Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-05-29, 17:01   #1 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás Külföldi sztár trader és itthoni traderek

Sziasztok

Ősszel csinálok rendezvényeket. Itt a lehetőség ajánlani és jelentkezni is.

Ajánlani olyan külföldi tradereket akiket szívesen hallgatnátok, néznétek vagy beszélnétek velük. Ezen kívül olyan itthoni személyeket akikre szintén kiváncsiak vagytok.

Ha valaki úgy érzi ő is jó lenne egy éles számla kivonattal jelentkezhet. Diszkréció garantált.

Itt a lehetőség nektek, hogy kicsit kézbe vegyétek a saját sorsotokat....
Régi 2016-06-01, 04:31   #2 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ennyire nem érdekel titeket?
Vagy teljesen mindegy kit csak hozzak valakit mert pang az itthoni oktatás?
Régi 2016-06-01, 06:12   #3 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok

Ősszel csinálok rendezvényeket. Itt a lehetőség ajánlani és jelentkezni is.

Ajánlani olyan külföldi tradereket akiket szívesen hallgatnátok, néznétek vagy beszélnétek velük. Ezen kívül olyan itthoni személyeket akikre szintén kiváncsiak vagytok.

Ha valaki úgy érzi ő is jó lenne egy éles számla kivonattal jelentkezhet. Diszkréció garantált.

Itt a lehetőség nektek, hogy kicsit kézbe vegyétek a saját sorsotokat....
A legtöbb hasonló rendezvény csak céges PR, marketing.
Önálló (haladó/profi) tradert már nem igazán érdekel más sztrár(olt) trader, vagy mások elemzése, tippje …
Miért jelentkezne valaki ilyesmire, hacsak nincs jól megfizetve? 5 perc hírnév miatt?
A lehetőség a sors alakítására, hogy megismerd a pénzügyeket, és saját, felelős döntéseket tudj hozni.

Talán ez az oka az érdektelenségnek.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 07:38   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mindegy kit hívsz Zalán, annyit tudjon, hogy hol fizetnek ki nagyobb tételben, és rendszeresen, ahol engedélyezett a skalp, nem szabják meg mikor zárhat, a tőke hány %-át teheti egy ügyletre, nem csúszik a teljesülés, és ha egy hírre elszáll az árfolyam, akkor 10 lottal max. a kinti tőke a bukó, nem a hátralévő életem. Ilyet hozzál előadni, nem baj ha nem tud kereskedni, az századrangú.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 07:42   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"Ha valaki úgy érzi ő is jó lenne egy éles számla kivonattal jelentkezhet."

de remélem ez a külföldi sztár trader esetében is alapkövetelmény lesz. enélkül felesleges ilyen rendezvényt csinálni. csak időpocsékolás.
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 07:49   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 361
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

+1 : a cég amit ajánl majd, és ezeknek megfelel, lehetőleg már 99%-ban robotokkal végeztesse a munkát, mindenféle bróker- bojtár, sales account manager, és egyéb nélkül.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 08:01   #7 (permalink)
Szenior tag

xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Talán ez az oka az érdektelenségnek.
meg nem is nagyon tudna Zalán komoly tradert találni, aki szereplést is vállalna. a spike-os Ujfalusi az egyetlen, aki elküldte nekem a dax-os számlatörténetét. több trader,oktató van aki számlaegyenleget mutat vagy csak elméletet tanít, aminek sok értelme nincs. ezekkel már teli a padlás. számlatörténetet kell mutatni, mert abból lehet tanulni. de ilyet nem fog találni. inkább valami bogrács party-t kéne csinálni. legalább jókat lehetne enni. úgy is jön a jó idő.
Régi 2016-06-01, 11:50   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindegy kit hívsz Zalán, annyit tudjon, hogy hol fizetnek ki nagyobb tételben, és rendszeresen, ahol engedélyezett a skalp, nem szabják meg mikor zárhat, a tőke hány %-át teheti egy ügyletre, nem csúszik a teljesülés, és ha egy hírre elszáll az árfolyam, akkor 10 lottal max. a kinti tőke a bukó, nem a hátralévő életem. Ilyet hozzál előadni, nem baj ha nem tud kereskedni, az századrangú.
ok, ez a legegyszerűbb....itt vagyunk mi...ha nem hiszed, próbáld ki...2009 óta jelen vagyunk itthon, soha nem volt gond a kifizetéssel.

