Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-12-15, 12:33   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 259
Hírnév szint: 2
ANONYMOUSFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

USDJPY az idő halad, behúzott támaszoknak ellenállásoknak bizonyítani kell.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-usdjpy-h1-hf-markets-europe.png  
ANONYMOUSFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-16, 17:47   #52 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nézzük mi történt
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-usdjpy-h1-hf-markets-europe-1-.png.png
Megnézték: 49
Méret:  110,8 KB
Azonosító:  9594  
Hirdetések
Régi 2016-12-17, 07:10   #53 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

CHFJPY is szépen trendben mozog
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy.png  
Régi 2016-12-17, 15:24   #54 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

:-) A jövő nagy befektetése lehet az energia szektor. Ráadásul nem is a túl távoli jövőben. Autóiparban megfigyelhető a robbanásszerű fejlődés az elektromos autók területén. Elgondolkoztunk azon, hogyha ez a nagy átalakulás megtörténik, akkor ennek mekkora energia szükséglete lesz és, hogy ezt hogy állítják elő?
Régi 2016-12-17, 22:44   #55 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ANONYMOUSFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
:-) A jövő nagy befektetése lehet az energia szektor. Ráadásul nem is a túl távoli jövőben. Autóiparban megfigyelhető a robbanásszerű fejlődés az elektromos autók területén. Elgondolkoztunk azon, hogyha ez a nagy átalakulás megtörténik, akkor ennek mekkora energia szükséglete lesz és, hogy ezt hogy állítják elő?
Inkább a kínai tőzsdére bevezetett akkumulátor gyártókat sorolnád a homályos hülyeségek helyett.
Régi 2016-12-17, 23:49   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Habibabu. Te most vagy nagyon akarsz trollkodni, de hülye vagy hozzá, vagy kibaszott prím vagy Bocs a stílusért, amúgy nincs veled bajom Harzol tulaj, meg a többi kezdő életét keserítitek meg, nem az enyémet, szóval nekem tökmindegy igazából.

Legalább ilyesmi stílusban nyomhatnád, mint Rics, akkor még én is szórakoznék, de így csak sírok

Technikai elemzés

Ha érdekel ötlet, mivel tudnál hasznos tagja lenni a fórumnak, csak szólj, és adok párat. Még a te hasznod is lenne
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-18, 06:47   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocsi nem akarok hasznos tagja lenni a chetnek, van belőle elég. Sokat dolgoztak rajta, hogy szét ba... ezt a chetet. természetesen értelmes hozzászólást azt nem sokat sikerült produkálni, de frusztrációikat sikeresen kiélték.
Régi 2016-12-18, 06:56   #58 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Habibabu. Te most vagy nagyon akarsz trollkodni, de hülye vagy hozzá, vagy kibaszott prím vagy Bocs a stílusért, amúgy nincs veled bajom Harzol tulaj, meg a többi kezdő életét keserítitek meg, nem az enyémet, szóval nekem tökmindegy igazából.

Legalább ilyesmi stílusban nyomhatnád, mint Rics, akkor még én is szórakoznék, de így csak sírok

Technikai elemzés

Ha érdekel ötlet, mivel tudnál hasznos tagja lenni a fórumnak, csak szólj, és adok párat. Még a te hasznod is lenne
Most komolyan, te mondod meg mi a színvonal, mi a jó és mi a rossz. Ki kért fel erre a szerepre?? Érdekes Chucky -val készült videóján meg a sajátodén éljenzed magad és az adott módszert, engem meg Öregem sározol??? Alapjába véve ugyanazt csináljuk csak lehet, hogy nem fogtad fel a dolgot, bocsi ez nem az én problémám.
Régi 2016-12-18, 07:07   #59 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nekem kicsik az elvárásaim, mutatsz egy ilyet, tudod mit, te akár kézzel is rajzolhatsz egyet, de addig ne okoskodjál és főleg ne kritizáljál!!!!!!!!!!

