fordult meg a fejedben?
Régi 2016-01-02, 20:39   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem vettem magamra mert annyira távol van tőlem az oktatás, hogy oktatóval még csak nem is találkoztam sok év alatt.
Sztem akinek "kötelező" az indulás az a grafikonos magát oktatónak tituláló daytrade-király. Tízezer élő kötéssel, kedvenc devizapárral, 1:500-as tőkeáttétellel - így hirdette magát az ipse.
(Dislexia a helyesírásra vonatkozott )
Régi 2016-01-02, 21:41   #72 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megpróbáltam egy kis reklámot csinálni ennek a kezdeményezésnek, legyen minél több induló.
Demóval nem akarok, éles számlával meg nem hiányzik a teljesítmény kényszer amit ez okoz. Majd még eldöntöm mi legyen. Sok sikert mindenkinek!
Van kötésmásolóm, odaadjam? Szóval ez nem akadály Zoli Gyere te is!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 21:43   #73 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Üdv Kapitány!

"felhasználóbarátok" --> felhasználóbarátak

"Ok, de az ne is várja el, hogy oktatóként stb hitelesnek feltételezik"

feltételezzék

"kivéve attól, aki alappal vette magára" kivéve attól, aki alapból magára vette.

Nézd, én senkit nem akarok megalázni sehogyan, de szerintem nem a helyesírás határozza meg, hogy ki mekkora trader. Van, hogy gyors gépelés miatt, vagy csak hanyagságból félreüti, ezen kár fennakadni. Egyébként meg a lakhely is befolyásolhatja a nyelvet, tájszólást stb. Lehet ami felétek alappal magára vétel, az felénk teljesen más. Ettől nem lesz hülyébb az ember.

Sok sikert neked és a többi versenyzőnek is.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 21:52   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az ilyen viták teljesen szétvágnák ezt a topicot! (Volt akit figyelmeztettünk, hogy mondatot nagybetűvel kezdünk )
Régi 2016-01-02, 22:56   #75 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az FxPro ügyfélszolgálata még nem fordult meg a fejedben?
Nem tűnt fel véletlen, hogy hétvége van H'Ombre?
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 23:22   #76 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tűnt fel véletlen, hogy hétvége van H'Ombre?
Dikmá de sürgős.
Régi 2016-01-02, 23:50   #77 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
Hírnév szint: 5
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Talán egy kicsit elhamarkodott minden vélemény még így az elején. Zoli leírta a lényeget.

Idézet:
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-02, 23:53   #78 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Talán egy kicsit elhamarkodott minden vélemény még így az elején. Zoli leírta a lényeget.
mi lenne ha gyorsan beregisztrálnál végre mindenféle kifogások helyett, a demodra tennél egy kötésmásolót, és ide be se néznél
úgy nem lenne semmi teljesítménykényszer.....
de egye fene, régi kapcsolatunkra tekintettel Neked kivételesen:
Te egyedül indulhatsz nálunk demo számlaszámmal.......
nincs kötéslista, nincs pressure az elveszített 100 usd miatt
nos?
Régi 2016-01-03, 04:46   #79 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Én már megtettem. Ellenpontot mutattam, s máris mindenki tudott választani…

Vagy lehet, hogy csak a házi pálesz-díjazás a nyerő? Mit szólnátok némi kecskeméti barackhoz?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 08:03   #80 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az ilyen viták teljesen szétvágnák ezt a topicot! (Volt akit figyelmeztettünk, hogy mondatot nagybetűvel kezdünk )
Na ebben igazad van! Elnézést mindenkitől, nem akartam nyelvi altopicot kreálni - nem ment át a szarkazmus.
Régi 2016-01-03, 08:42   #81 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Fiuk, ha nem neveztek, nem kell magyarazkodni.
Régi 2016-01-03, 08:52   #82 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fiuk, ha nem neveztek, nem kell magyarazkodni.
Nem magyarázkodás, de bevallom, még nem igazán értem, mi történik a háttérben.

