Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-12-30, 19:36   #51 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor már csak az ébresztőórádat kell beállítani, hogy egyszer 18:30-kor benézzél. A mai nap elemzése bőven belefért 1 órába is. De ha tudtam volna, hogy benézel később, biztosan csak és kizárólag neked újrakezdtem volna
valami mindíg közbejön, ez van

thx
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-30, 19:36   #52 (permalink)
Tag

Forexman logója

Összes hozzászólás: 70
Forexman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás USSB Forex SNTS Expert Advisor

Próbáld ki te is! Ajándék USSB Forex SNTS Expert Advisor az újonnan regisztrálóknak a weboldalunkon. Ez az USSB-FX SNTS EA mindenben megegyezik azzal amit használunk a rendszerünkben, csak a pozíciónyitás orderek nem számítanak bele a statisztikáinkba.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-snts-ea.jpg  
Forexman nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2013-12-30, 21:14   #53 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
na ez a kész,

This Webinar is Over
én is mindig elfelejtem a 18:30 at.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-31, 23:45   #54 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Állítólag egy kép felér ezer szóval:
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-12-31-2013-4-25-16.1920-pxel-pm.jpg  
Régi 2014-01-01, 18:30   #55 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Kezdjük akkor hát az új évet egy ajándékkal: próbáld ki te is díjmentesen az USSB-FX SNTS MetaTrader MT4-es expertünket!

Az expert főbb funkciói:

> a funkciók a charton elérhetők és menedzselhetők egy kattintással
> gyertyazárásra orderrel nyit pozíciót/pozíciókat tetszőleges variációban
> nyitáshoz áttörési szinteket lehet megadni
> a pozíciók önállóan menedzselhetők a nyitást követően
> pozícióépítési lehetőség Trend-ben (átlagár kezeléssel)
> mozgóátlagos trendkövetéses SL zárás
> Chekclist (10 súlyozott alapfeltétel)

Az USSB-FX SNTS experthez nagyon részletes .pdf képekkel illusztrált használati útmutató is letölthető.

Ui: hideg van, ezért vettem fel egy melegítőt is közben
Csatolt képek

Utoljára módosítva: Forexman által : 2014-01-01 18:33 Oka: Linkekkel egyszerűbb...
Régi 2014-01-01, 18:30   #56 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
Hírnév szint: 0
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Állítólag egy kép felér ezer szóval:
m1-en nettó 14% profit néhány perc alatt?

BUBORék buborékja… (bocs a szóviccért)
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-01, 19:58   #57 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
m1-en nettó 14% profit néhány perc alatt?

BUBORék buborékja… (bocs a szóviccért)
Kedves Misi!

Neked külön és kiemelten kívánok minden tiszteletem elismeréséül, kitartó és építő jellegű munkádért, hozzászólásaidért, amiből mindenki csak profitálhat, Kellemes és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet!
Régi 2014-01-01, 20:01   #58 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kezdjük akkor hát az új évet egy ajándékkal: próbáld ki te is díjmentesen az USSB-FX SNTS MetaTrader MT4-es expertünket!
azt azért odaírhattad volna a lista végére, h csak pepper számlán működik
Régi 2014-01-02, 02:57   #59 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
azt azért odaírhattad volna a lista végére, h csak pepper számlán működik
...és a figyelmetlenebbek ezt így is gondolják, ezért bemásolom ezt ide a weboldalról:

"Figyelem! Az USSB-FX SNTS Expert Advisorok a Pepperstone MetaTrader MT4 platformra lettek kifejlesztve. Ezért kérjük, hogy feltétlenül az itt megadott Pepperstone linkről nyissa meg a demo-számláját az EA problémamentes aktiválása és használata érdekében!"

A lényeg: mi ott teszteltük és használjuk és nem is áll egyelőre szándékunkban máshol használni. Ez nem jelenti azt, hogy nem működik. Hogy hogyan? Nem tudjuk és jelenleg nem érdekünk ezzel foglalkozni. Korábban értek már meglepetések bennünket, mert a brókerek sem mind egyforma verziót MT4-es használnak, ezért koncentráltunk csak arra a platformra, ahol most használjuk.
Régi 2014-01-02, 06:20   #60 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
...és a figyelmetlenebbek ezt így is gondolják, ezért bemásolom ezt ide a weboldalról
ok

a szöveg viszont ezt sugallja és ismerve a jellemző gyakorlatott nem is lenne benne semmi különösebb markecing szempontból
Régi 2014-01-02, 07:16   #61 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Misi!

Neked külön és kiemelten kívánok minden tiszteletem elismeréséül, kitartó és építő jellegű munkádért, hozzászólásaidért, amiből mindenki csak profitálhat, Kellemes és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet!
Kedves Zoli!

Köszönöm a jókívánságokat. Szükségem lesz rá, mert saját pénzemből, alkalmazottak nélkül, saját kútfőből, saját kockázatra nyomom.

Nem számolhatok
- 99*49 usd (kb. 1 milla) bevétellel év elején
- nincsenek 599 usd-s ügyfelek
- nem kapok affiliate jutalékot a peppertől,
- ezekből nem jön össze kockázatmentes Mesterszámla
- nem fognak helyettem dolgozni a netwörkösök 24 órán keresztül.
(Igaz, nem is csináltam US offshore céget, nem kommentelem magam különböző nickneveken, nem fizetek reklámért, nem fizetek, hogy előadhassak a Forexpon vagy máshol, nincs youtube…)

Tény, hogy más úton járok. Én nem a „mások pénzéből kockázatmentes tradinget” igyekszem tökélyre fejleszteni, mint a legtöbb szolgáltató, hanem elsősorban a tudásomat a kevésbé népszerű értékalapú, fund-tech befektetésekben. S amit megosztok, az talán valóban hasznos annak, aki érti. (Ja, a jövő héten pl. egy inkább kifejezetten érdekes témát dobok fel a weboldalamon.)

Oké. Kimerítettem az e havi fórumozásra szánt időt. Sok sikert neked is a tradeléshez. És természetesen BUÉK.
Régi 2014-01-02, 08:45   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
...és a figyelmetlenebbek ezt így is gondolják, ezért bemásolom ezt ide a weboldalról:

"Figyelem! Az USSB-FX SNTS Expert Advisorok a Pepperstone MetaTrader MT4 platformra lettek kifejlesztve. Ezért kérjük, hogy feltétlenül az itt megadott Pepperstone linkről nyissa meg a demo-számláját az EA problémamentes aktiválása és használata érdekében!"

