Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-01-17, 17:26   #101 (permalink)
Tag

Forexman logója

Összes hozzászólás: 70
Hírnév szint: 8
Forexman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás A jó kereskedőket a türelmükért fizetik...

Nem idegesített fel, annál én már sokkal rutinosabb fórumos vagyok, de mivel szeretném elejét venni a további hasonló piszkálódásnak, megpróbáltam mindent leírni egy helyre, hogy minél kevesebb lehetőségük lehessen bizonyos kedves "segítőkész" emberkéknek kötekedni.

Általában az a jellemző a nickneves fórumokra, hogy az ilyen "nagyon megmondom neki" típusú első-beírós emberek rendre eltűnnek a fórumokról, csak mindig jön helyettük persze újabb és újabb. Ezt persze bele kell kalkulálni, ha valaki nyilvánosan is vállalja azt, amit csinál. Nekem ezzel nincs gondom, ez szinte semmi ahhoz képest, ami 2-3 éve az index.hu-n történt hosszabb ideig, ott megedződtem rendesen. Én összességében már 7. éve vagyok jelen a forex világában, ráadásul mindig közzétéve azt is, hogy ki vagyok a nicknév mögött. De többnyire mindenki tudja a régebbiek közül azt is, hogy ki van egy-egy normálisan írogató nicknév mögött, ez sem kivételes jelenség, mert sok barátság jött már így össze. Én is vállalom magamat, az elképzeléseimet, nem pedig aljas módon névtelenül "fedezékből" tüzelek mindenre, amibe bele lehet kötni.

Szakmai oldalról bárkivel hajlandó vagyok megvitatni bármit tabuk nélkül. Egy szakmai fórum (én ezt azért mindenképpen annak nevezem) erre hivatott és nem az egymás zsebében való turkálásra, meg az oktatási rendszerének az állandó kritizálására - szerintem. De ez jellem kérdése, azt meg nem tanítják...

Csak végig kell nézni a beírásokat, hogy melyik mivel foglakozik itt is: a kereskedésről talán 2!? Ja, hogy abba nem lehet belekötni vagy ha lehetne is, de arra már nincs elegendő tudás és nem akar bohócot csinálni magából senki?

A továbbiakban én csak a kereskedésről fogok értekezni, amiből mindenki csak profitálhat, akit ez érdekel. Szerencsére, és ez már a reklám helye, de naponta jó-páran regisztrálnak innen is hozzánk, és többségük 1-2 Trading Room-os látogatás után csatlakozik a klubtagokhoz.

Kifizetik azt a rendkívül komoly összeget (most ez még egy ideig 49 USD az 599 USD helyett) amiért most egy teljes évig teljes-körűen tagjai lehetnek a csapatunknak, amiben pl. a napi 2 órás élő Trading Room is benne van, ahol minden kötési lehetőséget, jelet kielemzünk nap mint nap. Ott megmutatjuk azt, hogy mit és hogyan kell az USSB-FX SNTS stratégiákat, experteket, indikátorokat használni, attól kezdve amikor reggel valaki kinyitja MetaTrader-t. Tegnap is ezt tettük, ma is ezt fogjuk. Ma pl. megnézzük a mai és a heti kötéseinket is (péntek lévén), hogyan is jött össze ez az eredmény, ami kinek szép kinek kevés..

Természetesen örülünk neki, akár erre a hónapra be is lehetne fejezni a kereskedést, és ezt mutogatni hónapokig. De nem ez a célunk, hanem az, hogy ezt minél stabilabban tudja a csapat hozni havi szinten, sőt mi akár a felével is megelégszünk akkor.
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-01-17_8-37-36.jpg  
Forexman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-17, 21:23   #102 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Bajkon úr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözöllek azok között, akik csak és kizárólag azért regisztráltak, hogy velünk foglalkozzanak! Mi sem természetesebb ennél, hogy "véletlen" minden erőfeszítésüket ti arra fordítjátok (persze csak építő jelleggel), hogy megpróbáljanak lejáratni bennünket. Milyen érdekes, hogy az index.hu-n is pont ez történt a minap
Megbocsáss, de nem jól ítélted meg a helyzetet. Olvasom a fórumot régóta. Reklámotok megy jóideje bannerben, weboldalatokat alaposan átolvastam. Egyszerűen szerettem volna látni a myfxbook számlát amit beillesztesz folyamatosan. Kerestem de ezt találtam, ezért volt a kérdés. Miért nem publikus amit ide szúrsz minden alkalommal? Szimpatikus amit elkezdtetek, de miért kell dugdosni ha van myfxbook kimutatás? Újfent köszönöm a választ előre!
Bajkon úr nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-01-17, 21:58   #103 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Én összességében már 7. éve vagyok jelen a forex világában, ráadásul mindig közzétéve azt is, hogy ki vagyok a nicknév mögött.
khmmm...

ez nem annyira igaz, mielött megszólsz másokat, h nicknévvel fórumoznak

elolvastam az összes postodat a topikban
egyikben sem említetted, h a Forexman nick az = Bubor Zoltánnal
miután elkezdtél itt postolgatni, utánna szóbakerült a neved másoktól

de ha belinkeled innen, akkor megkövetlek
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-18, 01:10   #104 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Kifizetik azt a rendkívül komoly összeget (most ez még egy ideig 49 USD az 599 USD helyett) amiért most egy teljes évig teljes-körűen tagjai lehetnek a csapatunknak, amiben pl. a napi 2 órás élő Trading Room is benne van, ahol minden kötési lehetőséget, jelet kielemzünk nap mint nap.
.
én régen kifizettem a 600 dollárt. most érdemes lehet kihasználni ezt lehetőséget mindenkinek.

Idézet:
Egy szakmai fórum (én ezt azért mindenképpen annak nevezem) erre hivatott és nem az egymás zsebében való turkálásra, meg az oktatási rendszerének az állandó kritizálására - szerintem. De ez jellem kérdése, azt meg nem tanítják...
nem érdemes a nyílt fórumokkal szemben nagy elvárásoknak lenni.
mindenkinek megvan a saját véleménye. mindenki a saját stratégiájába hisz.
a saját elképzelésébe. ezért nem is szabad azon vitázni, hogy ki hogyan kereskedik, mert a végén úgyis a számok döntenek és szinte mindegyik módszer jó lehet. az össz. nyerőnek(R) nagyobbnak kell lenni, mint az össz. vesztőnek(R). ez a lényeg. ezt nem lehet elkerülni a siker érdekében, akármilyen stratégiád van. aztán, hogy ez ki milyen módszerrel éri el, az egyéni.
viszont, aki elkezd egy másik tradert,egy másik trader stratégiáját piszkálni az buta, mert hogyan lehet józanul ítélkezni egy módszer felett, amit nem ismerünk. és nem kötelező minden ember hozzászólására reagálni. szerintem Bajkon úr hozzászólásai nem voltak bántóak. de ha bántóak
lettek volna, akkor meg nem kell rá reagálni, mert a nyílt fórumok sosem lesznek komoly fórumok. nem kell komolyan venni a fórumokat, mert nem lehet eldönteni, hogy ki a hiteles. úgyhogy csak lazán kell kezelni ezt a dolgot.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-18, 04:17   #105 (permalink)
Tag

Forexman logója

Smile Akkor csak komolyan és a kereskedésről ugye?

Figyelem! Szerintem ezt kár elolvasni másnak, uncsi és értelmetlen párbeszéd!

Hurrá, ismét egy komoly kérdés a kereskedésről...

Semmi gond, itt este van Colorado Springs-ben és unatkozom, ezért erre még válaszolok. Mi is lehetne ennél jobb szórakozás egy újdonsült nagypapának ilyenkor?

[QUOTE=_pda_;43509]khmmm...

de ha belinkeled innen, akkor megkövetlek[/QUOTE

Kedves _pda_!

Csak kivételesen neked, hiszen "Szenior tag" vagy, illik válaszolni. Én is megnéztem a beírásaidat. Tanulságos volt. Miután hetek alatt nem találtál be a Trading Room-ba se feledékenységből amit magad írtál itt meg, nem csoda, hogy a bejegyzéseket is felületesen nézted át. Mire én először ide beírtam, akkora már többen a nevemen neveztek, mindjárt az első 3-4 bejegyzésben. Én utána feltettem a videóimat, majd személy szerint nyilatkoztam róla stb. Én persze megtehetem, hogy vállalom magam, de te ennyi idő után tudhatnád, hogy így beírni, ahogyan pl. te tetted, a legalapvetőbb etikai szabályoknak sem felel meg, emiatt több fórumról azonnal ki is tiltják az embert. Csak a kedvedért akkor nézzük is, hogyan orvosolhatnánk a legnagyobb problémádat, hogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid:

#4. "az USSB oktatója Bubor Zoli nagyon jól bírja a gyürődést. napi 3-4 órában(régen - most nem tudom hogy van) oktatott minket.
plusz én melette jártam Komjáthy féle webinárokra + profit.hu..stb. tehát voltak napjaim, amikor napi 10 órában csak tőzsde,forex
webinárokat néztem. másra nem is volt időm. nem bírtam fizikailag és lelkileg azt a hajtást, amit Bubor Zoli csinált. túl intenzív volt számomra."

#29. Eddig csak rólam írtak, én itt csatlakoztam a fórumhoz egy korábbi idézettel...
#30. A 48 perces videóm, ki nem találná az ember belőle, hogy közöm van az USSB-hez...
#34. "Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
#36. sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése:"Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
Az én válaszom: "Küldtem neked is egy levelet,"...

Ha ebből valakinek nem jön le a párhuzam, annak már csak a részletes, fényképes életrajzom lenne csak elég a beazonosításhoz! A francba! Hát nem ott van az is az USSB Forex weboldalán pontosan abban a formában. Hogy miket találok én meg...

