Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Lezárt téma

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-01-28, 09:58   #1 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Zooli Trading Klub

Hosszas tanakodás, és mérlegelés után úgy döntöttem, februártól elindítok egy kereskedő klubot. Az érdeklődőkkel egy mozgóátlagokon alapuló kereskedési elméletet, és komplett rendszert szeretnék megismertetni. A Zooli Trading System gondolkodásmódját egyik korábbi írásomban, egy másik közösségi oldalon pár évvel ezelőtt már megismerhettétek. Az elmélet azóta teljesen letisztult, a benne alkalmazott technikai elemek pedig jócskán leegyszerűsödtek.
Az oldal célirányos, főleg napon belüli, a fő devizapárokon (EURUSD, GBPUSD, stb.), történő kereskedéssel foglalkozik, kis időtávon (M5).
Számomra fontos kérdés a hitelesség, ezért a kötések Myfxbook statisztikával, és twitteren is követhetőek lesznek.
A klub előfizetéses rendszerben működik majd, de igyekeztem a hazai viszonyokhoz, és az ismert tanfolyamok áraihoz mérten, minél kedvezőbb árfekvésben meghatározni a tagsági díj összegét. Látogasd meg weboldalunkat, és ha van kedved, csatlakozz hozzánk te is!

http://zoolitrading.com
Forex Klub nem elérhető  
Régi 2012-01-28, 11:24   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 42
Hírnév szint: 6
sikertitka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lehet fizetni!
sikertitka nem elérhető  
Hirdetések
Régi 2012-01-28, 12:42   #3 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Összes hozzászólás: 427
Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Végig néztem a weboldalt.
Eddig minden pénzes képzést lehúzásnak gondoltam.
Ehhez a klubhoz szeretnék csatlakozni.
Az ok furcsa lehet sokaknak.
A Média részben azokból a filmekből vannak , és olyan részletek feltéve, amelyeket én egytől egyig értékelek.
Ez a válogatás bizonyította be számomra, hogy a gondolkodás mód, és az értékrendünk hasonló, vagy azonos.
Ez alapozza meg a bizalmat a részemről.
Prozac nem elérhető  
Régi 2012-01-28, 13:07   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

én is tag leszek.

Régi 2012-02-09, 15:54   #5 (permalink)
Szenior tag

Fxpadavan logója

Összes hozzászólás: 194
Hírnév szint: 9
Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Fxpadavan már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez is jó kis film még: http://www.youtube.com/watch?v=_w83YV1mK0s

A videonak most komoly aktualitása is van !

http://data.hu/get/4711678/FXGuru-MultiMA.rar

Használjátok ezt az indit egészséggel! Alapbeállításokkal is használhatók pullback zónák meghatározásáshoz. Vagy ahogy nektek tetszik, ahogy a rendszeretek adja!

Sok sikert a roomhoz Achenius!
Fxpadavan nem elérhető  
Régi 2012-02-09, 16:00   #6 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszönöm a biztatást!
Hamarosan befejeződik a feltöltés, és beindul a valódi munka az éles számlán.
Csatolt kicsinyítések
zooli-trading-klub-eurusd-1202091.png   zooli-trading-klub-eurusd-1202094.png  
Forex Klub nem elérhető  
Régi 2012-02-10, 11:23   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ha 5 darabban zárod ki a pozit akkor 120 pip lesz a termés?

Régi 2012-02-10, 16:54   #8 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A jó gazda igy számol.
willow nem elérhető  
Régi 2012-02-10, 17:22   #9 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Már mondtam, hogy így számol a Myfxbook, ezért én is ezt követem.
Ha kötözködsz, megvonom az előfizetésed!
Forex Klub nem elérhető  
Régi 2012-02-10, 19:53   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már mondtam, hogy így számol a Myfxbook, ezért én is ezt követem.
Ha kötözködsz, megvonom az előfizetésed!
Jujj csak azt ne, nem tudnám még egyszer kifizetni a grátisz tagságot

Régi 2012-02-18, 09:58   #11 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Egy kis kedvcsináló: http://www.youtube.com/watch?v=yG1FJ...ature=youtu.be

