Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-06-20, 14:53   #1 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 28
Hírnév szint: 1
zsbajnok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Apiary

Sziasztok!

Ha megengeditek, szeretnék egy tanulási, és a későbbiekre nézve egyben számlakezelési lehetőséget említeni Nektek. Magyarországon még kevéssé ismert, legalább is én nem sokat hallottam róluk az utóbbi közel öt évben, mióta tőzsdével foglalkozom. Több helyen sokféle fizetős és ingyenes oktatáson vettem részt, és én jártam ide is, ezért valamennyire meg tudom ítélni: szerintem kezdőknek, középhaladóknak az egyik legjobb lehetőség.

https://wq377.isrefer.com/go/ReferralProgram/a2225

Nem azért "fényezem" mert referral link, hanem mert korretek, segítőkészek, színvonalas amit csinálnak, szerintem azon kevesek egyike, akiket jó szívvel lehet ajánlani.

Nagyon szépen fel vannak építve az oktató anyagok, tematikusak, alaposak, még szórakoztatók is. Regisztrációval 30 nap ingyenes, ez alatt már hozzá lehet férni a tananyag egy értékes (nem is kicsi) részéhez. Használható a fórum, ahol jónéhány stratégia leírása hozzáférhető, megvitatható. Az "Alveo" nevű, saját platformukon lehet kereskedni, ami MT4 után nem okozott gondot, de kicsit másként működik a felület. Logikus, nekem kézre áll, k.b. egy hét alatt jól begyakorolható. Lehet bele indikátorokat, experteket írni, akinek erre van ingere, de természetesen az alap indikátorok megtalálhatók és paraméterezhetők. Több demo számla áll rendelkezésre már a 30 nap alatt is, amit automatikusan nyitnak a regisztrációkor. A kereskedésről real time statisztika látható a honlapon, számlánként bontva, szűrési lehetőségekkel. Hozzáférhető a videó könyvtár, a korábbi oktatások, tréder szobák felvételeivel. Az egész történet bármikor lemondható, de ha tanulni szeretnél és megnézed, szerintem nem fogod lemondani, valóban jó. Némi angol tudás kell hozzá, középszinttel már boldogulsz, alappal nem biztos.

Aki sikeresen végigmegy az oktatáson, és eredményesen kereskedik, annak automatikusan számlakezelési lehetőséget biztosítanak. Ez azt jelenti, hogy az ő pénzükkel kereskedsz, nem kockáztatod a saját tőkéd. A profiton pedig, amit megkeresel, osztoztok. A kereskedést egy kicsi, k.b. 2500 dolláros számlával fogod kezdeni, ami ha továbbra is szépen kereskedsz, lépcsőzetesen emelkedik. A plafon 250.000 dollár, de utóbbi biztos, hogy évek munkája mire eléred. A kereskedés 27 deviza páron történhet, plusz aranyon és ezüstön, "intézményi" alacsony spread-ekkel. Skalpoláshoz ideális, de más stratégia is használható. Elvben leggyorsabban 3 havonta lehet szintet lépni, de szerintem valószínűtlen, hogy mindig összejön. Két emberrel beszéltem, akik 10e USD nagyságú számlán kereskedtek itt, egyik elárulta, hogy a regisztrációtól k.b. két év alatt jutott odáig. De most nem is ezt "promótálom", csak az oktatásról írok. A számlakezelést vegyük úgy, hogy az a "bónusz".

Én még nem jutottam számlakezelésig, de nem vagyok messze tőle. (Igazából házat építek, mostanában nincs sok időm kereskedni, ezért közel egy éve szüneteltetem az itteni tevékenységem, de tervezem folytatni.) Az oktatásban egymásra épülő tananyagok és kereskedési feladatok vannak. Ezeken vezet végig az úgynevezett "beeline", ami tulajdonképpen egy kalauz, az aktuális tananyagot, a hozzá kapcsolódó megoldandó feladatokat, és az ezekben való előrejutást mutatja. Az anyagban való haladást tesztek alapján ellenőrzik. Ez, és a megoldott kereskedési feladatok (pl. Xdb kötés Y maximális visszaesés mellett, megadott nyerő/vesztő aránnyal és egyéb paraméterekkel) alapján az oktatásban 12 szint van, hasonlóan mint egy játékprogramban. Copper I, II, III, Bronze, Silver, Gold -utóbbiaknál is rendre I, II, III szintekkel. Összesen 12 szint. Minél magasabb szinten jársz, annál komolyabbak a kereskedési feladatok. Az utolsó (Gold III) már a valós kezelt számla. Én Gold I -en vagyok jelenleg, tehát elég jól ismerem a rendszert, ha valakinek kérdése van, jó eséllyel tudok válaszolni.

