Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-07, 16:12   #251 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm szépen
Nincs mit.

Idézet:
Szerintem azt nézzük meg, hogy ha lenne 123456$-om kire bíznám rá.
Szerintem egyértelmű a sorrend, ha eszerint kezdünk vizsgálódni.
Sorrend? Nem is tudom, hogy lenne-e sorrend, vagy csupán 1 versenyző...
3 (1) hónapos demoszámla eredmény után ilyen kérdés senkiben csak fel se merüljön.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 19:13   #252 (permalink)
Új tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 2
Fx_Insight a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

A 3 hónap tényleg egy viszonylag rövid táv de azért egy irányt mutathat valamint megismerhető valamelyest egy rendszer egy stratégia stb... releváns időszaknak mekkora időszak tekinthető szerintetek? 2008 ra ki hogy tekint ?
Fx_Insight nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-04-07, 19:32   #253 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia!

Szerintem 3 hónap alatt el lehet dönteni egy rendszerről, hogy azt érdemes-e feltenni éles számlára vagy sem. A kockázatot lehet változtatni, ha valakinek sok lenne a 25%-os visszaesés, akkor felezze le (bár 25% szerintem elfogadható, tekintve az elvárt hozamot).

2008 - nos, ha figyelembe vesszük, hogy nem lehet valami túl drága és nem is lehet túl olcsó, akkor a 2008-as év 2-ik fele kiváló volt, a piac ment és ez a legfontosabb -nekem-.

Nézd meg ezt a hetet, mit összekapott a JPY. Láttunk már ilyet, csak akkor felfelébe, nem is volt az olyan régen.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-09, 13:31   #254 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Minél hosszabb időszakot fed le annál jobb és még akkor is a következő évben meghasal, jobb esetben elkezdi ledarálni magát a számla.

Bárki aki meg tud cáfolni, annak felajánlok egy összeget a hozam elfelezése mellett, ha tőkegaranciát vállal.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-09, 14:00   #255 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ha tőkegaranciát kell adnom ennyi erővel használhatok inkább tőkeáttételt, ott is a teljes bukót kell fizetni. Ráadásul illegális ha elfogadok ilyen célra pénzt, de talán van kiskapu.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-09, 17:23   #256 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szerintem ez nem az a piac ahol tőkegaranciát fogsz kapni bármire is a legkorrektebb megegyezés amit elérhetsz a kezdeti tőkéd bizonyos % alá csökkenése esetén egyeztetés a továbbiakról és ott megvan a döntési lehetőséged, nyilván itt a bizalom a számlakezelő felé feltétlennek kell lennie. Nyilván az itt vállalat kockázatért cserében olyan hozamot is várhatsz el mint máshol nem!

ideális esetben nem érdeke egy számla kezelőnek sem hogy ne működjön jól a rendszere ergo mindent megtesz hogy ne csak backtesztben teljesítsen a rendszere, ellenpélda természetesen nagyon sok van ezeket nem kommentálnám..
Régi 2016-04-11, 14:17   #257 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Fx_Insight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem ez nem az a piac ahol tőkegaranciát fogsz kapni bármire is a legkorrektebb megegyezés amit elérhetsz a kezdeti tőkéd bizonyos % alá csökkenése esetén egyeztetés a továbbiakról és ott megvan a döntési lehetőséged, nyilván itt a bizalom a számlakezelő felé feltétlennek kell lennie. Nyilván az itt vállalat kockázatért cserében olyan hozamot is várhatsz el mint máshol nem!

ideális esetben nem érdeke egy számla kezelőnek sem hogy ne működjön jól a rendszere ergo mindent megtesz hogy ne csak backtesztben teljesítsen a rendszere, ellenpélda természetesen nagyon sok van ezeket nem kommentálnám..
A számlakezelés eleve sosem lehet egy korrekt felállás.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-11, 21:27   #258 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A számlakezelés eleve sosem lehet egy korrekt felállás.
Miért nem ?
Régi 2016-04-12, 09:56   #259 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Miért nem ?
Miért??? Hogyan oszlanak meg a kockázatok?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-12, 10:18   #260 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Minél hosszabb időszakot fed le annál jobb és még akkor is a következő évben meghasal, jobb esetben elkezdi ledarálni magát a számla.

Bárki aki meg tud cáfolni, annak felajánlok egy összeget a hozam elfelezése mellett, ha tőkegaranciát vállal.
Tehát akkor úgy akarsz pénzt keresni, hogy neked semmi kockázatod ne legyen csak a másik félnek. Akkor tedd államkötvénybe az "kockázat mentes".

