Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-12-31, 03:33   #1 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Paranoid home race :)

Van ma még kb 20 percem ébresztőig, próbálok rövid lenni, ezért lehet nem lesz túl összeszedett.
a magam részére már régen terveztem ezt a lépést, bár nem nyilvánosan.
Több okból, később ki lesz fejtve.
Ami a lényeg: lesz itten egy "show me the money" típusú nem felvágós "verseny", Megamind jellegű nyilvános kísérlet, vagy nevezzétek aminek akarjátok. Csatlakozó társaknak, ellenfeleknek) azokat várom akiknek nem felel meg a számlaszám és precíz kötéslista mutogatós történet.
A félreértések elkerülése végett:
nem szétbarmolni akarom a másikat, és nem is hinném, hogy erre nagyobb érdeklődés lenne, mert a paranoidokon kívül max ugyebár azokra az oktatókra számíthatok, akik úgyse fognak jelentkezni.
A szabályok, amin nem lehet változtatni:

1. Heti minimum egy db meggyőző fénykép a számla állásáról, utolsó 3 digit elég! (ennyire nem kell meggyőzőnek lennie, de nem bánnám ha nem szimpla screenshot lenne. Kitakaró digitális bizbaszban tudok segíteni.)
2. Csak éles számla lehet, minimum 100 pénzzel
3. Induláskor nyilatkozni a trédenkénti/össz kockázat mértékéről
4. Csak 2015 dec 20 előtti regisztrált nicknév indulhat
5. időtartam: március vége
6. nyeremény: ami összejön, részemről ide is van még 2 liter, bár gyanús hogy rám rohad
további nyeremények talán később, illetve még egy kitétel:
ha lesz valaki aki végigviszi ezt nyereséggel és auditáltatni is szeretné:
nem kell kötéslistát mentenie, küldenie, csak élőben megmutatni a következő 3 ember egyikének.
Forex Klub, Tback, és legyen még egye fene Lui de szivesen leanalizálom én is maxddre,
de nem is muszáj, akkor max megmarad a "pálesz"

a saját privát szabályaim hozzá magam részére:
1% trédenkénti kockázat, ami itt tíz lesz. Szóval a teljesítményem már ha lesz, el kell osztani a végén 10-el! (gyakorlatilag 3550-el indulok, csak nincs ott. Mit jelent ez? Egy picit mást mint aminek elsőre tűnik. Ha lemegy nullára, akkor nem teszek be újabbat, akkor 2016-ra marad megint a "demo" trédelet no deposit bonuszon. Szóval meghúztam a saját DD-met -10% on.
Na de mennyi a TP?
Ha megháromszorozom, felmondok, nem trógerolok tovább és innen is eltűnök a picsába
Matematikailag ez mennyi?
Igen 10.000 felett.
No akkor lets Go, január 4-én indulok, indulunk!

//hq pics: http://imgur.com/WcQ2gAF
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-last_3_digit.jpg   paranoid-home-race-heti1_screenshot_fullhd.jpg  
Régi 2015-12-31, 06:55   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Éjjeli foto a kenézy traumáról és a komment:

Már a Tankcsapda koncertek sem a régiek
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-kenezy.jpg  
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-12-31, 07:21   #3 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Az USSB-s topikban van egy levél, amit a Zoli idézetként berakott, arról a trédernek nevezett személytől, aki már évek óta sikertelen. Nos az én volnék. És felmerem vállalni, amit irtam, mert a dolgok úgy alakultak, ahogy. Lenne egy kérésem, hogy a Zolit ne piszkálja senki, mert a magunk módján mind őrültek vagyunk. Akinek nem tetszik, amit Ír, vagy ahogyan Írja, az ne látogassa a topikját. Most pedig a versenyről. Jók a szabályok, és beneveznék, ha lehet. Amint irtam, nem gazdagodtam meg a forex-ből, tehát felőlem biztonságba van a páleszod. Viszont a nyertesnek én is felajánlok 1 lityi kiváló minőségű mézes pálinkát. Nem katyvasz. Van egy ledarált számlám, a sok közül, na azt feltőkésitem 100-ra, és ez lesz a versenyszámlám. Először all-in-ben gondolkodtam, de akkor lehet, hogy egyedül kéne magaddal versenyezned. Tehát akkor legyen kötésenként 10% a rizikó. Legroszabb esetben ez is 10 lehetőség. Ha elfogadod a jelentkezésem, akkor jelezz vissza.
Régi 2015-12-31, 07:46   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Srácok nem értem miért kell szétrollkodni az elsőnek meghirdetett versenyt...

