Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Tőzsdei képzések

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-11-23, 11:59   #51 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

SOHA nem fogunk kiállni előadást tartani azt hirdetve hogy ezt vagy azt a stratégiát megtanulva pénzt fog bárki is keresni, mivel nem kenyerünk mások átverése. Primitív stratégiákban nem hiszünk. A komplex tudásban igen de azt átadni másnak nem egyszerű.
Azzal meg nem hinném hogy nagy sikerünk lenne hogy előadjuk:több évig fog mindenki küzdeni mire eljut arra a szintre hogy pénzt fog keresni a tőzsdén vagy a forexen, ha egyáltalán eljut.
Ami az oldalunk profilja, azzal lehet hogy elnyernénk a közönség szimpátiáját de a a többi előadóét nem biztos
  Válaszol idézettel
Régi 2012-11-23, 12:48   #52 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
Hírnév szint: 0
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Autentikus lesz az előadásod Zoli, ki tudhatná ezeket jobban mint Te

Elárulom: jópáran ott leszünk a baráti körből, a rádiókabaré felvételére már nem volt jegy így megyünk egy jót vidámkodni a forexpora.
Azok a témák amikrol én fogok beszélni teljesen autentikusak lesznek.
Nem azért állok ki hogy valakinek a stratégiáját eladjam nektek, hanem azért hogy olyan információt adjak át amit szimplán kereskedéssel nem lehet megtanulni.
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-11-23, 13:07   #53 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 187
Hírnév szint: 8
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Zoli Te ezzel pénzt akarsz keresni.DE ÉN IS!
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-23, 13:50   #54 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Összes hozzászólás: 427
Hírnév szint: 6
Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért kérem elore hogy szóljon aki jon hogy tudjak ajándékot vinni mindenkinek!
Ha kétszer jossz akkor próbálok 2-ot vinni. De eddig még csak pár e-mailt kaptam!
Csak vicceltem.
Nagyon kedves tőled, hogy felajánlottad az ajándék csomagot, de én mindenképpen megyek mindkét nap csomag nélkül is.
Prozac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-23, 13:55   #55 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Prozac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kamionos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kétlem, hogy bármi hasznos el fog hangzani azoknak, akik napi szinten kereskednek. Viszont aki éppen egy tanfolyam részvételében gondolkodik, annak tökéletes lehet, hogy ízelítőt (és nem többet) kap az illető előadásmódjából, szemléletéből.

Én azt hiszem kimegyek. Egyrészt, mert 2000 forint az nem pénz, másrészt biztos lesznek ott olyanok, akikkel egy jót lehet beszélgetni. Akár itteni fórumtársakkal is élőben. Ha hasonló érdeklődésű emberek gyűlnek össze egy helyen, akkor túl sok rossz dolog nem történhet ott velünk.
Én is ezért megyek ki elsősorban.
Valószinűleg semmi újjat nem fogok hallani a "top traderektől", de én eddig csak virtuálisan kerültem kapcsolatba a többi traderrel.
Itt legalább lesz lehetőség személyes találkozásra.
Régi 2012-11-23, 13:56   #56 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Idézet:
FOREXPO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van egy nagyon jó program ajánlatom!!!

FOREXPO kiállítás és előadássorozat, avagy devizakereskedés a gyakorlatban

Időpont: 2012. december 7 – 8.
Helyszín: Hilton Budapest Westend Hotel 1062 Budapest Váci út 1-3.
Nyitva tartás: Péntek - Szombat: 9.00 –18.00 óráig
Belépő : 2.000,- Ft A rendezvényen szakmai regisztráció működik.
Kedvezményes belépő: 1.000,- Ft Előregisztráltak részére
A szakkiállítással párhuzamosan zajló előadássorozat a belépőjeggyel látogatható.
www.forexpo.hu
Ott a Hilton környékén van valami biztonságos parkoló?
Nem szeretném , ha a 6 hónapos FF-emet meghúzná valaki.......
Régi 2012-11-23, 14:22   #57 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem tudom miért vagy abban a tévhitben hogy a belépo ára a kiállítók zsebében landol. A szervezo cég szabja a díjat és ok koltik el a pénzt arra amire jónak gondolják. Ha csak a fele megy el TV-rádió és egyéb hirdetésekre akkor sem sajnálom toluk a pénzt.

