Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-19, 15:06   #951 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Amúgy a lényeges dolgokat elég világosan leírtam.
Nézz utána magad a BTK/PTK-ban.
Öcsém, sötét vagy, mint az éjszaka.
"A kódex megalkotói szerint az egyén autonómiáján alapul, egészére a megengedő szabályozás jellemző, mely szerint amit a törvény nem tilt, azt szabad, a rendelkezések többségétől pedig a felek közös megegyezéssel eltérhetnek." - Egy PTK-ról szóló idézet.

Aki állít, az bizonyít! Gondolom ez sem ismerős a jogból.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-19, 15:13   #952 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.876
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Öcsém, sötét vagy, mint az éjszaka.
"A kódex megalkotói szerint az egyén autonómiáján alapul, egészére a megengedő szabályozás jellemző, mely szerint amit a törvény nem tilt, azt szabad, a rendelkezések többségétől pedig a felek közös megegyezéssel eltérhetnek." - Egy PTK-ról szóló idézet.

Aki állít, az bizonyít! Gondolom ez sem ismerős a jogból.
Nem vagyok az öcséd

Idézgetni lehet ideoda.

Nem vagy a bíránk egy perben!

U N O M az ostoba huzakodást.
Befejeztem kedves mindenkivel.
MyBusiness elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-01-19, 16:14   #953 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Fiuk!

Ne csesztessuk egymast, annak semmi ertelme.

Van igazsag, amit nlot ir, bar nem ertek vele egyet.

Nagyon egyszeruen elkerulhetne Zoli az itteni inzultaciokat. Mindenki tudja, mi a megoldas, nem akarja megtenni. O tudja, hogy miert, bizzuk ezt ra. Es nem csak o nem teszi ezt meg egyebkent! Ez az o dontese, felelossege, azt csinal, amit akar. De pereskedes, meg vadaskodasnak semmi ertelme.

Reklamozzon, tegyen amit akar. Mas topicokba ugyse ir.

Ezt meg is koszonom neki, en se fogok ide irni, se rosszat, se jot.

Nem azert irok most, mert igazsagoszto akarok lenni, vagy bele akarok dumalni, csupan jo lenne, ha megmaradna ez egy szakmai forumnak, ne uldozzuk el a veszekedessel a tagjainkat.

Peace fiuk! Sok sikert nektek!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-19, 18:29   #954 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 242
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Gump eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm hogy ezt leírtad, a megerősítés mindig értékes, főleg ez a fajta.

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Láttam brókerekről szóló filmeket, olvastam róluk szóló könyveket, és ezen művek mindegyike úgy mutatta be őket, mint professzionális hazudozókat, csalókat, és bűnözőket. Ezért őket ajánló IB-ként a helyedben jobban vigyáznék az ilyen kijelentésekkel...

Idézet:
Bence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Végre valaki más is észrevette.
Ha néhány napig nem jön vissza, komolyan mondom pezsgőt fogok bontani.
Csak azért nem most rögtön, nehogy előre igyak a medve bátyuska bőrére.

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azon jobban csodálkoztam volna, ha egyetértesz.
Amúgy a brókercégek működéséről tartott előadásodat nincs kedved rögzíteni és feltenni a youtube-ra?
Biztos sok olyan embert is érdekelne, aki személyesen nem tud ott lenni (többek közt engem is, de nagyon).
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-19, 18:54   #955 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
nlot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Láttam brókerekről szóló filmeket, olvastam róluk szóló könyveket, és ezen művek mindegyike úgy mutatta be őket, mint professzionális hazudozókat, csalókat, és bűnözőket. Ezért őket ajánló IB-ként a helyedben jobban vigyáznék az ilyen kijelentésekkel...
Most látom csak mekkora szerencse, hogy nekem nem filmekből és kalandregényekből kellett emberismeretet és élettapasztalatot szereznem.

De ismételten javaslom, hogy inkább a saját topicomban keress. Ne itt emeljük a nívót egy szellemi párbajjal.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-19, 19:37   #956 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Azon jobban csodálkoztam volna, ha egyetértesz.
Amúgy a brókercégek működéséről tartott előadásodat nincs kedved rögzíteni és feltenni a youtube-ra?
Biztos sok olyan embert is érdekelne, aki személyesen nem tud ott lenni (többek közt engem is, de nagyon).
Na, várj Jót írtál, és logikus is, ritka korrekt vélemény, amire lehet eszmecserét építeni, csak én másképpen vélekedem. Mindenesetre jár a dicséret a korrekt, normális megfogalmazásért részemről is

Meghívlak majd, jöhetsz persze, csak privátban írok Youtube-ra nem szeretném feltenni, nem tudsz Budapesten lenni sosem?
Régi 2016-01-19, 20:18   #957 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Csókoljátok meg egymást
Pezsgőt hűthetitek.
Régi 2016-01-19, 20:29   #958 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 242
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon köszönöm a meghívást, de nem hiszem, hogy élni fogok vele ( name withheld for scary security reasons ).

Szerettem volna többször megnézni az előadást, közösen kitárgyalni itt, továbbküldeni a linkjét másoknak, csupa olyan dolgok, amihez szükség lenne a megörökítésére.
De megértem ha ezt nem vállalod be, a helyedben valószínűleg én sem vállalnám.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-19, 20:59   #959 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon köszönöm a meghívást, de nem hiszem, hogy élni fogok vele ( name withheld for scary security reasons ).

Szerettem volna többször megnézni az előadást, közösen kitárgyalni itt, továbbküldeni a linkjét másoknak, csupa olyan dolgok, amihez szükség lenne a megörökítésére.
De megértem ha ezt nem vállalod be, a helyedben valószínűleg én sem vállalnám.
Ezt én se merem bevállalni, ahogy Nándi se tette, sorry.

Egyszerűen ma ilyen a lehetőség. Egyébként szívesen továbbadnám a szélesebb közönségnek a tudásomat.

Érdekes szakma ez, a trédelést nem lehet egzaktul átadni, ezt meg nem merik átadni

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csókoljátok meg egymást
Pezsgőt hűthetitek.
Én veled értek inkább egyet, de ettől függetlenül nlot jókat írt!
Régi 2016-01-19, 22:32   #960 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 7
humi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Csodamacska!

Tisztelem a véleményed! „Az emberekkel való bánásmód a leg nehezebb dolog a világon, aki ezzel a képességgel bír, annak én a legtöbbet fizetek amennyiben mellém szegül!” John D. Rockefeller

Én azt vallom minden ember okosabb nálam abban, amit tud, és én nem tudom. Én képes vagyok tanulni bárkitől még MyBusiness-től is, már sikerült is, hogy hogyan nem szabd viselkedni egy fórumon sem.