A lényeg: mi ott teszteltük és használjuk és nem is áll egyelőre szándékunkban máshol használni. Ez nem jelenti azt, hogy nem működik. Hogy hogyan? Nem tudjuk és jelenleg nem érdekünk ezzel foglalkozni. Korábban értek már meglepetések bennünket, mert a brókerek sem mind egyforma verziót MT4-es használnak, ezért koncentráltunk csak arra a platformra, ahol most használjuk.
Ne haragduj, de ez 100% megtévesztés! Ne mondd már, hogy ebből a szövegből az jön le, hogy "ja, feldobhatod más számlára is, semmi gond, menni fog"!
Azzal nekem semmi bajom, ha preferáljátok ezt vagy azt a céget, de hogy erről a szövegről most megmagyarázni, hogy... - az már sok.
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-02, 08:54   #63 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne haragduj, de ez 100% megtévesztés! Ne mondd már, hogy ebből a szövegből az jön le, hogy "ja, feldobhatod más számlára is, semmi gond, menni fog"!
Azzal nekem semmi bajom, ha preferáljátok ezt vagy azt a céget, de hogy erről a szövegről most megmagyarázni, hogy... - az már sok.
hmmm...
akkor mégsem én vagyok a hülye, egyedül

lájk
Régi 2014-01-02, 14:27   #64 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás myFXBook

Szia,
próbáltam megkeresni a myfxbookon a honlapotokon található "Pepperstone éles" fedőnevű kimutatást. Sajnos nem dobta ki. Viszont sikerült rálelnem a Jano által már közzétett Pepper-es videofelvételre ahol 2 tick alatt kitüskézték a csávót teljesen inkorrekt módon. (Letöltöttem, kikockáztam. A függő buy ordere úgy kattant be, hogy nem is járt olyan magasságban az ár. 50USD-ből -65USD lett a végeredmény egy villanás alatt)
A Ti rendszereteket ez persze nem zavarja (bár M1-en nyomultok), mert ahogy látom hírek előtt és után 15 perccel nincs kötés ami egy szimpatikus, jó filter!
De visszakanyarodva az eredeti problémára:
Láthatnám valahol a honlapotokon virító myfxbook görbe folytatását??
Mert vannak szép számmal hegynek ívelő számlakimutatások, de valamiért rosszat sejtek.
Régi 2014-01-02, 15:51   #65 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Zoli!
Remélem ez a jelzés megszavazásra került a hálózatban...

www-ussbfx-com-eurjpym1.png

Egyébként gratulálok ahhoz amit összehoztatok, meglátásom szerint nagyon jó kezdeményezés. Apropó, miért nem működik nálam a kanóc indikátor?
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-02, 17:23   #66 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Mindenki mindenből azt olvas ki, úgy értelmezi, ahogyan neki a legkényelmesebb és amivel a saját igazát keresi. Ez természetes, nincs is ezzel semmi gond.

A 20/80-as Pareto szabály (nem én találtam ki http://hu.wikipedia.org/wiki/Pareto-elv) is az alábbiakat sugallja: "A közgazdaságtan, a menedzsmenttudományok területén széles körben megfigyelt és tudatosan alkalmazott elvről beszélünk. Egy piaci környezetben működő vállalat bevételének 80%-át általában a vevők 20%-a „termeli meg”. Ezen elv ismerete segíti a döntéshozatalt (decision making)."

Az oktató és bármilyen ebből adódó bevételt szerző vállalkozásokat Magyarországon a közutálat jellemzi (többnyire jogosan, ezt lássuk be.) Ennek a hangulatnak a megteremtésében első helyen járnak a fórumok, az is tény. Az USSB Forex Consulting amely nem off shore cég, egy lehetőséget kínál annak, aki ebben az irányban gondolkodik.

Ráadásul most 30 napos kérdés nélküli pénz vissza-fizetési garanciával. Kipróbálható, és ha nem tetszik, 1 hónapig lehetett az egész rendszert ingyenesen használni. A weboldalon egyértelművé tettük: nem kell senkinek a pénze megfelelő ellenszolgáltatás nélkül. Nem oktató cég vagyunk, nem abból élünk, hanem egy informatikai rendszer kifejlesztéséből kívánunk a magunk számára is előnyt kovácsolni a megfelelő kereskedő társakkal együtt.

Szerencsére a 20/80-as szabálytól eltérően, nálunk most ez az arány magasabb a mi javunkra. Ők viszont nem itt töltik el az értékes idejüket, mindenben a negatívumot keresve, hanem kihasználva a lehetőséget, az ajánlatunkkal élve már belülről szemlélik a történéseket.

Mindenkinek további szép napot kívánunk!

Ui: a kanóc indikátor helyett egy másikat fogunk kiadni rövidesen, azt a funkciót beletesszük az ATR Screen indikátorba, amely tick-re mutatja az aktuális állapotot.
Régi 2014-01-02, 17:24   #67 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Szép kis trade!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-02, 18:31   #68 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mindenki mindenből azt olvas ki, úgy értelmezi, ahogyan neki a legkényelmesebb és amivel a saját igazát keresi. Ez természetes, nincs is ezzel semmi gond.
Végülis nem kötelező hazsnálni a rendszereteket, igazad van!
Régi 2014-01-02, 19:10   #69 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Végülis nem kötelező hazsnálni a rendszereteket, igazad van!
Én csak kíváncsi lettem volna folytatásra, mert ha van egy sikerszéria azt ritkán függesztik fel. Ráadásul ezzel (is)reklámozzák magukat.

Egy szimpla válasz elég lett volna, pl: nyitottunk egy másik szuper edge hyper razor számlatípust aminek még jobb a spreadje.
Persze nyilván kíváncsi lettem volna rá, de mostmár nem.
Örülök a Pareto elvnek hogy eszembe lett juttatva, még a végén elfelejtem.
Tudom húznom kellene most a p...ba trédelni, de mit tegyek ha azt vettem észre hogy azóta érzem magam sikeresnek amióta fórumozok )))))
Talán az lehet a titka hogy így nincs időm állandóan chartot nézni és bekötni minden hülyeséget...
Régi 2014-01-02, 19:39   #70 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zoli!
Remélem ez a jelzés megszavazásra került a hálózatban...

Csatolás 4333

Egyébként gratulálok ahhoz amit összehoztatok, meglátásom szerint nagyon jó kezdeményezés. Apropó, miért nem működik nálam a kanóc indikátor?
Gratulálok, remélem az éles számládon (is) kötötted

Egy pillanatkép a mai USSB Forex Trading Room-ból. Mi így csináljuk, nem hinném, hogy ebben bármi nagy okosság is van, csak mi csináljuk és kitartóan immár 7. éve!

A checklistánkon ez egy egyértelmű 10/10-es értékű jel volt. Az sem titok, hogy mit nézünk rajta, ott van látható a képen, az alapok alapjainak alkalmazásával. A "titok" talán annyi, hogy be is kell vállalni amit lát az ember és nem azt, amit feltételez.
Azt a stratégia kialakításánál kell eldönteni, hogy mit is akarunk majd kötni, ha meglátjuk a charton. Ha meg ott a jel - kötni kell, mint ahogyan Forex Gump is tette. Itt a válasz a kétkedőknek, hogy ha csak és kizárólag a 10/7 felettieket köti valaki (ez lehet M1-en vagy akár H4-en), akkor egyszerűen nem lehet veszteséges a számlája.

