Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-12-29, 17:22   #1 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Tőzsde Fórum Háziverseny

Sziasztok, üdvözlök mindenkit!

Ez a téma azért jött létre, hogy tiszta lappal indulhasson el a kereskedési versenyünk. A szabályok kialakításában figyelembe vettem minden nyilvános és privátban tett javaslatot s a verseny szabályzata az alábbiak szerint alakul.

Regisztráció : 2015.12.28-tól, a verseny végéig.

Verseny : 2016.01.04-től 2016.03.31-ig. Március 31-én, csütörtökön magyar idő szerint 21:00-ig legyen szíves mindenki zárjon. Az otthagyott lebegőt nem tudom értékelni, sőt egy befektető sem, így az otthagyott lebegőt nem vesszük figyelembe.

Kiértékelés : minden naptári hónap fordulóján, azaz január 29, február 29 és március 31. Részeredményeket díjazni nem tudunk (egyelőre), de a végső nyertest igen.

Regisztráció menete : Privát üzenetben kérem elküldeni itt, a fórumon a fórumos nicket, számlaszámot, brókercég nevét, szerver számot és investor password-öt. Erre azárt van szükség, hogy a forexfactory-n trade exploler-t tudjak csinálni és ott nyomon lehessen követni mindenki teljesítéményét egy erre létrehozott és majd később belinkelt gyűjtőoldalon.
A versenyben minden adat látszani fog, kötés helye, ideje, lotméret stb, így akinek gondot jelent az adatok nyilvánossága az ne nevezzen!
Nevezés után nem lehet a trade explolert töröltetni, s akinek "véletlenül" elérhetetlen lesz a trade explolerje, 24 órán keresztül nem frissül, azt kizárom a versenyből, de a trade explolert nem törlöm ki. Éles és demó számlák egyaránt játszanak, depo mértéke lehetőleg 10.000demo$, éles esetén min. 100$ legyen.

Hozamszámítás : Dávid javaslata szerint, azaz hozam / MaxDD arányt nézek, de természetesen teret adok a közösségnek is, így a győztest a végső hozam és kockázat aránya adja, ha abba a közösség is beleegyezik, illetve nincs ellene ésszerű kifogása.

Kockázat : Semmiféle korlátozás nincs, mivel a verseny lényege az éles helyzetek modellezése, mindenki úgy kereskedjen, ahogyan azt élesbe tenné meg, időben és módszerben így a józan ész szabjon határt!

Kereskedés : Bármikor, bárhogyan, kézzel, experttel, bármilyen módszerrel. Kivéve a kereskedési számlák bármilyen módú összehedgelésével. Akit rajtakapok, azt -és csapatát- kizárom. A deltahedget is ismerem, sőt a több devizaalapú hedgeket is, ne próbálkozz, ne adj munkát ha lehet, köszi!

Vitarendezés : Itt, ebben a topikban, normális keretek között, Dávid (David Chateau), Zoltán (USSB-FX) és én, mint választottbíróság, szavazással döntünk minden vitás kérdésről és az esetleges kizárásokról, ha az nem lenne egyértelmű.

Díjak :
A nyertesnek felajánlok egy doboz szivart, max. 20.000HUF értékben, 2 liter pálinka kockásseggu feljaánlásával, 1 liter pálinka Shortosgyula felajánlásával és próbahónap real money-n egy külföldi székhelyű vagyonkezelő cégnél.
További felajánlásokat is elfogadunk szerintem.

A verseny állását az alábbi linken követhetitek :

http://www.forexfactory.com/verseny
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-30, 08:49   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Csatlakoztam, már öten vagyunk.