Kedves fórumozók szerintetek egy sikeres napon mondjuk 0,5 % kockázat mellett 30 % profitot realizálok a csatolt kép szerint (600 pip) akkor az USSSB-FX expertel mennyire lehetne turbózni az eredményt?
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-dji30-m2-admiral-markets.png  
humi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-20, 03:12   #961 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Amit ebben a topikban csinálsz, az egy olyan business, aminek számodra legjobb esetben is nulla várható nyeresége van, a kockázata ugyanakkor meghatározhatatlan (főleg most, hogy már a neved és a címed is kiírtad nyilvánosan). Még köszönetet vagy hálát is hiába vársz érte, mert senki sem fogja megköszönni amit itt teszel. Meg akarod menteni a kezdőket a veszteségtől, de könnyen előfordulhat, hogy csak nagyobb veszteséget okozol nekik azzal, ha sikerül elérned hogy egyedül próbálkozzanak. Ezt biztosan egyikünk sem tudhatja, de hogy megvan az esélye az biztos.

Annyit megtehetnél, hogy ajánlasz egy olyan oktatót a lelkes kezdőknek, akitől szerinted érdemes lenne tanulniuk. Szerintem mindegy melyiket ajánlod, biztos vagyok benne, hogy olyat nem fogsz tudni, aki minden hozzászóló szerint megéri a pénzét. Szinte biztosan lesz olyan, aki ugyanolyan elszántsággal próbál majd megmenteni mindenkit az általad ajánlott oktatótól, mint amilyennel Te próbálod megmenteni az embereket USSB-től. Ha hiszed ha nem, próbáld ki, biztos sokan kíváncsiak rá, hogy szerinted melyik oktatóval lenne érdemes foglalkozni.

Amikor bemutattad itt a stratégiád, Te is majdnem pont ugyanúgy jártál mint USSB. Téged is azonnal lerágtak csontig, és látszólag Neked sem esett jól, mert nyilván nem erre számítottál. Éppen ezért ha valakitől, hát legalább Tőled több együttérzésre számítottam volna azok irányába, akik hasonló a helyzetbe kerülnek.

Nemrég fogalmazódott meg bennem, hogy belekötni bármibe bele lehet, hibát találni bármiben lehet, nem is lennék igazi fórumozó, ha ez egy kicsit is gondot okozna. Csakhogy hiába van igazam, hiába találom meg azt a hibát is másokban, amit senki más, és hiába is teszem szóvá, többnyire nem ez az, ami okosabbá vagy értelmesebbé tesz. Ami viszont biztosan az értelem egyik legjellemzőbb megnyilvánulása, ha képes vagyok felismerni, hogy fordított helyzetben én mit várnék másoktól, és képes is vagyok azt adni másoknak. Elméletben régóta tudtam ezt, mégis nagyon sok időbe telt míg többé-kevésbé fel is fogtam.
Tisztelt nlot,

Mivel ez egy tárgyilagos hangú felvetés némi hezitálás után röviden megválaszolom.

Amennyiben technikai elemzést szeretnék tanulni - nem autodidakta módon - így tenném:

• Alaposan körüljárnám az előadót mivel sajnos "oktatók minden sarkon akadnak" és nyomulnak is.
Ez nem kötéslisták követelését jelentené.

• Ne ígérjen/bizonygasson profitot!

• Minél több buktatóra hívja fel a figyelmemet. Pl elég alaposan írtam ebbe a topicba a st loss teljesülésének kockázatáról.

Kezdőknek a piacról - OTC versus tőzsde - kötelező előadni.

(Végül az előadó senkit ne mocskoljon trágár módon )

(Az, hogy magam milyen viszonyban vagyok a technikai elemzéssel már nem tartozik ide.)

Mivel csupán két üzletben vagyok érdekelt, long/short, sajnos nem tudok oktatót ajánlani.

Röviden ennyi.
Üdv
Régi 2016-01-20, 08:31   #962 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 464
Hírnév szint: 3
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
humi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves fórumozók szerintetek egy sikeres napon mondjuk 0,5 % kockázat mellett 30 % profitot realizálok a csatolt kép szerint (600 pip) akkor az USSSB-FX expertel mennyire lehetne turbózni az eredményt?
Attól függ, hogy az adott instrumentum milyen amplitúdóval mozog. Ha a kilengések "megfelelnek" az USSB-s szoftvernek, rendszernek, akkor feltehetőleg több lesz a profitod, mint ha kézzel kötnéd. Ki kell próbálnod demóban, hogy az a termék, ami ilyen szépen, egyenletesen mozog a te módszered szerint (pld a képen elég jól adja), az megfelelően hullámzik-e a szoftvernek. Előfordulhat az is, hogy nagyobb egy-egy hullám, mint kellene és így a BE-t / SL-t mindig elviszi, aztán fordul. Az én rendszerem pld nem működik GBP/NZD-n pont emiatt, ott nagyok a hullámok, 40 pip SL nem elegendő, máshol igen. Teszteld le, ez a legjobb tanács.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-20, 09:17   #963 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
humi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Lehet, hogy vak vagyok, de nem látok semmit a csatolt képeden. Max 1 napot, egy instrumentumon.

Másrészt semmi köze ahhoz, hogy ha 0,5 % kockázat mellett 30 % profitot realizálsz 1 tréden, akkor egy másik stratégiát, módszert belekeverve, főleg ráépítéseket, fix lépésközzel, az majd felturbózza az eredményeidet. Lehet épp ellenkezőleg.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-26, 04:26   #964 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Már 4 óra alatt elérheted az összes videót...

A komplett USSB-FX Kereskedési és Oktatási Rendszer-t bemutató videó sorozatot most már 4 nap helyett 4 óra alatt elérheted!

Itt iratkozhatsz fel a 4 részes 7 videóból álló ingyenes videó sorozatra, amely a technikai elemzés kedvelőinek ajánlott elsődlegesen.

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Aktuális kereskedési példák pozícióépítésről lépésről lépésre levezetve,
ahogyan nap mint nap az USSB-FX Kereskedő szobában is csináljuk.
.

USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-23, 08:26   #965 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

A helyzet változatlan, mi tesszük a dolgunkat...

Idézet:
Kedves Látogatónk!

Mostantól csak és kizárólag az USSB-FX Multi Expertről teszünk fel majd anyagokat, bármi mást értelmetlen itt a trollkirályok miatt.
Természetesen a weboldalunkon, a YouTube és Facebook csatornáinkon rövidesen ismét aktívan dolgozunk, nem maradsz infó nélkül.

Az ingyenes immár 4 óra alatt teljes egészében elérhető ingyenes 7 részes videó sorozatunkból viszont egy helyen,
és teljesen átfogó képet kaphatsz az USSB-FX tevékenységéről. Ár-érték arányban verhetetlen szolgáltatásokkal ismerkedhetsz meg.

Mindezt továbbra is kedvező feltételekkel, mert egy jobb expert áráért most 2 éves klubtagságot is kapsz, napi minimum 1 órás élő Trading Room-al, ahol élőben is kereskedünk.
De tudjál arról is, hogy most 30 óra egyéni konzultációs keret is jár a 2 éves tagsággal, ami most máshol 10 ezer HUF/óra. A 7/24-es ügyfélszolgálat sem megszokott, azt gondolom.
A minap pedig már elindult az USSB-FX SNTS alapjait képező Facebook-os közös kereskedés is reggel 08.00 és 17:00 között azokkal, akik már átmentek a kötelezően előírt Pyramid stratégia házi-vizsgáján.