Akárki is találta ki, jó ötlet. Egyidőben többet elindítani viszont nem az.

Miért féltek a kötések nyilvánossá válásával?

2008 óta kereskedek, az első pár éveben MINDENT alárendelve a tanulásnak és sikeres vagyok.
Ettől függetlenül itt vagyok a fórumon és beálltam egy demo verseny mögé épp azért mert végre nem a nagyotmondásról, okoskodásról szól hanem arról amiért itt van mindenki.

Ha ez a verseny érdektelenségbe fullad, törlöm magam innen.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 09:20   #5 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Srácok nem értem miért kell szétrollkodni az elsőnek meghirdetett versenyt...

Akárki is találta ki, jó ötlet. Egyidőben többet elindítani viszont nem az.

Miért féltek a kötések nyilvánossá válásával?

2008 óta kereskedek, az első pár éveben MINDENT alárendelve a tanulásnak és sikeres vagyok.
Ettől függetlenül itt vagyok a fórumon és beálltam egy demo verseny mögé épp azért mert végre nem a nagyotmondásról, okoskodásról szól hanem arról amiért itt van mindenki.

Ha ez a verseny érdektelenségbe fullad, törlöm magam innen.
Gyula!!
Ez most nem arról szól!
Gondold végig légyszives.
Ez egy plussz lehetőség, egy új kategória.
Kifejezetten azoknak (oktatóknak is!) akik úgy érzik tudnak valamit,
de mégsem akarnak kötéslistát mutatni. A "versenyetekre" én is jelentkeztem. Ugyanúgy a magaménak érzem azt is, és el is fogok rajta indulni két dolog miatt:
-Én az életben mindig vagyok olyan fasz, hogyha igérek vmit azt betartom.
Hülye voltam, korán jelentkeztem rá, még a kötelező kötéslistás dolog előtt,
de nem érdekes, majd olyan stratégiával fogom végignyomni (kökeményen az összes szabályt betartva amit nem lehet megfejteni. Nekem ilyenből sajnos nem sok van. Talán 10ből kettő. A maradék nyolcat nem szeretném megmutatni. Nincs ingyenebéd.

Ezért a második indok amiért szeretnék azon is elindulni:
nem arra fogok ott nálatok hajtani, hogy megnyerjem, hanem az lesz a cél, hogy be tudom e tartani a saját szabályomat a 10 ezer dolláros demo számlán amit elindítok hozzá. (bár még gondolkozom az egyik leharvadtam 100 ra feltőkésítésén hogy ne ezzel cikizzetek).
Még sose sikerült demo számlát végigvinnem az elképzelés szerint. Most fog!

"
Gyertek, nem kell félni - fogjátok fel ezt egy edzésnek! Ingyen kereskedhettek gyakorlatilag éles mentális körülmények között."

ez erről szól és ez a fajta másik verseny is.
Teljesen komolyan fogom venni.
Talán kötéslista megosztásom is lesz a végén, ha megnyerem vagy minimum dobogó, de nem nyilvánosan! A szintén dobogósokkal privátban. Részemről még azt is hajlandó leszek elmondani, hogyan csináltam.
Ez egy újfajta know-how business ötlet. Pénzügyi, szellemi + kapcsolati tőke építés. Meglátjuk mi lesz belőlük. (beleértve a másikat is).
Ha itt sem indul egyetlen oktatócég sem, mert ezzel a szabályrendszerrel szerintem sikerült kihúzni a méregfogukat, akkor én is azt mondom, hogy szart sem érnek egytől egyig.
Oktatócégek számára még tovább megyek az engedményekben:

