Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-05-16, 22:45   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 53
Hírnév szint: 0
Lightbulb forexmentor.hu

Sziasztok!

Rég jártam már erre, ha jól emlékszem akkor 2014-ben, amikor valamelyik fórumtémában épp az EUR/USD árfolyamáról beszélgettünk és 1,3xxx körül járt az árfolyam. Akkor egy tömeg indult meg ellenem, hogy hogyan gondolhatom én azt, hogy sokkal lejjebb megy majd az árfolyam, hiszen korrekció jön meg az 1,30xx nem esik el amíg nem volt 1,40xx meg stb.

Azóta jól tudjuk hogy hol járt és hol jár jelenleg is az árfolyam.
Én 2014 óta nem jártam ide, mert nem láttam értelmét győzködni az embereket arról, hogy nem lehet hosszú távon sikeres valaki, ha csak a múltbéli (technikai) alapon elemzi a grafikont és fittyet hány a fundamentális háttérre.
Akkor is, most is azt mondom, hogy a kettő elegye, vagyis a techno-fundamentális vonal az, ami biztosíthatja a sikert.

Nemrég 2 társammal együtt indítottam egy weboldalat, ahol teljesen ingyen elérhetőek az elemzéseink, és talán elsőként magyarországon: fundamentális hírfolyamot is üzemeltetünk, ami a devizapiacra, árupiacra és a részvénypiacra koncentrálódik. Igyekszünk nem rizsázni és pár mondattal mindig a lényeget leírni ill. mindezt közérthetően.

A továbbiakban egy teljes oktatási anyagot is közzé fogunk tenni, amin már dolgozunk, de kell még legalább 1 hónap, mert a teljesség igényével csináljuk. Természetesen ez is ingyen lesz elérhető.

Ha úgy gondoljátok látogassatok meg minket

Az árfolyam legyen veletek!
www.forexmentor.hu
Yossuan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-17, 01:55   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Orosz és mauritiusi felügyelet!
Ezzel bepróbálkozik az ürge
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-05-17, 02:03   #3 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Legjobb lesz ha bezárod ezt a topikot de bezárathatjuk magunk is.
Régi 2016-05-17, 02:16   #4 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

MyBusiness, máshol kéne trollkodnod, ez nem a ovi, senki sem kért arra h a partnereinknél kereskedj. Ez első sorban egy mentor-program, tapasztalt tréderek közreműködésével.

Aki meg úgy dönt, hogy a partnereinknél kereskedik, azoknak szívesen megmutatjuk a saját platformunkból h a nagy összegeket is 24 órán belül kifizetik.

Akinek saját, megbízható brókere van, azokat is szívesen látjuk!
Régi 2016-05-17, 02:34   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sajnos te nézed ovisnak sőt egyenesen hülyének a fórumozókat, de nem sok babér terem itt neked majd.
Régi 2016-05-17, 09:00   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 415
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Youssan, én elhszem, hiszek neked, hogy kifizetnek, és nem is kell elküldened a kimutatást a nagy összegekről. Engem csak egy dolog érdekel: áruld már el nekem, hogy ha ennyire jól megy a trade, minek foglalkozol ingyenes elemzéses videokkal, weblap működtetéssel, tanácsadással, embereknek statemented kiküldözgetésével? Komolyan mondom ezt sosem fogom megérteni. Neked - ha igaz amit írsz- már minimum Hawaii-on kellene kikapcsolódnod. Tudom, hajt egy vágy, hogy segíts, és jobban is fejlődsz ha közönség előtt elemzel stb...
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-17, 09:38   #7 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kedves Etna,

köszi a kérdést. Hát nem Hawaiion élek, hanem Írországban, sőt mind a hárman itt élünk és nem panaszkodunk. A Weboldalat meg azért csináltuk, hogy lássuk mennyire vagyunk képesek másokat is sikerre motiválni, ha egyáltalán képesek vagyunk rá.
Többnyire az emberek (főleg a magyar) igen, arra gondolnak egyből, hogy de hol van a kutya elásva, hát elárulom nincs elásva

A weboldalnál igyekeztünk komplex szolgáltatást biztosítani, viszont nem akartunk feltételeket szabni. Az volt a cél, hogy hozzunk mindent egy helyre, amire egy trédernek szüksége lehet, ezért kerültek rá a partnereink is a weboldalra, akikkel több éves tréder tapasztalatunk van és ebből kifolyólag már némi árengedményeket és akciókat is ki tudunk csiklandozni belőlük.

