Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-02-28, 14:05   #6001 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
xyz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezért beraktam egy Buy Limit megbízást hogy ha visszamegy az ár akkor nyissa meg, de 0,6 pip hiányzott hogy benyissa.
Fib 50 fogta meg. Ha alá megy és a hír sem olyan, akkor sell.
Csatolt kicsinyítések
forexegyetem-eurusd.lmxm15.png  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 14:24   #6002 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem inkább ott állt meg, ahová lehetett húzni egy fibo 50-et? Minden csak nézőpont kérdése
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-02-28, 15:32   #6003 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Fibósoknak egy kis hit erősítő:

http://www.ted.com/talks/arthur_benj...i_numbers.html

(Jobb alul: languages)

Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 17:15   #6004 (permalink)
xyz
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Hírnév szint: 5
xyz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm az észrevételedet. Bár én nem használok fibot és továbbiakban sem tervezem, de azért érdekes volt a kép amit felraktál. Mindenesetre fibo 50 ide vagy oda azért 1 pippel lejjebb is szúrhatott volna
xyz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-28, 17:45   #6005 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem inkább ott állt meg, ahová lehetett húzni egy fibo 50-et? Minden csak nézőpont kérdése
Nem, mert ha behúzod min-maxhoz és a 61.8-at lereagálja az ár, akkor nézni kell az 50-et is.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-01, 07:16   #6006 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Hírnév szint: 8
Giltam a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Péntek Dax
Első belépő H1. P2 Majd 2 ráépítés M5-ön. Stop nulléban majd sl elött 2pip-el jött egy újabb vételi jelzés M15-ön P2. Onnan meg irány a csúcs Durva hozammal.
Csatolt kicsinyítések
forexegyetem-1.png   forexegyetem-2.png  
Giltam nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-01, 10:41   #6007 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 11
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Giltam eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Péntek Dax
Első belépő H1. P2 Majd 2 ráépítés M5-ön. Stop nulléban majd sl elött 2pip-el jött egy újabb vételi jelzés M15-ön P2. Onnan meg irány a csúcs Durva hozammal.
De ezt tudod, hogy a belépési szignálokat talán kivéve, semmi köze a forexegyetemes poziépítéshez! (ezzel nem azt mondom, hogy rossz, csak, hogy nem az)
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-01, 13:32   #6008 (permalink)
xyz
Szenior tag

Alapbeállítás

Pénteken volt egy ilyen lehetőség is. Sajnos erről is sikerült lemaradnom. Egy szép P4-es szignál alakult ki közel 5-ös R/R aránnyal.
Csatolt kicsinyítések
forexegyetem-usdjpy.prih1.png  
Régi 2014-03-01, 16:34   #6009 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AnTi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Pénteken volt egy ilyen lehetőség is. Sajnos erről is sikerült lemaradnom. Egy szép P4-es szignál alakult ki közel 5-ös R/R aránnyal.
Ja, ezt én is néztem, ma, amikor átnéztem a heti helyzetet! Természetesen én is kimaradtam.
AnTi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-01, 17:35   #6010 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 400
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Én azért bekötöttem helyettetek is ha nem baj. Igaz nem FE stratégiával. 54 pip célár helyett péntek délután lévén a felével megelégedtem biztos legyen.

xyz: Tetszik amit és ahogyan csinálod, csak így tovább!

forexegyetem-usdjpyh1.png
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-01, 19:16   #6011 (permalink)
xyz
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én azért bekötöttem helyettetek is ha nem baj. Igaz nem FE stratégiával. 54 pip célár helyett péntek délután lévén a felével megelégedtem biztos legyen.

xyz: Tetszik amit és ahogyan csinálod, csak így tovább!

Csatolás 4891
De hogy baj, sőt épp ellenkezőleg Gratulálok szép észrevétel volt! Én ha beléptem volna akkor meghagytam volna jövőhétre. De ez már kereskedési rendszer és ember függő.
Amúgy a pénteken kihagyott EUR/USD lehetőséget még elnéztem magamnak, mivel azért csak a munka miatt sikerült kihagynom, de ez a lehetőség már délután volt és emiatt egy kicsit mérges is vagyok. De nem a piacra hanem saját magamra, mivel már gép előtt ültem és ha fórumozgatni tudtam akkor illendő lett volna ilyen lehetőséget is észrevennem...
A biztató szavakat pedig köszönöm! Igyekszem jól csinálni a dolgokat.
Régi 2014-03-02, 21:22   #6012 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
OneTrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is voltam az extrem "stratégia" oktatáson, akárcsak StLui, és még sokan mások. A bemutató után nem akartam elmenni, mert mindent hallottam, amit nagyon nem szerettem volna, de csak elmentem mégis, mert Péterben és Gáborban (egyedüliként a magyar/nemzetközi oktatási piacon 3év alatt) még nem tudtam csalódni. De tény, hogy a bemutató előadás nagyon túl van "hájpolva". Ha mások lettek volna az oktatók, tuti, hogy nem megyek el az oktatásra.

És a tapasztalatom az oktatásról?