Elég ha félidőben (már nyerőben!) árulja el, hogy Ő mint versenyző, a XXX-Y oktatócég (tanítványa is elég) ennek a cégnek a stratégiájával kereskedik.
Egyetlen kikötés van hozzá. Ezt a végén akkor fogjuk elhinni, ha valaki fórumhitelesnek kikiálltott ezt élőben átnézheti.
Azt hiszem ez a legalja év végi akciós kedvezmények egyike a részükre hogy bizonyítsanak. Még annyival tudom megtoldani, hogy a "versenyt" részemről időben ki tudom tolni 1 évre is, ha marad a számlámon pénz, mert a saját tizes szorzóm miatt ez azért valljuk be egész kemény menet lesz.
A teljesítményt nem ez fogja meghatározni, hanem az hogy ki mennyit vállalt és ahhoz képest mennyit tudott belőle betartani.
Ha pl valaki itt elindul 2%-os vállalással és stabilan meg is nyeri, de volt neki menet közben olyan egyetlen stiklije ami elment neki mínusz akár csak 3%ba is, az ne akarjon a végén privátban velem auditáltatni, mert ki fogom szúrni. Igen, tervezem, hogy ha valaki meg tud verni itt duplán az felőlem kezelheti a maradékot amit erre szántam. (3550-355) egy ésszerű szorzóval, de erre még alszom egyet!! (viszont ha jól sikerül bekezdenem, biztos bejelentem mint mézesmadzag nyereményt
Milyen high watermarkos % lenne erre korrekt?? (csak elméleti szinten)
Ez egy befektetőnek ha nincs vele macera akkor nyilván akkor érhet meg 50%os sikerdíjat kifizetni, ha a pénzügyi kezelője 2x jobb nála.....de ezzel van macera, nagyon is sok.......a százalékokat viszont iszonyatosan viszi lejjebb a félelem
Régi 2015-12-31, 10:41   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Benevezek erre is, max két számlán tolom a kötésmásolót Majd írd meg kockás a részleteket, itt vagy spuxon.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 11:28   #7 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Éjjeli foto a kenézy traumáról és a komment:

Már a Tankcsapda koncertek sem a régiek
Igen nem a regiek.....mar nem villázok rajtuk...

Hétköznapi csapdák, kiútkeresés

(ez most egy burkolt uzenet volt CsukkernekMarcellnek)
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-20151229_154007.jpg  
Régi 2015-12-31, 11:47   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Benevezek erre is, max két számlán tolom a kötésmásolót Majd írd meg kockás a részleteket, itt vagy spuxon.
Nem bonyi.
Hetente kellene minimum 1db olyan fenykep amin latszodik a szamlaszam utolso 3 szamjegye, es a 3 fő ertek amit alapbol kiir.
Ide kell kiposztolni.ha maskent nem megy, ragaszd le szigeteloszalaggal a monitoron a brokered nevét es a maradek szamokat. Ha futo kotes is latszodik, annak kulon orulunk, de nem lenyeg. A penzkezeles pedig legyen annyi szazalekos amennyi neked fexik, vagy fekudni fog ha tobb penzed lesz. Tok mindegy, hany szazalek, de elore meg kell hataroznod. Mutass vmi olyat folyamataban amivel felkeltheted egy befekteto erdeklodeset. Nem feltetlen az enyemet, gondolj arra, hogy ezt masok is nezhetik, bar ha minden jol megy, nekem is hamarosan kurva sok penzem lesz
Ha ez nem szempont (nekem mint versenyzonek nem az), akkor csinald mas okbol vagy se. Regi szamla is johet 100ra tuningolva persze. Az enyemen most pont ennyi volt, a tizes szorzomat es a januar elsejet mar honapokkal ezelott eldontottem, semmi koze a masik versenyhez. Az hogy ilyen ad-hoc jellegu nyilvanos vmi lett belole csak a veletlen egybeesesek eredmenye. (beleolvastam Megamindba, varom ot is
A vallalasod lehet akarhany szazalek elore bemondva. A vegen ugyis a kozonseg/befekteto fog donteni.....
Régi 2015-12-31, 12:51   #9 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gyula!!