Ilyen, és ehhez hasonló videókon történik élőben a rendszer ismertetése.
Csatolt kicsinyítések
zooli-trading-klub-eurusd-120217.png  
Régi 2012-02-18, 10:46   #12 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
abrakadabra111 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Egy kis kedvcsináló: http://www.youtube.com/watch?v=yG1FJ...ature=youtu.be

Ilyen, és ehhez hasonló videókon történik élőben a rendszer ismertetése.
Szia,
szabad megtudni, hogy mit tanulhatunk ebből a videóból?
abrakadabra111 nem elérhető  
Régi 2012-02-19, 07:30   #13 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,
szabad megtudni, hogy mit tanulhatunk ebből a videóból?
Mit szeretnél tanulni egy két perces videóból?
Ez csak egy bemutató, mint a filmelőzetesek, amik kedvet próbálnak csinálni a teljes műsorhoz. A videó 35 perces teljes verziójából már lehet tanulni. Ez élőben mutat be két kereskedést, mit, mikor, és miért csináltam.
Régi 2012-02-27, 13:54   #14 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Bálintos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Tagság

Helló

Érdeklődni szeretnék, hogy ha klub tag lennék nálad, akkor élőben tudom nyomon követni a kereskedéseidet,webináriumon keresztül?
Vagy felveszed és a felvételt tudom majd visszanézni?

Előre is köszi.

Helló
Bálintos nem elérhető  
Régi 2012-02-27, 15:18   #15 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bálintos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló

Érdeklődni szeretnék, hogy ha klub tag lennék nálad, akkor élőben tudom nyomon követni a kereskedéseidet,webináriumon keresztül?
Vagy felveszed és a felvételt tudom majd visszanézni?

Előre is köszi.

Helló
Szia!

A klub ezévre tervezett menetrendje 3db 3 hónapos ciklusra fog oszlani.
Első lépésben az elmélet, a kereskedési szemléletmód, valamint az alkalmazott indikátor rendszer használatának elsajátítása a cél. Erről szól az első két hónap. Mindenki a saját időbeosztása szerint, ennyi idő alatt át tudja rágni magát a témán, a házi feladatokkal együtt. A héten teljesen feltöltésre kerül az írott, és videókkal is feldolgozott tananyag. Minden héten átveszünk egy-egy témát webináriumon, megbeszéljük a bennük felmerült kérdéseket, és tisztázzuk, ha valami nem volt egészen érthető, vagy világos.
Folyamatosan készülnek, és kerülnek feltöltésre olyan videók, ahol menet közben magyarázom az éppen nyitott aznapi kötéseken, mit, mikor, és miért csinálok.
Közös kereskedési napokat pedig a 3. hónapban fogunk tartani. De ezek csak úgy lesznek élvezetesek, és hasznosak, ha addigra már mindenki tisztában van az alakalmazott rendszer alapjaival. Ott már főleg nem a megtanulható részek magyarázatával akarok foglalkozni, hanem elsősorban a gyakorlati kivitelezést bemutatni.
Régi 2012-02-28, 09:59   #16 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Bálintos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

A klub ezévre tervezett menetrendje 3db 3 hónapos ciklusra fog oszlani.
Első lépésben az elmélet, a kereskedési szemléletmód, valamint az alkalmazott indikátor rendszer használatának elsajátítása a cél. Erről szól az első két hónap. Mindenki a saját időbeosztása szerint, ennyi idő alatt át tudja rágni magát a témán, a házi feladatokkal együtt. A héten teljesen feltöltésre kerül az írott, és videókkal is feldolgozott tananyag. Minden héten átveszünk egy-egy témát webináriumon, megbeszéljük a bennük felmerült kérdéseket, és tisztázzuk, ha valami nem volt egészen érthető, vagy világos.
Folyamatosan készülnek, és kerülnek feltöltésre olyan videók, ahol menet közben magyarázom az éppen nyitott aznapi kötéseken, mit, mikor, és miért csinálok.
Közös kereskedési napokat pedig a 3. hónapban fogunk tartani. De ezek csak úgy lesznek élvezetesek, és hasznosak, ha addigra már mindenki tisztában van az alakalmazott rendszer alapjaival. Ott már főleg nem a megtanulható részek magyarázatával akarok foglalkozni, hanem elsősorban a gyakorlati kivitelezést bemutatni.
Rendben, köszönöm a részletes választ!
Bálintos nem elérhető  
Régi 2012-02-28, 16:56   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
daytrade a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Gyerekek én ezt fogom választani ez a biztos befutó

