Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Lezárt téma

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-14, 19:21   #101 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Lotkötő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Kocka!

Ha az árfolyam mozgása véletlenszerű brown mozgás lenne, egy vasat sem keresnénk rajta szisztematikusan. Szerencsejáték a tőzsde?
Ezt neked kell ellenőrizned (mint minden mást is). Kis segítség:

https://en.wikipedia.org/wiki/Normality_test

Aztán miről szól a spekuláció?

Arra spekulálok, hogy ...
- az árfolyam 1.0 lesz holnap délben? : Ez jóslás.
- az árfolyam úgy fog viselkedni, ahogy egyébként szokott? : Valamivel értelmesebb...

Az internet nagyszerű lehetőséget nyújt tanulásra. Itt nem csak az idegennyelvű fórumokra gondolok, hanem inkább olyan szerzők által publikált tartalmakra, akiknek ez a hivatásuk. Pl: https://www.cfm.fr/

Angolul kell hozzá olvasni, a fél év kevés lesz, 2-3 nem ártana hozzá. Célszerű megtanulni programozni magasszintű környezetben. A kutatást nem lehet megspórolni, és itt nem az indikátorkombók tesztelgetésére gondolok.

Havi $1000 érdekében nem buli ez. Pontosabban túl nehéz és túl sokminden kell hozzá, hogy végigcsináld. Nem baj ha van olyan elvárás, hogy: "Napi $5000 azért jó ha becsorog".
Köszönöm a választ!
Máris átállítottam az agyamat és ripsz-ropsz majdnem beesett az 5000-nek a fele......
Valami zseniális hatása van a pszichomaszlagnak flash előtt!
Kár hogy forint
de nem baj. Statisztikailag betudom egy újabbenefpének....

A magasszintű programozási környezeten még gondolkozom. ...
Nincs kedvem egyedül laptoppal síelni menni. Esetleg vki?
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-beesett_tobb_mint_a_fele.jpg  
Régi 2016-12-14, 21:15   #102 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
Lotkötő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Forex Klub:
Igen. Ami a felkészülést illeti, a 2 év az kb. a minimum amit főállásban igényel a dolog. Ha valaki előtte mérnök vagy fizikus vonalon tanult vagy még tanul az előnyt jelenthet. Ez a kezdeti időszak kritikus, sok dolog (statisztika, matek) bonyolultnak tűnik ilyenkor.
Nem szükséges hozzá kimagasló anyagi körülményekkel rendelkezni, de valahogy meg kell oldani, hogy az ember koncentráltan tudjon olvasni, gondolkodni, és programozni. A rendelkezésre álló idő és az elszántság alapvetően fontos. Az iránymutatásban Nándi blogja egyedülálló kiindulópont.
Nehezíti a dolgot, hogy az elején szinte mindenki eltölt 1-2 évet zsákutcába vezető dolgokkal. A kereskedés nem szabad, hogy létkérdés legyen, főleg úgy, hogy ha valaki nem tudja miért nyer/veszít, csak hisz valamit, és mondjuk vonalakat húzogat a grafikonra.

kockasseggu:
Ezeket pálmafás környezetben is nyomhatod: Python, Matlab, R, Wolfram Mathematica.
Lotkötő nem elérhető  
Hirdetések
Régi 2016-12-14, 21:33   #103 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Lotkötő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Forex Klub:
Igen. Ami a felkészülést illeti, a 2 év az kb. a minimum amit főállásban igényel a dolog. Ha valaki előtte mérnök vagy fizikus vonalon tanult vagy még tanul az előnyt jelenthet. Ez a kezdeti időszak kritikus, sok dolog (statisztika, matek) bonyolultnak tűnik ilyenkor.
Nem szükséges hozzá kimagasló anyagi körülményekkel rendelkezni, de valahogy meg kell oldani, hogy az ember koncentráltan tudjon olvasni, gondolkodni, és programozni. A rendelkezésre álló idő és az elszántság alapvetően fontos. Az iránymutatásban Nándi blogja egyedülálló kiindulópont.
Nehezíti a dolgot, hogy az elején szinte mindenki eltölt 1-2 évet zsákutcába vezető dolgokkal. A kereskedés nem szabad, hogy létkérdés legyen, főleg úgy, hogy ha valaki nem tudja miért nyer/veszít, csak hisz valamit, és mondjuk vonalakat húzogat a grafikonra.

kockasseggu:
Ezeket pálmafás környezetben is nyomhatod: Python, Matlab, R, Wolfram Mathematica.
Én szó szerint ilyesmi utat jártam be Zsákutcák megvoltak frankón. Vicces, de a fizikus tudásomat jobban tudtam ebben kamatoztatni, mint a közgázt...
És ezekben is programozok pont

De nem tudom, ezek szükségesek-e. Vagyis másnak el tudok képzelni más utat is.