Hülye voltam, korán jelentkeztem rá, még a kötelező kötéslistás dolog előtt,
de nem érdekes, majd olyan stratégiával fogom végignyomni (kökeményen az összes szabályt betartva amit nem lehet megfejteni. Nekem ilyenből sajnos nem sok van. Talán 10ből kettő. A maradék nyolcat nem szeretném megmutatni. Nincs ingyenebéd.
Ez a visszafejteni dolog egy jó nagy marhaság. Nem emlékszem pontosan mióta foglalkozol kereskedéssel, de én is elhittem ezt a maszlagot amit általában mekkelek oktatók mondtak a kötéslistát firtató kérdésekre. (a másik az volt hogy túl nagy a számla nem akarnak senkit sem megrémíteni vele )

Gondolj csak bele: utólag berajzolsz kötéseket tökéletes helyeken, azt is biztos visszafejti valaki nagyokos pedig nem is létezik...

Nyereséges egy számla? Igen/Nem ha igen tessék reprodukálni.

Ez a verseny ennek a fórumnak az utolsó esélye nálam.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-12-31, 13:39   #10 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ez a visszafejteni dolog egy jó nagy marhaság. Nem emlékszem pontosan mióta foglalkozol kereskedéssel, de én is elhittem ezt a maszlagot amit általában mekkelek oktatók mondtak a kötéslistát firtató kérdésekre. (a másik az volt hogy túl nagy a számla nem akarnak senkit sem megrémíteni vele )

Gondolj csak bele: utólag berajzolsz kötéseket tökéletes helyeken, azt is biztos visszafejti valaki nagyokos pedig nem is létezik...

Nyereséges egy számla? Igen/Nem ha igen tessék reprodukálni.

Ez a verseny ennek a fórumnak az utolsó esélye nálam.

Visszafejteni lehetseges e vagy sem ez hitvita. Van olyan amit lehet, van amit nem. Az enyemek nagyreszet siman mihelyst produkalok belole par tucat egyformat. En tudnam ezeket es nem azert mert a sajatom. Foleg az idospecifikusokat.
Mindegy, ebben a csoportban nem kotelezo a koteslista, max a vegen ajanlott vki "hitelesnek tartott" szemellyel atvizsgaltatni ha lesz mit....
A 100 dollaros limitemmel pedig szerintem a tul nagy szamla mutogatasanak problemaja is megoldva.
Nyugi, erre se lesz kapás
oktatói részről, de Willownak es Davidnek örülök. Egyelőre biztos dobogón állok vele, de nyerni fogok rajta ígyisúgyis. Várunk téged is egy kihervadtfeltuningolt éles szamla heti fenykepeivel, Neked akkor mèg takargatnod sem kell, úgy sokkal egyszerűbb.
Régi 2016-01-01, 11:27   #11 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Rendben, elolvastam a felteteleket. Inditok egy ketezres szamlat.

En viszont a gyoztesnek felajanlok egy TC_DevizaInfo licenszet!

Ennyi jarjon a gyoztesnek! Az adminisztracio hetfore marad, meg az agyamban hesszelek
Régi 2016-01-03, 08:58   #12 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Most akkor

Idézet:
Rendben, elolvastam a felteteleket. Inditok egy ketezres szamlat.

En viszont a gyoztesnek felajanlok egy TC_DevizaInfo licenszet!

Ennyi jarjon a gyoztesnek! Az adminisztracio hetfore marad, meg az agyamban hesszelek
Most akkor melyik versenyre jelentkezzek, hirtelen van harom is meghirdetve, bar Kockaseggu versenye jobban tetszik.
Csak inditok egy szamlat es kesz?
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 13:30   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most akkor melyik versenyre jelentkezzek, hirtelen van harom is meghirdetve, bar Kockaseggu versenye jobban tetszik.
Csak inditok egy szamlat es kesz?
Nagyjából ennyi.
Legyen éles számla (használt is lehet, az enyém is az),
100 pénznél nagyobb egyenleg, heti min 1db meggyőző fotó ide beküldve.
Készítettem hozzá egy ultragagyi számlaszámtakarót.

http://www.filedropper.com/paranoid

A kék területet megfogva lehet mozgatni, több példányban is indítható.
Sztem nem vírusos meg kémprogramos, viszont paranoiásoknak továbbra is javasolt a szigetelőszalag, de egy megfelelően méretetezett broki is alkalmas lehet a kitakarásos célra

Én ezzel a kilencszáznegyvetös végűvel nyomulok.
Az aktuális részeredmények hétvégenként lesznek közzétéve.
Ha eltünök innen akkor vagy kinullázódott vagy felpörgött 10 ezerre hirtelen ....

