Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-08-08, 17:59   #1 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 39
Hírnév szint: 8
SLaci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás www.ussbfx.com

Ismeri valaki ezt az oktatást ?
SLaci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-08-08, 19:44   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

igen tag vagyok. nekem megérte.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-09-03, 20:09   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
mg8248 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
igen tag vagyok. nekem megérte.
Szia Sindler,

Azért egy kicsit bővebben is kifejthetted volna. Tanfolyamok között keresgélek és eddig ez nyerte el a legjobban a tetszésemet. Pár kérdésben a véleményedre lenné kíváncsi:

Teljesen kezdőknek ajánlanád? Te milyen "szinten" vágtál bele?
Írnál egy kicsit bővebben a kereskedési stílusról?
Mennyi időt töltesz kereskedéssel? Egész napomat nem tudom rászánni, mert 2 műszakban dolgozok így vagy délelőtt, vagy délután érnék rá.
Tudom, hogy ez relatív, de könnyen elsajátítható a tanfolyamon tanultak?
Milyen sikerrel hasznosítottad az ott tanultakat. Reális az általuk megadott heti 2-3% napi 2-4 órás kereskedéssel? Persze ésszerű money managementtel?

Egyelőre ennyi jutott az eszembe... Válaszod előre is köszönöm.

Üdv,
Gergő
mg8248 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-03, 21:48   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

a legnehezebb "tanfolyam", amivel valaha találkoztam. csak ha nagyon elszánt vagy, akkor kezdj bele. M1-en kereskednek a főbb
devizapárokon. nagyon sok mindent figyelnek.
fibo,pivot,trendvonalak,mozgók,ellenállás-támaszok...stb. van 15 be és kilépési jel. nekem nem tetszik a rendszer. de nem azért mert nem
jó, hanem azért mert nem illik a személyiségemhez. számomra ez túl bonyolult. nem szeretek foglalkozni fundamentális és technikai
elemzéssel sokat. inkább a kockázatkezelésre állok rá. úgyse tudom merre megy az ár. csak a támasz-ellenállás szinteket figyelem. ennek
ellenére az USSB oktatója Bubor Zoli nagyon jól bírja a gyürődést. napi 3-4 órában(régen - most nem tudom hogy van) oktatott minket.
plusz én melette jártam Komjáthy féle webinárokra + profit.hu..stb. tehát voltak napjaim, amikor napi 10 órában csak tőzsde,forex
webinárokat néztem. másra nem is volt időm. nem bírtam fizikailag és lelkileg azt a hajtást, amit Bubor Zoli csinált. túl intenzív volt
számomra. de attól, hogy én nem bírtam vagy nem illik a személyiségemhez, attól még Neked lehet, hogy jó. mindenkinek más a jó. ajánlok 3
lehetőséget:

-fxtanoda.hu(Komjáthy)
-profit.hu,forexegyetem.hu
-elemzeskozpont.hu(Balogh László - balacy) http://elemzeskozpont.hu/t%C5%91zsde...m-oktat%C3%A1s

mindegyiküket nagyon szeretem és tisztelem. én más tőzsde,forextanfolyamot ezeken kívül nem ajánlok. voltam páron. ezekbe érdemes
gondolkodni. még a http://zoolitrading.com is szimpatikus nekem, de még nem túl sok rajt a tartalom.
az USSB elmélete 10* nehezebb, mint a fenti 3 együttvéve. de Neked kell megtalálni, hogy milyen kereskedési rendszer áll közel hozzád.
mibe hiszel? milyen indikátor? trendek?..stb. én nem hiszek a túlzottan az indikátorokba,alakzatokba. de
ez egyéni. mindenkinél más.
nekem nem tetszik Pintér stratégiája se(attól függetlenül, hogy tőle tanulok évek óta- de a gondolkodásmód igen),se Komjáthy-é,se Balacy-é...senkié.
de nagyon sokat tanultam tőlük, hogy kialakuljon a saját stratégiám.
nekem csak a sajátom tetszik. én csak ebbe hiszek. találd meg, ami Neked tetszik. szerintem probáld meg a vesztőket egy szinten tartani, a
nyereségeket meg futni hagyni, hogy nagyobbak legyenek a nyerők.
majd jönnek a vesztők(jó sok) és a nagy nyerők. az ászok. http://www.youtube.com/watch?v=RAagmwyZ4R8
youtube-on van sok videó.
pl. http://www.youtube.com/watch?v=H4pNG...feature=relmfu
mindegyikból lehet tanulni. meg azért "Birger: Sikeres trading művészete" könyve alapmű. meg hát ott a Google. nagyon sok hasznos
honlapot,cikket lehet találni a témában. az hogy én nem ajánlom annyira az USSB-t, az nem jelent semmit. az csak egy vélemény a sok közül.
NEKEM nem tetszik(de sokat tanultam tőlük). nem szeretem a túl bonyolult stratégiákat. de Neked lehet, hogy megfelelő.
"Reális az általuk megadott heti 2-3% napi 2-4 órás kereskedéssel?"
fogalmam sincs. ha Ők megcsinálják, akkor nem biztos hogy Te is. de azért heti 2-3% nem túl sok.
Balacy azt mondja, hogy ő napi 1%-ot röhögve összeszed M1-en. a tradenkénti kockázata 0.25%.
ha kevés időd van, akkor nézz rövidebb idősíkokat. mindegy az idősík.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-09-04, 06:06   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sindlernek teljesen igaza van abban, hogy a saját kereskedési stílusod, módszered kidolgozása a végső cél. Semmilyen tanulható rendszer nem fog tökéletesen passzolni a te egyéniségedhez. De mindegyikből meríthetsz olyan ötletet, amit fel tudsz majd használni.
Az USSB rendszer, az M1-es idősíkú kereskedésével piszok gyors. Gyors gondolkozást, és cselekvést igényel, a kialakuló szignálok bekötése a megfelelő helyeken. Főleg úgy, hogy jelenleg 15-17 nagyon precízen megfogalmazott alakzatot (STP), és számos gyertyakonfigurációs jelet (SB) alkalmaz. A teljes tananyag elég terjedelmes, és nagyon részletesen ki van dolgozva. Rengeteg fotó található már az oldalon múltbéli szignálokról, ami segíti a jobb vizuális memorizálást. A klubrendszerben történő, folyamatos oktatás mindenképpen jobb módszer, mint a 3-5 napos gyorstalpalók. A fő hangsúly a gyakorlaton van, ezt a célt szolgálja a mindennapos trading room. Itt folyamatosan bejelölnek minden kialakuló szignált, és egy nap végi összefoglalóban átbeszélik a napközben kialakult helyzeteket.
A rendszer működőképes, gondolkodásmódja trendkövető. Kitörési pontokat keresnek, ahol az ármozgásban dinamikus elmozdulás alakulhat ki. Jelentős tőke van a hátuk mögött, ennek segítségével szuper dolgokat tudnak megvalósítani, pl. USSB Forex Netvork, Multiexpert.