De tudod mit? Szégyellem magam!

Ez már megint röhej, hogy belementem ebbe a bibibibi-bebebebe dedó1 játékba, aminek semmi köze nincs a kereskedéshez. Azért persze nincs harag, legyen szép hétvégéd és fórumozzál sokat továbbra is, ha nincs jobb dolgod. Én is fogok, és csak remélem, ha egyszer be is tartom az ígéretem, hogy kicsit másképpen, mint mások. Most így, hála neked, ha valaki véletlen nem bogozta volna ki eddig hosszadalmas és fáradságos oknyomozással, hogy ki vagyok, nem kell tovább szenvednie, te megírtad kerek perec a tutit

És végezetül: mint említettem, átnéztem a hozzászólásaidból jó-párat. Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt, amiből azt hiszem találtam a kereskedéssel kapcsolatosakat is Arról nincs esetleg kedved írni, te hogyan csinálod? Az engem és másokat is bizonyára jobban érdekelne, mint ez. Pl. milyen időtávon, milyen stratégiával kereskedsz, milyen expertet, indikátorokat használsz, melyik brókernél vagy, hol érhető el a Myfxbook-os éles számlád kimutatása stb. Tudod, minden olyan téma, amiről te is és mások is oly kitartóan kérdezgetnek másokat, ha meg azok beírnak valamit, aztán kapnak ám hideget és meleget érte...
Régi 2014-01-18, 08:15   #106 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Figyelem! Szerintem ezt kár elolvasni másnak, uncsi és értelmetlen párbeszéd!

Hurrá, ismét egy komoly kérdés a kereskedésről...

Semmi gond, itt este van Colorado Springs-ben és unatkozom, ezért erre még válaszolok. Mi is lehetne ennél jobb szórakozás egy újdonsült nagypapának ilyenkor?

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
khmmm...

de ha belinkeled innen, akkor megkövetlek
Kedves _pda_!

Csak kivételesen neked, hiszen "Szenior tag" vagy, illik válaszolni. Én is megnéztem a beírásaidat. Tanulságos volt. Miután hetek alatt nem találtál be a Trading Room-ba se feledékenységből amit magad írtál itt meg, nem csoda, hogy a bejegyzéseket is felületesen nézted át. Mire én először ide beírtam, akkora már többen a nevemen neveztek, mindjárt az első 3-4 bejegyzésben. Én utána feltettem a videóimat, majd személy szerint nyilatkoztam róla stb. Én persze megtehetem, hogy vállalom magam, de te ennyi idő után tudhatnád, hogy így beírni, ahogyan pl. te tetted, a legalapvetőbb etikai szabályoknak sem felel meg, emiatt több fórumról azonnal ki is tiltják az embert. Csak a kedvedért akkor nézzük is, hogyan orvosolhatnánk a legnagyobb problémádat, hogy emiatt ne legyenek álmatlan éjszakáid:

#4. "az USSB oktatója Bubor Zoli nagyon jól bírja a gyürődést. napi 3-4 órában(régen - most nem tudom hogy van) oktatott minket.
plusz én melette jártam Komjáthy féle webinárokra + profit.hu..stb. tehát voltak napjaim, amikor napi 10 órában csak tőzsde,forex
webinárokat néztem. másra nem is volt időm. nem bírtam fizikailag és lelkileg azt a hajtást, amit Bubor Zoli csinált. túl intenzív volt számomra."

#29. Eddig csak rólam írtak, én itt csatlakoztam a fórumhoz egy korábbi idézettel...
#30. A 48 perces videóm, ki nem találná az ember belőle, hogy közöm van az USSB-hez...
#34. "Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
#36. sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése:"Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő."
Az én válaszom: "Küldtem neked is egy levelet,"...

Ha ebből valakinek nem jön le a párhuzam, annak már csak a részletes, fényképes életrajzom lenne csak elég a beazonosításhoz! A francba! Hát nem ott van az is az USSB Forex weboldalán pontosan abban a formában. Hogy miket találok én meg...

De tudod mit? Szégyellem magam!

Ez már megint röhej, hogy belementem ebbe a bibibibi-bebebebe dedó1 játékba, aminek semmi köze nincs a kereskedéshez. Azért persze nincs harag, legyen szép hétvégéd és fórumozzál sokat továbbra is, ha nincs jobb dolgod. Én is fogok, és csak remélem, ha egyszer be is tartom az ígéretem, hogy kicsit másképpen, mint mások. Most így, hála neked, ha valaki véletlen nem bogozta volna ki eddig hosszadalmas és fáradságos oknyomozással, hogy ki vagyok, nem kell tovább szenvednie, te megírtad kerek perec a tutit

És végezetül: mint említettem, átnéztem a hozzászólásaidból jó-párat. Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt, amiből azt hiszem találtam a kereskedéssel kapcsolatosakat is Arról nincs esetleg kedved írni, te hogyan csinálod? Az engem és másokat is bizonyára jobban érdekelne, mint ez. Pl. milyen időtávon, milyen stratégiával kereskedsz, milyen expertet, indikátorokat használsz, melyik brókernél vagy, hol érhető el a Myfxbook-os éles számlád kimutatása stb. Tudod, minden olyan téma, amiről te is és mások is oly kitartóan kérdezgetnek másokat, ha meg azok beírnak valamit, aztán kapnak ám hideget és meleget érte...
sztem nem állítottam semmi valótlant, számomra egy cég képviselőjének a bemutatkozása Ez , nem az amit Te felsorolsz, h barkochobázzuk ki mások hozzászólásaiból, meg feltöltött videókból
Egy cég képviselőjére más normák vonatkoznak, mint egy mezei fórumozó userre, bár én sem tettem semmi olyasmit, ami egy fórum etikai szabályaiba ütközne, állításoddal szemben

Lásd példának az IronFx topikot, Zalán és Zoltán reakcióit a legvadabb dolgokra

az az állításod sem igaz, h nem találtam be a tradingroomba, pont a hét elején tettem meg egy fél órára, nekem ennyi elég volt belőle, h lássam a lényeget, bár ez az eddigi postokból is kiderült számomra
nem az én világom

hogyan csinálom?

ha már felületesség vádolsz, ez rád is igaz,

hát Igy

nekem nem kell bizonygatnom semmit, senkinek, már csak azért sem, mert nem bíráltam senkinek a kereskedését, a Tiédet sem

további jó pihenést Colorado Springs-ben, rád fér, látszik a reakcióidból
Régi 2014-01-18, 08:32   #107 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

jahhhh, még ami kimaradt, bocsánat
LQD markets, nincs se expert, sem indikátor, sem egyébb cucc, csak PA
a módszerre meg ott a válasz a linkelt postomban, az az én világom

"Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt"

elég erre egy mondat, nem szokásom oldalas tirádákba bocsátkoznom
Régi 2014-01-18, 09:03   #108 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
én régen kifizettem a 600 dollárt. most érdemes lehet kihasználni ezt lehetőséget mindenkinek.
Sindler, kösz nem.

Te több tanfolyamra jártál, de úgy tűnik, még mindig keresed az utad. Mégis mindegyiket reklámozod a gyanútlan kezdőknek. Ez pszichológiailag érthető: az ember nem szívesen ismeri be, ha téved, és feleslegesen dob ki újra és újra százezreket.
(Apropó, megadom a számlaszámom, ha gondolod. Bár nem szoktam, de ilyen szinten én is tudnék neked újat mondani 600 usd-ért.)

Amúgy érdekes ez a bzforex-forexman-Zoli.
Kereskedőként lelkes, kitartó - ami szimpatikus.
Vállalkozóként felkészültségéhez képest egoista, öntömjénező, féligazságokkal manipuláló, céljainak másokat ügyesen kihasználó, de kritikusait lehülyéző, gátlásoktól mentes sales-marketinges, szerényen csak Nr.1, innen az USA-ból. Ez meg baromira nem szimpatikus.
Olvasom, röhögök, és analizálom a jelenséget.
Mi szükség van erre napi 14% mellett?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-18, 12:16   #109 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

egy újdonsült nagypapának Zolinak és unokájának sok boldogságot és hosszú eredményes életet kívánok!
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-18, 12:32   #110 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te több tanfolyamra jártál, de úgy tűnik, még mindig keresed az utad. Mégis mindegyiket reklámozod a gyanútlan kezdőknek. Ez pszichológiailag érthető: az ember nem szívesen ismeri be, ha téved, és feleslegesen dob ki újra és újra százezreket.
(Apropó, megadom a számlaszámom, ha gondolod. Bár nem szoktam, de ilyen szinten én is tudnék neked újat mondani 600 usd-ért.)
"Te több tanfolyamra jártál, de úgy tűnik, még mindig keresed az utad."

szerintem aki szeret tőzsdézni, azt minden előadás,oktatás érdekli, mert szeret a kereskedéssel foglalkozni.

"Mégis mindegyiket reklámozod a gyanútlan kezdőknek."

a tanfolyamok közül csak a legjobbakat szoktam. pont azért, hogy akiknek esetleg kevés pénze van a tanfolyamokra, azok menjenek a legjobbra.
de hogy kinek mi a legjobb az egyéni. 3-4 tanfolyam van, ami kiemelkedő. azokat szoktam javasolni.
én azokat az oktatókat szeretem, akik elmennek rendezvényekre(pl. forexpo,profitday..stb) és kiállnak az emberek elé.