Aki tanulni szeretne, a fenti linken regisztrálhat. 30 napig ingyen van, és már ez alatt is sokmindenhez hozzá lehet férni. Aki megnézi, majd mindenki eldönti magának, az előbbi linken vannak a további részletek. Egy biztos, ha kipróbáljátok, szeretni fogjátok!
zsbajnok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-06-20, 15:13   #2 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 2.003
Hírnév szint: 7
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
zsbajnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ha megengeditek, szeretnék egy tanulási, és a későbbiekre nézve egyben számlakezelési lehetőséget említeni Nektek. Magyarországon még kevéssé ismert, legalább is én nem sokat hallottam róluk az utóbbi közel öt évben, mióta tőzsdével foglalkozom. Több helyen sokféle fizetős és ingyenes oktatáson vettem részt, és én jártam ide is, ezért valamennyire meg tudom ítélni: szerintem kezdőknek, középhaladóknak az egyik legjobb lehetőség.

Nem azért "fényezem" mert referral link, hanem mert korretek, segítőkészek, színvonalas amit csinálnak, szerintem azon kevesek egyike, akiket jó szívvel lehet ajánlani.

Nagyon szépen fel vannak építve az oktató anyagok, tematikusak, alaposak, még szórakoztatók is. Regisztrációval 30 nap ingyenes, ez alatt már hozzá lehet férni a tananyag egy értékes (nem is kicsi) részéhez. Használható a fórum, ahol jónéhány stratégia leírása hozzáférhető, megvitatható. Az "Alveo" nevű, saját platformukon lehet kereskedni, ami MT4 után nem okozott gondot, de kicsit másként működik a felület. Logikus, nekem kézre áll, k.b. egy hét alatt jól begyakorolható. Lehet bele indikátorokat, experteket írni, akinek erre van ingere, de természetesen az alap indikátorok megtalálhatók és paraméterezhetők. Több demo számla áll rendelkezésre már a 30 nap alatt is, amit automatikusan nyitnak a regisztrációkor. A kereskedésről real time statisztika látható a honlapon, számlánként bontva, szűrési lehetőségekkel. Hozzáférhető a videó könyvtár, a korábbi oktatások, tréder szobák felvételeivel. Az egész történet bármikor lemondható, de ha tanulni szeretnél és megnézed, szerintem nem fogod lemondani, valóban jó. Némi angol tudás kell hozzá, középszinttel már boldogulsz, alappal nem biztos.

Aki sikeresen végigmegy az oktatáson, és eredményesen kereskedik, annak automatikusan számlakezelési lehetőséget biztosítanak. Ez azt jelenti, hogy az ő pénzükkel kereskedsz, nem kockáztatod a saját tőkéd. A profiton pedig, amit megkeresel, osztoztok. A kereskedést egy kicsi, k.b. 2500 dolláros számlával fogod kezdeni, ami ha továbbra is szépen kereskedsz, lépcsőzetesen emelkedik. A plafon 250.000 dollár, de utóbbi biztos, hogy évek munkája mire eléred. A kereskedés 27 deviza páron történhet, plusz aranyon és ezüstön, "intézményi" alacsony spread-ekkel. Skalpoláshoz ideális, de más stratégia is használható. Elvben leggyorsabban 3 havonta lehet szintet lépni, de szerintem valószínűtlen, hogy mindig összejön. Két emberrel beszéltem, akik 10e USD nagyságú számlán kereskedtek itt, egyik elárulta, hogy a regisztrációtól k.b. két év alatt jutott odáig. De most nem is ezt "promótálom", csak az oktatásról írok. A számlakezelést vegyük úgy, hogy az a "bónusz".

