Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-19, 18:01   #201 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyen is rég volt már: kezdésnek folyamatos bukók, visszahozva 3 tréddel és ennyi, kb nulla a mai nap.

dax hatalmas gappel kezdett reggel, ez ritkán szokott jól elsülni.
Ha jól látom ma a búkó sorozat(kemény lehetett mentálisan) után lényegében toltál egy martingale-t... ez azért lehet kemény, mert ha kiüti azt a 3 majdnem egy helyen nyitott pozit, az egyből -3 percent. Gyakran nyomsz ilyet, vagy csak ma módosítottál az MM-en?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-19, 18:18   #202 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

A "martingale-t" visszavonom, ha az volt ha nem, mert lehet gyors poziépítésként is nézni. Igazából az érdekelt, hogy meddig nyomod zsinórba a minuszokat, mekkora dd-nél, vagy vesztes sorozatnál álltál volna meg levegőt venni? Ha 100 bukó jön egymás után mennyi után áll meg?
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-01-22, 10:21   #203 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 319
Hírnév szint: 5
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

A verseny alkalmával egy számomra új stratégiát teszteltem, az eredmények borzasztóak lettek mint az látható .
Így nem látom értelmét a folytatásnak. Azoknak akik versenyben vannak sok sikert kívánok!
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-22, 11:06   #204 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

DoraDavid az első. jól tartja magát.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-22, 11:11   #205 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
DoraDavid az első. jól tartja magát.
hozam / MaxDD
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 09:48   #206 (permalink)
Új tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 3
Fx_Insight a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

A rendszerem az Fx_Insight, ha jól számoltam akkor jelenleg harmadik vagyok (nem nagyképűséggegből írom), csak érdekelne hogy ki mit lát a rendszeremben ? Automata kereskedés így nálam versenyszellem csak kicsit játszik szerepet

kereskedési rendszerem stat-ja:
http://www.forexfactory.com/verseny2#acct.07-tab.report
Fx_Insight nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 11:05   #207 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nézőpont kérdése, hogy az első vagy-e vagy a harmadik. :-)
Én befektetői szemmel nézem, 2 hete tűnt fel a teljesítményed, s figyelemmel kísérem azóta a ténykedésed. Az feltűnt, hogy expert lesz, elsőre valami kvant alapú dologra tippeltem (EU-GU), aztán bejöttek a CAD-os kötések s onnantól kezdve csak a h.görbédre lesek rá 1szer1szer, amikor eszembe jut. Szépen tolod, csak így tovább! Kíváncsi vagyok, hogy mit mutat a számlád hétfőn (1 hónap) s mit fog 2-3 etap múlva mondani.

DoraDavid is kemény ellenfél, higher risk, de nem gambling amit csinál, ez látható, bár nekem kicsit magas volt a kezdeti kockázat, mint befektető biztosan beleizzadtam volna, ha látom azt az aranyat.

ShortosGyula sem rossz, de a MDD elszállt neki nemrég, visszajött, sőt új csúcson a portfóliója, ez nagyon jó, majd megnézem a kötéslistát jobban.

DumberBéla is komoly ellenfél a törthónapjával, az is valami expert lesz, de annak sem néztem még meg a kötéslistáját jobban, sőt, egyáltalán nem.

Ami viszont nekem nagyon fontos, hogy egyelőre úgy tűnik, hogy csak vannak a fórumon olyanok, akik tudnak pénzt keresni akár experttel, akár kézzel. Kitartás, tanulás, fegyelem és rengeteg belerakott munka áll emögött. Ha ez így is marad, akkor a verseny eléri a célját, bebizonyítja azt, hogy érdemes egy kezdőnek időt és energiát fordítani arra, hogy tanuljon, rendszert fejlesszen, mert lehet pluszos a kereskedése bárkinek.

