Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-03-05, 00:36   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 6
daytrade a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás DayTrade oktatás

Daytrade tudásomat szeretném bővíteni, legfőképpen az amerikai tőzsdén NYSE-n. Tud valaki ajánlani egy jó tanfolyamot, esetleg netes anyagot?
Tud valaki valamit a SwiftTrade cégről? Ők elvileg kimondottan az Amerikai tőzsdével foglalkoznak szigorúan csak daytrader stílusban kereskednek.
daytrade nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-05, 10:02   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
daytrade eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Daytrade tudásomat szeretném bővíteni, legfőképpen az amerikai tőzsdén NYSE-n. Tud valaki ajánlani egy jó tanfolyamot, esetleg netes anyagot?
Tud valaki valamit a SwiftTrade cégről? Ők elvileg kimondottan az Amerikai tőzsdével foglalkoznak szigorúan csak daytrader stílusban kereskednek.
Nem vagyok benne biztos, de mintha olvastam volna valahol, hogy a swifttrade már magyarországon nincs jelen.

www.szoldanpeter.com
Nézd meg ezt. Én nem voltam náluk, de a webinart meghallgattam. Szerintem ilyesmit keresel. Számolj be a tapasztalatodról akár privátban. Kíváncsi vagyok.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-03-05, 14:18   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Bálintos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem vagyok benne biztos, de mintha olvastam volna valahol, hogy a swifttrade már magyarországon nincs jelen.

www.szoldanpeter.com
Nézd meg ezt. Én nem voltam náluk, de a webinart meghallgattam. Szerintem ilyesmit keresel. Számolj be a tapasztalatodról akár privátban. Kíváncsi vagyok.
Sziasztok!

Nem ajánlom őket, nézzétek meg a feltöltött youtube filmjeit, ki van rá írva hogy élő kereskedés aztán bazi nagy betűkkel ki van írva a programjukra amin prezentálják a kereskedést hogy simulator trading, tehát nem éles kereskedés.

A webinárium is egy reklám halmaz volt. Bár volt élő kereskedés, de minden trade veszteséges volt. Ráadásul 100 db al kereskedik ami semmi szerintem.

SwiftTrade valóban kivonult Magyar országról , a traderek akik meg meg tudtak belőle élni egy másik céghez mentek át de hogy hová..... Én ezeket halottam.
Kéne egy volt Swiftest keresned magadnak az biztos kitanítana. Állítólag nagyon durva traderek voltak ott, több millió dolláros vásárlóerővel.Nekem egy barátom volt 3 hónapig náluk de nem sikerült megütnie a minimumot így elküldték.
Adj fel egy hirdetést, hogy volt swiftes kerestetik
Bálintos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-11, 14:48   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm az eddigi segítséget. Egyetértek azzal, hogy egy volt swift-es daytrader rengeteget tudna segíteni. Én is hallottam pár durva dolgot róluk. Érdekelne viszont mért vonultak ki Magyarországról ? AZ itthoni tanfolyamokkal az a bajom, hogy a 90% egy nagy RIZSA. Mindenhol csak az ámítás és az emberek szédítése megy. Elhitetik velük, amit hallani akarnak.
Régi 2012-03-13, 14:44   #5 (permalink)
Új tag

pety a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm az eddigi segítséget. Egyetértek azzal, hogy egy volt swift-es daytrader rengeteget tudna segíteni. Én is hallottam pár durva dolgot róluk. Érdekelne viszont mért vonultak ki Magyarországról ? AZ itthoni tanfolyamokkal az a bajom, hogy a 90% egy nagy RIZSA. Mindenhol csak az ámítás és az emberek szédítése megy. Elhitetik velük, amit hallani akarnak.
Korábban rengeteget olvastam a daytrader.hu fórumot és ott nagyon sok swifttrade-es tett föl élő kereskedésükről képet. Eszetlen dolgok voltak fent.
volt 0 másodperces trade-től kezdve 35 000 $ os napi profit. Főleg a válság kirobbanásának elején kerestek nagyon sokat. Az tény, hogy nagyban csinálták.
Nekem is volt egy barátom aki bejutott de őt 6 hónap után küldték el mert nem nagyon produkált profitot. Jutalékos rendszerbe voltak. Állítólag a nagyon jó traderek egy elkülönített helyen kereskedtek el szigetleve a kisebb teljesítményt produkálóktól. Gondolom ott mehettek az okosságok
Sajnos a daytrader.hu már vagy 1 éve nem elérhető így nem mondom, hogy nézz körbe ott.
Ezt a tudást viszont sehol nem fogod tanfolyamon megtanulni abba biztos vagyok, mert akik oktatják a daytrade-et azok hiteltelenek hiszen nem ebből éltek mint például ezek a srácok.
pety nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-18, 11:27   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 248
muzzi03 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv

Örülök, hogy nyitottatok egy ilyen topikot is. Énis szeretnék találni egy oktatócéget, amelyik daytraddel foglalkozik, bár fenntartom én is azon véleményem, hogy kicsit hiteltelenek is számomra (ahogy pety is írta), mivel tényleg nehéz megtanulni ezt a szakmát, de jó lenne találni egy olyan tradert, mint pl. az említett swiftesek és leülni melléjük és ellesni néhány fogást.
Tudtommal Mo-on a Profit.hu-s Fekete Gábor is daytradel, esetleg róla van vmi vélemény, mert én eddig csak promo vidiket láttam tőle, amik mondanom se kell mind nagyon szépek és vonzóak voltak. Szoldán Pétert nem nagyon ismerem, most kezdtem el nézegetni a youtube-os videóit meg a blogját, kíváncsi vok, hogy mennyire komoly a forma. Engem főleg a daytradehez szükséges, elengedhetetlen eszközök érdekelnének. gondolok itt indikátorokra, keresk-i platformra, brókercégre, tehát hogy pl ez a Sz. Péter milyen platformot használ, mert elég komolynak tűnik, tele van mindenféle kisegítő jelzőeszközzel, van ajánlati könyv is (ami mellegesleg nemtom h mire jó és miért kell) de nem csak nála láttam már ezt.
Miután megnéztem egy videót Birgerékről ( http://www.youtube.com/watch?v=vvUyYcayN2g ) hihetetlenül amatőrnek éreztem/érzem magam a daytradingben, pedig van letisztult stratégiám, némi tapasztalattal is rendelkezem már, és a stratim is sikeresnek mondható (nem kérkedni akarok, csak leírom h kb hol tartok). Viszont így most - ahogy említettem - nagyon amatőrnek érzem magam, hogy a kis metatraderes, tadawulos számlámon, néhány indikátorral kiegészítve a laptopomon kereskedek, amikor a profiknak legalább 3 monitoron van rálátásuk a folyamatokra (Ezt nem is értem egyébként, hogy miért kell 3 képernyő, miben tud segíteni?)
Szóval én ezekről a dolgokról szeretnék itt eszmefuttatásokat, hogy mi lehetnek azok a kisegítő eszközök (legyen ez a 3 monitor is akár ) és indikátorok vagy szoftverek, amik nélkülözhetetlenek a tradinghez, kitől lehetne tanulni ezek használatáról, és TI hogy tradeltek, mennyire komoly aparátussal dolgoztok stb. Vagy még ne gondolkozzak ilyeneken, hogy hogyan fejlesszem fel a tradingemet? Esetleg nem tudtok olyan céget, ahová el lehetne menni tradelni és ott kipróbálni ezeket a dolgokat komolyabb szinten?
muzzi03 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-18, 13:33   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv

Örülök, hogy nyitottatok egy ilyen topikot is. Énis szeretnék találni egy oktatócéget, amelyik daytraddel foglalkozik, bár fenntartom én is azon véleményem, hogy kicsit hiteltelenek is számomra (ahogy pety is írta), mivel tényleg nehéz megtanulni ezt a szakmát, de jó lenne találni egy olyan tradert, mint pl. az említett swiftesek és leülni melléjük és ellesni néhány fogást.
Tudtommal Mo-on a Profit.hu-s Fekete Gábor is daytradel, esetleg róla van vmi vélemény, mert én eddig csak promo vidiket láttam tőle, amik mondanom se kell mind nagyon szépek és vonzóak voltak. Szoldán Pétert nem nagyon ismerem, most kezdtem el nézegetni a youtube-os videóit meg a blogját, kíváncsi vok, hogy mennyire komoly a forma. Engem főleg a daytradehez szükséges, elengedhetetlen eszközök érdekelnének. gondolok itt indikátorokra, keresk-i platformra, brókercégre, tehát hogy pl ez a Sz. Péter milyen platformot használ, mert elég komolynak tűnik, tele van mindenféle kisegítő jelzőeszközzel, van ajánlati könyv is (ami mellegesleg nemtom h mire jó és miért kell) de nem csak nála láttam már ezt.
Miután megnéztem egy videót Birgerékről ( http://www.youtube.com/watch?v=vvUyYcayN2g ) hihetetlenül amatőrnek éreztem/érzem magam a daytradingben, pedig van letisztult stratégiám, némi tapasztalattal is rendelkezem már, és a stratim is sikeresnek mondható (nem kérkedni akarok, csak leírom h kb hol tartok). Viszont így most - ahogy említettem - nagyon amatőrnek érzem magam, hogy a kis metatraderes, tadawulos számlámon, néhány indikátorral kiegészítve a laptopomon kereskedek, amikor a profiknak legalább 3 monitoron van rálátásuk a folyamatokra (Ezt nem is értem egyébként, hogy miért kell 3 képernyő, miben tud segíteni?)
Szóval én ezekről a dolgokról szeretnék itt eszmefuttatásokat, hogy mi lehetnek azok a kisegítő eszközök (legyen ez a 3 monitor is akár ) és indikátorok vagy szoftverek, amik nélkülözhetetlenek a tradinghez, kitől lehetne tanulni ezek használatáról, és TI hogy tradeltek, mennyire komoly aparátussal dolgoztok stb. Vagy még ne gondolkozzak ilyeneken, hogy hogyan fejlesszem fel a tradingemet? Esetleg nem tudtok olyan céget, ahová el lehetne menni tradelni és ott kipróbálni ezeket a dolgokat komolyabb szinten?
Pár dologban szeretnék segíteni neked. Egy ajánlati könyv sokkal fontosabb néha mint egy chart, ugyanis itt látható mélységében, hogy mekkora size-ok vannak a könyvben. Pl. ha csak chartot néznél és egy árszinten venni akarnál, rengeteg infó-ról maradsz le mivel nem látod az eladási oldalon hányan állnak a könyvben. Ha sokan nyilván nem túl szerencsés venni. A sok monitor azért kell mert a daytrader nem szűkül le 1 részvényre. Rengeteget kell nézni, és azokból kiválasztani a megfelelőt.ezt 1-2 monitoron nem lehet megjeleníteni.
Az indikátorok egy daytrader számára másodlagos tényező. Az elsődleges a könyv és a piaci hangulat. Az indikátorok kicsit lassú jelzéseket adnak egy daytrader számára de hasznosak. Szolodán-ék ezt használják http://www.interactivebrokers.com/ibg/main.php ami nem kimondottan proffeszionális daytrad-re való de megteszi.
Amúgy egy nagy dumás ez a Szolodán de csak a rizsa jön ki a száján, tipikus elméleti tudás van de gyakorlati nulla. Nézd meg a feltöltött filmjeit, ki van írva, hogy élő kereskedés aztán bazi nagy betűkkel a trader platformon a Simulator trade olvasható (tehát nem éles) . Azt gondolom aki ennyire hülyének nézi az embereket az már sokat elárul. A szókincse: vakerálás, szívás,