Mert mire is van szüksége egy trédernek?

egy all in one-ra, ahol megtalálja a fontos, piacmozgató híreket, nálunk ez a "Piaci körkép", ahol elemzéseket talál, nálunk ez az "Elemző szoba", ahol talál oktatási anyagokat, nálunk ez a "Tanulószoba", ahol egy helyen találja a fontos piaci indikátorokat, nálunk ez a "Segédeszközök", illetve ahol talál megbízható kereskedési lehetőséget, ha még ezidáig nem talált.

Feltételezésem szerint lesz aki csak a hírfolyam miatt jön majd. Lesz aki az oktatóanyagra kiváncsi, de olyan is lehet aki pont egy megbízható brókert keres.
A lényeg: aki eljön, megnézni, és hasznosnak találja, az úgyis visszajön, aki meg nem, az meg úgysem fog visszajönni.
Régi 2016-05-17, 12:41   #8 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.276
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem akarok szkeptikusan trollkodni, de ezen már túl vagyok. Ingyen mentorkodás, fund-tech, hírek, elemzések, infók, tananyag, all in, IB …
Ha jól látom, még nagyon sok munka van a weboldal feltöltésével. Persze lehet, hogy megéri, mert épp Írországban alakul meg végre egy jó magyar forexes közösség…
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-17, 13:42   #9 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Yossuan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Ha úgy gondoljátok látogassatok meg minket
www.forexmentor.hu
Nem csúnya az oldal, láttam már sokkal rosszabbat is, de az ingyenességbe hamar bele lehet ám fáradni. Tapasztalatból mondom. Egyszerűen nem éri meg.
Régi 2016-05-17, 17:26   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyszerűen nem éri meg.
lehet megéri neki, ha pár elvetemült regisztrál számlát az általa ajánlott gagyi brókereken keresztül.. egyébként moneymentor és Yossuan weboldala is komolytalan. nulla tartalom. értékelhetetlen színvonal. egyébként kezdőknek mondom most, hogy véleményem szerint, ha egy brókercég nevében szerepel a "capital" szó, akkor azt messze elkerülni.
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-17, 17:34   #11 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
. egyébként moneymentor weboldala is komolytalan. nulla tartalom. értékelhetetlen színvonal. .
Ha egy kicsit régebben lennél a pályán, tudnád, hogy 2010-ben kezdtem a weboldalam, azóta nagyon sok mindent megosztottam rajta.
Viszont néhány hónapja minimalizáltam a tartalmat. Olyanoknak nincs kedvem irogatni, mint te.
Régi 2016-05-17, 17:58   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
lehet megéri neki, ha pár elvetemült regisztrál számlát az általa ajánlott gagyi brókereken keresztül.. egyébként moneymentor és Yossuan weboldala is komolytalan. nulla tartalom. értékelhetetlen színvonal. egyébként kezdőknek mondom most, hogy véleményem szerint, ha egy brókercég nevében szerepel a "capital" szó, akkor azt messze elkerülni.
Yossuan weblapja pont harmonizál a brókereivel.
Sztem ez nem tiszta, a scambe jelentkezik Mauritiusszal és Oroszországgal mint alternatíva.
Régi 2016-05-17, 18:02   #13 (permalink)
Szenior tag

xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olyanoknak nincs kedvem irogatni, mint te.
én nem bántásból írtam. de egy moneymentortól komolyabb honlapra számítottam.
Régi 2016-05-17, 18:16   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
én nem bántásból írtam. de egy moneymentortól komolyabb honlapra számítottam.
Nem szorul prókátorra de moneymentor az egyedi figura.
Rendszeresen kibukik, hogy igen tájékozott és ami ritka humora is van.
Régi 2016-05-17, 18:21   #15 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Köszönjük a véleményeket!

Több visszajelzést is kaptunk, hogy klassz dolog amibe belekeztünk és hogy nagyon átlátható és letisztult a weboldal. Ellenvélemények mindig is lesznek, ezt elfogadjuk.
Hamarosan bővíteni fogjuk a bróker-kínálatot is, mert mindenképpen szeretnénk egy alacsony szórású, mozgó spreades brókert is a partnereink között tudni.

Friss kedvezményes kereskedési ajánlat:

Jelenleg az Instaforex állt elő egy új, kereskedési volumen utáni spread csökkentési lehetőséggel, amit hamarosan közzé is fogunk tenni.

