Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-12-07, 17:15   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
csabadeak a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Szinkronprofit.hu

Sziasztok,
Aki járt már a képzésükre, vagy van tapasztalata róluk, véleménye, ossza meg bátran!
csabadeak nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-22, 09:15   #2 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
csabadeak eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,
Aki járt már a képzésükre, vagy van tapasztalata róluk, véleménye, ossza meg bátran!
Tegnap elmentem egy ingyenes bemutató előadásukra egy vidéki nagyvárosban.
Az előadásuk célja, emberek beszervezése az oktatásaikra, amit egy Jánosi F nevezetű úriember tartott.
Családias hangulat, alig 20-25 ember, mind kezdő laikus. Előadás unalmas, érdeklődés alig, előadó folyton bénázik a projektorral. Elhangzanak a "varázsszavak":

1, "Kockázatmentes tranzakció."
(Ezt nem tudtam megállni szó nélkül, és közbeszóltam, hogy szerintem ilyen nincs. Erre emberünk megpróbált szépíteni, és kijavította magát.)

2, A prezentációjuk szerint "a piacon sosem történnek váratlan események". Az árfolyamok vagy fölfelé, vagy lefelé mennek.
(WTF!? Tiszta szívemből kívánom, hogy legyen a rossz oldalon egy jegybanki intervenció, egy újabb atombaleset, vagy komoly
terrortámadás alatt, és utána mondja, hogy váratlan esemény nem történhet a piacon.)

3. "A robotok a káoszelmélet alapján működnek." (Nagyon tudományosan hangzik. A látott Baal robot ellentétes irányú nyitási pozíciókat vett fel aznos stop távolságokkal. Hogy lesz ebből nyereség? Kértem mondjon pár szót a zárási mechanizmusról, de erre emberünk nem volt hajlandó, vagy fingja sem volt róla. Gondolom nem ő írta, neki csak el kell adni.)

Az örök kérdésre, miért oktat egy tőzsdén sikeres cég/személy, nem kaptam kielégítő választ.

Elmondása alapján eddig 5-600 végzett, és sikeres tanulójuk van, ezekkel az emberekkel mégsem lehet találkozni ehhez hasonló fórumokon.
Biztos nagyon lefoglalja őket a kereskedés, és nem érnek rá fórumozni.

Prezentációban szerepel tanulóik álltal elért eredmények, de ezek nem hiteles számlatörténetek, csak leírt számok, és százalélok. Nem ellenőrizhető.
Az előadó sem tud hiteles kimutatást prezentálni, ő maga mire képes valós piaci körülmények között.

A hangsúly részükről az oktatáson van. Mégsem volt világosan elmondva, hogy az egyes oktatásoknak hogy épül fel a tematikája, milyen az időbeosztása, melyik mennyibe kerül, és mikor indul legközelebb.

A robot tanfolyam náluk abból áll, hogy az általuk elkészített robotok beállítási lehetőségét elmagyarázzák neked 30-130 ezer Ft közötti összegért. Közöd nem lesz az MQ4 programnyelv megismeréséhez! Külön hagsúlyozza, hogy ők robotot nem árulnak!
Tehát ha az hibásan, vagy egyáltalán nem működik, akkor reklamálnod sincs miért, mert nem egy hibás terméket vásároltál(robot), hanem csak egy szolgáltatást vettél igénybe (oktatás). Ki van ez találva kérem! A robotokat a tanfolyam végén "ingyen" megkapod.

Kérdésemre, hogy miért demó számlán futtatja a bemutatásra szánt robotot, azt válaszolta azért, mert szerinte nincs különbség a demó, és az éles körülmények közt. No comment.
Kérdésemre, hogy hajlandó-e a valós számláját is publikálni hiteles formában kitérő válaszokat kaptam.
Felmerült bennem az is, ha ennyire jók a robotok, miért nem futtatják őket kezelt számlán, és szedik be az elért nyereségek után a sikerdíjakat?!

Nem esküdnék meg rá, de mintha pár hónapja pont ennek a cégnek a robot demó arany számláját láttam volna nullázódni. De lehet tévedek.

Számomra teljesen hiteltelen az egész. Egy azok közül a cégek közül, akik a "kockázatmentes" oktatásból, és a remény (a tőzsdén meggazdagszol) értékesítéséből próbálnak hasznot húzni.
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-02-17, 09:37   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Szajbee a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekes, mert én használom ezt a robotot, és jól működik.

A bizonyos előadó kollega reakcióit nem értem, a 2. pontodat simán elmagyaráznám neked, hogy miért is gondolta úgy, ahogy. A harmadik pontnál valamit félre értettél, mert ennek a robotnak nem stopjai vannak, hanem új pozíciót vesz fel. A nyereség kérdést sem bonyolult. Én szívesen megmutatnám az én élő számláimat ugyanezzel a robottal.
Szajbee nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-17, 11:39   #4 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szajbee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes, mert én használom ezt a robotot, és jól működik.

A bizonyos előadó kollega reakcióit nem értem, a 2. pontodat simán elmagyaráznám neked, hogy miért is gondolta úgy, ahogy. A harmadik pontnál valamit félre értettél, mert ennek a robotnak nem stopjai vannak, hanem új pozíciót vesz fel. A nyereség kérdést sem bonyolult. Én szívesen megmutatnám az én élő számláimat ugyanezzel a robottal.
Nyugodtan írd le ide, biztosan mást is érdekelne.
Régi 2012-02-17, 13:56   #5 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

"WTF!? Tiszta szívemből kívánom, hogy legyen a rossz oldalon egy jegybanki intervenció, egy újabb atombaleset, vagy komoly
terrortámadás alatt, és utána mondja, hogy váratlan esemény nem történhet a piacon."