Sok sikert hölgyek s urak, a táv 1/3-ad részén lassan túl vagyunk!
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 18:37   #208 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 402
Hírnév szint: 8
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Fx_Insight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

A rendszerem az Fx_Insight, ha jól számoltam akkor jelenleg harmadik vagyok (nem nagyképűséggegből írom), csak érdekelne hogy ki mit lát a rendszeremben ? Automata kereskedés így nálam versenyszellem csak kicsit játszik szerepet

kereskedési rendszerem stat-ja:
A számok nagyon impozánsak, csak így tovább. Gratulálok!
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 22:43   #209 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Köszönöm a visszajelzéseket

Eltaláltad a kvant alapot már három külön láb is fut Elég komplex rendszer lett
Régi 2016-01-29, 02:55   #210 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.020
Hírnév szint: 6
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

chARTist:

"Ami viszont nekem nagyon fontos, hogy egyelőre úgy tűnik, hogy csak vannak a fórumon olyanok, akik tudnak pénzt keresni akár experttel, akár kézzel. Kitartás, tanulás, fegyelem és rengeteg belerakott munka áll emögött. Ha ez így is marad, akkor a verseny eléri a célját, bebizonyítja azt, hogy érdemes egy kezdőnek időt és energiát fordítani arra, hogy tanuljon, rendszert fejlesszen, mert lehet pluszos a kereskedése bárkinek."

Teljes egyetértésben mindezzel! a "nem lehet nyerni" szöveg is a piaci ismeretek hiánya.

A derivatív piac nulla végösszegű játszma (költséget leszámítva).
Amit vki veszít egy pozíción azt a fordított párja megnyeri.
MyBusiness elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-29, 12:17   #211 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 812
Hírnév szint: 4
Adamv a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

hedgefunder 2512827.26%

http://www.ironfx.com/hu/promotions-...ition-rankings

ezt übereljétek
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-30, 16:53   #212 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Köszönöm szépen a visszajelzéseket!

Mindenféleképpen megéri egy kezdőnek fejlődnie tanulnia stb, kérdés az hogy ha más terültbe fektetné azt az energiát (évek munkája) pl egy Diploma vagy Specializálódik valamire akkor mivel jár jobban? Ez pedig egyénfüggő! Kereskedésre nem lehet kényszermunkaként tekinteni amit X órában pénzért végzünk, Szerintem csak hivatás/Szenvedélyként lehet űzni különben feladod!
Minden kezdőnek kitartást kívánok!

Überellés komolytalan, hedgelés+eltalált irány(szerencse) vagy vissazrajzolt demo számla Managerben házon belül hogy ne legyen igazi nyertes (IronFX )
Régi 2016-02-01, 16:44   #213 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 10
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

A rendszerem az Fx_Insight, ha jól számoltam akkor jelenleg harmadik vagyok (nem nagyképűséggegből írom), csak érdekelne hogy ki mit lát a rendszeremben ?
A profitgörbéd impozáns. Az átlagos profitod messze meghaladja a brókerköltségeket, így a stratégia rezisztens lehet a brókerek szemétkedésére.

De mondjál inkább inkább te valamit a rendszeredről. A backteszt eredmények fényében a mostani időszak extra szerencsés volt, vagy ez a megszokott? Mióta használod élesben? Mi a terved a stratégiával+robottal? Mi motivált arra, hogy benevezz a versenyre?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-01, 18:21   #214 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Melyik kereskedő nem érzékeny a brókeri szemétkedésre ? A rendszert M15-őm futtatom, pont emiatt. A félreteljesüléseket tudja kezelni a rendszer valamint azt is ha egy kötésnek a másik párját nem engedi benyitnia a bróker Nálam egy kötés Két klasszikus kötésből áll össze! Backtesztek alapján ez átlagos hónap! nyilván mivel verseny ezért egy full riskes setre lett beállítva . Éles eredmények 3-4 hónaposak vannak (centes is, Normál is), nyilván az itteni 30% havi hozamtol elmarad de 4 hónapos REAL eredmény hozam kockázat arányában áll ott is
Saját centes számlámremélem kitehetem ) https://www.myfxbook.com/members/Pro...m-real/1387127

Jó példa a brókerek szemétkedésére a Dec 3-ai visszaesés ECB kamatdöntés de a rendszer kezelte és vészleállításban is -5%- ban Leállította a kereskedést ennyit erről de készülni kell a félreteljesülésre reqoutes stb-re Centes számla tudom úgyis BBookba van, de részletkérdés!