Ha kevés időd van, akkor két lehetőséged van. Vagy H4 idősík, amit nem kell folyamatosan nézegetni, vagy M1-M5 daytrade, és bízni abban, hogy abban a 2-4 órában lesz lehetőséged pénzt keresni.
Régi 2012-09-04, 09:36   #6 (permalink)
Új tag

mg8248 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Köszönöm mindkettőtöknek a kielégítő választ. Bocs az offért... Gondolkoztam még, hogy megveszem kezdésként Candle Reaper rendszert, mert ígéretesnektartom, de az is kap hideget meleget, szóval alszok rá párat . Gondoltam nyitok neki egy új témát, de nem akarom hogy itt is menjen a sárdobálás, mint máshol. Mégegyszer köszönöm a válaszotok.

Üdv,
Gergő
mg8248 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 01:39   #7 (permalink)
Új tag

lackor2 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Sindler és Archenius!
Szeretném megszerezni ezt a USSB Forex Netvork, Multiexpert-et! Mit mondjak eléggé megtetszett. Most kb ugyanezeket meg tudom csinálni a charton csak az a baj hogy vagy 4 indikátorral és szkriptel. ez meg minden egybe van ami kell. nagyon jó. akár ki is fizetném az árát, csak nem tudom hogy hogy szerezzem meg. az a 600 dolcsi regisztráció csak ezért az EA-ért nekem kicsit sok. tudtok ebben segíteni? avagy ha mégis kifizetem azt a 600 dolcsit akkor ezt az eszközt korlátlan ideig használhatom éles számlán is? mit tudtok róla? köszi a segítséget előre is. Laci.
lackor2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 05:32   #8 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem tudom most mi a helyzet az EA-val. Régebben volt belőle ingyenes verzió. Regisztrációhoz volt kötve a használata, és a védelmet is olyan progi látta el (Guardian) aminek a támogatása megszűnt időközben.
Írj nekik egy levelet, és kérdezz rá, hogyan juthatnál hozzá.
Régi 2012-11-29, 07:31   #9 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ha „szeretnéd megszerezni”, mert „eléggé megtetszett”, „minden egybe van”, „nagyon jó”, akkor ez valóban szerelem első látásra.

Mivel valószínűleg az első randin már túl vagytok, hisz a nevét és néhány jellemzőjét is sikerült kiderítened, így mérlegelni kell, hogy a komoly kapcsolatnak ára van. Mi az a 600 dolcsi?

Keresd meg őket, örömmel fogadnak, ha „akár ki is fizetnéd”.

De ne felejts el a mostanihoz hasonlóan bennünket is tájékoztatni minden részletéről ennek a csodás egymásra találásnak. Elvégre ezért regisztráltál, nem?
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 11:12   #10 (permalink)
Kitiltott

kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem. Engem nem érdekel a myfxbook. Miért, kötelező?

De ha kíváncsi vagy, elárulom, mert minden hónapban naplózom saját érdekemben a saját módszeremmel a kereskedéseket, hogy novemberben 31 kereskedésből 30 sikeres 11 kereskedési napon.

Egyébként pontosítsunk: én nem 150 ezerért nyomom. Ez csak a mások által beállított piaci ár, nálam tárgyalási alap.