A pozíciónyitáshoz meg csak egy ikont kell bekattintani az USSB-FX SNTS rendszerünkben, itt ebben az esetben a Short SW-t kellett hozzá. A többit elvégzi az expert, kár belenyúlni (Ezt az expertet lehet most letölteni és kipróbálni (Pepperstone charton ajánlott).

De ami ebben az érdekesebb, hogy ha az a klubtagunk, aki nem ül éppen egy ilyen a pillanatban a gépe előtt, de megbízik a többiekben és visszamásoltatja a közösen így bekötött jeleket a saját számlájára, annak is realizálódik. Ez a mi kis USSB Forex Social Network rendszerünk pár mondatban bemutatva.

Mostantól viszont egy kicsit visszafogom itt magam, mert magára a kereskedésre és a rendszer üzemeltetésére koncentrálok én is. Akit érdekel, az már ennyiből is tudni fogja, hogy hol és hogyan tudhat meg többet erről a témáról.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-1-2-2014-12-14-31-pm.jpg  
Régi 2014-01-02, 20:46   #71 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Gratulálok, remélem az éles számládon (is) kötötted
Ez nem éles kötés volt részemről. (persze utólagos bánatomra ) Egyáltalán nem így kereskedem. Napi grafikont nézek, amellett swap trédelek 1-2 számlán. Nem tudom az időbeosztásommal egyeztetni a naposnál alacsonyabb idősíkokat, nagyon fárasztó tud lenni a H1-H4 trédelés mint azt Te is leírtad többször. A percessel kacsintgattam jóideig még LL után, ezért kukkantottam rá szabadidőmben arra amit csináltok. És íme, pont megláttam egy szép lehetőséget Napi 1-3 óra időhossz bevállalható különösebb terhelés nélkül annak akinek van ideje kereskedni úgymond főműsoridőben.
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-02, 23:13   #72 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom az időbeosztásommal egyeztetni a naposnál alacsonyabb idősíkokat, nagyon fárasztó tud lenni a H1-H4 trédelés mint azt Te is leírtad többször. A percessel kacsintgattam jóideig még LL után, ezért kukkantottam rá szabadidőmben arra amit csináltok. És íme, pont megláttam egy szép lehetőséget Napi 1-3 óra időhossz bevállalható különösebb terhelés nélkül annak akinek van ideje kereskedni úgymond főműsoridőben.
nem tudom mi az-az LL, de az m1 egyik előnye, hogy kevesebbet kell vele foglalkozni. szerintem m15,h1-el többet kell.
reggel felkelsz 8-kor és trédelsz kb. 12-ig. mindezt 3 devizapáron.
nem kell több instrumentum. ha az egyik oldalaz, attól még a másik trendel. mindegyik devizapár megadja mindennap a lehetőséget +10 R-es tradre.
a "baj" az, hogy nem tudod mikor lesz. ezért be kell építeni egy féket a stratégiába.
pl:
-1 nap csak 4 órát kereskedhetem
-1 nap 1 devizapáron max. 5 db kereskedésem lehet
és az 5 db kereskedésnél próbálsz bent maradni minél tovább. nem ragaszkodsz túlságosan a technikai elemzéshez.
mert a piac sokszor nem tiszteli a technikai elemzést. csak lazán tekints az árfolyamra, mert az mindig a múlt. nem a jövő.
ezek a fékek segítenek elkerülni, hogy olyan devizapárba trédelj, amelyik egész nap oldalaz + csökkentik a egymás utáni
veszteséges tradek számát. én azért szeretem az m1-et, mert kis tőkével(1millió ft) is lehet 300-400 ezer ft-ot keresni és abból meglehet élni + elég napi 4-5 órát kereskedni. nem egy Gidófalvi színvonal(http://www.youtube.com/watch?v=5tp5mWNOTCA),
de 300 ezer ft elég ahhoz, hogy szolidan, de jól élj.
én nem mernék 20 millió ft-os tőkéket kiutalni brókercégekhez, mert nem bízom bennük annyira. ha tönkremegy a bróker és bukód a pénzed, akkor
max. 1-2 milliót buktál. a mai nap az eurjpy-n könnyű volt pénzt keresni bárkinek, de nagyon sokszor a piac sokat oldalaz. ott sokkal nehezebb. oda kell a trader.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-03, 16:22   #73 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szóba került itt az m1-es kereskedés, engem a többiek véleménye érdekelne arról, hogy m1-en hány lottal kellene nyitni, hogy kivegyék a sl-t, mondjuk nem egy napos támasznál amit a fél világ figyel, hanem egy ilyen tingli-tangli időszakban egy 2 pipes stoppal nyitott kötésnél mondjuk. Tudom a 2 pip nem túl okos ötlet, csak a példa kedvéért, szóval mekkora lottól szednének ki, tehát mikortól nem működőképes egy stratégia m1-en kis stoppal, hány lottól szerintetek?
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-03, 20:06   #74 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Sindler: "nem tudom mi az-az LL, de az m1 egyik előnye, hogy kevesebbet kell vele foglalkozni. szerintem m15,h1-el többet kell."

LL = Long Laci egy közös ismerősünk nick neve az index.hu-s fórumról, akinek a tanfolyamán (DTFX ) ott voltunk mindketten évekkel ezelőtt Forex Gump-al. LL is az M1-et favorizálta, nagyon jó meglátásai voltak neki.

A stratégia tulajdonképpen egy nagyon egyszerű, de rendhagyó belépési jelre lett kifejlesztve: trendkövetés 3-4 pozícióépítéssel 3-4 deviza-párat figyelve . Sokan azért nem tudják alkalmazni, mert sok az SL benne, még több a nullás, és emiatt a 20-25. kötésnél kiborulnak 2-3 nap után. De amikor összejött a történet, nem volt ritka a 30-50%-os nyereség sem és így a havi átlag mindig pozitívban tudott maradni - állítólag. Próbáltuk akkoriban, mi sem tudtuk ezt így alkalmazni hosszabb távon az biztos, pedig a "végzős"-ből alakult kis csoporttal közösen kereskedtünk egy ideig. Nekünk is van egy ilyen jelünk, azt is pontosan emiatt tettük "félre" (STP-17) mert bár bizonyítottan nyereséges a stratégia, de senki (legalábbis a többség) nem tudja elviselni a vele járó tőzsdepszichológiai terhelést, amikor pl. a 10. nap után még -20%-ban van a számla és várod a azt az egy mindent megváltó nagy nyereséges tradet...
Régi 2014-01-03, 21:52   #75 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 334
Hírnév szint: 7
nagyd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