Díjaznám ha végre vki, meggyőzően be tudna mutatni egy
folyamatában növekvő éles számlát, ami nem úgy néz ki hogy indítok 10 et és a legjobbal majd villantok, a többit meg kukázom.
Tudod, mint a régi Axe reklám, 'nekem bizonyíték kell, nem (demo)igéret'.
Bárki bizonyítékának örülnék.
Jó lenne végre látni, hogy tényleg van esély.
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-paranoa.jpg  
Régi 2016-01-03, 14:34   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mi van ha a 945 nem a vége számlaszámnak hanem a közepe és van 10 ilyened?

Viccet félretéve lehet én is bedobok egy számlát ide, ne mondjátok hogy a shortosnak csak a pofája nagy meg demohuszár
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 15:09   #15 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Mi van ha a 945 nem a vége számlaszámnak hanem a közepe és van 10 ilyened?

Viccet félretéve lehet én is bedobok egy számlát ide, ne mondjátok hogy a shortosnak csak a pofája nagy meg demohuszár
várjuk!
de ha lehet ne péntek délután gyere vele, hogy nézzétek 100 vót hétfőn és már 120nál jár
Régi 2016-01-03, 15:30   #16 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Smile

Idézet:
Nagyjából ennyi.
Legyen éles számla (használt is lehet, az enyém is az),
100 pénznél nagyobb egyenleg, heti min 1db meggyőző fotó ide beküldve.
Készítettem hozzá egy ultragagyi számlaszámtakarót.

http://www.filedropper.com/paranoid

A kék területet megfogva lehet mozgatni, több példányban is indítható.
Sztem nem vírusos meg kémprogramos, viszont paranoiásoknak továbbra is javasolt a szigetelőszalag, de egy megfelelően méretetezett broki is alkalmas lehet a kitakarásos célra

Én ezzel a kilencszáznegyvetös végűvel nyomulok.
Az aktuális részeredmények hétvégenként lesznek közzétéve.
Ha eltünök innen akkor vagy kinullázódott vagy felpörgött 10 ezerre hirtelen ....

Díjaznám ha végre vki, meggyőzően be tudna mutatni egy
folyamatában növekvő éles számlát, ami nem úgy néz ki hogy indítok 10 et és a legjobbal majd villantok, a többit meg kukázom.
Tudod, mint a régi Axe reklám, 'nekem bizonyíték kell, nem (demo)igéret'.
Bárki bizonyítékának örülnék.
Jó lenne végre látni, hogy tényleg van esély.
OK, nem tul bonyolult, akkor nevzek is, legyen mezony
Régi 2016-01-03, 15:33   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
várjuk!
de ha lehet ne péntek délután gyere vele, hogy nézzétek 100 vót hétfőn és már 120nál jár
Depozni kell még, az indulásnál szólok.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 15:57   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Remelem, hetfore nekem is ater a love.
Régi 2016-01-03, 16:50   #19 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Remelem, hetfore nekem is ater a love.
óhh én addigra már lehet ki is ürítem
már gyúrok az év végigigagepre
Régi 2016-01-03, 17:25   #20 (permalink)
Szenior tag

willow logója

willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A fődÍj.
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-knainoekszerekkel.jpg  
Régi 2016-01-03, 18:02   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
óhh én addigra már lehet ki is ürítem
már gyúrok az év végigigagepre
A, dehogy, jol tolod. Villazast miert hagytad abba?

Eddig Almostakbal, Shortosgyula, kockasseggu, willow?
Régi 2016-01-03, 18:47   #22 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
A, dehogy, jol tolod. Villazast miert hagytad abba?