Ja, és nekem van végzettségem hozzá, ez az egyik szakmám. No, nem mintha ez számítana valamit is a sok mester, szakértő, sztártrader, oktatóguru, marketingzseni között.

De ha te is „szeretnéd megszerezni” a stratégiám pontos részleteit, mert „eléggé megtetszett”, „minden egybe van”, „nagyon jó”, és „akár ki is fizetnéd”, akkor ne a fórumon próbálj marketing-kommentet generálni, hanem keress privátban a weboldalamon.

Még egyszer köszönöm az érdeklődést és a kéretlen reklámlehetőséget.
Régi 2012-11-29, 11:56   #11 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Ja, pontosítanék. Meg van a 32. is. Nyerő. Short EURUSD.

Elárulom, most nagy ellentétet látok a fundamentumok és az ármozgás között.
Régi 2012-11-29, 12:05   #12 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

bedobnál ide 3 számot, így utólag a trédről?
belépő (idő is), SL/TP

puszta kíváncsiságból

köszi
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 12:10   #13 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
bedobnál ide 3 számot, így utólag a trédről?
belépő (idő is), SL/TP

puszta kíváncsiságból

köszi
Nem. Ez már része a stratégiának.

De akár most is beléphetsz (én is beszálltam), nem bánod meg.
Régi 2012-11-29, 12:36   #14 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

köszi, nem erről lenne szó, h mikor szállok be
mondtam, puszta kíváncsiság, ennyi
3 szintből nem lehet senkinek a stratégiáját lenyúlni, ez vicc kategória
Régi 2012-11-29, 12:48   #15 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
köszi, nem erről lenne szó, h mikor szállok be
mondtam, puszta kíváncsiság, ennyi
3 szintből nem lehet senkinek a stratégiáját lenyúlni, ez vicc kategória
Ja, bocs. De miután szóltam, leesett 6 pipet, az Ema200 fogta meg 1 percesen. Skalpnak tökéletes.

Most látok egy stop huntingot, de nem csodáloznék lassan egy 20-30 pipes esésen sem.

De nem fárasztalak az okokkal, mert úgyis csak a vicc kategória ugyebár.
Régi 2012-11-29, 12:57   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

.-)))))))))

3:30pm USD Prelim GDP
3:30pm USD Unemployment Claims
5:00pm USD Pending Home Sales m/m

Ezekre a fundamentális adatokra nincs szükség?.-), azért én megvárnám.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 13:54   #17 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
.-)))))))))

3:30pm USD Prelim GDP
3:30pm USD Unemployment Claims
5:00pm USD Pending Home Sales m/m

Ezekre a fundamentális adatokra nincs szükség?.-), azért én megvárnám.
Aha. Akkor most miért nem megy felfele, pedig a hír rosszabb?

Na mindegy. Egy tanulság van nekem mára, vagy fórumozok, vagy kereskedek.

Mivel ez előbbi hálatlanabb dolog, maradok a kereskedésnél.
Régi 2012-11-29, 14:11   #18 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Na mindegy. Egy tanulság van nekem mára, vagy fórumozok, vagy kereskedek.
csak nyugodtan kereskedj. nem kell fórumoznod. úgy jobb mindenkinek.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 14:23   #19 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Kár volt szét OFFolni ezt a topikot.
Amúgy meg egész nap emelkedett az EURUSD, vélhetően jobban jártak a longosok. Ennek felismeréséhez nem kell diploma.
Régi 2012-11-29, 14:24   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
csak nyugodtan kereskedj. nem kell fórumoznod. úgy jobb mindenkinek.
Van baj.....
  Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 14:27   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
lackor2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Sindler és Archenius!
Szeretném megszerezni ezt a USSB Forex Netvork, Multiexpert-et! Mit mondjak eléggé megtetszett. Most kb ugyanezeket meg tudom csinálni a charton csak az a baj hogy vagy 4 indikátorral és szkriptel. ez meg minden egybe van ami kell. nagyon jó. akár ki is fizetném az árát, csak nem tudom hogy hogy szerezzem meg. az a 600 dolcsi regisztráció csak ezért az EA-ért nekem kicsit sok. tudtok ebben segíteni? avagy ha mégis kifizetem azt a 600 dolcsit akkor ezt az eszközt korlátlan ideig használhatom éles számlán is? mit tudtok róla? köszi a segítséget előre is. Laci.
privbe válaszolok.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 15:18   #22 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Megható volt az a jóindulat, ahogy egyesek ezt a helyzetgyakorlatot figyelték.

Mivel én nem szoktam egész nap gép előtt ülni, real time elemzek, 1-2 órát kereskedek, így ma csak 13.00 körül néztem rá, s láttam, hogy a piac már túlvett. Nyilvánvalóan esésre számítottam, amiből rövid scalpokkal le is szedtem néhány mozgást.

A 16.00 órás hír tovább erősítette, hogy esnie kell az árfolyamnak, bár mégis előbb emelkedett (piaci zaj), de aztán végül bezuhant.

Se előtte, se utána nem érdekel már a dolog, de ettől függetlenül örülök, hogy órákkal az esés előtt sikerült meglátnom azt, amit a technikai elemzők csak jóval később.

