Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-08, 19:06   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás Valodiforex Szociális Kereskedés

Szeretnél profi tréder lenni? Hamarosan csatlakozhatsz csapatunkhoz!

Részletek hamarosan
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-08, 19:31   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 4
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

ezaz, királyság
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-01-08, 19:53   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Részletek hamarosan
Szinte éreztem:-)
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-08, 20:06   #4 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

antiBéZébiorobiPÉKÁTIZENKETTŐ_vékettő ??
Régi 2016-01-08, 20:08   #5 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

1.) Troll level : non plus ultra
2.) Belevág
3.) Nem józan
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-08, 20:58   #6 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1.) Troll level : non plus ultra
2.) Belevág
3.) Nem józan
kora délután drinkelni? amikor még mozognak a csártok?
áhhh azt nem szabad!!
Régi 2016-01-08, 21:17   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 300
Hírnév szint: 5
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Részletek hamarosan
Én fórumfüggő vagyok lassan két éve, ne kérdezzétek miért, mert semmi de semmi (!) értelmes dolog nem történt itt.

No de, ez volt az oldalazós szakasz, a verseny kiírása ill. ez a felhívás felér nekem egy b@szott nagy egyméteres zöld gyertyával, remélem visszateszt nélküli emelkedés várható a továbbiakban
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-08, 21:29   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
......
a verseny kiírása........
b@szott nagy egyméteres zöld gyertyával.......
akkor mégiscsak jóember ez a BéZé! cserébeigazánBefiZethetnélhozzá!
ésBesZámolhatnálrólahogymilyen??
Régi 2016-01-08, 22:05   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 300
deimos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
BZ versenykiírása egy f@rok kezdeményezés volt, igazán nem is tudom milyen céllal, főleg annak tükrében, hogy aztán el sem indult a versenyen (gondolom ebből mindenki levonta a következtetést, remélem még azok is akiknek nem volt tök egyértelmű rögtön az elején). Ebből adódóan nem kell befizessek ahhoz, hogy tudjam milyen

Ezzel szemben chARTist-nak respect a versenybe ölt energiáért, időért.
deimos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-08, 23:05   #10 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
deimos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
BZ versenykiírása egy f@rok kezdeményezés volt, igazán nem is tudom milyen céllal, főleg annak tükrében, hogy aztán el sem indult a versenyen (gondolom ebből mindenki levonta a következtetést, remélem még azok is akiknek nem volt tök egyértelmű rögtön az elején). Ebből adódóan nem kell befizessek ahhoz, hogy tudjam milyen

Ezzel szemben chARTist-nak respect a versenybe ölt energiáért, időért.
okéy, okéy attól még nem kell engem komolyan venni, hogy nincs vigyori a végén
Régi 2016-01-09, 12:07   #11 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez valami perverzió? Befizetünk, iparikémkedünk, beszámolunk, netán szociáltradelünk, oktatjuk? És ragályos, vagy elszigetelt eset?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-09, 14:16   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Szerintem nem az ipari kémkedéssel van a gond, hiszen a stratégiák nyilvánosak. Eleve ezek a stratégiák is más stratégiákból lettek felépítve mert ugye nincs új a nap alatt. A stratégia ellopásával senki nem lesz sikeres, mert azzal rengeteget kell még melózni. Nekem az sem lenne megoldás ha 10-en befizetnek egy embert, aki aztán elmondja a véleményét. Azért nem jó, mert az az ő véleménye és nem az enyém. Azon kellene gondolkodni hogy 100 emberből miért sikertelen 95, és hogyan lehetne ezen javítani. Például egy skalp tanfolyamon nekem nem diasorok kellenek, kötések a múltból, és a pszicho sulykolása. A gyakorlati részre meg "csináld ahogy neked jó" típusú jó tanácsok. Pont fordítva kellene! 99% gyakorlat élő kereskedéssel és 1% a források megadására a technikai elemzésről, kockázatkezelésről, pszichóról és minden másról. Ezeknek természetesen nem 1% a jelentősége, de ezeket mindenki meg tudja tanulni és be tudja gyakorolni önállóan a kereskedési időn kívül.