és ami kimaradt ebből a szép meséből: LongLaci ShortosGyula barátja!
nagyd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-03, 23:02   #76 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szóba került itt az m1-es kereskedés, engem a többiek véleménye érdekelne arról, hogy m1-en hány lottal kellene nyitni, hogy kivegyék a sl-t, mondjuk nem egy napos támasznál amit a fél világ figyel, hanem egy ilyen tingli-tangli időszakban egy 2 pipes stoppal nyitott kötésnél mondjuk. Tudom a 2 pip nem túl okos ötlet, csak a példa kedvéért, szóval mekkora lottól szednének ki, tehát mikortól nem működőképes egy stratégia m1-en kis stoppal, hány lottól szerintetek?
Szia, a kérdésed teljesen brókerfüggő. Sajnos túl drága kísérletezni velük, de ha olcsón meg akarod úszni, akkor szerintem próbáld ki a leggagyibb spreadtágítókat. Ott ahol 500 feletti leverage van jó eséllyel már fél lottal megúszod.
Régi 2014-01-03, 23:10   #77 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
nagyd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor én valamiből kimaradtam, mert mindkettőt külön-külön ismerem. "Long Lacit" történetesen kicsit régebb óta, kb. 20 éve, hiszen komoly ellenfelek voltunk az autóverseny pályákon. Tudomásom szerint, hacsak nem ironikusan írtad ezt, nagyon is nem barátok a felfogásukat illetően a kereskedésről. Pár szócsatájuknak a kereskedésről az index.hu-in nyoma maradt. Nos, de ez megint legyen az ő témájuk, mert megint csak kavar lesz belőle...
Régi 2014-01-04, 07:11   #78 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
OFF: Túl kicsi ez az ország ahhoz, hogy akik valamennyire is számítanak ebben a szakmában, ne ismerjék egymást. Úgy látom, neked nem sok ismereted van erről a két emberről.

De hogy ON is legyek.
Minden elismerésem BZoliéknak a munkájukért. Nem kevés időt, energiát és pénzt öltek bele az USSB-be. Kívánom, hogy legyen sikeres a rendszer, és csatlakozzanak minél többen.
Pro és kontra érveket is lehet felhozni a rövid távú (M1-M15) és a hosszabb távú (H1-D1) kereskedési stílusok-módszerek mellett, vagy ellen.
Én azt gondolom, hogy erősen személyiségfüggő, ki melyikre alkalmasabb jobban.
M1-en nincs túl sok idő gondolkozni, nem lehet bonyolult a szabály és feltételrendszer, mert mire kiértékeli az ember a látottakat már el is ment az ideális beszálló.
Régi 2014-01-04, 10:03   #79 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez a humor nem jött be......Komolyan vették
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-04, 11:32   #80 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
LL = Long Laci egy közös ismerősünk nick neve az index.hu-s fórumról, akinek a tanfolyamán (DTFX ) ott voltunk mindketten évekkel ezelőtt Forex Gump-al. LL is az M1-et favorizálta, nagyon jó meglátásai voltak neki.
már rémlik. a Lurdy házban volt a tanfolyam, amire el is akartam menni, de abbahagyta az oktatást. jók voltak a hozzászólásai.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-07, 05:31   #81 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

A nap, de lehet, hogy a hét kereskedése: +14% EURJPY M1

Aki ezt a jelünket bekötötte, az akár el is mehetett utána szabadságra erre a hétre! De aki nem ment el, annak a délutánra is tartogatott egy közel hasonlót a piac…

A jel egyértelmű volt, a Checklistán látszik is, hogy 10/8-as erősségű volt. Külön köszönjük és gratulálunk F. Andrásnak, hogy ilyen példamutatóan használja is ezt a funkciót. Ennek köszönhetően mindössze egy klikkel a Long SW ikonra el lehetett indítani a pozíciót és csak végignézni, amint az teszi a dolgát: Megnyit az USSB Forex SNTS EA 2 pozíciót orderrel, majd az egyiket eladja +2%-ban, a másikra 1x ráépít, majd zárja az előre megadott céláron.

Hogy ez mennyire életszerű? Csak annyira, hogy pl. ma 13-ból 13-an látták egyszerre nyitásra érdemesnek ezt a pozíciót! Ha pedig kíváncsi vagy a részletekre, most élőben is megnézheted naponta 18.30-tól az USSB Forex Trading Room-ban, hogy mi alapján kötjük így.
Csatolt képek

Régi 2014-01-07, 11:22   #82 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

majd légyszi ne csatolt képekként legyenek ezek a képek, hanem csatolt kicsinyítésekként, hogy ki lehessen nagyítani.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-07, 16:52   #83 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
majd légyszi ne csatolt képekként legyenek ezek a képek, hanem csatolt kicsinyítésekként, hogy ki lehessen nagyítani.
Elnézést, nem figyeltem oda. Akkor itt van 2 mai kép próbára. Egy +2%-os Scalp, mert a Trend pozíciót a rákötés után átlagáron kivette nullában, és van egy másik pozíció is (mindkettő a FOREXPO-s videón is bemutatott STP-17.-es jelünk) amely +10%-ot hozott annak, aki felismerte. Ott vannak, lehet őket kétségbe vonni meg variálni velük, de lehet őket akár kötni is ügyesen és kitartóan, ami persze a nehezebb feladat a többség számára.

Jogos kérdés volt privátban, hogy hol vannak a veszteséges kötések, azzal miért nem büszkélkedünk? Ilyen eredményekkel már világbajnokok is lehetnénk, ha csak ilyenek vannak, nap, mint nap. Akkor ezt inkább nyilvánosan válaszolom meg, mert sokakban felmerülhet ez.

Természetesen vannak veszteségesek is, nem is kevés, de ezzel a stratégiával már akár 30%-os találati aránnyal is jól mutat a számlaegyenleg, afelettivel meg már nagyon is jól (lásd a korábban betett Toplistás traderünkét). De azokat itt minek mutogassuk, akit érdekel amit csinálunk, megnézheti az USSB Forex Trading Room-ban, ha akarja. Minden nap minden egyes jelet nagyon kritikusan átnézünk, ha jó ha rossz. Mi most társakat keresünk a kereskedéshez, nem befizetőket egy drága tanfolyamhoz, de azt azért nem a veszteséges kereskedési példákkal tesszük azért mi sem, ez talán érthető,.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-adam2014.01.07.jpg   www-ussbfx-com-eurjpym1.gif  
Régi 2014-01-11, 03:36   #84 (permalink)
Tag

Forexman logója

Smile USSB Forex SNTS V.I.P Toplista

Ezúton is gratulálunk V.Á.-nak az első lezárult kereskedési hét USSB Forex SNTS V.I.P Toplista vezetőjének, aki +8%-al növelte a számegyenlegét ezen a héten.