Ennek a srácnak nézd meg a filmjeit (ne csak ezt az 1-et) Nagyon sokat segíthet egy tiszta képet kapni a daytrad-ről

http://www.youtube.com/watch?v=M0jWw...feature=relmfu

Bármi kérdésed lenne szívesen segítek
Régi 2012-03-18, 14:34   #8 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
abrakadabra111 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hideg Zoltán is napon belül kereskedik és oktat.
abrakadabra111 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-18, 14:52   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pár dologban szeretnék segíteni neked. Egy ajánlati könyv sokkal fontosabb néha mint egy chart, ugyanis itt látható mélységében, hogy mekkora size-ok vannak a könyvben. Pl. ha csak chartot néznél és egy árszinten venni akarnál, rengeteg infó-ról maradsz le mivel nem látod az eladási oldalon hányan állnak a könyvben. Ha sokan nyilván nem túl szerencsés venni. A sok monitor azért kell mert a daytrader nem szűkül le 1 részvényre. Rengeteget kell nézni, és azokból kiválasztani a megfelelőt.ezt 1-2 monitoron nem lehet megjeleníteni.
Az indikátorok egy daytrader számára másodlagos tényező. Az elsődleges a könyv és a piaci hangulat. Az indikátorok kicsit lassú jelzéseket adnak egy daytrader számára de hasznosak. Szolodán-ék ezt használják http://www.interactivebrokers.com/ibg/main.php ami nem kimondottan proffeszionális daytrad-re való de megteszi.
Amúgy egy nagy dumás ez a Szolodán de csak a rizsa jön ki a száján, tipikus elméleti tudás van de gyakorlati nulla. Nézd meg a feltöltött filmjeit, ki van írva, hogy élő kereskedés aztán bazi nagy betűkkel a trader platformon a Simulator trade olvasható (tehát nem éles) . Azt gondolom aki ennyire hülyének nézi az embereket az már sokat elárul. A szókincse: vakerálás, szívás,

Ennek a srácnak nézd meg a filmjeit (ne csak ezt az 1-et) Nagyon sokat segíthet egy tiszta képet kapni a daytrad-ről

http://www.youtube.com/watch?v=M0jWw...feature=relmfu

Bármi kérdésed lenne szívesen segítek
Köszönöm a gyors és hasznos segítséged, mindenképp sikerült tisztábban látnom pár dolgot, pl az ajánlati könyvet vagy azt a 3 monitort Én ált. csak 2-4 instrumentumot figyelek és ahhoz nekem elegendő volt az 1 is, talán ezért zavart be. Közben megnéztem énis az általad is említett videókat, miután leírtam ide a mondandómat és egyből feltűnt nekem is a simulating felirat Viszont ő elvileg New Yorkban tanult szal azért néznék tőle pár éles kereskedést, már ami tényleg éles. A szókincse am nekemis feltűnt . Egyelőre kifogytam a kérdésekből, de lehet h majd élek az általad felkínált lehetőséggel és kérdezek

Kössz szépen mégegyszer!

Abra: H.Z. ról sok rosszat hallottam, hogy kamu számlákat mutat szintén, mind demo és itt a fórumon is csomó topikban elég szépen gyalázták, szal nemtom :S
Régi 2012-03-18, 19:39   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyébként ti daytraderként milyen apparátussal dolgoztok meg milyen piacon, instrumentumokkal kereskedtek ?
Régi 2012-03-19, 08:26   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egyébként ti daytraderként milyen apparátussal dolgoztok meg milyen piacon, instrumentumokkal kereskedtek ?
Igazából forex piacon is lehet és szoktam kereskedni de daytrade kereskedésre a leg jobb piac az amerikai tőzsde a www.NYSE.com Innen származik ez a kereskedési forma. Ezen belül is a legforgalmasabb részvényekkel és hír papírokkal.Ezen a piacon több ezer potenciális részvény közül lehet válogatni, nem úgy mint a forex piacon.
16:30 kor nyit a piac és 22:00 kor zár be, az idő eltolódás miatt. Ennek szerintem csak előnyei vannak. A 3 monitor nálam éppen elég erre a célra, 2 még nem ártana de az már inkább kényelemi szempontokat elégítene ki
1 monitort mindig a kereskedési platform foglal el ami mutatja az ajánlati könyvet, kötés listát, blotter-t, stb. ) a maradék 2 pedig a chartoknak kell meg a hírközlő csatornának pl: http://www.trade-ideas.com/
Régi 2012-03-19, 22:41   #12 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
mmarci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Én elég régóta kereskedek(5-6 év, ebben benne vannak a megszakítások is), voltam swiftes is, de nem vált be az a kereskedési forma. ezenkívül elég sok mindent kipróbáltam, magyar részvény és bux hati, majd usa részvény- csak a swiftes, utána forex-cfd, és a futures-ön kötöttem ki jelenleg. Mostanra mondjuk úgy kiforrott technikámat meta traderben teszteltem kisebb kockázat miatt, majd Ninja Trader- AMPFUTURES Demo és éles következett. De ha valaki tud már minimum 200-300 EUR-t vállalni, akkor mindenképp a futures piacot ajánlom.
1 éve foglalkozom komolyabban a Birgeres filozófiával, mert ez az a gondolkozásmód ami közelállt hozzám, és úgy tűnik, hogy konzisztensen bevált a gyakorlatban is.
Stratégia az egyéni, de az elemek amikből felépülnek az Birgeres, Balázs Szilárdos http://professionaltrader.hu/, és Rozgonyi Gyuris (http://live-trade.hu/)

De nekem ami igazán sikert hozott, az a kemény munka, elhivatottság, kitartás, őszintén, komolyan vezetett trading és mentális naplózás. saját magad figyelése, fegyelmezése, kontrollálása a kiegyensúyozott állapotért és a helyes viselkedésért.
A másik meg, hogy beláttam azt, hogy nem a belépés a lényeg, a szentgrál keresése, hanem a tradingmenedzsment gondolkozás.