Gyertek, nem kell félni - fogjátok fel ezt egy edzésnek! Ingyen kereskedhettek gyakorlatilag éles mentális körülmények között.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-12-30, 08:57   #3 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Immár 5 versenyző van, haladunk. Bevallom, kicsivel több érdeklődőre számítottam.
Régi 2015-12-30, 12:05   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Valami nem működik jól a belinkelt FF oldalon, látok 5 versenyzőt, de az oktatók, mentorok nem látszanak a listán. Rossz a rendszer?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-30, 12:40   #5 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valami nem működik jól a belinkelt FF oldalon, látok 5 versenyzőt, de az oktatók, mentorok nem látszanak a listán. Rossz a rendszer?
Te is most lettél hirtelen kíváncsi…

Ez is benne van a versenykiírásban: „a versenyben minden adat látszani fog, kötés helye, ideje, lotméret stb, így akinek gondot jelent az adatok nyilvánossága az ne nevezzen!”

A többieknek eljött a cselekvés ideje. Pl. neked is. Hajrá.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-30, 12:43   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

g_fx lesz a nyertes.

2015.12.30 13:42
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-30, 12:57   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Miből gondolod?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-30, 13:16   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
Hírnév szint: 7
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

első verseny ingyenes more?
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-30, 16:26   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Abszolút ingyenes. Nevezz bátran, ha van kedved!
Régi 2015-12-30, 21:10   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

miéert kell számlaszám, ha nincs is kp-s díj tesvír?
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 01:15   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
sdaarpad a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

hi,
jelentkezhetek en is? Csak januar elso vagy inkabb masodik hetetol tudok indulni.
Ampfutures + multicharts megfelelo?
sdaarpad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 03:06   #12 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te is most lettél hirtelen kíváncsi…

Ez is benne van a versenykiírásban: „a versenyben minden adat látszani fog, kötés helye, ideje, lotméret stb, így akinek gondot jelent az adatok nyilvánossága az ne nevezzen!”

A többieknek eljött a cselekvés ideje. Pl. neked is. Hajrá.
Most azért belefutottál a csőbe
Beindul mindjárt egy új párhuzamos univerzumban egy másik hasonló, kifejezetten Neked, könnyített feltételekkel.
Na jó ez faszság, magamnak csinálom, Gyulának igaza van, de nem bánnám ha beneveznél, ne egyedül kelljen bohóckodnom.
Régi 2015-12-31, 08:46   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Bocs, eddig nem voltam, iden nem is leszek mar, benevezek persze, holnap elolvasom a szabalyokat, teendoket, aztan jelentkezem, peace

Arpi ak is kitalalunk valamit, van ninja-meta masoloja
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 08:51   #14 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most azért belefutottál a csőbe
Beindul mindjárt egy új párhuzamos univerzumban egy másik hasonló, kifejezetten Neked, könnyített feltételekkel.
S mi van, ha saját verseny indításán gondolkodom? Bár a szabályokon még agyalnom kell, de az biztos, hogy csak az IB linkemen keresztül nyitott számla játszik…

(Valószínűleg egyedül indulnék, így biztos a dobogós hely, viszont arról oklevelet is fogok kiállítani és közzétenni. )
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 09:10   #15 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hozamszámítás : Dávid javaslata szerint, azaz hozam / MaxDD arányt nézek, de természetesen teret adok a közösségnek is, így a győztest a végső hozam és kockázat aránya adja, ha abba a közösség is beleegyezik, illetve nincs ellene ésszerű kifogása.
Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása
Lezárt MaxDD.-t tudunk nézni, lebegőt nem.
Az egészet inkább úgy nézném,hogy ha be akarnék fektetni, odaadnám-e a pénzem a trédernek, vagy sem.
Nyitok egy buy, és egy sell tranzakciót egyforma mértékben ugyanazon a devizán. Nem állítok be sem TPt, sem SL-t. Ha az árfolyam elmozdul valamelyik irányba mondjuk 30-50 pipet, akkor a nyertes tranzakciót lezárom, és azonnal nyitok helyette egy újat. Így létrehoztam egy hedge párt, amik együtt 30-50 pip veszteséget görgetnek örökké (ezt nem számítjátok be), és lezártam egy 50 pipes nyerő tradet.
Ezt tetszőleges alkalommal ismétlem.
Egyszer 0.01 lotos tranzakciót is benyitok, majd lezárom egyből, hogy legyen pár cent DD-m is, hogy ne kelljen nullával osztanod.