Az alábbi 2 képen a csütörtöki kereskedései láthatók V.Á.-nak. Devizapár: EURJPY, Időtáv: M1, Stratégia: USSB-FX SNTS. Azt gondolom, hogy a belépőjeleket nem kell megmagyarázni: egyszerűek és nagyszerűek - ha kellő időben felismeri valaki őket. Bármelyik valamire való Forex tanfolyamon már az elején tanítják ezeket a belépőket. Az persze már más kérdés, hogy mennyi idő után lesznek kialakulásuk közben is ilyen egyértelműek valaki számára, nem csak így utólag még véletlenül se becsüljük alá ezt a teljesítményt. Aki már kereskedik, az tudja bizonyára, hogy miről beszélek...

Emlékeztető: az USSB Forex Trading Room változatlanul vár minden érdeklődőt változatlanul most díjmentesen (egy regisztráció kell a belépéshez a weboldalon) kereskedési napokon 18:30-kor a napi összefoglaló elemzésekre. A Trading Room-ban teljesen a megszokott módon tesszük a dolgunkat, minden egyes jelet kielemzünk, mint ha senki nem lenne ott rajtunk kívül.

Egy szó sem hangzik el ott marketinges bla-bla céljából ezt megígérem. Akinek tetszik amit ott lát és hall, úgy is megtalálja a módját, hogy további infókat érhessen el rólunk, az USSB-FX SNTS-ről. Ez még ha kicsit öndicséretnek is tűnik, de szerintem bennünket nem érhet az a vád, hogy a weboldalon nincs kellő információ mindenről Ellenkezőleg, mindig a túlzott információbőséggel jellemeznek bennünket, ami inkább legyen így, mint később szó érje a ház elejét, hogy valamit eltitkoltunk. Nem véletlen van a jelenlegi kedvezményes csatlakozási díjunkhoz is (aminél már csak az lenne kedvezőbb, ha mi fizetnénk érte...) ráadásul 30 napos "No Questions - Money Back" garancia!

Szerencsére már jó-páran éltek ezzel a díjmentes USSB-FX Trading Room látogatási lehetőséggel az elmúlt 2 hétben annak ellenére, hogy - állítólag - ez uborka szezon a Forex-en. Mi nem így láttuk, az ünnepek alatt is nagyon megérte kereskedni ezúttal a kisebb időtávokon. Aki ott volt, látta, hogy ki is mit kötött be a tagok közül. Akit érdekel a DayTrade, az nézzem be hozzánk a Trading Room-ba (rövidesen ez a díjmentes lehetőség persze megszűnik, amint elértük a 99 új klubtagot) könnyen lehet, hogy még hasznosítani is tud belőle valamit más időtávokon is.

Arra is emlékeztetnélek benneteket, hogy az USSB-FX SNTS EA amivel kereskedünk és az alábbi nyereségeket is realizálta a Toplistavezetőnk, most demó változatban elérhető és tesztelhető a Pepperstone-s demó platformokon.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

A képekről (csak) azoknak, akik még nem járatosak annyira a kereskedésben: az első képen egy pozíció +2%-ban realizálódott fix Scalp célárral. A másik egy ráépítés után stoppolódott ki +4% nyerőben. A második képen már a scalp +2%-os TP teljesült, a Trend-ben is megtörtént a rákötés és az SL is nullába került, ahol később kistoppolódott a pozíció. Mindkettő kereskedést egy klikkel lehetett indítani és utána hátradőlve kivárni a fejleményeket, az EA meg tette a dolgát...

Egy utolsó megjegyzés: a második képen látható USSB TC felirat annak a chartnak és expertnek a neve, amelyre azt a pozíciót köti be az USSB-FX SNTS TC EA (USSB-FX Social Network Trading System Trade Copier EA) amely akkor aktiválódik, ha az éppen aktív klubtagok közül 2/3+1 arányban kötöttek a saját számlájukon is. Ezt az STP-17.-es jelet egyértelműen kötötték, kivételesen 100%-os volt az egyetértés. Ennek a stratégiának a részletes bemutatása van pl. a FOREXPO-s videónkon is rajta, ami ingyenesen megnézhető a weboldalunkon az FX News-on, de a YouTube-on is az USSB-FX csatornánkon.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-adam_1-9-2014-10-26-21-pm.jpg   www-ussbfx-com-adam_1-9-2014-10-24-48-pm.jpg  
Régi 2014-01-14, 17:03   #85 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

A mai napon sikerült a klubtagjainknak a délelőtti kereskedés során a közös USSB-FX TC számlájukon növelni a nyereségüket.

A közös számla annyit jelent, hogy mindenki köt a saját egyéni számláján az USSB-FX SNTS stratégiával, és a jeleket összesítjük az USSB-FX TC számlán.
Amennyiben az éppen aktív tagok több, mint 66%-a ugyanabban a gyertyában nyitott pozíciót, akkor azt a TC (Trade Copier) számlán is köti a rendszer.
A TC számlán kötött jeleket pedig a tagok egy alszámlára vissza-másolhatják, akkor is amikor ők nincsenek a gép előtt.
Pl. így ma, az aki nem ért rá ezt a délelőtti kereskedéssel eltölteni, annak is realizálódott ez a nyereség a számláján.

Egyelőre ennyi, majd időnként jelentkezem, hogy éppen mivel hol tartunk. Talán a legnagyobb kihívás előtt most állunk, hogy a rendszert ha 1 év késéssel is,
de most akkor végre bevezessük a magyar piacra, hogy minél többen élhessenek ezzel a lehetőséggel.

Hogy ki most a mi célközönségünk elsődlegesen?

Azok, akik már ismerik a Forexet, ismerik a MetaTrader-t, akár már aktívan is kereskednek, de valahogyan csak nem akar a számlaegyenlegük úgy növekedni, ahogyan ők azt szeretnék.
Az, aki már elvégezte a Tőzsdeiskolát vagy a Forexegyetemet, tanultak már Balacyéknál vagy a Zooli Trading Klubban, azoknak a mi stratégiánk, a mi rendszerünk rövid idő alatt elsajátítható
Vannak eltérések, de ez természetes, hogy mindenki a saját stratégiáját erőlteti.
A különbség nálunk a fentebb vázolt USSB-FX SNTS rendszerben van, amelyhez fogható ha tetszik ha nem - egyelőre, ebben a formában - sehol másutt nem elérhető az egész világon!

