Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-05-19, 22:57   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Yossuan,
Az hogy egy stratégia nem műkszik, nem azt jelenti, hogy nem műkszik. Na ez meg lehetne az én mottóm. Mert fel kell ismerni mikor ne használjam, hiába működik és nyerek ha jönnek olyan piaci körülmények oldalazás.. ahol visszabukok mindent, szóval verseny autóval ne akarjak terepjáróútra menni.
Hír vagy nem hír hatására is ugyanúgy megindulhat egy trend, nekem a lényeg hogy pénzt szedjek ki belőle.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-19, 23:02   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Többszázezer? Ne már.
Szerintem százezer felet már komoly szám, 2-3 százezer felett meg legnagyobbak egyike a bróker.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-05-20, 10:33   #53 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 53
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Csodamacska

Szép mottót választottál magadnak Szóval még azt is tippeled, hogy mikor fogsz tippelni majd a piacon. Remek stratégia! De biztos ezzel a felfogással te pénzt szedsz ki belőlle, ahogy írod. Gondolom ebből így meg is lehet élni...priviben küldhetnél vmi proof-ot. Főleg az időtartam érdekel, nem a pillanatyni felfutások.

De remélem azért ezt a maszlagot nem oktatod, mint a forexklubos D.Zoli, aki azzal kezdi az előadását, hogy "azért választottam ezt a szakmát mert itt egy milliót lehet keresni évente". Aztán a valóság meg az, hogy azért oktat, mert rájött, hogy a tippelgetésből nem lehet megélni, viszont jól el lehet adni ezt a marhaságot, hiszen ahogy te is írtad: ha nem jön be másnak, akkor rá kell fogni, hogy rosszkor lépett piacra, meg gyakoroljon még. Ha meg bejön, akkor ki kell magad jól húzni, mert te megmondtad.

Azért feltételezem azt a hosszút amit tegnap írtam elolvastad és nem csak annyi jött le neked az egészből, mint itt ennek a pár palimadárnak. D.Zolinak pl. hogy hogyan kövesse ő a nagy tőkét, ha ő későn tudja meg hogy merre mozgott, sőt olyan későn, hogy már elindul az árfolyam visszafele. Amikor pont a nagy tőke gondolkozását kéne tanulgatni az oszcilloszkópok tanulmányozása helyett. Mybusinessnek meg az egészből annyi jött le, hogy Drábik és elkezdte oltogatni, holott bár tényleg beteg már az öreg, de nagyon is az eszénél van! A többi, aki még a szemének sem hisz, meg mindenbe a csalást feltételezi, mert tapasztalata szerint ez máshogy nem megy. Szóval elég komoly dilettáns társaáűg jött itt össze.
De volt itt egy jó megjegyzés: "2010-től él a weboldalam, de idén leminimalizáltam" Ez jó, sőt javaslom a további minimalizálást egy blank page-re. Zoli főleg neked, az helyett hogy még a konyhapénzt is eltippelgeted, és hírdetésekért kuncsorogsz még az utált orosz brókernél is. EzoTV-t kéne megkeresned, az áll a legközelebb ehhez amit csinálsz. "tedd a chartra a kezed...LONG" Jó nyakon kéne vágni az ilyen csalókat.

A héten nem kereskedtem, sőt a múlt héten sem nagyon, mert raktuk össze a weboldalat. De azért ma reggel kiutaltam a havi profitot, nem felfágásnak tettem ki, hanem azért, hogy gondolkozzanak el az emberek, hogy melyik a helyes út.
A weboldalunkra meg megfontolóra fogjuk venni a fizetős belépést, mert ez a hét megmutatta, hogy tényleg kell valami jelképes összeg amivel ki lehet szűrni a komoly szándékot a komolytalantól.

Ja, még valami
Aki a feltöltött képeimet át tudja szerkeszteni úgy, hogy pl. az XM bróker legyen a kifizetések bizonylatán és fele annyi legyen a kiutalási összeg, illetve tényleg rá tudjam mondani hogy "basszus ez eredeti", annak egyrészt adok 50 dolcsit és kereskedhet, másrészt meg ha szeretne jó pénzért bedolgozhat grafikusként a projectünkbe.