Határidős piac (CME-EUREX), termékek: FDAX, FGBL, ES, 6E, (FESX - ezzel ritkábban)
Apparátus: 2 monitor, ebből 4 chart foglalja az egyik monitort, másikon meg bármiféle tevékenység.
Indikátorok, technika: forgalom és atr, gyertyachart, azokon csak saját vizszíntes vonalak, azaz szintek jelölése, ahol jó a hozamkockázat-támasz-ellenállás. Ezek meghatározásához segítenek: napi min-max, open, close árak, csúcsök-völgyek! Menedzseléshez völgyek-csúcsok és a SuperTrend indikátor az amit figyelek még hozzá.

Csatolok egy képernyő mintát
röviden ennyi
remélem tudtam segiteni valamit!
mmarci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-19, 23:07   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igen mindenképp, kössz, hogy megosztottad velünk. Énis egyébként a Birgeres filozófiát követem és az alapján próbálok tradelni, főleg a mentális részekre és a produktív hangulat előidézésére. Én Eurusd, daxot, s&p, és még pár devizapárt tradelek. Jelenleg a kereskedési tervet próbálom összeállítani a Birgeres nézet mentén. Ami tetszett nála az az, hogy mind a mentális, pszichikai és technikai aspektusát is erősen kiemeli a tradingnek és statisztikai módszeret használ ami szerintem elengedhetetlen ahhoz, hogy ellenőrizni tudjuk magunkat és teljesítményünket.
Én annyit kérdeznék hogy meg lehet ebből élni, vagyis te megtudsz? Csak azért hogy érdemes e időt ráfordítani és sokat gyakorolni.
Régi 2012-03-19, 23:50   #14 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igen mindenképp, kössz, hogy megosztottad velünk. Énis egyébként a Birgeres filozófiát követem és az alapján próbálok tradelni, főleg a mentális részekre és a produktív hangulat előidézésére. Én Eurusd, daxot, s&p, és még pár devizapárt tradelek. Jelenleg a kereskedési tervet próbálom összeállítani a Birgeres nézet mentén. Ami tetszett nála az az, hogy mind a mentális, pszichikai és technikai aspektusát is erősen kiemeli a tradingnek és statisztikai módszeret használ ami szerintem elengedhetetlen ahhoz, hogy ellenőrizni tudjuk magunkat és teljesítményünket.
Én annyit kérdeznék hogy meg lehet ebből élni, vagyis te megtudsz? Csak azért hogy érdemes e időt ráfordítani és sokat gyakorolni.
Szia Muzzi és mmarci !

Szerintem egy kicsit sok lett a reklám az utolsó 2 bejegyzésben.
Egy kérdésem lenne tőled mmarci: melyik Swift irodába voltál anno és pontosan melyik évben? Anno bejártam a barátomhoz megnézni, hogyan dolgozik a swift-nél, lehet látásból ismerjük egymást : )
Régi 2012-03-20, 00:17   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még azt elfelejtettem az előbb megkérdezni, hogy te voltál-e valamelyik tanfolyamon azok közül amiket belinkeltél, és ha igen akkor megérte-e elmenni és érdemes-e annyi pénzt kifizetni nekik?
Régi 2012-03-20, 00:22   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bálintos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Muzzi és mmarci !

Szerintem egy kicsit sok lett a reklám az utolsó 2 bejegyzésben.
Egy kérdésem lenne tőled mmarci: melyik Swift irodába voltál anno és pontosan melyik évben? Anno bejártam a barátomhoz megnézni, hogyan dolgozik a swift-nél, lehet látásból ismerjük egymást : )

bocs, nem akartam reklámozni, de daytrade oktatás a topic címe, most akkor nem tudom, hogy mit várt a létrehozója, de sztm ingyen nem fog megtanulni tőzsdézni, én nem oktatok, nem reklámozok semmit, én a gyakorlatban használok egy filozófiát, aminek az iskoláját megneveztem.
Ha jól emlékszem 2006-ban, de nem sokáig voltam ott, 4-6 hónapig, nyár-ősz. Iroda meg a baross utcában volt, a kálvintérnél.

muzzie03:
megélhetésről: hát én most fél éve csak ebből élek, de csak magamat kell eltartanom. Szóval ez nagyon szubjektív, de ha van egy kis tartalékod pár hónapra, plussz komoly céljaid, meg azért függ persze az életszínvonaladtól, a tőkédtől, és egyénileg mekkora kockázatot tudsz elviselni, vállalni a tradeben stb. Nekem az a célom, hogy a piac legyen, maradjon hosszútávon, konzisztensen a a bevételi forrásom, és ezért mindent megteszek. Mindenképp egy vállalkozói szemlélet kell hozzá, anélkül nem megy, mert fix havi kereset az nincs. Mindig vannak olyan szakaszok, amikor akár x ideig nem fogsz tudni ki venni belőle pénzt, erre fel kell készülni szintén. De olyan hónap is lesz, mikor több hónapra előre félre fogsz tudni rakni, ha nem csak átlagos szeretnél maradni.
Annyit hozzátennék azért, hogy még nem évek óta csinálom konszisztensen a dolgot, de mindent megteszek azért, hogy ez így legyen, szóval a fél év az még kevés ahhoz hogy bármilyen következtetést le tudjunk vonni a megélhetéssel kapcsolatban, de a kérdésedre a válasz, hogy hiszek benne, hogy meg lehet élni belőle
Ugye mi spekulánsok a bizonytalanságból élünk, ezt mindig szem előtt kell hogy legyen. A piacon olyan hogy biztos nem létezik
Régi 2012-03-20, 00:27   #17 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Végére egy video, amit szeretek sokszor megnézni

http://www.youtube.com/watch?v=qNFtFawgRaA
Régi 2012-03-20, 15:08   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
mmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
bocs, nem akartam reklámozni, de daytrade oktatás a topic címe, most akkor nem tudom, hogy mit várt a létrehozója, de sztm ingyen nem fog megtanulni tőzsdézni, én nem oktatok, nem reklámozok semmit, én a gyakorlatban használok egy filozófiát, aminek az iskoláját megneveztem.
Ha jól emlékszem 2006-ban, de nem sokáig voltam ott, 4-6 hónapig, nyár-ősz. Iroda meg a baross utcában volt, a kálvintérnél.