Ezért is jöttünk ki az 599 USD-s rendszer-csatlakozási díjunk helyett most a mindössze 49 USD-s lehetőséggel az első 99 jelentkezőnek.
Ezért az összegért most a teljes rendszert használhatja 3 hónap helyett 1 évig az (beleértve a napi 2 órahosszas délutáni Trading Roomot is), aki most az elején jelentkezik.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-1-14-2014-9-33-29-am.jpg   www-ussbfx-com-1-14-2014-9-31-58-am.jpg  
Régi 2014-01-14, 17:50   #86 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

Ezért is jöttünk ki az 599 USD-s rendszer-csatlakozási díjunk helyett most a mindössze 49 USD-s lehetőséggel az első 99 jelentkezőnek.
Az első 99ből már betelt...xx darab.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-14, 22:02   #87 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ahogy nézegettem, ma is össze lehetett hozni kétszer is a 14%-os kötést percesen, az 28% -os nap, ha közben nincs a resztli. Hmmm, nem is olyan rossz.
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-14, 23:15   #88 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az, aki már elvégezte a Tőzsdeiskolát vagy a Forexegyetemet, tanultak már Balacyéknál vagy a Zooli Trading Klubban, azoknak a mi stratégiánk, a mi rendszerünk rövid idő alatt elsajátítható
hát azért ez a trendvonaltörés+visszateszt stratégia nekem is szimpatikusabb, mint a régebbiek, mert a régiek nagyon bonyolultak voltak.
bár ez sem illik hozzám, mert utálom trendvonalat. mindent utálok, ami nem vízszintes vagy indikátor..
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-15, 00:29   #89 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ahogy nézegettem, ma is össze lehetett hozni kétszer is a 14%-os kötést percesen, az 28% -os nap, ha közben nincs a resztli. Hmmm, nem is olyan rossz.
Örülök, hogy észrevetted, mert én ilyet be sem merek már írni. Igen, ott volt benne a lehetőség! Mi azért nem kötöttük, mert van egy szabályunk (egyelőre), ami alapján, ha délelőtt van egy céláras pozíciónk, ami nálunk +14% a 2%-os kockázatvállalással, akkor aznap már csak maximum gyakorlási célból kereskedünk minimális pozícióméretekkel. Az oka ennek az, hogy a hirtelen nagy nyereség könnyen elbizakodottá teszi az embert és könnyelművé válik. Azok a piacnak így feleslegesen visszaadott százalékok meg a végelszámolásban sokat jelenthetnek - szerintem.
Régi 2014-01-15, 08:33   #90 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez lenne a stratégiátok?
http://www.youtube.com/watch?v=Kk5H_aCRqMQ

És ez működik percesen? Yen párokkal óvatosan kell bánni, perces ábrát még be sem szoktam kapcsolni hozzájuk. Nem tudom elsőre túl meredeknek tűnik, de egyszer át kell lépni saját határunkat.

Nyugtass meg, nem az a hosszúnevű csodarobototok kötöget nektek 300 pipes stoppal
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-15, 09:40   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

yen párok a legjobbak.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-15, 10:18   #92 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Szeretnék jót is írni.

Nekem tetszett ez a videó. Komolyan.

Semmi olyan nincs benne, amit bárhol ne oktatnának, és szépen bemutatja utólag egy egész napos mozgáson, hogyan lehet alkalmazni a legfontosabb elméleteket, stratégiákat. Érdemes végignézni, mint egy jó kis összefoglalót.

Szóval nem mondanám, hogy ez a Nr.1., de nem rosszabb, mint a többi technikai elemzésre épülő elképzelés.

(Én a problémát másban látom. Tudnék kritikát megfogalmazni, építő észrevételem is lenne, de ez vélhetően nem érdekli azt, aki céltudatosan a saját stratégiáját szeretné másoltatni.)
Régi 2014-01-16, 04:21   #93 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ez lenne a stratégiátok?
http://www.youtube.com/watch?v=Kk5H_aCRqMQ

És ez működik percesen? Yen párokkal óvatosan kell bánni, perces ábrát még be sem szoktam kapcsolni hozzájuk. Nem tudom elsőre túl meredeknek tűnik, de egyszer át kell lépni saját határunkat.

Nyugtass meg, nem az a hosszúnevű csodarobototok kötöget nektek 300 pipes stoppal
Megnyugtatlak, hogy a robotok közelébe sem megyünk, még ha néha el is kalandozunk abba az irányba, utólag mindig nagyon megbánjuk.

Igen, működik az 1 percesen is, de ugyanez az SL és TP értékek arányosításával más időtávokon is. Nekem ez áll közelebb a stílusomhoz, mert szeretem tudni mielőbb, hogy mi lett a döntésem eredménye. Most néztem meg, hogy több száz kötés statisztikája alapján az átlagos kereskedési időnk 18 perc.

A stratégiáról: mindig mondom, írom, hogy semmi újdonság nincs benne, csak klasszikus technikai elemzés nagyon sok tapasztalattal a mi elképzelésünkre alakítva. Emiatt kételkednek benne sokan, hogy ez valójában ilyen jól működik. Nem hangzik olyan jól, mint amilyenekről most is hallani lehet, hogy pl. napi 10 perc odafigyeléssel lehet havonta akár 50%-ot is keresni stb. Az USB-FX stratégiát meg kell tanulni, nem bonyolult. Utána viszont nyereségesen alkalmazni, az persze nem annyira egyszerű, de hát ne ringassa magát senki abban a tévhitben, hogy bárhol is munka nélkül lehet komolyabb profitot szerezni.
Régi 2014-01-16, 04:30   #94 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szeretnék jót is írni.

Nekem tetszett ez a videó. Komolyan.

Semmi olyan nincs benne, amit bárhol ne oktatnának, és szépen bemutatja utólag egy egész napos mozgáson, hogyan lehet alkalmazni a legfontosabb elméleteket, stratégiákat. Érdemes végignézni, mint egy jó kis összefoglalót.

Szóval nem mondanám, hogy ez a Nr.1., de nem rosszabb, mint a többi technikai elemzésre épülő elképzelés.

(Én a problémát másban látom. Tudnék kritikát megfogalmazni, építő észrevételem is lenne, de ez vélhetően nem érdekli azt, aki céltudatosan a saját stratégiáját szeretné másoltatni.)
Annyi hozzáfűzni valóm lenne az általad leírtakhoz, hogy azért jutottunk el ide ezzel az egésszel, mert én a mai napig is hiszek abban az örök-igazságban, hogy nem az számít, hogy kinek van igaza, hanem az, hogy mi az igaz. Mindent és mindenkit meghallgatok, kiértékelem és ha jónak látom és bizonyítottnak, beleveszem a stratégiába vagy a rendszerünkbe. A stratégiák teszteléséről készült FOREXPO-s videó sem csak üres frázispufogtatás, mi minden módosítás esetén végigcsináljuk az ott bemutatott teszteléseket. Az sem bonyolult, de nagyon időigényes, és iszonyú uncsi tud lenni, de muszáj elvégezni, mert mi már tudjuk, hogy ettől működik a rendszer.
Régi 2014-01-16, 04:46   #95 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Amikor nagyon szépen összejön minden...

Az ilyen napok tudják megerősíteni a most hozzánk csatlakozóknak azt a tényt, hogy érdemes az M1-en is kereskedni. Az sem titok, hogy ma pl. ebből a kedden realizált +12%-ból visszaadtak a piacnak 4%-ot. De hát ez is benne van, aki kereskedik ezt tudja. Az is tény, hogy egy trendkövető stratégiában, akár 30%-os találati aránnyal is nyereséget lehet elérni. Akkor tehát ebben benne van az is, hogy 10-ből akár 7 is lehet veszteséges kereskedés. Nos, ez az amit először is meg kel érteni, és persze utána ami nehezebb, fel is kell tudni ezt dolgozni és mielőbb minden egyes kereskedésre úgy tekinteni, mint ha előtte egy sem lett volna aznap...

