Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-03, 12:09   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Gery a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Forexsuli.com

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy érdekelne-e valakit a www.forexsuli.com címen levő devizatőzsde tanfolyam, ha igen akkor összehozhatnánk egy 30 fős csapatot, és mindenki beleadna egy 1000ft-ot és megvehetnénk!

Akit érdekel kérem hogy küldjön egy e-mailt!

Köszönöm

Üdv: Gery
Gery nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-03, 12:10   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Gery a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Elnézést a cím: bgergely@monornet.hu
Gery nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-03, 17:21   #3 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 9
GG_FOREX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.GG_FOREX már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Gery eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy érdekelne-e valakit a www.forexsuli.com címen levő devizatőzsde tanfolyam, ha igen akkor összehozhatnánk egy 30 fős csapatot, és mindenki beleadna egy 1000ft-ot és megvehetnénk!

Akit érdekel kérem hogy küldjön egy e-mailt!

Köszönöm

Üdv: Gery
Ez nem túl etikus dolog.

GG
GG_FOREX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-03, 20:16   #4 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
Hírnév szint: 8
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv a Lelkes Gerinek!

Lelkesedésed vigyen előre a forex tanulásban, de nehogy azt hidd hogy egy video tanfolyamtol nyereséges kereskedő leszel.

Kb olyan ez , mintha megmutatnák hogyan működik az ellenállás, kondenzátor, és utána adnak egy kapcsolási rajzot hogy állits össze vele egy tévét.
Persze ha lelkes vagy megfelelő időt és energiát szánsz rá. lehet hogy lesz belőle tévé, de kicsi az esélye.

A károdra nem válik semmiképpen egy ilyen oktató anyag, de nagyon messze esik attól a tudástól amit te elképzeltél.
Elkötelezettséged mutatja hogy nem szánod rá a pénzt, ami komoly elszántságot mutatna, hanem inkább pici befektetéssel szeretnél valamihez hozzájutni, aminek működéséről nem vagy meggyőződve.

Ahhoz hogy sikeres tréder légy ez nem megfelelő mentalitás. Olvass sokat a neten, ha úgy érzed nem jött még el az az időd, hogy beiratkozz egy komolyabb tanfolyamra, az eszközök működését külön külön a netről is megértheted. Aztán majd eljön az idő 1-2-3 év múlva mikor látod hogy nincs NAGY TITOK, a kereskedés fejben dől el. Hiába a sok eszköz, ha nem tudod megfelelően használni.

DE másik alapszabály , sose tégy úgy ahogy mások mondják, csak azért mert nincs véleményed. HOzd meg a döntésed, és aszerint lépj.
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-08, 16:02   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ma véletlenül az oldalra tévedtem, és belepillantottam az ingyenes videóba.
Majdnem lefordultam a székről, mikor megláttam a következő képet.

Megfejtés: Az árfolyammozgás egyes szakaszai az időben visszafelé mozognak!!!
Csatolt kicsinyítések
forexsuli-com-forexsuli.jpg  
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-08, 16:22   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

miért? mi a baj vele?
  Válaszol idézettel
Régi 2012-01-08, 16:33   #7 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
miért? mi a baj vele?
Ne mááá, még a megfejtést is odaírtam.
Na jó, teszek be képet is, hátha úgy jobban látszik, milyen egy emelkedő trend a valóságban. Az ár sosem haladhat visszafelé az időben!!! Az kicsit Nóbel-díj gyanús lenne.
Csatolt kicsinyítések
forexsuli-com-forexsuli2.png  
Régi 2012-01-08, 16:53   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

kicsit bénán rajzolták.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-01-09, 10:53   #9 (permalink)
Szenior tag

Fxpadavan logója

Összes hozzászólás: 194
Hírnév szint: 8
Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Lightbulb

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ma véletlenül az oldalra tévedtem, és belepillantottam az ingyenes videóba.
Majdnem lefordultam a székről, mikor megláttam a következő képet.

Megfejtés: Az árfolyammozgás egyes szakaszai az időben visszafelé mozognak!!!
Azzzannnyaa! Itt megbuktam volna a jobbra-trédelős setupot oktató tanfolyamtippemmel !
Fxpadavan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-09, 10:56   #10 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Fxpadavan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azzzannnyaa! Itt megbuktam volna a jobbra-trédelős setupot oktató tanfolyamtippemmel !
Amúgy tök jó, mert így lesznek olyan időpillanatok ahol 3 ára is lehet az adott instrumentumnak. Gondolom te választhatod melyiken zárjon. Vagy még jobb, hogy a legolcsóbbon vegyen, a legdrágábbon meg zárjon is azonnal. LOL
Válaszol

Címkék
devizatőzsde, FOREX, Forexsuli, tanfolyam, tőzsdetanfolyam

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 06:15 , a GMT +1 időzóna szerint.