Mindez túl szép és jó? Hát akkor még azt is vedd figyelembe, hogy egyedül csak és kizárólag az USSB-FX ad kérdés nélküli 100%-os pénz-visszafizetés garanciát számodra!
Amennyiben a csatlakozás után, amikor mindent belülről is láttál és kipróbálhattál és akkor úgy döntesz, hogy neked ez nem tetszik vagy nem azt kaptad, amire ígéret volt és ajánlás a videókon - csak jelezni kell.

Ezek után csoda, ha itt mindenféle bérbeírók támadnak ahol csak tudnak? Te legyél ügyesebb és dönts magad a saját benyomásaid alapján. Az pedig anélkül, hogy a videó sorozatot megnézed, teljesen alaptalan.
Rövid idő alatt 30 új tagunk aktiválta magát és nem élt senki a pénz-visszafizetési garanciával! Ezek a tények, minden más csak találgatás másoktól. Olyanok csatlakoztak többnyire, akik már évek óta kereskednek.
Véletlen lehet ez? Egy embert meg lehet vezetni, főleg egy kezdőt, de ennyit? Nem hiszem. Még ha innen néha azt is lehet kiolvasni, mert az ide írogatók (és évek óta mindenhova kitartóan) többen más dimenzióban élnek.

De valójában ne higgy senkinek, nekünk sem addig, ameddig nem alakítottad ki a saját véleményedet a saját tapasztalatod alapján.

Miért is nem iratkozol fel itt és most most a videó sorozatra, ha érdekel a trendkövetés és a pozícióépítés?
.
Gyorsan reggelire +8% realizálva az STP-1.-es belépőnkkel, mely 100%-ban megfelel a csekklistás feltételeinknek.
.
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2016-02-23_1-07-34.jpg  
Régi 2016-02-28, 08:04   #966 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás Weboldal frissítés

A nemrégiben teljesen megújult weboldalunk, az ussbforex.com ismét kapott egy kis ráncfelvarrást.
Ennek apropóján most ezt a bevezető videót te is megnézheted az alábbi linken, ráadásul feliratkozás nélkül.

Gratulálok! A feliratkozásod sikeres volt!

A weboldalon így elérhetsz egy kamatos- kamat számolására is alkalmas online lehetőséget, lehet vele játszogatni.
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2016-02-28_0-51-15.jpg  
Régi 2016-02-28, 18:26   #967 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 185
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért annak örülök ,hogy végre kompatibilis lett a havi hozam a magyar átlag fizetéssel... De még mindíg nem értem,hogy miért nem a kereskedéssel foglalkoztok.Tényleg csak a kezdőket tekerjük?Reklámozunk,mint az amerikai pöcsök mi,ba+?
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 09:07   #968 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Gratulálok! A feliratkozásod sikeres volt!

A weboldalon így elérhetsz egy kamatos- kamat számolására is alkalmas online lehetőséget, lehet vele játszogatni.
.
Végre egy hasznos információt tartalmazó hozzászólás. Kamatos kamatot számítani persze eddig is tudtunk, de most végre elárultad, hogy heti 2% körüli hozamot várhatunk a USSB-FX Pyramid Stratégiával. Nyilván tudjuk, hogy nem minden héten pontosan 2% lesz a hozam, hanem néha több, néha kevesebb, így érdekelne az is, hogy milyen a hozam szórása. Milyen volt a legrosszabb hét, milyen a legjobb, esetleg milyen volt a tizedik legjobb, és a tizedik legrosszabb hét eredménye. Persze az is érdekelne, hogy a teszt eredményeket milyen módszerrel kaptátok. Mely időszak historikus adatai backteszteltetek? Mely időszakban végeztetek demo/kis összegű forward tesztet? Mely időszakban forward teszteltetek legalább az általatok emlegetett 5milliós tőkével? Milyen profit eltérést mértetek a back+demo tesztek és az éles nagy összegű tőkével való kereskedés között?
Gondolom a fenti kérdések a többi komoly érdeklődőt is foglalkoztatják.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-01, 02:48   #969 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Ezt az írást nem kellett most megszülni, mert már jóval korábban is megjelent az írásaim között, amikor az egyik korábbi lelkes klubtársamnak írtam nyilvánosan. Most úgy érzem ideillik. Ezek szerint ez nem egyedi jelenség?

“Kedves Kezdő Devizakereskedő!

A lehető legjobb indulattal írom ezt neked, mert látom milyen lelkes vagy. Keresed az utad, elindultál már vagy 33 irányba, legyen az időtáv, platform, instrumentum stb. Ahol látsz egy mintaszerű elmozdulást, arra próbálsz valamit ráhúzni, amivel a legtöbbet ki lehet belőle szedni. Ez teljesen normális, mindenki, illetve mondjuk úgy, a többség így csinálja az elején. De ami a gond szokott lenni, hogy ez a nagy lelkesedés át megy nagyon gyorsan fásultságba, kiábrándultságba, ha nem jönnek az eredmények. Folytatódik az útkeresés másik 33 irányba, majd egyszer csak elfogy a türelem, a pénz és feledésbe megy az egész. Soha többet nem is hallunk róluk.

Akik már több éve csinálják és még mindig a kereskedés körül vannak, azok ezt szerintem alá tudják támasztani. Erre jó példa az index.hu-n és más behalt fórumokon, hogy időnként megjelennek azok, akik a saját topikjukban hetekig a nap kb. 20 órájában ott vannak és kiírják a gondolataikat magukból. Viszont annyira akarnak, hogy tulajdonképpen bár kérdezgetnek, de nem igazán figyelnek arra oda, amit mások ajánlanak, írnak. Ők szeretnék kitalálni azt, ami majd egyedi és tökéletes lesz.

Van egy rossz hírem ezen a téren, amit én pl. a magam kárán tanultam meg: még nem tudtam olyat kitalálni 2006-óta, amióta csak ezzel foglalkozom, amit idővel nem találtam volna meg minimum 66 helyen és csodálatosan kidolgozva stb. Persze amikor fejlesztettem időt és pénzt nem sajnálva, akkor mivel nem tudtam pontosan mire és hogy keressek rá, kinél érdeklődjem, nem találtam meg ezeket az infókat. Indikátorokat, scripteket és experteket is fejlesztettünk hatalmas pénzekért, Utána meg megtaláltuk őket dögivel – és nem egyszer ingyenesen is (az angol nyelvismeret azért igen csak előnyös ezen a téren, az is biztos, lásd a ForexFactory fórumát vagy a Big Mike’s fórumot. Nincs olyan szinte, amire nem ajánlanak megoldást pillanatok alatt – ha jól teszed fel a kérdést – most már ezt is tudom.