Természetesen ez megint csak vicc. Ma ilyen humoros kedvemben voltam. Soha vissza nem térő alkalom.
Régi 2012-11-29, 15:25   #23 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ja, bocs. De miután szóltam, leesett 6 pipet, az Ema200 fogta meg 1 percesen. Skalpnak tökéletes.
ennyi érdekelt volna a "stratégiából"
Régi 2012-11-29, 15:34   #24 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Én igazán nem értem mi baj van KMisivel,mi is shortoltuk 2993-nál.Akkor mikor ő.
Jelenleg 18 pip pluszban van.
Nem szándékozunk 2890-ig hozzányulni,csak break even.
(igaz számlatörténetet én sem láttam tőle)
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 16:11   #25 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én igazán nem értem mi baj van KMisivel,mi is shortoltuk 2993-nál.Akkor mikor ő.
Jelenleg 18 pip pluszban van.
Nem szándékozunk 2890-ig hozzányulni,csak break even.
(igaz számlatörténetet én sem láttam tőle)

moneymentor - az Ön személyi bankára
  Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 17:00   #26 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én igazán nem értem mi baj van KMisivel
ki mondta, h baj van vele?
volt egy egyszerű kérdés, lehetett volna elsőre is azt válaszolni, h egy 6 pip-es skalp volt
konkrétabban ennél jobban nem érdekelt a történet
az, h más mit rugózik rajta, meg nem érdekel
Régi 2012-11-29, 19:53   #27 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Összes hozzászólás: 427
Hírnév szint: 6
Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Szerintem a EUR/USD-n csk rövid shortokra van mostmár lehetőség.A keddi nap volt short nap. Én inkább alsó feljövő trend pontokon keresnék long belépőt/pl holnap hajnalban, korán reggel 1.29600, ahonnan az ár északnak fog menni, max 1-2 próbálkozás után feltörve az 1.30150-es ellenállás szintet, ami után a célár 1.31000.
Prozac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-29, 20:42   #28 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kicsit moderáltam (hozzászóló kérésére is) plusz kicsit beleolvastam a témába.

Kéretik az OFF-ot és a keményebb hangnemet mellőzni. Ez egy szakmai fórum, ahol elméletileg megvan mindennek a saját témája, ahol főleg objektív dolgokról higgadtan kellene tudni véleményt cserélni.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-18, 00:59   #29 (permalink)
Tag

Forexman logója

Összes hozzászólás: 70
Forexman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sindlernek teljesen igaza van abban, hogy a saját kereskedési stílusod, módszered kidolgozása a végső cél. Semmilyen tanulható rendszer nem fog tökéletesen passzolni a te egyéniségedhez. De mindegyikből meríthetsz olyan ötletet, amit fel tudsz majd használni.
Az USSB rendszer, az M1-es idősíkú kereskedésével piszok gyors. Gyors gondolkozást, és cselekvést igényel, a kialakuló szignálok bekötése a megfelelő helyeken. Főleg úgy, hogy jelenleg 15-17 nagyon precízen megfogalmazott alakzatot (STP), és számos gyertyakonfigurációs jelet (SB) alkalmaz. A teljes tananyag elég terjedelmes, és nagyon részletesen ki van dolgozva. Rengeteg fotó található már az oldalon múltbéli szignálokról, ami segíti a jobb vizuális memorizálást. A klubrendszerben történő, folyamatos oktatás mindenképpen jobb módszer, mint a 3-5 napos gyorstalpalók. A fő hangsúly a gyakorlaton van, ezt a célt szolgálja a mindennapos trading room. Itt folyamatosan bejelölnek minden kialakuló szignált, és egy nap végi összefoglalóban átbeszélik a napközben kialakult helyzeteket.
A rendszer működőképes, gondolkodásmódja trendkövető. Kitörési pontokat keresnek, ahol az ármozgásban dinamikus elmozdulás alakulhat ki. Jelentős tőke van a hátuk mögött, ennek segítségével szuper dolgokat tudnak megvalósítani, pl. USSB Forex Netvork, Multiexpert.

Ha kevés időd van, akkor két lehetőséged van. Vagy H4 idősík, amit nem kell folyamatosan nézegetni, vagy M1-M5 daytrade, és bízni abban, hogy abban a 2-4 órában lesz lehetőséged pénzt keresni.
Valamikor a régmúltban ettől a bejegyzéstől tették érdektelenné ezt a topicot, talán folytassuk akkor innen és most!
Forexman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-18, 01:22   #30 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

A Forex stratégiák teszteléséről készült 2012-es FOREXPO-s videónkat most te is megtekintheted,
amennyiben úgy gondolod, hogy ebben a témában számodra is jól jönne egy kis segítség.

http://youtu.be/zCsSSGQL8Z4

Ha pedig kíváncsi vagy arra is, hogy hogyan alkalmazzuk azt a stratégiát az USSB-FX SNTS-ben, amelyet így teszteltünk le,
akkor látogasd meg az USSB-FX Trading Room-ot az év végéig bármely kereskedési napon - kivételesen először és utoljára most mindennemű kötelezettség nélkül - díjmentesen.