Csak a szemeteknek higyjetek, az árfolyam legyen veletek!
www.forexmentor.hu
Yossuan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 10:42   #54 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Yossuan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De volt itt egy jó megjegyzés: "2010-től él a weboldalam, de idén leminimalizáltam" Ez jó, sőt javaslom a további minimalizálást egy blank page-re.
Ezt most miért kellett? Elsőre nekem szimpatikus volt a fundás megközelítésed, de ha kóstolgatsz, a végén beállok azok közé, akik elküldenek a picsába shamrock-ot keresgélni.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 11:40   #55 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Aki a feltöltött képeimet át tudja szerkeszteni úgy, hogy pl. az XM bróker legyen a kifizetések bizonylatán és fele annyi legyen a kiutalási összeg, illetve tényleg rá tudjam mondani hogy "basszus ez eredeti", annak egyrészt adok 50 dolcsit és kereskedhet, másrészt meg ha szeretne jó pénzért bedolgozhat grafikusként a projectünkbe.
Ügyeltem az email címre.
http://imgur.com/GSd9qfE
  Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 11:44   #56 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 8
Satti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ügyeltem az email címre.
http://imgur.com/GSd9qfE
Ez nem lesz jó a nyereményért, mert nem látszik, hogy az XM-től jött a pénz
Satti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 12:11   #57 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

XMMA, satinak igaza van, de látom bármit be tudsz oda írni...ja, meg nekem itt zöldebb az a ...ahová beírom h "www"-t, mármint az eleje és nincs ott az a sáv, hogy nincs hitelesítve a számla, illetve a dátum is kicsit feljebb van nálad, legyen ugyanolyan, mint amit linkeltem...

de azért le a kalappal, azok az összegek ahogy beírtad őket nem semmi

sőt rá is világítottál, hogy lehet le kellett volna videoznóm, és a videót közzétenni itt, ha lehet olyat, mert gondolom azt nem lehet már csak úgy összeszerkeszteni, de viszont nem tudom hogy tudnám kitakarni az adataimat, mint képeknél paintel :/

csináld meg és keress meg az oldal csetjén, megkapod azt az 50-est és kereskedhetsz

többieknek: (akit érdekel) érdekes cikk a BREXIT-rőla Piaci körkép-ben
Régi 2016-05-20, 12:20   #58 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Szükségtelen a képszerkesztő használata, kizárólag a fekete négyzeteket húztam be vele.

Az ötvenest utald át valamelyik alapítványnak (lehetőleg ne mnb-snek) és tegyél be róla egy screenshot-ot.:-)
  Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 12:27   #59 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

XMMA, nem, kzárólag neked és kizárólag kereskedésre adom, ahogy igértem, ez nem a máltai szeretetszolgálat

képernyo felvevőm az van, viszont van arra, vmi progi, hogy a képernyőn felvett videóban ki tudjak takarni vmit?
(egyszerű progi, nem vagyok nimformatikus)

felvenném akkor ahogy beloginolok, mert nekem fontos, hogy ne gondolhassa az, aki ránéz erre a témára, hogy lehet hogy kamu brókerek a partnereink

Megköszönném ha segítenél
Régi 2016-05-20, 13:04   #60 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tudod hány hozzád hasonló nyegle gyereket láttunk már tőzsdeguruként feltűnni a fórumon, aztán meg eltűnni az évek alatt?
Csináld csak nyugodtan! Osszál még ki pár embert, és indulhatsz a fórum kedvence címért.
Apropó, majd el felejtettem.
Hetente keresnek meg ilyen fantasztikus ajánlatokkal különböző cégek, csak mint látod, nekem nem ér ennyit a dolog. Ha egy kicsit is ismernél, tudhatnád, hogy már nem oktatok. Max elmondom a véleményem ha megkérdeznek, néha ingyen is.
Látom gyorsan elszállt a nagy emberbarátság, és máris előkerült a fizetős szolgáltatás ötlete. Pedig még a kérdésemre sem tudtál válaszolni, te tőzsdeguru.
Régi 2016-05-20, 13:11   #61 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Youssan, ha már így nevén nevezted forexklubot, azt gondolom úgy lenne korrekt, ha te is megosztanád a teljes neved, hiszen végülis kíváncsi lehet rá a site látogatója...DZoli adja és adta nevét az oldalához. Látom szereted a (bal felső sarok)Bayernt, és a szép zöld Írországot... Én is éltem Ínglöndben, ismerem a kintiek lelkivilágát..
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 13:14   #62 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nézd el nekem, hogy nem követem a pályafutásodat. A youtube-os videód alapján alkottam véleményt, ahová sajnos nem lehet kommentelni :/

Az észosztást és a kötekedést nem én kezdtem.
A kérdésedre meg válaszoltam, csak lehet hogy nem jött át....