De valamit, valamiért...nincs nálunk pl daxban 50 msc teljesülés.
Régi 2016-06-01, 11:51   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

ok...legalább jött valami feedback srácok.

Kérdés:
Ha pl hozok egy USA headge fund TULAJT, az érdekesebb mint Birger?
Ilyen még nem volt itthon.
Régi 2016-06-01, 12:30   #10 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ok...legalább jött valami feedback srácok.

Kérdés:
Ha pl hozok egy USA headge fund TULAJT, az érdekesebb mint Birger?
Ilyen még nem volt itthon.
Mégis eljön Soros? Mennyiért?
Régi 2016-06-01, 15:57   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 867
Hírnév szint: 3
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha meg tud egy par brokert ahol latency arbitrage robotot lehet futtatni es kifizetnek az meg jobb
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 16:09   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azt a lusta fajtátok nektek

Olyan embert tudok hozni aki hft és AI mágus....
Régi 2016-06-01, 16:22   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azt a lusta fajtátok nektek

Olyan embert tudok hozni aki hft és AI mágus....
Menjen a robot és dőljön a lé.
Az átutalásokat is robotizálni kellene.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 17:32   #14 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 4
holmes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mivel a tradersnight úgy tűnik beadta a kulcsot, az ottani elmaradt ígéretekből páran, pl. ismert magyar alapok kezelői közül valaki
holmes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-01, 19:07   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mivel a tradersnight úgy tűnik beadta a kulcsot, az ottani elmaradt ígéretekből páran, pl. ismert magyar alapok kezelői közül valaki
Hmm...jó ötlet....régen csináltam ezt már...pl aegon, otp, allianz alapkezelő jött el....
Régi 2016-06-02, 04:06   #16 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
monszterbg a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Eusebio Nanni @Max Trading system engem kifejezetten érdekelne

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
monszterbg nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-02, 06:17   #17 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
monszterbg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Eusebio Nanni @Max Trading system engem kifejezetten érdekelne

Tapatalkkal küldve az én SM-N910F eszközömről
Őt én is bírom. Már 8 éve ugyanazt csinálják. Most is volt két élő kereskedési webinárja.
Kötést és számlatörténetet viszont még senki nem látott tőle, mert csak rajzolja valós időben, hogy melyik gyertyában mit csinálna és miért. Amúgy a rendszerük működőképes, csak nagyon bonyolult, és elég drága is.
Csatolt kicsinyítések
kuelfoeldi-sztar-trader-es-itthoni-traderek-max_2016.05..jpg  
Régi 2016-06-02, 12:50   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

ok, első körben úgy döntöttem, hogy July 15-én fogok egy olyan előadást tartani ahol lesz külsős ember.

Lehet fogok még hívni, de jelenleg Kolba Miklós fog eljönni.
Mikey az ING Bank deviza desk vezetője.

Munkába állásának első napja megegyezik azzal az első nappal amikor lehetett itthon FX-et kötni.
Fog beszélni arról, hogy ők milyen stratégia alapján kötnek és hogy jutottak el arra a pontra, hogy ők abszolúte a legnagyobb market makere az EUR/HUF párban.

Jelentkezni majd akkor lehet amikor kiküldjük e-mailben.

(másokkal is beszélgetek, küldök update-et ha lesz fejlemény)
Régi 2016-06-02, 14:29   #19 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
holmes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lesz még klubest, 3 biztosan, épp az ígértek elhozatalára, csak most időhiány van nagyon.

Kolba Miki jó előadó volt nálunk is, ha lesz rendezvényen, én megyek
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-02, 14:33   #20 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egyébként Zalán, tudod kiket hozz el?