"Ez pszichológiailag érthető: az ember nem szívesen ismeri be, ha téved, és feleslegesen dob ki újra és újra százezreket."

ha egy olyan tanfolyamra megyek, ahol nem kapok semmi új infót, akkor is megérte, mert tudom hogy ez az oktató se tud újat mondani.
nő a hitem,önbizalmam magamban,stratégáiban. és ez sokkal több pénzt megér, mintha kapnék egy új jó kis stratégiát, mert a hit,pszichológia a kereskedés legfontosabb eleme és ezért fogod kifizetni a legtöbb pénzt az piacnak,oktatóknak még akkor is, ha elsőre nem így tűnik.

"(Apropó, megadom a számlaszámom, ha gondolod. Bár nem szoktam, de ilyen szinten én is tudnék neked újat mondani 600 usd-ért.)"

hát ez természetes. főleg fundamentális területen, mert ahhoz tényleg nem értek. de valahogy nem illik a személyiségemhez a fundamentális elemzés.
nem szeretek vele foglalkozni. a technikai elemzéssel se nagyon. csak nagyjából.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-18, 18:24   #111 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bajkon úr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megbocsáss, de nem jól ítélted meg a helyzetet. Olvasom a fórumot régóta. Reklámotok megy jóideje bannerben, weboldalatokat alaposan átolvastam. Egyszerűen szerettem volna látni a myfxbook számlát amit beillesztesz folyamatosan. Kerestem de ezt találtam, ezért volt a kérdés. Miért nem publikus amit ide szúrsz minden alkalommal? Szimpatikus amit elkezdtetek, de miért kell dugdosni ha van myfxbook kimutatás? Újfent köszönöm a választ előre!
Mivel ez a kereskedéshez is kapcsolódik szorosan, erről érdemes beszélni. Így már más a helyzet, jogos és érthető a kérdés a részedről. A válasz sem bonyolult:

Egyrészt azért nem nyilvános, mert ez üzlet, munka és nem szórakozás sem nekem, sem a több klubtagnak, akik már fizettek. Ha mindent nyilvánossá teszünk, ingyenesen, ráadásul nem a weboldalunkon elérhetően (ami pl. nem nekünk generál forgalmat a keresőkben), akkor minek is jönne valaki közénk? Aki kíváncsi a részletekre, az annyi infót kaphat már a weboldalon is, ami messze több, mint amit bárhol másutt elmondanak egy tanfolyami előzetes formájában. De ott a Trading Room is. Ott meg naponta élőben megmutatjuk, kielemezzük részletesen, nincs eldugva. A fejlesztések nem kevés költségbe kerülnek. Ezt is finanszírozni kell valamiből. Hatékony rendszert, jól működő vállalkozás képes csak kifejleszteni. A jól működő kereskedési rendszer pedig azoknak is érdeke, akik használják. Az előző mondatban pedig benne van, hogy vállalkozás, tehát azért alakult, hogy idővel profitot is termeljen. A végtelenségig nem tud ingyenes odaadni mindent, mert nem lesz miből tovább lépni.

Másrészt, és ez a lényegesebb, amikor kint volt korábbi időszakokban, nos akkor aztán volt ám mindenféle reakció egy-egy (ott fordított alapállásban) negatív részlettel való kiemeléssel. Volt pl. +20%-os sorozat után egy után egy -6%-os, hát aztán arra ráugrottak a hozzáértők és azt támadták minden irányból. Ez meg a klubtagoknak tépázta meg a hitét és vette el a kedvét egy idő után. Elkezdték nézni ők is egyfolytában (bizonyítani akartak), az meg elvette a figyelmüket magától a kereskedéstől. Ezért döntöttünk így. Az általad feltett kimutatás viszont nem szerepel a miénkben, inkább azt már privátban, de kíváncsi lennék, hogy az honnan van?

Látogass meg bennünket az USSB Forex Trading Room-ban, ott megnézheted az aktuálisat minden nap, már ameddig nyilvános lesz és díjmentes a belépés.
Régi 2014-01-18, 18:42   #112 (permalink)
Tag

Forexman logója

Smile Az élet túl rövid ahhoz, hogy negatívan álljunk hozzá...

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
jahhhh, még ami kimaradt, bocsánat
LQD markets, nincs se expert, sem indikátor, sem egyébb cucc, csak PA
a módszerre meg ott a válasz a linkelt postomban, az az én világom

"Nem volt nehéz a többnyire egysoros megjegyzéseid miatt"

elég erre egy mondat, nem szokásom oldalas tirádákba bocsátkoznom
Rendben, tiszteletben tartom az álláspontodat és stílusodat. Sok sikert kívánok a kereskedésben! Ezek szerint azért mégis csak lehet nyereségesen is kereskedni, több fajta módon, kinek mi áll közelebb a személyiségéhez, és nem úgy, mint ahogyan a legtöbben azt megpróbálják azt beállítani a negatív oldaláról bemutatva mindent.

Azon meg jót mosolyogtam, amikor írtad, hogy bent voltál a Trading Room-ban. Azért, mert amikor itt elolvastam a nicknevekről szóló beírásod, egyértelművé vált, hogy kivel is váltottunk ott pont erről pár szót, amikor "Kovács Béla" név alatti látogatónkat üdvözöltem. Azért írom csak ki, mert tulajdonképpen az is csak egy nicknév volt csak, és megjegyeztem. Csak azért jegyeztem meg, mert ez a név nem ritka, de a Nagy István-ból, Kis János-ból is szokott lenni számos esetben - különböző e-mail címekkel

A "jókívánságaidat" pedig köszönöm és megfogadom, amikor éppen nem fórumozgatok, pihenéssel fogom tölteni. Itt egy ilyen szép helyen erre van mód és lehetőség bőven. Ha sokat nyersz és el akarod költeni, ajánlom a figyelmedbe, sőt még egy kávéra a vendégünknek is szívesen látnánk: https://www.google.com/search?q=colo...&bih=991&dpr=1
Régi 2014-01-18, 19:23   #113 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Rendben, tiszteletben tartom az álláspontodat és stílusodat. Sok sikert kívánok a kereskedésben! Ezek szerint azért mégis csak lehet nyereségesen is kereskedni, több fajta módon, kinek mi áll közelebb a személyiségéhez, és nem úgy, mint ahogyan a legtöbben azt megpróbálják azt beállítani a negatív oldaláról bemutatva mindent.

Azon meg jót mosolyogtam, amikor írtad, hogy bent voltál a Trading Room-ban. Azért, mert amikor itt elolvastam a nicknevekről szóló beírásod, egyértelművé vált, hogy kivel is váltottunk ott pont erről pár szót, amikor "Kovács Béla" név alatti látogatónkat üdvözöltem. Azért írom csak ki, mert tulajdonképpen az is csak egy nicknév volt csak, és megjegyeztem. Csak azért jegyeztem meg, mert ez a név nem ritka, de a Nagy István-ból, Kis János-ból is szokott lenni számos esetben - különböző e-mail címekkel

A "jókívánságaidat" pedig köszönöm és megfogadom, amikor éppen nem fórumozgatok, pihenéssel fogom tölteni. Itt egy ilyen szép helyen erre van mód és lehetőség bőven. Ha sokat nyersz és el akarod költeni, ajánlom a figyelmedbe, sőt még egy kávéra a vendégünknek is szívesen látnánk: https://www.google.com/search?q=colo...&bih=991&dpr=1
látom, csak arra reagálsz, ami neked tetszik, nem érdekes
további sok sikert, bár eddig sem volt a kereskedéseddel semmi problémám
a nyerőmet meg inkább a mediterrán térségben költöm el, jobban szeretek shortyban v. lycrában szörfözni, mint síkötéssel bajlódni
Régi 2014-01-19, 00:45   #114 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Amúgy érdekes ez a bzforex-forexman-Zoli.
Kereskedőként lelkes, kitartó - ami szimpatikus.
Vállalkozóként felkészültségéhez képest egoista, öntömjénező, féligazságokkal manipuláló, céljainak másokat ügyesen kihasználó, de kritikusait lehülyéző, gátlásoktól mentes sales-marketinges, szerényen csak Nr.1, innen az USA-ból. Ez meg baromira nem szimpatikus.
Akkor nincs más hátra, mint előre kmisi és társai, csak így tovább! A moderátorunk úgy tűnik időközben egy kicsit másképpen látja a dolgokat, mint korábban. A saját szabályzatából idézek:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2011-11-03, 18:31 #12 (permalink)
harzol
Adminisztrátor

Szeretném mindenki figyelmét felhívni arra, hogy kritizálni, véleményt formálni szabad bármiről legyen is szó. Mindezt azonban csak kulturált hangnemben, nem sértő módon és főleg nem személyeskedve.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Még jó, hogy kmisi bejegyzésének egy szava sem fele meg ennek a kritériumnak, nincs benne abszolút semmi sértő, az meg hogy személyeskedő? Ugyan már, hogy én miket nem képzelődöm..

Tehát hajrá Kriminál Mihály "kmisi", (bocsi' ez publikus, a beírásod alján szerepel itt a fórumon is) kecskeméti "majdnem" üzlettársam, még biztosan van egy két szép kifejezésed a felsorolásból, hiszen még a k..rva a..ád kimaradt, ezek szerint az is belefér. Még segítek is neked kedves Misi (tudod, ha megdobnak kővel...), a céges linkedet is beteszem ide: http://5mp.eu/web.php?a=moneymentor&o=khi0jvmBCV hogy a te weboldaladra is generáljunk egy kis forgalmat. Persze van egy kis különbség közöttünk, én nem a te vagy más rovására teszem.

Persze az is lehet, hogy a moderátor osztja a véleményedet, de az is, hogy ő is jó "sales-marketinges" és tudja, hogy neki is ez generálja a forgalmat Megjegyzem, ebben semmi rosszat nem látok, még talán meg is értem ebben a mai világban, ahol csak a negatív hírekre és a mocskolódó stílusra vevő a többség.