Minden jót!
Régi 2016-05-20, 13:33   #63 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
allbar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Youssan: én kételkedő típus vagyok. Adj az instás accountodhoz befektetői jelszót, és ha valóban ott látom, hogy szerepel az az összeg mint a képeden, akkor elhiszem.
allbar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 13:59   #64 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem a Drábik jött le hanem a hosszú és zavaros fejtegetés szerzője
Teszem hozzá úgy, hogy a technikai elemzés távol áll tőlem.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 14:17   #65 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Youssan, ha már így nevén nevezted forexklubot, azt gondolom úgy lenne korrekt, ha te is megosztanád a teljes neved, hiszen végülis kíváncsi lehet rá a site látogatója...DZoli adja és adta nevét az oldalához. Látom szereted a (bal felső sarok)Bayernt, és a szép zöld Írországot... Én is éltem Ínglöndben, ismerem a kintiek lelkivilágát..
Kb 10 kattintásból megtalálható a csapat férfi tagjának még a fotója is. Az életkorát meg se merem tippelni, nagyon gyorsan gyűjthette a tapasztalatokat. A két hölgyet viszont nem ismeri az internet, ami elég érdekes, ha egyikük évekig volt forex oktató.
Csináltam én is egy képszerkesztést.

Na jó befejezem, mert érzem hogy már kezd megártani ez a sok fórumozás.
Csatolt képek

Régi 2016-05-20, 18:39   #66 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

http://www.filedropper.com/becsletespartnereinkvannak

A linken letölthető egy videó, ami még a profi kép és videószerkesztőket is remélhetőleg meggyőzi arról, hogy a partnereink becsületes brókerek és mindig időben fizetnek

Remélem ezzel befejeződik a sárdobálás ;-)

Akit érdekelnek a meglátásaink, kereskedési stílusunk, illetve aki naprakész információkra vágyik az keresse fel weboldalunkat. A regisztráció ingyenes!

Kellemes hétvégét és jó pihenést!

Yossuan
www.forexmentor.hu
Régi 2016-05-20, 19:14   #67 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
http://www.filedropper.com/becsletespartnereinkvannak

A linken letölthető egy videó, ami még a profi kép és videószerkesztőket is remélhetőleg meggyőzi arról, hogy a partnereink becsületes brókerek és mindig időben fizetnek

Remélem ezzel befejeződik a sárdobálás ;-)

Akit érdekelnek a meglátásaink, kereskedési stílusunk, illetve aki naprakész információkra vágyik az keresse fel weboldalunkat. A regisztráció ingyenes!

Kellemes hétvégét és jó pihenést!

Yossuan
www.forexmentor.hu

Na akkor ezek után végre tudsz csinálni egy videot a kötéslistáról is (picivel jobb minőségűt please! ) amivel ezt összegereblyézted, mert engem ez még mindig nem győzött meg.

Mi van ha pl tavaly benyomtál ide egy 20-ast, majd miután realizáltad, hogy nem megy ez, de valamiből meg kellene élni, ezért veszegeted ki havonta a rezsire valót.
Régi 2016-05-20, 19:26   #68 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
allbar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Azért ez már valami, így már más a leányzó fekvése...szerintem.

A kapott összeg és a realizált összeg közötti összeggel mivan? Az a skrillé mint jutalék?
allbar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-20, 20:11   #69 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sose áll meg a marketing. Az ügynök az nagyon kitartó, más ne is ügynökösködjék
Régi 2016-05-21, 19:25   #70 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Zoli! Már megint bedőltetek egy agresszív (agresszívebb mint a piacon lévő oktató cégek) kezdő gyűjtő hullámnak!Miért kell ezt mindíg megenni?Erről fog szólni a fórum?
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-21, 20:19   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zoli! Már megint bedőltetek egy agresszív (agresszívebb mint a piacon lévő oktató cégek) kezdő gyűjtő hullámnak!Miért kell ezt mindíg megenni?Erről fog szólni a fórum?
Sztem is két mondattal el lehetett volna intézni.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-05-21, 20:37   #72 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mea culpa.