Amit Péter kitalált tényleg pofon egyszerű, működőképes dolog. Valóban egy 9 éves gyerek is meg tudja csinálni simán, és abszolult nem kell sok időt tölteni vele. Csak a teljesen kezdők miatt tart az előadás egész nap, egyébként kb 1 óra alatt meg lehetne értettni minden részét egy tapasztalt traderrel.

DE - és talán ezzel Péternek sem lesz semmi kifogása, hogy őt idézem az oktatásról - "Ez sem a szent grál. Ezzel a stratégiával nem tanulsz meg kereskedni, nem fogsz tudni tőzsdézni, ezzel a stratégiával csak egy dolgot fogsz tudni csinálni: Pénzt keresni. Sokat."

Csak azért írom le ezeket, mert előbb-utóbb úgyis ki fog szivárogni 1-2 morzsa az egészből - és az itt tanyázó trollok, irigyek, és gyávák, akik félnek rááldozni egy minimális összeget arra, hogy saját maguk tapasztalják meg, amiről itt folyamatosan utálkoznak, és alkotnak ismeretlenül tényszerű véleményeket, persze tisztelet a kivételnek - ne tudják elvenni a bizonytalanok érdeklődését.

Amit Péter kitalált működik. Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban.

Ne foglalkozzatok azzal, amit írni fognak majd a fent említett emberek, ha kezdenek kiszivárogni részletek a stratégiáról, mert ha még részleteiben hülyeségnek is tűnhet, egészében ötletes, és minden egyes elemében a végletekig átgondolt, kockázatkezelt stratégiáról van szó, amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.

.....és most a terep a trolloké......
OneTrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 06:11   #6013 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
OneTrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...Valóban egy 9 éves gyerek is meg tudja csinálni simán, és abszolult nem kell sok időt tölteni vele....
...Ezzel a stratégiával nem tanulsz meg kereskedni, nem fogsz tudni tőzsdézni, ezzel a stratégiával csak egy dolgot fogsz tudni csinálni: Pénzt keresni. Sokat....

...Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban....

...a végletekig átgondolt, kockázatkezelt stratégiáról van szó, amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött. ...
Ez volt a legjobb reklám. Most már én is kezdek kíváncsi lenni
Légyszi valaki dobjon össze egy használati utasítás doksit, és ha tényleg működik, akkor a nyereségből befizetem a tanfolyam árának kétszeresét
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 06:52   #6014 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Én is voltam az extrem "stratégia" oktatáson, akárcsak StLui, és még sokan mások. A bemutató után nem akartam elmenni, mert mindent hallottam, amit nagyon nem szerettem volna, de csak elmentem mégis, mert Péterben és Gáborban (egyedüliként a magyar/nemzetközi oktatási piacon 3év alatt) még nem tudtam csalódni. De tény, hogy a bemutató előadás nagyon túl van "hájpolva". Ha mások lettek volna az oktatók, tuti, hogy nem megyek el az oktatásra.

Amit Péter kitalált tényleg pofon egyszerű, működőképes dolog. Valóban egy 9 éves gyerek is meg tudja csinálni simán, és abszolult nem kell sok időt tölteni vele. Csak a teljesen kezdők miatt tart az előadás egész nap, egyébként kb 1 óra alatt meg lehetne értettni minden részét egy tapasztalt traderrel.

DE - és talán ezzel Péternek sem lesz semmi kifogása, hogy őt idézem az oktatásról - "Ez sem a szent grál. Ezzel a stratégiával nem tanulsz meg kereskedni, nem fogsz tudni tőzsdézni, ezzel a stratégiával csak egy dolgot fogsz tudni csinálni: Pénzt keresni. Sokat."

Csak azért írom le ezeket, mert előbb-utóbb úgyis ki fog szivárogni 1-2 morzsa az egészből - és az itt tanyázó trollok, irigyek, és gyávák, akik félnek rááldozni egy minimális összeget arra, hogy saját maguk tapasztalják meg, amiről itt folyamatosan utálkoznak, és alkotnak ismeretlenül tényszerű véleményeket, persze tisztelet a kivételnek - ne tudják elvenni a bizonytalanok érdeklődését.

Amit Péter kitalált működik. Pofon egyszerű, nem igényel napi 5 percnél több törödést az esetek 95%-ban.

Ne foglalkozzatok azzal, amit írni fognak majd a fent említett emberek, ha kezdenek kiszivárogni részletek a stratégiáról, mert ha még részleteiben hülyeségnek is tűnhet, egészében ötletes, és minden egyes elemében a végletekig átgondolt, kockázatkezelt stratégiáról van szó, amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.

Köszönöm a szót a trollok, irigyek és gyávák nevében.

Újszülöttnek minden vicc új. Képzetlen, naív ember nem tudja megkülönböztetni az értéket a gagyitól.

Ha valaki személyi kultuszt akar magának építeni egy sztároktató köré, és elhiszi, hogy mindent ő talál fel, ezért joga van éveken át a legkülönbözőbb, kockázatmentes módon lerabolni a piacot, akkor fizet, ámul, reklámoz, majd újra fizet, ámul, reklámoz...