De visszatérve az útkeresésre. Nem akarok üres frázispufogtatásba belemenni, de nincs 2 ember (6 év Trading Room vezetés tapasztalata alapján írom ezt), akinek 100%-ban egyformán adja az ideje, a habitusa, az anyagi lehetősége, hogy 100%-ban egyformán használjon bármilyen stratégiát vagy kockázatkezelést. Ezért van az, hogy mutathat itt bárki bármit bárkinek, neki lehet jó, másnak meg katasztrófa és fordítva is igaz, ami meg valakinek nem, az másoknak meg jól működik. Ezért nem tanítják ezt az egyetemeken sem, mert nincs egy rendszer, amit ha valaki okos akkor megtanul és attól kezdve alkalmazhatja biztosan nyereséggel. Nincs, sőt itt bizonyítottan azok, akik nagyon okosan vagy annak hiszik magukat és sikeresek más területeken, azok csalódnak a kereskedés során a legnagyobbat.

De mit lehet akkor tenni? Szerintem van megoldás, de nem gyors és könnyű: azt kell megvizsgálni, mikor és mennyit tud vele foglalkozni valaki. Mennyi tőkéje van rá? Hobbiból vagy másodállásban esetleg főállásban szeretné-e csinálni? Ami még nagyon fontos: mennyi bevételre számít belőle? Ezeket bizony mind le kell írni, és ahhoz keresni a stratégiát és kockázatkezelést. De ha ezek megvannak, akkor bizony mielőbb ki kell választani azt a stratégiát, ami pár próbálkozás után fekszik valakinek. Én pl. megőrülnék, ha nem tudnám naponta lezárni a pozícióimat, más meg tyúkanyóként ki tud ülni 6 hónapot is a naposon.

Viszont ami nekem a vesszőparipám és erről már tartottam is előadást (Forexpo 2012. A Forex stratégiák tesztelése) csak és kizárólag azt a stratégiát szabad alkalmazni, amiben 100%-ban megbízik az illető. A stratégiát le kell olyan szinten tesztelni, hogy nem maradhat nyitott kérdés, a kereskedés közben már csak Igen – Nem válaszokat kelljen adni magunknak egy csekklista alapján. Nos, elárulom, hogy az általam személyesen is ismert több száz trader közül nincs 2-3%-nál több, aki ezt meg is teszi… talán már akkor itt is önbeteljesítően a válasz, hogy miért is csak ennyien sikeresek – jó esetben is a kereskedésben.

A kereskedés során viszont már ne agyaljunk felpörgött aggyal, hanem csak arra koncentráljunk, hogy a stratégiánkban meghatározottak alapján minél több “Igen” legyen a döntésünkben. Lásd: zárjunk – ne zárjunk – hol zárjunk – mire zárjunk stb. Erre bizony a legjobb, ha a zárást már experttel csináltatjuk – szerintem! Engem mindig (szerencsére) azonnal büntet a piac, ha belenyúlok az expertbe – és akkor hetekig megint kibírom, hogy nem piszkálok bele. Nem, mert azt a statisztikák alapján állítottam be több száz mintavételes példa alapján és higgadtan, kereskedési időn kívül.

Nem szabad keresni a csodastratégiákat - hanem amit kiválasztottunk, azt kell a legfelsőbb szinten végrehajtani. A Myfxbook jól használva bőven elég a a kereskedések dokumentálásra, de sajnos alig van, aki a 20%-ánál többet kivesz belőle, mint amit tud. Ennél viszont sokkal de sokkal lényegesebb, hogy a pszichológiai naplót jól és tisztességesen vezessük. Az adott stratégiát pl. 1-10-es skálán milyen pontosan hajtottuk végre? Milyen hangulatban voltunk stb. és meg fogsz lepődni, ha ezt csinálod, micsoda összefüggéseket találsz majd az eredményeid és a hangulati tényezők között! Abból meg idővel akkor kiolvashatod a saját kis Holy Grail-edet is, mert meg fogod benne találni.”

Eddig az idézet egy kicsit aktualizálva, de talán lesz akinek ez használ, ezért tettem be ide és most – nekem ez 3 percembe került – de neked és másoknak akár hónapokat és rengeteg csalódást spórolhat meg. De hidd el, néha a kevesebb a sokkal több – ha alaposabban foglalkozik valaki valamivel. Tudod, az én kedvencem, Brian Tracy is megmondta: a fókuszálás és az egyszerűsítés a nyerő hozzáállás minden területen…
Régi 2016-03-01, 14:52   #970 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Ajánlom mindenkinek ezt az eszmefuttatást alaposan átolvasni, átgondolni, megnézni a képet stb.
Utána el lehet azon is gondolkodni, ki írta. Talán azon is, hogy én miért idézem be pontosan tőle

http://forexklub.hu/blog/item/616-tr...eto-kereskedes
Régi 2016-03-02, 06:44   #971 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ezt az írást nem kellett most megszülni, mert már jóval korábban is megjelent az írásaim között, amikor az egyik korábbi lelkes klubtársamnak írtam nyilvánosan. Most úgy érzem ideillik. Ezek szerint ez nem egyedi jelenség?
...
Ezt az én kérdéseimre válaszoltad?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-02, 07:34   #972 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
Hírnév szint: 2
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Utána el lehet azon is gondolkodni, ki írta. Talán azon is, hogy én miért idézem be pontosan tőle

http://forexklub.hu/blog/item/616-tr...eto-kereskedes
ki írta? hát ezt nagyon nehéz kitalálni.. gondolom Tamás klubtagod volt elnézve a technikáját(Pyramid Stratégia?),mt4 sablont..stb.

egyébként van 2 jó előadása reális célokról,hullámokról..:

https://www.youtube.com/user/zoolitrading/videos
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-02, 18:27   #973 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ki írta? hát ezt nagyon nehéz kitalálni.. gondolom Tamás klubtagod volt elnézve a technikáját(Pyramid Stratégia?),mt4 sablont..stb.

egyébként van 2 jó előadása reális célokról,hullámokról..:

