Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-13, 14:53   #1 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 91
Hírnév szint: 8
fxkred a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás 101 sikerakadémia

Nézd meg SLui, van sokkal könnyebb és egyszerűbb módja a tőzsdézésnek, legalább is ezt ígérik itt

http://www.youtube.com/watch?v=4ok4VJf-diU
fxkred nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-13, 17:10   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 60
lemir már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lemir már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
fxkred eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nézd meg SLui, van sokkal könnyebb és egyszerűbb módja a tőzsdézésnek, legalább is ezt ígérik itt

Hát...... az biztos, hogy egyszerűbb, de abban már nem vagyok biztos, hogy (mindig) kifizetődőbb is.
Gondolom Magyar Róbert sem röhögte/kereste volna halálra magát a befektetésétől, ha olyan 1929-30 környékén bespájzol a Dow Jones indexből, vagy bármilyen más részvényből. Negyed évszázad elteltével ismét a pénze nominálértékéhez jutott volna, s természetesen a 25 év inflációjáról sem szabad megfeledkezni. Szerencsére ritka dolog az ilyen szintű gazdasági világválság. Deee sokan a mostani válságot a 30-as évekhez hasonlították/ják. Én is úgy gondolom, hogy még közel sem kecmeregtünk ki belőle, hanem egy újabb lufifújás szemtanui lehetünk. Most a pénznyomtatás, nulla körüli kamatszintek és ebből adódó likviditás adja a rv piacoknak a supportot, mely (még) jóval erősebb, mint a realítás, azaz az ellenállás. Úgy gondolom nem befektetési tanácsadóhoz illő megközelítés az ami a videójában elhangzott, s főleg nem tréderszemléletű oktatásra vall az ilyen megközelítés. Persze mindez csak egy vélemény.
Ime egy dow index chart abból a bizonyos válságos időszakból HAVI bontásban. Ki ne őszülne/bolondulna bele egy ilyen 25 évesre nyúló befektetésbe ?
http://i.imgur.com/HaHQo.jpg
Hol itt a kockázatkezelés ? Sajnos ezt sokan nemis oly rég másképp élték/tapasztalták meg, úgymind a Lehman, GM, stb. részvényesek/befektetők......... Érdemes lenne meghallgatni az ő véleményüket is.....
lemir nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-13, 18:13   #3 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 91
fxkred a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
lemir eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát...... az biztos, hogy egyszerűbb, de abban már nem vagyok biztos, hogy (mindig) kifizetődőbb is.
Azt hittem csak engem vág mellbe ez a magabiztosság, amit kezdő embereknek ott körbemutogatnak
Legenyhébb jelzőnek a megvezetést találom, de egy rendszert nem akarok megítélni 2 perces bemutató alapján. De azt mondom az itt látottak nem győztek meg
fxkred nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-13, 21:57   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Hírnév szint: 9
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Megnéztem a videót, köszi lemir.
Megdöbbentő és egyben katasztrofális.
Mikor annak idején kiégett szemű sikerakadémiások jöttek hozzánk tanulni, hallottam erről a fazonról.
Most végre láthattam is.
Elképesztő.
Szakmailag végképp.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-13, 22:12   #5 (permalink)
Szenior tag

Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"A tőzsde soha nem felejtett el magasabbra menni,mint az előző legmagasabb pont".

Ezzel mit lehet kezdeni?
És ez az ember "oktat"?

Természetesen Fxkrednek köszönet a videóért, lemir véleményével tudok azonosulni.
Én azért nyersebben is tudnék fogalmazni, mint ő, nem teszem, hiszen a videóból lejön minden.
Régi 2010-05-13, 22:24   #6 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 60
lemir már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lemir már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"A tőzsde soha nem felejtett el magasabbra menni,mint az előző legmagasabb pont".

Ezzel mit lehet kezdeni?
És ez az ember "oktat"?