Nekik jutott eszébe eloszor hogy kiállítást szervezzenek!

Ha valaki sajnálja az 1.000-2.000Ft belépore a pénzt azt nem igazán értem.

Ha valaki tényleg el szeretne jonni és csak ez a 2.000Ft + 5.000Ft utazási koltség számít neki akkor írjon nekem egy e-mail uzenetet a nevével telefonszámával (ígérem nem fogok telefonálgatni senkinek feleslegesen) és a kiállításra viszek egy ajándékcsomagot ami tobbe kerul mint 7.000 Ft

Így kap is valamit a pénzéért ha már az eloadások nem érik meg neki.

Én az alábbi témákról fogok beszélni:

- Hogyan kerüljük el a kereskedők által gyakorta elkövetett hibákat?

- Mi mozgatja a FOREX piacot?

- Hogyan gondolkodnak a sikeres kereskedők?
Zoli, küldöm a bankszámlaszámomat és inkább utald át azt a 7 ezret. Jobban jársz vele, mintha elmennék... Tudnék kellemetleneket kérdezni Én lennék a party gyilkos!!
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-23, 15:20   #58 (permalink)
Kitiltott

IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
joe134 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zoli, küldöm a bankszámlaszámomat és inkább utald át azt a 7 ezret. Jobban jársz vele, mintha elmennék... Tudnék kellemetleneket kérdezni Én lennék a party gyilkos!!
Nem hiszem hogy tudnál kellemetlent kérdezni!
Inkább gyere el tobbet érsz vele tényleg.

A fórumosok kozul aki nem siet haza és szívesen beszélgetne, beulhetunk egy sorre valahova.

A westned-nek van saját parkolója ha valakit érdekel, és ha minden igaz akkor egy-két óra parkolás ingyenes. De érdemes megkérdezni a szervezoket hogy ok biztosítanak-e parkolót.
Régi 2012-11-23, 23:41   #59 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 696
Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha másért nem is, egy ilyen esemény arra tökéletes, hogy az ember összeismerkedhessen hasonló érdeklődési körökben forgó emberekkel. Szerintem én is kimegyek.
Lucem Ferre nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-26, 21:48   #60 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 94
AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.AngyalBandi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

A fórumosok kozul aki nem siet haza és szívesen beszélgetne, beulhetunk egy sorre valahova.
No, ez már jól hangzik
AngyalBandi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-27, 20:40   #61 (permalink)
Szenior tag

Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.Lucem Ferre elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Meghallgattam az egyik előadást amit élőben nem lehet majd, az opciós kereskedésekről (link itt). Érdekes volt, viszont kiemelkedően értelmesnek tartom a pszichológiai részét. Túl sok újat nem mondott, hiszen úgy érzem azért már elég régóta taposom a dolgokat hogy ne csak rájöjjek, de magaménak is tekintsek jópár gondolatot, viszont mindenféleképpen érdemes meghallgatni más által is megfogalmazva.

Remélem, az expon lesz pár olyan elem, ami magával fog ragadni.
Régi 2012-11-27, 21:16   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Gyere el egyszer a Frankfurtban evente megrendezesre kerülö talalkozora. Az megüti a szinvonalat szerintem. Andrea Unger vilagbajnok is szokott elöadast tartani. Ö is nemet, mint Birger csak kicsit jobban csinalja.
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-11-27, 22:17   #63 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Idézet:
papa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gyere el egyszer a Frankfurtban evente megrendezesre kerülö talalkozora. Az megüti a szinvonalat szerintem. Andrea Unger vilagbajnok is szokott elöadast tartani. Ö is nemet, mint Birger csak kicsit jobban csinalja.
http://www.traderinterviews.com/wimp...ing-Strategies
Régi 2012-11-27, 22:27   #64 (permalink)
Szenior tag

papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sajnos nem tudok angolul, igy nem ertem. Latom te hallottal mar rola.
Régi 2012-11-28, 09:40   #65 (permalink)
Kitiltott

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 393
kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.kmisi már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lucem Ferre eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Meghallgattam az egyik előadást amit élőben nem lehet majd, az opciós kereskedésekről. Érdekes volt....
Érdekesnek érdekes. Én is elgondolkodtam rajta, hogy lehet ilyesmit nyilvánosan, pénzért tanítani.