Tehát ha megfordulnánk a lovon, lehet hogy jobban menne a lovaglás is!
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-09, 15:54   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez valami perverzió? Befizetünk, iparikémkedünk, beszámolunk, netán szociáltradelünk, oktatjuk? És ragályos, vagy elszigetelt eset?
befizetünk?
én bizisten soha nem voltam még fizetősnél.
ingyen is csak 2x.
eccer anno horváth andrison....de nem tudnám megosztani az élményeimet csak a pont véletlen mellettem himbálózó cickós traderről ahogy lelkesen ecsetelte hogy hagyjam az ótépét a picsába, mert a tengeren túlon korlátlan lehetőségek várnak rám....és én ittam minden szavát....
a második meg Birgi volt. Hát nem pont NFPre rakták?
ettől is teljesen transban vótam ezért megosztanivaló onnan se maradt....

most csak jót akartam Zolibának, hogy végre legyen már vki mert az elmúlt egy évben még senki se vállalta be innen, hogy igen, én befizettem,
pedig nem ciki, sőt a jólét jele lenne...
Régi 2016-01-09, 18:01   #14 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
befizetünk?
én bizisten soha nem voltam még fizetősnél.
ingyen is csak 2x.
Én meg úgyse vallanám be, ha lettem volna fizetősnél...
Régi 2016-01-09, 18:03   #15 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem nem az ipari kémkedéssel van a gond, hiszen a stratégiák nyilvánosak.
No, az enyém nem. És morcos lennék, ha részben vagy egészben szembejönne velem pl. a neten az, amin éveket dolgoztam. Csak úgy mondom.

Ellenben, ha valaki megkeres, szívesen segítettem eddig is. Néhányan már tanusíthatják.

Ez így korrekt.
Régi 2016-01-09, 19:45   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
No, az enyém nem. És morcos lennék, ha részben vagy egészben szembejönne velem pl. a neten az, amin éveket dolgoztam. Csak úgy mondom.

Ellenben, ha valaki megkeres, szívesen segítettem eddig is. Néhányan már tanusíthatják.

Ez így korrekt.
Kicsit intim dolog az.

Mentor:
Nagyon profi a zöld reklám
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-11, 20:00   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Többen fellélegezhetnek, természetesen nem lesz semmilyen szociális kereskedés, ha a későbbiekben lenne is, biztos hogy nem ilyen idióta nevet választunk hozzá.

Örülök az érdeklődésnek de ameddig nem tartom magam maradéktalanul sikeresnek addig nem lenne fair esetleg félrevezetni a kezdő vagy újrakezdő kollégákat.
Kitűztem magamnak egy célt: sikeresnek lenni a "valódi" piacon, a határidős dax -on vagy más nagy indexen. Jelenleg csak készülök erre a fázisra, erre a felkészülésre tökéletesen alkalmas a háziverseny - sajnálatos módon pont az ötletgazda fél elindulni rajta.

Ha bármi kérdésetek van a kereskedésemmel kapcsolatban nyugodtan keressetek privátban.