Ezen a charton azokat a kereskedéseket látjátok, amelyeket a már gyakorlottabb klubtagjaink közösen kereskedtek le.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-01-14_20-09-06.jpg  
Régi 2014-01-16, 09:14   #96 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az ilyen napok tudják megerősíteni a most hozzánk csatlakozóknak azt a tényt, hogy érdemes az M1-en is kereskedni. Az sem titok, hogy ma pl. ebből a kedden realizált +12%-ból visszaadtak a piacnak 4%-ot. De hát ez is benne van, aki kereskedik ezt tudja. Az is tény, hogy egy trendkövető stratégiában, akár 30%-os találati aránnyal is nyereséget lehet elérni. Akkor tehát ebben benne van az is, hogy 10-ből akár 7 is lehet veszteséges kereskedés. Nos, ez az amit először is meg kel érteni, és persze utána ami nehezebb, fel is kell tudni ezt dolgozni és mielőbb minden egyes kereskedésre úgy tekinteni, mint ha előtte egy sem lett volna aznap...

Ezen a charton azokat a kereskedéseket látjátok, amelyeket a már gyakorlottabb klubtagjaink közösen kereskedtek le.
ha nem vigyáztok meglesz a havi 10% egy hónap alatt. szörnyű....
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-16, 19:42   #97 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Bajkon úr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez a számla mit csinál a közösségben? Inverzet köt?

www-ussbfx-com-snts.png

Köszönöm a választ!
Bajkon úr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-16, 23:47   #98 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bajkon úr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez a számla mit csinál a közösségben? Inverzet köt?

Csatolás 4457

Köszönöm a választ!
Üdvözöllek azok között, akik csak és kizárólag azért regisztráltak, hogy velünk foglalkozzanak! Mi sem természetesebb ennél, hogy "véletlen" minden erőfeszítésüket ti arra fordítjátok (persze csak építő jelleggel), hogy megpróbáljanak lejáratni bennünket. Milyen érdekes, hogy az index.hu-n is pont ez történt a minap

Erre azt is mondhatnám, amit már régóta a figyelmembe ajánlottak jogosan, hogy "Hülye emberekkel csak hülye vitába lehet keveredni, és a kívülálló sajnos nem tudja eldönteni a végén, hogy te is az vagy-e vagy sem?"

Csak a tények a kívülállók kedvéért: az USSB-FX SNTS januárban lett beélesítve (és most is még csak Beta verzióban azaz demo számlán), addig mindenkinek az volt kiadva, hogy nyomkodja ott a gombokat ez expertekben ahol és amikor tudja, hogy magát a jelátvitelt, annak a stabilitását, gyorsaságát vizsgálhassuk. Ennek köze nem volt a valósághoz. Bárki bármikor erről csinálhatott vagy elmenthetett egy kimutatást, hogy kellő alkalommal bedobhassa, mint világszenzáció... ugye milyen tisztességes lelkű emberke az ilyen?

Ennek egy szépséghibája van csak: az USSB-FX Trading Room-ban (amely ráadásul hetek óta látogatható ingyenesen) a tagjaink közül jelenleg is nagyon sokan vannak, akik ezt tudják, hiszen végig velünk voltak decemberben is. Ez fajta módszer, amivel itt (is) páran bepróbálkoznak, rendre elhal, csak arra jó, hogy aki generálja, kiélvezhesse az ezzel járó figyelmet. Ha neki ez okozhat örömet, hát semmi gond vele. Azt viszont ajánlanám a figyelmébe, hogy minden ilyen sz.rkeverés után mindig megnő a weboldalunk látogatottsága, majd utána a csatlakozási kedv is, tehát csak rajta, lehet próbálkozni

A klubtagjainktól pedig itt is elnézést kérek, amiért ígéretem ellenére is belemegyek ilyen jellegű témákba. Tulajdonképpen igazuk van, pontosan azért, mert lehet, hogy valaki most ezen röhög, hogy komolyan vettük amit írt. Betett ide egy képet szórakozásból, amivel lehet, hogy azt akarta csak bizonyítani, hogy egy képszerkesztővel milyen ügyes kimutatásokat lehet csinálni...

Én azért mentem ebbe most is csak bele, mert ezzel az illető olyan, itt is elfogadott tagokat is hazugnak és cinkosnak kiállt ki, mind Sindler, Forex Gump, Zooli Trading Klub és sorolhatnám, akik viszont vették a fáradságot és maguk megnézték, hogy mit is csinálunk. Egyikőjük sem csatlakozott (még ), mert a saját utukat járják, de meggyőződtek arról, hogy mi is áll, kik is állnak az általam marketinges szempontok alapján bemutatott rendszerünk mögött. Egy percig sem tagadtam ezt, hiszen nagyon szükségünk van az új tagokra, és nem a 49 USD összegű 1 éves (!!!) tagdíjukra, ami a konkurenciáknál persze rendesen kiverte a biztosítékot...

A leírtakból talán kitűnhet, hogy senkit nem ámítunk azonnali és éles számlásnak beállított hazugságokkal, hanem lépésről lépésre megyünk abban az irányban. Az csatlakozzon, akinek ez tetszik, sőt, még a 49 USD-re is 30 napos "Money Back" garancia van. Ki lehet próbálni ezalatt az 1 hónap alatt mindent: ha teszik, lehet maradni, ha nem, vissza lehet kérni a pénzt és más irányban menni tovább.

Most ezek után már ahogyan vissza-olvastam ezt a bejegyzést, nem is tudom, hogy nem-e én írtam ezt az előző bejegyzést, hogy ilyen választ adhassak rá?! (Csak zárójelben jegezném meg: a kereskedésen kívül a legkedvesebb időtöltésem a marketing, ha valakinek ez nem tűnt volna fel... )

Itt viszont egy olyan kép, ami nem szerkesztett: a mai napon így áll az USSB-FX SNTS demo számla. Aki nem hiszi, az ne itt keresse az igazságot, hanem egyszerűen látogasson el az USSB-FX Trading Room-ba, hogy meggyőződjön arról, mit és hogyan tesznek a klub vezetői és a klubtagok azért, hogy ez így nézhessen ki.