:-) köszi
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-5.png  
Régi 2016-12-18, 07:09   #60 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Legalább ilyesmi stílusban nyomhatnád, mint Rics, akkor még én is szórakoznék...
Pont az a tipus aki hosszú időre elveszi bárki kedvét mások önzetlen megsegítésétől.
Régi 2016-12-18, 07:46   #61 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Inkább a kínai tőzsdére bevezetett akkumulátor gyártókat sorolnád a homályos hülyeségek helyett.
Érdekességnek szántam, írod homályos hülyeség, Miért?

Portfólión volt az elektromos autókkal kapcsolatos cikksorozat, olvasd el.
Elektromos autókkal árasztják el a piacot, nem vetted észre, nem hallottál róla?? szinte az összes márka már előrukkolt a saját elektromos autójával és tovább szélesítik palettájukat újabb modellekkel, jellemzően 300 km tudnak megtenni feltöltés nélkül. Diesel motorokat pár éven belül kivonják teljesen.
Az autóiparban egy technológia váltás egy forradalom megy végbe! Ez a homályos?
Jelenleg a nemzetközi áram piacot túlkínálat jellemzi, de az elektromos autóknak áram igényük van ezt fedezni kell. Rengeteg új beruházásra, fejlődésre lesz szükség. Egy alapkezelő lennék akik jellemzően hosszabb távban gondolkoznak az adott szektor részvényeiből én biztos összeállítanák egy portfóliót.
Régi 2016-12-18, 07:58   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Utolsó pár mondat az olajsejkekről

https://www.youtube.com/watch?v=kbBNOl1__fw

https://www.youtube.com/watch?v=2HpRP4FNEG8

Bár ez nem idevaló közvetlenül, de rádöbbent pár embert arra, hogy valami nagy dolog készül és nem a távoli jövőben, hanem most. Valamint végiggondolva rájönnek, egy autóipari forradalom nem csak közvetlenül az autóiparra lesz hatással. Jóreggelt kííívánok!!!!!!!!!!
Régi 2016-12-18, 09:04   #63 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Hírnév szint: 4
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Magyarorszagon Paks 2 zoldenergiaval
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-18, 09:13   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Viszonylag friss hír, hogy Magyarországon megdőlt az energiafogyasztás (talán) éves rekordja. Ráadásul biztos nem attól a pár zöld rendszámos autótól.
Régi 2016-12-18, 09:22   #65 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Érdekességnek szántam, írod homályos hülyeség, Miért?

Portfólión volt az elektromos autókkal kapcsolatos cikksorozat, olvasd el.
Elektromos autókkal árasztják el a piacot, nem vetted észre, nem hallottál róla?? szinte az összes márka már előrukkolt a saját elektromos autójával és tovább szélesítik palettájukat újabb modellekkel, jellemzően 300 km tudnak megtenni feltöltés nélkül. Diesel motorokat pár éven belül kivonják teljesen.
Az autóiparban egy technológia váltás egy forradalom megy végbe! Ez a homályos?
Jelenleg a nemzetközi áram piacot túlkínálat jellemzi, de az elektromos autóknak áram igényük van ezt fedezni kell. Rengeteg új beruházásra, fejlődésre lesz szükség. Egy alapkezelő lennék akik jellemzően hosszabb távban gondolkoznak az adott szektor részvényeiből én biztos összeállítanák egy portfóliót.

Habi!
Mi van ha az áramtermelés folyamatosan jobban fejlődik mint az elektromos autó gyártás,
és a túlkínálat folyamatosan megmarad??

Ráadásul ezek az elektromos energiaárak sok helyen államilag szabályozottak.
Mi van ha valamelyik kóklernek mégiscsak sikerül a hidegfúziós reaktor?
http://www.kardoslabor.hu/tudastar/hidegfuzio.html

na jó, ez volt a vicckategória,
ez meg a röhej:
http://cink.hu/hol-kesik-az-energiac...kto-1475468262

Vannak viszont komolyabbak.
Ezeknek azért adnék egy esélyt hogy fekete hattyúként rárepülnek a piacra:
http://energiainfo.hu/cikk/sci-fibe-...uel.32662.html

Javasolnék neked egy jókorapakkotpakskettőből! Vegyél belőle mindjártötötazeximbankosemtétökömön
és huzogasd arra a párhuzamos elektromos VILLA(mokat).