Mert programozóként gondolkodva logikus, hogy ha van három irány, akkor 66% esélye van, hogy ne egy adott módon mozogjon az ár.

De a piacon nincs így. A közgazdaság picit más, mint egyszerű chartolvasás támasztól ellenállásig.

Például:
- adott egy tőkeerős cég, ami fejleszt, kidob egy új terméket, nagy a várakozás, jó a fogadtatás, szerinted 66% az esélye, hogy a részvény onnan oldalaz, vagy esik?
- hitelválság, bankok dőlnek be. Szerinted 66% az esélye, hogy x bank papírja emelkedik, vagy oldalaz?

Egy amerikás hangzású kiállító, előadó szerint mindenki ott lesz, aki számít a szakmában. No, nem egészen: lesznek hiteles szolgáltatók és lesznek mások. A közönség bölcsességére van bízva, kit melyik kategóriába sorol.

Szóval nem az a baj, ha valaki informatikus, vagy autószerelő. Az se, ha saját számlán kereskedésre adja a fejét. Az se, ha kitalál és próbálgat valami stratégiát. De amikor ezt guruként nagy pénzért nyilvánosan oktatja, ott már más lenne az elvárás.
kmisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-03, 17:10   #66 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
xexees a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Prozac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Andrea Unger olasz, nem német. De attól még lehet jó
xexees nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-03, 20:04   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Lehet olasz nem vonom ketsegbe, de itt el nemetorszagban es tökeletesen beszel nemetül. A szaktudasa szerintem igen magas.
Régi 2012-12-03, 23:03   #68 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Idézet:
xexees eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Andrea Unger olasz, nem német. De attól még lehet jó
Én tudom, hogy olasz.
Biztosan sokkal jobban kereskedik, mint amennyire angolul tud.
ÉS az olaszoknál az Andrea férfi név.

Régi 2012-12-04, 11:26   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mikor írtátok hogy német Andrea már láttam is egy szőke német csajt ahogy 10 korsó sörrel egyensúlyoz az oktoberfest asztalai között de nem jött be
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 12:45   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
KJudit a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Duma az van
KJudit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 20:21   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Allgemeine Information

Ich wurde am 2. Februar 1966 in Tuttlingen (Deutschland)geboren.

Am 20. Dezebmer 1990 schloss ich mein Studium cum laude im Fach Maschinenbau an der international bekannten „Politecnico di Milano“ ab.

2011 bin ich MENSA beigetreten.

Hogy megnyugtassam a kedelyeket, itt a 3-szoros vilagbajnok Andrea Unger. Nemetorszagban született!
Régi 2012-12-04, 21:07   #72 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
...Hogy megnyugtassam a kedelyeket, itt a 3-szoros vilagbajnok Andrea Unger. Nemetorszagban született!...
ÁÁÁ ebben a biznicben mindenki kamuzik. Tutti ő se német hiába mondja.

Lehet kínai, vagy afrikai......
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-04, 21:54   #73 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Unhappy

Idézet:

Allgemeine Information

Ich wurde am 2. Februar 1966 in Tuttlingen (Deutschland)geboren.

Am 20. Dezebmer 1990 schloss ich mein Studium cum laude im Fach Maschinenbau an der international bekannten „Politecnico di Milano“ ab.

2011 bin ich MENSA beigetreten.

Hogy megnyugtassam a kedelyeket, itt a 3-szoros vilagbajnok Andrea Unger. Nemetorszagban született!
Csak Cum Laude?

Mert biztosan tőzsdézett tanulás helyett
Régi 2012-12-07, 13:04   #74 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Annak ellenére, hogy regisztráltam , nem mentem el a Forexpóra.

