Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-05-20, 16:01   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
AMDFan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás dtforex.hu

Ha volt már valaki az oktatásukon, megoszthatná a tapasztalatait, és az oktatás tematikáját. A honlapjukon nagyon kevés szó esik a tematikáról, csak az jön le belőle, hogy egy nem hétköznapi oktatás, mert nem csak egy stratégiát, hanem kereskedési rendszert adnak.
AMDFan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-25, 17:35   #2 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
Hírnév szint: 8
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia

Én voltam a tanfolyamukon, nekem nagyon tetszett.
Laci nagyon segítőkész addig nem ment tovább az anyaggal amíg nem értette mindenki. Odamegy és ha kell ötször elmondja típus.
Nagyon egyszerű stratégia, részletgazdag csomagolásban.
A legnagyobb hangsúly a pszichológián van, a belépőkről csak az utolsó elötti napon beszélt.

Összehasonlítani nem tudnám semmivel mert máshol nem voltam.
Totál kezdőnek nem ajánlanám, én 1 év tanulás után mentem el mert
egyszerűen elakadtam. (Mivel fogalmam sem volt jó irányba haladok-e ezért döntöttem úgy, hogy elmegyek egy tanfolyamra.)

Tapasztalatokról nem tudok beszámolni mert egyszerűen annyi a munkám, hogy nem érek rá kereskedni.

Brutális hozamokat lehet elérni nagyon rövid idő alatt ha valaki ezt képes megtanulni.
A képekhez hozzáfűzöm még, hogy a tanfolyam utolsó napján kereskedtem és sajnos indulnom kellett az állomásra ezért zártam minden kereskedésem 10 százalék plusszban. "Ha" nem kellett volna utaznom és tudom managelni, csak a stoppokat húzva 40 százalék lett volna az eredmény.
Nem mondom, hogy nem volt szerencsém mert az is kell néha...

Egy másik fórumon is betettem a képeket, rengeteg levelet kaptam, hogy mi a stratégia. Nem fogom leírni, elmondani, mert egyrészt nem lenne etikus másrészt meg kell tanulni hozzá chartot beállítani, helyesen nézni, és még ezer dolgot amit ott elmondanak.
Csatolt kicsinyítések
dtforex-hu-nevtelen.png   dtforex-hu-1.gif   dtforex-hu-2.gif  

moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-05-25, 22:09   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

én p1 es szignálokat szoktam kötni 1 percesen.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-05-26, 08:50   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia
Egy másik fórumon is betettem a képeket, rengeteg levelet kaptam, hogy mi a stratégia. Nem fogom leírni, elmondani, mert egyrészt nem lenne etikus másrészt meg kell tanulni hozzá chartot beállítani, helyesen nézni, és még ezer dolgot amit ott elmondanak.

Ez így oké, érthető. ...de akkor minek raksz be képet? Ennek van értelme? Úgysem tudja értelmezni aki nem ismeri a tartalmát.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-27, 11:42   #5 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez így oké, érthető. ...de akkor minek raksz be képet? Ennek van értelme? Úgysem tudja értelmezni aki nem ismeri a tartalmát.
A másik fórumon volt egy nézeteltérésem valakivel azért tettem fel, ide meg pont illik.
Nem akarok senkit felhergelni, csak felhívni a figyelmet, hogy percesen is lehet kereskedni mert ott is vannak trendek csak azok órákig tartanak nem hetekig.
Régi 2011-05-27, 12:43   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
AMDFan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha volt már valaki az oktatásukon, megoszthatná a tapasztalatait, és az oktatás tematikáját. A honlapjukon nagyon kevés szó esik a tematikáról, csak az jön le belőle, hogy egy nem hétköznapi oktatás, mert nem csak egy stratégiát, hanem kereskedési rendszert adnak.
230.000Ft 7 nap??? Magasságos ég...
  Válaszol idézettel
Régi 2011-05-27, 22:01   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
230.000Ft 7 nap??? Magasságos ég...
miért az sok? Forexegyetem 3 nap 215 ezer ft. megérik az árukat.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-05-28, 12:12   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
miért az sok? Forexegyetem 3 nap 215 ezer ft. megérik az árukat.
ahogy a forexegyetemes anyag is elérhető a neten, úgy gondolom a másik is

nincs új a nap alatt
  Válaszol idézettel
Régi 2011-05-28, 15:39   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
AMDFan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ahogy a forexegyetemes anyag is elérhető a neten, úgy gondolom a másik is

nincs új a nap alatt
Sajnos nem érhető el a dtforexes anyag a neten. Ha valakinek mégis meglenne igazán írhatna nekem e-mailt vagy privátot
AMDFan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-28, 20:21   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
AMDFan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos nem érhető el a dtforexes anyag a neten. Ha valakinek mégis meglenne igazán írhatna nekem e-mailt vagy privátot
nem úgy értettem, hogy ilyen címkével találsz rá a googleban, hanem, hogy más néven, valamelyik stratégiába ágyazva, ötvözve stb.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-05-29, 09:48   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

a dtforex anyaga sem elérhető az interneten. hasonló igen. bár ha nem ismerjük a dtforex anyagát, akkor ugye nincs mihez hasonlítani.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-05-30, 09:32   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a dtforex anyaga sem elérhető az interneten. hasonló igen. bár ha nem ismerjük a dtforex anyagát, akkor ugye nincs mihez hasonlítani.
akkor majd utólag rájön, aki befizette:-)
  Válaszol idézettel
Régi 2011-11-16, 07:23   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
Pilot a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy a DTforex által készített forex kereskedési napló (ha jól emlékszem akkor excel formátum) meg van-e valakinek? Sajnos már nem tudok hozzájutni, mert a telefonon nem elérhető a cég és e-mailre is elég lassan válaszoltak! Próbáltam tőlük is kérni, de egyenlőre még nem küldték el. Szóval ha valakinek megvan és át tudja küldeni, akkor nagyon hálás lennék.
Előre is köszönöm!
Pilot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-16, 13:04   #14 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia

Én voltam a tanfolyamukon, nekem nagyon tetszett.
Laci nagyon segítőkész addig nem ment tovább az anyaggal amíg nem értette mindenki. Odamegy és ha kell ötször elmondja típus.
Nagyon egyszerű stratégia, részletgazdag csomagolásban.
A legnagyobb hangsúly a pszichológián van, a belépőkről csak az utolsó elötti napon beszélt.