Remélem nem bántottam meg egyetlen tanulni vágyó kollégát sem..
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-11, 20:03   #18 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Óóóóóh.
Pedig már vártam mikor indul a kommunális, vagy a kommunista kereskedés.
Régi 2016-01-11, 20:06   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Óóóóóh.
Pedig már vártam mikor indul a kommunális, vagy a kommunista kereskedés.
A kommunális hulladék topic létezik
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-11, 20:10   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ha bármi kérdésetek van a kereskedésemmel kapcsolatban nyugodtan keressetek privátban.
Úgyis mindenki a stratégiád részleteire kíváncsi, egyszerűbb, ha leírod ide vagy indítasz neki egy új topicot.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-11, 21:07   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Itt a friss statement.
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip Downloads.zip (6,0 KB, 57 olvasás)
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-11, 21:23   #22 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgyis mindenki a stratégiád részleteire kíváncsi, egyszerűbb, ha leírod ide vagy indítasz neki egy új topicot.
Már írtam neki privátban de a nagy kapkodásban a stratégiájáról elfelejtettem megkérdezni.
Régi 2016-01-11, 23:32   #23 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem szeretném ha beírná ide.
tessék gondolkozni, kitalálni, gyakorolni, próbálkozni!
utálom ha elrontják ezzel a játékot
Régi 2016-01-11, 23:52   #24 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem akarok ünneprontó lenni de az a félelmem hogy ha túl sokan vagy kevesen lesznek nyereségesek (pl mert Shortosgyula félék kiokosítják a tömeget) akkor változni fog a chart, a rendszer, így az eddig sikeres traderek már nem tudják majd eltalálni az irányt és nem lesznek sikeresek ők se, vagy kevesebben.
Vagyis dobhatom a kukába a több év alatt melózott rutinom, gyakorolhatom elölről és mire siketes leszek megint változik a piac.
Forexklub is írta hogy változik a piac az évek alatt alapból, valószínű azért mert változik mindig a sikeres és sikertelenek aránya.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-12, 00:36   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csodamacsek:
Milliók tradelnek a világban, millió módon. Minden piaci mozgás piaci szereplők tevékenysége.
Shortost nagyra becsülöm de a bankközi deviapiacot - ami az fx árait adja - ő nem fogja eltéríteni
Régi 2016-01-12, 01:09   #26 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ez remek, de ne becsüljük alá a dolgokat.
Ha jól át tudná adni a módszerét Shortos akkor elég ha egyikünk megossza azt vagánykodásból nemzetközi fórumon, vagy egy külföldi ide téved és ő viszi ki a tudást, és milliók fognak máshogy tradelni mint eddig.
Egyre több pénzük lesz egyre nagyobb lottal mennek majd, sok ember nagy lottal már ki tudnak együttesen hatni az árra pl híreknél tüske a sok longtól és nincs is likviditás beszállni előre betett limit megbízással.
De remélem neked van igazad. Sok energiát és időt fektettem az fx be.
Régi 2016-01-12, 01:20   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez remek, de ne becsüljük alá a dolgokat.
Ha jól át tudná adni a módszerét Shortos akkor elég ha egyikünk megossza azt vagánykodásból nemzetközi fórumon, vagy egy külföldi ide téved és ő viszi ki a tudást, és milliók fognak máshogy tradelni mint eddig.
Egyre több pénzük lesz egyre nagyobb lottal mennek majd, sok ember nagy lottal már ki tudnak együttesen hatni az árra pl híreknél tüske a sok longtól és nincs is likviditás beszállni előre betett limit megbízással.
De remélem neked van igazad. Sok energiát és időt fektettem az fx be.
Értem. Szted lehetséges, hogy százezrek kötnek Shortossal azonosan? Az ő módszere nem csodaszer! Persze lehet nyereséges, ez reális.