Vannak nagyobb éles Számláim is hozamot mindenkinek kockázat fejében javaslom beállítani!

Versenyen a rendszerem tesztelése plusz a hozzáértők véleménye miatt indultam tudom h irreális tőle havi 1000% várni de én a hosszú távú stabil profit híve vagyok!

Na meg szeretem a szivart!
Régi 2016-02-01, 19:54   #215 (permalink)
Új tag

Charma a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szépek az eredmények Mr.Insight . Gratulálok, csak így tovább!
Charma nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-02, 08:51   #216 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Sajnos az unlimited ActivTrades demóm úgy néz ki mégis lejárt valahogy, mert érvénytelen számla üzenetet kapok. Írtam már az Activ-nak, csak chARTist-nak szeretnék szólni, hogy ne zárjon ki!
Feltételezem a többiek is így jártak elnézve a forexfactory-s oldalt!

Szerk.: Én benne vagyok abban is, hogy csinálok egy másik demot mondjuk Fxpro-n, ami tudom, hogy nem jár le, és azzal folytatom, ahogy egyszerűbb! Amúgy mi lett sindler-rel?

Köszi!
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-02, 12:54   #217 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nekem is törölte a pepper a számlám egy hónap után.

Részemről akkor ennyi volt a verseny. Sok sikert a többi versenyzőnek!
  Válaszol idézettel
Régi 2016-02-02, 17:05   #218 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Magyarország
Összes hozzászólás: 890
Hírnév szint: 10
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Csak azt nem értem, hogy aki tudta, hogy csak 1 hónapos a demó számlája, az miért nem másik brókernál nyitott? Vannak dolgok, amit az életben nem fogok megérteni.
Régi 2016-02-02, 17:11   #219 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én se értem hogy aki nincs tisztában dolgokkal miért okoskodik, de ilyen az élet. Nem kell megérteni mindent.

Itt például elég ha a kereskedéshez értünk...
  Válaszol idézettel
Régi 2016-02-04, 11:46   #220 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 2.003
Hírnév szint: 7
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem is törölte a pepper a számlám egy hónap után.

Részemről akkor ennyi volt a verseny. Sok sikert a többi versenyzőnek!
ne add fel ilyen könnyen!
fogod magad, beregisztrálsz egy rendes helyen (pl FxPro) mind a 33,216 virtuális dollároddal (csak a feeling kedvéért érdemes ebben az esetben megadni a saját mobilszámodat, és azért is hogy ne zárjanak ki emiatt, mert garantáltan csörögni fog!! a 10/100 ezresek már komolytalanok, de én mint képzeletbeli dealing ügynök erre az extrém utolsó fityinges komoly összegre egyből ugranék. Végre egy balek aki betolja a számlájáról a maradékot, csak még előtte szimulál egyet.....

velem azóta geciznek ezek a demos cégek, amióta beírtam ide, hogy hamarosan kurvasokpénzemlesz. 1 órával később már hívtak is szilveszterkor!!
szóval azt akarom kinyögni hogy van itt a fórumon egy alvó ügynök aki tudja a számomat......
teljesen türelmesen elmondtam a parasztos angolommal amit ilyenkor szoktam....."sorry, i don"t want invest money in to the stock market, no forex etc.." eddig mindig megértették, de ez nem. Szidta az anyukámat angolul. Ilyen még sosem történt...!
Az hogy a "beszélgetés" végén pedig rádtegye a telefont egy sales-es, hát az teljesen új élmény volt. Én még ilyet nem tapasztaltam soha
Pedig szivesen válaszoltam volna neki. Néha jó lenne csak úgy fakkolni valakivel a telefonba full hangerőn. Nem baj, legközelebb gyorsabb leszek.