Hit kérdésében pedig nem lehet tényekkel, ész érvekkel vitázni, legfeljebb vallásháborúzni.
Na arra most nem érek rá.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 07:17   #6015 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

Már régen vágyok egy ilyen stratégiára!Mostantól csak leültetem a gyerekemet a gép elé,két mese közt majd beköti amit be kell,én pedig végre egész nap csak tollaslabdázom az asszonnyal.
És ezt tudja tenni minden trader a világon.Csak 100 ezer!??Ez nagyszerű!
Mindig is éreztem,hogy találékony a magyar nemzet!
Mától mindenki 5 percet fog dolgozni naponta magyarországon!
Érzitek a nemzet felemelkedésést?Én már érzem...
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 07:21   #6016 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Talking

Ez jóóóóóóóóóóóó
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 08:46   #6017 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Lehet hogy azoknál akik kitalálták működik, de a kérdés az hogy nálad fog-e működni?
Gondolom erre azért még nincs tapasztalatod.
Bár ha "pofon egyszerű", akkor talán működtetni is egyszerű lehet.
Ha napi 5 percet igényel, akkor nyilván nem daytrade, napi 10 kötéssel, amiből 1 hét után már lehet látni hogy mik az eredmények...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 08:53   #6018 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Minden vizcsap szemelyreszabva gyartodik, mert az en vizcsapomat csak en tudom müködtetni !! Ezt is eszitek am
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 09:19   #6019 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lehet hogy azoknál akik kitalálták működik, de a kérdés az hogy nálad fog-e működni?
Gondolom erre azért még nincs tapasztalatod.
Bár ha "pofon egyszerű", akkor talán működtetni is egyszerű lehet.
Ha napi 5 percet igényel, akkor nyilván nem daytrade, napi 10 kötéssel, amiből 1 hét után már lehet látni hogy mik az eredmények...
Szia Tomy,

pofon egyszerű az egész. Hidd el, nem vagyok kezdő, évek óta tradelek. Én is próbálkoztam hasonló stratégiával, experteket is készítettem rá, de egy nagyon fontos elem nem volt benne az én rendszeremben, amit Péter belerakott, és az által az egész más színben tűnik már fel. Így már értelmes, kerek, kockázat kezelt rendszer lett. Sajnos én nem jutottam el magamtól erre a szintre, de vettem a fáradtságot, és elmentem, meghallgattam mit talált ki Péter. Nem bántam meg....

StLui biztosan tudja, hogy mire gondolok, és meg fog erősíteni.

Már neki is álltam átprogramoztatni a robotjaimat, kiegészítve ezzel a hiányzó ám nagyon fontos kockázatkezelő stratégiai elemmel, hogy értelmet nyerjen a rendszer, és hosszú távon lehessen nyereségesen üzemeltetni más stratégiákkal is, mert az alapötlet nagyon tetszik!

Egyébként ha megismered a stratégiát, magad is le tudod ellenőrizni pl. Forex Testerben évekre visszamenőleg, hogy milyen brutális eredményt lehetett elérni vele. 2013-ban pl 800%....

1 hete volt a tanfolyam, és már nyereség van a számlákon egyébként. Kb. 15 percet foglalkoztam eddig ezzel a stratégiával azóta összesen. De csak hajrá kedves trollok, tiétek megint a terep! Csont bedobva, rágódhattok rajta...
Régi 2014-03-03, 09:25   #6020 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 11
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Minden vizcsap szemelyreszabva gyartodik, mert az en vizcsapomat csak en tudom müködtetni !! Ezt is eszitek am
Nagyon sok stratégiára igaz az amit Tomy írt, és Te megint elkezdted ezt tényként kezelni és poénkodni, továbbra sem tudva pedig miről van szó. (ennél pont nem igaz, de ez lényegtelen ebben az esetben)

Kmisinél is csak azt látom, hogy hihetetlen indulat feszül benne, nem tudni miért, ki ellen, de fröcsög minden mondata, ennél a témánál speciel szintén úgy, hogy semmit nem tud.

Egyszerűen kitaláltak egy dolgot, felhasználva már ismert dolgokat, és ez egy jó ötlet, ennyi. Pont olyan egyszerű mint anno a post it volt.

Komolyan ennyire gyengék vagytok itt néhányan vérprofik, nem bírtok ki 300eur-t, hogy utána világgá kürtölhessétek, hogy a király meztelen?
Én megígértem, megtettem, eredményt is fogok majd mondani, többet nem tehetek.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 09:39   #6021 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Szeretem, mikor név, elérhetőség, arc, referencia nélküli emberek tények közlése nélkül, sőt épp tényeknek fittyet hányva nyomják a szájhagyomány-marketinget, hogy már nem korpás a hajuk, nem gombás a lábuk, mióta a Mester némi apróért cserébe újra beavatta őket a Titokba.