Kedves Shortos szólj hozzá! A Te bőrödre megy az atomtitok nyilvánosságra jutása.
Régi 2016-01-12, 01:50   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Remélem nem tűnt nagy hülyeségnek az aggodalmam, van benne logika.
Nekem csodaszernek tűnik ha van pár millió forintod és hetente tudsz vele milliókat keresni, ha ez másolható lenne gyorsan terjedne a népszerűsége.
Régi 2016-01-12, 02:18   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Remélem nem tűnt nagy hülyeségnek az aggodalmam, van benne logika.
Nekem csodaszernek tűnik ha van pár millió forintod és hetente tudsz vele milliókat keresni, ha ez másolható lenne gyorsan terjedne a népszerűsége.
Igaz. De ilyen módszer nincs. Azért megeshet ilyen és belefér veszteséges zárás is ha nem teszel fel mindent egy lapra.
Biztosan lehet vkinek jó elgondolása.
Régi 2016-01-12, 07:53   #30 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem akarok ünneprontó lenni de az a félelmem hogy ha túl sokan vagy kevesen lesznek nyereségesek (pl mert Shortosgyula félék kiokosítják a tömeget) akkor változni fog a chart, a rendszer, így az eddig sikeres traderek már nem tudják majd eltalálni az irányt és nem lesznek sikeresek ők se, vagy kevesebben.
Vagyis dobhatom a kukába a több év alatt melózott rutinom, gyakorolhatom elölről és mire siketes leszek megint változik a piac.
Forexklub is írta hogy változik a piac az évek alatt alapból, valószínű azért mert változik mindig a sikeres és sikertelenek aránya.
Egyetértek a logikai levezetéseddel, bár szerintem ennél is gyorsabban alkalmazkodik a piac. A brókernek pl nem kell megértenie, megtanulnia a stratégiát, simán klónozhatja a konzisztensen nyereséges traderek kötéseit (kedvezőbb feltételek mellett) akkora méretben, amekkorában nem szégyelli. Nem hinném, hogy túl szégyellősek lennének a brókerek.

Shortosgyula stratégiája azonban szerintem sokkal sérülékenyebb. Úgy tűnik, lotonként átlag 2.66 USD profitot zsebel be, a spreadből adódó költség meg lotonként kb 1 USD lehet legjobb esetben(pepperstone állítása szerint). Ha a bróker bekeményít, akkor az átlagköltséget mindenféle trükkel simán feltornázhatja 2-3 USDre is, és akkor már semmi nem marad a profitból. Más brókereknél meg alapból nagyobb spreadek vannak.
Persze ezek ellenére simán lehet, hogy élesben is profitos a stratégia , de ezeket a kockázati szempontokat érdemes figyelembe venni, mielőtt sok időt áldoztok a stratégia megtanulására.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-12, 08:15   #31 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyetértek a logikai levezetéseddel, bár szerintem ennél is gyorsabban alkalmazkodik a piac. A brókernek pl nem kell megértenie, megtanulnia a stratégiát, simán klónozhatja a konzisztensen nyereséges traderek kötéseit (kedvezőbb feltételek mellett) akkora méretben, amekkorában nem szégyelli. Nem hinném, hogy túl szégyellősek lennének a brókerek.

Shortosgyula stratégiája azonban szerintem sokkal sérülékenyebb. Úgy tűnik, lotonként átlag 2.66 USD profitot zsebel be, a spreadből adódó költség meg lotonként kb 1 USD lehet legjobb esetben(pepperstone állítása szerint). Ha a bróker bekeményít, akkor az átlagköltséget mindenféle trükkel simán feltornázhatja 2-3 USDre is, és akkor már semmi nem marad a profitból. Más brókereknél meg alapból nagyobb spreadek vannak.
Persze ezek ellenére simán lehet, hogy élesben is profitos a stratégia , de ezeket a kockázati szempontokat érdemes figyelembe venni, mielőtt sok időt áldoztok a stratégia megtanulására.
jaja így van.
icipicigiga front running és max egy kis minimál borravaló marad hogy ne hagyjátok abba szervírozást....
jó lenne ha minden olyan magyar csodagyerek vmi saját stratégián dolgozna, különben nem fog nagyot ugrani a puma

de nem kell ettől parázni:
van rá egy eredeti lyukas kétfillérem, hogy szájbarágósan a valóság úgyse lesz beírva
Régi 2016-01-12, 08:57   #32 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Shortosgyula stratégiája azonban szerintem sokkal sérülékenyebb.
Azt nem állítom, hogy Gyula stratégiája sérülékeny, mert jól csinálja, de az biztos, hogy ő lenne a legjobb barátom, ha rajtam keresztül nyitott volna számlát.
Régi 2016-01-12, 09:07   #33 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.378
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Azt nem állítom, hogy Gyula stratégiája sérülékeny, mert jól csinálja, de az biztos, hogy ő lenne a legjobb barátom, ha rajtam keresztül nyitott volna számlát.
Demoszámlát?
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-12, 09:53   #34 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Demoszámlát?
a múltkor láttam olyat "éles ajánlatot" ahol negatív spread is befigyelt néha, de bónus, IB juti volt "stabilan", azon máris 2x jobban pörögne!