Természetesen Fxkrednek köszönet a videóért, lemir véleményével tudok azonosulni.
Én azért nyersebben is tudnék fogalmazni, mint ő, nem teszem, hiszen a videóból lejön minden.
Az igazság az, hogy teljesen végig sem tudtam nézni, mert kb. a 3/4-énél lefagyott a gépem. No lám már a gépem is lemerevedik az ilyen dolgoktól
lemir nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-13, 22:29   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

lemir,
a te géped lefagyott, az enyém meg vírusos lett:-)
Régi 2010-05-14, 08:48   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
grid a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Sziasztok,

Egyszerűen nem tudom megállni hogy ne írjam le a véleményemet.
Fxkred videója egyszerűen megdöbbentő és kritikán aluli… (és ez nem Fxkred hibája )
És gondoljatok bele, hogy az ember közel 10 éve hülyíti a Magyar embereket a magabiztos dumájával!
Az igazság az, hogy én beleestem kb 5 évvel ezelőtt abba a hibába hogy elmentem egy ilyen 3 napos csodatanfolyamra. Ha össze kellene foglalnom, akkor azt mondanám hogy: kiábrándító, szakmailag használhatatlan, és a naív emberek megtévesztésének első számú képviselője.
Aztán volt szerencsém közelebbről megismernem az oktatót. Bár ne lett volna…
Ez az ember soha nem tőzsdézett úgy ahogy tanítja!
Amióta Róbert Magyarországra visszajött (egyébként ez csak egy felvett név, valójában nem így hívják) senki sem látta még élő piacon kereskedni.
Sokak szerint nincs számlája sehol, ahol bemutatná az általa képviselt rendszert.
Akikkel együtt kereskedett, mert tudok ilyenekről, azoknak a számláján nem kis veszteségeket csinált régebben. Hogy most milyen eredményei vannak, azt senki nem tudja a „magát milliomosnak valló” sikeroktatóról.
Egy dolog biztos, éspedig az hogy a tőzsdei oktatás elsőként kinőtt képviselője szinte kizárólag az oktatásból él. Ennyi az össz amivel rendelkezik, tehát az a mi a fejében van, és amit a videóban is kifejezésre jutott.
Persze itthon meg szinte mindenki bedől egy „messziről jött ember” dumájának, magamat is beleértve. (tisztelet a kivételnek)
Megdöbbentő hogy emberek ilyen emberektől szeretnék megtanulni a tőzsdézést…
Remélem devizát nem mer oktatni, mert még csak az lenne a hab a tortán!

Elnézést az indulatokért, de nagyon nem bírom az olyan embereket akik többet ártanak ennek a szakmának, mint amennyit használnak.
Nem csoda hogy a piac szereplői a nagy lelkesedés után amit az ilyen tanfolyamoktól kapnak, sorban bukják be a pénzeiket.

Egyébként itt van egy fórum ahol a hívei és azok akiknek kinyílt a szemük védik és támadják egymást:
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9120763

Megdöbbentő hogy hányan kiállnak mellette! (persze olyanok akik már otthagytak nem kevés pénzt a cégénél, és így ciki lenne azt mondani hogy használhatatlan a tudás amit kaptak.)

Bocs az off-ért, de ez kijött belőlem.

U.I. én egyébként ott ismertem meg annakidején Fekete Gábort, aki most a Péternek a társa.
Ő volt az egyetlen értelmes ember akkoriban akitől szakmailag is lehetett tanulni, és önálló gondolatai voltak, amik végül is odavezettek hogy a mai napig kereskedem.
Azt megfigyeltem már akkor is hogy míg Magyar úr mindenhol azt hangoztatta hogy „ő dollármilliomos”, de ez sehol nem látszott meg az életében, addig Gábor és Péter (akik egyébként mindketten igen vagyonos emberek, ezt soha nem mondták, vagy hangoztatták magukról, pedig lett volna alapjuk).