Az amit te keresel (az extra, vagy banki/jegybanki kamat feletti profit) az a kockázat felár, namost ha nem vállalsz kockázatot miért kapnád meg a felárat.

Vagy mondom máshogy: Te vállalod a kockázatot, a másik ember pedig adja a tudást és a munkát.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-12, 11:45   #261 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tehát akkor úgy akarsz pénzt keresni, hogy neked semmi kockázatod ne legyen csak a másik félnek. Akkor tedd államkötvénybe az "kockázat mentes".

Az amit te keresel (az extra, vagy banki/jegybanki kamat feletti profit) az a kockázat felár, namost ha nem vállalsz kockázatot miért kapnád meg a felárat.

Vagy mondom máshogy: Te vállalod a kockázatot, a másik ember pedig adja a tudást és a munkát.
Másként látjuk a világot és ennek ütköztetése teljesen értelmetlen lenne.

Az első bekezdésben tett megállapításod a számlakezelőre igaz, míg az utolsóban említett tudásról egyáltalán nem lehetünk meggyőzve.

Minden személyeskedéstől eltekintve, nézzük Fx_Insight versenyszámláját. Miért ne vállalhatna tőkegaranciát 144% hozam és 25% visszaesés mellett?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-12, 17:52   #262 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Másként látjuk a világot és ennek ütköztetése teljesen értelmetlen lenne.

Az első bekezdésben tett megállapításod a számlakezelőre igaz, míg az utolsóban említett tudásról egyáltalán nem lehetünk meggyőzve.

Minden személyeskedéstől eltekintve, nézzük Fx_Insight versenyszámláját. Miért ne vállalhatna tőkegaranciát 144% hozam és 25% visszaesés mellett?
Gondold át máshogy. Minek adná oda a keresete felét neked , ha övé minden kockázat? évi 6-7% ért kb. korlátlan mennyiségű pénzt lehet "szerezni" ha tied a kockázat.
Régi 2016-04-13, 09:50   #263 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondold át máshogy. Minek adná oda a keresete felét neked , ha övé minden kockázat? évi 6-7% ért kb. korlátlan mennyiségű pénzt lehet "szerezni" ha tied a kockázat.
Talán azért adná, mert mégsem áll korlátlan mennyiségű pénz a rendelkezésére és annyira bízik magában, hogy korrekt módon ezt vállalhatónak tartja. Ha ő nem bízik magában, akkor én miért vállaljam a teljes számlám kockázatát, azért a betéti kamaton felüli pár százalékért.

Számomra a számlakezelés nem különbözik bármelyik befektetéstől vagy kölcsöntől, de írhatom a forex kereskedést is. Az első a tőke védelme. Arra meg valamilyen fedezet szükséges.

Gondold át a saját vagy mások életét. Hányszor nyertek azok, akik a partnereikhez, saját lehetőségeikhez képest nagyobb kockázatot vállaltak.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-13, 12:04   #264 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Talán azért adná, mert mégsem áll korlátlan mennyiségű pénz a rendelkezésére és annyira bízik magában, hogy korrekt módon ezt vállalhatónak tartja. Ha ő nem bízik magában, akkor én miért vállaljam a teljes számlám kockázatát, azért a betéti kamaton felüli pár százalékért.

Számomra a számlakezelés nem különbözik bármelyik befektetéstől vagy kölcsöntől, de írhatom a forex kereskedést is. Az első a tőke védelme. Arra meg valamilyen fedezet szükséges.

Gondold át a saját vagy mások életét. Hányszor nyertek azok, akik a partnereikhez, saját lehetőségeikhez képest nagyobb kockázatot vállaltak.
Csinálj magadnak tőkegaranciát, ha neked az annyira fontos:
A befektetésre szánt pénzed 97-98%ából vegyél államköttvényt. Úgy számold ki a pontos %ot, hogy az időszak végére a kamatokkal pont visszakapd az eredeti tőkéd 100%át. A maradék 2-3 százalékot meg befektetheted extra kockázatos befektetésekbe. Jellemzően, akik tőkegaranciát vállalanak ugyanezt/hasonló technikát alkalamazzák, csak a befektetési terméken belül.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-13, 13:09   #265 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csinálj magadnak tőkegaranciát, ha neked az annyira fontos:
A befektetésre szánt pénzed 97-98%ából vegyél államköttvényt. Úgy számold ki a pontos %ot, hogy az időszak végére a kamatokkal pont visszakapd az eredeti tőkéd 100%át. A maradék 2-3 százalékot meg befektetheted extra kockázatos befektetésekbe. Jellemzően, akik tőkegaranciát vállalanak ugyanezt/hasonló technikát alkalamazzák, csak a befektetési terméken belül.
Köszönöm.
Igen, mintha ezt egy opciós előadásban láttam volna: tőkegarantált alapok így működnek.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-13, 14:51   #266 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Csak akkor lehet 100% garanciát adni ha van annyim félretéve, de akkor te nem kellesz. 80% ot tartok jónak max, így olyan mintha lenne 20% bónuszom amit elveszthetek, ha nyerek akkor meg részesedsz.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-14, 09:40   #267 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
80% ot tartok jónak max, így olyan mintha lenne 20% bónuszom amit elveszthetek, ha nyerek akkor meg részesedsz.
Ha a tőke 20%ának elvesztése esetén a stratégiát leállítjuk (hogy ne veszítsünk többet), akkor teljesen felesleges befizetni a másik 80%ot.