http://www.youtube.com/watch?v=lJaSR...eature=channel
daytrade nem elérhető  
Régi 2012-02-28, 17:00   #18 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
abrakadabra111 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Gondolom a fent belinkelt videoban a szimpatikus úriember "archenius"? Vagy ha nem akkor miért került ide a klubba?
abrakadabra111 nem elérhető  
Régi 2012-02-28, 17:10   #19 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
daytrade eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gyerekek én ezt fogom választani ez a biztos befutó

http://www.youtube.com/watch?v=lJaSR...eature=channel
Tiltakozom, semmi közöm ehhez a társasághoz!
Régi 2012-02-28, 17:18   #20 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 51
Hírnév szint: 7
basesoft a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez egy MNG Investments cucc.
basesoft nem elérhető  
Régi 2012-02-28, 17:29   #21 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
daytrade a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
abrakadabra111 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolom a fent belinkelt videoban a szimpatikus úriember "archenius"? Vagy ha nem akkor miért került ide a klubba?
Dehogy is, semmi köze archenius -hoz csak nem bírtam megállni, hogy ne tegyem közzé. Elnézést, hogy ide tettem archenius.
daytrade nem elérhető  
Régi 2012-03-06, 12:08   #22 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Fő devizapárok mai elemzése H1-H4 időtávon.
Régi 2012-08-09, 12:37   #23 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Kasper a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

hát igen, Gery nagyon szimpatikus srác
Kasper nem elérhető  
Régi 2012-08-20, 20:13   #24 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Publikus elemzések, és múltbéli tranzakciók bemutatása már Facebookon is.
Csatolt kicsinyítések
zooli-trading-klub-eurusd-1208205.png  
Régi 2012-08-23, 18:09   #25 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Készül a Klub Myfxbook statisztikája, élő számlával, hitelesítve, stb.
Még nem publikus, és ne tudom, hogy nyílvánosan is képes leszek-e erre a teljesítményre, de mindenképp ez lenne a végső cél. Ennél ugyanis nem kell jobb reklám.
Csatolt kicsinyítések
zooli-trading-klub-zooli-trading-klub.png  
Régi 2012-08-25, 12:53   #26 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás Pár gondolat a robot kereskedésről

Írtam egy cikket a robotkereskedésről.
Régi 2012-08-25, 14:30   #27 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Szakmailag jó a cikk. De azon túl, hogy ügyesen felveti a problémát, átirányít a weboldaladra, ahol a megoldás már egy minimum 60 ezres tagsági díjú trading room, oktatás. Marketingből ötös.

Őszinte leszek. Ha érdekelne eszme csere, real time együtt kereskedés, akkor sem fizetnék ezért egy szakmai kapcsolatban, amikor mindkét fél megosztja a tapasztalatait.

Vagy én fizessek neked, aztán te nekem? Melyik mennyit ér? Beleszámolhatom azt is, ami bárki számára elérhető a neten?

Szóval tényleg jó, ha a haladók műhelymunkában megosztják a tapasztalatokat, mert az segíthet fejlődni. De ha egyikük anyagi érdeke áll mögötte, az már másról szól.
kmisi nem elérhető  
Régi 2012-08-25, 16:23   #28 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
kmisi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szakmailag jó a cikk. De azon túl, hogy ügyesen felveti a problémát, átirányít a weboldaladra, ahol a megoldás már egy minimum 60 ezres tagsági díjú trading room, oktatás. Marketingből ötös.

Őszinte leszek. Ha érdekelne eszme csere, real time együtt kereskedés, akkor sem fizetnék ezért egy szakmai kapcsolatban, amikor mindkét fél megosztja a tapasztalatait.