Tehát, mivel ez úgy működik, hogy ahogyan írtad is, az ellentétes irányt SÚLYOZZA egy gyenge sorozat alapján, megfelelően beállított lépésközök mellett például az USD/JPY 2011.10.31-én történt intervenció alatt a long súlyozás betalál a robot által előre meghatározott céláron (mert akkor zár a robot, ha a beállított profit értéket eléri, aminek nem kell óriásinak lennie), és mivel rendelkezik időkapcsolóval, amit a normális felhasználó a lépésközhöz megfelelően állít be (ezt sok back test után eldöntöd, nekem 45 percen van), a további short oldali súlyozást nem kezdi el, így abban az esetben, azon a bizonyos 400 - 410 PIP-es emelkedésbe maximum 3-szor köt be shortot, ami (mivel újrakezdte az algoritmust) olyan kicsi kötéseket jelent, hogy centes számlán nem jelent nagy lehívást, és ha megnézed, nem feltétlenül úgy megy fel, hogy közben nem tesztel vissza, így még közben is zárhat a robot. Nagyon sokat teszteltem, több intervención át, a bizonyos katasztrófa által okozott mozgáson is át, és semmi probléma nem volt. Nagyjából így kell elképzelni.

"A robotok a káoszelmélet alapján működnek."

Mit mondhat, ha vannak olyanok a teremben, akik teljesen laikusak. Lehet fellengzősen hangzik, de így van, ez alapján működik, mivel a visszaszúrásoknál zár. Ha nem mondana semmi olyan szót, ami új a jelenlévőknek, akkor hitelesebb lenne?

"Az örök kérdésre, miért oktat egy tőzsdén sikeres cég/személy, nem kaptam kielégítő választ."

Ez miért örök kérdés? Teljesen egyszerű erre a válasz. Aki kitalálta a stratégiát, megiratta a robotot, látta, hogy működik. Így is sikeres lenne vele, de mivel elkapta a hév, és amint tudjuk, ha van pénzünk, akkor sokkal több kell, így Ő is emiatt döntött úgy, hogy eladja. Ennyi.

"Elmondása alapján eddig 5-600 végzett, és sikeres tanulójuk van, ezekkel az emberekkel mégsem lehet találkozni ehhez hasonló fórumokon. "

Akik elvégezték a tanfolyamot, megkapták a robotot, és a segítségükkel el is indítják, majd élik az életüket. Minek jönnének el egy olyan bemutató előadásra, ahol Ők is voltak amikor megismerték a céget. Én sem hallgatnám végig ugyanazt. Nekik már megvan, futtatják a robotot, és kész. Mellette dolgoznak, csinálnak, amit akarnak. Akinek pedig kérdése van, felkeresi azt, aki foglalkozott vele, amíg eljutott odáig, hogy robothoz jutott. Hallottam mostanában szerveződő fórumot a futtatóknak, de mivel soha senki sem jött el annak ellenére, hogy kérte, hogy legyen ilyen fórum, ez az ötlet elhalt.

"Közöd nem lesz az MQ4 programnyelv megismeréséhez"

Senki sem akarja megismerni a programnyelvet. Van ismerősöm, aki 900.000 Forintért ismerte meg a nyelvet, és nem írt még robotot, mert stratégiát nem adtak hozzá. Lesz 3-4 éve, amíg kitalálja, és akkor még nem is programozott. Sok embertől hallottam, hogy csak ennyibe kerül, mert ők bizony milliókat költöttek a semmire, ezt pedig készen kapják. Az ez utáni megjegyzésedről pedig: Mivel bárki, akinek megvan a robot, szabadon viheti ahoz a brókercéghez, ahova akarja, olyan beállítással indítja el, ahogyan akarja (lehet hülyeséget is beállítani, mert az emberek kapzsik!!!). Az ilyen, felelőtlen emberek által van úgy a szerződés, hogy saját felelőségemre használom, indítom el. Ezzel sem lehet semmi probléma.

Természetesen futtatják kezelt számlán, ha gondolod, küldöm a linket. Tudod mit, itt is van: http://www.sinkronprofit.hu/tozsderobot.html

Semmilyen arany számlájuk nincs, ne mis tudom, mire gondolsz.

Egy szó, mint száz, teljesen nem értek Veled egyet.
Régi 2012-02-18, 13:26   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Semmilyen arany számlájuk nincs, nem mis tudom, mire gondolsz."

Igen? Ezt Te honnan tudod?
Amellett, hogy elvégezted a tanfolyamot mindent tudsz róluk?
Szerintem Te érdekelt vagy ebben a bizniszben. De akkor miért többes szám harmadik személyben írsz?
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-18, 18:12   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az összes tanfolyamukat elvégeztem... Ezért is keltem a védelmükre, mert mindegyik hasznos volt, kitűnő stratégiákat oktatnak. Az én tudásomat is magas szintre emelték, a teljesen nulláról.

Saját, éles számlákat mutat az oktató (aki az üzletvezető), a saját beállításait is átadja, de természetesen bárki magának állíthat be bármit. Elég valószínű, hogy nem nullázódott számlájuk, mert ha megnézitek, havi 4-5 %ról beszélünk. Nem heti duplázásról, vagy valami irreális dologról. Aki forexezik, tudja, hogy a havi 4-5 %-ot el lehet érni. Főleg, ha porlasztod a kockázatot, egy devizapártól csak 0,8 %-ot vársz el, így 5 páron indítva a megfelelő tétekkel kijön a 4 %.