muzzie03:
megélhetésről: hát én most fél éve csak ebből élek, de csak magamat kell eltartanom. Szóval ez nagyon szubjektív, de ha van egy kis tartalékod pár hónapra, plussz komoly céljaid, meg azért függ persze az életszínvonaladtól, a tőkédtől, és egyénileg mekkora kockázatot tudsz elviselni, vállalni a tradeben stb. Nekem az a célom, hogy a piac legyen, maradjon hosszútávon, konzisztensen a a bevételi forrásom, és ezért mindent megteszek. Mindenképp egy vállalkozói szemlélet kell hozzá, anélkül nem megy, mert fix havi kereset az nincs. Mindig vannak olyan szakaszok, amikor akár x ideig nem fogsz tudni ki venni belőle pénzt, erre fel kell készülni szintén. De olyan hónap is lesz, mikor több hónapra előre félre fogsz tudni rakni, ha nem csak átlagos szeretnél maradni.
Annyit hozzátennék azért, hogy még nem évek óta csinálom konszisztensen a dolgot, de mindent megteszek azért, hogy ez így legyen, szóval a fél év az még kevés ahhoz hogy bármilyen következtetést le tudjunk vonni a megélhetéssel kapcsolatban, de a kérdésedre a válasz, hogy hiszek benne, hogy meg lehet élni belőle
Ugye mi spekulánsok a bizonytalanságból élünk, ezt mindig szem előtt kell hogy legyen. A piacon olyan hogy biztos nem létezik
Értem, kössz. vhogy énis így gondoltam, semmi sincs ingyen rá kell szánni az időt és energiát. Egyébként ti milyen brókert használtok daytradhez? mondjuk futures tradehez és részvényekhez? Rv-hez sokan az Interactive brokerst ajánlják, én jelenleg Tadawulnál tolom, csak ott kevés a részvény és most szeretnék inkább azokkal foglalkozni. Illetve részvényekhez ti milyen hírközlőt használtok, ami a nagyobb papírokkal foglalkozik. Én a bloomerg tv t szokatam nézni illetve Daytrade által belinkelt trade-ideast nézegettem, csak fizetős a szolgáltatásuk.
Régi 2012-03-20, 16:28   #19 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Értem, kössz. vhogy énis így gondoltam, semmi sincs ingyen rá kell szánni az időt és energiát. Egyébként ti milyen brókert használtok daytradhez? mondjuk futures tradehez és részvényekhez? Rv-hez sokan az Interactive brokerst ajánlják, én jelenleg Tadawulnál tolom, csak ott kevés a részvény és most szeretnék inkább azokkal foglalkozni. Illetve részvényekhez ti milyen hírközlőt használtok, ami a nagyobb papírokkal foglalkozik. Én a bloomerg tv t szokatam nézni illetve Daytrade által belinkelt trade-ideast nézegettem, csak fizetős a szolgáltatásuk.
AMP FUTURES-nél vagyok. Nagy problémák eddig nem voltak vele, kisebb adatszolgáltatás leállás már volt. CQG-től vannak azok. Elég olcsók a kötésdíjak, átlagosan 4€ körül kontraktusonként.
Hírportálnak forexfactory-t nézem, és a hírekre a reakciót mindig. Szerintem minden információ be van épülve a chartba!
Ezen a piacon a brókered csak egy közvetítő, nem kell ellene harcolni, nem látja, hol a stoppod, mert csak közvetíti ki a szabályozott tőzsdére.
Hátránya, hogy magasabb kockázatot kell bevállalni, minimális kock 200-300 eur, függ az volatilitástól, és ezek m5-ös stoppok, és úgy, hogy felezhetők a pozik, tehát 2 kontraktot veszel, ES, BUND, FESX instrumentumokkal. az EURO és a FDAX az már egy haladóbb piac, nagyobb kockázat ennél is!
Pl EURO-nál 20 pontos stop, és úgy, hogy 2-t veszel, 500 USD-t kell vállalni. Én azért megyek mindig min 2 kontraktal, hogy tudjak scaleoutolni - ár és idő, tehát kevesebbet bukjak el mint a teljes kockázatom, szóval a rész zárás veszteségben, így tudod a payoff-odat növelni- alacsony vesztő, nagyobb nyerők stb.
Régi 2012-03-22, 13:22   #20 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm a segítségeket, engem nem zavar a reklám, végül is a témához tartozik.
Úgy gondolom a legtöbbet egy olyan barát vagy ismerős tudna segíteni aki ebből él és ,,felkarol,, mentorunkká válik a témában, rendszeresen mellé lehet ülni kereskedés közben és ellesni amit csinál. Úgy gondolom a különböző technikai elemzések és indikátorok ismerete másodlagos. A legfőbb kincs egy sikeres trader számára a gondolkodás mód és minden csak ez után jön. Végül is egy szegény embert is egy gazdag embertől elsősorban a gondolkodás mód különbözteti meg. Nyilván a pozitív gondolkodás mód is elengedhetetlen.
Ez a szakma annyi előnnyel jár egy átlagos munkával szemben, hogy meg éri szerintem másod állás ként foglalkozni vele, hiszen a befektetett munka előbb vagy utóbb megtérül.
Itt nincs 2 egyforma nap. Az ember ugyan úgy izgatottan ül le a gép elé még sok év elteltével is, várva a napi kihívásokat és izgalmakat.
Régi 2012-03-24, 20:38   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Daytradehez egyébként milyen könyveket olvastatok vagy olvastok? Gondolom a Birgeres az alap, van esetleg vmi angol nyelvű is ami hasznos lehet? Én még Castorina könyvét akarom elolvasni de a portfolios füzeteken is át akarom magam rágni.
Régi 2012-03-25, 00:46   #22 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Daytradehez egyébként milyen könyveket olvastatok vagy olvastok? Gondolom a Birgeres az alap, van esetleg vmi angol nyelvű is ami hasznos lehet? Én még Castorina könyvét akarom elolvasni de a portfolios füzeteken is át akarom magam rágni.
Muzzi ha könyvből szeretnél megtanulni daytrad-elni az olyan mintha könyvből szeretnél megtanulni vezetni, ami lehetetlen.
Én ezt a srácot találtam aki szerintem egy volt swift -es bár nem derült ki számomra pontosan.