Én még nem jutottam számlakezelésig, de nem vagyok messze tőle. (Igazából házat építek, mostanában nincs sok időm kereskedni, ezért közel egy éve szüneteltetem az itteni tevékenységem, de tervezem folytatni.) Az oktatásban egymásra épülő tananyagok és kereskedési feladatok vannak. Ezeken vezet végig az úgynevezett "beeline", ami tulajdonképpen egy kalauz, az aktuális tananyagot, a hozzá kapcsolódó megoldandó feladatokat, és az ezekben való előrejutást mutatja. Az anyagban való haladást tesztek alapján ellenőrzik. Ez, és a megoldott kereskedési feladatok (pl. Xdb kötés Y maximális visszaesés mellett, megadott nyerő/vesztő aránnyal és egyéb paraméterekkel) alapján az oktatásban 12 szint van, hasonlóan mint egy játékprogramban. Copper I, II, III, Bronze, Silver, Gold -utóbbiaknál is rendre I, II, III szintekkel. Összesen 12 szint. Minél magasabb szinten jársz, annál komolyabbak a kereskedési feladatok. Az utolsó (Gold III) már a valós kezelt számla. Én Gold I -en vagyok jelenleg, tehát elég jól ismerem a rendszert, ha valakinek kérdése van, jó eséllyel tudok válaszolni.

Aki tanulni szeretne, a fenti linken regisztrálhat. 30 napig ingyen van, és már ez alatt is sokmindenhez hozzá lehet férni. Aki megnézi, majd mindenki eldönti magának, az előbbi linken vannak a további részletek. Egy biztos, ha kipróbáljátok, szeretni fogjátok!
mintha nemrégen kiveséztük volna már ezt hogy a havi 97 dolláros tagsági díjra van az egész kihegyezve....
mint egy szekta ahova ha belépsz, nem ajánlott rosszat írni, de semmi gond, biztos nekifutnak még mások is másodszor
Régi 2018-06-20, 15:48   #3 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Miért nem kereskednaek ''maguknak'', ha annyira oktatósan okosoksakk, kell a kispolgár píííze???
Mond nekik, hogy vegyenek gyorsan aranyat, ha részesegésem kérem a számlámra
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-06-20, 15:49   #4 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
mintha nemrégen kiveséztük volna már ezt hogy a havi 97 dolláros tagsági díjra van az egész kihegyezve....
mint egy szekta ahova ha belépsz, nem ajánlott rosszat írni, de semmi gond, biztos nekifutnak még mások is másodszor
Bocs akkor, ha erről volt már. Nekem volt olyan ismert "mentorom", aki majdnem ennyit kért egy-két Skype beszélgetésért, és szinte semmi ismeretet nem adott. De jártam olyan egynapos oktatáson is 100e Ft-ért, ahol egy interneten fellelhető stratégiát oktattak, és még büfé se volt. Itt nem sajnálom hogy befizettem, mert értéket kaptam érte. A baj hogy "csóró a magyar", és ez is sok. Az USA-ban nem egy összeg, átlagosan valamivel több mint fél napot dolgoznak érte.
Régi 2018-06-26, 07:40   #5 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

A "copper" és "bronze" szintekről tájékozódási lehetőség, azaz mivel indul a "beeline":

https://start.apiaryfund.com/mybeelinejourney-copper/
https://start.apiaryfund.com/mybeelinejourney-bronze/
_
Régi 2018-06-26, 09:32   #6 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

A számlakezelés szintjei az Apiary-nál:

https://ibb.co/ifoON8

A profit share 60%-tól indul. A számla növekedésével ez is szintenként megnő, 85%-ig.