Timothy Sykes, Timothy Morge, Dan Zanger, Martin Shkreli, Cameron Fous, Andrea Unger, John Grady, Anton Kreil, Miltos Savvidis, Barringen Barrets, Peter Davies, Paul Coghlan.

Tessék, adtam ötletet Ők legalább tréderek, ami a mi szakmánkhoz áll közelebb. Szponzorált TN-ben benne lennél? Nem kell pénz nekem, csak segíts be a szervezésbe, költségekbe elhívni ilyen előadókat.
Régi 2016-06-02, 15:20   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyébként Zalán, tudod kiket hozz el?

Timothy Sykes, Timothy Morge, Dan Zanger, Martin Shkreli, Cameron Fous, Andrea Unger, John Grady, Anton Kreil, Miltos Savvidis, Barringen Barrets, Peter Davies, Paul Coghlan.

Tessék, adtam ötletet Ők legalább tréderek, ami a mi szakmánkhoz áll közelebb. Szponzorált TN-ben benne lennél? Nem kell pénz nekem, csak segíts be a szervezésbe, költségekbe elhívni ilyen előadókat.
Antont már megkerestem. Nem nagyon válaszol...
A többit is megkeresem, és megnézem kik ők.

Persze, szívesen segítek, hosszú távra tervezek most...
Régi 2016-06-02, 15:58   #22 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Idézet:
Antont már megkerestem. Nem nagyon válaszol...
A többit is megkeresem, és megnézem kik ők.

Persze, szívesen segítek, hosszú távra tervezek most...
No, megpróbálok besegíteni hívni embereket, beszéljünk erről

Van ezek közül 1-2 emberhez kontakt.

De tényleg ilyen tradereket érdemes elhívni, akiktől lehet tanulni is valamit
Régi 2016-06-03, 07:31   #23 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Azért kíváncsi vagyok, hogy egy-egy ilyen külföldi trader mennyibe kerülne?

Ebből hány magyar szakembernek lehetne adni egy korrekt tiszteletdíjat? Vagy nincs olyan magyar szakember, aki okosakat tudna mondani (és nem feltétlenül reklámozna valamit)?
Régi 2016-06-03, 08:56   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Ebből hány magyar szakembernek lehetne adni egy korrekt tiszteletdíjat? Vagy nincs olyan magyar szakember, aki okosakat tudna mondani (és nem feltétlenül reklámozna valamit)?
Változó. Van aki olyan árat kér, hogy sokáig tart amíg megegyezek vele, van aki normális árat mond.
Sok szakembert lehetne fizetni...itt is és facebookon is kérdeztem, kértem és tudod, hogy hány szakember jelentkezett?
Nah?

Annyi pontosan. Nulla, Zéró, 0.

Majd ha jelentkeznek akkor tárgyalok velük.
Régi 2016-06-03, 10:05   #25 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sok szakembert lehetne fizetni...
Majd ha jelentkeznek akkor tárgyalok velük.
Szerintem ha felajánlanád egy „külföldi trader” árát (-tól –ig), akkor rögtön több jelentkező lenne.

(HR-esként sose értettem, miért kellene egy orvosnak tizedannyit keresni itthon, mint külföldön. Egy postásnak ötödannyit, egy pincérnek negyedannyit.
A pénzügyi szakmában pedig még rosszabb az arány. )
Régi 2016-06-03, 10:07   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem ha felajánlanád egy „külföldi trader” árát (-tól –ig), akkor rögtön több jelentkező lenne.

(HR-esként sose értettem, miért kellene egy orvosnak tizedannyit keresni itthon, mint külföldön. Egy postásnak ötödannyit, egy pincérnek negyedannyit.
A pénzügyi szakmában pedig még rosszabb az arány. )
Nem fogom felajánlani.
Majd mond mindenki egy árat.
Ha úgy látom, hogy normális árat mondott, akkor megegyezek velük.