Minden esetre a klubtagjaink kérésére én itt fejezetem be egyelőre ezen a fórumon ezt a fajta párbeszédet.

Ennyi különben is éppen elég már, hogy innen megkapja az USSB-FX azt a napi xx számú regisztrációt azokról, akik rákattintanak az itt a fórumon megtalálható linkekre, amiből már van éppen elég (itt a fizetősekre gondolok). Ők inkább benéznek hozzánk és utána arról érdeklődnek, kérdeznek vagy nyilvánítanak véleményt, amiről legalább alapszinten van is fogalmuk.

Azt örömmel és megelégedettséggel néztem vissza, hogy magával az USSB-FX SNTS rendszerével, és magával a stratégiával még a legádázabb kritikusaim sem tudtak sokat kezdeni, legfeljebb nekik nem egyezik az elképzeléseikkel. Itt egyértelműen velem volt a bajuk. Hát az meg engem a legkevesebbet sem érdekel, hiszen addig jó egy sikeres embernek, ameddig vannak irigyei és kritikusai. Akinek már az sincs, az nem is tesz le semmi értékelhetőt senkinek az asztalára...

A közel 1 év szünet az úgy tűnik jó volt itt, akkor a kmisi beszólásaira (akkor törölték is) való tekintettel hagytam itt. Egy év múlva talán ismét megkavarom majd itt is megint az állóvizet, addig is mindenkinek a lehető legsikeresebb kereskedést kívánom!
Régi 2014-01-19, 22:49   #115 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 899
Hírnév szint: 6
Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ő.. Ti most miről is beszéltek?
Jano nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-20, 09:54   #116 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Jano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ő.. Ti most miről is beszéltek?
Kár hogy a szakmai vita mindig egó bajnokságba csap át, apasztva a részvevők energiaszintjét, pocsékolva a fórum olvasók szabadidejét.
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-20, 19:43   #117 (permalink)
Szenior tag

Fxpadavan logója

Összes hozzászólás: 194
Hírnév szint: 9
Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
[COLOR="Red"]

ha egy olyan tanfolyamra megyek, ahol nem kapok semmi új infót, akkor is megérte, mert tudom hogy ez az oktató se tud újat mondani.
nő a hitem,önbizalmam magamban,stratégáiban. és ez sokkal több pénzt megér, mintha kapnék egy új jó kis stratégiát, mert a hit,pszichológia a kereskedés legfontosabb eleme és ezért fogod kifizetni a legtöbb pénzt az piacnak,oktatóknak még akkor is, ha elsőre nem így tűnik.
Ezek szerintem egy olyan embert sablon mondatai aki tanfolyamokat tart. Mármint a szavak forrása. Értem én, hogy mit akarsz ezzel és azt is, hogy miért. De ez nagyon durva önámítás. Nem kell így lennie. Ennyi erővel havonta vegyél 100ezerért vérnyomáscsökkentőt, antibiotikumot, antidepresszánst, meg reumakenőcsöt, majd dobd ki.
Aztán örülj neki, hogy semmi bajod sincs.
A bizonyosságot meglátásom szerint a hétköznapok eredményei adják meg. Nap mint nap cselekedve.

Félreértés ne essék, nem vagyok ellendurkkere az tőzsdeoktatásoknak. Csak időnként azért megmozdul már a gyomor... Az USSB Forex Social Network Trading System szerintem pl jó ötlet. Látszik, hogy Zoltánnak rengeteg melója van benne. A ker. rendszert ugyan részleteiben nem ismerem de drukkolok, hogy működjön nekik! Mind a tanítványok és ő is találja meg a számítását benne!
Fxpadavan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-21, 17:18   #118 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

ez egy elég buta példa volt.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-22, 09:38   #119 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

A minap betértem a trading roomba, kiváncsiságból. Amit ott láttam, azzal nagyon elégedett voltam. Azt hiszem, zabos lennék rájuk, ha foglalkoznék forex oktatással. Tízegynéhány ezer forintért egy évig, minden este, Elliott hullám elemzést és szemlélet formálást kapni, nem is értem, mi ebben nekik a buli. Az is igaz, nagyon elszánt kezdőnek kell lennie, akit ez a "kínaiul" leadott másfél órás előadás továbbra is a forexben tart. kevés a hely a csúcson, valahol szűrni kell
Régi 2014-01-22, 11:04   #120 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Körbe néztem volna az oldalukon, főoldalt innen a hirdetésről elértem, de azon belül pl hiába kattintok a zölddel kiemelt részre, ugyanazt az oldalt adja be, egy új lapon és kész.
Mondjuk most amit írtál, elliott hullám, már el is vette a kedvem az érdeklődéstől. Nagyon nem tudok hinni ezekben a rajzolgatásokban.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-22, 11:29   #121 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az a szép ebben a forexben, hogy egymillió módon lehet nyereségesnek lenni, és még több módon veszíteni. Aki valahogyan eljut a nyereségességig, a többi módszer már hidegen hagyja, ami bevált azt kell csinálni.
Olyan ez kicsit, mint a BMW meg a Mercedes rajongók meggyőződése: sosem fogják a másikat meggyőzni melyik a jobb járgány. A kívülről szemlélődő meg azt mondja: ide nekem bármelyiket, ugyanoda tudok vele eljutni.
Régi 2014-01-22, 11:40   #122 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A minap betértem a trading roomba, kiváncsiságból. Amit ott láttam, azzal nagyon elégedett voltam. Azt hiszem, zabos lennék rájuk, ha foglalkoznék forex oktatással. Tízegynéhány ezer forintért egy évig, minden este, Elliott hullám elemzést és szemlélet formálást kapni, nem is értem, mi ebben nekik a buli. Az is igaz, nagyon elszánt kezdőnek kell lennie, akit ez a "kínaiul" leadott másfél órás előadás továbbra is a forexben tart. kevés a hely a csúcson, valahol szűrni kell
Ide rakom be a pepperstone miatt, igaz több témához is kapcsolódik. (S ezzel most nem ussb-t akarom a sárba döngölni, aki akar, menjen a trading roomjába, fene se törődik vele, de nagyon kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy bármerre nézek, kókler brókerek milliókat húznak le a gyanútlan kisbefektetőkről.)

A PSZÁF figyelmeztetésében nevesített, tevékenységüket engedély és jogosultság nélkül végző szolgáltatók 2013 elején. Volt akit, 120 millióra büntettek azóta, vagy becsődölt:

Astral European 2002 Tanácsadó Kft., Atlantic FX, Bernard Simpson Tanácsadó Kft., Botanoo, Bowen Reece Tanácsadó Kft., Business Store Hungary Kft., Cambridge Global Szolgáltató Kft., Civis Globál Brókerház Zrt., Codex Forex, DubliGoldenTeam, ecoME2, Forex Brókerek.info, Forex-Metal, Forex Profit Generátor, ForexTicket by Mataf.net, Future Real Estate Ltd., FX Capital Corp., FxGo, G7 Capital Pénzügyi Tanácsadó Kft., Goldwayforex, Gyémánthitel Kft., HF Markets Ltd. (HotForex), InstaForex Company, Kingsburne Ltd., KRD Európa Tanácsadó Kft., Livingstone Asset Management Kft., Magyar Forex Kft., Mandus Invest S.A., Metaforex, MTS Broker Ltd., Népi Bank (People's Bank), Organic Mission Global AG, Pepperstone, Plus500 UK Limited, Quantum XXL Limited, Rex Venture Group, Safebroker Szolgáltató Kft., Tele Trade D. J., TTinterconsult Kft. (TeleTrade Magyarországi képviselete), Whitman Pearce és Társai Tanácsadó Kft., Zeekrewards.com, ZuluTrade Inc.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-22, 15:03   #123 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ide rakom be a pepperstone miatt, igaz több témához is kapcsolódik. (S ezzel most nem ussb-t akarom a sárba döngölni, aki akar, menjen a trading roomjába, fene se törődik vele, de nagyon kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy bármerre nézek, kókler brókerek milliókat húznak le a gyanútlan kisbefektetőkről.)

A PSZÁF figyelmeztetésében nevesített, tevékenységüket engedély és jogosultság nélkül végző szolgáltatók 2013 elején. Volt akit, 120 millióra büntettek azóta, vagy becsődölt:

Astral European 2002 Tanácsadó Kft., Atlantic FX, Bernard Simpson Tanácsadó Kft., Botanoo, Bowen Reece Tanácsadó Kft., Business Store Hungary Kft., Cambridge Global Szolgáltató Kft., Civis Globál Brókerház Zrt., Codex Forex, DubliGoldenTeam, ecoME2, Forex Brókerek.info, Forex-Metal, Forex Profit Generátor, ForexTicket by Mataf.net, Future Real Estate Ltd., FX Capital Corp., FxGo, G7 Capital Pénzügyi Tanácsadó Kft., Goldwayforex, Gyémánthitel Kft., HF Markets Ltd. (HotForex), InstaForex Company, Kingsburne Ltd., KRD Európa Tanácsadó Kft., Livingstone Asset Management Kft., Magyar Forex Kft., Mandus Invest S.A., Metaforex, MTS Broker Ltd., Népi Bank (People's Bank), Organic Mission Global AG, Pepperstone, Plus500 UK Limited, Quantum XXL Limited, Rex Venture Group, Safebroker Szolgáltató Kft., Tele Trade D. J., TTinterconsult Kft. (TeleTrade Magyarországi képviselete), Whitman Pearce és Társai Tanácsadó Kft., Zeekrewards.com, ZuluTrade Inc.
Bizony bizony a kapzsiság vámszedői. Sok bróker között óhatatlan megjelenik a rövid távon gondolkodó haszonlesők. Nincs ez semmilyen ember által végzett tevékenységben másképp. A forex meg végképp ilyen téma, ezért nagy biznisz az oktatás. Eleve a kapzsiság majdnem alapfeltétel, amikor valaki devizakereskedésre adja a fejét. Nálam biztos, hogy így volt. És meg is találtak azok, akik ebben üzletet láttak Zeekrewards.com külön is ismerős, hiába mondongattam, hogy napi egy hirdetés feladására ingyenes hirdetőújságban miért fizetnének napi 1% kamatot...
Régi 2014-01-22, 16:19   #124 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