Nekem nincs pozitív jövedelmet termelő stratégiám, de ezt a versenyt így simán megnyerhetném, ha látnám bármi értelmét.
Csináljatok valamit ezzel a réssel, mert ez így nagyon komolytalan.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 09:30   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Na ez itt a baj, sokan már egyből azon agyalnak, hogyan lehetne azt a jelképes páleszt meg szivart elhappolni csalással... Ezek nem fogják fel, hogy ez nem egy mutyi versenynek lett hirdetve, hanem kereskedési versenynek...komolytalanok csak ennyit tudok mondani. Még a díjak se számítanak, csak a részvét, de már nevezési díjat akart valaki.... Tényleg ha két ember van a fórumon, aki megértette, miről szól ez az egész, akkor sokat mondok, ja és mellé feltételezhetően betöltötte a 30-at, nem ilyen komolytalan, aki már azon agyal, hogxan hekkeljen meg egy tiszta alapokon és egymás becsületességére alapozott játékot. Itt azt nyered, hogy magad tesztelheted. JA és kockas versenye ennyiből tényleg vonzóbb, mert lehet idén is csak 20%-ot csináltam, de nekem ne elemezgesse ilyen IT fej a kötéslistámat, akinek büdös a tradelés, és csak a lenyúláson jár az agya. Mellesleg én tényleg egy jó csapatépítésnek gondoltam, ha egy pár oktató is beszáll, teljesen jó program lett volna, és baromira nem érdekelt volna a kötéslistájuk, csupán a kíváncsiság, hogy milyen ellenük játszani. De kifogás az van annyi, mint a ház.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 10:11   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

nagyd: szia, azért kellene a bróker+számlaszám+investor passw, mert így tudjuk nyomon követni a teljesítményedet, ha nevezel, gondolom nem bánod, ha rád is ugyanazok a szabályok vonatkoznak, mint a többiekre, ugye?

sdaarpad : szia, nem gondoltam volna, hogy az mt4 és az azt használó cégek nem lesznek elegendőek. Nem tudom, hogy a ff-is trade exploler tud-e valamit kezdeni a multicharts-al, de meg fogom nézni.

smk : hello, a verseny leírásában benne van, hogy mindenki úgy kereskedjen, ahogyan azt élesbe tenné, így szerintem a kérdésedre a választ meg is kaptad. Természetesen, ha így szeretnéd kereskedj így, hagyhatsz nyugodtan 30-40-50 pip lebegőket hedgelve, a te döntésed, így viszont feltehetőleg mindenki számára egyértelmű, hogy nem fogsz nyerni. Valóban rosszul fogalmaztam, amikor azt írtam, hogy a lebegőket nem vesszük figyelembe, de remélem a szövegkörnyezetből és verseny szellemiségéből kiindulva világos, hogy a sorrend felállításánál milyen szempontokat veszünk figyelembe. A verseny egyik díja, hogy egy vagyonkezelő cég nem tol végig a megszokott állásinterjún, nem kér szinte semmit és máris éles számlán mutathatod meg tudásod ha akarod. Így, az otthagyott lebegőkkel nem hiszem, hogy ők nem lépnek vissza a felajánlástól, mit gondolsz erről? Ha elgondolkodsz ezen, akkor szerinted így megnyernéd a versenyt?

imre : szia, üdv, én is így gondoltam, hogy ez egy olyan verseny lesz, ahol a becsületesség és tisztesség szempont lesz és mindenki a legjobb tudása szerint fog kereskedni és "játszani". Továbbra is ezt gondolom és erre törekszem, hogy ez így, ebben a formában valósuljon meg. Kockás ötlete is igen jó a real számlákkal, az sem lenne rossz, ha lenne ilyen verseny is, az már teljesen más kategória lenne.