Összehasonlítani nem tudnám semmivel mert máshol nem voltam.
Totál kezdőnek nem ajánlanám, én 1 év tanulás után mentem el mert
egyszerűen elakadtam. (Mivel fogalmam sem volt jó irányba haladok-e ezért döntöttem úgy, hogy elmegyek egy tanfolyamra.)

Tapasztalatokról nem tudok beszámolni mert egyszerűen annyi a munkám, hogy nem érek rá kereskedni.

Brutális hozamokat lehet elérni nagyon rövid idő alatt ha valaki ezt képes megtanulni.
A képekhez hozzáfűzöm még, hogy a tanfolyam utolsó napján kereskedtem és sajnos indulnom kellett az állomásra ezért zártam minden kereskedésem 10 százalék plusszban. "Ha" nem kellett volna utaznom és tudom managelni, csak a stoppokat húzva 40 százalék lett volna az eredmény.
Nem mondom, hogy nem volt szerencsém mert az is kell néha...

Szia

Érdeklődöm, hogy a DTforex által készített forex kereskedési napló (ha jól emlékszem akkor excel formátum) meg van neked? Sajnos már nem tudok hozzájutni, mert a telefonon nem elérhető a cég és e-mailre is elég lassan válaszoltak! Próbáltam tőlük is kérni, de egyenlőre még nem küldték el.
Régi 2011-11-16, 17:18   #15 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
Pilot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia

Érdeklődöm, hogy a DTforex által készített forex kereskedési napló (ha jól emlékszem akkor excel formátum) meg van neked? Sajnos már nem tudok hozzájutni, mert a telefonon nem elérhető a cég és e-mailre is elég lassan válaszoltak! Próbáltam tőlük is kérni, de egyenlőre még nem küldték el.
Szia
Megpróbálom megkeresni, de azt a laptopot amivel ott voltam pofára ejtettem és csak arra volt telepítve. 1-2 képet tudtam lementeni.
Régi 2011-11-16, 17:44   #16 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia
Megpróbálom megkeresni, de azt a laptopot amivel ott voltam pofára ejtettem és csak arra volt telepítve. 1-2 képet tudtam lementeni.
Üdv. Moszad,

1/2 év távlatából kérdezem, hogy most használod-e a tanfolyamon tanultakat és a konkrét stratégiát?
Ha igen, milyen eredménnyel? Ha nem, miért nem?

Saját tapasztalatom, hogy bármilyen tanfolyam (nemcsak tőzsdei) után lelkes a hallgatók többsége, ezért kérdezem most, ennyi idő után. Annak idején az Index fórumon olvastam Laci hozzászólásait, így kíváncsi vagyok egy hallgatói véleményre is.

köszi a választ.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-16, 18:27   #17 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv. Moszad,

1/2 év távlatából kérdezem, hogy most használod-e a tanfolyamon tanultakat és a konkrét stratégiát?
Ha igen, milyen eredménnyel? Ha nem, miért nem?

Saját tapasztalatom, hogy bármilyen tanfolyam (nemcsak tőzsdei) után lelkes a hallgatók többsége, ezért kérdezem most, ennyi idő után. Annak idején az Index fórumon olvastam Laci hozzászólásait, így kíváncsi vagyok egy hallgatói véleményre is.

köszi a választ.
Szia

A tanfolyam óta nem tudtam m1-en kereskedni.
Sőt az élet úgy hozta, hogy a válság miatt kirúgtak mindenkit körülöttem és most egyedül kell mindenki munkáját elvégeznem.
Ez azzal jár, hogy trédelni sincs nagyon időm. (Ebben a hónapban 3 pozim volt)

Több emberrel beszélgettem a tanfolyamról és az derült ki, hogy nem nagyon tudják üzemeltetni ezt a rendszert a lelki teher miatt. Sok kicsi mínusz nagyon darálja az ember kedvét és amikor jönne a nagy nyerő addigra elfogy a lelkesedés és pont azt hagyják ki ami hozná az eredményt.

Sajnos nem tudok érdemben nyilatkozni, nincs mintám.
Szerintem akinek kötélből vannak az idegei annak ez egy jó system.
Bár azt hallottam nem lesz folytatás.
Régi 2011-11-16, 19:16   #18 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia
Előre is köszönöm!
Régi 2011-11-18, 18:28   #19 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Ma megkaptam a tréder napló xls verzióját. Viszont ehhez van egy expert is ami az MT4 ből áttölti xls-be a kereskedések adatait. Esetleg ez megvan neked? FX_History_excel a neve.
Régi 2011-11-22, 17:40   #20 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 49
anszilag a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia

Bár azt hallottam nem lesz folytatás.

Szia!
Minek nem lesz folytatása?
anszilag nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-22, 17:51   #21 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
anszilag eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
Minek nem lesz folytatása?
Szia

Azt hallottam, hogy nem lesz több tanfolyam.
Válaszol

Címkék
dtforex, FOREX, tőzsdetanfolyam

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 00:22 , a GMT +1 időzóna szerint.