Érdekességképpen megmutatjuk a jelenlegi USSB-FX SNTS Toplistát vezető jeladónk egyéni teljesítményét az elmúlt közel 4 hétről (Risk/Trade 2%).
Ez egy 300 EUR-al nyitott számla, amely a mai napon már 465-nél tart. Kereskedési időtáv: M5-M1. Devizapár EURJPY.

Ezzel kívánunk Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet minden Forex kereskedés iránt érdeklődő régi és leendő új ismerősünknek!
Csatolt képek

Utoljára módosítva: Forexman által : 2013-12-18 01:23 Oka: Nem írtam be címet.
Régi 2013-12-18, 08:17   #31 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nagyon szimpatikus, hogy egy ex-versenyzőről van szó, az ilyen emberekről tudni lehet h nem kamuznak....

Bocs h nem volt időm ennek az egész koncepciónak részletesen utánaolvasni, ezért inkább megkérdezem: mennyit lehet ezzel keresni? Mármint ha valaki részese a networknek és termelődik a nyereség a mesterszámlán, akkor abból mennyi jár a tagnak, illetve mekkora a mesterszámla??
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-19, 22:04   #32 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Mennyit lehet keresni?

Idézet:
GP57 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon szimpatikus, hogy egy ex-versenyzőről van szó, az ilyen emberekről tudni lehet h nem kamuznak....

Bocs h nem volt időm ennek az egész koncepciónak részletesen utánaolvasni, ezért inkább megkérdezem: mennyit lehet ezzel keresni? Mármint ha valaki részese a networknek és termelődik a nyereség a mesterszámlán, akkor abból mennyi jár a tagnak, illetve mekkora a mesterszámla??
Magyarázkodás helyett egy kép arról, hogy a jeladó Toplista-vezetőnk egyéni eredménye hogyan alakult az elmúlt időszakban. kb. 4 éve kezdte, és most napi 2-3 órát kereskedik M1-en a stratégiánk és az expertjeink segítségével. A többinek már viszont utána kell olvasnod a weboldalon, hogyan működik a rendszerünk. Itt nem akarom ismételgetni, mert csak félinformációk jönnének le belőle.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-12-19-2013-1-15-48-pm.png  
Régi 2013-12-19, 22:49   #33 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forexman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha pedig kíváncsi vagy arra is, hogy hogyan alkalmazzuk azt a stratégiát az USSB-FX SNTS-ben, amelyet így teszteltünk le,
akkor látogasd meg az USSB-FX Trading Room-ot az év végéig bármely kereskedési napon - kivételesen először és utoljára most mindennemű kötelezettség nélkül - díjmentesen!
kell ehhez valami regisztrálódás?
ránéztem a honlapra, ott nem volt egyértelmű

thx
Régi 2013-12-19, 23:06   #34 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-21, 19:27   #35 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
kell ehhez valami regisztrálódás?
ránéztem a honlapra, ott nem volt egyértelmű

thx
Igen, sajnos bennünket általában azzal jellemeznek, hogy túl sok információt adunk ki és elvesz benne a lényeg. Van is benne valami, de akit meg igazán érdekel a Forex, az inkább örül neki.

Az FX News-ban található 4-5 bejegyzéssel korábban egy részletesebb leírás a az USSB-FX Trading Room díjmentes látogatási lehetőségről. A lényeget ide is bemásolom belőle segítségül.

USSB-FX SNTS Díjmentes Rendszerbemutató Trading Room!

Itt a soha vissza nem térő alkalom! A mai naptól Ön is egy egyszerű regisztrációval a weboldalunkon beléphet az USSB-FX Trading Room-ba és megtekintheti élőben, ahogyan az USSB-FX SNTS-t alkalmazzuk.

De ne késlekedjen, mert ez a rendkívüli lehetőség csak meghatározott ideig lesz biztosítva díjmentesen a kívülállók számára!

Hogyan lehet belépni a regisztráció után a Trading Room-ba?

A regisztráció e-mail-ben elküldött visszaigazolása után be kell lépni a weboldalra. A sikeres belépés esetében, a fejlécen egy kis 1-es szám jelenik meg a bal alsó sarokban a “0″ helyett. Ez jelenti a “Látogató” státuszból a “Regisztrált vendég” kategóriába való átsorolást. Ez a későbbiekben számos előnyt is fog jelenteni annak, aki igényt tart rá. Ilyen lesz pl. rövidesen az összes USSB-FX MT4-es indikátor díjmentes letölthetősége.

Azt követően a 3 soros menüben a “Trading Room” feliratra kattintva megjelenik a beléptető oldal. A felső mezőben látható a Trading Room aktuális belépési kódja. Alatta pedig teljes-körű leírás található a GoToWebinar programról, amelyet az első belépés előtt ajánlatos átolvasni.