De ez még nagyon messze van...mindenkitől ugyan azt kérem. Mutasson számlát, legyen szerződésünk a szemináriumra vagy webináriumra, legyen marketing anyaga stb...
Régi 2016-06-03, 10:26   #27 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Idézet:

Írj vállalható hazai tradereket. Szakember van, de trader?

Mármint aki el is jön, ismert is, és lenne kedve előadást tartani. Itthon van ilyen?
Szilárd már volt nálunk.

Olyan embert lenne ildomos meghívni, aki trédelésből él, nem banki trader, az más, és ne alapkezelő legyen, mert az megint nem pont az, amit mi csinálunk.

Egy-két ismeretlen még lesz a Traders Night-on amúgy, akik tényleg jól is kereskednek.
Régi 2016-06-03, 10:57   #28 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Írj vállalható hazai tradereket. Szakember van, de trader?
Miért, külföldön van vállalható trader, aki (biztosan csak) a tradelésből él? Szerintem ez ”guruhiedelem”. (befektetők második fő bűne - Mark Tier: A gazdaggá válás útja)
Lehet, hogy pl. a csendesebb fórumozók között is vannak olyanok, akik huszonéves tapasztalattal annyit át tudnának adni, mint egy sztár(olt), azaz jól marketingelt külföldi trader.
Régi 2016-06-03, 11:02   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Miért, külföldön van vállalható trader, aki (biztosan csak) a tradelésből él? Szerintem ez ”guruhiedelem”. (befektetők második fő bűne - Mark Tier: A gazdaggá válás útja)
Lehet, hogy pl. a csendesebb fórumozók között is vannak olyanok, akik huszonéves tapasztalattal annyit át tudnának adni, mint egy sztár(olt), azaz jól marketingelt külföldi trader.
Ok..tudod mit?

Ha jelentkezik egy ilyen itthoni ember, van mindene es osszel tudunk egy szeminariumot csinalni vele ok.

Ha mindennek megfelel akkor kap 1 millió forintot a szeminárium után amit banki átutalással fizetünk számla ellenébe.

Lehet jelentkezni a zalan.molnar@admiralmarkets.com emailen
Régi 2016-06-03, 14:13   #30 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
..van mindene es osszel tudunk egy szeminariumot csinalni..

Ha mindennek megfelel...
Korrekt. Ezen már érdemes elgondolkodni. Lehet, hogy küldök egy számlakimutatást – de természetesen csak kellő titoktartás mellett.

Mik a szeminárium tartásának feltételei? (időtartam, téma, stb, stb …)
Mi még az a „minden”, aminek meg kell felelni?
Régi 2016-06-03, 15:18   #31 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Nem értitek...

Sztártrader, ha az valóban, eljön ingyen is, a TN-re biztosan, sose fizettünk senkiért, és eljöttek, mert látták, nem egy marketinghez adják a nevüket.

DE! Itthon kicsi a piac, egy nevenincs trader, akikből már volt 1-2 a klubban, tudott jókat mondani, nagyon értékes infókat átadni.

Akiket én írtam, elismert, és BIZONYÍTOTT traderek, ha kicsit utánuk néztek, láthatjátok.

Itthon még nincsenek ilyen sztártraderek.

Pénzért megvenni lehet tradert, egy milliót meg minek fogadna el olyan, akit nem motivál egy előadás, és inkább inkognitóban akar maradni?

Higyjétek el, nem egy ilyen traderrel találkoztam, beszéltem.

Titoktartás meg ilyenek...hagyjuk már, nincs másolható stratégia. Aki sikeres, tudja, mekkora hülyeség ez.

Amcsiban van hagyománya az oktatásnak, meg az egész más, arról nem beszélve, hiába jó valaki valamiben, attól még előadást nemb iztos, jót tart. Akiket írtam, ezek a fickók jól beszélnek nagyon.
Régi 2016-06-03, 16:40   #32 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Bocs, helyzet volt, szóval így értem, javítva:

Nem értitek...