"Nincs jó bróker, csak kevésbé rossz."
attól, hogy ma egy bróker nagyjából jó, az még nem jelenti azt, holnap is az lesz.
túlzott bizalom bármelyik bróker felé nem ajánlatos.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-22, 16:23   #125 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az is igaz, nagyon elszánt kezdőnek kell lennie, akit ez a "kínaiul" leadott másfél órás előadás továbbra is a forexben tart. kevés a hely a csúcson, valahol szűrni kell
igazából van ebook a tagoknak, amiből a sok alap dolgot meglehet tanulni.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-01-24, 13:26   #126 (permalink)
Szenior tag

Fxpadavan logója

Összes hozzászólás: 194
Hírnév szint: 9
Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
ez egy elég buta példa volt.
A hasonlat mindössze erős, de elveiben elég pontosan mutatja a lényeget. Valószínű, hogy csak nem tetszik, vagy lehet, hogy nem érted... Amire reagáltam az a butaság.
Fxpadavan nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-24, 15:34   #127 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Fxpadavan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A hasonlat mindössze erős, de elveiben elég pontosan mutatja a lényeget. Valószínű, hogy csak nem tetszik, vagy lehet, hogy nem érted... Amire reagáltam az a butaság.
Meg kell védenem sindlert, a gyógyszeres példa szerintem is butaság volt. Vagy én sem értem...
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-25, 08:15   #128 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Szolgálati közlemény!

Kedves Olvasó!

A regisztrált, a devizakereskedéssel még csak többnyire ismerkedő látogatóink részére készítettünk el egy 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozatot. Ezeket a hírleveleket korábban egyenként küldtük ki pár napos eltéréssel e-mail-ben, mostantól viszont a weboldalon egy helyen tesszük elérhetővé számos olvasónk kérésének eleget téve.

USSB Forex 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozat +1 ajándék videó a 6 részes 96 perces sorozatunkból

A tartalom azoknak lett összeállítva elsődlegesen, akik még az elején vannak a devizakereskedésnek, de bizonyára azok számára is tartogat még eddig ismeretlen információkat, akik már akár régebb óta foglalkoznak ezzel a témakörrel.

A tőzsde, de különösen a Forex világában, a mindenáron és minél rövidebb idő alatt, de annál nagyobb egyszeri hasznot leső brókerek és oktatásra szakosodott vállalkozások rengeteg félrevezető információval árasztják el az érdeklődőket. Éppen ezért, ebben az információ áradatban próbálunk meg a saját tapasztalataink és hitvallásunk szerint a lehető legegyszerűbben és hatékonyabban tájékoztatást adni magáról a devizakereskedésről és ezzel párhuzamosan a mi tevékenységünkről.

Figyelem! Az USSB Forex Consulting LLC nem egy oktatásra szakosodott cég annak ellenére, hogy a leghatékonyabb Forex tanfolyamot biztosítja – ráadásul online – Magyarországon.

Az USSB Forex SNTS (Social Network Trading System) megalkotói és fejlesztői abban érdekeltek, hogy egy jelenleg is páratlan kereskedési rendszert bevezessenek (a magyar piacon tesztelve) nemzetközi szinten is a forex kereskedők világába. Ezért hajlandók a több, mint 7 éves Forex kereskedési tapasztalatukat átadni mindazoknak, akik szeretnének mielőbb egy közös, a devizakereskedésre alkalmas Forex Social Network rendszer előnyeit kihasználva, jelentős nyereségeket realizálni – akár másodállásban is.

Kellemes és hasznos időtöltést kívánunk az olvasáshoz!

A tartalomból:

1. rész: Önnek is van esélye sikeres devizapiaci kereskedővé válni!
2. rész: A devizakereskedés pszichológiája: a tőzsdepszichológia
3. rész: No Risk, No reward! Ha nincs kockázat – nincs nyereség!
4. rész: A Money Management (a pénzkezelési stratégia) szerepe
5. rész: Tőkeáttétel, tőkeletét: a túlvállalás veszélyeiről
6. rész: Miért veszít a többség a Forex-en?
7. rész: Hogyan fejlődhet Ön is sikeres devizakereskedővé?
8. rész: Kiegészítő jövedelem vagy megélhetés?
9. rész: Kereskedési stílusok: milyen időtávon kereskedjünk?
10. rész: A sikeres kereskedők szokásai: a nyereség bevált receptje
11. rész: Price Action stratégia: “Az árban minden benne van!”
12. rész: Miért a Forex? A 8 leglényegesebb indok a választáshoz
13. rész: Az USSB Forex Oktatási Rendszer – a megoldás!
14. rész: Hogyan kereshetünk havi egy milliót a devizakereskedéssel?
15. rész: A sikeres és nyereséges devizakereskedéshez vezető útról

15 + 1. Ajándék videó: Devizapiaci szeminárium I. rész (6 részes videó sorozat)
USSB Forex Bónusz + videó: ?
Régi 2014-01-25, 08:27   #129 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Előre jelzem, hogy aki még nem regisztrált, annak mindig az USSB-FX-es "landing page" jelenik meg, ahol megteheti kb. 30 mp alatt.

Azt követően a jelzett weboldal a regisztráltaknak az USSB-FX News menüben, vagy közvetlen erről a linkről is elérhető:

USSB Forex 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozat
+1 ajándék videó a 6 részes 96 perces sorozatunkból
Régi 2014-01-28, 00:00   #130 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 331
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Elkezdtem az elejét elolvasni a topicnak, és a legvégét is elolvastam. Lehet, közben leírtátok, azonban a vitatkozós részét kihagytam az olvasásnak.

Tulajdonképpen mi és ki ez a ussbfx? Miért különleges, vagy miben nyújt többet, mint bármilyen más brókercég, oktatócég?

Abszolút érdeklődve kérdezem, köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv!

Dávid
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-28, 04:30   #131 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Elkezdtem az elejét elolvasni a topicnak, és a legvégét is elolvastam. Lehet, közben leírtátok, azonban a vitatkozós részét kihagytam az olvasásnak.

Tulajdonképpen mi és ki ez a ussbfx? Miért különleges, vagy miben nyújt többet, mint bármilyen más brókercég, oktatócég?

Abszolút érdeklődve kérdezem, köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv!

Dávid
Amennyiben átfogó képet akarsz első kézből, akkor ezt az egy weboldalt olvasd végig:

De miért is van az USSB-FX Social Network-ra szükség és van-e egyáltalán?

Ha ennél is többet akarsz megtudni, mert valójában érdekel a tevékenységünk, akkor még 2 videót is ajánlok figyelmedbe és mindenki másnak, aki a lényegre és a tényekre kíváncsi az USSB-FX-et illetően.

https://www.youtube.com/watch?v=3dtLDddOOx0
https://www.youtube.com/watch?v=zCsSSGQL8Z4

Aki ezek megtekintése nélkül véleményez bármit is az USSB-FX-ről, az alaptalanul teszi. Viszont ha megnézte őket, bizonyára a bejegyzéseket is másképpen értelmezi majd vagy teszi hozzá a sajátját.
Régi 2014-01-28, 11:27   #132 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 331
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Köszönöm!

Adandó alkalommal megnézem a videókat is, utána jelentkezem

Üdv!

Dávid
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-01, 20:18   #133 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Az USSB Forex SNTS Rendszerbevezető kedvezményes ajánlatunk már csak szerda este 24:00 óráig vehető igénybe!

Az addig jelentkezőknek akkor is biztosítjuk a 49 USD belépési díjat (30 napos pénz visszafizetési garanciával), ha már közben meghaladtuk a meghirdetett 99 fős keretet.
Azt követően már ismét csak az 599 USD csatlakozási díj befizetésével tudjuk biztosítani a lehetőséget a szolgáltatásaink eléréséhez (akkor már csak 3 hónapot a 12 helyett).

A részletekről itt lehet bővebben információt elérni:

USSB Forex Social Network Trading System

Azt, hogy milyen szolgáltatások járnak ezért az összegért, arról (regisztráció után) itt lehet tájékozódni:

E-Shop #5 USSB-FX SNTS Rendszerbevezető Bónusz+ Díjcsomag!

Figyelem! Az USSB-FX SNTS EA és több indikátorunk változatlanul ingyenesen letölthető regisztráció után a weboldalunkról:

Ajándék USSB Forex SNTS DEMO Expert Advisor

Ajándék USSB Forex MT4 indikátorok

USSB Forex Online Daytrade Tanfolyam

Az egyetlen magyarországi tanfolyam, ahol minden egyes kereskedési napon 2 órás élő Trading Room keretében kielemezzük minden egyes kötési jelünket!

Ráadásul, amennyiben a piaci mozgások megengedik, a stratégiánkat "egyenes adásban" valós idejű kötéseken mutatjuk be! Ha van bárkinek kérdése, ott helyben megválaszoljuk az aktuális példákat felhasználva.
A klubtagok eközben az előadókkal és a klubtársakkal és chatelhetnek. Minden nyíltan történik, lehet kritizálni, vitatkozni a stratégiát és a rendszerünket illetően - tabuk nélkül - ott semmi nincs moderálva.