http://www.daytradermentor.hu/
Régi 2012-03-25, 13:12   #23 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
pety eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
olyan mintha könyvből szeretnél megtanulni vezetni, ami lehetetlen.http://www.daytradermentor.hu/
Ez biztos?

Én ott voltam amikor egy barátom könyvből tanult meg vezetni.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-25, 13:30   #24 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 800
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez biztos?

Én ott voltam amikor egy barátom könyvből tanult meg vezetni.
Legalábbis a KRESZ-hez elengedhetetlen, a műszakihoz is, tehát ne dobjuk el a könyvet, mert a forex is olyan, mint a vezetés.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-25, 20:30   #25 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Legalábbis a KRESZ-hez elengedhetetlen, a műszakihoz is, tehát ne dobjuk el a könyvet, mert a forex is olyan, mint a vezetés.
Na ezen ne vesszünk össze Szerintem Pety csak arra gondolt, hogy a könyvben nincs leírva hogy kell kuplungozni, meg sávot váltani stb. Tény, könyvből csak az elméleti dolgokat lehet megtanulni de ez édes kevés.

Pety honnan szedted ezt a srácot? http://www.daytradermentor.hu/
Ismered? Tényleg volt swiftes ?
Régi 2012-03-25, 21:50   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Na ezen ne vesszünk össze Szerintem Pety csak arra gondolt, hogy a könyvben nincs leírva hogy kell kuplungozni, meg sávot váltani stb. Tény, könyvből csak az elméleti dolgokat lehet megtanulni de ez édes kevés.

Pety honnan szedted ezt a srácot? http://www.daytradermentor.hu/
Ismered? Tényleg volt swiftes ?
A youtube-on keresgéltem tőzsde tanfolyam címszóval és ott dobta ki nekem.

http://www.youtube.com/watch?v=Lo-aNBhNGPE

Nem tudok róla semmit, de elég gyakorlatiasnak tűnik.
Régi 2012-03-26, 17:55   #27 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
A youtube-on keresgéltem tőzsde tanfolyam címszóval és ott dobta ki nekem.

http://www.youtube.com/watch?v=Lo-aNBhNGPE

Nem tudok róla semmit, de elég gyakorlatiasnak tűnik.
Megkértem a volt swift-es barátomat, nézze meg a honlapot és ellenőrizze le, tényleg dolgozott-e ott ez a srác. Ha megtudtam valamit jelzem
Régi 2012-03-27, 08:49   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bálintos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megkértem a volt swift-es barátomat, nézze meg a honlapot és ellenőrizze le, tényleg dolgozott-e ott ez a srác. Ha megtudtam valamit jelzem
Igen, ő dolgozott ott én emlékszem rá, és bizonyíthatom. Azthiszem ő maradt ott a legtovább az első csoport közül!
Régi 2012-03-27, 23:56   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
mmarci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen, ő dolgozott ott én emlékszem rá, és bizonyíthatom. Azthiszem ő maradt ott a legtovább az első csoport közül!
Igen a barátom is megerősítette, hogy ott dolgozott szinte a kezdetektől.
Ismeri valaki azt az indikátort amit használ forex-en? Kicsit bollinger beütése van.

http://www.youtube.com/watch?v=QpxxTtO2fKg
Régi 2012-03-28, 12:21   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mondjuk ez a tradje nekem nem túl meggyőző, olyan mintha csak úgy belépett volna mert videót akart csinálni youtube-ra, és 7 perc alatt 40 usd, háth, merj nagyot álmodni Persze ettől még lehet jó és a stratégiája is ki van dolgozva, meg előző vidiben jól lekereskedte a GS-t.
Régi 2012-03-28, 15:02   #31 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mondjuk ez a tradje nekem nem túl meggyőző, olyan mintha csak úgy belépett volna mert videót akart csinálni youtube-ra, és 7 perc alatt 40 usd, háth, merj nagyot álmodni Persze ettől még lehet jó és a stratégiája is ki van dolgozva, meg előző vidiben jól lekereskedte a GS-t.
Én nem így látom! Próbáltam kitalálni, hogyan működik az indikátor amit használ, és arra a következtetésre jutottam, hogy akkor száll be, ha nagyon ,,kiszúr,, az árfolyam valamelyik irányba, arra spekulálva, hogy kicsit vissza húzódik. Ezeknek a kritériumoknak teljesen megfelel ez a trade bár elég rizikós szerintem.