Akkor is ő kötött belém a 3. kedves hozzászólásom után, és még mindig nem tudom, hogy minden nap felhívja-e Soros.
Régi 2016-05-21, 20:53   #73 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Engem komolyan érdekelne: az Instaforex scam vagy nem scam? Évekkel ezelőtt az FPA-n scam kategóriába tette, azóta is úgy van. Mi tehát a helyzet?
http://www.forexpeacearmy.com/public...instaforex.com
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-21, 22:33   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engem komolyan érdekelne: az Instaforex scam vagy nem scam? Évekkel ezelőtt az FPA-n scam kategóriába tette, azóta is úgy van. Mi tehát a helyzet?
FFMS regulated=orosz felügyelet

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-05-22, 07:25   #75 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az a baj, hogy maga az FPA is egy nagy scam. (ha nem tejelnek neki a brókercégek, akkor leminősítenek, negatív kommentelnek házon belülről is)
Mint a kifizetési video mutatja, történnek kifizetések......de mi van akkor, ha ezek is (Juszufék) pl csak úgy jutnak hozzá a beragadt pénzükhez ha cserébe visznek új ügyfeleket.
Kétszázdolláros kategória ez is. Ha beteszel annyit, és sikerül feltornásznod egy komoly szintre, akkor kiderítheted, de mindig csak annyit kérj ki, hogy sose kelljen többet beküldeni.
Régi 2016-05-22, 17:01   #76 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az FPA-s "scam report" csalók bejelentésén alapul, akik egy IP címről vették fel a bónuszt és egy időben kötögették az ellentétes pozíciókat, hogy így jussanak előnyhöz. Ez a strómankodás magyar körökben sem ismeretlen dolog.

https://www.instaforex.com/forexpeacearmy.php

Sok kudarctól meggyötört kereskedővel és csalóval találkozni, nem is kell messzire menni. Ezeket senki sem szereti. Az Instánál kemény szabályok vannak, viszont aki ezeket betartja, azzal korrektül járnak el.

Egy ilyen kemény szabály, hogy a hírek alatt történő kereskedésnél nem realizálhatsz nagyobb profitot egy ügyleten mint a befizetett tőkéd 10%-a. (ezen felül a profitot törlik)
Viszont ha becsúszott és ebből nem csinálsz sportot, nem fogják törölni, de ha erre játszol, akkor a szabályokra hivatkozva törölni fogják. Ez a többi szabályukra is így vonatkozik.
Hamar kiszűrik a csalókat, ezért van az, hogy az első kifizetési kérelmed után eltelhet akár 72 óra is, mivel az ún. Antifraud Dep.-hez kerülsz, akik elemezni fognak. Ha becsületes vagy, akkor a további kifizetéseid 24 órán belül ott lesznek a bankszámládon.

Tőkeerős és korrekt cég: nem keresnek telefonon az ajánlataikkal, nem spamolják tele a postaládádat. A kereskedésnél nincs csúsztatás meg hamis gyertyák, amik másnapra eltűnnek, nincs stop-vadászat sem. Viszont a chat support elég gyengén beszéli az angolt és néha ciril betűkkel is találkozni.
Több szervezetet is támogatnak, pl. sportban Azarenkát, Bjorndalent, a Liverpoolt, a Palermót, hogy csak a nagyobbakat említsem. Ezek a dolgok a nagyságról árulkodnak.

Régi 2016-05-22, 17:06   #77 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az FPA-s "scam report" csalók bejelentésén alapul, akik egy IP címről vették fel a bónuszt és egy időben kötögették az ellentétes pozíciókat, hogy így jussanak előnyhöz. Ez a strómankodás magyar körökben sem ismeretlen dolog.

https://www.instaforex.com/forexpeacearmy.php

Sok kudarctól meggyötört kereskedővel és csalóval találkozni, nem is kell messzire menni. Ezeket senki sem szereti. Az Instánál kemény szabályok vannak, viszont aki ezeket betartja, azzal korrektül járnak el.