Vagy én fizessek neked, aztán te nekem? Melyik mennyit ér? Beleszámolhatom azt is, ami bárki számára elérhető a neten?

Szóval tényleg jó, ha a haladók műhelymunkában megosztják a tapasztalatokat, mert az segíthet fejlődni. De ha egyikük anyagi érdeke áll mögötte, az már másról szól.
Köszi az elismerést!
Egy olyan kölcsönös szakmai kommunikáció esetén, ahol mindkét fél együttesen profitál a másik tudásából, tapasztalatából, eszembe nem jutna pénzt kérni. Jelenleg is számtalan hiteles, és sikeres emberrel tartom anyagi érdek mentesen a napi szintű kapcsolatot. Te eddig nem kerestél meg privátban engem ilyen ajánlattal. Én pedig írásaidat olvasva, nem láttam közös kapcsolódási pontot kettőnk piaci gondolkodásmódja között. Te inkább fundamentális oldalról közelíted ezt a témát. Valamelyik netes postodban azt írtad, hogy szerinted belső értékkel nem rendelkező devizapárokat nem is lehet elemezni. Én, mint technikai elemző, ezzel nehezen tudok egyetérteni, győzködnünk pedig teljesen fölösleges egymást.
Régi 2012-08-26, 08:57   #29 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi az elismerést!
Egy olyan kölcsönös szakmai kommunikáció esetén, ahol mindkét fél együttesen profitál a másik tudásából, tapasztalatából, eszembe nem jutna pénzt kérni. Jelenleg is számtalan hiteles, és sikeres emberrel tartom anyagi érdek mentesen a napi szintű kapcsolatot. Te eddig nem kerestél meg privátban engem ilyen ajánlattal. Én pedig írásaidat olvasva, nem láttam közös kapcsolódási pontot kettőnk piaci gondolkodásmódja között. Te inkább fundamentális oldalról közelíted ezt a témát. Valamelyik netes postodban azt írtad, hogy szerinted belső értékkel nem rendelkező devizapárokat nem is lehet elemezni. Én, mint technikai elemző, ezzel nehezen tudok egyetérteni, győzködnünk pedig teljesen fölösleges egymást.
Két kérdést vetettél fel, amire érdemes reagálni.

Az első az elemzés témaköre. Soha nem mondtam, hogy nem ismerem, vagy nem használom a technikai elemzést, de nem hiszek a mindenhatóságában (hiszen múltbeli adatokról beszélünk, amibe alapvető tévedés azt hinni, hogy minden időben beépült). Ezért mindenképpen kiegészítem az aktuális hírek értelmezésével, illetve megtaláltam a megoldást a belső érték megbecsülésének kérdésére is. Ez a három dolog együtt már megalapozottabb döntéshez segít.

Így viszont senki sem csinálja az általam ismert magyar traderek közül (külföldön is csak egy-két komoly signalszolgáltatót láttam hasonló módszerrel elemezni.)

Ettől függetlenül szívesen konzultálok, mert én látok kapcsolódási pontokat az egymást kiegészítő jó módszerekben. De mostanában a fórumokon kevés a valóban sikeres ember, aki végül nem eladni akar valamit. A többiekkel meg tényleg felesleges egymást győzködni.
kmisi nem elérhető  
Régi 2012-08-28, 15:10   #30 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Új cikk a weboldalon: Tanácsok kezdőknek.
Régi 2012-09-24, 20:50   #31 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Nyereményjáték!

Hírlevél szolgáltatásunkra október 31.-ig feliratkozó személyek között, két hónapos előfizetés (november 01.-től december 31.-ig) kerül kisorsolásra.
Régi 2012-09-30, 08:06   #32 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás Ingyenes bemutató előadás

Október 5-én 17:00h-kor ingyenes bemutató előadást tartok webinárium formájában, amire szeretettel várok minden kedves érdeklődőt.