A másik ajánlata az éles számla kipróbálásáról szól:
minimum betét $1
viszont aki legalább $100-al kezd, az kap 2x $50 bónuszt, amiből az egyik egy 50%-os bónusz, de akkor a számlán 100% lesz a stop-out, a másik $50-es meg egy kupon-bónusz. Aki megelégszik a 30%-os befizetési bónusz + $50 kupon-bónusz lehetőséggel, annak a számláj'n 10% lesz a stop out és 1:1000-es a tőkeáttétel. 0,001 standard lot a minimálisan kereskedhető volumen
A bónusz kivehető, de a bónuszcsalások miatt, csakis 0,3*bónusz = lekereskedésre váró standard lot volumen után

(pénzkivételnél 24h belül mindig fizet, akinek számlakivonat is kell erről írjon személyes üzenetet; pénzfeltöltésnél viszont komolyak a kritériumok még 1 dollár befizetésénél is, mert felügyeleti követelmény, hogy kérjenek egy fényképet amin a befizető a kezében tartja azt a bankártyát, amivel befzetett, hogy kiszűrjék a csalásokat. Máskülönben nem fogadják el a befizetést -csak a névnek, az utolsó 4 számnak és a lejáratnak kell látszódnia a tulajdonosa mellett és ezt meg kell hogy előzze egy számlahitelesítés, útlevél, vagy ID + lakcímkártya, vagy névre szóló közüzemi számla)

Ami már működik a weboldalon:
"Piaci körkép" >>> napi többször frissül (eddig ez a leglátogatottabb oldalunk)
"Elemző szoba" >>> egyelőre hetente egyszer frissül
"Segédeszközök" >>> nézhető, szerkeszthető, elmenthető

Amin még dolgozunk:
"Tanulószoba" >>> készül, előreláthatólag június közepére elérhető lesz
Személyes mentorálás >>> elérhető a "Tanulószoba" elkészülte után
Youtube csatorna
Facebook oldal

Az árfolyam legyen veletek!
www.forexmentor.hu
Régi 2016-05-17, 18:57   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kérlek szépen. Örömmel döngöljük földbe a szélhámosságot
Régi 2016-05-17, 19:04   #17 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Túl sokan kéritek azt a "tényleg fizet?" bizonylatot, ezért úgy döntöttem, hogy inkább kirakom ide.

Régi 2016-05-17, 19:06   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Fölösleges, szart sem ér.
Régi 2016-05-17, 19:27   #19 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fölösleges, szart sem ér.
nem volt az.
én pl szeretnék nyitni egy email fiókot az utolsó csíknál szereplő
-ail.com
végű email szolgáltatónál.
Please help hol találom?? (lehet tényleg van ilyen, csak ugyebár a google nem dobja a negatív jel miatt)
Régi 2016-05-17, 20:05   #20 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Kocgaseggű hihetetlen vagy
gondolom nem sokszor utaltál ki még, azért van ez a....

...remélem a szemednek már azért hiszel ;-)
Régi 2016-05-17, 20:11   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kocgaseggű hihetetlen vagy
gondolom nem sokszor utaltál ki még, azért van ez a....

...remélem a szemednek már azért hiszel ;-)
Szerényebben.
Régi 2016-05-17, 20:28   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Döbbenet.
Az ürge halálra keresi magát és két dollárért hagyja, hogy megköpködjék.
Régi 2016-05-17, 20:53   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Mekkora összeget írjak a skrillbe és csináljak róla screenshot-ot?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-05-18, 19:34   #24 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Gondolom, Kockás arra célzott, hogy az a bizonyos "-ail" az eredetileg "mail" akart lenni, de a Photoshop kicsit megcsúszott, és odakerült valahogy az a fránya "-" az "m" helyére.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-05-18, 19:46   #25 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Yossuan, ***. Nem elég, hogy egy *** csaló *** céget reklámozol, még neked áll feljebb, ha megkérdőjelezik a kiutalásaidat. A viselkedésből látszik, hogy kamuzol, hiszen életed árán is be akarod bizonyítani, hogy a scamforexből te már láttál egy pennyt is. Hihetetlen egy alak vagy! Sírunk rajtad