Amen, testvéreim.
Régi 2014-03-03, 09:50   #6022 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szeretem, mikor név, elérhetőség, arc, referencia nélküli emberek tények közlése nélkül, sőt épp tényeknek fittyet hányva nyomják a szájhagyomány-marketinget, hogy már nem korpás a hajuk, nem gombás a lábuk, mióta a Mester némi apróért cserébe újra beavatta őket a Titokba.

Amen, testvéreim.
kmisi,

te pedig úgy fröcsögsz valamiről, hogy sarlatánság, hogy közben fogalmad sincs az egészről. Ezt hívják trollkodásnak, irigységnek, vagy akár gyávaságnak. Te ezeknek Mestere vagy sajnos. Csak azt nem értem ennek vaj' mi értelme?! Félsz elmenni a Péterék tanfolyamára? Derogál oktató létedre meghallgatni más meglátását?

Pedig pofon egyszerű: fogod magad, elmész, meghallgatod, és utána formálsz véleményt. Addig csak trollkodsz, totál feleslegesen koptatod a billentyűzetet, így erre a postra sem kell válaszolni....
Régi 2014-03-03, 09:52   #6023 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 824
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez volt a legjobb reklám. Most már én is kezdek kíváncsi lenni
Légyszi valaki dobjon össze egy használati utasítás doksit, és ha tényleg működik, akkor a nyereségből befizetem a tanfolyam árának kétszeresét
Köszi, nekem viszont ez a hozzászólás tetszett legjobban! Én is abszolút osztom a felvetésedet!
Előre biztos nem fizetnék, gridezni mesteri szinten tudok magamtól is.
És még ha nem is értünk egyet az oktatatás filozófiájával, egész körülményeivel, tartalmával, stb., az nem kevésbé megkérdőjelezhető, ha beírjuk ide a "titkukat". Ne ilyen módszerekkel harcoljunk a "piac megtisztításáért"...

Ps.: bocs, ha OFF, nem feltétlenül idetartozik, de annyiszor olvasom errefelé, hogy már unom: a fórumtagok végzettségét részletesen bemutató topikot nem lehetne nyitni? Oklevelek darab száma, minősége, minősítése, sőt, tovább mennék: a féléves indexek eredménye, minimum az eredeti szkennelt változatával alátámasztva? És persze a bemutatott dokumentumok alapján az elmaradhatatlan ranglista felállítása?
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 10:12   #6024 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi,

te pedig úgy fröcsögsz valamiről, hogy sarlatánság, hogy közben fogalmad sincs az egészről. Ezt hívják trollkodásnak, irigységnek, vagy akár gyávaságnak. Te ezeknek Mestere vagy sajnos. Csak azt nem értem ennek vaj' mi értelme?! Félsz elmenni a Péterék tanfolyamára? Derogál oktató létedre meghallgatni más meglátását?

Pedig pofon egyszerű: fogod magad, elmész, meghallgatod, és utána formálsz véleményt. Addig csak trollkodsz, totál feleslegesen koptatod a billentyűzetet, így erre a postra sem kell válaszolni....
Hát csak válaszolnék…

Az előbb már bevállaltam a trollkodást, irigységet, gyávaságot a kedvedért, nem? Most még unatkozzak is végig egy ilyen szeánszot?

Oké, nem ez lenne az első eset, hogy lebuktatok így egy kóklert. Fizess be, elmegyek. Az én időm is pénz. Aztán leírom az egészet, névvel, elérhetőséggel, felelősséget vállalva. Nem úgy, mint te.

Egyébként nem vagyok oktató. Leírtam már. Traderként évekig ingyen segítettem bárkinek, de azt látom, hogy ennek nincs kellő tisztelete.

A hozzád hasonló megszállottaknál az a király, aki még a levegőt is pénzért adja. Minél nagyobb a tűzijáték mellette, annál jobb.
Na itt az alkalom.
Régi 2014-03-03, 11:32   #6025 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 591
Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.Kamionos elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Moncsicsi78: Értem én, hogy sokan bekereteztetik az oklevelet és ott lóg a szobájuk falán, de én bajban lennék, mert ahogy megkaptam a közgazdasági diplomát egy lendülettel valahová behajítottam valami újságos stócba. Bizony isten, azóta sem tudom, hogy hol van. Ha majd netán szükségem lesz rá, akkor ki kell kérnem még egyszer a főiskoláról.

Kmisi: az emberek nem becsülik azt ami ingyen van. De még azt sem, ami olcsón van. A miérten lehet rágódni, de ez így van. Egy kereskedő ismerősöm mondja, hogy ha valami nem fogy, akkor megduplázza az árát és onnantól viszik, mint a cukrot.

Ami StLui csinál az a korrekt. Elmegy, megnézi, véleményt alkot.
Azért, amikor olyanokat olvasok, mint" ...amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.", akkor kialakul a magam véleménye, ami vagy igaz, vagy nem. De ezt megtartom, mivel én nem fogom venni a fáradságot, hogy magam győződjek meg róla.