Figyelem! Az USSB-FX Trading Room-ban megfelelő piaci körülmények között élő kereskedés is folyik, de csak és kizárólag oktatási céllal. Az ott látható jelek jogosulatlan másolása azonnali kizárást jelent minden látogató számára, és az abból eredő bárminemű következményért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

A www.ussbforex.com és ezzel értelemszerűen az USSB-FX Trading Room is jogvédett, semmilyen felvétel készítéséhez nem járulunk hozzá, beleértve az ott elhangzottak 3. félnek történő átadását, bármilyen írásbeli közzétételét is.
Régi 2013-12-21, 19:57   #36 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bubor Zoli egy gép. reggeltől-estig tolja m1-en. amikor tag voltam, akkor reggel is már futni kellett a géphez a pár órás trading roomba. ugyanez délután. nem volt pihenő.
Küldtem neked is egy levelet, hogy aki valaha is USSB-FX klubtag volt korábban, mostantól amennyiben él a lehetőséggel és azt jelzi nekünk, akkor "Örökös" tagja lehet díjmentesen a klubnak. Ezért mindössze annyit kérünk cserébe, hogy legyél azok között, akik aktívan részt vesznek az immár 100%-ban saját fejlesztésben újraprogramozott USSB-FX SNTS (Social Network Trading System) tesztelésében. Azt, hogy miért kellett újraírni egy más kész és működő rendszert, arról sokat tudnék mesélni, de már nincs jelentősége. 1 évbe tellett, de készen van és már fut Beta verzióban többek megelégedésére és ez az ami számít. A többi már történelem...

Viszont az igazsághoz tartozik, hogy az 1 év kiesés miatt (szünetelt a Trading Room is), most újra kell szervezni a klubtagságot, hogy legyen kellő számú trader akik nélkül egy Social Network alapú rendszer nehezen működik :-)

Elsődlegesen azokat várjuk a csapatba vissza és újonnan, akik már az MT4-el megbarátkoztak, és a Daytrade sem áll tőlük messze. Nem azt kívánjuk, hogy mindenkinek legyen ilyen egyéni eredménye, mint a Toplista vezető klubtagunknak (te ismered őt, tehát létező személy), de most jó lenne azért nem a teljesen kezdőkkel futtatni a teszteket. Azokat várjuk közénk akik hajlandók megismerni a stratégiánkat és napi 2-3 órában (akár délelőtt akár délután, ha nem is minden nap) kereskedni vele. Ez lenne igazán segítség nekünk, de bizonyára önmagának is aki ezt bevállalja, ha még nem erősen pluszos az egyéni számlája.

Természetesen aki most akarja elkezdeni, azzal sincs gondunk, ott a rengeteg anyag az USSB-FX eBook-ban, de nekik még a jelek közösbe adásával várniuk kell, ameddig az ahhoz szükséges minősítő tesztünket sikeresen ki tudják tölteni és az egyéni Toplistánkon megfelelő eredményt tudnak felmutatni az általunk használ stratégia és ahhoz tartozó expertek alkalmazásával.

Rövidesen megkezdjük a marketinghadjáratunkat a különböző fizetős csatornákon teljes gőzerővel, bízunk benne, hogy január első felére összeáll az a csapat, akire számíthatunk. Szeretnénk az éles kereskedés beindítását is a rendszerünkben mielőbb, de ahhoz a demo verziónak mindenképpen futnia kell stabilan pár hétig.

Az első közös "éles számla" amit a tagságra bízunk, az 10.000 USD összegű lesz, mert mi bízunk a stratégiánkban és az SNTS-ben. Így értelemszerűen, nekünk is fontos, hogy megfelelő szinten megfelelő traderek csatlakozzanak hozzánk.
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-12-19-2013-1-15-48-pm.png  
Régi 2013-12-21, 20:10   #37 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Igen, sajnos bennünket általában azzal jellemeznek, hogy túl sok információt adunk ki és elvesz benne a lényeg. Van is benne valami, de akit meg igazán érdekel a Forex, az inkább örül neki.

Az FX News-ban található 4-5 bejegyzéssel korábban egy részletesebb leírás a az USSB-FX Trading Room díjmentes látogatási lehetőségről. A lényeget ide is bemásolom belőle segítségül.

USSB-FX SNTS Díjmentes Rendszerbemutató Trading Room!

Itt a soha vissza nem térő alkalom! A mai naptól Ön is egy egyszerű regisztrációval a weboldalunkon beléphet az USSB-FX Trading Room-ba és megtekintheti élőben, ahogyan az USSB-FX SNTS-t alkalmazzuk.

De ne késlekedjen, mert ez a rendkívüli lehetőség csak meghatározott ideig lesz biztosítva díjmentesen a kívülállók számára!

Hogyan lehet belépni a regisztráció után a Trading Room-ba?

A regisztráció e-mail-ben elküldött visszaigazolása után be kell lépni a weboldalra. A sikeres belépés esetében, a fejlécen egy kis 1-es szám jelenik meg a bal alsó sarokban a “0″ helyett. Ez jelenti a “Látogató” státuszból a “Regisztrált vendég” kategóriába való átsorolást. Ez a későbbiekben számos előnyt is fog jelenteni annak, aki igényt tart rá. Ilyen lesz pl. rövidesen az összes USSB-FX MT4-es indikátor díjmentes letölthetősége.