Sztártrader, ha az valóban, eljön ingyen is, a TN-re biztosan, sose fizettünk senkiért, és eljöttek pl banki traderek, alapkezelők, mert látták, nem egy marketinghez adják a nevüket.

DE! Itthon kicsi a piac, egy nevenincs trader, akikből már volt 1-2 a klubban, tudtak jókat mondani, nagyon értékes infókat átadni. Rájuk érdemes hallgatni, csak kevesen veszik komolyan őket, ahogy itt a fórumon se látja a többség, és nem a kezdőkre gondolok, akik nem látják, bár már nem sok megnyilvánulásuk van, érthető okokból. Sajnos azoknak van ezen a fórumon is nagy hírnévértékük, akik NEM jó traderek. A jó tradereknek pedig jellemzően nincs nagy hírnévpontszámuk, vagy mi a búbánatuk. De ilyen a világ, ez van. Úgyis csak az tudja eldönteni valakiről, hogy sikeres-e, aki önmaga is sikeres... Ördögi kör ez

Akiket én írtam, elismert, és BIZONYÍTOTT traderek, ha kicsit utánuk néztek, láthatjátok.

Itthon még nincsenek ilyen sztártraderek.

Pénzért megvenni nem lehet tradert, egymilliót meg minek fogadna el olyan, akit nem motivál egy előadás, és inkább inkognitóban akar maradni?

Higgyétek el, nem egy ilyen traderrel találkoztam, beszéltem.

Titoktartás meg ilyenek...hagyjuk már, nincs másolható stratégia, se számlakivonat. Aki sikeres, tudja, mekkora hülyeség ez. Ezt itt a fórumon is leírták többen is előttem, akik jó traderek.

Amcsiban van hagyománya az oktatásnak, meg az egész más világ, arról nem beszélve, hiába jó valaki valamiben, attól még előadást nem biztos, jót tart. Akiket írtam, ezek a fickók jól beszélnek nagyon. Sajnos egyikük nevét is elírtam, elnézést! De tudnék még írni.

Viszont őket ide csak pénzért lehet hozni sajnos, ezt a TN nem tudja megfizetni önmagában. Egy ilyen emberért viszont én még hagynék teret a marketingnek is, mert bőven megérné egy ilyen ember itthoni előadása, számítana a trédelési kultúránknak.

Mindegy, Zalán, én beszélek veled, tehetünk egy próbát azokra, akiket írtam, melléjük adom a segítséget, amit tudunk nyújtani. Én nem vitázni jöttem ide, csak kifejtettem a SAJÁT véleményemet.
Régi 2016-06-03, 16:44   #33 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem értitek...
Te nem érted.
Birger és a többi külföldi általában nem ingyen tartanak előadásokat. Igaz, évek óta nyomják a marketinget, EZÉRT ismertek, megtehetik.

Egy magyar tradernek miért kellene ingyen standup-olnia (kivéve, ha eleve képvisel valamilyen céget, szolgáltatást, aki megfizeti, így fellépésének reklámértéke is van)? Mintha azért küzdenél…

Most kaptunk egy korrekt ajánlatot, biztos többen elgondolkodnak rajta, akiknek lenne komoly, megosztható, hasznosítható mondanivalója. Nincs ezzel baj.
Régi 2016-06-03, 16:55   #34 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Alapbeállítás

Idézet:
Te nem érted.
Birger és a többi külföldi általában nem ingyen tartanak előadásokat. Igaz, évek óta nyomják a marketinget, EZÉRT ismertek, megtehetik.

Egy magyar tradernek miért kellene ingyen standup-olnia (kivéve, ha eleve képvisel valamilyen céget, szolgáltatást, aki megfizeti, így fellépésének reklámértéke is van)? Mintha azért küzdenél…

Most kaptunk egy korrekt ajánlatot, biztos többen elgondolkodnak rajta, akiknek lenne komoly, megosztható, hasznosítható mondanivalója. Nincs ezzel baj.
Nem ment át a lényeg, sajnálom, nem a magyar vs nem magyar dologról van itt szó.