(szép is lenne, ha mindig ilyen lehetőség után rohannék, valahányszor ilyet hallok. hát....akkor 24 óra is kevés lenne egy napnak.)
Kamionos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 11:56   #6026 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kmisi: az emberek nem becsülik azt ami ingyen van. De még azt sem, ami olcsón van. A miérten lehet rágódni, de ez így van. Egy kereskedő ismerősöm mondja, hogy ha valami nem fogy, akkor megduplázza az árát és onnantól viszik, mint a cukrot.
Épp erről írtam a hétvégén a weboldalam fórumán.

Ár vs. érték. Fogyasztó vs. értékelemző.

Már ha valakit érdekel a közgazdaságtan. Legalább elméletben. A gyakorlatban ugyanis valóban az irracionalitás az úr...
Régi 2014-03-03, 12:17   #6027 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Moncsicsi78: Értem én, hogy sokan bekereteztetik az oklevelet és ott lóg a szobájuk falán, de én bajban lennék, mert ahogy megkaptam a közgazdasági diplomát egy lendülettel valahová behajítottam valami újságos stócba. Bizony isten, azóta sem tudom, hogy hol van. Ha majd netán szükségem lesz rá, akkor ki kell kérnem még egyszer a főiskoláról.

Ami StLui csinál az a korrekt. Elmegy, megnézi, véleményt alkot.
Azért, amikor olyanokat olvasok, mint" ...amivel pénzt keresel. Nulla tudással a hátad mögött.", akkor kialakul a magam véleménye, ami vagy igaz, vagy nem. De ezt megtartom, mivel én nem fogom venni a fáradságot, hogy magam győződjek meg róla.

(szép is lenne, ha mindig ilyen lehetőség után rohannék, valahányszor ilyet hallok. hát....akkor 24 óra is kevés lenne egy napnak.)
Azt is írtam az elején, hogy a bemutató előadás tele volt ilyen maszlagokkal, ilyen sok helyről hallott üres dumákkal, mint amiket idéztél. És hogy ha nem Péter és Gábor állt volna mögötte, akik már évek óta bizonyítanak számomra is, és sokak számára is, akkor tuti, hogy nem megyek el az oktatásukra. De mivel ők álltak mögötte, ezért adtam nekik egy esélyt.

Ezek alapján pedig már értem, hogy a bemutatón hallottak cseppet sem túlzóak, csak mellbevágóak, és mivel sokan pufogtattak már ilyen szépen csengő ígéreteket, ezért kétséget ébresztenek az emberekben.

De senkinek sem kötelező hinni nekik. Ez olyan, mint maga a trading. Van aki az érzelmei alapján kereskedik - belőle pont nem lesz sosem eredményes kereskedő - és van, aki a tények alapján hozza meg döntéseit. Én az utóbbi csoporthoz tartozom, ezért elmentem, meghallgattam, és véleményt alkottam. A tények alapján.

Én is leírtam, StLui is leírta, hogy pofon egyszerű a stratégia. Nulla tudással üzemeltethető pofon egyszerű szabályok betartásával, amit szádba rágnak az oktatáson. Nem kell tudnod semmit hozzá a kereskedés egyéb rejtelmeiről, csak a metatradert kell kicsit ismerned.

Ennyi.

Nekem tök mindegy, hogy ki hisz benne és ki nem. Csak azért írtam le ezeket is, mert erre való a fórum (és nem a trollkodásra). Ha valaki információt akar szerezni erről a tanfolyamról, tessék, átadtam, amit tudtam. Mindenki eldöntheti, hogy meg akar ismerkedni vele, vagy sem.

De azért aki idetéved, lássa tisztán, hogy ki az, aki tudja miről beszél, és ki az, aki csak félrevezeti az embereket, a tudatlanság homályából.
Régi 2014-03-03, 12:24   #6028 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

Véleményem szerint ameddig egy tanfolyamot nem úgy hirdetnek hogy,jöjjön el megtanítjuk önt kereskedni addig nincs baj.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 12:50   #6029 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Szia Tomy,

pofon egyszerű az egész. Hidd el, nem vagyok kezdő, évek óta tradelek. Én is próbálkoztam hasonló stratégiával, experteket is készítettem rá, de egy nagyon fontos elem nem volt benne az én rendszeremben, amit Péter belerakott, és az által az egész más színben tűnik már fel. Így már értelmes, kerek, kockázat kezelt rendszer lett. Sajnos én nem jutottam el magamtól erre a szintre, de vettem a fáradtságot, és elmentem, meghallgattam mit talált ki Péter. Nem bántam meg....

StLui biztosan tudja, hogy mire gondolok, és meg fog erősíteni.

Már neki is álltam átprogramoztatni a robotjaimat, kiegészítve ezzel a hiányzó ám nagyon fontos kockázatkezelő stratégiai elemmel, hogy értelmet nyerjen a rendszer, és hosszú távon lehessen nyereségesen üzemeltetni más stratégiákkal is, mert az alapötlet nagyon tetszik!

Egyébként ha megismered a stratégiát, magad is le tudod ellenőrizni pl. Forex Testerben évekre visszamenőleg, hogy milyen brutális eredményt lehetett elérni vele. 2013-ban pl 800%....