Persze az akkumulátorpiacon is jöhet bármikor új technológia, supercondenzator és egyéb ribanc anyuka....
Régi 2016-12-18, 09:29   #66 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na, mi van, látom, heves reakciókat váltott ki a trollkodásomXD

Nyugi, csinálhatsz tőlem bármit továbbra is Nem vagyok frusztrált Mellesleg nem a tőzsdei eredményedet kritizáltam Az amúgyse érdekel

Látod, mennyi bejegyzés lett hirtelen itt? Csináltam egy kis ingyen reklámot neked

De ha már energia, mindjárt utánaszámolok pár dolognak.
Régi 2016-12-18, 09:47   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bármilyen meglepő az ingyen energia sem lesz ingyen. Az áram elosztásához hálózatra lesz szükség és a fúziós erőmű megépítése is pénzbe kerül, amit nem az állam fizet ki. Befektető is valamelyik energiaszolgáltató lesz és így tovább.
Régi 2016-12-18, 10:10   #68 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bármilyen meglepő az ingyen energia sem lesz ingyen. Az áram elosztásához hálózatra lesz szükség és a fúziós erőmű megépítése is pénzbe kerül, amit nem az állam fizet ki. Befektető is valamelyik energiaszolgáltató lesz és így tovább.
Oké. Vegyél...
A lényeget nem látod, hogy ez a piac nagyon dinamikusan változik.
Igen, nem vettem észre, hogy jönnek az elektromos autók.
5-6 éve volt egy olyan gyagyám, hogyha már úgyis mennem kell a sárgákhoz évente, akkor egyszer hazajövök eggyel.
Emléxem, ki is néztem a BYD F6-ot.
//ott bukott meg a dolog, hogy ott EU-s jogsival elég hamar kivonod magad a forgalomból (még GPS-el is) de amúgy sem engednék, hamar lemeszelnének

Na most ránéztem a grafikonra....
https://www.bloomberg.com/quote/002594:CH
rákattintva az 5Y-ra fogom a fejem.....

de a yahoo megnyugtatott:
https://finance.yahoo.com/quote/1211.HK?ltr=1
(10 éves időtáv)

Ez a piac bármikor évekig kifordulhat a sarkából.
Az arabok is visszanyomhatják majd padlóig az ingát a "palapicsa" alá.
A hatóságilag szabályozott piacokon pedig a haszon nem biztos hogy a számodra is trédelhető cégeknél marad.
NAV ETF long nincs valahol ??
Régi 2016-12-18, 14:46   #69 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Ezért akkor most lesz kitiltás, vagy nem?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-18, 15:18   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nyugi Misi, még idén lelépek...
Régi 2016-12-18, 19:59   #71 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezért akkor most lesz kitiltás, vagy nem?
Latom nagyon megviselt a kitiltas, meg a mai napig sem leptel tul rajta. Engedd el.
Régi 2016-12-18, 20:19   #72 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez a fórum is olyan, mint a valóság

Mindenki teszi a szépet, és a jót, vagy álnick-ek mögé bújva anyázik. Én felvállalom, amit gondolok. Legalább itt megtenné mindenki, hogy őszinte legyen, ha már a piacnak úgysem az számít, mit írunk itt.

Misinek például ez számít A piacnak nem szerencsére

De nem baj, még idén lelépek a fórumról. Nincs bennem frusztráció, de amit akartam, megkaptam a fórumtól.