Egy ilyen kemény szabály, hogy a hírek alatt történő kereskedésnél nem realizálhatsz nagyobb profitot egy ügyleten mint a befizetett tőkéd 10%-a. (ezen felül a profitot törlik)
Viszont ha becsúszott és ebből nem csinálsz sportot, nem fogják törölni, de ha erre játszol, akkor a szabályokra hivatkozva törölni fogják. Ez a többi szabályukra is így vonatkozik.
Hamar kiszűrik a csalókat, ezért van az, hogy az első kifizetési kérelmed után eltelhet akár 72 óra is, mivel az ún. Antifraud Dep.-hez kerülsz, akik elemezni fognak. Ha becsületes vagy, akkor a további kifizetéseid 24 órán belül ott lesznek a bankszámládon.

Tőkeerős és korrekt cég: nem keresnek telefonon az ajánlataikkal, nem spamolják tele a postaládádat. A kereskedésnél nincs csúsztatás meg hamis gyertyák, amik másnapra eltűnnek, nincs stop-vadászat sem. Viszont a chat support elég gyengén beszéli az angolt és néha ciril betűkkel is találkozni.
Több szervezetet is támogatnak, pl. sportban Azarenkát, Bjorndalent, a Liverpoolt, a Palermót, hogy csak a nagyobbakat említsem. Ezek a dolgok a nagyságról árulkodnak.

Régi 2016-05-22, 20:48   #78 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Értem, köszi!
Profittörlés hírek alatt!? Mi számít hírnek?? "Csalók kiszűrése"??
"Sportot csinál", az micsoda??
"Kemény szabályok"??
Ez bróker?
Itt a piros hol a piros az utcasarkon!

Erre orosz felügyelet.
Bravó!!!!!

A fórumozók már találkoztak egykét brókerrel.
Régi 2016-05-22, 20:49   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Profittörlés hírek alatt!? Mi számít hírnek?? "Csalók kiszűrése"??
Bravó!!!!!
Ezt miért tőlem kérdezed?
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-22, 21:03   #80 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt miért tőlem kérdezed?
Bocs!
Most látom, hogy téged idéztelek
(Már nem enged szerkeszteni a rendszer.)
Régi 2016-05-25, 13:25   #81 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Akit érdekel: az "Elemző szoba"-ban. most tettük közzé a CAD-ra vonatkozó elemzésünket a BOC kamatdöntő üléssel kapcsolatosan.

Régi 2016-06-02, 20:01   #82 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Tőzsdei játék
(http://www.forexmentor.hu/kereskedes.html majd kattints a "start"-ra)

A játékban technikai alapon gyakorolhatjuk a kereskedést, ahol 10 ezer dollár virtuális kezdőtőkét kapunk. A számítógép véletlenszerúen generál egy időszakot az S&P 500 indexet alkotó részvények történelmi árfolyamaiból. Nem tudjuk melyik időszakban és melyik részvényről van szó. Napos grafikont látunk, ahol vagy buy (vétel) vagy sell (eladás) irányba léphetünk be. Belépés után lehetőségünk van tartani, vagy lezárni a pozíciót. A jobb oldalon láthatjuk a kereskedésünk aktuális eredményét, illetve ott találunk segédeszközöket is. A time-lapse gombra kattintva kivárunk és nem nyitunk pozíciót.

Jó szórakozást és sok sikert!
Régi 2016-06-03, 08:52   #83 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez aztán remek nem mondom. Le a kalappal. Kipróbáltam, idősíkot váltani nem tudok, poziméretet állítani nem tudok...Nyomtam a buy-t, lett volna következő gyertyában vagy 10% nyerő, de sajna ugyanannyi bukó lett, mert felszúrt, de a záróára már alatta volt a vételinek jóval.. Viszont tökéletes, mert az indikátorok, meg a volumen látszik.. Aki ezen gyakorol, annak szakértelméről mindent elárul.
Régi 2016-06-03, 09:02   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezt egyszerűbben is lehet játszani. Kávé közben kiállsz a teraszra, világos autó jön long, fekete short. Fél percen belül két autó jön =+2R. Rózsaszín taxi jön, maca sofőrrel =fekete hattyú. Na de nem növelem Jóskáék forgalmát, le is léptem.
Régi 2016-06-03, 10:03   #85 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Aki ezen gyakorol, annak szakértelméről mindent elárul.
de legalább illik a weboldal színvonalához.
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-03, 12:30   #86 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 34
chartspeki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Aki ezen gyakorol, annak szakértelméről mindent elárul.
Nem vagyok "szagértő" , de ugy lehetne felfogni hogy ez egy nehezített pálya , vagy mint egyfajta edzés !
Nincs automata SL/TP , csak 1 pozit lehet nyitni, azt is csak a nyitóáron ,
és ha zárni akarsz az is csak a kövi nap nyitásán !
Mennyivel több a lehetőség egy akármelyik brokinál élesen ?
Ha vlki TA alapján csupán támasz és ellenállásokra nyomja , meg pl gyertyainformációkra , arra teljesen elég ! ("szintkereskedés" by D.Z. room)
Természetesen ráférne a fejlesztés , még akár egy jó kis teszter féleség is kijöhetne belőlle !