Ha a befektető, és a spekuláns eltérő személy, akkor jobb, ha úgy van beállítva a stratégia/spekulációs bef alap/akármilyen befektetési lehetőség, hogy a profit van maximalizálva.

Ez azt jelenti, hogy a kockázati szintet Kelly módszerével határozza meg az spekuláns meg úgy, hogy a teljes befizetett összeg kockáztatva van. Ezzel persze a befektetőnek tisztában kell lennie, a spekulánsnak meg be kell tartania.

A te verziódban, ha a befektetsz 100 pénzt, akkor 80at félrerak a spekuláns (tőkegarancia miatt), és 20ból spekulál.

Az én verziómban a 100 pénzedből 80at te raksz félre, 20ból meg spekulál.

Viszont az én veriómban én megtehetem azt is, hogy ha nekem is van 100 kockázati tőkém, abból én 40et fektetek be, 60at rakok félre, míg a te verziódban ez nem megoldható (hacsak nem veszek fel rá hitelt).

Kellys témát itt már kitárgyaltuk:
(A Risk Management, Money Managment, Risk-Reward arány hatása a kereskedési eredmények)
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-14, 15:17   #268 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Amiről nem esett szó eddig. Ki nyerte a sok felajánlott cuccot?
Régi 2016-04-14, 15:26   #269 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Én nem vagy még nem

Tapatalkkal küldve az én SM-G7105 eszközömről
Régi 2016-04-15, 05:09   #270 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Én nem vagy még nem

Tapatalkkal küldve az én SM-G7105 eszközömről
ha így halad, szép lassan megiszom a páleszt
Régi 2016-04-15, 15:51   #271 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha így halad, szép lassan megiszom a páleszt
Még munkanap van estig
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-18, 06:36   #272 (permalink)
Új tag

Charma a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Akkor most ki nyerte?
Charma nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-18, 14:37   #273 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 143
Hírnév szint: 8
Kapitány a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem Shortos Gyula nyerte?
Kapitány nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-18, 17:45   #274 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tényleg mi a helyzet? Én igyam meg a saját pálinkámat vagy más nyerte?

Muszáj volt újraregelnem, sorry ...
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-18, 18:09   #275 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 243
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mi az hogy sorry, már épp ideje volt visszajönnöd.

Ezt a képernyőmentést pár perce csináltam, mert még sose láttam egyszerre ilyen sok (182) vendéget a fórumon.
Ez szerintem nem véletlen egybeesés, valószínűbb hogy ennyire örülünk a visszatérésednek.

tozsde-forum-haziverseny-182vendeg.png
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-21, 14:52   #276 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

A háziversennyel kapcsolatban eddig 2 észrevétel jutott el hozzám.
Az első az volt, amikor én is elindultam a vége előtt 2 héttel. Egy hét kereskedés után vissza is léptem, mivel ezt valaki "sérelmezte", hogy nem igazságos, ha én is indulok. Aláírom, van benne valami.

A második pedig arra vonatkozik, hogy nem hirdettem eredményt. Igaz, valóban nem írtam le, hogy ki nyert, most ezt pótlom.

A háziverseny eredménye tehát:

1.) FX_INSIGHT
2.) SHORTOSGYULA
3.) DORADAVID

Miért? MaxDD/Hozam.

Az eredményhirdetés tehát megtörtént, a díjátadás lehet valamelyik Trader's Night-on, ahogy arról volt is szó még decemberben. Dávidot keresni fogom ezzel kapcsolatban.

Camaro: szia, örülök, hogy érdeklődtél a verseny iránt, de sajnos már véget ért, így várnod kell a következő lehetőségre.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-21, 19:15   #277 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Gratulálok a győzteseknek! Jó lenne ha tartanának egy előadást a Traders Night-on, azt hiszem sokunkat érdekelne.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-22, 09:57   #278 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Beszéltem shortosgyulával, előadást nem vállal, viszont szerintem az első három helyezett jöjjön el! No és azok is, akik felajánlották a nyereményeket!