Aki akar nevezhet, de mindenkit kérek, hogy a lehető legnagyobb jóindulattal álljon ehhez a kezdeményezéshez, fogja fel akár komolyan, akár kicsit lazábban.
Biztosan észrevettétek, hogy a legjobb modoromat vettem elő és a legnagyobb jóindulatomat tettem mellé, nem árulok semmit és nagyon normálisan kezelem a baromságokat egyelőre. Ez egy játék, s ne rontsuk el egymás szórakozását. Nem méltó egy magát trédernek nevező emberhez némely tagok viselkedése, hozzáállása. Ugye ez most másról fog szólni?
Régi 2015-12-31, 10:26   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

sdaarpar : AMP nem OK, valahogy át kellene másolni mt4-es brókerre, ha meg tudod oldani, akkor szívesen látunk!
Régi 2015-12-31, 11:40   #19 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Lol. Nem akarom én elhappolni a pálinkákat senki elől, nem is jelentkeztem a versenyre. Csak szerettem volna felhívni a figyelmet egy jelentős versenykiírási hibára, hogy azt korrigálni tudjátok.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 11:49   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
tradery2015 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A 30 nap elteltével lejáró demó számlákat (pl. Activtrades) hogy kezelitek?
Régi 2015-12-31, 11:55   #21 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tradery2015 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fxpro neverending expire
Régi 2015-12-31, 11:56   #22 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 301
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
vezze, nyiss olyan szlát ami nem jár le!
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 11:56   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
vezze, nyiss olyan szlát ami nem jár le!
kockás, megelőzött mielőtt send-et nyomtam volna
Régi 2015-12-31, 12:01   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szia tradery2015!

Javaslom inkább a nem lejárós fajta demók nyitását. Akinek lejár az szól, majd valahogy összeadjuk a végén, bár ez is nehezíti az összesítést, de nem hiszem,hogy nagy baj lenne ezzel, de inkább olyat nyisson mindenki, ami nem jár le.
Régi 2015-12-31, 12:02   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás Nevezés

f@szikáim nevezzetek már!!!

Mi ez a negatív, tartózkodós hangulat? Tök jó buli, mindenki csak nyerhet vele meg jól érezheti magát, nem is értem....
Régi 2015-12-31, 12:12   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia tradery2015!

Javaslom inkább a nem lejárós fajta demók nyitását. Akinek lejár az szól, majd valahogy összeadjuk a végén, bár ez is nehezíti az összesítést, de nem hiszem,hogy nagy baj lenne ezzel, de inkább olyat nyisson mindenki, ami nem jár le.
Én csak az FxPro-ról tudom azt, hogy nem jár le. Pepperstone, Activtrades lejár 30 nap alatt, ez eddig 4 versenyzőt érint.
Régi 2015-12-31, 12:21   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Értem, értem. Nos, akkor aki akar, ezen információk birtokában (nem kötelező jelleggel) írhat új jelentkezést, s régi, lejárós demót akkor kitörlöm a TE.-ből.
Köszönöm tradery2015, hogy felhívtad erre a figyelmünket.
Régi 2015-12-31, 12:28   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Pepperstone-nál ha van éles számlád, össze tudod köttetni vele a demót és úgy nem jár le. Más módja nincs, szóval törlődni fog, ha nem nyittok éleset mellé.

A versenyről pedig ahogy Shortos írta, aki itt normális eredményt mutat, az nyertes. Még ha nem is nyeri meg konkrétan a versenyt, de ha a tudása stabil akkor már elérte, amiért küzdött szerintem.

Ez a lehetőség most legalább elválasztja a mentális maszturbálókat a cselekvőktől. 3 hónap alatt rengeteget lehet fejlődni, az elég sok chartidő, plusz tesztelésre is van lehetőség a demó miatt. Javaslom, hogy ez akár egy folytatólagos dolog lehetne, ha véget ér, mondjuk egy hétre rá kezdődne a következő. Még ha ajándékok nem lesznek, úgy is teljesen jó.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 12:54   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sensus se jár le, ndd.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 13:48   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszi Darius, Activtrades éles számlával rendelkezem, el is készült az unlimited demo-m.
A részleteket küldöm privátban Chartist. Mondjuk túl sok időm nem lesz kereskedni, de majd igyekszem.
Kockásseggű pálinkája mindent megér.
Régi 2015-12-31, 14:27   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