de ez se rossz:
http://www.octafx.com/ib/conditions/
bizonyos létszám felett több a juti mint a költség

nagy bukta lesz arrafele is hamarosan!!
Régi 2016-01-12, 10:08   #35 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Van itt olyan akin keresztül nyitottam éles számlát, azóta megkérték hogy ne hozzon több ügyfelet...
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-12, 10:49   #36 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Van itt olyan akin keresztül nyitottam éles számlát, azóta megkérték hogy ne hozzon több ügyfelet...
Ja, csak ez a gond? Legközelebb nálam nyugodtan próbálkozhatsz. Cserébe még a moneymentor stratégiát is elküldöm ingyen, bőrkötésben.
Régi 2016-01-12, 10:53   #37 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ja, csak ez a gond? Legközelebb nálam nyugodtan próbálkozhatsz. Cserébe még a moneymentor stratégiát is elküldöm ingyen, bőrkötésben.
Én csak úgy engednék bárkit is IB-skedni, hogy az illető már visszautalt az adott brókertől 20-30e dolcsi nyereséget... Különben mit reklámoz rajta?
Régi 2016-01-12, 10:53   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
a múltkor láttam olyat "éles ajánlatot" ahol negatív spread is befigyelt néha, de bónus, IB juti volt "stabilan", azon máris 2x jobban pörögne!

de ez se rossz:
http://www.octafx.com/ib/conditions/
bizonyos létszám felett több a juti mint a költség

nagy bukta lesz arrafele is hamarosan!!
Nem lesz, a valós költség sokkal több, csak azt te sem vetted észre valószínűleg.
Régi 2016-01-12, 11:15   #39 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Én csak úgy engednék bárkit is IB-skedni, hogy az illető már visszautalt az adott brókertől 20-30e dolcsi nyereséget... Különben mit reklámoz rajta?
Ízlések és érdekek…

Én úgy engednék bárkit pénzügyi tanácsot adni, oktatni, hogy van némi köze a pénzügyekhez. Úgy engednék bárkit IB-skedni, hogy ezen felül van kereskedési tapasztalata, tud segíteni az ügyfélnek.

De általában nem ez a helyzet.
Régi 2016-01-12, 11:18   #40 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem lesz, a valós költség sokkal több, csak azt te sem vetted észre valószínűleg.
nézem, nézem, de még most sem látom.
16 USD/LOT-nál nagyobb lenne a comission, vagy vazelinos nagyon a pálya?
Régi 2016-01-12, 11:23   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nézem, nézem, de még most sem látom.
16 USD/LOT-nál nagyobb lenne a comission, vagy vazelinos nagyon a pálya?
Végrehajtási idők, slippage, ilyesmiknél kezdeném
Régi 2016-01-12, 11:25   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ízlések és érdekek…

Én úgy engednék bárkit pénzügyi tanácsot adni, oktatni, hogy van némi köze a pénzügyekhez. Úgy engednék bárkit IB-skedni, hogy ezen felül van kereskedési tapasztalata, tud segíteni az ügyfélnek.

De általában nem ez a helyzet.
Alap. Oktatás alapból egy külön szakma. Nem elég a pénzügy, meg a többi tudás sem. Ha nem tudod átadni, akkor ugyanúgy semmit se ér. Ha meg még tudás, és tapasztalás sincs mögötte... pfff.

IB-kre: 20-30e dolcsi nyereség visszautalása adott brókertől, minden rezdülést, háttérsusmust tudjon a cégről, és végezzen el minimum egy retorikai tanfolyamot, vagy online marketing képzőt, és tanuljon meg helyesen írni. Itt kezdődik nálam.