Megjegyzés: Bár nem ajánlott, sőt tiltott (de ez ellenőrizhetetlen) azért tudjuk, hogy néhányan élesben is másolják a jeleinket. Lehet, hogy ők bíznak a rendszerünkben már most is?
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-01-16_16-12-45.jpg  
Régi 2014-01-17, 08:10   #99 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Csak a tények a kívülállók kedvéért:
az USSB-FX SNTS januárban lett beélesítve (és most is még csak Beta verzióban azaz demo számlán),
senkit nem ámítunk azonnali és éles számlásnak beállított hazugságokkal,
Egy percig sem tagadtam ezt, hiszen nagyon szükségünk van az új tagokra,
ami a konkurenciáknál persze rendesen kiverte a biztosítékot...
"Hülye emberekkel csak hülye vitába lehet keveredni, és a kívülálló sajnos nem tudja eldönteni a végén, hogy te is az vagy-e vagy sem?"
itt is elfogadott tagokat is hazugnak és cinkosnak kiállt ki, mind Sindler, Forex Gump, Zooli Trading Klub és sorolhatnám
Azt viszont ajánlanám a figyelmébe, hogy minden ilyen sz.rkeverés után mindig megnő a weboldalunk látogatottsága, majd utána a csatlakozási kedv is, tehát csak rajta, lehet próbálkozni

Most ezek után már ahogyan vissza-olvastam ezt a bejegyzést, nem is tudom, hogy nem-e én írtam ezt az előző bejegyzést, hogy ilyen választ adhassak rá?! (Csak zárójelben jegezném meg: a kereskedésen kívül a legkedvesebb időtöltésem a marketing, ha valakinek ez nem tűnt volna fel... )”

Hmm. Világos a képlet: vannak az elfogadott tagok, meg a hülyék.

Amit csinálsz, nem jobb, nem rosszabb, mint a többi. De demo és 16-szoros kockázat, mint amit én egy kezdőnek biztonságosnak vélek.

De ha még demo, Béta, mi a fenéért kérsz pénzt azoktól, akik segítenek tesztelni, és neked dolgoznak?

Na, megyek is inkább kereskedni. Nehogy vitába keveredjek… De remélem segíthettem a csatlakozási kedvet generálni.
Régi 2014-01-17, 09:51   #100 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Üdvözöllek azok között, akik csak és kizárólag azért regisztráltak, hogy velünk foglalkozzanak! Mi sem természetesebb ennél, hogy "véletlen" minden erőfeszítésüket ti arra fordítjátok (persze csak építő jelleggel), hogy megpróbáljanak lejáratni bennünket. Milyen érdekes, hogy az index.hu-n is pont ez történt a minap

Erre azt is mondhatnám, amit már régóta a figyelmembe ajánlottak jogosan, hogy "Hülye emberekkel csak hülye vitába lehet keveredni, és a kívülálló sajnos nem tudja eldönteni a végén, hogy te is az vagy-e vagy sem?"

Csak a tények a kívülállók kedvéért: az USSB-FX SNTS januárban lett beélesítve (és most is még csak Beta verzióban azaz demo számlán), addig mindenkinek az volt kiadva, hogy nyomkodja ott a gombokat ez expertekben ahol és amikor tudja, hogy magát a jelátvitelt, annak a stabilitását, gyorsaságát vizsgálhassuk. Ennek köze nem volt a valósághoz. Bárki bármikor erről csinálhatott vagy elmenthetett egy kimutatást, hogy kellő alkalommal bedobhassa, mint világszenzáció... ugye milyen tisztességes lelkű emberke az ilyen?

Ennek egy szépséghibája van csak: az USSB-FX Trading Room-ban (amely ráadásul hetek óta látogatható ingyenesen) a tagjaink közül jelenleg is nagyon sokan vannak, akik ezt tudják, hiszen végig velünk voltak decemberben is. Ez fajta módszer, amivel itt (is) páran bepróbálkoznak, rendre elhal, csak arra jó, hogy aki generálja, kiélvezhesse az ezzel járó figyelmet. Ha neki ez okozhat örömet, hát semmi gond vele. Azt viszont ajánlanám a figyelmébe, hogy minden ilyen sz.rkeverés után mindig megnő a weboldalunk látogatottsága, majd utána a csatlakozási kedv is, tehát csak rajta, lehet próbálkozni

A klubtagjainktól pedig itt is elnézést kérek, amiért ígéretem ellenére is belemegyek ilyen jellegű témákba. Tulajdonképpen igazuk van, pontosan azért, mert lehet, hogy valaki most ezen röhög, hogy komolyan vettük amit írt. Betett ide egy képet szórakozásból, amivel lehet, hogy azt akarta csak bizonyítani, hogy egy képszerkesztővel milyen ügyes kimutatásokat lehet csinálni...

Én azért mentem ebbe most is csak bele, mert ezzel az illető olyan, itt is elfogadott tagokat is hazugnak és cinkosnak kiállt ki, mind Sindler, Forex Gump, Zooli Trading Klub és sorolhatnám, akik viszont vették a fáradságot és maguk megnézték, hogy mit is csinálunk. Egyikőjük sem csatlakozott (még ), mert a saját utukat járják, de meggyőződtek arról, hogy mi is áll, kik is állnak az általam marketinges szempontok alapján bemutatott rendszerünk mögött. Egy percig sem tagadtam ezt, hiszen nagyon szükségünk van az új tagokra, és nem a 49 USD összegű 1 éves (!!!) tagdíjukra, ami a konkurenciáknál persze rendesen kiverte a biztosítékot...

A leírtakból talán kitűnhet, hogy senkit nem ámítunk azonnali és éles számlásnak beállított hazugságokkal, hanem lépésről lépésre megyünk abban az irányban. Az csatlakozzon, akinek ez tetszik, sőt, még a 49 USD-re is 30 napos "Money Back" garancia van. Ki lehet próbálni ezalatt az 1 hónap alatt mindent: ha teszik, lehet maradni, ha nem, vissza lehet kérni a pénzt és más irányban menni tovább.

Most ezek után már ahogyan vissza-olvastam ezt a bejegyzést, nem is tudom, hogy nem-e én írtam ezt az előző bejegyzést, hogy ilyen választ adhassak rá?! (Csak zárójelben jegezném meg: a kereskedésen kívül a legkedvesebb időtöltésem a marketing, ha valakinek ez nem tűnt volna fel... )

Itt viszont egy olyan kép, ami nem szerkesztett: a mai napon így áll az USSB-FX SNTS demo számla. Aki nem hiszi, az ne itt keresse az igazságot, hanem egyszerűen látogasson el az USSB-FX Trading Room-ba, hogy meggyőződjön arról, mit és hogyan tesznek a klub vezetői és a klubtagok azért, hogy ez így nézhessen ki.

Megjegyzés: Bár nem ajánlott, sőt tiltott (de ez ellenőrizhetetlen) azért tudjuk, hogy néhányan élesben is másolják a jeleinket. Lehet, hogy ők bíznak a rendszerünkben már most is?
Hűű, jól felidegesítetted magad! Pedig csak egy figyelemre se méltó bejegyzés volt, - ez derült ki általad.
Na meg, hogy téged idézzelek:
"Mindenki mindenből azt olvas ki, úgy értelmezi, ahogyan neki a legkényelmesebb és amivel a saját igazát keresi. Ez természetes, nincs is ezzel semmi gond."
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 09:52 , a GMT +1 időzóna szerint.