https://www.youtube.com/user/zoolitrading/videos
Nem, teljesen rossz az irány, amire gondolsz.
A cikket Dankó Zoltán írta, ott van, csak ennyire nem néz senki senkinek utána, csak ír valamit, hogy írjon. Ez persze a fórumozás világa, nem gond.
Nem is ismerem a srácot, akire viszont utal a Mester.
Viszont azt tudom, hogy korábban nem ez volt a véleménye erről az egész trendkövetésről és főleg a pozícióépítésről.
Örülök, hogy változik a véleménye, most amikor nem engem kell b@sztatni érte másokkal karöltve, egyből király a dolog! Nem érdekes?
Vagy csak kellett a blogba egy keresőszóra optimalizált cikk is a trendkövetésről? Á, de hogy, mikre nem gondolok én paranoiás balfácán már megint...
Egy rakás videóm van ilyenekről mindenhol, azok persze úgy sz@rok, ahogy vannak - ha az USSB-FX-ről van szó.
Érdekes világ ez, de így kell elfogadni azaz kell? De hogy kell. A fórumok hihetetlenül veszítenek manapság a vonzerejükből és nem véletlen.
Előtérbe kerülnek a Facebook csoportok, mert ott van saját moderálás és oda csak olyanokat engednek be, akik beazonosíthatok a saját oldalunkon is.
Én legalábbis így látom és akkor lehet olyan trollkirályokat is kiszűrni, akik ezt a fórumot is itt lealacsonyították, mert igen csak halódik. Kár!
De a főkolomposok, ha nem anyázni kell, eltűnnek, mert értelemeset, hasznosíthatót nem is tudnak írni.
Csak mások piszkálása a cél, abban profik azaz még abban sem, ezt azt hiszem egyszer "nlot" jól kifejtette.
Ha meg rájuk pirítanak a hazugságaik és az alaptalan vádaskodásaik miatt, akkor eltűnnek sértődötten.
Régi 2016-03-02, 18:32   #974 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezt az én kérdéseimre válaszoltad?
Nem, én már itt nem válaszolgatok ilyen kérdésekre. Volt, amikor próbáltam, felesleges.
Majd kint lesz az ez évi éles számlám, amikor elérkezettnek látom az idejét, az lesz a válasz.
Komoly érdeklődő megkeres a weboldalon és akkor szánok időt rá, ha be tudom azonosítani.
Nálunk ez már így működik és jól működik. Köszönöm a rám szánt idődet, de felesleges.
Az enyém viszont kiment az erre szánt havi keretből. Mindenkinek sok sok pipet kívánok!
Régi 2016-03-02, 19:13   #975 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Viszont azt tudom, hogy korábban nem ez volt a véleménye erről az egész trendkövetésről és főleg a pozícióépítésről.
Örülök, hogy változik a véleménye, most amikor nem engem kell b@sztatni érte másokkal karöltve, egyből király a dolog! Nem érdekes?
Vagy csak kellett a blogba egy keresőszóra optimalizált cikk is a trendkövetésről? Á, de hogy, mikre nem gondolok én paranoiás balfácán már megint...
Évek óta ugyanazt igyekszem csinálni. Tiszta szerencse, hogy annak idején készültek ezekről felvételek.

Soha nem a kereskedési módszereddel kapcsolatban volt kifogásom. Azt vitattam, hogy mindezt te leoktatod úgy embertömegeknek, hogy ők is ugyanúgy csinálnak majd mindent, mint te.
Na most jól megszegtem a 2 éves hallgatási fogadalmam.
Régi 2016-03-02, 19:26   #976 (permalink)
Szenior tag

xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem, teljesen rossz az irány, amire gondolsz.
A cikket Dankó Zoltán írta, ott van, csak ennyire nem néz senki senkinek utána, csak ír valamit, hogy írjon.
tudom, hogy ő írta a cikket.

"hát ezt nagyon nehéz kitalálni.. gondolom Tamás klubtagod volt elnézve a technikáját"

csak félreérthetően fogalmaztam. viszont a cikkben szereplő kép alapján gondoltam arra, hogy klubtagod volt, mert hasonlóan néz ki a poziépítés.
de mindegy tévedtem.
egyébként rosszban vagy ForexKlub al? mert szerintem ő normális. sok normális nincs itt, de ő az. fura egyébként, mert ma is írtál a facebook csoportjukba.

"Viszont azt tudom, hogy korábban nem ez volt a véleménye erről az egész trendkövetésről és főleg a pozícióépítésről."

én már évek óta ismerem és mindig a trendirányba kereskedett. csak annyi különbséggel, hogy felesleges indikátorokkal volt tele a chartja.
egyébként, amikor egy erőteljes elmozdulás van egy charton, akkor a poziépítés egyik legjobb profitmaximalizálási technika. ezeken nem is kell gondolkodni..
ez nem lehet vita tárgya.

más:

iiiiilyen kisbetűvel még nem kezdtem mondatot.
Régi 2016-03-02, 22:09   #977 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Ezt még beírom gyorsan, mielőtt elmérgesedne. Semmi gondom Zolival összességében, ezt csak egy kis szurkálásnak szántam, nem tudtam kihagyni.
Kaptam én is a fejemre tőle/tőled korábban, nem is keveset, de nem hinném, hogy ölre mennénk ezekért. Nem egymás, hanem a piac ellen kell dolgozni
Azt írod, hogy nem lehet vita tárgya a pozícióépítés???? Hát nem olvastad az itt is megjelent mindentudókat, akik szerint ez eretnekség?
Tuti a bérencemnek leszel kikiáltva mostantól, csak figyeld :-) Ráadásul kisbetűvel kezdve a mondatot és olyan kicsivel - b@asszus, hát ez aztán már...
Régi 2016-03-12, 22:55   #978 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Utolsó lehetőség a csatlakozásra a technikai elemzések kedvelőinek!

Az USSB-FX Turtles csoportba már csak a jövő hét végéig fogadunk el újabb jelentkezőket.

Az elmúlt 3 hónapban szerencsére már kialakult az "kemény mag" akikre alapozva tudjuk folytatni a munkát azaz a közösségi kereskedést.
Nagy a valószínűsége, mint az elején jeleztük is, hogy nem lesz többet alkalom a csatlakozásra, tehát aki kimarad az lemarad - legalábbis az USSB-FX által képviselt csoportos kereskedésről.
Ha viszont te még be szeretnél kapcsolódni (kezdőknek már nem ajánlott), akkor azt megteheted a videó sorozat 4. részének utolsó videójában felajánlott rendkívül kedvezményes lehetőségeket kihasználva.
Most már nem kell variálni, íme itt a videó a linkre kattintva, ha nincs időd megnézni a sorozat többi részét, bármennyire is ajánlott. Tudom, hogy mindenki a lényeget akarja és azonnal tudni - hát akkor legyen.

Mit kapsz és mennyiért az USSB-FX-től, ha szeretnél másokkal együtt kereskedni?

A teljesség igény nélkül - havi kevesebb, mint 4 azaz négy ezer HUF-ért:

- USSB-FX Multi Expert Advisor elsődlegesen trendkövetéses és pozícióépítéses stratégiákra

- USSB-FX Pyramid trendkövető stratégia online tanfolyam

- USSB-FX Multi Expert Advisor online tanfolyam

- USSB-FX RF Scalper inline tanfolyam (+ egyedi expert hozzá)

- Újdonság! USSB-FX Pro Trading Panel (egy kis panelről minden kezelhető, ami csak szükséges lehet a rajzoláshoz, elemzéshez, hírfigyeléshez)

- USSB-FX saját fejlesztésű indikátorok és scriptek

- Klubtagok Fóruma a fejlemények dokumentálására, megvitatására

- Facebook privát csoport a közösségi kereskedéshez

- Online Trading Room és archívuma

- Napi összefoglaló videók

- Újdonság!! Klubtagok Myfxbook statisztikai oldala

- Online technikai segítség programtelepítéshez

- 30 óra egyéni konzultációs keret (soha vissza nem térő egyszeri ajánlat)
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2016-03-12_15-29-11.jpg  
Régi 2016-03-13, 21:16   #979 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás USSB-FX Multi EA

Volt megkeresés most is és korábban is már, ezért ide is kiírom, így egyszerűbb a válasz:

Az USSB-FX Multi Expert és egyéb eszközeink csak a klubtagok számára elérhetők jelenleg.
Tudom, hogy van aki szívesen kipróbálná, akár használná is őket a saját stratégiájához, majd kitalálunk valamit erre is rövidesen.