Eddig Almostakbal, Shortosgyula, kockasseggu, willow?
túl türelmesnek kell hozzá lenni, sokat huzogatni, és fejem is állandóan ferdén állt tőle

a másik "versenyen" szeretnék kipróbálni egy stratégiát.
nekem eddig még sose jött össze 1 hétnél több demoban, hogy konzekvensen nyomkodjak vmit. A cél egy rentábilis, anyámat is be tudnám ültetni biorobotnak típusú rendszer összehozása.
Sok kötésem lesz, napi 28.
3 hónap alatt csak ledarálja, vagy megindul.
(roboztozva baromi bonyi lenne tesztelni, nem éri meg nekiülni)
Régi 2016-01-03, 19:18   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 464
Hírnév szint: 3
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

erla01 - becsekkol, 5200.01$, nincs pozim.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 19:19   #24 (permalink)
Szenior tag

erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

bocs, nagy a kép...
Régi 2016-01-03, 19:24   #25 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Lali: real screenshot, parasztból, nem winből
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-03, 19:37   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lali: real screenshot, parasztból, nem winből
késő van,nem értem peti
nem jó akkor a kép?
pedig üres a számla, nem is rég lett depozva
Régi 2016-01-03, 20:16   #27 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
késő van,nem értem peti
nem jó akkor a kép?
pedig üres a számla, nem is rég lett depozva
értem a problémát.
egyefenenegyvenfelettjóleszezis
csak legalább az utolsó hétvégére kérek egy parasztosat, különben le fognak itten ezek photoshoppingozni Téged.....
Régi 2016-01-03, 21:55   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

En is ilyen kepet akartam betolni. Szerintem teljesen jo igy is check in-re. Vagy akkor kockas tegyel fel egy peldakepet ide, haha.
Régi 2016-01-03, 22:20   #29 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
En is ilyen kepet akartam betolni. Szerintem teljesen jo igy is check in-re. Vagy akkor kockas tegyel fel egy peldakepet ide, haha.
tettem már 2x....

oké, levittem a korhatárt a béka segge alá
jó lesz így is.
mondom, jó lesz, vagy kérdezzétek Gyulát, ő vágja szerintem miért erőltetem a parasztosat.
Csak utolsó héten tegyetek fel please egy rendes gagyi "screenshootot".

erla:
egy dolog kellene még, a legnehezebb része:
a vállalásod.
Azt kellene leírnod, amit csinálni fogsz, még ha nem is biztos hogy fogjuk látni. (ez rajtad múlik, mit osztasz meg belőle)
Pl: 2% / tréd, max 10% kitettség, vagy bármi pénz/poziciókezelési stílus, amihez tartani szeretnéd magad.

A Willowé és az enyém kamikáze jellegű, de az enyémet el kell osztani 10-el. Az 5200-al gondolom hagyományos stílusban nyomod és nem képzeled el hogy az 52 ezer.
Régi 2016-01-03, 22:28   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

O, banyek Szerintem mi mar a forumrol ismerjuk egymast ennyire, meg van, akikkel szemelyesen is, szoval sreenshot azt kesz PS-sel meg ugyis ossze lehet hegeszteni barmit

Meg mar elegem a sok csalo faszbol, toljuk rendesen azt kesz

Kt erdekel, ha utolso leszek? Csak legyen mindenki pluszban.
Régi 2016-01-04, 04:51   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Értem, okok, majd lövök egy képet a telommal, csak nincs itthon szig.szalag. MÉG. :-)

Cél: egy parabolikus hozamgörbe kialakítása élöben, de ésszerü kockázattal.
Szabály: eleinte 2%, majd 3% és a végén (izmos nyeröben) 4-5% risk/trade. Max. 5db pozi egyszerre.
10.000$ körül további emelés, majd látom,hogy adja.
A módszer a teamünk munkája, expert&vps. Kötéslita nem titkos.
Régi 2016-01-04, 06:34   #32 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Na basszus, most lehet, hog kizártok. Nincs meg a 100 juró. Kártyával utaltam, de igy is lefogtak 77 centet. Azért indulhatok?
Ha igen, akkor itt egy prscn egyenlőre. Parasztosat a végére. Ugye nem gondoljátok, hogy egy 100-as ért tönkreteszem a HÍrnevem?
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-nevtelen.jpg  
Régi 2016-01-04, 07:52   #33 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 143
Kapitány a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szevasztok! Neveznék. 5 instrumentumot nézek, max 1-1% R mindnél = max 5%. Az egyszerűség kedvéért : 2 élő szlán kereskedem, az R ezen két szla összegének az 1%-a. Ergo 2 képet küldök.
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-fxcm-metatrader-4.png   paranoid-home-race-metatrader-activtrades.png  
Kapitány nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-04, 07:52   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Így rendben van?
Régi 2016-01-04, 08:29   #35 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás Nevezes