Mindegy, Zalán, kereslek, többieknek jó okfejtést a továbbiakra.
Régi 2016-06-03, 17:46   #35 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Zalán, milyen időszakra kérsz számlakivonatot?
Opció is OK, vagy csak a "hagyományos" fx, részvény, futures?
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-03, 18:47   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zalán, milyen időszakra kérsz számlakivonatot?
Opció is OK, vagy csak a "hagyományos" fx, részvény, futures?
Hagyományos fx amit nálunk is lehet kötni.
Több mint 1 év és jelenleg is aktív legyen.
Régi 2016-06-03, 19:43   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Korrekt. Ezen már érdemes elgondolkodni. Lehet, hogy küldök egy számlakimutatást – de természetesen csak kellő titoktartás mellett.

Mik a szeminárium tartásának feltételei? (időtartam, téma, stb, stb …)
Mi még az a „minden”, aminek meg kell felelni?
Szeminarium fugg az embertol...lehet eles kereskedes vagy bemutatja a strategiat....de legyen egy min prezentalos venaja...

Tok ugyan azok a feltetelek mint egy kulfoldi trader eseteben.
Régi 2016-06-03, 19:44   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem ment át a lényeg, sajnálom, nem a magyar vs nem magyar dologról van itt szó.

Mindegy, Zalán, kereslek, többieknek jó okfejtést a továbbiakra.
Ok megbeszeljuk.
Feltetel a szeminariumra ha valaki akar jonni ugyan az leaz mint eddig.
500 usd szamlanyitas vagy redepo vagy 20 lot kereskedes.
Régi 2016-06-03, 20:09   #39 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Több mint 1 év és jelenleg is aktív legyen.
OK. Akkor felejtős. Az nem az én bizniszem...
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-04, 15:18   #40 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Összeállítottam régebben egy komplex előadás-vázlatot (persze még dolgozni kell rajta, hogy csilivili prezentáció legyen), hogy egy átlagember hogyan kezelheti, építheti saját portfólióját privát banki szolgáltatások igénybe vétele nélkül. Hosszabb távra befalapok, részvények, esetleg indexek, egy-egy árupiaci termék, rövidebbre tőkeáttételes forex, cfd, stb. Elmélet, gyakorlat, saját stratégiák.Én így csinálom, ezt tudom ajánlani tiszta lelkiismerettel.

Csábító persze az 1 milla, ezért ha az az elvárás, az alapelvek megőrzése mellett ki lehetne hangsúlyozni a forex, cfd-t.
Ha kell az anyag, beszélhetünk róla.

Megértem azt is, ha az igény csak forex, de azt valószínűleg nem vállalnám be, mert továbbra is úgy gondolom, hogy ez már kockázatosabb út, és nem is való mindenkinek. .
Régi 2016-06-04, 19:27   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Összeállítottam régebben egy komplex előadás-vázlatot (persze még dolgozni kell rajta, hogy csilivili prezentáció legyen), hogy egy átlagember hogyan kezelheti, építheti saját portfólióját privát banki szolgáltatások igénybe vétele nélkül. Hosszabb távra befalapok, részvények, esetleg indexek, egy-egy árupiaci termék, rövidebbre tőkeáttételes forex, cfd, stb. Elmélet, gyakorlat, saját stratégiák.Én így csinálom, ezt tudom ajánlani tiszta lelkiismerettel.

Csábító persze az 1 milla, ezért ha az az elvárás, az alapelvek megőrzése mellett ki lehetne hangsúlyozni a forex, cfd-t.
Ha kell az anyag, beszélhetünk róla.

Megértem azt is, ha az igény csak forex, de azt valószínűleg nem vállalnám be, mert továbbra is úgy gondolom, hogy ez már kockázatosabb út, és nem is való mindenkinek. .
Persze nem mindenkinek való. Hogy döntöd el kinek való? Mert erre nem jöttem még rá.
Ezért ajánlom mindenkinek. Soha se tudni kinek lesz jó.
Régi 2016-06-05, 09:08   #42 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Persze nem mindenkinek való. Hogy döntöd el kinek való? Mert erre nem jöttem még rá.
Ezért ajánlom mindenkinek. Soha se tudni kinek lesz jó.
Ez a marketinges megközelítés. Én is használom egészségvédő termékeknél. Ajánlom mindenkinek, mert biztos nem ártok vele.