Amúgy nem értem miért volt olyan haragos az első válaszadó. Hitetlen? Nem hiszi el, hogy valami működhet (robot)? Sok szar robot van! Ez tény! Van jó robot is. Ez is tény! Azért, mert nem találkozott olyannal, miért kell úgy hozzáállni, mintha ugyanolyan lenne?

Az pedig, hogy egy kis cég terjeszkedni szeretne országszerte, és ehhez segítségül hív lelkes társakat, az miért baj? Mindenki maga dönti el, hogy mit kezd magával. Az meg, hogy egy idiótát sikerült kifogni, aki tartotta a BEMUTATÓ, FIGYELEMFELKElTŐ ELŐADÁST, az nem feltétlenül minősíti az egész céget, az oktatást, stb. Kretének sajnos vannak, elég sokan, valószínűleg abban a városban is sikerült egyet megismerni

Nem szeretnék céltábla lenni, nem értem, mi ez a nagy ellenséges hangulat.

Remélem senki se fogja fel az én válaszomat hergelésnek, csak mivel én jártam képzésükön, így leírom a véleményem én is.

Inkább pihizzünk békében hétvégén, úgy sincs piac
Régi 2012-02-19, 08:32   #8 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Nem vagyok haragos, sem szkeptikus, sem elfogult. Csupán személyes tapasztalatomat osztottam meg az előadásról. Lehet hogy kitűnő a robot, nem állítom ennek az ellenkezőjét, ha így van, használd egészséggel. De pár év manuális kereskedési tapasztalat, és sok-sok hónap robotfuttatás, keresés, elemzés után bennem jó pár kérdés felmerült, amire az előadáson nem kaptam kielégítő válaszokat. Továbbra is várom az éles statementedet, ígérem köztünk marad.
Régi 2012-02-22, 13:27   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 6
pety a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kifulladt a honlapja a szóban forgó cégnek?
pety nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-22, 15:01   #10 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
pety eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A robotok még mennek, kíváncsi vagyok meddig.

http://www.myfxbook.com/members/sinkronprofit
Régi 2012-02-22, 19:10   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Anno

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A robotok még mennek, kíváncsi vagyok meddig.

http://www.myfxbook.com/members/sinkronprofit
archenius úgy látom te régi motoros vagy itt.
Biztos vagyok benne, hogy ismerted a daytrader.hu honlapot, ahol szintén egy jó forum volt. Nem tudod mi lett a honlappal?
Régi 2012-02-22, 20:14   #12 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
archenius úgy látom te régi motoros vagy itt.
Biztos vagyok benne, hogy ismerted a daytrader.hu honlapot, ahol szintén egy jó forum volt. Nem tudod mi lett a honlappal?
Azt hiszem freeweb szerveren futott, az pedig fizetős lett. Gondolom nem fizettek a további tárhelyért, és máshová sem költöztették át az oldalt. Így megszűnt, hacsak nincs belőle mentés, és nem indítják újra valahol.

http://daytrader.hu.ninjastat.com/
Régi 2012-02-23, 19:05   #13 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Azt hiszem freeweb szerveren futott, az pedig fizetős lett. Gondolom nem fizettek a további tárhelyért, és máshová sem költöztették át az oldalt. Így megszűnt, hacsak nincs belőle mentés, és nem indítják újra valahol.

http://daytrader.hu.ninjastat.com/
Kösz a segítséget archenius!
Régi 2012-02-27, 13:29   #14 (permalink)
Új tag

daytrade a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás oktatás

Idézet:
Engem az érdekelne, hogy nincs e valamilyen engedélyhez kötve a tőzsde oktatás, gyanúsan zár be némelyik honlap akik ezzel foglalkoznak pl. ez is, meg a http://www.tozsde-mentor.hu/ is megszűnt, mintha valami engedélyel nem rendelkeztek volna, vagy csak ennyire nem volt kereslet a szolgáltatásaikra?

Vagy nem adtak számlát ?

Szerintem valami szabályozás, engedély csak vonatkozik a tőzsde oktatásra vagy ma Magyarországon bárki oktathat tőzsdét engedély nélkül?
daytrade nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-27, 15:18   #15 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
galpotyi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Decemberben vettem részt az alap, majd januárban a haladó tanfolyamukon. Kifejezetten pozitív tapasztalataim voltak mind a személyes találkozókat, mind a tanfolyamokat illetően. Tervezem, hogy a jövőben részt veszek a robotos képzéseken is.
Ezek alapján én sem tudok egyetérteni archenius véleményével. Sajnálom, hogy Te nem erről az oldalról ismerted meg a céget, talán majd legközelebb.
galpotyi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-27, 15:24   #16 (permalink)
Új tag

galpotyi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Úgy látom, most nincs vele semmi baj: http://www.sinkronprofit.hu/
galpotyi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-06, 09:36   #17 (permalink)
Új tag

lalika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

a Baal robot nem rossz de drága és martingéles
so, odafigyelést és beavatkozást igényel néha...
mostanság és másfél éve is elégetett néhány számlát-az a kutya jen már megint
akik kifizették 300k és azt hitték a robot mindent megold azok ismét koppantak
lalika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-06, 09:43   #18 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
lalika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a Baal robot nem rossz de drága és martingéles
so, odafigyelést és beavatkozást igényel néha...
mostanság és másfél éve is elégetett néhány számlát-az a kutya jen már megint
akik kifizették 300k és azt hitték a robot mindent megold azok ismét koppantak
Amióta a myfxbook képes charton is ábrázolni a kötéseket, elég egy pillantást vetni rá, és azonnal kiderülnek a turpisságok.