Egyelőre még erre koncentrálunk inkább, de ismételten itt is kiemelem: alapról kezdőknek már most egyáltalán nem ajánlott csatlakozni!

De ha te érdeklődsz, akkor még lehet a jövő vasárnap estig itt ezen a linken (is).

.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2016-03-13_15-12-39.jpg  
Régi 2016-03-13, 22:23   #980 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

www.SEC.gov

US Security and Exchange Commission Office

Román György
1013 Budapest
Pauler u. 2.
Régi 2016-03-14, 07:32   #981 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Itt egy közvetlen link immár a weboldalon is elérhető videókhoz

http://ussbforex.com/forex-blog-magyar/video-tanfolyam/
Régi 2016-03-17, 03:23   #982 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Kedves Olvasó!

Már 50 új tagunk van és még köztük lehetsz te is, ha szeretnél olyanokkal együtt kereskedni akár a nap 24 órájában, akik a technikai elemzés kedvelői.
Megoldottuk a nonstop kapcsoltat tartási lehetőséget is mind velünk mind a többi taggal. De csak azokat várjuk mostantól még a héten, akik már nem kezdők.

A teljes rendszerünk összeállt, a Multi Expert tökéletesen dolgozik és kifejlesztésre került egy teljesen új kereskedési panel is. Ez mind benne van a klubtagsági árban!
Beindult a 3 hónapja indult csoportban a kereskedés is. Többen már éles számlán is tesztelik a tudásukat, igaz, még csak centes számlákon. Mindenre szabályaink vannak, erre is.
De már vannak biztató eredmények és nem csak álmodozások róla! Aki teszi a dolgát és kitartóan gyakorol, az élvezi is az előnyét és ez a lényeg. Ezer fajta stratégia működhet.

Az USSB-FX Pyramid stratégia alapja a technikai elemzés elsődlegesen, mert az ár mindent megmutat és nem kell felülni a fundamentális elemzéses humbuknak.
A megfelelő belépők megválasztása és onnantól az egykattintásos Multi EA-val történő menedzselés nem egy ördöngösség - de tapasztalatot igényel.
Az USSB-FX rendszerében 10 év Daytrade tapasztalatából tudunk neked is átadni. Számos esetben élőben is kereskedünk a Trading Room-ban, ez már évek óta így zajlik.

A kockázat a legmagasabb szinten van kezelve és aki betartja a kőkemény írott szabályokat, az nem tud átmenni komolyabb veszteségbe, csak mindet megsértve.
A stresszkezelés ezen kívül az, amire a legtöbb figyelmet fordítjuk. Ezért is csatlakoznak egyre többen hozzánk azok közül, akik már évek óta kereskednek.
Többen már más stratégiákkal is eredményesek - rövidebb távon - de az egyedüllét felőrli az idegeiket és emiatt vesztenek hosszabb távon. Ennek kezelésére is jó a közösségünk!

Amennyiben te is hasonló problémákkal küzdesz, most végül is kevesebb, (akkor ez se legyen már tabu), mint havi 4 azaz 4 ezer forintért lehetsz tag, ha 2 évre elkötelezed magad.
Viszont most a 2 éves előfizetéssel kapsz 30 hónapot ebben az utolsó akciós ajánlatban és 30 óra (!!!) egyéni konzultációs lehetőséget. Innentől döntsél te, hogy élsz-e a lehetőséggel?

Az USSB Forex már összességében 10. éve teszi a tevékenységét a kereskedés és annak oktatásának világában és tervezi ezt tenni a következő 10-ben is.
Százával alakultak és tűntek el a süllyesztőben közben cégek, emberek, tudjuk jól. De mi itt vagyunk stabilan és leszünk is - kinek örömére kinek bánatára.

Ezzel a bejegyzéssel búcsúzunk erre az évre a fórumtól, itt nem nyilvánulunk meg semmilyen módon és témában a továbbiakban. Innentől majd a reklámok teszik a dolgukat.

Minden, a deviza és tőzsdei kereskedés érdekében tevékenykedő társunknak és kollégánknak sok sikert és eredményességet kívánunk!

Régi 2016-03-17, 13:57   #983 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

[QUOTE=USSB-FX;77855][B]Kedves Olvasó!
...mert az ár mindent megmutat és nem kell felülni a fundamentális elemzéses humbuknak.

Korábbi a topikban közzétett figyelmeztetésekhez (lásd ott) csatolva a fentiek ismételten és sokadszorra igazolják miszerint:

Az USSB FX vállalkozás úgy árusít pénz- és tőkepiaci szolgáltatást, hogy arról nem rendelkezik kellő és alapos szakismerettel.

Román György
1013 Budapest
Pauler u. 2.
Régi 2016-03-17, 22:33   #984 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Én hiszek a technikai elemzésben. Azok nem akik feladták.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-17, 23:20   #985 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Smile

[QUOTE=MyBusiness;77859]
Idézet:
[B]Kedves Olvasó!
...mert az ár mindent megmutat és nem kell felülni a fundamentális elemzéses humbuknak.

Korábbi a topikban közzétett figyelmeztetésekhez (lásd ott) csatolva a fentiek ismételten és sokadszorra igazolják miszerint:

Az USSB FX vállalkozás úgy árusít pénz- és tőkepiaci szolgáltatást, hogy arról nem rendelkezik kellő és alapos szakismerettel.

Román György
1013 Budapest
Pauler u. 2.
Totál hülyeség, azt se tudja ez az ember, miről is mond véleményt.
Ez csak egy magamutogató, fórumgyilkos trollkirály megjegyzése.

Gratulálok neki néhány lelkes társával együtt, akik mindenhol ott vannak.
Sajnos a gusztustalan okoskodáson és irigységen kívül másra nem futja nekik.
Sikerült kitartó munkával teljesen hazavágniuk ezt a fórumot is.
Most már biztosan mindenki tudja a tutit, annyira okosakat írnak.
Ez aztán segíti a kereskedő társakat. Gratulálok!