-
Csatolt kicsinyítések
apiary-apiary_fund_account_progression.jpg  
Régi 2018-07-03, 08:40   #7 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Az Apiary Fund honlapja "belülről". Ez a kezdő oldal. A bal felső dobozkában írja a feladatokat a következő (jelen esetben Copper III) szint eléréséig. (A zöld pöttyel jelöltek kerültek eddig teljesítésre.) A feladatsor szint lépésekor megújul. Kezdő szinteken a teendők nagyon egyszerűek, pl. nézd meg ezt vagy azt az oktató videót, töldsd le az Alveo kereskedési platformot, helyezd el az első trédet stb. Teljesen tapasztalatlanok is gyorsan haladnak benne. Ez a "beeline", ami végig kalauzol a képzésen. Van egy dedikált "prefund manager", aki időközönként kérés nélkül is ránéz a haladásunkra, és regisztráció után felveszi velünk a kapcsolatot. Általában egy kedves tréder hölgy.

A középső részen található a heti naptár az aktuális webináriumokkal, trading room-okkal. Akinek nem jó az időpont, felvételről is visszanézheti. (Ezeken nem kötelező részt venni.)
Csatolt kicsinyítések
apiary-apiary_fund_screenshot_homepage.jpg  
Régi 2018-07-03, 09:50   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 298
Hírnév szint: 2
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Nem azért "fényezem" mert referral link, hanem mert korretek, segítőkészek.....
Ha ez igaz lenne, nem reklámoznád állandóan őket. Ha szimpla traderként tanulnál náluk és elégedett vagy, akkor ajánlod őket. Ok.
De amikor külön topikot nyitsz nekik és rendszeresen reklámozod az adott lehetőségeket, akkor nehéz elhinni, hogy ezt csak úgy az elégedettség okán teszed. Életszerűbb, hogy alkalmazottként/partnerként játszod el az elégedett kezdő szerepét. Erre utal az is, hogy egy tanonchoz képest irigylésre méltó alapossággal ismered a képzési rendszer felépítését és működését, beleértve a legapróbb részleteket is.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-03, 10:17   #9 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Érdekesség: Az Apiary Fund saját, 99.99% tisztaságú, egy unciás ezüst érméket veret. Nem tudom, van-e forex témában hasonló érme a világon. Én még nem láttam. https://start.apiaryfund.com/silver_coins/

Itt egyébként rendelhető, ha valaki szeretne (A kettes kiadás szerintem jól néz ki, de nem tudni meddig lesz, az első már elfogyott.): https://apiaryfundshop.com/
Ebben semmi érdekeltségem...
Csatolt kicsinyítések
apiary-apiary_fund_silver_coin_4th.jpg  
Csatolt képek

Régi 2018-07-03, 10:40   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 298
Hírnév szint: 2
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Érdekesség: Az Apiary Fund saját, 99.99% tisztaságú, egy unciás ezüst érméket veret. Nem tudom, van-e forex témában hasonló érme a világon. Én még nem láttam. https://start.apiaryfund.com/silver_coins/

Itt egyébként rendelhető, ha valaki szeretne (A kettes kiadás szerintem jól néz ki, de nem tudni meddig lesz, az első már elfogyott.): https://apiaryfundshop.com/
Amennyiben a főnökeid/megbízóid beleegyeznek, átírhatnád a topik nevét teleshopra.
„Csak most, csak Önnek az eredeti ár töredékéért, ha egy percen belül hív minket.”
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-03, 12:41   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
Hírnév szint: 3
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

A helyzet az, hogy szerintem is nagyon jo otlet, hogy ezustbe fektessen az ember mostansag, hiszen:

apiary-egqxwnbx.png

A baj csak az, hogy az ezust unciaja most $16... Te az 1 uncias ermet most leszallitott aron, 25%-os diszkonttal, $20-ert adod... vagyis a spread amit kinalsz annyira kurva magas, hogy egyszeruen nem eri meg toled vasarolni, hiszen a 16-tol szamitott longomra a celar kerul 20 kore... igyhat sajna marad a sima long...