fúú, de égő, most látom, hogy a pepperes is lejár, bocs a félvállról adott hsz-ért
Régi 2015-12-31, 14:30   #32 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 34
Hírnév szint: 4
chartspeki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lol. Nem akarom én elhappolni a pálinkákat senki elől, nem is jelentkeztem a versenyre. Csak szerettem volna felhívni a figyelmet egy jelentős versenykiírási hibára, hogy azt korrigálni tudjátok.
Márc 31 21h-ig minden pozit zárni kell !
Mit csinálsz a hedge pozikkal ? Zárni kell azokat is , max annyit érnél vele h uccsó napig húznád a veszteség realizálását !
chartspeki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 14:40   #33 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi Darius, Activtrades éles számlával rendelkezem, el is készült az unlimited demo-m.
A részleteket küldöm privátban Chartist. Mondjuk túl sok időm nem lesz kereskedni, de majd igyekszem.
Kockásseggű pálinkája mindent megér.
Szia!

Gondolkozom a versenyen, van Activos éles számlám, de a verseny hevében nem szeretném szétbarmolni . Hogy csináltál unlimited demot? Azzal szívesen neveznék!

chARTist: köszi a szervezést!
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 15:54   #34 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
AnTi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Gondolkozom a versenyen, van Activos éles számlám, de a verseny hevében nem szeretném szétbarmolni . Hogy csináltál unlimited demot? Azzal szívesen neveznék!

chARTist: köszi a szervezést!
A weboldalon tudsz létrehozni demo számlát, amit az ügyfélszolgálattal tudsz véglegesíttetni (akár chat-en keresztül).
Régi 2015-12-31, 16:44   #35 (permalink)
Tag

AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A weboldalon tudsz létrehozni demo számlát, amit az ügyfélszolgálattal tudsz véglegesíttetni (akár chat-en keresztül).
Király vagy, köszi!
Régi 2015-12-31, 17:22   #36 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Csak jelezném mindenkinek, hogy aki attól parázik, hogy s€gg utolsó lesz, az ne izguljon, mert én is elküldtem a nevezést.

Sokat lehet tanulni egy ilyen versenyből, mindenkit arra buzdítanék, hogy szálljon be! Én is egy számomra új stratit próbálok ki, egy ilyen helyzet a legjobb erre! Csak nyerhettek!

Activos demó számlát meg a chaten kb. 1 perc alatt véglegesítik (legalábbis annak, akinek van élese is ott, azt biztos - mégegyszer köszi tradery2015!).
Régi 2016-01-01, 11:33   #37 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

En nem akarok palinkakat felajanlani, szep gesztus, de azt meghagyom a voroskeresztnek inkabb egy kicsit tradernek valo dolgot, expertet szeretnek a gyoztesnek.

http://tradercentrum.hu/shop/tc_calendar

Ebbol egy longterm licenszet. Mivel meg erosen konvergal az idei ev legtobb perce az agyamban toltott idohoz, es holnap BuEK tura lesz a Budai-hegysegben, aztan vasarnap darts-donto es a hozza kapcsolodo rendezvenyek, ezert hetfon nevezek, regelek. Addig ugyse kerul senki elonybe
Régi 2016-01-01, 11:51   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ja, es ha barkinek gondja lenne a demoval, akkor regeljetek be a PriorFxnel, ott tuti korlatlan, es ha gond lenne, tudok szolni par illetekesnek. Vagy az LMaXnal, Dukascopynal.
Elore bocsajtom, mielott ilyesmi is felmerulne, igen, van par olyan broker, ahol el tudnam azt intezni, hogy a demo szamlakivonatokat manipulaljak. Lehet, mas resztvevok is. Erre pedig semmilyen vedelem sincs. De nyilvanvaloan nem celom ilyesmi alkalmazasa. Az egyik legjobb kezdemenyezesnek ezt a versenyzosdit tartom a forumon, a Tozsdepszicho topic mellett. Ez egy nagyon jo, konnyed, csalasmentes demonstracio lehetne a kezdok fele, akik meg bizonytalanok abban, hogy erdemes ezt a szakmat csinalni. Persze, nem lesz reprezentativ teljesen egy ilyen verseny, de arra kerek mindenkit, hogy akik itt a forumon vagyunk, tegyunk legjobb belatasunk szerint, ahogy elesben is tennenk. Ha valaki tortenetesen minusz 10%-ot csinal, reszemrol akkor is respect lesz, mert resztvett egy kituno kezdemenyezesben!