Nah visszakanyarodva:
újraregisztrálsz 33216-al, beküldesz ide ebbe a topicba róla egy fényképet kötésmentes állapotban újraregisztrálsz Chartistnál, és utána folytathatod. Ennyire egyszerű.
(de nem ám 10et fényképezni és aztán vadul nekiesni mindegyiknek!
Régi 2016-02-04, 21:27   #221 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak azt nem értem, hogy aki tudta, hogy csak 1 hónapos a demó számlája, az miért nem másik brókernál nyitott? Vannak dolgok, amit az életben nem fogok megérteni.
ActivTrades-esek elvileg kérhették a chaten, hogy ne járjon le a demó 1 hónap múlva, és (látszólag) be is állították unlimitedre, mert a webirodában így látszik. Ehhez képest mégis lejárt.
Úgy gondolom, hogy ez esetben kivételesen nem user error volt.

Tény: lehetett volna mindenki mondjuk FXPro-s, de például én annál a brókernél szerettem volna tesztelni egy számomra új stratit, ahol az éles számlám is van, mert a verseny alatt/miatt azért betartottam a szabályokat, így ha a 3 hónap alatt számomra megfelelő lett volna a stratégia, akkor felvettem volna az éles portfóliómba.

chARTist: Mi legyen, regisztráljunk valami FxPro-féle demót (aki akar) és mehetünk tovább, vagy így jártunk (elfogadom mindkettőt, nyilván a te időd megy el a regisztrálásokkal)?

Köszi!
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-04, 21:39   #222 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

AnTi és a többiek, sziasztok, jó estét!

Igen, ez valóban probléma, hogy lejártak a demók.
Aki akarja természetesen folytathatja a versenyt, sőt, ha jól tudom, akkor a demoszámla összegét is meg tudod határozni, tehát ha 12.345$-od volt az első etap végén, akkor annyival nyiss egy új demot bárhol, elküldöd az adatokat, felveszem, csinálunk ide a régiről egy "jegyzőkönyvet", azaz leírjuk, hogy 12.345$-on folytattad, eddig 2345$ volt a nyereség, max dd stb és mehet tovább a játék.
Szóval igen, új számla és folytassuk, mindenképpen!
Sőt...jegyzőkönyv sem kell, mert a régit nem töröljük ki , így minden látható, a forexfactory-s szervereken van hely szerintem az adatainknak :-)
Régi 2016-02-09, 20:43   #223 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Továbbra is lehet nevezni a háziversenybe, rengeteg szabad hely van még, az előnyök nem behozhatatlanok!
Skalposok, swingesek, robotosok, mindenki jöhet!
Régi 2016-02-16, 11:09   #224 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 402
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ilyen is van. Pedig a célárak nem voltak rossz helyen.

tozsde-forum-haziverseny-dax.png
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-22, 11:36   #225 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Kicsivel túl a félidőn, egyre jobban kopnak a résztvevők. Lejárt demók, ledarált számlák, inaktív nevezők jellemzik a versenyt.
Új jelentkező 2 volt, egyik odalett, másik meg egy expert, ha jól látom, s a nagy esélyes fx_insight is kiszállt volna?
DoraDávid tolja tovább, nem semmi, nem semmi.

A végén az nyer, aki képes volt egy nem lejáró demót regelni? Komolyan? :-)
Hol a lendület?
Régi 2016-02-24, 22:26   #226 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

A lendület tényleg alább hagyott a versenyen  Kézzel lehet hogy odalett a kedv, a robotokkal lépést tartani vagy ki hogy van vele ?
Más: Nálam mostanra sikerült még összetettebbé tennem a kereskedést  és indult a rendszerem újabb páron (NZDUSD) kinek mi a véleménye a kiwiről?
Régi 2016-02-24, 22:39   #227 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

A lendület tényleg alább hagyott a versenyen  Kézzel lehet hogy odalett a kedv, a robotokkal lépést tartani vagy ki hogy van vele ?
Más: Nálam mostanra sikerült még összetettebbé tennem a kereskedést  és indult a rendszerem újabb páron (NZDUSD) kinek mi a véleménye a kiwiről?
Hát a robotokkal nehéz kézzel.....főleg úgy hogy megint egy hete nem láttam chartot még demon sem, amikor meg hirtelen hozzájut az ember az anyaghoz és bumm bele .....

