Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-07-03, 21:36   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.378
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Bányásztanfolyam - kriptopénzekről minden

Sokan megkerestek, tartanánk-e előadást a kriptopénzek világáról. Aktualitása nem kérdés. Bányászatuk is megéri, túl az utóbbi idők nagy felfutásán. Például: ma egy nyolc videókártyás ETH-bányászgép 900ezerből kijön, árammal számolt havi nettó cash flowja 245ezer körül mozog. Utóbbi időben én, és néhány barátom eléggé kitanultuk a dolgokat

Mivel ehhez egy Traders' Night időkerete édeskevés, ezért egy egynapos tanfolyamot hirdetünk.

A tanfolyamon az alábbi témakörökről lesz szó:

-mik a kriptopénzek?
-mi a technológia, és miért új?
-mikben, és mennyire különböznek egymástól ezek a pénzek?
-hogyan, és mivel lehet bányászni? (itt 4-5 kriptopénz részletes bányászata kerül bemutatásra)
-mi az a rig, és honnan lehet rá hardvereket szerezni? (nemzetközi kapcsolataink révén a résztvevők ezekhez is hozzáférhetnek)
-hogyan kell összerakni egy riget?
-mi a célhardver?
-szoftverek: oprendszerek, wallett-ok, tárolás, biztonság
-hol, és miket érdemes venni, kereskedni, kriptotőzsdék, kriptopénzek daytrade-ben
-mik lehetnek a jövőben?

Tervezett időpont: aug vége, szept eleje. Tudom, messze van még, addigra talán az első nagy hype is lemegy, de a technológia itt marad velünk, szóval két hónap múlva is aktuális lesz a téma, sőt, talán jobban is, mint most, amikor az első felfutás már rég zajlik

Jelentkezés, érdeklődés: info@tradersnight.hu

Ha lesz elég érdeklődő aug elejéig, akkor tisztességgel felkészülünk
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-04, 18:54   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Azért remélem, hogy traders nightos előadások is lesznek előbb-utóbb. És nem csak criptoról, hanem a rendes tőzsdéről,forexről..stb. Régen milyen sok jó előadó volt a TN-en... A régi szép idők. Az utóbbi időben meg semmi. Azt vettem észre, hogy az elmúlt 2-3 évben a tőzsdézés,forexezés már nem annyira divatos. Volt egy nagy fellángolás és mindenki futott a brókerekhez éles számlákat nyitni, annak reményében, hogy dollár milliomos lesz. Aztán mostanában lecsillapodtak a kedélyek. A többség rájött, hogy az egész tőzsdézés túl nehéz és túl nagy falat számukra. Rengetegen abbahagyták. Nem csak magánszemélyek, hanem oktatócégek is.
Ez a fórum is haldoklik. Kár, hogy ide jutott a magyar trader közösség. Én mostanában az xm-es Szoboszlait szoktam hallgatni, mert nincs más. De már unalmas. Múltbeli grafikonokon szépen elmagyarázza a dolgokat. Nincs mit néznem. Valamit alkossatok Dávid.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-07-04, 21:40   #3 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért remélem, hogy traders nightos előadások is lesznek előbb-utóbb. És nem csak criptoról, hanem a rendes tőzsdéről,forexről..stb. Régen milyen sok jó előadó volt a TN-en... A régi szép idők. Az utóbbi időben meg semmi. Azt vettem észre, hogy az elmúlt 2-3 évben a tőzsdézés,forexezés már nem annyira divatos. Volt egy nagy fellángolás és mindenki futott a brókerekhez éles számlákat nyitni, annak reményében, hogy dollár milliomos lesz. Aztán mostanában lecsillapodtak a kedélyek. A többség rájött, hogy az egész tőzsdézés túl nehéz és túl nagy falat számukra. Rengetegen abbahagyták. Nem csak magánszemélyek, hanem oktatócégek is.
Ez a fórum is haldoklik. Kár, hogy ide jutott a magyar trader közösség. Én mostanában az xm-es Szoboszlait szoktam hallgatni, mert nincs más. De már unalmas. Múltbeli grafikonokon szépen elmagyarázza a dolgokat. Nincs mit néznem. Valamit alkossatok Dávid.
Abszolút egyetértek!