1 hete volt a tanfolyam, és már nyereség van a számlákon egyébként. Kb. 15 percet foglalkoztam eddig ezzel a stratégiával azóta összesen. De csak hajrá kedves trollok, tiétek megint a terep! Csont bedobva, rágódhattok rajta...
Bocs, nem akartam kétségbe vonni sem a tudásodat, sem a tapasztalataidat.

Csupán arra voltam kíváncsi, amire választ is adtál. Igen, egyetértek, a forex Tester megfelelő eszköz bármilyen stratégiának az ellenőrzésére.
Ez így korrekt.
Ha élőben is alkalmazható az ami tesztben, akkor lehet azt mondani hogy megérte neked fizetni azért hogy megszerezd a neked szükséges infót.
De ahogy a számokat látom, ha a teszternek a felét hozza az élő piac, már lehet hogy akkor is megérte.
Persze a múlt soha nem garancia a jövőre nézve, de ugye másból nem tudunk kiindulni.
Sok sikert nektek.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 13:01   #6030 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bocs, nem akartam kétségbe vonni sem a tudásodat, sem a tapasztalataidat.

Csupán arra voltam kíváncsi, amire választ is adtál. Igen, egyetértek, a forex Tester megfelelő eszköz bármilyen stratégiának az ellenőrzésére.
Ez így korrekt.
Ha élőben is alkalmazható az ami tesztben, akkor lehet azt mondani hogy megérte neked fizetni azért hogy megszerezd a neked szükséges infót.
De ahogy a számokat látom, ha a teszternek a felét hozza az élő piac, már lehet hogy akkor is megérte.
Persze a múlt soha nem garancia a jövőre nézve, de ugye másból nem tudunk kiindulni.
Sok sikert nektek.
Köszi Tomy! Én is így gondolom, hogy a múlt eredményei nem garantálják a jövőbeli eredményeket. De csak arra lehet építkezni. Én ettől függetlenül ugyanúgy kereskedem a továbbiakban is, ez csak egy plussz "játék", amivel ráadásul nem is kell foglalkozni. 5 percet egy nap, az semmi!

De amíg minden pillanatban tudom, hogy mekkora kockázatot vállalok, és tudom kezelni is ezt a kockázatot minden pillanatban, addig nem aggódom.
Régi 2014-03-03, 13:06   #6031 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Egyébként nem vagyok oktató. Leírtam már.
Ez jó! Hát akkor mi vagy?

A saját weboldaladon ez áll a "moneymentor megoldások" alatt:

"4. moneymentor oktatás
Pénzügyi, befektetési, tőzsdei ismeretek bárkinek alapoktól haladó szintig.
A tematikából:
- pénzügyi alapismeretek
- hitel, biztosítás, megtakarítás/befektetés/spekuláció
- pénz- és tőkepiacok, jellemző termékek
- befektetési alapok
- részvények
- forex, cfd
- hozam-kockázat-rugalmasság
- befektetési portfólió építése
- technikai elemzés
- fundamentális elemzés
- belső érték
- money management, kockázatkezelés, pozíció menedzselési technikák
- tőzsdepszichológia
- kereskedési stratégia építése
- online trading platformok (mt4, dealbook 360)
- megbízás típusok
- …"

Ha ennek ellenére nem vagy oktató, akkor már csak FxPro IB alkalmazott, vagy toborzó, vagy jutalékért dolgozó, -vagy nem is tudom minek nevezzem a dolgot-lehetsz....
Pontosítok: Az fxpro hivatalos 176663 számú ügynöke vagy, ahogy ez a neved alatt is olvasható. Nekem is van ott számlám, évek óta, úgyhogy egy hajóban evezünk.
Ilyenkor mindig felmerül bennem a kérdés, hogy sikeres trader miért folyamodik más bevételi forráshoz is, mint jutalék, meg tanácsadás….???
Remélem lendítek egy kicsit a jutalékod forgalmán.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 13:23   #6032 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Ez jó! Hát akkor mi vagy?
Leírtam már. A gyengébbek kedvéért megismétlem: ez egy opció a teljes kínálatból.

Akit ez érdekel, beszélhetünk róla. Vagy szégyellnem kéne, hogy ilyet is tudok? Nem a legyek hordták össze.

De tőlem soha nem fogod hallani, hogy én vagyok a legjobb, leghatékonyabb, egyetlen, Nr1, egyetemi akadémikus, aki egy nulla tudású, 9 éves kislányból is 1000%-os tradert csinál…

Felfogtad?

És kösz a reklámot. Ha már a dreamteam mégse fizet be egy gyorstalpalóra…
Régi 2014-03-03, 13:48   #6033 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Leírtam már. A gyengébbek kedvéért megismétlem: ez egy opció a teljes kínálatból.

Akit ez érdekel, beszélhetünk róla. Vagy szégyellnem kéne, hogy ilyet is tudok? Nem a legyek hordták össze.