ps: Kicsit érdekes, hogy egyesével rakod be a "kiutalásokat", amikor metában tudnád őket sorrendben is rendezni és lefotózni. Gondolom könnyebb úgy szerkeszteni, ha nem zavar be a többi. Kockás meg úgy bealázott, ahogy csak kell. -ail email itt is kerestetik. LELELELLEEL
  Válaszol idézettel
Régi 2016-05-18, 20:40   #26 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Chucky ez nem az "én kicsi pónim klub", viszont ezzel a stílussal még ott sem néznének jó szemmel, sajnálom, hogy a moderátorok megengedik bármilyen jött/mentnek a kommentelést.
Régi 2016-05-18, 21:27   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem elég, hogy egy *** csaló *** céget reklámozol
nekem is ezzel volt a bajom, hogy mit keresnek a honlapján különböző brókerek hirdetései. itt látszik az oldal "komolysága" és hogy mi a célja vele.
de remélem rám cáfol.
Régi 2016-05-18, 21:34   #28 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 377
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kéretik a jelzőkkel a kulturáltság határán belül maradni és egyúttal a személyeskedéstől tartózkodni!
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-18, 21:47   #29 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kéretik a jelzőkkel a kulturáltság határán belül maradni és egyúttal a személyeskedéstől tartózkodni!
Elnézést, de már annyira beleuntam, hogy a kezdőket hülyének nézik és próbálják becsapni őket...
  Válaszol idézettel
Régi 2016-05-18, 22:16   #30 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

xyz123

Én teljesen megértelek, és nem is csodálkozom, hogy az emberek többsége szkeptikusan áll hozzá a szakmához. Sok a félrevezetés, úgy brókerügyileg mint oktatóilag is. Ezek után, már akkor sem hisszük el, hogy itt a farkas, amikor lehet, hogy tényleg itt van.

Még csak 2 napja él az oldalunk. Én megmondom őszintén hogy meglepődtem a magas látogatottságon, de ezt egyrészt a párom számlájára írom, mert ő oktatta már a közgázos alapokon nyugvó techno-fundamentális elemzés szerinti kereskedést Mo-n is és van ismerettsége tőzsdei körökben, másrészt meg -rajtam keresztül- ennek a fórumnak köszönhetően.

Kiemelném, hogy az oldal, egyelőre teszt fázisban van még, vagyis még a negyede sincs rajta, ami kész álapotban ott lesz majd. Egy hét alatt lett összedobva a design, nem akarok elfogult lenni, de nekem tetszik, és több pozitív visszajelzést is kaptunk, amibe azért pár elfogulatlan is volt. Persze vannak még rajta hibák, pl. ha nem regelsz és kiXeled a bejelentkezést jön egy blank oldal, meg talán több is van, ami tényleg komolytalanságról árulkodhat, mert ugye belénk van programozva a "ruha teszi az embert" mentalitás.

A partnereinkről: kaptunk egy lehetőséget, hogy kedvezményes ajánlatokat közvetítsünk és így némi + is bejöjjön. Azért kaptuk mert ismernek minket. Ezek az ajánlatok jobbak, mint a bróker reguláris ajánlatai.
Van pár éves tapasztalatunk mindkettővel, nem kis brókerek és nem tegnaptól vannak a piacon. És fizetnek, ezért raktam be az egyik számláról történő utolsó fél éves kivéteket. A neten is rákereshettek mindkettő brókerre, ha van is negatív vélemény az mind a bónuszvadászok miatt van, mert ugye itt nem működik a strómankodás és azért vannak szabályai a kereskedésnek. Szabályok mindenhol vannak, ha azokat betartja az ember, akkor nincs gond, aki meg eleve a kiskapukra spekulál, annak nem lesz megfelelő egyik bróker sem.

Amit viszont le akarok szögezni:
Nem kötelező számlát nyitni náluk ahhoz, hogy használjátok a weboldalunkat. Ha van megszokott, megbízható brókeretek akivel meg vagytok elégedve, az oks. Attól még adhat pluszt a weboldalunk.
Ha meg nincs, akkor a weboldalunkon azt is találtok.

A weboldal célja az, hogy a kereskedéssel kapcsolatosan (egyelőre főleg a forex, de cfd is) igyekezzen mindent egy helyre hozni. Hogy ne kelljen ide-oda kattintgatnod ha kereskedsz, hanem egy helyen találj meg mindent. Ez az újaknak fontos. Mert ha innét is, onnét is jön az infó, akkor nagy káosz lehet a fejben, meg nagy bukások is a számlán. A brókerek szeretik az ilyeneket, hiszen ők a donorok

Az oktatási anyag fő célja meg -ahogy feljebb említettem- a kizökkentés abból a szemléletmódból hogy kereskedni csakis a chart alapján kell és annak a múltbéli kirajzolódásai szerint. A chart fontos, de a fundamentális háttér sokkal többet nyom a latba.

Jim Rogers nevét gondolom ismeritek, ő mondta és nagyon helyesen célzott, hogy "én még gazdag technikai kereskedővel nem találkoztam"
Viszont hozzáfűzöm: csak a funda alapján kis pénzekkel nem lehet tartóssan keresni, ezért kell a kettő elegyét tanulni és megtanulni használni. Ja, és nem az a fundás kereskedés h a gazdasági naptárban pirosra eladok, zöldre meg veszek Azért ez ennél kicsit bonyolultabb, de nem kell közgazdász végzettség, hogy elsajátítható legyen, ha van egy hírforrásod amire alapozhatsz.
Na nálunk ez lesz a "tanulószoba"-n belül.