Mi nem csak osztjuk az észt, meg is mutatjuk, ahogyan a stratégiánkat érdemes használni. Az alábbi képeken pl. a péntek esti Trading Room-ban bemutatott kereskedéseket lehet látni, ahol több százalékos nyereséget realizáltunk ráadásul úgy,
hogy az utolsó előtti kötésünknél 0.1 pipen múlott további 4-5%-os nyereség. A Trendre megnyitott pozíciónk a rákötés utáni átlagárra húzott SL-nél nullában kistoppolt az esti magas spread (1.5) miatt.

Aki vette a fáradságot és benézett hozzánk az USSB-FX Trading Room-ba ingyenesen az elmúlt egy hónapban, ezt maga is megtapasztalhatta. Semmi titok nincs abban amit csinálunk, csak csináljuk és ehhez keresünk társakat.

Hogy miért? Azt a weboldalunkon (regisztráció után) bárki megismerheti az erről szóló leírásból:

Az USSB Forex Social Network (De miért is van az USSB-FX Social Network-ra szükség és van-e egyáltalán?)

.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-02-01_11-14-42.jpg   www-ussbfx-com-2014-02-01_11-24-34.jpg   www-ussbfx-com-2014-01-31_18-18-53.jpg  

www-ussbfx-com-2014-01-31_18-18-25.jpg  
Régi 2014-02-01, 23:42   #134 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Do Not Feed The Trolls!

Ezt nem lehet ide nem betenni:

Troll, trollkodás

"A troll egy rusnya óriás a mesevilágban, a netezők viszont azt hívják trollnak, aki szándékosan bomlasztja a topikot, a blogkommentek, vagy a fórum témáját. A troll egyetlen célja, hogy jól felhúzza a hozzászólókat, indulatokat keltsen. Ezt általában azzal éri el, hogy becsmérlő, a hozzászólókéval homlokegyenest ellenkező bejegyzéseket ír, amitől a legtöbb embernél felmegy a pumpa. Az eredetileg a témáról zajló beszélgetés így hamarosan veszekedéssé fajul, és egymás ócsárolásában merül ki. A troll pedig megkapja jutalmát: sok dühös, és a témához már csak nyomokban kapcsolódó hozzászólást.

A troll nagyon kitartó, nem adja fel, és a lassan elhaló témákba is képes "új életet lehelni" néhány jól irányzott övön aluli kommenttel. Minél jobban le akarják rázni, annál jobban ragaszkodik a társasághoz, számára az jelent sikerélményt, ha minél több hozzászólót sikerül felbosszantani. Ha belefutunk egy trollba, nem sokat tehetünk; egyetlen hatásos fegyver akad: a mellőzés. "Do not feed the troll" hangzik az angol szólás, azaz ne reagáljunk a gyakran rafináltan megfogalmazott támadásokra. Ha adjuk a troll alá a lovat, válaszolgatunk neki, meddő vitába bonyolódunk, azzal a többi kommentező haragját is magunkra vonhatjuk. A jótanács: ne reagáljunk a provokációra!"

Még részletesebben:

http://www.technet.hu/hir/20100223/o...etto_illemtan/
.
.
Régi 2014-02-02, 07:21   #135 (permalink)
Szenior tag

Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.Jano elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ezt nem lehet ide nem betenni:

Troll, trollkodás

"A troll egy rusnya óriás a mesevilágban, a netezők viszont azt hívják trollnak, aki szándékosan bomlasztja a topikot, a blogkommentek, vagy a fórum témáját. A troll egyetlen célja, hogy jól felhúzza a hozzászólókat, indulatokat keltsen. Ezt általában azzal éri el, hogy becsmérlő, a hozzászólókéval homlokegyenest ellenkező bejegyzéseket ír, amitől a legtöbb embernél felmegy a pumpa. Az eredetileg a témáról zajló beszélgetés így hamarosan veszekedéssé fajul, és egymás ócsárolásában merül ki. A troll pedig megkapja jutalmát: sok dühös, és a témához már csak nyomokban kapcsolódó hozzászólást.

A troll nagyon kitartó, nem adja fel, és a lassan elhaló témákba is képes "új életet lehelni" néhány jól irányzott övön aluli kommenttel. Minél jobban le akarják rázni, annál jobban ragaszkodik a társasághoz, számára az jelent sikerélményt, ha minél több hozzászólót sikerül felbosszantani. Ha belefutunk egy trollba, nem sokat tehetünk; egyetlen hatásos fegyver akad: a mellőzés. "Do not feed the troll" hangzik az angol szólás, azaz ne reagáljunk a gyakran rafináltan megfogalmazott támadásokra. Ha adjuk a troll alá a lovat, válaszolgatunk neki, meddő vitába bonyolódunk, azzal a többi kommentező haragját is magunkra vonhatjuk. A jótanács: ne reagáljunk a provokációra!"

Még részletesebben:

http://www.technet.hu/hir/20100223/o...etto_illemtan/
.
.
Van, hogy néha nem érdemes megmagyarázni az illetőnek, hogy amit leírt az hülyeség, hogy nem vezet sehova. Ilyen esetekben nyulunk a trollkodás eszközéhez. Unalmas és fárasztó mindenféle nem odaillő, félig humoros félig érdekes de más témájú dolgokat felhozni, leginkább hogy kontrasztot mutass. Az én jótanácsom: láss a dolgok mögé.

Nyugi tesó, mindennek oka van
Régi 2014-02-03, 22:21   #136 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

A kereskedésről: a mai napon ezt hozták össze közösen az USSB-FX stratégiát használó klubtagok.

Ezek a kötések az egyéni kereskedések összesített jelei alapján kerülnek bekötésre az USSB-FX TC (TradeCopier) szoftverrel.
"Egyéniben" az aktív tagoknak 2/3+1 arányban kell egyformán látni és kötni ennek érdekében minden egyes stratégiai jelnél.

Erre mondják, ha egyedül nem megy...

A januári USSB-FX házi versenyének egyéni eredményei

Stratégia: USSB-FX
Időtáv: M1 Daytrade
Devizapár: EURJPY

Egyéni eredmények: I. +19%, II. +11%, III. +10% (Ebben nincs benne az oktatók eredménye, akik egyediben +20%-körül teljesítettek)

SNTS közösségi számla: +9% (bárki, aki benne volt az USSB-FX SNTS-ben, mint jeladó, a saját eredményétől függetlenül, ami pl. akár -5%-is lehetett, ennyi nyereséget realizálhatott a visszamásolt jelekből.

Arra tudnék ésszerű magyarázatot adni, hogy mért csak ennyi lett a közös számla a hónap végére, de hát az kit érdekel, a záráskor ez a realizált eredmény és ez számít.

Talán ezzel is megelégednének páran azt gondolom olyanok is, akik évek óta keresik az utat a havi/évi több száz százalékos nyereségekhez, csak éppen nem találják...

Ha te is csatlakozni akarsz a magyarországi forex kereskedők legdinamikusabban bővülő csapatához, akkor még szerda estig megteheted 550 USD árelőnnyel - mindössze most 49 USD-ért!

Hogy miért csak ennyiért? Itt megtudhatod részletesen:

USSB Forex Social Network Trading System
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-02-03_12-37-49.jpg   www-ussbfx-com-2014-02-03_12-43-08.jpg  
Régi 2014-02-07, 02:38   #137 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Köszönjük mindazoknak, akik éltek a tegnap estig érvényes ajánlatunkkal és csatlakoztak hozzánk!

Úgy gondoljuk, hogy ebből a társaságból ki is fog alakulni az a "USSB-FX-es kemény mag" aki a korábban csatlakozókkal együtt életképesen működteti az USSB Forex SNTS-t.

Természetesen még lehet hozzájuk csatlakozni, de már csak a kedvezményes egyszeri ajánlatunkat megelőző feltételekkel, illetve azért annál még mindig jelentősebben jobb feltételekkel, értékesebb bónuszokkal - de ezt is csak ismét pár hétig felhasználhatóan.

Hogy mik ezek a bónuszok?

A legértékesebb, hogy 3 hónap helyett, most még 12 havi hozzáférést biztosítunk minden szolgáltatásunkhoz, beleértve a napi 2-3 órahosszas USSB Forex Trading Room-ot is, ahol egyenként nézzük át az adott nap kereskedéseit. Egyenként úgy, ahogyan azt napközben le is vezetjük a kereskedés közben. Ez a jelentős kedvezmény 441 USD (9x49 USD/év) még februárban igénybe vehető, utána már nem.

Ugyan már, utólag mindenki olyan okos, ez is egy csak ócska marketinges trükk!

Tévedés, ki kell próbálni, adunk rá lehetőséget annak, aki kéri, hiszen változatlanul él a 30 napos kérdés nélküli pénz vissza-fizetési garancia továbbra is!

A kötéseket azokból nézzük ki, amit napközben a tagok be is kötöttek - tehát azokét és nem is a miénket, akik alkalmazzák már a stratégiánkat. Az USSB-FX SNTS közös kereskedési rendszer az csak egy plusz az oktatási rendszerünkben, amely 1 mp alatt megmutatja bárkinek napközben is, amint ő bevállalt egy kötést, hogy az USSB-FX SNTS rendszerben éppen jelenlévők 2/3-a hogyan ítélte meg ugyanazt a helyzetet.

A klubtagoknak pedig egy belső fórum is a rendelkezésükre áll, ahol egymással is kicserélhetik pillanatok alatt a meglátásaikat. Minden nyíltan és tabuk nélkül történik ebben a társaságban. Itt egy csapatot építünk, ennek érdekében pl. a fórumba csak és kizárólag egy írásos/képes bemutatkozással lehet belépni, amit mi vissza is ellenőrzünk.