De tőlem soha nem fogod hallani, hogy én vagyok a legjobb, leghatékonyabb, egyetlen, Nr1, egyetemi akadémikus, aki egy nulla tudású, 9 éves kislányból is 1000%-os tradert csinál…

Felfogtad?

És kösz a reklámot. Ha már a dreamteam mégse fizet be egy gyorstalpalóra…
Lassan értek meg dolgokat, nem vagyok egy "Nr1 akadémikus", így köszi az ismétlést.

Sok szép dolog van az oldaladon...
Pl ebből a szövegből ami a "traderré válás 5 lépéséből van" a 8. pont nagyon megfogott:

"8. Elkezdünk "külső hírekre" és más traderekre figyelni."

http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=F950MHbZWt

Az Fxpro ügynékség pedig azért furcsa, mert rémlett egy régi beírásod, amit most meg is találtam, sőt kettőt is.

forexegyetem-kmisi-1.jpg
forexegyetem-kmisi-2.jpg

Elgondolkodtató ez a teljes gondolkodásbeli fordulat nálad.
Eddig köpködtél az ügynökökre, most meg te is az lettél.

Hiába, van az a pénz, amiért az ember neki áll mást is csinálni, mint a kereskedés. Jó üzlet lehet ez a jutalékos dolog, pláne ha az ember ügyesen szedi össze az ügyfeleket.
Márpedig egy oktatónak ez könnyű meló.

Ezt a "9 éves gyerekes" dolgot nem teljesen értem, de nem érdekes.

Na de hogy a "Dreamteam"-ből ne ábrándulj ki, a magam részéről bedobok egy 10,000.- est a kasszába neked a részvételedre. Kegyes volt a piac pénteken hozzám, így ez bőven belefér. De komolyan, ha adsz egy címet, leküldöm neked. Persze akkor, ha a többiek összeszedik neked a maradékot.
De hogy az utazás se legyen megterhelő, emelem a tétet egy intercity vasútjeggyel. Autóval sokkal drágább lenne, szóval nem éri meg.
Neked csak ki kell választanod az időpontot, amit én nem tudok:

http://elvira.mav-start.hu/elvira.dll/uf

No, remélem segítettem.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 14:13   #6034 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
No, remélem segítettem.
Ha egyszer megírom a memoáromat, mindenképpen keresni foglak. Nálad jobban senki sem figyel rám, így szinte ez már megható…

Én nem látok ellentmondást. Az a szakértő, akinek papírja van róla. Nász pedig lett, ugyebár. Felesleges volt „szakvéleménnyel” bohóckodni.

Én meg nem titkolom, sőt egyenesen az aláírásomba is beletettem, hogy bővítettem a lehetséges szolgáltatások körét.

S itt tisztázzuk: nem én kerestem százmilliókat az elmúlt években oktatásból és ügynökösködésből, hanem akit védesz. Tőlem nincs mit irigyelned. Felvállalható, tisztességes, szakszerű és egyre teljesebb körű tanácsadásban gondolkodom, nem a tömegek lenyúlásában.

Éppen ezért a 10-est előre is köszönöm (bár nem nyúltál túl mélyen a zsebedbe). Még legalább 9 ilyen nagyvonalú szponzor kerestetik, hogy álmaim egyetemén tanulhassak…

De talán mások már unják ezt. Így akkor folytassuk, ha összedobtátok a beugrót…
Régi 2014-03-03, 14:38   #6035 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Mondanál egy eredményt például a 2005-2010-es időszakra?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 14:49   #6036 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

800% na ez már engem is kezd érdekelni.Kifejtenéd bővebben One Trader
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 15:37   #6037 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 224
efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

miért nem őszintén toljátok: nem kell egymásnak ugrani.... szerintem csoportokat kell létrehozni kit érdekel ingyen kit meg pénzért aztán akit csak ingyen érdekel már csak várni kell ki lesz aki kiadja azok közül akik pénzért elmennek vagy a csoport összedobja a lóvét egy valaki elmegy majd zárt körben megosztja
...úgyis az izgat mindenkit hogy miről szól az egész...
efraim nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 15:43   #6038 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én nem osztanám meg.... mivel aláírod h nem osztod meg
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 15:58   #6039 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
...erről beszéltem tegnap Zoolinak, de látom sokaknál nem ment át a lényeg...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 16:05   #6040 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Ennél azért nagyobb "titkok"kiszivárgása sem volt nagy gond már a világban.
Ugyan ki tudja bebizonyítani,hogy ki volt az első aki elmondta?
Arról nem beszélve,hogy akár véletlenül is kitalálhatja ugyanazt bárki a földön,és ingyen leírhatja bárhol,bármikor.Vicc az egész.
Régi 2014-03-03, 16:31   #6041 (permalink)
Szenior tag

efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.efraim már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

..a titoktartásról, de az mi is ér? mindösszesen erkölcsi oldalról van hatása meg egy körítés, még polgári perben is nehéz lenne a bizonyítás..
azért ez még sem egy államtitoksértés bűntette vagyis most már visszaélés minősített adattal...bár lehet van üzleti titok megsértése is a Btk.-ban de azt nem ismerem
Régi 2014-03-03, 16:32   #6042 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