Témakörök:

Köszöntő, a klub bemutatása, céljai
Körséta a weboldal zárt részein
Az alkalmazott kereskedési stílus általános ismertetése
Betekintés az oktatási módszerbe és a tematikába
Eddigi eredmények bemutatása
Az előfizetési rendszer ismertetése
Kérdések megválaszolása

Regisztráció:
http://www.anymeeting.com/PIID=E156DD82884F
Régi 2012-09-30, 18:17   #33 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
Hírnév szint: 8
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Nyereményjáték!

Hírlevél szolgáltatásunkra október 31.-ig feliratkozó személyek között, két hónapos előfizetés (november 01.-től december 31.-ig) kerül kisorsolásra.
Ferrarit mikor lehet már nyerni?
kismentor nem elérhető  
Régi 2012-09-30, 19:07   #34 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ferrarit mikor lehet már nyerni?
Ahhoz először brókercéget kell alapítani.
Régi 2012-10-05, 16:48   #35 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

17:00-tól ingyenes előadás.

http://www.anymeeting.com/zoolitrading1
Régi 2012-10-05, 18:22   #36 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
17:00-tól ingyenes előadás.

http://www.anymeeting.com/zoolitrading1
Szerintem most 200-an a ZOOLY ingyenes előadását nézik!
Na a többiek tudnak kereskedni!
Csak vicceltem.
kismentor nem elérhető  
Régi 2012-10-05, 18:40   #37 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Összes hozzászólás: 427
Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem most 200-an a ZOOLY ingyenes előadását nézik!
Na a többiek tudnak kereskedni!
Csak vicceltem.
Én meg akartam nézni, de nem kaptam belépési adatokat.
Prozac nem elérhető  
Régi 2012-10-05, 18:59   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én meg akartam nézni, de nem kaptam belépési adatokat.
Te sem tudsz?
kismentor nem elérhető  
Régi 2012-10-05, 19:29   #39 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Akkor azért volt olyan családias a létszám?

Rögzítve lett az előadás, a felmerülő kérdésekre pedig itt, vagy privátban szívesen válaszolok.

http://www.anymeeting.com/zoolitrading/EC50D884834C
Régi 2012-10-05, 21:39   #40 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Akkor azért volt olyan családias a létszám?

Rögzítve lett az előadás, a felmerülő kérdésekre pedig itt, vagy privátban szívesen válaszolok.

http://www.anymeeting.com/zoolitrading/EC50D884834C
Sok sikert, jó volt az előadás, és nagyra becsülöm a munkádat. Inkább erre adnák ki a pénzt az emberek, mint a teljesen felesleges pár napos oktatásokra. Utólagos engedelmeddel be is teszlek ajánlásnak az oldalamra.
Régi 2012-10-05, 22:35   #41 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok. Most néztem meg az előadást felvételről, miután letekertem a szokásos esti 50km-emet. Részemről köszi a videot. Egy kérdésem lenne, az pedig az, hogy ha a lenti két indikátort(stochastic azt hiszem, a másikat nem tudom mi) kitörölnéd a chartról, az befolyásolná e a teljesítményt? Magyarul tudnál e nélkülük is profitálni az MA-k segítségével?
Dvit nem elérhető  
Régi 2012-10-06, 07:41   #42 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Dvit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok. Most néztem meg az előadást felvételről, miután letekertem a szokásos esti 50km-emet. Részemről köszi a videot. Egy kérdésem lenne, az pedig az, hogy ha a lenti két indikátort(stochastic azt hiszem, a másikat nem tudom mi) kitörölnéd a chartról, az befolyásolná e a teljesítményt? Magyarul tudnál e nélkülük is profitálni az MA-k segítségével?
A döntéshozatal az árfolyam mozgása és nem kizárólag az indikátorok jelzése alapján történik. Szintek, trendvonaltörések, az ármozgás viselkedése (price action) alapján, mert ezek mutatják a jelent. Minden indikátor csak a múltat ábrázolja, több kevesebb késéssel a periódusértéke szerint. A mozgóátlagok elsődleges szerepe az általános piacvizsgálatban van. Már ránézésre meg lehet állapítani M5 felbontáson mi a nagyobb idősíkú fő irány, mikor van dinamikusan trendelő, korrekciós, vagy trend nélküli állapotban a piac. Az alsó két indikátor megerősítést ad, pontosabb be és kilépési pontokat lehet a segítségükkel találni.
Régi 2012-10-06, 11:37   #43 (permalink)
Szenior tag

Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Értem, köszi. Tehát akkor lényegében alsó indikátorok nélkül is nyereséges lenne, csak több lenne a vesztő trade.
Dvit nem elérhető  
Régi 2012-10-06, 13:01   #44 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Értem, köszi. Tehát akkor lényegében alsó indikátorok nélkül is nyereséges lenne, csak több lenne a vesztő trade.
Kb. olyan mint visszapillantó tükör nélkül közlekedni. Lehetséges, de jobb lesz a hatásfok ha használod.

Ezek a túlvettséget-túladottságot jelző indikátorok /rsi, cci, stoch stb/ ha ésszel használja az ember nagyon sokat segítenek.
Pl. az mtf stochasticot tőlem vette át Zooli, nyilván nem véletlenül tette be a rendszerébe, több mint 2 éve használom, nem hagynám el semmiképp. Viszont nem arra kötök!

Régi 2012-10-06, 13:30   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Gondolom ez a mtf stoch a "kapcsolgatom a m5-d1 síkokat sasolni" kényelmesebb változata. De gondolom olyan is előfordul, hogy nem jelez, de kialakul egy jó belépő. Vagy nem?
Dvit nem elérhető  
Régi 2012-10-06, 13:40   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gondolom ez a mtf stoch a "kapcsolgatom a m5-d1 síkokat sasolni" kényelmesebb változata. De gondolom olyan is előfordul, hogy nem jelez, de kialakul egy jó belépő. Vagy nem?
Néhány éve még mi is használtunk ilyeneket,volt mondenből MTF mint a búcsuban!
Le kell ellenőrizni több száz teszttel,hogy hogyan szűr,és mit javít vagy nem javít.Mert igazad van,olyan is van hogy ront.
kismentor nem elérhető  
Régi 2012-10-06, 15:07   #47 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Remélem viccnek szántad ezt a kérdést Mindenesetre a visszapillantótükrös hasonlatomat egész biztos nem értetted meg.
Már hogy a fenébe jelezne mindig pontosan? Ez egy segítség BIZONYOS szituációkban és nem a szentgrál. Az rendre mindig másoknál van, de legfőképp a másolata
Nem azért jó mert lusta vagyok és nem kell kapcsolgatni az idősíkok között, hanem mivel én is alapvetően vizuálisan trédelek, sokkal szemléletesebb /számomra/ egy charton. A jedi erőm még nincs meg amivel vakon lehet trédelni, idővel az is meglesz, érzem
Ez az mtf stoch sokszor megvéd a hamis kitörések szűrésétől, de pl. duplaljhoz, duplacsúcshoz megerősítésképp villámgyorsan jelez, alázárás nélküli durva rr-es köthető pozikat lehetővé téve. Szintről pattanásokhoz is remek segítség ha már kialakult hozzá a megfelelő látásmód. Zárójelben jegyzem meg hogy a gyári beállításai ennek az indinek nem megfelelőek, aki azt nézte és nem fektetett bele néhány munkanapot a tesztelésbe joggal lehetett csalódott.
Ja és megoldottam a history testerben is a megfelelő működését...
Örülök hogy Kismentorék már lehúzták a wc-n ezeket a segédeszközöket, de nyilván ők már fényévekkel előbbre járnak, különösen mikor a brokert úgy teszteli le a Főnök hogy beköt próbaképpen párat így tesztelve mekkora a spread
Mi paraszt, kőkorszaki módon minden ticket rögzítő eszközt használunk erre a célra és összevetve az így kapott adatokat a meta naplófájljával. Igaz, nálunk csak 3 profi meta -programozó van a csapatban, lehet keresünk még párat...