http://www.myfxbook.com/members/sink...sinkron/187382
Csatolt kicsinyítések
szinkronprofit-hu-sinkron.usd_jpy.png  
Régi 2012-04-06, 17:00   #19 (permalink)
Új tag

lalika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

ez a normál müködése összevissza nyit short/long és megvárja hogy a hullámzás miatt kicsi plusszt bankoljon-káoszeffekt
de ha nincsenek hullámok ill. korrekciók /pl usdjpy február/ akkor cumi van
az a baj hogy eladják mindenkinek nekik mindegy csak fizessenek -tavaly 320.000ft kértek érte
mostmár mutogatnak élő számlákat is a tanfolyamokon de csak a sikereseket amiket nulláznak az kuka -ez a martingale
én csak rutinosoknak ajánlanám akik folyamatosan képesek figyelemmel kisérni a robotot
lalika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-08, 16:47   #20 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 39
SLaci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Amióta a myfxbook képes charton is ábrázolni a kötéseket, elég egy pillantást vetni rá, és azonnal kiderülnek a turpisságok.

http://www.myfxbook.com/members/sink...sinkron/187382
================================================== =========
A Sinkronprofit robotját egy Investor kóddal lehetett figyelni pár hónappal ezelőtt.

Egy 10.000 USD -s számlát nullázott le a BAAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
================================================== =====
Ők állították be , nem én :-) Ennyit a "matematikai algoritmusról" meg a "káosz elméletről".

Sok kezdőt be lehet hülyíteni ilyesmivel akik még hálásak is azért , hogy ettől a bandától "tanulják meg a szakmát".
SLaci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-16, 16:16   #21 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
buxolo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

1. A tanfolyamokat nem egy bizonyos "Jánosi F" szokta tartani.

2. "A robotok a káoszelmélet alapján működnek." (Nagyon tudományosan hangzik"

Még egy -minden bizonnyal olyan olyan fene nagy okos zseninek is lehet alkalomadtán újat mondani, mint neked.

3. "A látott Baal robot ellentétes irányú nyitási pozíciókat vett fel aznos stop távolságokkal. Hogy lesz ebből nyereség? Kértem mondjon pár szót a zárási mechanizmusról, de erre emberünk nem volt hajlandó, vagy fingja sem volt róla. Gondolom nem ő írta, neki csak el kell adni.)"

Hogy lesz ebből nyereség? A robot mindig a felvett kötések átlagárán + beállított pip értéken zár. Tiszta matek. Most 1. vagy nem figyeltél oda, 2. fölényeskedő előítéletességed meg sem engedte, hogy megértsd, 3. valóban az előadó nem volt a helyzet magaslatán, ami eléggé elítélendő, hiszen az ingyenes prezentáció célja éppen a kellő meggyőzés, hogy ez az egész jó és működik - érdemes elmenni tanfolyamra.

A tanfolyamot mindig egy ember tartja (nem az, akihez volt szerencséd volt a bemutatón), a tanfolyamokon pedig alaposan bemutatásra kerűl a robot(ok) működése, plusz kockázatkezelés, egyebek.

És még valami: a robotok működési elve adott, de rengeteg a változó, amit a felhasználó tud a kívánt értékekre - hozamelvárás, kockázatbírástől függően - beállítani és változtatni, így léteznek kockázatos, kevésbé kockázatos és kifejezetten biztonságos beállítások is. Ebből következően igen: lehet sokat nyerni és sokat bukni, nomeg keveset nyerni és keveset veszteni is vele. Ez már csak a működési paraméterek beállításán, a felhasználó tudásán és kockázatvállalásán múlik. De kockázat nélkűl nincs nyereség sem, ez bármilyen tőzsdesztatégia esetén elmondható.

P.S Amiről nem tudsz, még lehet jó.

Üdv. buxolo
buxolo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-16, 16:34   #22 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
================================================== =========
A Sinkronprofit robotját egy Investor kóddal lehetett figyelni pár hónappal ezelőtt.

Egy 10.000 USD -s számlát nullázott le a BAAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
================================================== =====
Ők állították be , nem én :-) Ennyit a "matematikai algoritmusról" meg a "káosz elméletről".

Sok kezdőt be lehet hülyíteni ilyesmivel akik még hálásak is azért , hogy ettől a bandától "tanulják meg a szakmát".

Kockázatos volt a beállítás. Tanfolyamon bemutatják a beállítások fő típusait - kockázattól függően. Hogy vannak olyan beállítások, amelyek előbb-utóbb (de inkább előbb) biztosan nullázzák a számlát, de addig baromi sokat lehet velük keresni. Aztán ott vannak a közepes, ill. kis kockázatú beállítások. A beállítási lehetőségek gyakorlatilag végtelenek.

Tanfolyamon, sőt a prezentáción is vannak bactesztek. Ott futtatnak le jópár beállítást a szemed előtt, és láthatod, hogy ezek közül nemegy nullázza a számlát. NEM ÁRULNAK ZSÁKBAMACSKÁT!!!