Ne a verseny megnyerese legyen csak a cel, hanem az, hogy az eles kornyezetet vetitsuk ki a leheto legjobban. Nyilvan, akinek faj a nyilvanossag, ne vegyen reszt ezen, mert alkalmatlan egy ilyen versenyre.

Koszonet chARTist tarsunknak!

A vesztesnek is felajanlok valamit, de azt majd a vegen irom meg.
Régi 2016-01-01, 13:22   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

És kérlek ChARtist, be tudod ide tenni még egyszer az összes feltételt, felajánlást, időtartamot, mindent? Megköszönnénk!
Régi 2016-01-01, 14:33   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A vesztesnek is felajanlok valamit, de azt majd a vegen irom meg.
Egy Bubor összes videokazettán
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 14:36   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Elgondolkodtató
Régi 2016-01-01, 17:02   #42 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy Bubor összes videokazettán
Bunkókám nyomassad csak az okosságaidat, ha már USSB-FX és buborfóbiád van neked is, segítek akkor szétoffolni ezt a topikot is!

Itt van a teljesen és ingyenesen elérhető összes szolgáltatása eme díszes társaságnak is, miért nem álltok össze velük?
Ja, hogy te a Riskát nyomod, meg a True TL-t? (Őket tisztelem ez nem is nekik szól, hallanád a véleményüket rólad...)

Én még akkor "ingyenesen is segítek" nekik, nektek, mint a hónapok óta mindenkit b@asztató, kioktató trollkirályoknak.
Persze ti soha nem akartok semmit eladni. Soha nem akartok oktatni bla-bla-bla... Akit meg érdekel, az "ingyenesség ára", az itt érdeklődhet róla.

http://tradercentrum.hu/shop
http://tradercentrum.hu/platformoktatas

Tehát minden kezdőnek azt ajánlom, mostantól ezt a céget, illetve embereket keresse, hiszen MINDEN INGYENES azaz minden, igaz?

De a saját topikjukan is keresheted a szóvivő, megmondom mindenkinek a tutit David-et, a frontembert, biztosan mindenkinek segít, hiszen kb. 30 sztártrader-t hallgatott már végig élőben és bizonyára egyeztetett is velük privátban.
B. D. is biztos teljesen ingyen fog mindent leprogramozni bárkinek, de akkor minek is az árlista? Hiszen nem ebből él, miért is gondolná ezt valaki?

Na jó, elég a baromságból, csak ne hülyítsen itt már senki senkit ezzel az ingyenes dumával!

Mindenki okkal van itt, ki magánéleti és magányossági problémákkal küzdve, ki üzleti célból, csak éppen hányingerem van attól a képmutatástól, amit itt jó-páran képviselnek. Ha meg valaki ezt észrevételezi, mint ama kisebbségi csoport, egyből összefognak és jön az össztűz. Én az USSB-t képviselve reklámozni járok ide, csak az a különbség, hogy nem más farkával verjük a csalánt, hanem a maga módján az USSB minden évben meg is támogatja a fórumot. És ti ingyenes Robin Hood-ok, akik piócaként rátelepedtek más topikokra is, ahol van valami élet? Na mindegy, most jöhet a pénzzel könnyű duma...

Tessék akkor itt a nagy INGYENES lehetőség! Éljetek vele és minél többen!

3 ember minden problémátokat megoldja és ingyen! Ha nem, akkor egy kicsit belsz@rt David is a saját pici képébe ugyebár, de hát ez nem számít, igaz?

"Ha kérdésed van, fordulj hozzánk bizalommal!