Régi 2012-10-06, 15:58   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Dvit,jól mondja Gyula,valóban bizonyos szituációkban hasznos segéd eszköz,de semmi más!Nehogy valaki erre tradeljen!
Megerősítésnek,kontrollnak,piaci szituácio elemzéséhez jó támpont lehet.
Gyula,a spread elleneőrzéséhez a ti módszeretek valóban kőkorszaki,hiszen nekünk 5 szolgáltató adatait összekötő,és elemző híd rendszerünk van erre,aminek a kiépítése lehet hogy többe került,mint a te kereskedelmi tőkéd!
Ennek ellenére,a broker-tehát nem a spread-tesztelésére valóban a főnök ezt szereti csinálni,mert nem elég egyébként a spread,hanem kell hozzá a csúszás(ha van)/bekötött ár/spread/valós piaci ár egymáshoz viszonyított számai is.
Persze ezt ma már a technika hamar kidobja,de míg nem volt,ezt kézzel tesztelte,és ma is ez a mániája.Ha ő ezt szereti,hát csinálja!
Valóban olyan naiív vagy,hogy egy külföldi alapkezelő cégnek nincs olyan technikai felszerelése amilyet szeme szája kíván?
Természetesen a ti módszeretek a nem intézményi szintéren tökéletesen megfelelő szerintem,ha kőkorszaki,ha nem.Mert az csak attól függ,hogy mihez viszonyítjuk.
kismentor nem elérhető  
Régi 2012-10-06, 16:41   #49 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Dvit,jól mondja Gyula,valóban bizonyos szituációkban hasznos segéd eszköz,de semmi más!Nehogy valaki erre tradeljen!
Megerősítésnek,kontrollnak,piaci szituácio elemzéséhez jó támpont lehet.
Gyula,a spread elleneőrzéséhez a ti módszeretek valóban kőkorszaki,hiszen nekünk 5 szolgáltató adatait összekötő,és elemző híd rendszerünk van erre,aminek a kiépítése lehet hogy többe került,mint a te kereskedelmi tőkéd!
Ennek ellenére,a broker-tehát nem a spread-tesztelésére valóban a főnök ezt szereti csinálni,mert nem elég egyébként a spread,hanem kell hozzá a csúszás(ha van)/bekötött ár/spread/valós piaci ár egymáshoz viszonyított számai is.
Persze ezt ma már a technika hamar kidobja,de míg nem volt,ezt kézzel tesztelte,és ma is ez a mániája.Ha ő ezt szereti,hát csinálja!
Valóban olyan naiív vagy,hogy egy külföldi alapkezelő cégnek nincs olyan technikai felszerelése amilyet szeme szája kíván?
Természetesen a ti módszeretek a nem intézményi szintéren tökéletesen megfelelő szerintem,ha kőkorszaki,ha nem.Mert az csak attól függ,hogy mihez viszonyítjuk.
Szerencsére a buksiban lévő kapacitás és a pénztárca vastagsága nem feltétlen járnak kéz a kézben Illetve itt a tréder szakmában az agyhoz szokott társulni pici időbeni lemaradással az utóbbi, a fordított sorrend viszont ritkább...
Gratulálok hogy k. drága programozókat fizettetek meg az elemző híd rendszer kiépítésére.
Legközelebb ha valamire szükségetek van esetleg itt is érdeklődjetek és kérjetek árajánlatot

Régi 2012-10-06, 16:48   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerencsére a buksiban lévő kapacitás és a pénztárca vastagsága nem feltétlen járnak kéz a kézben Illetve itt a tréder szakmában az agyhoz szokott társulni pici időbeni lemaradással az utóbbi, a fordított sorrend viszont ritkább...
Gratulálok hogy k. drága programozókat fizettetek meg az elemző híd rendszer kiépítésére.
Legközelebb ha valamire szükségetek van esetleg itt is érdeklődjetek és kérjetek árajánlatot
Egyetértünk!Csak itt már társult hozzá pici időbeli lemaradással az utóbbi,míg mások még erre várnak!
kismentor nem elérhető  
Lezárt téma

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Order Flow Trading for Fun and Profit tozsi234 Tőzsdei könyvek 6 2015-06-24 09:04
Árutőzsdei Trading room Jegesmaci Árutőzsde 21 2011-09-09 20:24
Trading Championship September 2011 Forex Klub Tőzsdejátékok 2 2011-08-19 16:45

A pontos idő 02:43 , a GMT +1 időzóna szerint.