Nincs itt semmi probléma. Aki kockázatos beállítást futtat, az viselje a negatív következményeket is. Az oktató elmondja, hozzájuk senki ne fusson, mert elvesztette a pénzét. Az indítás a felhasználó felelőssége. De segítenek, ha kéred. Van személyes tanácsadás, fórum, minden. A SinkronStudió egyik legnagyobb pozitívuma, hogy tanfolyam után nem engedik el a kezed!
Régi 2012-07-16, 18:02   #23 (permalink)
Tag

Thumbs down

Idézet:
buxolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kockázatos volt a beállítás. Tanfolyamon bemutatják a beállítások fő típusait - kockázattól függően. Hogy vannak olyan beállítások, amelyek előbb-utóbb (de inkább előbb) biztosan nullázzák a számlát, de addig baromi sokat lehet velük keresni. Aztán ott vannak a közepes, ill. kis kockázatú beállítások. A beállítási lehetőségek gyakorlatilag végtelenek.

Tanfolyamon, sőt a prezentáción is vannak bactesztek. Ott futtatnak le jópár beállítást a szemed előtt, és láthatod, hogy ezek közül nemegy nullázza a számlát. NEM ÁRULNAK ZSÁKBAMACSKÁT!!!

Nincs itt semmi probléma. Aki kockázatos beállítást futtat, az viselje a negatív következményeket is. Az oktató elmondja, hozzájuk senki ne fusson, mert elvesztette a pénzét. Az indítás a felhasználó felelőssége. De segítenek, ha kéred. Van személyes tanácsadás, fórum, minden. A SinkronStudió egyik legnagyobb pozitívuma, hogy tanfolyam után nem engedik el a kezed!
----------------------------------------------------------------------
Ne fárasszál má' ... ezt az oktatók állították be :-)
Utána meg megmagyarázzák 180 ezerért saját hülyeségüket ???? :-)
Régi 2012-07-16, 23:38   #24 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
----------------------------------------------------------------------
Ne fárasszál má' ... ezt az oktatók állították be :-)
Utána meg megmagyarázzák 180 ezerért saját hülyeségüket ???? :-)
Nem fárasztalak, van nekem ennél jobb dolgom is.

Az a 10 ezer dodós számla saját volt? Személyesen a részedre állították be azt a beállítást? Mit mondtak, milyen a beállítás? Biztonságos? Vagy olyan, amelynél nagyobb a kockázat, csak felügyelettel és esetenkénti beavatkozással működtethető? Ránéztél néha? Miért nem húztad be a kéziféket, amikor már elkerűlhetetlennek látszott a beavatkozás?

Bocs, de nem a robot volt a rossz, hanem te voltál beavatkozásra képtelen. A tanfolyamon elmondják, hogy ha kell, be kell avatkozni. Ezt te nem tetted meg, inkább végignézted a K.O-t, pedig lefogadom, lett volna idő a cselekvésre.
Régi 2012-07-17, 08:16   #25 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Akit érdekel, itt nézegetheti a cég robotjainak teljesítményét.
Itt pedig találni Spider, és Baal statisztikákat.

Nekem a tegnapi 100 lot EURUSD zárás is elég meleg helyzetnek tűnt.
Régi 2012-07-17, 18:21   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nemértem ezt.Hiszen nem lehet automatikus kereskedéssel profitot elérni-mondták a "profik"itt a fórumon!
http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/hed..._david_harding
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-17, 21:42   #27 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 150
fxtom a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nemértem ezt.Hiszen nem lehet automatikus kereskedéssel profitot elérni-mondták a "profik"itt a fórumon!
http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/hed..._david_harding
Azért akad néha, akinek sikerül...
Itt van például ez a cég, azt mondják, a világ egyik legnagyobb hedge fundja és hogy hogy nem csak automatikus rendszerekkel kereskedik:
https://www.renfund.com/vm/locations.vm
Igaz, 275 matematikus, statisztikus, fizikus dolgozik a rendszerükön és a Phd eléggé a minimumnak tünik az állásajánlatukban, de a kezdő fizetés (125-250 ezer USD/év) se a minimálbér.
Azért az igazsághoz tartozik, hogy a HF rendszereket nem lehet összehasonlítani az MT4-es EA-kkal.
De azt kijelenteni, hogy automatikus kereskedéssel nem lehet profitot elérni, egyszerűen TÉVEDÉS!
fxtom nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-17, 22:17   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
fxtom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Itt van például ez a cég, azt mondják, a világ egyik legnagyobb hedge fundja és hogy hogy nem csak automatikus rendszerekkel kereskedik:
Igaz, 275 matematikus, statisztikus, fizikus dolgozik a rendszerükön és a Phd eléggé a minimumnak tünik az állásajánlatukban, de a kezdő fizetés (125-250 ezer USD/év) se a minimálbér.
Azért az igazsághoz tartozik, hogy a HF rendszereket nem lehet összehasonlítani az MT4-es EA-kkal.
De azt kijelenteni, hogy automatikus kereskedéssel nem lehet profitot elérni, egyszerűen TÉVEDÉS!
Igen, egyrészt ezek nem metás robotok, másrészt egy hadseregnyi programozó dolgozik FOLYAMATOSAN rajtuk, tehát kijelenteni hogy automata rendszerek nem egészen felel meg a valóságnak
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-18, 07:25   #29 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Azért mégiscsak alakul az álláspont!
Már "egyes esetekben lehet "pénzt keresni robotokkal.
A HFT tényleg teljesen más,de az említett cég nem HFT robotokkal kereskedik,hanem matematikai algoritmusok alapján.
Valóban szükséges az automata rendszereket folyamatosan fejleszteni.
Érdemes fejleszteni,abból kár nem származik!
Nálunk is folyamatosan fejlesztik..
De attól még a leges legelső verzio is nyereséges több éve,a mai napig!
Mindenféle további fejlesztés nélkül is!
(Legfeljebb a tejesítménye ingadozik.
A system pedig lényegében teljesen független attól,hogy milyen nyelven van írva.
Háromféle platformon fut,(az egyik EA),mégsincs jelentős eltérés a profitban.)
Az EA -nak a hátránya hogy egyes esetekben lassú,(de nem mindíg gond ez),
valamint hátrány a könnyű másolhatóság,alacsony biztonság.(drága védelem)
Ezért is jobb inkább nem annyira elterjedt,vagy egyedi platformokra írni a programot.
Régi 2012-07-18, 07:58   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen, egyrészt ezek nem metás robotok, másrészt egy hadseregnyi programozó dolgozik FOLYAMATOSAN rajtuk, tehát kijelenteni hogy automata rendszerek nem egészen felel meg a valóságnak
Péter Úr, esetleg Gyula?