Azt követően a 3 soros menüben a “Trading Room” feliratra kattintva megjelenik a beléptető oldal. A felső mezőben látható a Trading Room aktuális belépési kódja. Alatta pedig teljes-körű leírás található a GoToWebinar programról, amelyet az első belépés előtt ajánlatos átolvasni.

Figyelem! Az USSB-FX Trading Room-ban megfelelő piaci körülmények között élő kereskedés is folyik, de csak és kizárólag oktatási céllal. Az ott látható jelek jogosulatlan másolása azonnali kizárást jelent minden látogató számára, és az abból eredő bárminemű következményért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

A www.ussbforex.com és ezzel értelemszerűen az USSB-FX Trading Room is jogvédett, semmilyen felvétel készítéséhez nem járulunk hozzá, beleértve az ott elhangzottak 3. félnek történő átadását, bármilyen írásbeli közzétételét is.
köszi, majd ránézek ha még lesz nálatok alkalom egyáltalán az év végéig
Régi 2013-12-22, 02:16   #38 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Azért, hogy teljes legyen a kép arról amit csinálunk és ahol tartunk, első alkalommal tesszük nyilvánosan is elérhetővé a teljes USSB-FX SNTS rendszerünket bemutató videónk 2. részét, amely a 2012-es FOREXPO-n készült. Szerintünk aki megnézi, annak nem lesz sok kérdése a továbbiakban arról, amit és ahogyan csinálunk. Ebben a videóban látható az egyik stratégiánk élő közönség általi tesztje, és elmondunk mindent az USSB-FX rendszert érintő kereskedési és kereseti lehetőségekről is.

Akit esetleg az is érdekel, hogy miért egy év után indulunk be ismét az USSB-FX SNTS első bejelentésétől számítva, az erről is olvashat bővebben az USSB-FX News-on.

Az érdeklődők megtekinthetik a videót a weboldalunkon az FX News-on vagy a YouTube-on is az USSBFX csatornáján. Természetesen a Facebook kedvelőiről sem feledkeztünk meg, ott is elérhetők ezek a felvételek mostantól

Az USSB-FX Trading Room pedig minden kereskedési napon elérhető lesz a szokásos időpontban magyar idő szerint 18:30-tól az év végéig - díjmentesen.
Régi 2013-12-23, 10:44   #39 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Information overflow
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-23, 19:11   #40 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:

Az USSB-FX Trading Room pedig minden kereskedési napon elérhető lesz a szokásos időpontban magyar idő szerint 18:30-tól az év végéig - díjmentesen.
meddig?

most volt időm ránézni, This Webinar is Over
Régi 2013-12-23, 19:32   #41 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

gondolom csak hétköznapokon 19,20-ig.
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-23, 20:03   #42 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
gondolom csak hétköznapokon 19,20-ig.
abból már nem sok van idén

egyszerűbb lenne youtube-ra feltenni egyet

nahhh, majd jön az illetékes, oszt nyilatkozik
Régi 2013-12-24, 02:13   #43 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
abból már nem sok van idén

egyszerűbb lenne youtube-ra feltenni egyet

nahhh, majd jön az illetékes, oszt nyilatkozik
Hát itt vagyok oszt nyilatkozok... A mai USSB-FX Trading Room is pontosan elkezdődött 18:30-kor. Az időtartama értelemszerűen változó attól függően, hogy milyen piaci mozgások alakultak ki a nap folyamán. Volt már 3 órás és volt már 45 perces elemzés is. Amennyiben az indokolt, akkor az az aktuális jelek felismeréséhez szükséges eszközöket is alaposabban átvesszük: pl. Elliott elmélet, indikátorok stb. A Trading Room egyébként nem az alapismeretek oktatására szolgál. Arra külön eseti webinarokat tartunk azoknak, akik már áttanulmányozták az eBook-ot. Az oktatásra teljesen megfelel az önálló tanulásra összeállított eBook-unk, amellyel eddig senkinek nem volt problémája.

Videót nem készítünk a Trading Room-ról, hiszen minden kereskedési nap megtartjuk (függetlenül a magyar ünnepnapoktól) és minden nap szinte ugyanaz a forgatókönyv. Daytrade-ről lévén szó, van elég jel minden nap, a stratégiánk meg nem változik túl sűrűn. Akit érdekel, az biztosan megtalálja a módját, hogy bekukkantson legalább egyszer hozzánk, ameddig megteheti.

Az USSB-FX Trading Room nyitva-tartásáról az FX News-on teszünk közzé bejegyzést, ha az eltér a szokásostól.
Régi 2013-12-24, 07:39   #44 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hát itt vagyok oszt nyilatkozok...

Videót nem készítünk a Trading Room-ról, hiszen minden kereskedési nap megtartjuk (függetlenül a magyar ünnepnapoktól)
köszi, most több időm lesz, megpróbálok elkapni egyet
Régi 2013-12-28, 06:27   #45 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás Hát akkor kereskedjünk...

Elindítjuk most és éppen itt ezen a fórumon a "Forex Trader társkereső" reklámkampányunkat. Utána természetesen az összes arra érdemes médiában is. Természetesen nem erre a fajta bejegyzésre gondolok, hanem a fizetősre, amelyről már megegyeztünk röviddel ezelőtt, mielőtt nekem esne valaki emiatt.