Muzzi ne mond már, hogy 7 perc alatt közel 8500 Ft, neked nem sok
Még óra bérnek is manapság jónak mondható
Régi 2012-03-28, 16:05   #32 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Én nem így látom! Próbáltam kitalálni, hogyan működik az indikátor amit használ, és arra a következtetésre jutottam, hogy akkor száll be, ha nagyon ,,kiszúr,, az árfolyam valamelyik irányba, arra spekulálva, hogy kicsit vissza húzódik. Ezeknek a kritériumoknak teljesen megfelel ez a trade bár elég rizikós szerintem.

Muzzi ne mond már, hogy 7 perc alatt közel 8500 Ft, neked nem sok
Még óra bérnek is manapság jónak mondható
Egy-egy tranzakcióból nem lehet következtetést levonni az illető tudásáról.
Egyébként egyeértek, elég számlagyilkos kereskedési stílusnak tűnik. Egy szép mozgást végigül, hogy utána pár pip korrekcióért lépjen be. Egy másik videóban még le is átlagolja az EURUSD long pozícióját újabb kötéssel, egy gyönyörű esésben.
Stop megbízás nyitáskor nincs beadva (áramszünet, géphiba, vagy internet kapcsolat megszakadás esetén mit csinál?).
Stop helyének meghatározása csak utólag történik meg, a lezáró gyertya min-max ára (Hogy csinál kockázat-nyereség számítást? Milyen aránnyal, ha nem tudja a stopja helyét előre?)
Hogy 40$ sok-e, az elég relatív. Mekkora számlával, és mekkora kockázattal?
Az idő relatív, inkább ülök 1-2 órát kockázatmentesen, és nyugodtan, mint pár percet agyvérzés, és infarktus közeli állapotban.
Nem ismerem az indikátort, de biztos nem annak a vonala fogja megakasztani a mozgást.
Ha úgy kereskedne ahogy gondolod, akkor a megelőző két emelkedésben szép bukókat könyvelhetett el, ahol a mozgás, annak ellenére folytatódott, hogy az ár kívül került a vonalakon, de nem akart visszaesni, csak ment szépen tovább.
Régi 2012-03-28, 19:54   #33 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
archenius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az idő relatív, inkább ülök 1-2 órát kockázatmentesen, és nyugodtan, mint pár percet agyvérzés, és infarktus közeli állapotban.

Archenius a fenti kijelentésed nagyon felkeltette az érdeklődésemet, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Elmesélnéd nekünk, hogyan kell kockázatmentesen kereskedni? Nálam ez azt jelenti, hogy 0% veszteség mellett csak profitos trade jöhet szóba Tehát amiben nincs kockázat abba veszteség sem lehet, szerintem.

Csak idézné egyet amit szerintem több millió ember ismer a földön:

"kockázat nélkül nincs nyereség"

Bevallom nekem is jobban tetszik az USA részvény kereskedési stílusa mint a forex
Régi 2012-03-28, 20:21   #34 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Archenius a fenti kijelentésed nagyon felkeltette az érdeklődésemet, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Elmesélnéd nekünk, hogyan kell kockázatmentesen kereskedni? Nálam ez azt jelenti, hogy 0% veszteség mellett csak profitos trade jöhet szóba Tehát amiben nincs kockázat abba veszteség sem lehet, szerintem.

Csak idézné egyet amit szerintem több millió ember ismer a földön:

"kockázat nélkül nincs nyereség"

Bevallom nekem is jobban tetszik az USA részvény kereskedési stílusa mint a forex
Természetesen minden induló tranzakciónak van kezdeti kockázata. Ez tervezhető, ha már a kötés bevitelével egyidőben meghatározásra kerül a stop helyszín. Törekszem ezt a kockázatot mielőbb eltüntetni a kereskedésekből, nálam erre szolgál a részzárás. Ha ez megtörtént, onnantól már nem veszíthetek a kereskedési tőkéből, max a részzárással megkeresett nyereséget adom vissza, és eredőben nullán leszek azzal a tranzakcióval. A "kockázatmentességet" az ezutáni állapotra értettem. Innentől már halál nyugodtan lehet üldögélni a pozícióban, akár rá is lehet építeni a további lebegő nyereségek terhére, és szemlélni ahogy nó az egyenleg akár órákon keresztül is.
De benyitni a fő mozgással ellentétesen, kezdeti stop nélkül, minimális korrekciókra, ahogy ez a videókon van, nálam az életveszély kategória. Ettől még lehet ez is eredményes.
Csatolt kicsinyítések
daytrade-oktatas-eurusd-120328.png   daytrade-oktatas-eurusd-1203285.png  
Régi 2012-03-31, 23:26   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Üdv

Azt szeretném kérdezni, hogy kereskedik-e valaki itt daytraderként az Elliott hullámelmélet alapján? Igazándiból itt nem is a konkrét elmélet mentén való kereskedés érdekel (tehát, hogy a 3. hullám után longolok), mhanem hogy beépíti-e vki a stratégiájába pl. trendmeghatározáshoz, és ha igen akkor működik-e, vagy érdemes-e vele egyáltalán foglalkozni? Nekem kicsit megfoghatalannak tűnik, mert leír kivételeket, hogy milyen eltérő alakzatokat vehet fel. És ha már csak a valószínúségszámításból indulunk is ki, akkor szinte 99% hogy egy chart hasonlítható valamelyik mintához, ami még belefér az EW modellbe.
Régi 2012-04-01, 17:38   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Közben próbáltam összeállítani egy EW-et eurusd-re, kicsit ráeröltetett, de azért pár jellegzetes pont jól kivehető. A másik pedig, hogy a ciklus nem az elmélet szerint folytatódott, de a corrective hullám kirajzolódott, a váll-fej-váll alakzat után, ami trendfordulót jelez. Még érdemes lett volna megvizsgálnom az indikátorokat az 5. hullám után, hiszen ilyenkor jelentős együt mozgás figyelhető meg.
az 1. és 3. hullám aránya szerintem jól lefedi a 1,618:1 arányt és a fibonacci szintek is jól teljesültek. Trend beazonosítására, illetve kereskedési jelzésekhez szerintem használható ha teljesülnek az alapvető feltételek. Ez mellé még a Supertrend indikátor nagy segítség lehet.