Általános információkról az info@tradercentrum.hu címen érdeklődhetsz, valamint a +36 20 319 63 58-as telefonszámon. Ha specifikus kérdésed van, akkor:

VPS, programjaink, tanfolyamok, események, brókerek, platformok: david@tradercentrum.hu

Tradermentő szolgáltatásunk, brókerszámlák, platformok: levente@tradercentrum.hu, d.david@tradercentrum.hu

Programozással kapcsolatos kérdések: bajor.david@forexrobotkeszites.hu"

A versenyről is, majd elfelejtettem, hogy ez annak a topikja, amiből gyorsan lett 3 is! Én persze ennél is többre számítottam.
Szuper, így is kell! Miért nem nyit mindenki egyet magának, hogy az ő nickje is ott legyen valahol? Úgyis csak ez számít.

Még egyszer azt is elmondom és utoljára, hogy ezt a hitetleneknek nyitottam meg, az is balfácán, aki ezt nem tudja megérteni a nyitó bejegyzésből!

Rólam, az USSB-FX-ről már mindent elmondtatok, előre is, tehát mindenki tudja, hogy ott minden hazugság, semmi nem működik! (Kivéve persze a növekvő számú klubtagokat, akik csatlakoznak folyamatosan.) Ők kértek meg most egyöntetűen, hogy hagyjam már a fenébe ezt az egészet, ezt az időt is velük töltsem inkább. Mostantól ez lesz.

Lesz saját háziversenyünk, ahol én is indulok. Ugye egy épeszű ember sem gondolta azért azt, hogy ezzel a "100%-ban nyitott könyv" kiírással az komolyan foglalkozik, akinek a rendszerében komoly munka és pénz van?

Akik csatlakoznak valahova, akár az USSB-FX-hez (aki többet ad ezen a téren mindenkinél jelenleg - ezért utálnak, és ez öröm, szinte dicséret), akár máshová, azok egy elképzelés mellett teszik le a voksukat. Ez a saját döntésük. De ez már csak sz@rrágás megint részemről is, felesleges, ezerszer elhangzott humbuk.

Az én reklámjaim futnak és fognak is, és mint már mondtam, az ide írogatók közül senki úgy sem fog hozzánk jelentkezni, de máshova sem. Egy percet sem érdemes velük foglalkoznunk. Nem is fogunk. Még szerencse, hogy aki regisztrált, az nem sokat látja a bannereket, okosan van megoldva, de aki csak benéz, és azokból vannak akár ezren is naponta, azok meg tudnak másképpen is látni dolgokat. Ha nem így lenne, bármennyire is megőrjít itt többeket, hiszen számolni mindenki tud, főleg a más zsebében turkálás közben, azok nem csatlakoznának hozzánk. De teszik, növekvő számban és lehetővé teszik azt, hogy az USSB-FX következő 8-10 éve is stabil is növekvő tendenciát mutasson.

Köszönet azoknak ezúton is, akik nekünk adtak bizalmat.

Ezzel a képpel búcsúzom tőletek, a stratégia adott, már csak el kell oda jutni, hogy tudja valaki alkalmazni is
Remélem, adtam pár napi muníciót ahhoz, hogy ne hajon ki a fórum, hétfőtől pedig mindenkinek a legjobbakat kívánom a versenyhez!
.
Csatolt kicsinyítések
tozsde-forum-haziverseny-2016-01-01_9-52-43.jpg  
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 17:59   #43 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ja, hogy te a Riskát nyomod, meg a True TL-t? (Őket tisztelem ez nem is nekik szól, hallanád a véleményüket rólad...)

.
Nekem mindketten a barátaim, veled szóba sem állnak. Többek között ők sem.

Nótórius hazudozó vagy.

Javaslat: ne regényt írj ha hozzászólsz hanem próbáld meg összefoglalni a lényeget, miután lejöttél a cuccról...