Pénzügy meg még szigorúbb, le se írom, és a tőzsdeoktatókat sem
Régi 2016-01-12, 18:18   #43 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Végrehajtási idők, slippage, ilyesmiknél kezdeném
úhh akkor nem érdekel.....
a végrehajtási időtől rettegek....simán bele fogok csúszni a két évbe
Régi 2016-06-23, 12:01   #44 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

http://www.myfxbook.com/members/shor...system/1666204
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-23, 13:03   #45 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Februártól plusz/mínusz egy-két százalék havonta, aztán júniusban 181%. Érdekes.

A trikóm vagy a Tricom? Viszonylag kevés kereskedhető termék. Seychelles szigeteki cím, reguláció. Mégis ciprusi térkép? Elfogadta a Mifid-et (?), alkalmazza az ISO-t.

Most mi van? Nem az ilyenek ellen küzdötök a scam.hu-n? Vagy ez is poén, mint a topic?

Ha nem shortosgyula tette volna fel, azt mondanám valaki megint szórakozik, kamu.
Régi 2016-06-23, 13:30   #46 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A háziverseny után megkeresték a jobb eredményt elért trédereket, mutassák meg mit tudnak élesben a cég saját számláján.

Többen is indultunk az ismertebb fórumozók közül

Szerencsére június elején sikerült meglökni a számlát, utána pedig a drasztikus lotemelések eredményeként kialakult a hőn áhított exponenciális hozamgörbe.

A kezdeti alacsony kockázatú trédek után most már a nyereség kontójára mennek az akár 5% -os trédek is.

Természetesen nincs semmi garancia arra, hogy nem jön egy - akár- 20-30 % -os DD időszak.

Ez egy ilyen "játék".

Egyébként ilyenkor küldenek el az MM brókerek melegebb éghajlatra és bontják fel a szerződést.

Itt nyilván ilyen nem lesz, hiszen az ő érdekük is a durva hozam.

Fx_insight ugyancsak szép eredményt ért el itt is.

Cél a csillagos ég!
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-23, 13:40   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 370
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Gratulálok! (Őszintén)
Jó ilyet látni és hallani, hogy van még akinek összejön ebből az amit eltervezett.

(hanem titok ez a cég által adott tőke, vagy számlamásolóval tolod nekik egy nagyobb tőkén, és engednek a te kisebb tőkéden nyerni.)?
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-23, 13:54   #48 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A háziverseny után megkeresték a jobb eredményt elért trédereket, mutassák meg mit tudnak élesben a cég saját számláján.

hiszen az ő érdekük is a durva hozam.

Cél a csillagos ég!
Hihető.
A kis magyar fórumos háziverseny egyes nickneveire felfigyel egy Seychelles szigeteki-ciprusi cég, ami persze nem scam.hu, és ajánl néhány millát fejenként, hogy tessék már nekik kereskedni, mert kellene valami durva hozam (amilyet nem látott még a világ sehol máshol, például a https://www.mql5.com/en/signals oldalon se).

Milyen színű? Valószínű.

Na haggyá' má'.
Régi 2016-06-23, 14:19   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Díjak : A nyertesnek felajánlok egy doboz szivart, max. 20.000HUF értékben, 2 liter pálinka kockásseggu feljaánlásával, 1 liter pálinka Shortosgyula felajánlásával és próbahónap real money-n egy külföldi székhelyű vagyonkezelő cégnél.

(versenykiírás)
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-23, 14:22   #50 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.054
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gratulálok! (Őszintén)
Jó ilyet látni és hallani, hogy van még akinek összejön ebből az amit eltervezett.

(hanem titok ez a cég által adott tőke, vagy számlamásolóval tolod nekik egy nagyobb tőkén, és engednek a te kisebb tőkéden nyerni.)?
Szerinted hogy nem enged a bróker nyerni?
Azt már én is megfigyeltem, ha TP-teszek mostanság, akkor tuti megáll a tüskésdrótnál /lehet sima madzagot kéne tennem?/
Az SL-nek meg mindjárt nekiindul, ha kivszem gyorsan akkor megfordul.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 02:58 , a GMT +1 időzóna szerint.