Felkeltem 6 órakkor, ránéztem az EUR/USD chartra, és nem volt szívem itt hagyni.
Olyan szép, szűk, könnyen hedgelhető csatorna alakult ki hajnalra.
Aztán 6.45-kor a sell stopom meg is nyílt mind az EUR/USD, mind az EUR/JPY páron, és eszembe jutottak Zoli , az Iron FX topicba írt szavai:

"Lui teljesen egyet értek!
Ebbol latszik hogy ki az aki dolgozik/kereskedik és ki az akinek van ideje ''szórakozni''"

És villámként jött a felismerés, hogy nagyon sokba fog ez a FOREXPO nekem kerülni.
Nem az 1000ft, és az utiköltség lesz sok, hanm az a pénz, amit ma nem keresek meg.
Meg délután kijön az idei utolsó amerikai munkanélküliségi adat.

Elgondolkoztam azon is, hogy ugyan mit is csinálnék én ott.
Brókercéget nem akarok váltani.
Az előadásokra nem igazán vagyok kíváncsi./a totál kezdőknek jók csak/
Belegondoltam, hogy kik lesznek ott, és felrémlett az a weboldal, ahol az egyik oktató cég szervezett "trader kirándulást".
Egy nagy halom sügér kirándult.
Rájöttem, hogy ez az egész Forexpo a sügereknek szól, és a legdrágább dolgot pazarolnám rá.
A világon a legdrágább dolog az IDŐ!
Szóval a fülemre tettem a fülesemet, bőszen hallgatom a Bloomberg online rádiót, és csinálok itt Tradershowt magamnak.

Eddig jó vagyok, megérte itthon maradni, és inkább tradelni.

Na de majd megírják, akik voltak, hogy megérte e nekik elmenni.
Régi 2012-12-07, 14:17   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
...
A világon a legdrágább dolog az IDŐ!
....
olvasod az indexes fórumot?.-)
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-07, 15:04   #76 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Felkeltem 6 órakkor, ránéztem az EUR/USD chartra, és nem volt szívem itt hagyni.

Meg délután kijön az idei utolsó amerikai munkanélküliségi adat.
eddig szépen megállt 1.2876-on (D1 támasz)
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-09, 19:16   #77 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

FOREXPO USSB-FX klubtagsági sorsolás!

A FOREXPO látogatói között, akik a kiállítói standunknál kitöltötték és leadták USSB Forex Consulting bármely szombati előadására a meghívójukat, 33 db. 3 hónapos, egyenként 599 USD értékű teljes körű klubtagsági hozzáférést sorsoltunk ki nyilvánosan szombaton 17:30-kor.

A szerencsések akiket természetesen e-mailben is értesíteni fogunk, az alábbiak voltak:

Nemes Gábor
Molnár Gábor
Farkas Gábor
Varga István
Szabó Irén
Gellért Ferenc
Máthé Sándor
Molnar Robert
Aranyossy Dániel
Zeblanc Győző
Bányai Tamás
Krismanits Margit
Csomós Péter
Dániel Róbert
Pogonyi Attila
Nagy Roland
Gruber ferenc
Vig Jácint
Sepsi Norbert
Toldi Gábor
Sultisz Péter
Gergely Tamás
Tranker Dániel
Csenki János Zsolt
Király Attila
Szászkő László
Bors György
Czékus Zoltán
Rácz Balázs
Lassányi Zoltán Dániel
Kovács József Ferenc
Szabó Tibor
Solymári György

Gratulálunk és várunk benneteket mielőbb a csapatunkba!
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 09:35   #78 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
FOREXPO USSB-FX klubtagsági sorsolás!

A FOREXPO látogatói között, akik a kiállítói standunknál kitöltötték és leadták USSB Forex Consulting bármely szombati előadására a meghívójukat, 33 db. 3 hónapos, egyenként 599 USD értékű teljes körű klubtagsági hozzáférést sorsoltunk ki nyilvánosan szombaton 17:30-kor.

A szerencsések akiket természetesen e-mailben is értesíteni fogunk, az alábbiak voltak:

Nemes Gábor
Molnár Gábor
Farkas Gábor
Varga István
Szabó Irén
Gellért Ferenc
Máthé Sándor
Molnar Robert
Aranyossy Dániel
Zeblanc Győző
Bányai Tamás
Krismanits Margit
Csomós Péter
Dániel Róbert
Pogonyi Attila
Nagy Roland
Gruber ferenc
Vig Jácint
Sepsi Norbert
Toldi Gábor
Sultisz Péter
Gergely Tamás
Tranker Dániel
Csenki János Zsolt
Király Attila
Szászkő László
Bors György
Czékus Zoltán
Rácz Balázs
Lassányi Zoltán Dániel
Kovács József Ferenc
Szabó Tibor
Solymári György

Gratulálunk és várunk benneteket mielőbb a csapatunkba!
Biztos mindegyikük örül, hogy közzétetted a nevüket.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 10:11   #79 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Idézet:
nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most miért?