Lecsengőben van. Lesznek TN-ok, de alapkezelőket nem akarok hívni sokat, mert azokból lenne elég, de számunkra annyira nem relevánsak. Az az igazság, 'mezei' traderek, mint mi, akik sikeresek, és akik barátaim is, nem akarnak szerepelni. Shortosgyula, Tback, Jano, csak hogy fórumról írjak párat, akiket megkérdeztem. Megértem őket, csak én nem ismerek öt sikeres tradernél többet személyesen, meg akik itt a fórumon még vannak, de ennyi.

Rajta vagyunk egy hazai dolog megalkotásán, de ahhoz komolyabb referencia kell, amiket mi kitaláltunk magunkra nézve kötelezőnek. Pár év, és kicsit komolyabb vagyon

Ha ezek meglesznek, nyugodtabb szívvel lépünk színre. Bár, bevallom, lehet, később csak kevesebb ilyesmi motiváció lenne, ha már mindenki elérte ezt a szintet.

Amúgy jól haladunk, egyik tagunk most kapott félmillió dollárt kezelni
Régi 2017-07-05, 14:42   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokan megkerestek, tartanánk-e előadást a kriptopénzek világáról. Aktualitása nem kérdés. Bányászatuk is megéri, túl az utóbbi idők nagy felfutásán. Például: ma egy nyolc videókártyás ETH-bányászgép 900ezerből kijön, árammal számolt havi nettó cash flowja 245ezer körül mozog. Utóbbi időben én, és néhány barátom eléggé kitanultuk a dolgokat

Mivel ehhez egy Traders' Night időkerete édeskevés, ezért egy egynapos tanfolyamot hirdetünk.

A tanfolyamon az alábbi témakörökről lesz szó:

-mik a kriptopénzek?
-mi a technológia, és miért új?
-mikben, és mennyire különböznek egymástól ezek a pénzek?
-hogyan, és mivel lehet bányászni? (itt 4-5 kriptopénz részletes bányászata kerül bemutatásra)
-mi az a rig, és honnan lehet rá hardvereket szerezni? (nemzetközi kapcsolataink révén a résztvevők ezekhez is hozzáférhetnek)
-hogyan kell összerakni egy riget?
-mi a célhardver?
-szoftverek: oprendszerek, wallett-ok, tárolás, biztonság
-hol, és miket érdemes venni, kereskedni, kriptotőzsdék, kriptopénzek daytrade-ben
-mik lehetnek a jövőben?

Tervezett időpont: aug vége, szept eleje. Tudom, messze van még, addigra talán az első nagy hype is lemegy, de a technológia itt marad velünk, szóval két hónap múlva is aktuális lesz a téma, sőt, talán jobban is, mint most, amikor az első felfutás már rég zajlik

Jelentkezés, érdeklődés: info@tradersnight.hu

Ha lesz elég érdeklődő aug elejéig, akkor tisztességgel felkészülünk
"Bányásztanfolyam".Ez jó
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-09, 16:05   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mi a helyzet,akkor a fiúk már nem a "bányában(pontosabban a kriptában) dolgoznak"?
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-10, 12:54   #6 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
akárki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi a helyzet,akkor a fiúk már nem a "bányában(pontosabban a kriptában) dolgoznak"?
Jaja, kriptából kijöttünk, másik topikba leírtam a lényeget. Most már csak trédeljük.

Tanfolyamot meg egyelőre nem tartunk, bocs mindenkinek! Ha lesz, azoknak szólok, akiket érint. Viszont TN-on lesz róluk szó.

Tanfolyammal az a baj, gyorsan változó a piac, naponta jönnek ki újdonságok, mire felkészülnénk rendesen, már elavulna. Mi is folyamatosan figyeljük a híreket. Az alap tudnivalókat pedig Traders' Night-on bemutatjuk a következő előadások alatt.

De még ne tegyük a kriptókat kriptába, félretettem én is pénzt későbbi rigekre
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Humor minden mennyiségben Forex Klub Csevegés 116 2017-08-15 17:41
Összeomlás minden hétre XMMA Kezdőknek 24 2016-04-04 16:54
"Trendben minden működik" de mikor is vagyunk trendben? Microtrader Kezdőknek 75 2016-01-31 09:25
Skalpolásról Minden! Hunter008 Kezdőknek 296 2014-04-26 21:24

A pontos idő 23:22 , a GMT +1 időzóna szerint.