Probaltam a parasztos screenshottal nevezni, ime:

A kereskedesi kockazat: 1-15% tredenkent, mindig csak egy pozim van, nagy ritkan ketto. Instrumentumok: DAX, DOW, GOLD
Behuzok par vonalat, hogy ne legyen tul ures a chart, aztan nyomkodom a gombokat, es kesz.
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-01-01-16_2.jpg  
Régi 2016-01-04, 10:56   #36 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kapitány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Így rendben van?
Jók lesznek. Ha valaki nem tűnik elég hitelesnek, azt úgyis fogják majd itt firtatni.
Töltögetem közben a táblázatot.
A Tiedet majd a végén összeadjuk, a CHF / USD depo kicsi zavart csinált a mátrixban, de nem gond.

Még rengetek rublikám van jobbra, lehet jelentkezni,
a 100 pénzes Forex Megasztár elindult

//no para, nekem az első már el is ment minuszba, de mivel nincs még riskám, így megúsztam szemre 7-8%ból
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-result.jpg  
Régi 2016-01-04, 11:05   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jók lesznek. Ha valaki nem tűnik elég hitelesnek, azt úgyis fogják majd itt firtatni.
Töltögetem közben a táblázatot.
A Tiedet majd a végén összeadjuk, a CHF / USD depo kicsi zavart csinált a mátrixban, de nem gond.

Még rengetek rublikám van jobbra, lehet jelentkezni,
a 100 pénzes Forex Megasztár elindult
Kösz trader! Vedd mind2t USD-nek, ha egyszerűbb, én is úgy számolom az 1%-t
Régi 2016-01-04, 11:14   #38 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kapitány eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kösz trader! Vedd mind2t USD-nek, ha egyszerűbb, én is úgy számolom az 1%-t
akkor szeretnék nálad kápét váltani
jó ez így!
Régi 2016-01-04, 15:31   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás check in

Kicsit későn, bocs.
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-nevtelen.png  
Régi 2016-01-04, 16:21   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ja, a kockázat 1-4% között lesz valahol. Holnap kezdem. Vizsgaidőszak alatt nincsenek nagy elvárásaim, ha azt tudom tenni, amit egyébként, akkor már elégedett leszek Amúgy végülis Victory-féle gondolkodásmód, azaz szintek környékén aktivizálom magam.
Régi 2016-01-04, 17:20   #41 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kicsit későn, bocs.
sosem késő!
nyugodtan lehet csatlakozni a jövő héten is, ha valakinek akkor jönne a fizu,
de akár március végén is be lehet dobni az egetrengetőt.

Valaki beszélhetne Megamindnak erről a helyről.
Olvasgatom, minden tetszik meg fasza, viszont úgy érzem sokat dobna rajta egy ilyen parasztos screenshootos kitekintő...

updatelve a mezőny.
Ha valaki annyira elhúzott, hogy na, az nyugodtan pókerezhet, stresszelheti a többit az új egyenleggel
nem muszáj péntek estig várnia.
én már beszereztem pár filter nyugtatóteát, és gyúrok a leszarom, de akkor se megyek bele semmi számlagyilkos rákötésesdire is.

//a C2 mezőn lévő smileyval saját hülyeségemen nevetek, igen tudom, ez beteges
Csatolt kicsinyítések
Régi 2016-01-04, 17:42   #42 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sokat agyaltam, hogy éles legyen vagy demó, de túl macerás lett volna kettőt vinni egyszerre.

Risk: Max 2% / tréd (Riska még nincs kész, de menni fog anélkül is).
Kereskedett instrumentumok: Főleg a DAX, esetleg a major devizapárok.
Módszer: Daytrade. Elsősorban trendkövetés M5-ön, mozgóátlagok segítségével.