http://puu.sh/pfatN/160697f6f6.png

http://puu.sh/pfaEI/1b45c9e157.png
chartspeki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-03, 12:52   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Viszont nem tudsz sl-t rakni, így mondjuk a másnapi záró áron lett egy -25% bukóm, mert a monitor aljáig beszakadt az ár. Nem mondom, hogy nem lehet vele keresni, de egy kezdőt tipikusan arra gerjeszt, hogy menjen számlát nyitni, mert kétszer duplázott a játékban pár kattintással. Igazad van, teljesen elég TA alapon, ha olyan az MM-je, de erre írtam a kávézós példát, azzal is simán lehet modellezni a tőzsdét, csak fejben megadsz előtte egy tétet, amit felteszel a következő autó színére. Mondjuk ne értem Joshua-ék hogyan tudnak ezzel gyakorolni, mivel itt sok fundát nem tud figyelembe venni.
Régi 2016-07-03, 19:34   #88 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

GBP/USD elemzés
http://forexmentor.hu/elemzo_szoba.html

Ha facebook-on értesítést szeretnél kapni az új bejegyzésekről, akkor nyomj egy like-ot a weboldalunkra.
Régi 2016-07-10, 15:35   #89 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, AUD/USD, NZD/USD, USD/CAD elemzés

Ha facebook-on értesítést szeretnél kapni az új bejegyzésekről, akkor nyomj egy like-ot a weboldalunkra. (Hogy hol? a www.forexmentor.hu oldalon a jobb felső sarokban)
Régi 2016-07-31, 17:34   #90 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

3 hetes nyaralás után újra a ringben:

Arany, Olaj, EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD, NZD/USD, USD/CAD elemzés
+ Kitekintő (Piaci körkép)

Ha facebook-on értesítést szeretnél kapni az új bejegyzésekről, akkor nyomj egy like-ot a weboldalunkra. (Hogy hol? a www.forexmentor.hu oldalon a jobb felső sarokban)
Régi 2016-08-07, 19:34   #91 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

EUR/USD elemzés

Régi 2016-08-14, 20:32   #92 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Elemző szoba <> EUR/USD, USD/JPY, AUD/USD, USD/CAD, olaj elemzés
Régi 2016-08-15, 07:20   #93 (permalink)
Tag

agytrabant logója

Hely: Székesfehérvár
Összes hozzászólás: 59
agytrabant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia. Melyik programot használod chart-oláshoz az elemzői szobában?
Régi 2016-09-25, 18:46   #94 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Elemző szoba <> EUR/USD elemzés

Ha tetszik az oldal és az elemzéseink, tőzsdei megközelítésünk, ha szeretnéd, hogy az oldal mobilon is elérhető legyen, akkor nyomj egy lájkot az oldalra.
Egyelőre úgy döntöttünk, hogy 100 "like" alatt nem fogunk napi szinten elemzéseket és piacmozgató híreket, történéseket leközölni, illetve a tanulószobát és az olvasószobát sem tesszük elérhetővé addig.
Az oldal INGYENES, még regisztrálni sem kell, viszont ha továbbra sem mutatkozik megfelelő érdeklődés magyar ajkúak részéről, akkor máshol, angol nyelven folytatjuk tovább. Nekünk a napi 20-30 látogató az kevés.
Régi 2016-09-25, 20:42   #95 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Elemző szoba <> EUR/USD elemzés