2015 októberében megjelenik egy chArtist nicknév, akiről azt se tudni kicsoda, de talán 4-5. hozzászólásában elkezdett engem (is) kóstolgatni. Egyébként néhány vonásában kísértetiesen hasonlít erlára (jó rendőr – rossz rendőr szitu). Feldobja egy verseny ötletét, és felajánl egy doboz szivart, a szivarozó-factorys erla és baráti köre azonnal rámozdul, nyílik a lehetőség a factoryn, s aki nem ezt támogatja már nem is F@SZAGYEREK.

Nos, megmutattam, hogy tudnék jobbat, életszerűbbet. Erre meg semmi válasz a fórumon, de az ellenérdekű oktatók máris ellenreklámkampányba kezdenek…

Pedig a két dolog nem zárja ki egymást, ha ti beszálltok hozzám, én is beszállok néhány üveg kecskeméti barackkal… Egye fene, bár eddig nem sokat kaptam a fórumtól.

De részemről ezzel a téma lezárva.
Régi 2016-01-03, 09:23   #83 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Üdv moneymentor!
Említed, hogy" megmutattam, hogy tudnék jobbat, életszerűbbet. Erre meg semmi válasz a fórumon". Lemaradtam róla, hol tudnék tájékozódni róla? Köszönettel
Régi 2016-01-03, 09:27   #84 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
Üdv moneymentor!
Említed, hogy" megmutattam, hogy tudnék jobbat, életszerűbbet. Erre meg semmi válasz a fórumon". Lemaradtam róla, hol tudnék tájékozódni róla? Köszönettel
Termelsz neki 1 évig jutalékot éles számlán és ha nyersz kapsz belőle 15%-ot.
Nem is értem miért nem tolonganak...
Régi 2016-01-03, 09:51   #85 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Termelsz neki 1 évig jutalékot éles számlán és ha nyersz kapsz belőle 15%-ot.
Nem is értem miért nem tolonganak...
Már megint a „dögöljön meg a szomszéd tehene is” effekt…

Számold ki, mennyi jön be 2-3, néhány hónapig kitartó jelentkező mikrolotos kötései után – esetleg egész éves mentorálásért cserébe. Az összesnek egy része meg díj, és a 3 liter pálinka kifőzetése sincs ingyé.

Vagy azt hitted, sokan tolonganak majd a fórumról olyanok, akiknek lotos kötésekkel plusszos a számlaegyenlegük? Azok a Háziversenyben indulnak, nem?
Régi 2016-01-03, 09:57   #86 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már megint a „dögöljön meg a szomszéd tehene is” effekt…
Ez baromság, örülök más sikerének ha az eredményei a valóságot tükrözik.

Szívesen látnám a te kötéslistádat is.
Régi 2016-01-03, 10:01   #87 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 464
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

MoneyMisi, a forexfactoryn pipa volt, nem szivar. Majd visszteszem azt a képet, megnézheted. Ezév aug.11 óta nem dohányzom, de a pipázás iránti szenvedélyem megmaradt, heti 3-4-szer pöfékelek.

ChARTist Tamást 13 éve ismerem, az egyik ember volt, aki miatt kereskedem, nevezhetem öt mentoromnak, barátomnak, söt immár van közös üzleti érdekelktségünk is. Én említettem meg neki ezt a fórumot, hogy olvasson bele, vidám perceket szerzett neki is -elmondása szerint-.

A versenyen nem kötelezö részt venni senkinek, ussb-nek sem, neked sem, senkinek sem. Én átneveztem kockásszilárd versenyére, ott veszek részt, nem a titkos stratim miatt, hanem mert számomra az a vonzó.