Itt meg a paraszt fotó:
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-img_0059.jpg  
Régi 2016-01-04, 18:19   #43 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokat agyaltam, hogy éles legyen vagy demó, de túl macerás lett volna kettőt vinni egyszerre.

Risk: Max 2% / tréd (Riska még nincs kész, de menni fog anélkül is).
Kereskedett instrumentumok: Főleg a DAX, esetleg a major devizapárok.
Módszer: Daytrade. Elsősorban trendkövetés M5-ön, mozgóátlagok segítségével.

Itt meg a paraszt fotó:
Végre egy tökös oktató !!!

Üdv a klubban !

"túl macerás lett volna kettőt vinni egyszerre." ezzel tökre igazad van, én is beszoptam. Most törhetem a fejem, hogy azon a számlán mit fogok alakítani.
A legújabb ötletem, hogy esténként meghatározott nyugis időpontban ránézésre fogok bepakolgatni 1 napos poziciókat. Szeretném letesztelni, hogy a több évnyi chartbámulás esetleg nem e jó hosszabb távon vmi laza easy stresszmentes lószarra.
Csatolt kicsinyítések
Régi 2016-01-05, 04:05   #44 (permalink)
NrG
Új tag

NrG logója

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
NrG a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sok sikert mindenkinek! Szimpatikus kezdeményezés! A következő versenyre szívesen nevezek!
NrG nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-05, 07:21   #45 (permalink)
Szenior tag

Talking

Idézet:
NrG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sok sikert mindenkinek! Szimpatikus kezdeményezés! A következő versenyre szívesen nevezek!
Erre is lehet még!
Régi 2016-01-05, 07:58   #46 (permalink)
NrG
Új tag

NrG logója

Alapbeállítás

A regisztráció úgy szól : december 20-a előtti regisztráltak
Én most regisztráltam a fórumra.
Illetve emiatt épp most "neveztem" a másik versenyre, aminek nem volt ilyen feltétele/kikötése.
Régi 2016-01-05, 08:23   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na akkor welcome!
Régi 2016-01-05, 09:30   #48 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
NrG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A regisztráció úgy szól : december 20-a előtti regisztráltak
Én most regisztráltam a fórumra.
Illetve emiatt épp most "neveztem" a másik versenyre, aminek nem volt ilyen feltétele/kikötése.
ez alól a szabály alól három esetben tudok eltérni:
1. ha nyilatkozik, hogy Ő oktató,
2. vagy valamilyen oktatást képvisel, vagy annak az oktatásnak szellemében fog kereskedni az oktató helyett akinek ez túl nagy stressz lenne, illetve bokros teendői miatt nem fér bele az idejébe és meg is mondja a cég/saját nevét.
Nekik bármikor mindent lehet! (1 számlával !)

3. ha a (szőke/barna/vörös) & (feszes/formás mellűek halmazába tartozik)
akkor is minden megoldható
Régi 2016-01-05, 10:29   #49 (permalink)
NrG
Új tag

NrG logója

Alapbeállítás

Idézet:
ez alól a szabály alól három esetben tudok eltérni:
1. ha nyilatkozik, hogy Ő oktató,
2. vagy valamilyen oktatást képvisel, vagy annak az oktatásnak szellemében fog kereskedni az oktató helyett akinek ez túl nagy stressz lenne, illetve bokros teendői miatt nem fér bele az idejébe és meg is mondja a cég/saját nevét.
Nekik bármikor mindent lehet! (1 számlával !)

3. ha a (szőke/barna/vörös) & (feszes/formás mellűek halmazába tartozik)
akkor is minden megoldható
1: nem vagyok oktató
2. nem szeretnék senkit képviselni

3. ha sportolói oldalról közelítem, akkor ebbe beletartozhatok, de én a lányokat szeretem, így nem fogunk alkudozni
Régi 2016-01-05, 10:37   #50 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás Resz

Ezt a versenyt nem lehet olyan reszletekbe menoen nyomonkovetni mint a masikat, bar lehet, hogy ez nem is baj. Talan nem nyom akkora psziches terhet az emberre. De, hogy legyen egy reszeredmeny:
Csatolt kicsinyítések
paranoid-home-race-05-01-16_2.jpg  
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 14:22 , a GMT +1 időzóna szerint.