Mindenképp komoly embereket akarunk a csapatba, aki tényleg komolyan gondolja, aki a kereskedésen akar spekulálni nem a bróker kiskapuin, aki hajlandó új dolgokat tanulni...
Régi 2016-05-19, 00:47   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Chucky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elnézést, de már annyira beleuntam, hogy a kezdőket hülyének nézik és próbálják becsapni őket...
Ne aggódj, a mauritiusi és orosz reguláció elegendő lesz annak aki nem teljesen oktalan.
Régi 2016-05-19, 07:44   #32 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nekem az Insta csak hirdetésért nem akart fizetni. Viszont adtak volna 2000$ fejpénzt minden új ügyfél után. Ezt meg én nem akartam.
Csatolt kicsinyítések
forexmentor-hu-instaajanlat.png  
Régi 2016-05-19, 08:52   #33 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem az Insta csak hirdetésért nem akart fizetni. Viszont adtak volna 2000$ fejpénzt minden új ügyfél után. Ezt meg én nem akartam.
Julia N*v***va szerintem egy korrekt ajánlatot adott neked, viszont ingyen nem adják azt a fejpénzt, komoly lotokat kell érte lekereskedtetni, és efféle nyomást gyakorolni egy ügyfélre nem etikus dolog, meg erre hosszú távon nem lehet alapozni.

Ha nem titok, megkérdezhetem hogy mióta él a weboldalad és mennyi a napi átlagos látogatód?
Régi 2016-05-19, 11:23   #34 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Julia N*v***va szerintem egy korrekt ajánlatot adott neked, viszont ingyen nem adják azt a fejpénzt, komoly lotokat kell érte lekereskedtetni, és efféle nyomást gyakorolni egy ügyfélre nem etikus dolog, meg erre hosszú távon nem lehet alapozni.