Ha tetszik az oldal és az elemzéseink, tőzsdei megközelítésünk, ha szeretnéd, hogy az oldal mobilon is elérhető legyen, akkor nyomj egy lájkot az oldalra.
Egyelőre úgy döntöttünk, hogy 100 "like" alatt nem fogunk napi szinten elemzéseket és piacmozgató híreket, történéseket leközölni, illetve a tanulószobát és az olvasószobát sem tesszük elérhetővé addig.
Az oldal INGYENES, még regisztrálni sem kell, viszont ha továbbra sem mutatkozik megfelelő érdeklődés magyar ajkúak részéről, akkor máshol, angol nyelven folytatjuk tovább. Nekünk a napi 20-30 látogató az kevés.
Mar ne haragudj de mit varsz egy olyan oldaltol, ahol a tanuloszonata kattintok es minden egyes helyen a "feldolgozas alatt" felirat fogad. Valami felkesz felkesz termeket probalsz eladni.
Plussz: ne hogy azt hidd, hogy valami egeszen ujj dologgal rukkoltal a nagykozonseg ele amit rogton bevesz es hemzsegni fognak a latogatok, hogy kizarolag a ti elemzeseiketeket olvassak. A magyar tozsdes, forexes tarsadalom ennel erettebb.
Gyere valami uj dologgal, valami meresszel, ami nincs, hianyzik.
Garantaltan lesz latogatod, es mindezt en magam is kulfoldrol irom.
(Amit ertekesiteni probalsz az leragott csont, minimum 10 ev kesesben vagy.)
Udv
Almostakbal
(Ha tudod mit jelent a nick nevem, akkor tudod hova nezz)
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-25, 23:20   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nyugi, ezt a Yossuant már eligazítottuk többen is.
Fő támogatójuk két bróker (lásd weblap) egy orosz és egy mauritiusi "felügyelettel"
Régi 2016-09-26, 01:19   #97 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Almostakbal köszönöm az értékes hozzászólásodat!

Magyar viszonylatokban nem találni techno-fundamentális elemzéseket/hozzáállást. Angol viszonylatokban is ritka számba megy. Sőt ingyen erre szándék sem nagyon mutatkozik.

Arról sokat vitatkozhatnánk h mennyire is érett a magyar forexes/tőzsdés társadalom: elég csak megnézni az első 5 oldalt amit kidob "forex" és "tőzsde" kulcsszavakra. Ez van, ebből tud tanulni a magyar, ha nem beszél idegen nyelveket. És a többségükért mit ad Isten még fizetni is kell. Az eredményt meg lehet érezni az egyes fórumokon...

Lehet naív vagyok, de még mindig bízok, h a többség nem lerágott csontként tekint a dologra, és érdekli a közgazdaságtan is, a kapitalizmus valódi működése, ami segíthet megértetni a tőzsde és így a pénzpiac/részvénypiac/árupiac működését, nem beszélve a brókerek, felügyeletek tényleges működéséről.

10 éves késésben lennénk?
- sosem késő, ha mutatkozik hajlandóság

És igen, egyelőre üres a tanulószoba, ha mutatkozik hajlandóság hamar fel lesz töltve, ezt megigérhetem. Nem a kész terméket adjuk, hanem egy félkészt, amit mások hajlandósága gyúrhat késszé.
Ha meg nem, ez van, megpróbáltuk
Régi 2016-09-26, 01:33   #98 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az @na be ha a fx-es/tőzsdés nem tudna angolul annyit amire szüksége van. Ez esetben:
Irány a BÉT+egy bróker Matolcsy felügyeletével. A biztonság azonos a putyini és a mauritiusi felügyelettel.
Régi 2016-09-26, 05:39   #99 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Magyar viszonylatokban nem találni techno-fundamentális elemzéseket/hozzáállást. Angol viszonylatokban is ritka számba megy. Sőt ingyen erre szándék sem nagyon mutatkozik.

És igen, egyelőre üres a tanulószoba, ha mutatkozik hajlandóság hamar fel lesz töltve,
Ezt azért így nem állítanám.

De igaz, a techno-fund (vagy fund-tech) kívül esik a legtöbb trader komfortzónáján. Ez van.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-26, 05:53   #100 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 259
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kövezzük meg ezt a Yossuan-t!!!!!!!

A bűne, hogy elemzéssel nyomul itt nekünk, ahelyett, hogy a legújabb celeb pletykákat hozná el nekünk.
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
forexmentor.hu

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
skalp/daytrade: forexmentor scalp Tőzsdei képzések 173 2011-11-08 13:54

A pontos idő 23:48 , a GMT +1 időzóna szerint.