Ez mind igaz, de hidd el, hogy létezik full automata rendszer a "fapados" MT4-en is ami működik. Legalább 2 a világon, mert ennyit ismerek. Az egyik minimális hangolást (emberi beavatkozást) igényel, de azt is inkább a profitmaximalizálás érdekében, a másik még annyit se. Az utóbbin mindössze az irányt kell megadni és akkor csak longot vagy csak shortot köt. Az irányt pedig ritkán kell módosítani, évente 1-2-szer, idén pl még egyszer se kellett. Ezt is lehetne automatizálni, mert a szempontrendszer egyszerű, csak nem érdemes, annyira minimális beavatkozást igényel. Meg azért "néha" amúgy is ránéz az ember a számlájára.
Mindkettő EA vastag pluszt termel évek óta éles számlán. Tudom, ettől még holnapután megpusztulhat, de aki használja, bízik benne, hogy nem lesz olyan piaci szituáció holnap után, ami az elmúlt 12 évben még nem volt.
Szóval van nyereséges EA, csak nem a neten kell keresgélni 99 USD-ért.

kismentor: én nem állítottam mást korábban sem.
Régi 2012-07-18, 08:17   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"kismentor: én nem állítottam mást korábban sem. "

Ja,akkor ok!Már ketten vagyunk!
Régi 2012-07-18, 08:38   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Péter Úr, esetleg Gyula?

Ez mind igaz, de hidd el, hogy létezik full automata rendszer a "fapados" MT4-en is ami működik. Legalább 2 a világon, mert ennyit ismerek. Az egyik minimális hangolást (emberi beavatkozást) igényel, de azt is inkább a profitmaximalizálás érdekében, a másik még annyit se. Az utóbbin mindössze az irányt kell megadni és akkor csak longot vagy csak shortot köt. Az irányt pedig ritkán kell módosítani, évente 1-2-szer, idén pl még egyszer se kellett. Ezt is lehetne automatizálni, mert a szempontrendszer egyszerű, csak nem érdemes, annyira minimális beavatkozást igényel. Meg azért "néha" amúgy is ránéz az ember a számlájára.
Mindkettő EA vastag pluszt termel évek óta éles számlán. Tudom, ettől még holnapután megpusztulhat, de aki használja, bízik benne, hogy nem lesz olyan piaci szituáció holnap után, ami az elmúlt 12 évben még nem volt.
Szóval van nyereséges EA, csak nem a neten kell keresgélni 99 USD-ért.

kismentor: én nem állítottam mást korábban sem.
Tomi én a renfund HF rendszerével kapcsolatban írtam ami folyamatosan csiszolgatnak, felügyelnek.

Egyébként az a durva hogy létezik a százdolláros kategóriában is nyereséges robot.
Szóval kénytelen vagyok módosítani korábbi álláspontomat miszerint nem létezhet ilyen.
http://www.myfxbook.com/members/fxgr...owth-bot/71611
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-18, 08:52   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tomi én a renfund HF rendszerével kapcsolatban írtam ami folyamatosan csiszolgatnak, felügyelnek.

Egyébként az a durva hogy létezik a százdolláros kategóriában is nyereséges robot.
Szóval kénytelen vagyok módosítani korábbi álláspontomat miszerint nem létezhet ilyen.
Akkor ALL IN!
Régi 2012-07-18, 09:08   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Akkor ALL IN!
Csakis ALL IN lehet!
Kizárt dolog hogy ez pénzt termeljen!

(sajnos azthiszem lassan kimúlik,mert elkövette a nagy hibát a tulajdonosa.Elkezdte eladni mindenkinek.De ne legyen igazam!)
Régi 2012-07-18, 09:31   #35 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Csakis ALL IN lehet!
Kizárt dolog hogy ez pénzt termeljen!