Habibabu, lehet, kissé túl nyers voltam, nem megbántani akartalak, csak itt mindenki olyan túl komoly, mintha ez számítana bármit is a piacokon...vicc, de még ha én, vagy mások közül pár ember érti a vonalaidat, ettől nem lesz beljebb senki. Az se jó, amit én kezdtem el egy másik topikban, mert abból se hasznosított senki semmit. Lehet, jól is trédelsz, nem is ezen élcelődtem, de ha segíteni akarsz, akkor sajnos te sem fogsz tudni anélkül, hogy meggyőzz másokat, meg lehet ebből élni, és ők is sikeresek lehetnek. Itt a legtöbben ezt várják. Lehet, nem leszek népszerű, ez van, eddig se ez motivált. Aki érti, amit én, meg még pár olyan ember írt, akik sokra vitték, azok látják, mi ez az egész szakma, azonkívül nagyrészt sajnos csak a butaság megy. És nem arról a butaságról van szó, amikor kezdők kérdeznek, hanem amikor egyes emberek önérzete csődöt mond.

Egyébként gratulálok az eredményeidhez, ha demó, akkor is, ha éles, akkor is!
Régi 2016-12-18, 21:33   #73 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ez a fórum is olyan, mint a valóság

Mindenki teszi a szépet, és a jót, vagy álnick-ek mögé bújva anyázik. Én felvállalom, amit gondolok. Legalább itt megtenné mindenki, hogy őszinte legyen, ha már a piacnak úgysem az számít, mit írunk itt.

Misinek például ez számít A piacnak nem szerencsére

De nem baj, még idén lelépek a fórumról. Nincs bennem frusztráció, de amit akartam, megkaptam a fórumtól.

Habibabu, lehet, kissé túl nyers voltam, nem megbántani akartalak, csak itt mindenki olyan túl komoly, mintha ez számítana bármit is a piacokon...vicc, de még ha én, vagy mások közül pár ember érti a vonalaidat, ettől nem lesz beljebb senki. Az se jó, amit én kezdtem el egy másik topikban, mert abból se hasznosított senki semmit. Lehet, jól is trédelsz, nem is ezen élcelődtem, de ha segíteni akarsz, akkor sajnos te sem fogsz tudni anélkül, hogy meggyőzz másokat, meg lehet ebből élni, és ők is sikeresek lehetnek. Itt a legtöbben ezt várják. Lehet, nem leszek népszerű, ez van, eddig se ez motivált. Aki érti, amit én, meg még pár olyan ember írt, akik sokra vitték, azok látják, mi ez az egész szakma, azonkívül nagyrészt sajnos csak a butaság megy. És nem arról a butaságról van szó, amikor kezdők kérdeznek, hanem amikor egyes emberek önérzete csődöt mond.

Egyébként gratulálok az eredményeidhez, ha demó, akkor is, ha éles, akkor is!
Oké bevállalolom:
küzdök mint disznó a jégen a maradék számlámmal.
Ráadásul a hibáimból sem tanulok...
Most is itt van ez....
Lassan 7 év után az elsődownjonsom,
de sikerült piaczárás előtt addig telefoncsajoznom, amíg bezárt a bazár.
Most meg kapunyitási para van
Rallyzunk e húszezerigmégabékaseggeelőtt??

//A túl komolyt kiemeltem vastagon, de azt a lotot nem veszem magamra.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-bevallalos_dj.jpg  
Régi 2016-12-18, 23:24   #74 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

vérszemet kaptam
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-verszemet_kaptam_01.jpg  
Régi 2016-12-19, 06:16   #75 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 346
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia Dávid! Ugye ez most csak hirtelen felindulásból mondtad? Én még ott tartottam, hogy "megyek ki nemsokára Ciprusra" jövőre meg "demóban fogok valós időben trédelni" egy új topikban. Szerintem sokunk nevében mondhatom, hogy egyike vagy azon keveseknek, akik miatt ezt a fórumot még követni érdemes. Személy szerint nagyon sajnálnám, ha tényleg "lelépnél". Ugye csak félreértettem valamit?
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 07:49   #76 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Almostakbal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Latom nagyon megviselt a kitiltas, meg a mai napig sem leptel tul rajta. Engedd el.
Nem igazán izgat a kitiltás. Dávid célozgatott rá múltkor is…
Forex haladóknak: holtpont vagy halott ügy?