Ha viszont $16-on el tudod nekem intezni, hogy megvehessek annyi ermet amennyit szeretnek, rendelek toled 10 tonnat holnap.
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-03, 12:43   #12 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha ez igaz lenne, nem reklámoznád állandóan őket. Ha szimpla traderként tanulnál náluk és elégedett vagy, akkor ajánlod őket. Ok.
De amikor külön topikot nyitsz nekik és rendszeresen reklámozod az adott lehetőségeket, akkor nehéz elhinni, hogy ezt csak úgy az elégedettség okán teszed. Életszerűbb, hogy alkalmazottként/partnerként játszod el az elégedett kezdő szerepét. Erre utal az is, hogy egy tanonchoz képest irigylésre méltó alapossággal ismered a képzési rendszer felépítését és működését, beleértve a legapróbb részleteket is.
Ha van értéke annak amit írok, akkor az a részletes infó. 12 szintből 10-et csináltam, természetes, hogy ismerek részleteket. Sajnos nem vagyok "partner" vagy alkalmazott. Amit kérdezel, van a referral link amit láttál, ennél több nincs benne. 99% hogy semmi pénz nincs belőle, de majd viszek rágcsát a Trader's Night-ra, ha kapok.. Eddig egy ember kérdezett magánban, azt is inkább lebeszéltem, mert "kész stratégiát" akart. Egyébként ott van/ volt az adatlapomon, hogy 2012-ben kezdtem trédelni. Nem mondtam hogy kezdő lennék, főleg nem játszom. Több tízezer órát trédeltem éles számlán, és jónéhány oktatáson vettem részt. Valóban elégedett voltam az Apiary-val, és k.b. biztosra veszem hogy más is az lesz, aki tanulni akar, ezért merem őket említeni.

-
Régi 2018-07-03, 12:48   #13 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

[/QUOTE] Ha viszont $16-on el tudod nekem intezni, hogy megvehessek annyi ermet amennyit szeretnek, rendelek toled 10 tonnat holnap. [/QUOTE]

Emberek ne vegyen senki. OK? Not my business. Csak mutattam.
Régi 2018-07-03, 14:31   #14 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
tízóratíz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

azaz azt várod Zoli, hogy valaki neked ingyen verjen érmét és szállítsa is le a kész terméket?

badarság

gondolkodj
tízóratíz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-03, 14:47   #15 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tízóratíz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
azaz azt várod Zoli, hogy valaki neked ingyen verjen érmét és szállítsa is le a kész terméket?

badarság

gondolkodj
Az, hogy érme vagy kanál, a Gazsit nem érdekli
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-07, 03:39   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.020
Hírnév szint: 6
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ha van értéke annak amit írok, akkor az a részletes infó. 12 szintből 10-et csináltam, természetes, hogy ismerek részleteket. Sajnos nem vagyok "partner" vagy alkalmazott. Amit kérdezel, van a referral link amit láttál, ennél több nincs benne. 99% hogy semmi pénz nincs belőle, de majd viszek rágcsát a Trader's Night-ra, ha kapok.. Eddig egy ember kérdezett magánban, azt is inkább lebeszéltem, mert "kész stratégiát" akart. Egyébként ott van/ volt az adatlapomon, hogy 2012-ben kezdtem trédelni. Nem mondtam hogy kezdő lennék, főleg nem játszom. Több tízezer órát trédeltem éles számlán, és jónéhány oktatáson vettem részt. Valóban elégedett voltam az Apiary-val, és k.b. biztosra veszem hogy más is az lesz, aki tanulni akar, ezért merem őket említeni.

-
Ez a több tízezer óra hogyan is van 2012 óta? 365×24=8760
Vedd már vmi reálisabbra a süketelést. Oktató-szöveg: "több 10K élő kötés" ezzel kevered a baromságaidat.
Máannyiembernek mondtuk el, h a fórumon nem hülyék gyűltek egybe!!
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-08, 00:10   #17 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vedd már vmi reálisabbra a süketelést. Oktató-szöveg: "több 10K élő kötés" ezzel kevered a baromságaidat.
Mikor utoljára számoltam 10e fölött volt, utána nem foglalkoztam vele, de azóta sok víz lefolyt a Dunán. 2014-től napi 8-16 óra, feleségem megmondja.. 4-5 óra alvás. (Kicsit extrémen toltam, sok M1 skalppal, nem javaslom senkinek, sem egészségi, sem családi szempontból.) Kevés napot hagytam ki, nagy óraszámban kereskedtem 2014 előtt is.