(sajnos azthiszem lassan kimúlik,mert elkövette a nagy hibát a tulajdonosa.Elkezdte eladni mindenkinek.De ne legyen igazam!)
13 óra egy átlagos pozi hossza... ez nem egy skalper cucc. Azt mondod hogy hazavágja az eurusd árfolyamát m15 -től felfelé? Tudod mekkora pénz kellene ahhoz hogy ez megtörténjen? 10 milliárd usd -s hedgefoundoknak kellene ezt használni, ami elég valószínűtlen
Robotellenes vagyok, és ezt sem használnám, de ha figyelmesen megnézitek a kötéseket és a hozamgörbét jó pár manual tréder megirigyelhetné.
Trendirányban köt, ha jó rávesz, és tartja a pozikat, ha nem jó az irány lezár.
Picit figyelmesebben nézzétek meg, nem tettem volna be ha annyira sz*r lenne.
Most épp egy jó nagy mínuszt csinált , a fel -le rángatódzó árfolyamnak köszönhetően.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-18, 09:44   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
13 óra egy átlagos pozi hossza... ez nem egy skalper cucc. Azt mondod hogy hazavágja az eurusd árfolyamát m15 -től felfelé? Tudod mekkora pénz kellene ahhoz hogy ez megtörténjen? 10 milliárd usd -s hedgefoundoknak kellene ezt használni, ami elég valószínűtlen
Robotellenes vagyok, és ezt sem használnám, de ha figyelmesen megnézitek a kötéseket és a hozamgörbét jó pár manual tréder megirigyelhetné.
Trendirányban köt, ha jó rávesz, és tartja a pozikat, ha nem jó az irány lezár.
Picit figyelmesebben nézzétek meg, nem tettem volna be ha annyira sz*r lenne.
Most épp egy jó nagy mínuszt csinált , a fel -le rángatódzó árfolyamnak köszönhetően.
Van az a pénz ami hazavágja!Ehez csak az kell,hogy elegen használják ezt az EA-t!Ekkor egy vesztes kötésnél eleget vesztenek a hívők!
Nem fogják a nagyok a fél világot milliomossá tenni!
Gondolod,egy év múlva nem kell dolgoznia senkinek,csak megveszi a robotot,és költi a hasznot?
Igazad van,a stratégia nagyon jó!Csak nem kellett volna eladni!
Azt is sejtem,hogy fog kimulni..
Egyszer csak megszaporodik majd a vesztes kötések száma,annyira,hogy negatívba fordul a görbe..
De ne legyek ennyire pesszimista!
Tényleg jó cucc!Megnéztem részletesen!
Régi 2012-07-18, 09:56   #37 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Van az a pénz ami hazavágja!Ehez csak az kell,hogy elegen használják ezt az EA-t!Ekkor egy vesztes kötésnél eleget vesztenek a hívők!
Nem fogják a nagyok a fél világot milliomossá tenni!
Gondolod,egy év múlva nem kell dolgoznia senkinek,csak megveszi a robotot,és költi a hasznot?
Igazad van,a stratégia nagyon jó!Csak nem kellett volna eladni!
Azt is sejtem,hogy fog kimulni..
Egyszer csak megszaporodik majd a vesztes kötések száma,annyira,hogy negatívba fordul a görbe..
De ne legyek ennyire pesszimista!
Tényleg jó cucc!Megnéztem részletesen!
Itt azért befigyel időnként 20-30 -as dd is...
Egy 10 milliárd usd hedgefound ezt nem tolerálná. Ahhoz hogy ez a stratégia tartósan veszteséges legyen, meg kellene szűnniük a trendeknek, állandó csapkodássá válni a mozgásnak. Az elég durva lenne, akkor nem csak ez vesztene hanem majdnem mindenki.
Egyébként most amit csinál az eurusd akár egy tartós trendforuló kezdete is lehet, nézzétek meg a napos gyertyákat.
Shortolni nem fogok addig amíg el nem esik a 2150.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-07-18, 10:15   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Itt azért befigyel időnként 20-30 -as dd is...
Egy 10 milliárd usd hedgefound ezt nem tolerálná. Ahhoz hogy ez a stratégia tartósan veszteséges legyen, meg kellene szűnniük a trendeknek, állandó csapkodássá válni a mozgásnak. Az elég durva lenne, akkor nem csak ez vesztene hanem majdnem mindenki.
Egyébként most amit csinál az eurusd akár egy tartós trendforuló kezdete is lehet, nézzétek meg a napos gyertyákat.
Shortolni nem fogok addig amíg el nem esik a 2150.
Tud az olyan csapkodó lenni!Minden előfordulhat..
De nem úgy csinálják ahogy azt írod!Lesz ott valamiféle irány,de előbb lemegy majd a stoppokért..Ha változik,akkor azért is lemegy!
Van itt trükk ezer.
EurUsd tényleg furcsa.Mi shortban vagyunk.De nem hiszem hogy egyértelműen bejön,csak a stratégia ezt mondta..Majd kiderül..
Azt mondják SP500 nagy esés gyanus.Akkor beesik EuroUsd is..
Amúgy meg már illő lenne egy nagy emelkedés..
Régi 2012-07-20, 08:45   #39 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 29
Hírnév szint: 7
hulugulu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Ahogy megnéztem a robotot nagyon nem megy neki az oldalazó mozgásban való kereskedés. Ebben az EURUSD rángatózásban szépen darálja le a számlát.
Megnéztem korábban, ha viszont trendel a piac akkor szépen hozza a profitot.
hulugulu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-22, 15:51   #40 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
buxolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem fárasztalak, van nekem ennél jobb dolgom is.

Az a 10 ezer dodós számla saját volt? Személyesen a részedre állították be azt a beállítást? Mit mondtak, milyen a beállítás? Biztonságos? Vagy olyan, amelynél nagyobb a kockázat, csak felügyelettel és esetenkénti beavatkozással működtethető? Ránéztél néha? Miért nem húztad be a kéziféket, amikor már elkerűlhetetlennek látszott a beavatkozás?

Bocs, de nem a robot volt a rossz, hanem te voltál beavatkozásra képtelen. A tanfolyamon elmondják, hogy ha kell, be kell avatkozni. Ezt te nem tetted meg, inkább végignézted a K.O-t, pedig lefogadom, lett volna idő a cselekvésre.
================================================== ===
================================================== ====
1.) Ez a Sinkronprofit nevű csapatnak a saját DEMO számlája volt amin be akarták mutatni "szakértelmüket" .
(Tahát nem én állítottam be , hanem a "SZAKÉRTŐK" :-)

2.) Az érdeklődőknek hírlevélben küldték el a számla belépési kódját , hogy ide nézzetek , na most aztán meg lehet figyelni , hogy hogyan működik a BAAL robot.