Az USSB Forex Trading Room ingyenes elérhetősége

Ez a lehetőség is véget ért a tegnapi nappal, de aki kíváncsi rá és nem akar Forex zsákbamacskát venni, az egy pár soros levélben jelezze a szándékát felénk a Kapcsolat menüpontban és adunk rá lehetőséget még az előtt, hogy egy fillért (centet) is elutalna.

Figyelem! A jövő héttől viszont ismét beindul a heti rendszerességgel, élőben megtartott kereskedési és rendszerbemutató sorozatunk, ahol egy regisztrációval megismerhető lesz az, amit és ahogyan mi csinálunk az USSB Forex berkeiben. Az eddig csak és kizárólag előfizetőknek elérhető eBook-ot és SNTS-t is bemutatjuk majd ezúttal ezeken az INGYENESEN látogatható webinarokon részletesen.

USSB Forex Weekly News

Aki első kézből szeretne informálódni az USSB Forex SNTS-ről, az pedig iratkozzon fel mielőbb a 3 hete beindított, heti rendszerességgel megjelenő hírlevelünkre. Ezekben a hírlevelekben olyan információkat is elérhetővé teszünk, amit máshol nem, de nagyon hasznos lehet mind a kezdőknek mind azoknak, akik már "öreg-motorosok " a devizapiacon.

Az alábbi linken itt és most regisztrálhatsz is minden kötelezettség nélkül kb. 30 mp alatt.

Igen, én is regisztrálok az USSB Forex Weekly News-ra!

A hírlevélre feliratkozók alapból hozzáférhetnek az USSB Forex 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozat +1 ajándék videó a 6 részes, 96 perces sorozatunkhoz is.

.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-15-reszes-hirlevel-sorozat.jpg  
Régi 2014-02-07, 07:06   #138 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Köszönjük mindazoknak, akik éltek a tegnap estig érvényes ajánlatunkkal és csatlakoztak hozzánk!

Úgy gondoljuk, hogy ebből a társaságból ki is fog alakulni az a "USSB-FX-es kemény mag" aki a korábban csatlakozókkal együtt életképesen működteti az USSB Forex SNTS-t.

Természetesen még lehet hozzájuk csatlakozni, de már csak a kedvezményes egyszeri ajánlatunkat megelőző feltételekkel, illetve azért annál még mindig jelentősebben jobb feltételekkel, értékesebb bónuszokkal - de ezt is csak ismét pár hétig felhasználhatóan.

Hogy mik ezek a bónuszok?

A legértékesebb, hogy 3 hónap helyett, most még 12 havi hozzáférést biztosítunk minden szolgáltatásunkhoz, beleértve a napi 2-3 órahosszas USSB Forex Trading Room-ot is, ahol egyenként nézzük át az adott nap kereskedéseit. Egyenként úgy, ahogyan azt napközben le is vezetjük a kereskedés közben. Ez a jelentős kedvezmény 441 USD (9x49 USD/év) még februárban igénybe vehető, utána már nem.

Ugyan már, utólag mindenki olyan okos, ez is egy csak ócska marketinges trükk!

Tévedés, ki kell próbálni, adunk rá lehetőséget annak, aki kéri, hiszen változatlanul él a 30 napos kérdés nélküli pénz vissza-fizetési garancia továbbra is!

A kötéseket azokból nézzük ki, amit napközben a tagok be is kötöttek - tehát azokét és nem is a miénket, akik alkalmazzák már a stratégiánkat. Az USSB-FX SNTS közös kereskedési rendszer az csak egy plusz az oktatási rendszerünkben, amely 1 mp alatt megmutatja bárkinek napközben is, amint ő bevállalt egy kötést, hogy az USSB-FX SNTS rendszerben éppen jelenlévők 2/3-a hogyan ítélte meg ugyanazt a helyzetet.

A klubtagoknak pedig egy belső fórum is a rendelkezésükre áll, ahol egymással is kicserélhetik pillanatok alatt a meglátásaikat. Minden nyíltan és tabuk nélkül történik ebben a társaságban. Itt egy csapatot építünk, ennek érdekében pl. a fórumba csak és kizárólag egy írásos/képes bemutatkozással lehet belépni, amit mi vissza is ellenőrzünk.

Az USSB Forex Trading Room ingyenes elérhetősége

Ez a lehetőség is véget ért a tegnapi nappal, de aki kíváncsi rá és nem akar Forex zsákbamacskát venni, az egy pár soros levélben jelezze a szándékát felénk a Kapcsolat menüpontban és adunk rá lehetőséget még az előtt, hogy egy fillért (centet) is elutalna.

Figyelem! A jövő héttől viszont ismét beindul a heti rendszerességgel, élőben megtartott kereskedési és rendszerbemutató sorozatunk, ahol egy regisztrációval megismerhető lesz az, amit és ahogyan mi csinálunk az USSB Forex berkeiben. Az eddig csak és kizárólag előfizetőknek elérhető eBook-ot és SNTS-t is bemutatjuk majd ezúttal ezeken az INGYENESEN látogatható webinarokon részletesen.

USSB Forex Weekly News

Aki első kézből szeretne informálódni az USSB Forex SNTS-ről, az pedig iratkozzon fel mielőbb a 3 hete beindított, heti rendszerességgel megjelenő hírlevelünkre. Ezekben a hírlevelekben olyan információkat is elérhetővé teszünk, amit máshol nem, de nagyon hasznos lehet mind a kezdőknek mind azoknak, akik már "öreg-motorosok " a devizapiacon.

Az alábbi linken itt és most regisztrálhatsz is minden kötelezettség nélkül kb. 30 mp alatt.

Igen, én is regisztrálok az USSB Forex Weekly News-ra!

A hírlevélre feliratkozók alapból hozzáférhetnek az USSB Forex 15 részes ismeretterjesztő hírlevél sorozat +1 ajándék videó a 6 részes, 96 perces sorozatunkhoz is.

.
Szép szines.
Régi 2014-02-07, 11:37   #139 (permalink)
Új tag

Futuresman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Forexman!
A lenti levelet elküldtem neked privát üzenetként, nem tudom megkaptad e, mert nem érkezett válazs...:

Azt szeretném tőled kérni ( megnézve a veboldalad ) hogy valamilyen formában tegyél számomra elérhetővé, egy 1 évet átölelő ( pl.: tavalyi) eredmény kimutatást, vagy statisztikát. Nekem az is megfelel amit a csoport ért el a tavalyi évben, és az ahhoz tartozó tradenkénti kockázatot %-ban, a számla egyenlegre nézve. Tavaly is néztem már a csoportot, és kíváncsi lennék konkrétan a hosszabb távú eredményeitekre.

Előre is köszönet!
Futuresman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-08, 06:02   #140 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Futuresman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Forexman!
A lenti levelet elküldtem neked privát üzenetként, nem tudom megkaptad e, mert nem érkezett válazs...:

Azt szeretném tőled kérni ( megnézve a veboldalad ) hogy valamilyen formában tegyél számomra elérhetővé, egy 1 évet átölelő ( pl.: tavalyi) eredmény kimutatást, vagy statisztikát. Nekem az is megfelel amit a csoport ért el a tavalyi évben, és az ahhoz tartozó tradenkénti kockázatot %-ban, a számla egyenlegre nézve. Tavaly is néztem már a csoportot, és kíváncsi lennék konkrétan a hosszabb távú eredményeitekre.

Előre is köszönet!
Elnézést, hogy csak most válaszolok, de a 49 USD-s ajánlatunk "záróra" előtti forgalma miatt csak most jutottam ide. A weboldalunkon a kérdésedben szereplő témáról már részletesen írtam korábban, mert ez már többször felmerült, de bizonyára ott elkerülte a figyelmedet.

Nem tudunk egy éves kimutatást adni, hiszen 1 évig nem is működött a rendszer, mert a 2012-es FOREXPO-n történt bemutatása után leállítottuk. Előtte már 3x volt tesztelve a tagok által 1-1 hónapos időszakokban, és mindhárom teszt havi 15-25% körüli nyereséggel zárult.

A leállás oka az volt, hogy a világon a legmegbízhatóbbnak tartott, drága pénzen megvett jelmásoló program az élesen már nem hozta az elvárásainkat, nem vitte úgy át az SL-eket, ahogyan kellett. A fejlesztők egy ideig tagadták, hogy gond lenne vele, majd utána érdekes módon gyorsan bele tettek egy funkciót, amely ezt volt hivatott korrigálni, de még így is megbízhatatlan volt. Emiatt úgy döntöttünk, hogy megírunk egy sajátot, és akkor már 100%-ban saját fejlesztésű lesz az egész USSB-FX SNTS. Nem volt egyszerű, eddig tartott és most indultak el az újabb tesztek nemrégiben. Ez most átviszi

Az eredményekről: az első hónapot +8%-al zárta a jelenlegi csapat, miután az utolsó héten a már +25%-os nyereségből visszaadtak majdnem mindent a piacnak. Ennek története van, de kár magyarázkodni, ez lett realizálva és kész, ez számít, tanultak belőle. Most az első hetet pedig + 10-ről +7%-al zárták. A kockázat minden egyes kötésen a tőke 1%-a.

Itt tartunk, semmi titok nincs, nálunk minden nyíltan történik, mert kereskedő társakat keresünk a csapatunkba akik megértették a rendszer lényegét és fantáziát látnak benne. Akik csatlakoztak (és jó-páran olyanok is, akik rég óta már a kereskedésből élnek) nem a múltat kutatják, hanem meggyőződtek arról, hogy itt nem a tanfolyami bevételekre hajtunk, hanem egy egy olyan kereskedési rendszert vezetünk be, amelyhez csatlakozva mindenki csak jól járhat. Nem is tudnánk hülyíteni őket, mert egymással is kapcsolatban állnak napi szinten a klubtagok, és bizonyára annak gyorsan híre menne itt is és más fórumokon is.