Ennyi azért még belefért
Régi 2016-03-17, 23:53   #986 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én hiszek a technikai elemzésben. Azok nem akik feladták.
Kedves Csodamacska,
Amit írtál az csak az egyik eset. A másik eset, hogy bele sem kezdtek.
Üdv
Régi 2016-03-18, 10:46   #987 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Érdemes adni esélyt neki, ha épp nincs hír akkor a traderek adás vétel szisztémája mozgatja az árat, a sok strati között vannak átfedések így onnan fordítják az árat. Ha össze vissza menne az árfolyan nem rendszer szerint akkor nagyon rondán nézne ki.
Ismétlődnek a trendek, alakzatok, csak rá kell nézni a chartra, sokszor lehet észre venni szabályosságot.
Látok reményt a dologban, az emberek szokások, ismétlődő rutinból cselekednek, ezt beleviszik a chartba, ezzel rendszert teremtve, szükség van bizonyos mennyiségben azokra akik hasonló módszerekkel (emiatt hasonló helyen pl fibo szint..) tolják az árat long vagy shortba, a többiek meg adják a likviditást.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-18, 13:21   #988 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdemes adni esélyt neki, ha épp nincs hír akkor a traderek adás vétel szisztémája mozgatja az árat, a sok strati között vannak átfedések így onnan fordítják az árat. Ha össze vissza menne az árfolyan nem rendszer szerint akkor nagyon rondán nézne ki.
Ismétlődnek a trendek, alakzatok, csak rá kell nézni a chartra, sokszor lehet észre venni szabályosságot.
Látok reményt a dologban, az emberek szokások, ismétlődő rutinból cselekednek, ezt beleviszik a chartba, ezzel rendszert teremtve, szükség van bizonyos mennyiségben azokra akik hasonló módszerekkel (emiatt hasonló helyen pl fibo szint..) tolják az árat long vagy shortba, a többiek meg adják a likviditást.
Kedves Csodamacska,
Ez nagyon világos érvelés, nem is megyek szembe vele.
Ebben a topikban nem szaporítanám a szót. Bocs.
Üdv
Régi 2016-03-18, 21:10   #989 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Egy vélemény a fundamentális elemzésről:
"Az árfolyamokra vonatkozó Socionomics hipotézis szerint a társadalmi hangulat vezérli a tőzsdei trendeket. A hangulat változása legelőször egyébként is a grafikonokon érhető tetten, majd késleltetve létrehozza a híreket, társadalmi eseményeket és a megváltoztatja a fundamentális környezetet. Az emberek, – élükön a médiában tevékenykedő hírszerkesztőkkel – kiválasztják azt a hírt, ami leginkább alátámasztja a piaci mozgásokat, majd a hír, vagy esemény újbóli felbukkanásától várják az ismételt, hasonló elmozdulást az árfolyamokban. Ezért járja a Elliott-os körökben a mondás: Aki kereskedő a fundamentum, illetve a hírek után megy, az nem az okok, hanem a következmények alapján hozza meg a döntését, vagyis olyan, mintha kizárólag visszapillantó tükörből igyekezne autót vezetni." - Cimballi
Régi 2016-03-18, 21:45   #990 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

erre szokták mondani, hogy az árfolyam csinálja a hírt. nem a hír az árfolyamot.
Régi 2016-03-19, 05:07   #991 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy vélemény a fundamentális elemzésről:
"Az árfolyamokra vonatkozó Socionomics hipotézis szerint a társadalmi hangulat vezérli a tőzsdei trendeket. A hangulat változása legelőször egyébként is a grafikonokon érhető tetten, majd késleltetve létrehozza a híreket, társadalmi eseményeket és a megváltoztatja a fundamentális környezetet. Az emberek, – élükön a médiában tevékenykedő hírszerkesztőkkel – kiválasztják azt a hírt, ami leginkább alátámasztja a piaci mozgásokat, majd a hír, vagy esemény újbóli felbukkanásától várják az ismételt, hasonló elmozdulást az árfolyamokban. Ezért járja a Elliott-os körökben a mondás: Aki kereskedő a fundamentum, illetve a hírek után megy, az nem az okok, hanem a következmények alapján hozza meg a döntését, vagyis olyan, mintha kizárólag visszapillantó tükörből igyekezne autót vezetni." - Cimballi
Ekkora baromságot régen olvastam. (Keveritek a médiahíreket a fundamentumokkal. Ezért szóltam csak hozzá.)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-19, 18:56   #992 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Még aktuális!

Idézet:
Kedves Olvasó!

Már 50 új tagunk van és még köztük lehetsz te is, ha szeretnél olyanokkal együtt kereskedni akár a nap 24 órájában, akik a technikai elemzés kedvelői.
Megoldottuk a nonstop kapcsoltat tartási lehetőséget is mind velünk mind a többi taggal. De csak azokat várjuk mostantól még a héten, akik már nem kezdők.

A teljes rendszerünk összeállt, a Multi Expert tökéletesen dolgozik és kifejlesztésre került egy teljesen új kereskedési panel is. Ez mind benne van a klubtagsági árban!
Beindult a 3 hónapja indult csoportban a kereskedés is. Többen már éles számlán is tesztelik a tudásukat, igaz, még csak centes számlákon. Mindenre szabályaink vannak, erre is.
De már vannak biztató eredmények és nem csak álmodozások róla! Aki teszi a dolgát és kitartóan gyakorol, az élvezi is az előnyét és ez a lényeg. Ezer fajta stratégia működhet.

Az USSB-FX Pyramid stratégia alapja a technikai elemzés elsődlegesen, mert az ár mindent megmutat és nem kell felülni a fundamentális elemzéses humbuknak.
A megfelelő belépők megválasztása és onnantól az egykattintásos Multi EA-val történő menedzselés nem egy ördöngösség - de tapasztalatot igényel.
Az USSB-FX rendszerében 10 év Daytrade tapasztalatából tudunk neked is átadni. Számos esetben élőben is kereskedünk a Trading Room-ban, ez már évek óta így zajlik.

A kockázat a legmagasabb szinten van kezelve és aki betartja a kőkemény írott szabályokat, az nem tud átmenni komolyabb veszteségbe, csak mindet megsértve.
A stresszkezelés ezen kívül az, amire a legtöbb figyelmet fordítjuk. Ezért is csatlakoznak egyre többen hozzánk azok közül, akik már évek óta kereskednek.
Többen már más stratégiákkal is eredményesek - rövidebb távon - de az egyedüllét felőrli az idegeiket és emiatt vesztenek hosszabb távon. Ennek kezelésére is jó a közösségünk!

Amennyiben te is hasonló problémákkal küzdesz, most végül is kevesebb, (akkor ez se legyen már tabu), mint havi 4 azaz 4 ezer forintért lehetsz tag, ha 2 évre elkötelezed magad.
Viszont most a 2 éves előfizetéssel kapsz 30 hónapot ebben az utolsó akciós ajánlatban és 30 óra (!!!) egyéni konzultációs lehetőséget. Innentől döntsél te, hogy élsz-e a lehetőséggel?

Az USSB Forex már összességében 10. éve teszi a tevékenységét a kereskedés és annak oktatásának világában és tervezi ezt tenni a következő 10-ben is.
Százával alakultak és tűntek el a süllyesztőben közben cégek, emberek, tudjuk jól. De mi itt vagyunk stabilan és leszünk is - kinek örömére kinek bánatára.

Ezzel a bejegyzéssel búcsúzunk erre az évre a fórumtól, itt nem nyilvánulunk meg semmilyen módon és témában a továbbiakban. Innentől majd a reklámok teszik a dolgukat.

Minden, a deviza és tőzsdei kereskedés érdekében tevékenykedő társunknak és kollégánknak sok sikert és eredményességet kívánunk!