3.)Előtte a lelkes szakértő elmagyarázta , hogy ők hogyan "OPTIMALIZÁLTAK".

4.)ÁÁÁ ... nem a robot volt rossz :-) De minek is akarnám lebeszélni a lelkes lúzereket .

5.)Bizony kedves barátaim "CSELEKVÉSRE KÉPTELEN" voltam hiszen nem adtak belépési kódot , hogy a "NAGY SINKRONPROFIT HUMBUG" -ba be tudjak avatkozni , így az összes haverral röhögve néztük végig ennek a robotnak gyászos leszereplését :-)

6.)De el lehet menni az öltönyös fiúk bemutatójára, ahol elmagyarázzák , hogy miért is kötött trend ellen a robotjuk 0.01 LOT -os kezdő kötéstől 10 LOT-ig trend ellen (????)

7.)Ez egy "ÉVEKRE VISSZAMENŐLEG KIOPTIMALIZÁLT " stratégia ami működik , hozzá sem kellett nyúlni . Ez a marketing szöveg.

8.)A siralmas bemutatón az a fránya USDJPY éppen elkezdett trendelni és a nagy bemutató nem sikerült , a hírlevélben megadott megfigyelő kód segítségével figyeltük amint a szemünk láttára végzett ki egy 12.000 USD-s számlát.

9.)A robot 0.01 LOT tól kezdve kötözgetett és 10 LOT után sem fordult meg a trend iránya , hiába optimalizáltak és agyalgattak előtte akármeddig is.

10.)A SINKRONPROFIT remekmű (BAAL ROBOT) amit RADU MESTER programozott CSÚNYÁN MEGBUKOTT !!!!
================================================== ===

11.)Utána még a SINKRONPROFIT titkárnője hívogatott , hogy menjek bemutatóra , tanfolyamra amit ez a "FOREX BRIGÁD" tart.

12.)A válaszom a következő volt:
=========================
Kedves hölgyem : berakok 2.000.000 Ft-ot egy sportszatyorba , kimegyek az Erzsébet hídra , és bedobom az egészet a DUNÁBA.
===========================================

13.)EHHEZ NEM KELL FOREX BRÓKER, AZ ÖNÖK HÜLYE ROBOTJA , ÉS NEM KELL A HÜLYE TANFOLYAM SEM . EGY PILLANAT ALATT MEG LEHET SZABADULNI A PÉNZTŐL MINEK TARTANÁK ÖNÖK A MARKUKAT EZÉRT ??????
================================================== ======

14.)LESZEREPELTEK A SZEMEMBEN.
============================

15.)Na utána lekopott rólam ez a csapat és nem hívogattak többé telefonon.
================================================== ====
Régi 2012-08-30, 12:37   #41 (permalink)
Új tag

stoki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok!

Egy kis helyesbítés. Nyilvánvaló, hogy az itt válaszolók többsége, sőt sztem senki sem volt még az említett cég képzésein és így formálnak véleményt, ami egy fórum esetén érhető persze. Én voltam és szeretném, hogy Ti is tisztán lássatok.

A Baal robot nem a sinkronprofit.hu terméke, hanem a sinkronstudio-é. (sinkronstudio.hu vagy sinkrontrader.hu) A sinkronprofit csupán felvette a termékpalettába gondolom.

Én nem vagyok robotos nem is azért mentem hozzájuk. Nálam az a fontos mérce, ha valaki nem csak elméletben hanem gyakorlatban is ott van. ( legalább élő számlán kereskedik előttem)

Voltam jó pár rendezvényen (közös kereskedési napok, webinarok, oktatások) ahol a srác valóban élő számlán tolta, nyereséggel. És nem csak egyszer, mert akkor azt mondom hogy szerencse, hanem a legtöbb esetben.

Ami tetszett: volt szisztéma, rendszer és részletesen el is mondta. Nem csinál csodát, ugyan úgy trendet kereskedik forexen, határidős piacokon mint Pintérék vagy a többiek. És szerintem a szemlélet is azonos.

Én nem robotozok, nem is azért mentem oda mondom, de sokat tanultam a napon belüli kereskedésekről. És köszönet érte. Robotról nincs véleményem mert nem vagyok rá kíváncsi, amit akartam megkaptam. Ja és nem beépített vagyok előre leszögezném.

Köszönöm, hogy elolvastátok!
stoki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-08-30, 22:41   #42 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

mit kapsz Te majd itt ezek után :P
  Válaszol idézettel
Régi 2012-09-06, 10:21   #43 (permalink)
Új tag

stoki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mit kapok?? A fórum vélemények megosztásáról szól és ez az én véleményem volt. Tartósan plusszos vagyok a képzések óta. Megkaptam amit akartam. Ennyi.
stoki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-09-06, 18:51   #44 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

csak viccelődök.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-09-24, 13:51   #45 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Na még egy pár duplázós kötés, és mehet a kukába a számla.

http://www.myfxbook.com/members/sink...nprofit/187382
Régi 2015-02-05, 13:36   #46 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
zozoka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Használta valaki korábban a Sinkron Slow Indicator-ukat?
zozoka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-07, 19:33   #47 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 99
neural a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Azért amit Shortosgyula belinkelt 2012-be robotot még tartja magát, nem is olyan rosszul szerintem. Mindenesetre jobban, mint a Nyilasi alap...pedig kb. ugyanannyi idejük volt.

neural nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 10:21 , a GMT +1 időzóna szerint.