Akiket én ismerek jó kereskedőket, mind mérnök, fizikus, informatikus, vagy ezekben kiemelkedően jók.
Aztán persze ebből se következik semmi, de érdekességnek jó.
David Chateau nem elérhető  
Régi 2016-12-14, 22:34   #104 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én szó szerint ilyesmi utat jártam be Zsákutcák megvoltak frankón. Vicces, de a fizikus tudásomat jobban tudtam ebben kamatoztatni, mint a közgázt...
És ezekben is programozok pont

De nem tudom, ezek szükségesek-e. Vagyis másnak el tudok képzelni más utat is.

Akiket én ismerek jó kereskedőket, mind mérnök, fizikus, informatikus, vagy ezekben kiemelkedően jók.
Aztán persze ebből se következik semmi, de érdekességnek jó.
Ha már programozás:
nagyjából tökmindegy mivel csinálja az ember, csak legyen gyors a végtermék.
A gyári analizátoros cuccos programozókészletek nekem nem állnak kézre. Közel se jók a céljaimhoz. De kedvem sincs már még éveket beleölni egy másik nyelvbe.
20 évnyi Delphit sajnálok kidobni, és nem is kell. A mai napig ez a mindent vivő svájcibicska. Az összes többinél szerintem ha elakadsz valami speckó dologgal, akkor vakarhatod a fejed, hogy ezt most akkor hogyan, melyik nyelvvel mit integráljak még bele hogy áthidaljam.
Régi 2016-12-22, 18:39   #105 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Az év utolsó, vérszegény, oldalazó napjai. Ilyenkor már kár erőlködni.

Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet mindenkinek!
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-dax-161222.png  
Régi 2016-12-22, 19:05   #106 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.056
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az év utolsó, vérszegény, oldalazó napjai. Ilyenkor már kár erőlködni.

Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet mindenkinek!
Azért nem volt ez a mai nap olyan rossz majdnem eltaláltam a csúcsot és a völgyet a beadott megbizásokkal... habár megnyithatta volna 15 ó-kor azt a 2 vételi megbizásom is a ''szemét'', de azokat valahogy mellőzte.
Kösz a jókivánságokat!

Viszont kivánok mindenkinek: Kellemes karácsonyi ünnepeket, és boldog új évet !
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-22_12_2016_dax.jpg  
C@maro nem elérhető  
Régi 2016-12-22, 19:17   #107 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

És itt az XTB-n a nagy kérdés??? Zárni vagy nem zárni???
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-szt_22_12_3.jpg  
C@maro nem elérhető  
Régi 2016-12-22, 19:24   #108 (permalink)
Tag

cane logója

Összes hozzászólás: 61
Hírnév szint: 2
cane a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És itt az XTB-n a nagy kérdés??? Zárni vagy nem zárni???
Demón nagyon jól nyomod. Most már lássuk a valóságot is.
cane nem elérhető  
Régi 2016-12-22, 19:33   #109 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Demón nagyon jól nyomod. Most már lássuk a valóságot is.
Nekem nagyon megfelel minden ''demó'' számla szépen bevásároltunk belőlük Karácsonyra
C@maro nem elérhető  
Régi 2016-12-22, 20:16   #110 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

C@maro, nagy troll vagy, ha éles, ha demó, tökmindegy, grat

Amúgy nem mindegy, miben nyomja? Először demóban kéne alkotni valamit, aki már ott tud, nálam az is értékelendő
Régi 2016-12-22, 20:29   #111 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
C@maro, nagy troll vagy, ha éles, ha demó, tökmindegy, grat

Amúgy nem mindegy, miben nyomja? Először demóban kéne alkotni valamit, aki már ott tud, nálam az is értékelendő
Kösz Tudod David, engem nem nagyon izgat a kereskedésen megnyert vagy elvesztett pénz, már amit többszörösen megnyertem. Inkább fájnak olyan dolgok, mint a kintlévő ''be nem hajtható'' 80Milkóm és az a 10M feleslegesen kifizetett bírósági, ügyvédi, behajtási illetékek , amiért keményen megdolgoztam az elmúlt 26 évben. Isten forgassa ''AZ ELKÖVETŐKET'' tovább ott ahol vanak.
Lehet '' nagy troll vagyok'' BUÉK!!! és sok sikeres pippet a jövőben.
C@maro nem elérhető  
Régi 2016-12-22, 20:35   #112 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kösz Tudod David, engem nem nagyon izgat a kereskedésen megnyert vagy elvesztett pénz, már amit többszörösen megnyertem. Inkább fájnak olyan dolgok, mint a kintlévő ''be nem hajtható'' 80Milkóm és az a 10M feleslegesen kifizetett bírósági, ügyvédi, behajtási illetékek , amiért keményen megdolgoztam az elmúlt 26 évben. Isten forgassa ''AZ ELKÖVETŐKET'' tovább ott ahol vanak.
Én drukkolok, majd írd be valahova, ha visszakaptad Kívánom, kapd meg jövőre, akárhány milka, megdolgoztál érte!