A kiwit próbáld talán a szezonjában, szóval este, ha nem jön be, akkor jöhet az az idősáv amikor alszanak rajta, és ha az sem akkor még mindig van hátra ezernyi egzotikum

Nekem ami feltűnt:
http://www.forexfactory.com/verseny3#acct.73
ez a robot versenyző beéérte a Dóra/Shortos párost.....

persze 50 ezerről indulva könnyű volt neki
Régi 2016-03-15, 18:06   #228 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás demoban is geciznek??

A kérdés kötői....
ugyan mi értelme lenne....
Hacsak a bróker nem annyira lusta, hogy demóban is az éles adatokkal nyomul,
mert nincs pénz/idő külön rá.
Ide pénzt egy centet se.
Értelme MT4-el egy perccel is többet....nem sok
Csatolt kicsinyítések
tozsde-forum-haziverseny-demoban_is_geciznek_v2.jpg  
Régi 2016-03-15, 22:02   #229 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Kicsivel túl a félidőn, egyre jobban kopnak a résztvevők. Lejárt demók, ledarált számlák, inaktív nevezők jellemzik a versenyt.
Új jelentkező 2 volt, egyik odalett, másik meg egy expert, ha jól látom, s a nagy esélyes fx_insight is kiszállt volna?
DoraDávid tolja tovább, nem semmi, nem semmi.

A végén az nyer, aki képes volt egy nem lejáró demót regelni? Komolyan? :-)
Hol a lendület?
Kérlek, hogy mint a házigazdája ennek a nemes versenynek, annyit tegyél meg, hogy legalább most csinálsz egy kis egyszerű kimutatást.
Ez egy minimálisan elvárható alap lett volna egy ilyen versenyre a kezdettől fogva, hogy könnyen lehessen követni az eseményeket, legalább heti bontásban.
Senkinek nincs kedve magának ezt megcsinálni, ez biztos. Ha meg esetleg már érdekel valakit a részletesebb egyéni eredmény, akkor belemászhat, annak ugyebár nincs akadálya.
A Myfxbook erre is jobb, de ez nézőpont kérdése, még ha a többség egyértelműen azt ismeri és használja szerintem. ja, hogy én azt ajánlottam? Így már érthető
Sokkal nagyobb lett volna az érdeklődés akkor, ez el lett szúrva, de hát én ehhez nem értek. Én csak kibicelek, még ha én biztosan úgy is csináltam volna...

Na jó, nem kötekedek, de tényleg csinálhatnál egyet. Kb ennyire gondoltam pl. egy exelben és annak a fényképét ide bemásolva:

Versenyző / Bróker / Számla demó-éles / Alaptőke / Hozam %-ban / DD / Kötések száma / Stratégia manuális - robot (bár ez könnyen megállapítható, ha az előző adatok láthatóak)

At gondolom, ez éppen elég és mindent elmond, amennyit érdemes figyelembe venni.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-16, 12:53   #230 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szia USSBZoli, sziasztok!

A www.forexfactory.com oldalon van 3 csoport )verseny, verseny2 és verseny3, azokban a csoportokban van 8-8 versenyző.
Egy számlát sem töröltem ki közülük, így van ami inaktív, van ami aktív, meg kell őket nézegetni.