Versenyen azt ugye tudod ha nem indulsz el itt véged van?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 18:11   #44 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.874
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

[QUOTE=USSB-FX;75454]Bunkókám nyomassad csak az okosságaidat, ha már USSB-FX és buborfóbiád van neked is, segítek akkor szétoffolni ezt a topikot is!

Itt van a teljesen és ingyenesen elérhető összes szolgáltatása eme díszes társaságnak is, miért nem álltok össze velük?

Én még akkor "ingyenesen is segítek" nekik, nektek, mint a hónapok óta mindenkit b@asztató, kioktató trollkirályoknak.
Persze ti soha nem akartok semmit eladni.........

Vegyél vissza @ze sürgősen mert ki fogsz sodródni!!
Privátod azonnal törlésre kerül.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 18:14   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Zoli Tudod, egy dolognak nagyon örülök. Hogy Coloradoban füvezel, és nem itthon szép hazánkban Ilyen emberekre nincs szükség Magyarországon Egyébként, ha gondod van a szövegértéssel, helyesírással, nyugodtan fordulhatsz hozzám, neked INGYEN segítek mindkettőben

Bár feltehetnék két kérdést, de nem várok választ rá.

Miért oltasz másokat? Ha szerinted mások bunkók, miért izgulsz rá? Vehetnél példát másokról, magamat nem említem Én nem trónfolok rád, pedig privátban is hencegtél a millióiddal. A Tradercentrumot nem értem, miért kevered ide, vagy miért kapaszkodsz bele. Mint valami utolsó szalmaszál

Miért jó neked, ha kihal a fórum, ahol reklámozol?

Még sok kérdést feltehetnék, de szerencsére én nem vagyok ideges miattad, ráadásul többször ígérgetted, levegőnek nézel, belső indulataid nem hagynak nyugodni Neked szól az új Star Wars film
Régi 2016-01-01, 18:17   #46 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Boldog új évet kívánok a fórum minden kedves tagjának ezzel a régi klasszikussal.

BÚÉK! Nagy nyerőket 2016 -ban is!

Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 18:27   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Uraim, a verseny szellemiségével, az egész topik szellemiségével nem összeegyeztethető sem a reklám, sem pedig egymás alázása. Tegnap megemlítettem, hogy én a lehető legjobb modorom és legnagyobb türelmem vettem elő, szerintem ez oda-vissza elvárható. A szabályokat majd összefoglalom, a nevezőket felveszem, hogy hétfőtől indulhasson a verseny. Kifejezetten örülök Kockásseggű kolléga real account versenyéhez, ott más feltételekkel lehet megmutatni, hogy ki a legény a gáton, sok sikert kívánok ott is mindenkinek! Davidnak köszönöm a felajánlt díjat, örülök, hogy gyűlnek a díjak, persze lehet még felajánlani bármit! Holnap jövök az összefoglaloval, szép estét mindenkinek! Buek!
Régi 2016-01-01, 19:05   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Boldog új évet kívánok a fórum minden kedves tagjának ezzel a régi klasszikussal.

Peti, ez
Régi 2016-01-01, 19:16   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.874
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Nevekkel nem illik gúnyolódni de ez nem piskóta
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-01, 20:09   #50 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezzel a képpel búcsúzom tőletek,
.
Anyám... pont ezzel a képpel?
Ilyenekkel nem kellene vadítani az ittenieket.
Agyam elszáll az ilyenektől így az év első napján.
Persze aki most kezdte a forexet és esetleg még full bukóban van, az nyálcsorgatva nézi, mert fogalma sincs hogy mit toltak elé.
Aki meg túl van már a demózgatáson, tesztelgetésen, az meg ilyenkor agyvérzést kap hogy tényleg lehet ennyire hülyére venni felnőtt embereket?

tozsde-forum-haziverseny-image.png
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Fórum help harzol Segítség 55 2017-08-15 10:50
Fórum hibák észrevételek RóbertGyda Fórum felépítése, működése 25 2015-02-15 19:18
Tőzsde Fórum a Twitteren és a Facebookon harzol Fórum felépítése, működése 1 2011-10-16 15:29

A pontos idő 13:35 , a GMT +1 időzóna szerint.