daytrade-oktatas-ew.jpg
Régi 2014-08-02, 07:10   #37 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 4
bercii a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

>>Daytrade tudásomat szeretném bővíteni, legfőképpen az amerikai tőzsdén

Szervusztok,
új vagyok itt, Ferenc vagyok Torontóból. Mivel a kérdésre válaszolok, remélem, a moderátornak nincs kifogása az ellen, hogy figyelmetekbe ajánljam cégünket (www.remek.ca). Daytraderek vagyunk, az amerikai futures piacon kereskedünk (ES, NQ, 6E) sok éve. Én a cégen belül főleg stratégiafejlesztéssel foglalkozom, és egyéni vagy csoportos konzultációkat vállalok. Szívesen tartok tanfolyamot magyarul is. Ha van erre igény, írjatok.
Happy trading to all,
Ferenc
www.remek.ca
bercii nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 08:11   #38 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 115
Hírnév szint: 2
cápa77 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én Balázs Sz félét néztem de az kaki,sima trend elmélet meg elliott és csak longra jó..se short ,se oldalazóra nincs technikája ahoz képest óriási a marketingje ,a másik nem hiába csak szerdán ad webináriumot mert így nem látni mikor hibázik ,Bírgerré minden nap megy !!!!!
cápa77 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 09:26   #39 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én Balázs Sz félét néztem de az kaki,sima trend elmélet meg elliott és csak longra jó..se short ,se oldalazóra nincs technikája ahoz képest óriási a marketingje ,a másik nem hiába csak szerdán ad webináriumot mert így nem látni mikor hibázik ,Bírgerré minden nap megy !!!!!
Szilárd nem kötne shortot? Ezt picit kétlem.
Az oldalazást meg okkal kerüli. Ott ugyanis nincs meg az előnye, amit trendben megtalál. Birger is trendben keresi a pénzt, ez jól látszik a tavalyi kimutatásából.
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: pdf FUTURES-Performance-Report.pdf (324,6 KB, 105 olvasás)
Fájl típus: pdf FOREX-Performance-Report.pdf (350,8 KB, 115 olvasás)
Régi 2016-02-29, 10:05   #40 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
Hírnév szint: 3
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
cápa77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

butaságokat beszélsz.
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 10:38   #41 (permalink)
Szenior tag

xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

egy nem régi videó: https://www.youtube.com/watch?v=ARs2pvG_WAo
Régi 2016-02-29, 17:18   #42 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

A videó címe:
Gyűjtsünk jól fizető ügyfeleket nekem az oktatónak, nem akarok már többet kereskedni, kereskedjen más
  Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 17:44   #43 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A videó címe:
Gyűjtsünk jól fizető ügyfeleket nekem az oktatónak, nem akarok már többet kereskedni, kereskedjen más
A lényeg, hogy a tanulók elégedettek a pénzükért kapott értékkel. Más nem számít.
Régi 2016-02-29, 17:49   #44 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A lényeg, hogy a tanulók elégedettek a pénzükért kapott értékkel. Más nem számít.
Igen, nekem is kérdőjeleket kellett volna a mondat végére tennem.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-03-02, 15:18   #45 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 313
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Én is tudnám ajánlani a Szilárdot. Nagyon segítőkésznek tartom. Régebben néztem a webinárjait is délután mert nekem az amcsi piac volt a szimpi.
Amit jónak látok az ő oktatásában az a pszichóra helyezett hangsúly.
Követendő példát látok abban ahogy gondolkodik a piacokról és amilyen higgadtan kezeli a veszteségeket és a nyereségeket is.

A rendszerét én nem alkalmazom, viszont sok olyat tanultam tőle amivel tudom menedzselni magam, a gondolataimat és ami a legfontosabb nekem az az, hogy meg tanít olyan mentális állapotokat menedzselő stratégiákat amiket a veszteség sorozatokban tudok alkalmazni.

Hosszú folyamat ez a tréderré válás és a konzisztensen nyereségessé pedig még hosszabb. Érdemes meghallgatni sok helyről a tanításokat, mert a nagy halmazból lehet értelmesen válogatni és össze állítani egy személyre szabott kereskedési stratégiát.
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-02, 16:17   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

a Kereskedői Mentoring Kurzus-nak azért van ára.. több, mint 2,5 fél millió ft.
Régi 2016-03-02, 16:26   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a Kereskedői Mentoring Kurzus-nak azért van ára.. több, mint 2,5 fél millió ft.
Fogd már fel analfabéta, hogy a mondatokat nagybetűvel kezdjük.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-10, 21:23   #48 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 115
Hírnév szint: 2
cápa77 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
forex klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
a lényeg, hogy a tanulók elégedettek a pénzükért kapott értékkel. Más nem számít.
köt shortot de a ő rendszere nem erre van 80%long ,ami ok is kockázat miatt de ha van 2év medve piac???, mit keres pénzt
cápa77 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-11, 14:56   #49 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"de ha van 2év medve piac?"

akkor éhen hal.. van ez így
Régi 2016-03-11, 15:04   #50 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
xyz123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"de ha van 2év medve piac?"

akkor éhen hal.. van ez így
Dehogy hal. Nem tudom honnan veszi cápa77 ezeket a számokat.
Daytrader, gondolod, hogy csak longolni tud?! Ugyan már.
Legrosszabb esetben megfordítja a monitort.

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Dax - daytrade viskia Daytrade 13 2012-03-30 23:55
skalp/daytrade: forexmentor scalp Tőzsdei képzések 173 2011-11-08 14:54
Oktatás BetBulls BetBulls 2 2009-11-30 20:21

A pontos idő 08:02 , a GMT +1 időzóna szerint.