Azért nem a myfxbook-ra esett a választásom, mert ott előfordulhat, hogy nem tud hozzáférni a rendszer 1-1 számlához csak külön experttel -brókere válogatja-. A ff-nek meg az a hátránya, hogy 1 felhasználónév alatt max. 8 db számla lehet, így valóban nem lehet annyira egybe látni, mint a myfxbook-on.

http://www.forexfactory.com/verseny
http://www.forexfactory.com/verseny2
http://www.forexfactory.com/verseny3

Íme a linkek.
Még mindig be lehet szállni, aki érez a rendszerébe erőt, várom továbbra is.
A verseny vége előtt nem csinálok kimutatást, majd áprilisban, amikor vége van, persze ha van hozzá kedved, szívesen látjuk itt a te szempontjaid alapján elkészített összefoglalót az eddigi eseményekről.

Have a nice day!

ps.: jó példát mutatva én is becsekkoltam, sajna a "jó kis grid" nem tudott elkapni 10 nyugis napot, pedig jól indult, kifektette a tegnapi GJ, de csak visszajön 10.000-ig a hónap végére.
Régi 2016-03-17, 03:43   #231 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Rendben, aki akarja majd kibogozza, én átlátom. Sok jelentősége úgy sincs. Éles számlák nélkül csak vicckategória az egész.
Sajnos azt is, hogy a fórum, totál leült, mert nincs mocskolódásra lehetőség. Pár ember kisajátította, de tőlük csak ennyire telik.
Eközben meg látom, hogy az FB-s csoportokban százával csatlakoznak az érdeklődők, tehát a Forex azért még izgat pár embert.
Annak ellenére is, hogy itt csak ellene dolgoznak jó-páran, ezért elkerülik már a legtöbben az egészet itt. Ez van. Ez van? Helyes ez így?
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-17, 10:10   #232 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jajj, naaa. Mocskolódásra mindig van lehetőség, ezt neked kell elmondanom? Hisz látod, hogy mi van itt a fórumon.

Ha egy topik leül picit, mert elveszett az érdeklődés/mindenki teszi a dolgát, egyszer csak feltűnik egy rég nem látott ismerős, az örökös "majdénjobbantudom" ember és elkezd unalmas perceibe mindenféle dolgot összehordani, mely első blikkre korrekt, de a sorok közt olvasva azért kitűnhet, hogy valójában csak azt bizonygatja, hogy majd én jobban tudom.
Régi 2016-03-17, 15:32   #233 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 481
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Látom elmúlt a megfázás, a humorod a régi. A számlád is kezdi magát összekapni, de nem smúzolok tovább. Sok zöld pipet a versenyzőknek!
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-24, 19:14   #234 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
http://www.forexfactory.com/verseny

http://www.forexfactory.com/verseny2

A fenti 2 linken követhetitek a verseny állását.
követem...tisztes távolból
Régi 2016-03-24, 20:56   #235 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Utolsó hét.
Régi 2016-03-31, 00:20   #236 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
DoraDavid11 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Hát a végére értünk, tetszett ez a verseny, kár hogy nekem az utolsó hónapra sikerült a profitom 50% át lerongyolnom, és a 2. helyről is lecsusznom. Eddig tart a verseny, ez volt megbeszélve, örültem azért hogy így is 3 hónap alatt sikerült 100%-ot csinálnom, ami 1 év alatt is nagyszerü eredmény. Sajnos szerencsétlen, hogy holnap este zárunk, kb minden minuszos pozim mostanság fordult volna, dehát elmértem az időt, nah... Ha meegint lesz verseny nagyon szívesen beszállnék megint, remélem legközelebb nem szóródunk így szét az elején. Külön köszönet chartist-nak, a trade explorer-ért és a verseny közbeni elismerésekért. Üdv mindenkinek és sok zöld pipet!
DoraDavid11 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-01, 10:01   #237 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Ezúton is köszönöm a részvételt és a sok pozitív visszajelzést, mindenképpen hasznos volt a verseny számunkra, habár kicsit meglepődtem a végére mennyire ellaposodott a mezőny lehet a kézi kereskedőknél a motiváció hiánya volt a baj vagy kedvüket szegték a hatalmas %-ok?