Pusztán érdekelt volna habibabu helyében, hogy ilyen öntelten-lightos-tradernightos beszólások vajon megérnek-e egy 1-2 napos kitiltásocskát.
De tényleg nem érdemes ezzel többet foglalkozni.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-19, 16:46   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
nézzük mi történt
Támasz ellenállásvonalak.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-usdjpy-h1-hf-markets-europe-2-.png.png
Megnézték: 43
Méret:  48,0 KB
Azonosító:  9601  
Régi 2016-12-19, 16:56   #78 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Anonymus a rendithetetlen
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-anonymous-statue-budapest.jpg  
Régi 2016-12-20, 16:48   #79 (permalink)
Szenior tag

Wink

Két idősík. Támasz ellenállási szintek működnek.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-11.png   anonymousfx-chfjpy-10.png  
Régi 2016-12-20, 16:51   #80 (permalink)
Szenior tag

Exclamation

Na ez az.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-9.png  
Régi 2016-12-20, 17:15   #81 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

AnonymousFx, ha adna valaki neked egy számlát, bekötögetnéd rajta a vonalaid adta trédeket?
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-20, 17:17   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem :-) mindenki dolgozzon a saját számláján.
Régi 2016-12-21, 06:33   #83 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az idő halad. Egy perces chartot is betettem lássuk közelebbről is a helyzetet.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-15.png   anonymousfx-chfjpy-13.png  
Régi 2016-12-21, 07:10   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

NZDUSD

ANDREW,S PITCHFORK kék háromszög :-)
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-19.png  
Régi 2016-12-21, 07:58   #85 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

habibabu: ajánlom az ensign-t, vagy a kockasseggu által javasolt motivewave-t rendes chartoláshoz. Előbbiben vannak tickchartok, kis idősíkoknál azokon még brutálisabban működnek a dolgok.
Régi 2016-12-21, 12:14   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Érdekel valakit a rajzolgatás jelezze :-)
Régi 2016-12-21, 16:52   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Emlékeztető. Amikor támasz ellenállásban gondolkodunk leszűkül a gondolkodásunk lokális szélsőértékekre,mennyivel egyszerűbb egy csúcspontra vagy mélypontra rádobni egy vonalat, de mindeközben elfelejtjük értelmezni az árfolyam mozgását.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-nevtelen-1.jpg  
Régi 2016-12-21, 17:18   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Napi események.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-21.png   anonymousfx-chfjpy-22.png   anonymousfx-chfjpy-24.png  

anonymousfx-chfjpy-23.png  
Régi 2016-12-21, 20:45   #89 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
Napi események.
A napi esemenyek mennyire voltak hasznosak a kereskedesben? Igazabol ez csak kivancsisag, esetleg tudnal feltenni kepeket , olyat mint amit neha Zoli szokott a daxrol.
Tenyleg csak erdeklodes, nem baj ha nem.
Régi 2016-12-22, 06:50   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egy csatornát elnézve láthatod az árfolyam mozgását. Csatorna 65%-ig érdemes emelkedő trendben (képek, usdjpy) longot erőltetni. (80%- fölött viszont a shortot keresni, illetve a zárási pontot.
Régi 2016-12-22, 07:12   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Képen is megörökítettem :-) bocs a technikáért.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-mm.jpg  
Régi 2016-12-22, 07:36   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Dávid! Ugye ez most csak hirtelen felindulásból mondtad? Én még ott tartottam, hogy "megyek ki nemsokára Ciprusra" jövőre meg "demóban fogok valós időben trédelni" egy új topikban. Szerintem sokunk nevében mondhatom, hogy egyike vagy azon keveseknek, akik miatt ezt a fórumot még követni érdemes. Személy szerint nagyon sajnálnám, ha tényleg "lelépnél". Ugye csak félreértettem valamit?
Nézd, igazából az élő számlás dolgot meg tudom csinálni fórum nélkül is, és utólag feltöltöm ide. Ha élőben vezetném, annak se lenne értelme, már rájöttem.