Júniusban lesz a következő TN!
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-22, 11:07   #279 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 143
Hírnév szint: 8
Kapitány a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Először is gratulálok a győzteseknek! Én csak az első hónapban tudtam kereskedni, aztán közbe jöttek dolgaim...sajnálom. A végső sorrendbe beleszámított az átlagos kockázati szint? Amíg még nézegettem a verseny állását, ha emlékezetem nem csak, a győzteseknél volt magasabb DD is napon belül. Gondolom akkor csak a nap végi DD értékeket vettétek alapul.
Indul majd még hasonló verseny? Az eredményhirdetésre a"looserek" közül is mehet bárki?
Kapitány nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-22, 18:26   #280 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.059
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

A háziversennyel kapcsolatban eddig 2 észrevétel jutott el hozzám.
Az első az volt, amikor én is elindultam a vége előtt 2 héttel. Egy hét kereskedés után vissza is léptem, mivel ezt valaki "sérelmezte", hogy nem igazságos, ha én is indulok. Aláírom, van benne valami.

A második pedig arra vonatkozik, hogy nem hirdettem eredményt. Igaz, valóban nem írtam le, hogy ki nyert, most ezt pótlom.

A háziverseny eredménye tehát:

1.) FX_INSIGHT
2.) SHORTOSGYULA
3.) DORADAVID

Miért? MaxDD/Hozam.

Az eredményhirdetés tehát megtörtént, a díjátadás lehet valamelyik Trader's Night-on, ahogy arról volt is szó még decemberben. Dávidot keresni fogom ezzel kapcsolatban.

Camaro: szia, örülök, hogy érdeklődtél a verseny iránt, de sajnos már véget ért, így várnod kell a következő lehetőségre.
Kösz az infot. Remélem nem kerüli el figyelmem. Gratulálok a nyerteseknek.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-19, 16:13   #281 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Egy június 9.-ei napon, csütörtökön a Traders' Night-on eredményhirdetés lenne. Chartist Tomi, FxInsight-től Szabi, vagy Pisti, shortosgyula, aka Peti, és Dóra Dávidot várnám egy rövid előadásra is, hiszen ti hárman lettetek a dobogósok.

El tudnátok jönni?
Régi 2016-05-22, 16:15   #282 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Részünkről készülünk! Számla még él érdekességképpen itt követhetitek:
https://www.myfxbook.com/members/FX_...pen-rc/1573491
Régi 2016-05-29, 11:21   #283 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Sajnos nincs érdeklődés, se visszajelzés. Megpróbáljuk még privátban, ha mást nem, Fx_Insight jöhet, de kicsit későbbre szervezzük.
Régi 2016-05-29, 22:24   #284 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos nincs érdeklődés, se visszajelzés. Megpróbáljuk még privátban, ha mást nem, Fx_Insight jöhet, de kicsit későbbre szervezzük.
Olyan sokára lett a díjátadó, hogy a gyerek időközben eladta a minőségi kannás házipáleszt
Viszont van még évekkel ezelőttről megmaradt céges logósjólkinézős (nem biztos hogy finom) karácsonyi ajandekkent kapott palinkanak nevezett vmi. Egyszer probalkoztam vele, akkor borzaszto ize volt, de ez mas evjarat. (siman lehet akar jo is, barack)
Lehet probalkozni vele mint a ciprusiakkal.
Mivel evek ota csak diszkent funkcional, es mar biztos nem fogom promócios celokra sem osztogatni mivel 20-27 evnyi egyhuzamban/szervezetnél eltöltött munka után ma rugtak ki, ezért bealldoznám minél előbb csak tűnjön a látótérből a ptsba.
Régi 2016-06-13, 13:29   #285 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Lassan indul a
SCAM.HU

Apropó verseny, ez hogy tetszik?
Csatolt kicsinyítések
tozsde-forum-haziverseny-dd.jpg  
Régi 2016-06-23, 11:55   #286 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na kérem ez nem demo:

Június kicsit erősre sikeredett

http://www.myfxbook.com/members/shor...system/1666204
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fórum help harzol Segítség 55 2017-08-15 10:50
Fórum hibák észrevételek RóbertGyda Fórum felépítése, működése 25 2015-02-15 19:18
Tőzsde Fórum a Twitteren és a Facebookon harzol Fórum felépítése, működése 1 2011-10-16 15:29

A pontos idő 18:13 , a GMT +1 időzóna szerint.