Saját rendszeremet értékelve: Összességében nagyon jól teljesített sokan kérdezték hogy ez egy szerencsés időszaknak tekinthető vagy a teljesítmény így volt beállítva, ez utóbbi a target az első két hónapban változatlanul futót míg az utolsó hónapra egy kis hajrát szimulálva emeltünk a profit targeten!

Akit érdekel annak továbbra is él és fut a számla :

myfxbook:
https://www.myfxbook.com/members/FX_...pen-rc/1573491

ForexFactory-s publikáció cooming soon..
Régi 2016-04-02, 15:28   #238 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Kár, hogy nem tudtam a versenyről, szivesen kipróbáltam volna én is. ... későn jöttem erre a fórumra.
Mivel jár ilyen demo számla nyitása?
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-02, 20:12   #239 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Most mi a fax legyen a pálesszal??
HolaShortos??
Régi 2016-04-02, 20:40   #240 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Majd egy eredmenyek listát szivesen látnék! valamint az eredmenyhirdetes es dijak átadása történhetne egy közös találkozo kv-zás vagy akár kajálás keretében ! Nyilvàn az érdeklödést fejében...

Tapatalkkal küldve az én SM-G7105 eszközömről
Régi 2016-04-02, 20:49   #241 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most mi a fax legyen a pálesszal??
HolaShortos??
Van Alexander néven vki, ő pont így minden szombaton "pálesz"ról posztolt
Régi 2016-04-02, 21:34   #242 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Táblázat: a j.hét első felében (szerdáig 100%,h. kész).
Díjátadóra ott a TN.
Régi 2016-04-03, 07:51   #243 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van Alexander néven vki, ő pont így minden szombaton "pálesz"ról posztolt
Hidd el nem én vagyok, de várom egy kupicára.
Régi 2016-04-03, 22:15   #244 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hidd el nem én vagyok, de várom egy kupicára.
Persze, hogy nem. Azonnal rád ismernénk
Régi 2016-04-04, 09:23   #245 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 812
Adamv a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Shortos Gyula

ShortosGyula törölte magát 2 hónapja innen, aki akarja megtalálja az elérhetőségein, vagy akár segítek ha kell.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 08:23   #246 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Az értelmét nem tudom, de legyen nyoma. 3 hónap eredménye semmit nem jelent. Óva (helyesírási tanácsadók ajánlásával) intenék bárkit, aki most ismerkedik lelkesen a kereskedéssel, hogy az első 3 sort figyelembe vegye.
Csatolt kicsinyítések
tozsde-forum-haziverseny-tf_demo-haziverseny.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 16:02   #247 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

XMMA!

Köszönöm szépen, hogy megcsináltad helyettem, komolyan, nagyon köszönöm!
Régi 2016-04-07, 16:24   #248 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

a fentebbi táblázatot vizsgálva a % ok értelmezését nézve felmerült egy kérdésem hogy mennyire releváns a százalékos hozam/kockázat arány, vagy ki az aki a lentebbi táblázatban lévő abszolút értékű táblázatot venné figyelembe ?

tozsde-forum-haziverseny-eredmeny.jpg
Régi 2016-04-07, 16:26   #249 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nincs valakinek egy nemhasználatos Demo számlája, olyan mint a fenti versenyen volt? Szeretném kipróbálni mit lehet vele kezdeni. ... tudom... nyissak magamnak.... nem akarok feleslegesen nyitni. El szeretném dönteni, hogy hol kezdjek el kereskedni.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 16:33   #250 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem azt nézzük meg, hogy ha lenne 123456$-om kire bíznám rá.
Szerintem egyértelmű a sorrend, ha eszerint kezdünk vizsgálódni.
Sorrend? Nem is tudom, hogy lenne-e sorrend, vagy csupán 1 versenyző...
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fórum help harzol Segítség 55 2017-08-15 11:50
Fórum hibák észrevételek RóbertGyda Fórum felépítése, működése 25 2015-02-15 20:18
Tőzsde Fórum a Twitteren és a Facebookon harzol Fórum felépítése, működése 1 2011-10-16 16:29

A pontos idő 21:41 , a GMT +1 időzóna szerint.