Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-06-23, 14:27   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerinted hogy nem enged a bróker nyerni?
Azt már én is megfigyeltem, ha TP-teszek mostanság, akkor tuti megáll a tüskésdrótnál /lehet sima madzagot kéne tennem?/
Az SL-nek meg mindjárt nekiindul, ha kivszem gyorsan akkor megfordul.
Mondjuk úgy, hogy fogja és elzavar a tőkéddel együtt(jobb esetbe) Ne már sevi. Most megint engem kell megtalálni? Itt most ünneplünk, a Gyulánkat.

Nekem ma megvolt 6 % GBP-n, mára végeztem. Viszont már várom a menetrend szerinti "Tavaly xy 50 éves alapkezelő lett a legjobb a maga 41 %-ával, tehát minden ettől nagyobb hozam kamu" szintű magasröptű megjegyzéseket.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-23, 14:32   #52 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...egy külföldi székhelyű vagyonkezelő cégnél.
Ja, oké. Számomra itt lett hiteltelen az egész.

Egyfelől válogatás nélkül gyilkoljátok a ciprusi cégeket (ha egyik bedől, akkor „na én megmondtam” felkiáltással elindul a scam vadászat), de a favorizált angol helyett egy ciprusi térképes Seychelles szigeteki is megteszi szabályozottság nélkül.
Kockázatkezelés mellett érveltek, de irány a csillagos ég 5%-kal a durva hozamért…

Egyébként a hozamhoz gratulálok. A többi igazi scam.hu…
End.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-06-23, 14:34   #53 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.059
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Díjak : A nyertesnek felajánlok egy doboz szivart, max. 20.000HUF értékben, 2 liter pálinka kockásseggu feljaánlásával, 1 liter pálinka Shortosgyula felajánlásával és próbahónap real money-n egy külföldi székhelyű vagyonkezelő cégnél.

(versenykiírás)
Mivel lehet kereskedni?
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-23, 15:39   #54 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ja, oké. Számomra itt lett hiteltelen az egész.
Ezek szerint rád nem gondoltak, ha nem ismered a részleteket.
Régi 2016-06-23, 15:52   #55 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezek szerint rád nem gondoltak, ha nem ismered a részleteket.
Hihi. Te is benne voltál? Egyre jobb. Van még valaki, aki nem állt be offshorozni 5 pipen 5%-t kockáztatva..

Egyébként a részletek fenn vannak a neten. Kb. 2 perc kellett hozzá, hogy megtaláljam. Ha érdekelne, kíváncsi lennék, hogy magyarázzátok ki…

http://tricomfx.com/en/company/contact-us/
Régi 2016-06-23, 15:59   #56 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hihi. Te is benne voltál? Egyre jobb. Van még valaki, aki nem állt be offshorozni 5 pipen 5%-t kockáztatva..

Egyébként a részletek fenn vannak a neten. Kb. 2 perc kellett hozzá, hogy megtaláljam. Ha érdekelne, kíváncsi lennék, hogy magyarázzátok ki…

http://tricomfx.com/en/company/contact-us/
Akik benne voltak, azok NULLA kockázattal kaptak lehetőséget arra, hogy pénzt keressenek. Nagy nyilvánosság előtt többet nem tudok írni róla.
Régi 2016-06-23, 16:04   #57 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akik benne voltak, azok NULLA kockázattal kaptak lehetőséget arra, hogy pénzt keressenek. Nagy nyilvánosság előtt többet nem tudok írni róla.
Ha rákeresnék a neten, hogy nulla kockázatú forex (szabályozatlan offshore brókernél) szerinted mit dobna ki?
Lehet, hogy a te weboldaladat?

(Nem akarok én ilyen hülyeségeken vitázni a fórum válogatott szakértőivel. Ha valós pénz volt, annak volt tulaja, annak meg kockázata. Ne etessük már egymást.)
Régi 2016-06-23, 16:17   #58 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az a FŐ, hogy ilyen szépen mozog ma is az összes kedvenc részvényem.
Este vettem 21:23-kor 1000 Ger30 részvényt, 10080 ra tettem a TP-t, nyitáskor 8:05 kor kiütött 10143,03 -al zárt... már a prémium is szép összeg.
Régi 2016-06-23, 22:13   #59 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem szívesen, de megszólalok;

- Nincs közöm a Tricon(m)Fx-hez.

- A versenykiírás díjazásában nem erre a cégre gondoltam, viszont ők kiválóan meglovagolták a versenyt, s adtak lehetőséget egy-egy combine-ra, így gratulálok a T.Fx-es csapatnak.

- Részemről nem találtam olyan kereskedőt, aki(kk)vel a verseny után tudtam volna együtt dolgozni. Fx_Insight-tal, ill. a "csapattal" felvettem a kapcsolatot, azonban a tárgyalások megrekedtek.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-24, 08:53   #60 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Örülsz neki Tamás hogy nem nálatok kereskedek?

http://www.myfxbook.com/members/shor...system/1666204
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-24, 09:07   #61 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Biztos vagy benne, hogy a brókered ezt a legutóbbit lefedezte? (és ki is fogja fizetni? bár mi történhet, max felkerülnek a listádra)
Régi 2016-06-24, 09:19   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Gratulálok Gyula!!!

Nekem is jót tett az a Brexit
http://imgur.com/a/7FBNh
a számlámon rajta van, csak nem ment tönkre a cég???
Régi 2016-06-24, 09:23   #63 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Biztos vagy benne, hogy a brókered ezt a legutóbbit lefedezte? (és ki is fogja fizetni? bár mi történhet, max felkerülnek a listádra)
Nem olvasod amit írtam?

Kezelt számla a broker pénzével.

Átbasszák saját magukat?
Régi 2016-06-24, 09:28   #64 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Szia Péter!

Nekem vagyonkezelő cégben van érdekeltségem, üzleteink mindegyike a határidős piacon születik, így azt kell mondjam, NEM, nem örülök, hogy nem nálunk kereskedsz.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-29, 14:26   #65 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem olvasod amit írtam?

Kezelt számla a broker pénzével.

Átbasszák saját magukat?
1. Okoska megmondta.
2. de nem örül neki.
Régi 2017-07-05, 08:40   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Gondoltam egy merészet és létrehoztam egy facebook csoportot, ahol posztolom a trédjeimet. Csatlakozzatok bátran, nem oktatok csak trédelek. Hol sikeresen, hol nem.
https://www.facebook.com/groups/100473643928610/
Régi 2017-07-07, 19:07   #67 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Gondoltam egy merészet és létrehoztam egy facebook csoportot, ahol posztolom a trédjeimet. Csatlakozzatok bátran, nem oktatok csak trédelek. Hol sikeresen, hol nem.
Shortosgyula térdel
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-27, 17:55   #68 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
efeksz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
jó kezdeményezés
ebből kéne több !
efeksz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-06, 23:27   #69 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
efeksz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

tricomfx-el mi történt egyébként?

most ez jön be:
"Account disabled by server administrator."
efeksz nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 21:28 , a GMT +1 időzóna szerint.