Ha nem titok, megkérdezhetem hogy mióta él a weboldalad és mennyi a napi átlagos látogatód?
Hobbinak indult az egész, mindenféle komoly üzleti terv, és webmesteri tapasztalat nélkül.
Most kezdtem el komolyan foglalkozni a SEO-al, és rá kellett jönnöm, hogy 4 évig rosszul csináltam az egészet. Kénytelen vagyok ezt is megtanulni.
Most havi 2500-3000 egyedi látogató és 50-60 ezer oldalletöltés van.
Régi 2016-05-19, 20:09   #35 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hobbinak indult az egész, mindenféle komoly üzleti terv, és webmesteri tapasztalat nélkül.
Most kezdtem el komolyan foglalkozni a SEO-al, és rá kellett jönnöm, hogy 4 évig rosszul csináltam az egészet. Kénytelen vagyok ezt is megtanulni.
Most havi 2500-3000 egyedi látogató és 50-60 ezer oldalletöltés van.
Nem rossz a weboldalad, bár már a fő oldalon járva éreztem, hogy itt sem találkozhatok semmi olyan dologgal, amivel másutt tömegesen ne találkoznék. A youtube-os videód meg is győzőtt aztán ebben. Nem sértésnek szánom! Én az ortodox technikai vonalat egyszerűen donor-képzőnek tartom, mert még egy nagy agynak sem sikerült olyan algoritmust készítenie ami ténylegesen működik és átvehető. Szerintem ilyen algoritmus nem is létezhet, mert túl sok a bemenet és túl sok a változó, nem beszélve arról hogy a kimenet meg szolgáltatón belül is, ha nem is sokkal, de külömbözhet. Szóval valahol rossz a megközelítés. Megfelelő kockázatkezeléssel és önismerettel a tippelgetésből még talán profitálni is lehet, ezt aláírom és én elhiszem neked, hogy többet vettél ki, mint raktál be a tőzsdézésednél, de ne haragudj azt nem, hogy jelentős a különbség a kettő között. Véleményem szerint ez az út a pénzes oktatás/mentorálás felé tendál, miközben a valós trédelés lassan eltűnik. Erre nagyon sok az élő példa. Őszintén kivánom hogy te ezt megcáfold.
2009-ben egyik ismerősöm vett egy robotot, Egy darabig jól is muzsikált neki: $20k-al kezdett és $170k is volt a számláján. Hiiába mondtuk neki hogy vegyen ki 150-et legalább és fektesse be az ingatlanpiacon, konokul azt hajszolgatta, hogy 500k alatt ő nagyobb összeget nem vesz ki mert ez tuti biznisz. Kis idő múlva el is veszett a pénz, ahogy csökkent a pénze, úgy magasabbakért kötögetett a robottal, hogy visszajöjjön az elveszett pénz, mert a robot gyengélkedése biztos hogy csak átmeneti, hiszen eddig tökéletesen működött. Hol tart azóta? Weblapszerkesztőként dolgozik mint alkalmazott havi 800 euroért és ebből 500-at mindig nyom be a tőzsdére, amit 1-2 héten belül el is veszt, mert még mindig benne van a "vissza kell nyerni érzés". Jelenleg egy hedge stratégiával nyomja kizárólag technikai alapon és sl nélkül, (nyit egy pozit, ha rossz irányba megy el, akkor támasz/ellenállásnál visszahedgeli nagyobb lotért 1 pip targettal) amivel bár vannak felfutásai, de végül mindig kiég a számla de fizetésnél "Megyek vissza a ringbe" és megy is be a következő 500-as. Ez a makacsság valahol az emberi természetben van benne.
Meggyőződésem, hogy a tőzsdén folyamatos profitot nem lehet elérni a tőzsdei termék komplex ismerete nélkül. És itt nem a mozgás ismeretére gondolok, azt nem is lehet kiismerni, hiszen az változik. Megismerni a mozgás mögötti változás miértjét kell. Devizapiacnál ez a deviza mögött álló gazdaság és a jegybank működésének sajátosságai. Mert a fundamentum megmutatja a célt, a technika meg az utat fogja, amin az árfolyam eljut a célig. Így a kockázatelemzést is újragondolod, és néha tágabbra teszed azt a stoppot, ha tudod hogy a funda veled van, vagy még a stop előtt bezárod, ha tudod, hogy már nincs. A tőzsde nem szerencsejáték, ahol a szent-grált kell keresni, mint a Las-Vegas-i kaszinókban. Egy jó példa erre a 2 éve tartó dollár trend, amin sokak elvéreztek, mert mentek a nagy találgatások, hogy jön a korrekcó, meg ilyen teszt lesz meg olyan rally. Az egyiknek se jutott eszébe ha már az euró/dollár páron kereskedik, hogy megnézze a két deviza mögött álló gazdaság állapotát és jegybankjaik törekvéseit, persze tisztelet a kivételnek. Pedig nem is kell tudni angolul ahhoz, hogy az ember elérje a híreket, ahhoz meg semilyen különleges képesség hogy értelmezni is tudja őket. De mi a main-stream? - a hírekre és a hír alapján nem kereskedünk! Ezért hanyagoltam a fórumok látogatását, valahol belefáradtam a sok találgatásba meg a népbutításba. Érdekes, hogy így pár év után visszanézve azt látom, hogy már senki sincs itt a régi szószátyárok közül, és aki itt is van még, az elcsendesült és inkább már csak előadásokat tart meg olyanokat oktat, amin előbb vagy utóbb úgyis elvérzel.

És az a szomorú, hogy jön az új tag, aki valahol hallott a tőzsdézésről, ki szeretné próbálni, rákeres a neten, és azt látja hogy ez a helyes út, mármint csak a technika meg a chart, meg több év tapasztalat kell hozzá, hogy ő is elsajátítsa. Elmegy egy ilyen ingyenes kurzusra, ahol lát egy stratégiát, ami az oktatónak működött egy darabig, majd kipróbálja otthon, neki nem működik, majd elmegy még 10 másik előadásra, ott is lát pár stratégiákat, azok sem működnek neki, és a lényegtől egyre távolabb kerül. Nem adja fel, próbálgat, tippelget, és próbálja a tippelgetést rendszerbe pofozni, amit majd saját stratégiának nevez el. Mert ezt így kell, ezt hallotta az előadásokon és ezt olvasta a neten is. Egy darabig működik neki, és ez jobb mint a sportfogadás, itt nincs döntetlen, csak két esélyes a dolog, fel is bátorodik, egyre magasabb a tét, majd pár év múlva teljesen eltűnik a színről, és tele van hitellel meg albérletben lakik. És ha megkérdezed tőle, hogy milyen piacon kereskedett, akkor a "forex" a válasz, majd rákérdezel, hogy mi az CPI, GDP, pénzkínálat, vagy mi az a befizetési ráta, akkor meg néz mint roma a lapátra (már bocsánat a kifejezésért), viszont órákat tudna zengeni a fiboról, az ichimokuról meg a gyertyák formáiról. Nagyon szomorú, hogy ez a standard model :/
Ha ez más szakmákban is így lenne vagy így lett volna, még a tüzet sem fedezzük fel, nem még a villamosságot.
Viszont ami még ennél is szomorúbb, az itt ebben a fórum-témában is egy-két dilettáns tag kommentjéből jól érezhető, hogy az emberek csalódottsága, tudatlansága és makacssága milyen hitetlenséget vált ki egy, az online main-stream-től eltendáló álláspontal kapcsolatosan. Ami aztán továbbra is nagy számban a rossz megközelítés felé hajthatja, a szakma iránt érdeklődő újoncokat.