Azért igyekeztünk vele kijönni mielőbb, hogy ha valaki szétunja magát a két ünnep között, és egyáltalán érdekli amit csinálunk, legyen ideje átnézni az ajánlatunkat. Az meg nem titok, hogy egy Social Network rendszerhez bizony tagok kellenek, minél többen annál jobb alapon.

Amit most ajánlunk, az viszont nem a kezdőknek szól, ezt előre bocsájtom. Nekik is biztosítunk a csatlakozáshoz lehetőséget, de most elsődlegesen azokra számítunk, akik már rendelkeznek kereskedési tapasztalatokkal, csak éppen még nem állt össze minden a saját rendszerükben. Mi megmutatjuk a miénket és aki úgy érzi, neki az megoldás a problémájára, ami miatt nem igazán növekszik a számlaegyenlege, akkor csatlakozhat hozzánk.

Csak érdekességképpen: az arra jogosult klubtagok egy 10.000 USD-vel nyitott éles számlánkon kereskedhetnek úgy az USSB-FX SNTS-ben, hogy a sajátjukat elég 250 USD-vel megnyitni. Mi bízunk abban, hogy az a stratégia amit alkalmazunk és oktatunk, a saját számláján is működik a klubtagoknak. Ezért merjük a jeleiket visszamásolni azokról saját számlánkra - mindezt a klubtagoknak online bemutatva. Ha ők kicsiben buknak, mi nagyban, amit persze nagyon nem szeretünk. Ezért meg is teszünk mindent, hogy nyereségesek legyenek a tagjaink egyéni számlái. Saját fejlesztésű E-book, Expertek, indikátorok és természetesen ami sehol nincs ebben a formában: Trading Room élőben részletes napi elemzéssel minden egyes kereskedési napon. A további részleteket a weboldalon és a most díjmentesen látogatható USSB-FX Trading Room-ban megtudhatod, ha érdekel. Az már csak rajtad múlik, hogy rászánod-e az idődet?

Az alábbi linken a most percekkel ezelőtt elkészült reklámoldalunkat tekintheted meg.

USSB Forex Social Network Trading System
Csatolt kicsinyítések
www-ussbfx-com-728.gif  
Régi 2013-12-28, 07:29   #46 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
A további részleteket a weboldalon és a most díjmentesen látogatható USSB-FX Trading Room-ban megtudhatod, ha érdekel. Az már csak rajtad múlik, hogy rászánod-e az idődet?
írd már be ide légyszíves a következő időpontot

agyam mint a szita
Régi 2013-12-28, 13:15   #47 (permalink)
Tag

Forexman logója

Smile

Idézet:
Hát itt vagyok oszt nyilatkozok... A mai USSB-FX Trading Room is pontosan elkezdődött 18:30-kor. Az időtartama értelemszerűen változó attól függően, hogy milyen piaci mozgások alakultak ki a nap folyamán. Volt már 3 órás és volt már 45 perces elemzés is. Amennyiben az indokolt, akkor az az aktuális jelek felismeréséhez szükséges eszközöket is alaposabban átvesszük: pl. Elliott elmélet, indikátorok stb. A Trading Room egyébként nem az alapismeretek oktatására szolgál. Arra külön eseti webinarokat tartunk azoknak, akik már áttanulmányozták az eBook-ot. Az oktatásra teljesen megfelel az önálló tanulásra összeállított eBook-unk, amellyel eddig senkinek nem volt problémája.

Videót nem készítünk a Trading Room-ról, hiszen minden kereskedési nap megtartjuk (függetlenül a magyar ünnepnapoktól) és minden nap szinte ugyanaz a forgatókönyv. Daytrade-ről lévén szó, van elég jel minden nap, a stratégiánk meg nem változik túl sűrűn. Akit érdekel, az biztosan megtalálja a módját, hogy bekukkantson legalább egyszer hozzánk, ameddig megteheti.

Az USSB-FX Trading Room nyitva-tartásáról az FX News-on teszünk közzé bejegyzést, ha az eltér a szokásostól.
Ha viszont ez maradandó állapot nálad, akkor ajánlom a minimum napos időtávot a kereskedésre :-)
Régi 2013-12-29, 02:26   #48 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ha viszont ez maradandó állapot nálad, akkor ajánlom a minimum napos időtávot a kereskedésre :-)
már szedem a cavintont
Régi 2013-12-30, 18:47   #49 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Idézet:
már szedem a cavintont
na ez a kész,

This Webinar is Over
Régi 2013-12-30, 19:15   #50 (permalink)
Tag

Forexman logója

Alapbeállítás

Idézet:
na ez a kész,

This Webinar is Over
Akkor már csak az ébresztőórádat kell beállítani, hogy egyszer 18:30-kor benézzél. A mai nap elemzése bőven belefért 1 órába is. De ha tudtam volna, hogy benézel később, biztosan csak és kizárólag neked újrakezdtem volna
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:37 , a GMT +1 időzóna szerint.