Bírom a trollokat, főleg, akik tudnak is emellé, Kockásseggű is nagy forma, nem akármilyen tudással

Ha Pesten jársz, ugorj be hozzánk, csak írj itt rám majd
Régi 2016-12-22, 23:50   #113 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Detto hasonló a fájdalom.
26 év ment a kukába.
Én szerencsére "megúsztam" ennek csak a negyedével, mert csak 25%-om van a cégben aminek a saját tőkéje még 82M volt év elején. Soha, egyetlen évben sem volt veszteséges, de most áprilistól augusztusra (mióta nem dolgozok) már sikerült egy 10-es minuszt összehozni....
Olvastam itt nemrég valakitől hogy mennyivel biztonságosabb a tőzsdénél vállalkozni.... talán.... 51%-tól..vagy még inkább csak full egyedül.
Abban a műfajban hiába vagyok az egyik legjobb szakember, nulláról újrakezdeni kurvára nincs kedvem. (berendezéseket sem akarnak adni. jogilag ez megtehető. Magyarország, így szeretlek de már nem sokáig.
Régi 2017-01-02, 12:35   #114 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Összegyűjtöttem egy táblázatba a 2017 évi tőzsdei szünnapokat. Ugyan formailag ez a forex kereskedésre nem vonatkozik, de a jellemzően radikálisan lecsökkenő forgalom miatt jó tudni, mikor nem érdemes egész nap a gép előtt ülni. Gondoltam megosztom, hátha valaki számára hasznos lesz az információ!

BUÉK!

AlpinForex nem elérhető  
Régi 2017-01-29, 18:57   #115 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Beszámoló Vladimir Ribakov előadásáról.
Régi 2017-01-29, 19:22   #116 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Beszámoló Vladimir Ribakov előadásáról.
előbb-utóbb kitiltatod magad már a regisztrációnál, minden rendezvényről
_pda_ nem elérhető  
Régi 2017-01-29, 19:28   #117 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
előbb-utóbb kitiltatod magad már a regisztrációnál, minden rendezvényről
Kint lesz a fotóm már a bejáratnál, meg a biztonsági őröknél.
Régi 2017-01-30, 09:44   #118 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás DAX daytrade

Lassan már 20-30 pontnak is örülni kell.
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-dax-170130.png  
Régi 2017-01-30, 10:17   #119 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 389
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nem rossz az 2-3 lottal.
Megalith nem elérhető  
Régi 2017-01-30, 11:26   #120 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Lassan már 20-30 pontnak is örülni kell.
Szerintem nem csak ennek a 30 pontnak kell orulnod, hanem, hogy olyan rendszert sikerult osszeraknod, melynek segitsegevel a nagy valoszinusegu helyzet felismeresetol kezdve a belepesi pont megvalasztasan at, a raepitesig es a stophuzasig jo rr mellett tenylegesen ki is tudod azt venni. :-)
Szivbol gratulalok es szoritok, hogy az anyagi es mentalis mozgastered mielobb lehetove tegye a jelenlegi tetek sokszorosaval, a szabadsag jegyeben akar magasabb idosikon is megjatszani ezeket a helyzeteket.
AlpinForex nem elérhető  
Régi 2017-02-05, 17:14   #121 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Max Trading System élő kereskedési napjának felvétele.

Régi 2017-04-13, 20:29   #122 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-easter.jpg  
Régi 2017-04-30, 10:33   #123 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás Itt a vége, fuss el véle...

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez a baj a fórumokkal. Itt az érzelmek irányitanak. Vagy elfogadjuk, vagy nem. De ez sosem fog megváltozni. Ez olyan, mint faluhelyen a disznóölés. Egyszer a disznó van felül, egyszer a böllér. És, hogy alapesetben éppen ki-melyik szerepében tetszeleg, azt éppen a diszes nézőközönség dönti el.
Teljesen igazad van. 3-4 hónap gondtalan és boldog lét után ismét visszaestem.

Ezúton kérek elnézést az érintettektől az ámokfutásomért!

Beleuntam, hogy arctalan, névtelen, kamu nicknevekkel társalogjak!

Megcsináltam a számadást, amit már évekkel ezelőtt meg kellett volna. Az eredmény egyértelmű!
Ez a fórum már csak a reklámcélú bejegyzések közlésére lenne alkalmas. Néha majd postolok ide ezt-azt. Kérdésekre továbbiakban levélben, privát üzenetben, vagy a Facebookon keresztül válaszolok.
Legyetek jók, és vigyázzatok a pénzetekre!

(a beígért cikket a (szo)posignal minden érintett szereplőjével kapcsolatban még megírom. Így is túl hosszú, lehet picit még csúszni fog a megjelenés)
Csatolt kicsinyítések
forex-klub-szempontok.png  

Címkék
forex kereskedés, Forex oktatás, forex stratégia

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Zooli Trading Klub Forex Klub Tőzsdei képzések 586 2016-06-24 05:52
GazdaságTV Klub GazdaságTV Tőzsdei képzések 0 2014-09-18 16:17
Kereskedo klub BéBé Csevegés 10 2013-01-12 18:41

A pontos idő 19:22 , a GMT +1 időzóna szerint.