Lehet hogy szúrós voltam, de megbántani senkit sem akartam. A célom az volt, hogy felébredjenek az emberek, már aki a régiek közül még fel tud ébredni.
A forex iránt újonnan érdeklődök meg, mellőzzék a tőzsdei sikersztorikról írott könyveket, az ortodox technikai oktatókat, hagyják a chartot meg a technikákat és a számlanyitást későbbre és menyjenek el könyvtárba mindenekelőtt. Olvassanak el pár könyvet pl. Almási Miklóstól (az Üveggolyókkal érdemes kezdeni), böngésszék át Smith, Keynes és Drábik vagy a hozzájuk hasonló közgazdászok írásait, azaz ismerjék meg a valós rendszert amiben élünk és e rendszer pénzpiacát. Ha ez megtörténik, többek között tudni fogják azt is, hogy mekkora mese a szabályozott piac, hogy mi alapján lehet eldönteni hogy melyik a jó bróker, hogy hol érdemes kereskedni, min és mikor és hogyan lehet profitot realizálni. Megértik a Reuters, Bloomberg és a többi hírcsatornák híreit ha tudnak angolul ill. a gazdasági naptárakban leközölt adatokat és ezek azonnali ill. késleltetett hatását a pénzpiacra. Továbbá tudni fogják azt is, hogy a siker érdekében miért a nagy tőkét kell figyelni és követni olyan befektetőket mint Soros, Icahn, Buffett vagy Rogers, és itt már eljön az idő is egy demó számla nyitására, ahol lehet ismerkedni a chartokkal akár autodidakta módon is és átültetni a gyakorlatba az elméleti tudást. Ha sikerül, akkor jöhet az éles számla, ha nem, nem kell erőltetni.
Aki marad az ortodox vonalon, az legyen tisztában azzal, hogy a bukás elkerülhetetlen és csak idő kérdése.
Régi 2016-05-19, 21:21   #36 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Akkor itt a remek lehetőség, hogy megmutasd hogyan is kellene csinálni. Írországból ingyen megmentheted magyarokat a további bukásoktól. Akár még KMisivel is összehaverkodhatsz a komoly funda vonal miatt.

Szép hosszú írás, de én meg ezt tartom akkora sületlenségnek, mint te a kizárólagos technikai elemzést.
"Továbbá tudni fogják azt is, hogy a siker érdekében miért a nagy tőkét kell figyelni és követni olyan befektetőket mint Soros, Icahn, Buffett vagy Rogers,"
Ezt mégis hogy? Mire elmondják mit vesznek, már rég a kiszálláson gondolkoznak.

Azért én is érzek némi ellentmondást a komoly piaci megközelítés, és a favorizált brókerek választása közt. Sok szerencsét!
Régi 2016-05-19, 21:57   #37 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt mégis hogy? Mire elmondják mit vesznek, már rég a kiszálláson gondolkoznak.

Azért én is érzek némi ellentmondást a komoly piaci megközelítés, és a favorizált brókerek választása közt. Sok szerencsét!

Látod, pont ezért kéne utánnanézni a dolgoknak, nem beállni a sorba és aszisztálni mások elvérzéséhez is.
Régi 2016-05-19, 22:05   #38 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Látod, pont ezért kéne utánnanézni a dolgoknak, nem beállni a sorba és aszisztálni mások elvérzéséhez is.
Leírnád? Nem magam miatt, hanem a többiek kedvéért, hogy tanulhassanak tőled. Úgyis ingyen fogod ezeket elmondani a weboldaladon, nem? Jöhet valami kóstoló a magas szakmai tudásodból.

"J***** Kitti, aki 2011-ben kezdte tőzsdei pályafutását, 2014-től oktat és 3 éve a tőzsdézés a kenyere, mottója: „Csak kóstolgasd, ne megenni akard a trendet.”; F***** Fruzsina, aki 2016-ben csatlakozott a csapathoz és a weboldal technikai és adminisztrációs részét kezeli, mottója: „Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld.”; illetve Z**** József, aki 2010-től főállású tréder, mottója: „Aki nem kockáztat, az kockáztat.”