Régi 2016-03-23, 03:19   #993 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

És mivel minden jónak egyszer vége van, itt a vége a csatlakozási lehetőségnek az USSB-FX Kereskedői Klub tagjaihoz.

A továbbiakban csak és kizárólag egyéni elbírálás alapján lehet csatlakozni annak, aki már tudja bizonyítani a jártasságát a devizakereskedésben, de egyedül érzi magát.
Bízom abban a kis csapatban, amely összejött és azt gondolom, hogy velük megalapozhatjuk az új SNTS rendszerünk működtetését.

Az energiát mostantól abba fektetjük, hogy őket segítsük és nem a kezdők képzésére, ami kegyetlen egy feladat. Aki nem hiszi, próbálja meg :-)
Persze csak akkor felelősségteljes ez, ha érdekel is valakit az, mi lesz velük, nem mint a hagyományos más tanfolyamokon. Ott a sokat fizet és mehet a jelszó...

Most itt már a kezdeti önálló, ebook-okoból történő ismeretszerzés után, amikor más sínen vannak a tagjaink az alapokkal, beindul az egyéni 30 órás képzés!
Mindezt és már nem titok, havi kevesebb, mint 4 ezerért, amit 2 évre kellett bevállalni. Ezért minden jár, expertekkel, indikátorokkal, scriptekkel együtt.

Hát csoda, ha a "konkurenciák (mármint a szánalmasabbjai) utálnak bennünket és akár maguk teszik akár a bérbeíróikkal támadnak ahol csak tudnak?

De ez innentől már nem számít, kár irigykedni is, mert mi jól elvagyunk magunk között az immár kis baráti társaságukkal.
Aki meg csak itt osztja az észt, meg kritizál, mocskolódik, mert hát a szíve joga, hogy azt folytassa.
Állandóan ment itt az áskálódás éles számla témában is. A weboldalukon találsz egyet.

Ezzel elköszönök, remélem, hogy nem kell ez ügyben sokat itt ezzel foglalkoznom, inkább másra tudom szánni az időmet,
de természetesen a jogtalan és alaptalan bejegyzéseket azért nem hagyom szó nélkül ezek után sem.
Ebbe persze azok már bele sem tartoznak, akiket semmibe veszek, mert jó-páran ebbe a kategóriába tartoznak.

A többieknek pedig sikeres és eredményes kereskedést kívánok!
Régi 2016-03-23, 03:43   #994 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Egy ígérettel viszont még tartozom, mégpedig az USSB-FX Multi EA elérhetőségének ügyével, amely eddig nem volt elérhető, csak klubtagsággal.

Most ezek után önmagában klubtagság nélkül is megvehetővé tesszük napokon belül. Az ára sem titok: 197 USD.
Adunk vele több kiegészítő saját fejlesztésű eszközt is, a lehető legrészletesebb online elérhető használati útmutatókkal.

Aki megveszi, az örökre megkapja a vásárláskori aktuális verzióját (későbbi fejlesztések felárasak) és rendszeresen kap majd aktuális kötésekről is videókat hozzá.
Hogy mit tud az expert? Az USSBFX YouTube csatornáján és a weboldalon tájékozódhatsz róla videók és leírások alapján. Mindenről tájékozódhatsz előre.
Hogy miért ennyi? Azért, mert ennyit ér másokéhoz képest és eddig is megvoltunk az eladása nélkül. Ha ingyenes vagy olcsó kell, ajánlom az MQL eShop-ját.
Ott talán több ezerből is választhatsz. Mindenre van 333 fajta. Hogy melyik lesz a végén olcsóbb neked, ha használni is akarod kereskedésre? Mi már tudjuk
Van-e demó? Nincs, mi már napi nonstop jelleggel használjuk. Jó! De ha azt nem tudja, amit ígérünk, amit látsz videókon, akkor kérhetsz pénzvisszafizetést - ez nálunk nem gond.

Akit érdekel az USSB-FX Multi EA, az keressen meg bennünket email-ben (ussbfx@gmail.com)

De ne sértődj meg, ha a Freemail, Citromail és egyéb hasonló email címekről érkező megkeresésekre nem válaszolunk, mert a rendszerünk el sem fogadja.
Régi 2016-03-24, 19:28   #995 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Az ussbforex.com alapvető átalakítása meg történt - egy korszak lezárult megint.

Az USSB-FX Multi EA értékesítési oldala is készülőben van, de még pár napot igénybe vesz a közzé tétele.
Olyan online használati útmutatót készítünk, hogy minden tekintetben megfeleljen az önálló használatához.
Régi 2016-04-08, 04:02   #996 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
Az ussbforex.com alapvető átalakítása meg történt - egy korszak lezárult megint.

Az USSB-FX Multi EA értékesítési oldala is készülőben van, de még pár napot igénybe vesz a közzé tétele.
Olyan online használati útmutatót készítünk, hogy minden tekintetben megfeleljen az önálló használatához.
USSB FOREX MULTI EXPERT ADVISOR 2016

Elkészült a weboldal az USSB FOREX MULTI EA-hoz és természetesen az online használati útmutatója is.
A használati útmutató teljesen új formátumban érhető el, 1-2 kattintással minden megtalálható benne az expertől és a beállításairól nagyon részletesen.

Az expertet azoknak ajánljuk elsődlegesen, akik már otthonosabban mozognak a MetaTrader világában és szeretnének egy expertben kezelni mindent, akár több stratégiát is.
Trendkövetés, pozícióépítés, scalpolás, hedge és ezek kombinálása - nem gond. Itt nem sorolom fel, mit tud, könnyebb lenne, hogy mit nem, amit érdemes is alkalmazni.
Jó pár videó már van róla, de készülnek majd még részletesebbek is, hogy akár a teljesen kezdők is könnyen átláthassák az előnyeit.

Most is az egyszerűsége a kiemelendő a számtalan variáció biztosítása mellett, de nem biztos, hogy ezzel kellene kezdeni annak is, aki most tölt majd le MT4-es chartot először.
Ez az expert azok által lett kifejlesztve, akik naponta használják is és a fejlesztés is állandó. Senkinek nem kell zsákbamacskát venni, mert itt is él a pénzvisszafizetési garancia.

USSB FOREX MULTI EXPERT ADVISOR 2016
.
Régi 2016-05-01, 19:37   #997 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás Van új a nap alatt...

Rövidesen valami érdekessel és szokatlannal fog jelentkezni az USSB Forex Consulting.
Sokan nem is fogják érteni, hogy miért csináljuk majd, amit csinálunk fogunk...

De ha most gondolkozol tíz vagy száz ezreket költeni oktatásra, bánni fogod, hogy nem vártál egy kicsit :-)
Díjmentesen fogsz 3x annyit kapni és azokat a stratégiákat is tabuk nélkül, amit máshol tanítanak.
Semmit nem kell venned, regisztrálnod sem kell és nem fogsz apró-betűs sorokat sem találni sehol.

Hogy mikor kezdjük, pontosan nem tudjuk, de addig is talán érdemes ránézni a weboldalunkra
.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 23:51 , a GMT +1 időzóna szerint.