Lehet, van egy stílusom, bár egy picit se nagyképű, csak néhány ismertebb fórumtag félti a kis csigaházát, ha valaki mer közelíteni felé. Igen, laza, megmondós stílusom van, de odáig már nem jutnak el, hogy értsék, amiről írok, csak az egóféltés megy, és hirtelen kiraknak valami tök lényegtelen statisztikát bizonyítani a semmit, amit nem is kértem sose. Ebből is látszik, hány jószándékú észrevételem ért célba...

Az a helyzet itt pont, mint ami a való életben: legtöbben hisztiznek, ha valaki szól nekik, és nem udvariaskodva, de a mondanivaló már át se megy. Láthatta mindenki. Aztán vannak, akik igazán értik, amiket mondjuk én, vagy más olyan ír, akik már komoly eredménnyel rendelkeznek. De ezek nagy része olyan erős meggyőződéssel rendelkezik, hogy sose lesz nyitott arra, amit írok én. Harmadik rész pedig egyáltalán nem érti. És akkor vannak páran, akik tényleg értik, csak ők, ti meg ritkán szóltok hozzá, mert ilyen körülmények között ezek az emberek így viselkednek, ami helyénvaló

Ha már egy ember is megértette, miről vakeroltam, megérte. Egyébként semmi újról, amit korábban mások is megfogalmaztak már itt, de őket se értették

Élőben beszélgethettem eddig 300-400 tradertársunkkal. Talán többel, mint itt bárki. Van tapasztalatom, mi az, amivel a legtöbben küzdenek. De hát ott se jobb a helyzet

Ez a társadalom, és az agyunk betegsége. Ki lehet nőni mindent, a legtöbben mégse fogják sohasem.

Szerintem alapelvekről van értelme beszélgetni. Minden más csak zsákutcába viszi az embereket, ehhez nem járulok hozzá. Sosem kell nekem hinni, nézzük meg a tényeket Oktatások, meg mentorkodások. Itt is olyan masszív egósok csinálják És nem buta emberek!

Ja, és megyek Ciprusra

Jövőre takarékra teszem magam, nem piszkítok bele az itteni ökoszisztéma zavartalan működésébe. Nekem ennyire futotta, szerencsére nekem már megvannak a trédes köreim, ahol jól érzem magam. Itt is jól éreztem magam, de most ebből visszaveszek, nincs sértődés
Régi 2016-12-22, 12:26   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Napi események.
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-chfjpy-30.png  
Régi 2016-12-23, 15:50   #94 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.057
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Napi események.
Hozok én is neked pár csíkot Karácsonyra
Dax Karácsony

Boldog, Áldott Karácsonyt mindenkinek!
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-dax-kar-csony.jpg   anonymousfx-dax-kar-csony_2.jpg   anonymousfx-dax-karacsony_4.jpg  

C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-25, 17:25   #95 (permalink)
Szenior tag

Lightbulb

rajzolgatás
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-alakzatok.jpg  
Régi 2016-12-25, 21:32   #96 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
rajzolgatás
Igen, a fanatizmus elengedhetetlen ebben a szakmaban
Régi 2016-12-25, 22:48   #97 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
rajzolgatás
A mindenségit! Ezt nevezem! Ilyen jó rajzot még nem láttam. Nem találok szavakat.. Gratulálok hozzá csak így tovább.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-26, 08:57   #98 (permalink)
Tag

cane logója

Összes hozzászólás: 61
cane a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hagyjátok békén. Ez az ő topikja. Ha őneki ez igy megfelel, hát had csinálja.
cane nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-12-26, 09:14   #99 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
cane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hagyjátok békén. Ez az ő topikja. Ha őneki ez igy megfelel, hát had csinálja.
Szia cane, eszem agaba nem volt megbantani, mint lathatod egy mosoly figuraval reagaltam le a rajzot, ami nem is a rajznak szolt, hanem dec 25-nek.

Mindamelett karacsonykor en is nezegettem chartot
Régi 2016-12-26, 10:17   #100 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Árfolyam mozgás
Csatolt kicsinyítések
anonymousfx-00000-1.png  
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 22:46 , a GMT +1 időzóna szerint.