Vagy mégsem lesz ingyenes az észosztás?
Régi 2016-05-19, 22:06   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hallgasd meg Drábikot azután nyomd be a lét az orosz brókeredhez!
Tudod te kiről beszélsz? A Szabad Európa rádió bohóca volt, ismertem.
Csontra becsavarodott. Keynes mellett emlegeted?
Azért nyugi az egész Háború és békét nem olvastam el a te interpretációdban.
Ez fundamentális elemzés??
Régi 2016-05-19, 22:15   #40 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

nem csak arról van szó, hogy ő is kapott egy palimadarankénti kétezres ajánlatot az instától?
Kár hogy nem lehet PayPal-al befizetni. Felezhetnénk
Régi 2016-05-19, 22:16   #41 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

nagyon szívesen ajánlom Drábik, Bogár, Varga "Válság és valóság" c. könyvét, de a hozzászólásaidból kiindulva nem vagyok benne olyan biztos hogy ez a könyv számodra élvezhető lenne, neked inkább a Pál utcai fiúk-at vagy a VUK-ot ajánlom elősször, amiből sokat tanulhatsz
Régi 2016-05-19, 22:37   #42 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nem csak arról van szó, hogy ő is kapott egy palimadarankénti kétezres ajánlatot az instától?
Kár hogy nem lehet PayPal-al befizetni. Felezhetnénk
meg kell követnem Juszufot.
Nem próbált meg rávenni a számlanyitásra.
Csatolt kicsinyítések
forexmentor-hu-juszuf.jpg  
Régi 2016-05-19, 22:49   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nagyon szívesen ajánlom Drábik, Bogár, Varga "Válság és valóság" c. könyvét, de a hozzászólásaidból kiindulva nem vagyok benne olyan biztos hogy ez a könyv számodra élvezhető lenne, neked inkább a Pál utcai fiúk-at vagy a VUK-ot ajánlom elősször, amiből sokat tanulhatsz
utánna: magyarul utána
elősször: magyarul először
No, vhol itt indulj el. Ha már Keynesről adsz elő.
(Drábikot már kipipáltuk.)
A Pál utcai fiúk és a Vuk (nem VUK) nem cikizendők. Molnár Ferencet és Fekete Istvánt nehogy má egy gyüttment sült félművelt módon közelítsük.
Ha tőzsdéről olvasni akarok A. Kostolanyt lapozom.

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-05-19, 22:59   #44 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

kedves megegészségesedésedre, látom "átjött" a lényeg
Régi 2016-05-19, 23:04   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kedves megegészségesedésedre, látom "átjött" a lényeg
Amikor ezt a topikot megnyitottad 100%-ban átjött, nyugi.
Régi 2016-05-19, 23:13   #46 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Akár még KMisivel is összehaverkodhatsz a komoly funda vonal miatt.
Kösz, hogy belekevertél. Tipikus esete a burkolt rosszindulatnak: moneymentor
De talán még gyógyítható.
Régi 2016-05-19, 23:14   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
meg kell követnem Juszufot.
Nem próbált meg rávenni a számlanyitásra.
Hát ez lenyűgöző!
Nem tévesztettél pályát?

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-05-19, 23:31   #48 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

rendben, viszont abban azért biztos az egyetértés, hogy nincs értelme folytatni ezt a sárdobálást, a vélemények és az álláspontok elhangzottak, hadd döntse el mindenki maga, hogy melyik vonal szerint akar tevékenykedni és hagyjuk meg ezt a fórumtémát az eredeti témájában
Régi 2016-05-19, 23:39   #49 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Eredeti téma:
a) Mauritius
b) Oroszo.
Régi 2016-05-19, 23:49   #50 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

igen, szerinted ez nagyon rossz, és annyi jött le neked az egészből, hogy feltétel náluk számlát nyitni, máskülönben nem lehet hasznáni a weboldalunkat, ami nem igaz

amikor ocsmárolod őket arra a tényre nem is gondolsz, hogy több 100 ezer elégedett kliense van mindkettőnek, és sok év után talán azért vannak még mindig a piacon, mert jó a szolgáltatás amit nyújtanak
Válaszol

Címkék
forexmentor.hu

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
skalp/daytrade: forexmentor scalp Tőzsdei képzések 173 2011-11-08 14:54

A pontos idő 22:38 , a GMT +1 időzóna szerint.