A Barcelona keretének névsora is nyílvános!
Régi 2012-12-10, 10:11   #80 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
nevető3dick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen,a marketing érdekében semmi sem számit.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 10:14   #81 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Na de meséljen már valaki, aki volt.
Mit tanultatok, milyen volt a live trader show?
Régi 2012-12-10, 10:18   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Erre én is kíváncsi vagyok, hiszen én is más időtöltést választottam a két napra. Volt valami érdekes?
Régi 2012-12-10, 10:31   #83 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Megtanulták,hogy hova tudják elkölteni a pénzüket!
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 10:45   #84 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 158
Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Brian már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem Pintér Péter szorongatja itt az egyik díjat?

Tőzsdekiral-Budacash-LIVE !
Brian nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 10:56   #85 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Jelentem ott voltunk, hamarosan egy rövid összefoglalóval jelentkezünk.

Előljáróban annyit hogy az erősen dekoltált 18 -20 éves hostess lányok számát tekintve lehettünk volna akár egy jobb autószalonon is.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 11:05   #86 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Minden bizonnyal a harmadik helyezett fog a legnagyobb élményekkel hazatérni.
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 11:08   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok, megírná valaki mennyire volt hasznos a hétvége? És mitől?
Fel meri vállalni valaki a jó/rossz véleményt is?
Régi 2012-12-10, 13:23   #88 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Thumbs up

Idézet:
Brian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Gratuláció Pintér Petinek. Szép volt, mint mindig.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 13:44   #89 (permalink)
Szenior tag

Prozac logója

Alapbeállítás

Idézet:
sindler eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gratuláció Pintér Petinek. Szép volt, mint mindig.
Kinek a pap, kinek a papné.
Nekem a mély dekoltázsú hostess lányok biztos jobban bejöttek volna.
Régi 2012-12-10, 17:38   #90 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kinnt van a cikk.
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 18:54   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kinnt van a cikk.
miért, mit vártál...?
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 21:47   #92 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
batorpeti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Kinnt van a cikk.
És a második nap?
batorpeti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-10, 22:19   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szóval nem kisfarkasokat nevelnek ki Újfalusiék? Pintér Péterék és társai célja a vacsorának betevő keresése? Örülök, hogy valaki felvállalja a véleményét.
Régi 2012-12-10, 23:39   #94 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
batorpeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És a második nap?
Majd lesz az is, csak egyszerre sok lett volna. (megírni, meg olvasni is)
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-11, 11:11   #95 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Én is várom a második részt
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-12, 08:31   #96 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Koszonom azoknak akik részt vettek az eloadásaimon.
Remélem hasznosnak találtátok.
Ha van véleményetek nyugodtan írjátok meg itt vagy priviben.
Régi 2012-12-17, 13:26   #97 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Forexpo összefoglaló második rész.

http://valodiforex.wordpress.com/201...orexpo-2012-2/
  Válaszol idézettel
Régi 2012-12-17, 17:42   #98 (permalink)
Tag

Hely: Otthon élek.
Összes hozzászólás: 67
Delfin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Forexpo összefoglaló második rész.

http://valodiforex.wordpress.com/201...orexpo-2012-2/
Köszi a két beszámolót! Érdekes volt. El mondod, ki az akire a 'nem volt ott' résznél utaltál, mint forexoktatás ősatyja?
Delfin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-12-17, 17:47   #99 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Delfin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi a két beszámolót! Érdekes volt. El mondod, ki az akire a 'nem volt ott' résznél utaltál, mint forexoktatás ősatyja?
Talán a 101siker.........
Régi 2012-12-17, 19:57   #100 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Látom, jó volt a hangulat. Ha sikeres kereskedő leszek, én is elmegyek egy ilyenre. Jövőre találkozunk
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 00:47 , a GMT +1 időzóna szerint.