Pénzügyekben inkább az ügyfélanalízis és a személyes tanácsadás híve lennék (erre szolgál pl. a Kockázati Kérdőív a weboldalamon).
Régi 2016-06-05, 10:08   #43 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Mikasa91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Pinter Peter , Fekete Gabor! Naluk nincsen jobb az orszargban! Es hitelesek is!!
Mikasa91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-05, 11:06   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mikasa91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pinter Peter , Fekete Gabor! Naluk nincsen jobb az orszargban! Es hitelesek is!!
Várkm a jelentkezésüket.
Első kérdésem, hogy miért hagyták abba vagy szüneteltetik az oktatást....?
Legalább is ezt olvastam....
Régi 2016-06-05, 11:10   #45 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:

Ugye viccelsz
  Válaszol idézettel
Régi 2016-06-05, 13:49   #46 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hoppá, hoppá :-)

Molnár úr a topikot unalmas perceiben hozta létre, célját elérte, elhitette itt 1-2 emberrel, hogy a semmi, nulla tudását eladhatja 1milláért. Bravo, kiváló trollkodás lett ebből Zalán, sírva röhögök, amikor olvasom a neveket és a felajánlkozókat. Csak így tovább hölgyek s urak, még van a tüdőmbe levegő, de ha így folytatjátok azt is kipréselem valahogy, de már folyik a könnyem nagyon, szóval csak óvatosan a bedobott nevekkel.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-05, 14:14   #47 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Mikasa91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi a gond a Peterekkel chuchky? ( Amugy, folytatni fogjak az oktatast)
Mikasa91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-05, 14:53   #48 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hoppá, hoppá :-)

Molnár úr a topikot unalmas perceiben hozta létre, célját elérte, elhitette itt 1-2 emberrel, hogy a semmi, nulla tudását eladhatja 1milláért. Bravo, kiváló trollkodás lett ebből Zalán, sírva röhögök, amikor olvasom a neveket és a felajánlkozókat. Csak így tovább hölgyek s urak, még van a tüdőmbe levegő, de ha így folytatjátok azt is kipréselem valahogy, de már folyik a könnyem nagyon, szóval csak óvatosan a bedobott nevekkel.
Mint az érdeklődők egyike meghajlok a fórumon mutatott teljesítményed, tudásod előtt. Legyen tiéd a kialkudott 1 milla. Aztán lehet, hogy majd én is sírva röhögök a produkciódon.
Ha netán nem lenne ötleted a prezentációdhoz, akkor tényleg már csak az egyetemi professzorok maradnak…
Régi 2016-06-05, 16:36   #49 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Mi a gond a Peterekkel chuchky? ( Amugy, folytatni fogjak az oktatast)
Csupán annyi, hogy tradelni nem tanítanak meg, csak all in menni martingale ráépítésekkel. Ha valaki meg akar tanulni tradelni, arra ott van Tim Morge vagy Paul Coghlan.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-06-05, 17:15   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
hitelesnek nem mondanám őket. számlaegyenleg mutogatás semmire nem jó.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Traderek, spekulánsok tőzsdén és OTC-n MyBusiness Csevegés 8 2017-09-12 15:07
külföldi bróker lehetőség Péter90 Tőzsdei képzések 1 2013-06-10 08:57
Külföldi szakirodalom magyarul... recefyce Tőzsdei könyvek 10 2012-03-13 13:46
Külföldi részvények a BÉT-en Kisbefektető Európai tőzsdék 3 2011-12-02 09:02
Külföldi befektetők - Számoljunk dollárban TheElf Csevegés 0 2010-06-25 16:17

A pontos idő 18:08 , a GMT +1 időzóna szerint.