Azt hittem elhagytam a 20k-t, de nem, most kiszámoltam. Így nem mondhatom, hogy "több 10k". Persze igazad van, ezért elnézést, át kellett volna számoljam, mielőtt leírom. Bár a nagyságrendnek itt több jelentősége van, mint a pontos számnak, arra válaszoltam, hogy "kiadom magam kezdőnek".

-
Régi 2018-07-08, 01:54   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 386
Hírnév szint: 8
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Talking

Idézet:
https://mobilarena.hu/tema/technikai...6201-6220.html 6205-től izgis...
https://vs.hu/gazdasag/osszes/csalo-...akaroznak-0703
http://www.haon.hu/milliardos-veszte...edesen/1962551
háát én csak ennyit tennék hozzá Apiary fund, meg 20.000 óra..nem változott itt évek alatt semmi

bocs, de ezt nem tudom kihagyni:http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?...K_pkiv_g_s.jpg
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-07-08, 08:27   #19 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
háát én csak ennyit tennék hozzá Apiary fund, meg 20.000 óra..nem változott itt évek alatt semmi

bocs, de ezt nem tudom kihagyni:http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?...K_pkiv_g_s.jpg
Bocs de nem vok elhízva😀
Régi 2018-07-08, 08:32   #20 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Az a helyzet, hogy tényleg én voltam, és a 5Gulden-t sajnos komolyan hittem, hogy jó. Nem sokat tudtam a buktatóiról, naívan gondoltam, hogy ami a szerződésben le van írva, az úgy lesz, és ha nem, akkor van jogorvoslat. Úgy gondoltam, hogy az ajánlói rendszer matekja megáll. (Ezt elvben most is működőképesnek gondolom, ha valós kereskedés és profit van mögötte.) A valós kereskedést én nem kérdőjeleztem meg, ez a lehetőség eszembe sem jutott, és tapasztalatom sem volt hozzá, hogy erre gyanakodjak. Több fórumot kellett volna olvasni, mert egyesek később -vagy már akkoriban, nem tudom- figyelmeztettek erre. Hálát adok az Istennek, hogy nem regisztrált hozzám senki, különben nem tudom, hogy számolnék el magamnak a lelkiismretemmel. 2012 nyarán csatlakoztam, 2013-ban ajánlottam, addig a számok alapján remekül ment. Nem gondoltam, hogy bukni fog, és nem rossz szándékú voltam, csak hülye. Senkit sem akartam átverni. Álmomban nem gondoltam, hogy az egész pénzt "fogják és viszik" a brexitre hivatkozva, ráadásul valószínű, hogy vissza sem lehet perelni.

Szerintem nem ilyen az Apiary, de ha utólag kiderül valami gebasz, én nem szeretnék két forintért pironkodni, se semennyiért, tanuljon, számlakezeljen mindenki, ahol gondolja. (Az időt tényszerűen beletettem a kereskedésbe.)
Régi 2018-07-08, 09:14   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Saját számla, tűrhető bróker, piac ha lehet nem OTC. Nem kell cifrázni mint a kutyusok.
Régi 2018-07-10, 13:35   #22 (permalink)
Új tag

zsbajnok logója

Alapbeállítás

Idézet:
Saját számla, tűrhető bróker, piac ha lehet nem OTC. Nem kell cifrázni mint a kutyusok.
Saját számla nem mindenkinek adatik meg olyan nagyságrendben, hogy ésszerű kockázat mellett hosszú távon éljen a profitból. Csinálhat konzisztensen sok százalékot, ha ez évi pár ezer dollár, nem fedezi a számlákat. Ilyenkor a legrosszabb, ha a tréder kölcsönkér és/vagy hitelt vesz fel, és a tőzsdére viszi. Senki ne csinálja. Ésszerűbb, ha keres egy tőke finanszírozott megoldást. Evvel szemben viszont eleve bizalmatlanság van, egyébként részemről is, és jogosan, a sok átverés miatt. Nagyon kell csekkolni.
Válaszol

Címkék
Apiary, FOREX, számlakezelés, tanfolyam

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:05 , a GMT +1 időzóna szerint.