üdv,
grid nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 08:55   #9 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ez most nagyon klassz mert az utóbbi hsz-ek java részének, szerencsére, semmi köze a forexegyetemhez, csak ezt tudja az is aki csak épp beleolvas
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 09:21   #10 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem ezt a Magyar urat egy új topikban kéne kitárgyalni a képzéseken belül. Mert idáig a szóba került cégek külön topokban megtalálhatóak.
Harzol biztos lenne olyan kedves, és át tenné a hozzászólásokat, csak áruljátok el neki, mi a neve Magyar úr tanfolyamának.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 09:28   #11 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

101sikerakadémia, video végén kiderül
Régi 2010-05-14, 09:43   #12 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mint láthatjátok kettéválasztottam a témát és a 101 sikerakadémia kapcsán született hozzászólásokat átmozgattam ide.
Kicsit össze is kuszálódtak a szálak. Ha valami rossz helyre került, szóljatok (privátban) és javítom.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 09:46   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tökéletes, köszönjük !
Régi 2010-05-14, 09:57   #14 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mint láthatjátok kettéválasztottam a témát és a 101 sikerakadémia kapcsán született hozzászólásokat átmozgattam ide.
Kicsit össze is kuszálódtak a szálak. Ha valami rossz helyre került, szóljatok (privátban) és javítom.
Köszi Harzol
Nélküled itt már nagy kuszaság lenne. De ezért szeretjük ezt a fórumot, mert van aki „foglalkozik” vele.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 10:16   #15 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem kár volt ezt tőzsdei képzésként topicba rakni. Kissé erős lenne annak nevezni! Persze még mindig jobb, mint szétoffolni a forexegyetemet! .)
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-14, 10:21   #16 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Még áttehetem máshová, de nem igazán tudom hova. Tőzsdejátékok kategória ugyanilyen túlzás lenne.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-15, 07:14   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
Hírnév szint: 7
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Magyarul egy szélhámos és hiteltelen emberről van szó. Egy normális ember ránéz és ezt látja.
Nemcsak tőzsdei területen van ez.
Kicsit azért megvédem őt. Én is voltam majdnem szélhámos. Majdnem létrehoztam egy olyan tv csatornát, mely a működéshez szükséges kiadást se tudta volna fedezni és néztek volna a pénzük után a befektetők.
Ha az ilyen embernek nem nyitja fel valaki a szemét, akkor olyan rossz hírneve és jogi következménye lesz, hogy elrettentő példának is megállja a helyét.
3 nap intenzív tanfolyam meg felejtős. Évekig kell gyakorolni és ennek megfelelően kell a leckéket beosztani. És akkor rájövünk, hogy alvás nélküli folyamatos 72 órás tanfolyam is mennyire kevés, akármilyen jó is.
Régi 2011-10-26, 09:50   #18 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 30
Buborék a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Bosszantó és nevetséges egyszerre!

"háromszor megcsinálod 60%" majd "lefelé is megcsinálod 100%"
Két egymástól teljesen független forrásból tudom, hogy a fickó minden csoportból kiszúr magának valakit és egész előadáson őt alázza a befizetett tandíjért cserébe.
Az egyik résztvevő azt állította, hogy (viccből) leöntöte vörösborral.
Buborék nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-26, 16:41   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Buborék eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bosszantó és nevetséges egyszerre!

"háromszor megcsinálod 60%" majd "lefelé is megcsinálod 100%"
Két egymástól teljesen független forrásból tudom, hogy a fickó minden csoportból kiszúr magának valakit és egész előadáson őt alázza a befizetett tandíjért cserébe.
Az egyik résztvevő azt állította, hogy (viccből) leöntöte vörösborral.
Az első dolog talán már nem új keletű, de ez a borral való leöntés egyáltalán nem vicces. Igazából önmagát minősíti ezzel a viselkedéssel, egyszer majd pofára esik. Ugyanis lesz aki nem tűr el majd ilyesmit.
Régi 2011-10-26, 17:45   #20 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

Micsoda??? Tesóóó ha borral locsonak az a legnagyobb megtiszteltetés!!!!
Ráadásul az annak a jele, hogy shortos a hangulat papi!, mint ma az eur gyuszin!!! No para relax, mint mondották itt megfele a nagyok!
beszabehu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-26, 17:48   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért nagy kár a bort elpazarolni, amikor más megitta volna.
Régi 2011-10-26, 17:54   #22 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

Így mutatják jelét, hogy mennyire jól megy a biznisz! Bort locsolnak nameg vizet prédikálnak! Je
beszabehu nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
101sikerakadémia, Magyar Róbert

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:59 , a GMT +1 időzóna szerint.