..de egyébként ők is tisztában vannak azzal, hogy valaki ki fogja adni kb két hét múlva...ez a valós élet
Régi 2014-03-03, 16:38   #6043 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már régen vágyok egy ilyen stratégiára!Mostantól csak leültetem a gyerekemet a gép elé,két mese közt majd beköti amit be kell,én pedig végre egész nap csak tollaslabdázom az asszonnyal.
És ezt tudja tenni minden trader a világon.Csak 100 ezer!??Ez nagyszerű!
Mindig is éreztem,hogy találékony a magyar nemzet!
Mától mindenki 5 percet fog dolgozni naponta magyarországon!
Érzitek a nemzet felemelkedésést?Én már érzem...

Felmilliohavonta.com

Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 16:46   #6044 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem nagyon értem hogy jön a téma ide,de igen én írtam,és tartom.
Régi 2014-03-03, 18:30   #6045 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 25
Giltam a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Most hogy egész nap ment az értelmetlen szövegelés. (most már unalmas mindkét oldal!)

Valaki lekereskedte? xyz?
Csatolt kicsinyítések
forexegyetem-het.png  
Giltam nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 19:06   #6046 (permalink)
xyz
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Most hogy egész nap ment az értelmetlen szövegelés. (most már unalmas mindkét oldal!)

Én ezt személy szerint kihagytam mivel délelőtt dolgoztam. Délután próbáltam belépni a Dax-on de mind a 2 kezdeti kockázattal kivett. Bár a másodikat lehet nem kellett volna benyitnom. Nem volt valami szép jelzés. Sőt lehet egyáltalán nem volt ott jel ahol beléptem.
Jelenleg 2 tradeben vagyok benne.
A múlthéten benyitott GBP/CHF-nél várom a ráépítési lehetőséget.
Az USD/CAD esetében pedig egy P5-ös szignállal léptem be.
Csatolt kicsinyítések
forexegyetem-gbpchf.prih1.png   forexegyetem-usdcad1.prih1.png  
Régi 2014-03-03, 19:11   #6047 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Szép kis rajz, igaz elég volt nyitásban eladni és tartani egész nap
Lesz még pár ilyen nap sztem
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-03, 19:14   #6048 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Én ezt személy szerint kihagytam mivel délelőtt dolgoztam. Délután próbáltam belépni a Dax-on de mind a 2 kezdeti kockázattal kivett. Bár a másodikat lehet nem kellett volna benyitnom. Nem volt valami szép jelzés. Sőt lehet egyáltalán nem volt ott jel ahol beléptem.
Jelenleg 2 tradeben vagyok benne.
A múlthéten benyitott GBP/CHF-nél várom a ráépítési lehetőséget.
Az USD/CAD esetében pedig egy P5-ös szignállal léptem be.
CHF EUR-t követi még ha most CHF (jóval) erősebb is. Funda meg azt mondja h EURGBP short....

USDCAD-on 1100-et ha ma nem vitte, akkor holnap USA nyitásig sem valószínű h fogja.... funda long elvileg, de gyakorlatilag pedig megy fel az olaj ára, ami erősíti a CAD-ot.....

EURUSD + EURJPY shortok lesznek most a jók.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-04, 02:32   #6049 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:

Igaz nem M1-en, hanem M15-ön, de én benne voltam a tegnapi zuhéban, 3 pozit építettem fel Daxban végül, nemrég zárultak le.

http://forum.tozsde.hu/attachment.ph...1&d=1393900243
Csatolt kicsinyítések
forexegyetem-daxm15.jpg  
Régi 2014-03-04, 06:40   #6050 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
CHF EUR-t követi még ha most CHF (jóval) erősebb is. Funda meg azt mondja h EURGBP short....

USDCAD-on 1100-et ha ma nem vitte, akkor holnap USA nyitásig sem valószínű h fogja.... funda long elvileg, de gyakorlatilag pedig megy fel az olaj ára, ami erősíti a CAD-ot.....

EURUSD + EURJPY shortok lesznek most a jók.
Nálam EURUSD még longban van nagyobb időtávokon, H4-től felfelé, így én amíg nem esik el 1.3720-as tegnapi alj, addig longban gondolkodok vele.

Hírek alapján persze shortra gondolnék én is, de nem kereskedem hírek alapján már, csak technikai elemzés alapján kereskedem. A chartban benne van minden, amire szükség van.

Illetve hazudtam, nem csak technikai elemzés alapján kereskedem, hanem egy 9 éves kislány agyával gondolkodva is. Az előbb raktam fel a Pétertől kapott supertrend követő stop expertet, védve ezzel a kialakult 2-300euros pluszt a számlán. Ma ennyit kellett foglalkozni a stratégiájukkal, kb 1 perc volt...
Válaszol

Címkék
devizatőzsde, FOREX, mentális napló, tanfolyam, tőzsdetanfolyam

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 6 (0 tag és 6 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 18:26 , a GMT +1 időzóna szerint.