Vannak kezdeti nehézségeink a rendszerrel, de egyfolytában dolgozunk rajta és jól haladunk vele, remélhetőleg rövidesen már az arra kvalifikált tagjainkkal elkezdjük az élesen is alkalmazni a rendszert, ami mögé mi tettünk kezdetnek egy 10.000 USD-vel nyitott számlát, amelyen a tagok közösen kereskedhetnek majd. Nekik elég hozzá megnyitni egy-egy 200 USD alapletétű ECN számlát amelyen kereskednek, és amelyről a saját jeleiket a közösbe "bedobják az SNTS-en keresztül. A közösről, amelyen csak a 2/3-os többséggel kötött jeleket kötjük, onnan pedig visszamásolhatják a saját számlájukra valős időben, egy tized pip eltérés nélkül. Ezt tudja egyelőre az USSB-FX SNTS, még ha van akinek ez nem is tetszik, hogy elkészült. Szerencsére egyre többen ismerik fel benne a lehetőséget.

Azt nem tudom, hogy megválaszoltam-e a kérdésedet, de ha ennél többet szeretnél megtudni, jelezd a weboldalon a Kapcsolat menüpontban és pár napig te minden további nélkül megnézheted élőben az USSB Forex Trading Room-ban, hogy mit csinálunk, ha érdekel.
.
Régi 2014-02-08, 06:13   #141 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Szép színes bejegyzés...

Kedves Jano!

Nos látod, hogy megérte vele szórakozni, te is észrevetted

De ne félj, ebből nem lesz rendszer, még egyszer én sem csinálnám ilyenre, az is biztos,
még ha rekordszámú regisztráció is érkezett be róla a többi bejegyzésünkhöz képest...

Azt azért nem hinném, hogy a színeknek köszönhetjük, bizonyára volt aki el is olvasta...
.
Régi 2014-02-10, 11:03   #142 (permalink)
Új tag

Futuresman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Forexman!
Köszönöm kielégítő válaszod, nem a kételkedés beszélt belőlem, csak a tényeket szeretem rendszerezni az adott témában. Régebb óta "monitorozom" a céget, minden korrekt, és átlátható rendszerből, és stratégiából lehet tanulni, és a tiéteket ilyennek tartom. Jó elgondolás, és kiváncsi vagyok, és érdeklődve várom az eredményeiteket!
Sok sikert kívánok nektek erre az évre!
Futuresman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-02-10, 21:54   #143 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás USSB-FX MetaTrader MT4 verziófrissítés

USSB Forex videók a YouTube-on

Akinek gondot okoz az új MetaTrader 600-as verzió az indikátorok és expertek használatakor, annak akár jól is jöhet ez a kis videó,
amelyben bemutatunk egy egyszerű megoldást, hogyan lehet megfelelő helyre áttenni őket, hogy gond nélkül működjenek ismét.

USSB-FX MetaTrader MT4 verziófrissítés
.
Régi 2014-02-12, 03:01   #144 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás USSB Forex videók a YouTube-on

Elérhetővé tettük a YouTube csatornánkon a Forex Tester2-ről korábban készült videó sorozatunkat is

Akit érdekel ez a téma, ott megtekintheti:

A Forex Tester2 program telepítése

Akit érdekelnek az előnyei ennek a programnak, az alábbi magyar nyelvű (gyártói) tájékoztatót a weboldalunkon olvashatja el

A Forex Tester 2 előnyei

Aki a program megvásárlása mellett dönt, annak ajánljuk figyelmébe az alábbi videót

A Forex Tester2 program megvásárlása (útmutató)
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-02-11_18-33-43.jpg  
Régi 2014-02-15, 01:36   #145 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Price Action kereskedési bemutató

Tegnap éjjel az EURJPY-n megtartottam az első online Price Action alapú kereskedési bemutatót a klubtagoknak. Ezúttal nem használtam indikátorokat, sőt expertet sem, csak és kizárólag támasz/ellenállás/Fibo szint meghatározást és Elliott hullámelméletet alkalmaztam, mindehhez a MetaTrader alapfunkciót használtam a kötéseknél, rákötéseknél.

A piac szinte most tálcán kínálta a lehetőségeket és mondjuk úgy, hogy szerencsém volt (ezúttal is), mert az eredmény az 1-2% közötti kockázatvállalás mellett +15% körül lett reggelre. A kötéseket a képeken láthatjátok, nem hinném, hogy bárkinek meglepetést okoznak, aki egy ideje már ezzel foglalkozik. A "titok" ebben mindössze annyi, hogy kell hozzá pár év és néhány (ezer) kötés, hogy M1-en is ezt lekereskedje valaki hasonlóan.

Az USSB Forex SNTS-ben egyelőre nem ezzel a stratégiával kereskedünk, ezzel csak azt szerettem volna bemutatni, hogy a könnyebben elsajátíthatónál, vannak még nyereségesebb stratégiák is, de azokhoz bizony idő kell és kitartás. Nem mellesleg, ezen a héten az SNTS stratégiával is a kb. 2.5 órahosszas Trading Room-ok alatt, ami ráadásul magyar idő szerint este 18:30-tól kezdődik, ami közel sem a kereskedők kedvenc időszaka, ott is "szerencsém volt" és azokon a tradeken, élőben bemutatva és elemezve a stratégiánkat, 6%-körüli plusszal zártam a hetet (ebben nincs benne ez a mostani éjjeli nyereség).

Én azt gondolom, hogy ez lehet egy válasz az állandóan tamáskodóknak arra, hogy bizony lehet m1-en és Daytrade-ben sikeresen kereskedni, ha valaki arra figyel amit csinál és nem arra, hogy mi nem működhet, csak mert neki nem működik semmi.

Azok pedig akik nem érnek rá napközben, ugyanezt a stratégiát le lehet kereskedni H1-H4-en is, sőt a naposon is, csak akkor sokkal több deviza-párat kell figyelni egy elfogadható szintű nyereségért.
.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-2014-02-13_21-17-23.jpg   www-ussbfx-com-2014-02-14_0-34-43.jpg   www-ussbfx-com-2014-02-14_2-19-01.jpg  

Régi 2014-02-16, 23:29   #146 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Újabb USSB Forex videók a YouTube-on

Újabb USSB Forex videók a YouTube-on

A 33 perces, az USSB Forex online oktatási rendszert bemutató videónkat szétbontottuk 10 részesre, amelyből ez az első a leghosszabb rész.
A többi már jóval rövidebb, amelyek az egyes önálló modulokat mutatják be. Rövidesen azok is felkerülnek a Youtube csatornánkra, így szétbontva,
sokkal egyszerűbben lehet majd megnézni bármelyik rész most vagy akár később is. Akit érdekel, iratkozzon fel a YouTube csatornánkra itt és most.
A videóban található linkre kattintva egyszerűen fel lehet iratkozni pillanatok alatt. Ezt azért is érdemes megtenni, mert rövidesen elindítjuk a napi,
élőben felvett kereskedéseinkről készült videókat is. Akkor pedig nem marad le egyről sem, aki a technikai elemzéseken alapuló Daytrade irányában gondolkodik.
.
.

.
.
Régi 2014-03-03, 19:26   #147 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Videó a MetaTrader szkriptek-Indikátorok csoportosításáról

Egy újszülöttnek minden vicc új alapon, készítettünk egy videót a MetaTrader szkriptek - indikátorok csoportosításáról is.

Teljes képernyős megtekintéshez:

http://youtu.be/ctWH3x4GApo

.

Utoljára módosítva: Forexman által : 2014-03-03 19:34 Oka: Rendezés
Régi 2014-03-04, 19:03   #148 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Elérhetővé tettük a YouTube csatornánkon a Forex Tester2-ről korábban készült videó sorozatunkat is

Akit érdekel ez a téma, ott megtekintheti:

A Forex Tester2 program telepítése

Akit érdekelnek az előnyei ennek a programnak, az alábbi magyar nyelvű (gyártói) tájékoztatót a weboldalunkon olvashatja el

A Forex Tester 2 előnyei

Aki a program megvásárlása mellett dönt, annak ajánljuk figyelmébe az alábbi videót

A Forex Tester2 program megvásárlása (útmutató)
.
én is találtam és feltöltöttem tegnap egy régi videót, amit Bartos Dávid(quastic) csinált. megmutatja nagyjából hogyan kell tesztelni forextesterben.
igaz, hogy 1.0-ás verzióval, de nagyjából megegyezik a mostanival.
nem a stratégia a lényeg, hanem a tesztelés folyamata. milyen gyors és egyszerű. https://vimeo.com/88092858
  Válaszol idézettel
Régi 2014-03-14, 15:10   #149 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Jó régen hallottunk már a sikerjelentésekről. Most háttérmunka folyik, vagy már feloszlott az egylet? Friss híreket akarunk!
Régi 2014-03-14, 21:53   #150 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Jó régen hallottunk már a sikerjelentésekről. Most háttérmunka folyik, vagy már feloszlott az egylet? Friss híreket akarunk!
Köszönjük kedves érdeklődésedet, hiszen csak úgy sugárzik belőle a jóindulatú érdeklődés. De teszek neked egy szívességet és nem írok inkább semmit, mert ha megírom az igazságot, akkor te is le leszel hülyézve, hogy feldobtad a magas-labdát belsősként az újabb sikereinkről szóló híradáshoz. Így hát egyelőre csak tesszük a dolgunkat, vagyunk már elegen hozzá. Majd ha ismét nyitunk a külvilág felé, neked külön jelezni fogom.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 03:30 , a GMT +1 időzóna szerint.