Te is lehetsz faszagyerek Misi, még csak csatlakoznod sem kell a versenyhez, elég ha normálisan viselkedsz, a hozzászólásaid konstruktívak s nem keresel ott hibát, ahol nincs. Kicsit finomabb stílussal, kevesebb kötekedéssel bekerülhetsz te is a körbe, ez rajtad múlik, kizárólag rajtad. Nem kötelezö ez sem, mindenki maga dönti el, hogy hol foglal helyet. Nem kötekszem, csak mondom, nekem bejött.
Azt vettem észre, hogy ha normálisan odaadom magam a közösségnek, akkor a csapat figyel, s elkezd komolyan venni, nem akarok semmit sem eladni senkinek, nem reklámozok semmit, pedig hidd el, megtehetném, hogy akár az érdekeltségi körömbe tartozó brókercéget, vagyonkezelöt reklámozzam, mégsem teszem, most írok erröl elöször. S többet nem is fogok.
Nincs semmi mögöttes szándékom, az ismeröseimet pedig a való világban szerzem, nem itt. Az, hogy itt találkozunk az a véletlen müve, Shortosgyulával pld hamarabb kv-ztam Debrecenben, mint ahogy itt regeltem, Dávidot is hamarabb ismertem meg, Zalánt, KapitányAndrist sem innen ismerem, sem B.StrategonLacit. Szóval peace.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 10:02   #88 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szívesen látnám a te kötéslistádat is.
Én meg a tiédet győztesként év végén. De csak ha te is akarod. Nincs semmi kényszer, vagy erőltetett nyilvánosság: moneymentor
Régi 2016-01-03, 10:06   #89 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A versenyen nem kötelezö részt venni senkinek, ussb-nek sem, neked sem, senkinek sem.
Kösz, tisztult a kép. Nem tervezem offolni a topicot.
Régi 2016-01-03, 10:11   #90 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
Én meg a tiédet győztesként év végén. De csak ha te is akarod. Nincs semmi kényszer, vagy erőltetett nyilvánosság: moneymentor
Bár már 2 kötéslistát is betettem ide, ha tudok csinálok egy harmadikat is.
Nálad biztos nem fogok indulni, ide se tudok nagyon koncentrálni mert máshol akarok és kell bizonyítanom.
Régi 2016-01-03, 12:34   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

http://www.uzletresz.hu/vallalkozas/...-gazdasag.html
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 15:19   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.forexfactory.com/verseny

http://www.forexfactory.com/verseny2

A fenti 2 linken követhetitek a verseny állását. A forexfactory egy nick alá max. 8db trading explolert enged, ezért van kettészedve a csapat.
Dávid, várom az adatokat, nem tudtam felvenni a számlád.
Broker,számlaszám,investorpassw.

Nevezni lehet folyamatosan, ha betelne a 2-ik nick is, csinálok még.

Sok sikert mindenkinek!
Régi 2016-01-03, 16:02   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem magyarázkodás, de bevallom, még nem igazán értem, mi történik a háttérben.
Semmi nem tortenik. Az egyik oktato kitalalta, csinaljunk haziversenyt, chartist csinalt, oktatok meg nem neveznek, ennyi tortent

Konkluziot mindenki le tudja vonni.

chartista: csinalok investort, en a bejelentkezesit kuldtem el.
Régi 2016-01-04, 03:02   #94 (permalink)
Új tag

spekulans71 logója

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
spekulans71 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is beszálltam, amennyire az időm engedi majd!
Régi 2016-01-04, 06:23   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok, jó reggelt!

Mindenkit felvettem aki jelentkezett, a trade explolerek működnek, láttam már kereskedések is nyíltak! Sok sikert mindenkinek!
Jelentkezni folyamatosan lehet.

Sok sikert mindenkinek!

Itt tudjátok az állást követni;

http://www.forexfactory.com/verseny

http://www.forexfactory.com/verseny2

chARTist
Régi 2016-01-04, 06:38   #96 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Boldog pipvadászatot mindenkinek.
Régi 2016-01-04, 07:55   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még küzdök az investor password létrehozásával, de jövök...
Régi 2016-01-04, 08:26   #98 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Dax elég durva ma. 180 pontos gap le majd szakad tovább
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-04, 09:55   #99 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

chARTist! ment a regelés! köszipacsi
Régi 2016-01-04, 10:18   #100 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Küldöm én is az investort, 1p
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fórum help harzol Segítség 55 2017-08-15 10:50
Fórum hibák észrevételek RóbertGyda Fórum felépítése, működése 25 2015-02-15 19:18
Tőzsde Fórum a Twitteren és a Facebookon harzol Fórum felépítése, működése 1 2011-10-16 15:29

A pontos idő 09:42 , a GMT +1 időzóna szerint.